Munkaasztal :)

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.12. 08:58:09

Márquez és Deco is, újra a kerteben

Márquez, és Deco időben felépültek, hogy bekerüljenek Frank Rijkaard 18 emberből álló keretébe, és játszanak a Nou Campban , a mai Athletic Bilbao elleni meccsen.

Deco meggyógyult a hörghurutból, és Márquez is felépült comb sérüléséből, amiért ki kellett hagynia a Chelsea elleni meccset. A két középpályás játéka bizonytalan volt, de most már szabad utat kaptak, hogy játszanak. Mindkét játékos tudja, hogy ma nagyon fontos lenne a győzelem, a Chelsea elleni elszenvedett vereség után, és meg kellene tartani az előnyüket a bajnokságban.
Márquez pénteken elmondta, hogy az edzéseken semmi problémája nem volt, és 100%-osnak érzi magát: „A történtek után, is azt gondoljuk, hogy a bajnokság a kezünkben van, és a nagy előnyünket meg kéne tartani. A csapat nagyon összpontosít erre a meccsre.”

Márquez elismerte, hogy a Bilbaonak az egyik nagy erőssége a fejjátéka, ezért figyelmeztette társait, hogy erre nagyon kell figyelniük: „Tudjuk, hogy szeretik a magas labdás játékot, ezért le kell szorítanunk a játékot. Talán, ez az egyik gyenge pontunk pillanatnyilag, ezért nem szabad hagynunk szabadon fejelni őket, és fokozottan kell figyelnünk a szögleteknél.”
Frank Rijkaard reméli, hogy, mindkét játékos kész lesz, hogy kezdje a mérkőzést: „ Márquez jól edzett, problémák nélkül. Deco még mindig influenzás, és csütörtökön, még otthon volt, de ma (pénteken) már edzett. Ő még nem teljesen egészséges. Ennek ellenére, azt mondta, hogy kész játszani, így holnap(szombaton) még meglátjuk, hogy van."
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.11. 17:05:25

Belletti: „Verjük meg a Bilbaot, és kezdjünk el újra mosolyogni!”

A brazil védő túltette magát a Stamford Bridgen történteken. Most már egyetlen célja megnyerni a bajnokságot, és kijelentette, hogy a csapat lelkes, és magabiztos a legközelebbi kihívással, a szombati Bilbao elleni meccsel, kapcsolatban.
A Bajnokok Ligájából való kiesés miatt,érthetően csalódott Juliano Belletti, most már a jövőre gondol: „Nem engedhetjük meg magunknak, hogy most veszítsünk. Győznünk kell, és elkezdenünk újra mosolyogni. Még sok van hátra a bajnokságból, ezért tovább kell dolgoznunk, tiszta értelemmel, nyugalommal, és úgy kell játszanunk, mint azt eddig tettük. A következő meccs, szombaton lesz, az Athletic Bilbao ellen, és kifogástalan formában vagyunk, úgyhogy nyernünk kell.”
„Köszönetet szeretnék mondani a szurkolóknak, a támogatásért, amit a repülőtéren kaptunk a meccs után, és ma az utcán, valamint az edzésen. Már az öltőzőben tudtuk, milyen hibákat követtünk el a Chelsea ellen, de tudjuk, hogy jobban játszottunk náluk, és megérdemeltük volna a továbbjutást.”
„Láttam játszani a Bilbaot ebben a szezonban, és sok gólt szereznek kontra-támadásokból, ezért figyelnünk kell, hogy ne történjen meg még egyszer ugyanaz, mint Londonban. Jobb játszani egy támadóbb szellemű csapat ellen, mint amilyen a Bilbao is, mert több helyet hagynak üresen. Ugyanakkor van néhány kiváló játékosuk, ezért óvatosnak kell lennünk.”
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.11. 16:34:34

Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2005.03.11. 11:32:06

Elmentem síelni néhány napra.
Kedd estig engem nem láttok, úgyhogy ahogy tudjátok csináljátok.

Ha nagyon hőbörögne a nép, hogy miért nincs cikk, akkor megmagyarázhatjátok :wink:

Üdv

u.i: HA Rhynn nem írna, emlékeztessétek, hogy van dolga. :)
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.10. 16:54:40

Ronaldinho: „Eben a csapatban meg van a képesség, hogy előremenjen.”

Ronaldinho elismerte, hogy csalódott, hogy csapata korán kiesett a Bajnokok Ligájából, de meggyőződése, hogy össze fogják szedni magukat, és tovább lépnek, a bajnokság megnyerése érdekében.

Ronaldinho első félidei két gólja után, úgy tűnt a Barcelona továbbjut a negyeddöntőbe, de nem így lett, John Terry erősen vitatott felese miatt. Érthetően szomorú, a búcsú miatt Európától, de ugyanakkor optimistán beszélt a szezon hátralevő részéről: „Szomorúak vagyunk, hiszen jól játszottunk, mégis kiestünk ebből a fontos versenyből. De ennek nem lesz semmilyen negatív hatása. Ebben a csapatban meg van a képesség, hogy előremenjen.”
A keddi meccsről Ronaldinho a következőket mondta: „A negyedik gólnál lefogták Valdest, de az elején hibáztunk, amiért három góllal fizettünk. Mint midig, most is a saját játékunkat játszottuk. Tökéletesen tudták, hogy kell játszaniuk: meg kell akadályozni a másik csapatot a játékban, és előnyt szerezni kontra-támadásokból. Az edzőjük ezzel a játékkal lett sikeres, az elmúlt néhány évben. Ezt most el akarjuk felejteni, és a bajnokság megnyeréséért kell küzdenünk, a következő szezonban, pedig újra bizonyíthatunk a Bajnokok Ligájában. Nem számít, hogy kivel fogunk játszani, mert nem érdekel a bosszú.”
A teljesítményéről, és két góljáról, így vélekedik: „Mindig a legjobb formámba akarok játszani, és megmutatni, hogy mit tudok. Valamikor ez nagyon jól sikerül, valamikor pedig nem annyira.”
A hétvégi, Athletic Bilbao elleni,következő bajnoki meccsrő így beszélt Ronaldinho: ”Beszéltünk Rijkaarddal az edzésekről, és arról, hogyan koncentráljunk az Athletic Bilbao elleni meccsre. A célunk, hogy megszerezzük a bajnoki címet. Jól szereplünk a bajnokságban és ez, az európai kudarc, nem fog nyomást gyakorolni ránk. Nehéz beszélni egy ilyen vereség után, mert az emberek kérdezősködnek, hogy mit csinálsz, hogy vagy. De mi megőrizzük a higgadtságunkat.
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.10. 16:12:45

Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.09. 17:27:47

A játékosok csalódottak

A játékosok természetesen csalódottak a vereség miatt, de mindannyian egyetértenek, hogy össze kell szedniük magukat, és ezen tovább kell lépni.

Carles Puyol: „Ezt most nehéz feldolgozni, de ez a foci, és megfizettünk 20 perc rossz játékért, amikor három ellentámadásból, három gól született. Számítottunk az ilyen kontra-támadásokra, de nem tudtuk megállítani őket. Voltak gólszerzési lehetőségeink, és az utolsó góluknál, szerintem Victort egyszerűen lefogták.”
Samuel Eto’o: Erről most nem nagyon van mit mondanunk. Most csak a bajnokságra kell koncentrálnunk. Mi játszani akarjuk a focit, ellentétben a Chelsea-vel, akik nagyon gazdagok, és csak az eredményekért játszanak. Szerintem,nem tenne jót a futballnak, ha ők nyernék meg a Bajnokok Ligáját. Egy 40 méteres futásom után, kaphattunk volna, egy büntetőt, amit a bíró nem fújt be, de ez a foci. Biztos vagyok benne, hogy még lesznek Barça- Chelsea meccsek, és akkor újra találkozunk velük. Mi voltunk a jobbak, de a fociban a gólok számítanak. Küzdöttünk, és a következő szezonban visszatérünk.”
Gerard Lopez: „Csalódottak vagyunk. Keményen küzdöttünk, és kár, hogy a három korai gól meghatározta a mérkőzést. Jobban játszottunk náluk, de ők jobban alkalmazták a taktikájukat.”
Ronaldinho: „Mindannyian szomorúak vagyunk a kiesés miatt, de meg kell próbálnunk összeszedni magunkat. Nem játszottunk jól; voltak hibáink, ami meghatározó volt. Úgy gondolom szabálytalanok voltak Valdessel szemben a negyedik góluknál.”
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.09. 14:45:59

Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2005.03.09. 12:15:48

Ezt ne írjátok:
http://skysports.planetfootball.com/lis ... tball_Home

Ha valaki ír, ajánlom a Rijkaard nyilatkozatot, vagy az összetett játékos nyilatkozatcsokrot.
Köszi
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2005.03.08. 16:22:38

Este írok valamit én is.

Ha van ötletetek, írjátok ide!

MSN nagyon nem megy pár napja.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.08. 14:44:49

Rijkaard: „Mourinho nem idegesít engem”


Frank Rijkaard, a Barcelona vezetőedzője, kijelentette, hogy nem akar szócsatába keveredni José Mourinhoval, ugyanakkor újból megerősítette, hogy nem kereste fel Ander Frisk játékvezetőt a szünetben.

A ma esti Bajnokok Ligája mérkőzésről beszélve, a holland elmondta, hogy nagyra becsüli Mourinho eddigi munkáját a Chelsea-nél valamint, hogy nincs semmi problémája Mourinhoval, és nem váltottak ki belőle haragot az első mérkőzéssel kapcsolatos megnyilvánulásai: „Mourinho nagyon jól végzi a munkáját, és egy rendkívül sikeres edző. Nem idegesített fel engem, és szerintem, mindenki jól teszi, ha elmondja, amit akar, a neki tetsző stílusban. Ha ez a neki tetsző viselkedés, én azok közé tartozom, akiket ez nem zavar. Ez a szép a foci világában, hogy senki sem egyforma, és neki egy sajátos stílusa van. Nagyon jó eredményei vannak, és ezért elismerés jár neki.”

Azonban, Rijkaard tagadta, hogy bármi szabályelleneset tett volna két hete, a Nou Camp-ban: „Az engem ért vádak nem igazak, és erről nem is akarok többet beszélni.”
Azok után, hogy az első mérkőzés előtt Mourinho elmondta a Chelsea és a Barça kezdő csapatát, Rijkaard elmondta, hogy szerinte Robben vissza fog térni, és kezdő lesz Mourinho csapatában, majd tréfásan megjegyezte: „Hogy szerintem kik lesznek a Chelsea kezdő tizenegyében? Robben, Robben, és Robben.”
Ellentétben a Barcelona játékosaival, Rijkaard hajthatatlan, hogy a mérkőzésen jó hangulat lesz, és egy érdekes visszavágónak nézünk elébe: ” Mi mindig korrektül játszunk. Ez a mi gondolkodásmódunk, úgyhogy nem lesz semmi probléma. Tudjuk, hogy ez egy kemény, és nagyon fontos mérkőzés lesz, de úgy gondolom, ezek azok a mérkőzések, amelyeken minden profi futballista játszani szeretne. A két csapat, teljesen eltérő stílusban játszik. A Chelsea az eredményért játszik- a Barcelona megpróbál nyerni, de közben a közönség szórakoztatására is gondol. A Chelsea támadásai veszélyesek lehetnek, de leginkább a kontra-támadásokra kell odafigyelnünk.”
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.08. 14:01:38

Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2005.03.08. 11:02:35

ezt ne írjátok:
http://skysports.planetfootball.com/lis ... nnel=Spain

Eszter ha írsz, akkor Rijkaard nyilatkozatot ajánlok, de ez csak ajánlat, mert tulajdonképpen ma minden jo.
üdv
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.07. 16:22:12

Eto’o: „A Chelsea meg fogja bánni, hogy nem engem igazolt le!”

Samuel Eto’o elismerte, hogy a Chelsea elleni Bajnokok Ligája mérkőzésen, fel szeretné mutatni, a Barcelonában kimaradt helyzeteket is.

Eto’o a nyáron majdenem a Chelsea-hez igazolt, de a klub Didier Drogbát választotta helyette, ami kétségtelenül bizonyítási vágyat ébreszt a kameruniban.
A Barcelona előnnyel látogat a Chelsea otthonába, mivel a Nou Camp-ban 2-1-es győzelemre tettek szert.
Eto’o így vélekedik a mérkőzésről: „Ha rúgunk egy gólt, minden rendben lesz. Ez egy nagy elégtétel lenne számomra, azok után, ahogy a Chelsea kezelt engem. Meg fognak fizetni azért, hogy nem igazoltak le, Mourinho meg fogja ezt bánni. Észre kellett volna vennie, hogy jobb vagyok sok Chelsea játékosnál, és ezért hatalmas árat fog fizetni, amikor kiesnek a Bajnokok Ligájából.”
A Chelsea csatára, Mateja Kezsman hiszi, hogy a Barcelona ragaszkodni fog támadó stílusához: „A Barcelona egy nagyon jó csapat, de nem verhetetlenek. Küzdenünk kell a pálya minden területén, és akkor van esélyünk nyerni. Az első perctől a győzelemért fogunk játszani. Nagy nyomást kell gyakorolnunk rájuk az első perctől, és majd meglátjuk, hogyan játszanak ilyen körülmények között. Győznünk kell, és biztos vagyok benne, hogy ezt meg is tudjuk csinálni. Nagy az önbizalmunk. Ez egy nagy meccs lesz számunkra. Nagy küzdelem lesz, de mindent megteszünk a győzelem érdekében.”
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2005.03.07. 09:24:12

Eszter, két apróság:

1. Ha külföldi névhez raksz toldalékot, csak akkor kell kötőjel, ha a szó végét máshogy ejtjük. Egyébként nem.

Pl. Rijkaardnak; Mourinhonak, Smith-nek.

2. Abramovics és nem Abramovich. Ugyanis ciril betűs az eredeti neve, s ha nem latin, akkor magyar kiejtés szerint írjuk.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.06. 21:27:33

Cooltiszo írta:Csak jó szándékból mondom ,de a neve Mourinho. ;)
Köszönöm, hogy szóltál. Tényleg elírtam...
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2005.03.06. 19:28:42

Csak jó szándékból mondom ,de a neve Mourinho. ;)
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.06. 19:22:21

Ronaldinho visszavágott Mourinho-nak

Ronaldinho, a Barcelona brazil sztárja, visszavágott Mourinho-nak nyilatkozatában, amiben kijelentette, hogy ha kérnék sem szerződne Londonba, mert nem szereti az edző természetét.

Mourinho kitörései, ebben a szezonban, egyaránt okoztak élvezetet, és haragot, ahogy azt ő is állítja szókimondó stílusában.
A portugál edző kijelentette, hogy nem akarja Roman Abramovich euró millióit Ronaldinho leigazolására költeni. A brazil sztár visszavágott Mourinho-nak, hogy nem is igazolna a Chelsea-hez, mert nem szereti a mester stílusát.
Ronaldinho, mint mondja, nem rajong a Porto korábbi edzőjéért, mint ahogy a mérkőzés előtti, és utáni megnyilvánulásaiért sem: „Két éve a Barça-t választottam, a Chelsea helyett, mert ebben a klubban akartam játszani, és ezen most sem változtatnék. Nem bántam meg a döntésemet. Tisztelem Mourinho-t, mint edzőt, de tudom hogy sok embernek nem tetszenek a megnyilvánulásai. Nekem is ez a problémám vele, és nem is érdekelnek a nyilatkozatai. Jobban szeretek a foci pályán, gólokról, jó játékról, és győzelmekről beszélni. Nem hallgatom túl sokat, hogy mit mondanak az emberek mérkőzés előtt, vagy után.”
Ronaldinho törekedni fog, hogy minél jobb formáját mutassa kedden, a Chelsea otthonában, amikor a Barça 2-1-es előnnyel látogat Londonba.
A híres olasz játékvezető, Pierluigi Collina fogja vezetni a mérkőzést mérkőzésen, ami nagyban köszönhető Mourinho-nak. A Chelsea trénere kritizálta Anders Frisk tevékenységét a Nou Camp-ban, és meggyanúsította Frank Rijkaard-ot, hogy a szünetben felkereste a svéd bírót. Mourinho egy kemény bírót akarta visszavágóra, mint Collina, és kérése teljesült is.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Eszter21 2005.03.06. 21:26:42-kor.
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2005.03.06. 15:02:09

Köszi Eszter!

Ezt már ne írjad, te se, más se:
http://www.fcbarcelona.com/eng/noticias ... 0510.shtml

Ha akarsz még cikket angolul, jelezd!
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.06. 13:28:50

Valdes: „Most már a Chelsea-re kell koncentrálnunk”

A Barça eleget tett az elvárásoknak, és három ponttal tért haza az El Sadar stadionból. A meccs után a játékosok kijelentették, hogy most már csak a keddi, Chelsea elleni, Bajnokok Ligája mérkőzésre gondolnak.
Az Osasuna elleni meccs nem volt könnyű, amit a játékosok is hangsúlyoztak. Az volt az elvárás, hogy nyerjenek, és úgy tudjanak Londonba menni, hogy ne kelljen a bajnokságon gondolkozniuk. Ezt elérték, és Rijkaard csapata elismerte, hogy most már csak a Chelsea elleni mindent eldöntő visszavágóra koncentrálnak.
Néhány Barça játékos véleménye:

Puyol: „A csapat hozzáállása nagyon jó volt, és ez egy nagyon fontos győzelem. Minden meccs más. Jól játszottunk, és elég sok helyzetet dolgoztunk ki; valószínű előbb kellett volna betalálnunk. Az első félidőben többet volt nálunk a labda, de a második játékrészben nagy nyomást gyakoroltak ránk, és nagyon fizikálisan játszottak. Kidolgoztak néhány helyzetet is. Az Osasuna egy erős csapat, és nagyon motiváltan játszottak. Úgy játszottak, mintha ez egy mindent eldöntő meccs lenne, ezért boldogok lehetünk az eredménnyel. Ha egy meccsnek vége, a következőre kell koncentrálnunk; most a keddi, Chelsea elleni mérkőzésre.”
Valdes: „Az egész csapat jól teljesített, ezen a nehéz pályán. Vannak meccsek, amikor sokat kell dolgoznom, és azt jól is kell csinálnom. Ez egy ilyen meccs volt. Az első félidei gólunk nagyon fontos volt. Nagyon elégedettek vagyunk az eredménnyel, de most már a Chelsea-re kell koncentrálnunk.”
Iniesta: „Ez a három pont nagyon fontos, mert ez egy nehéz meccs volt. Volt néhány lehetőségem, de nem mentek be. Tudtam volna még gólt szerezni, de a legfontosabb, hogy nyertünk. Teljesítettük, amiért mentünk és ez a legfontosabb dolog.”
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.06. 12:29:01

Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.05. 17:07:08

Muszáj győzni


A Barcelona játékosai tudják, hogy győzelemmel kell visszatérniük Pamplonából, ha meg akarják őrizni előnyüket a bajnokságban.

Frank Rijkaard győzelemmel akar hazatérni az El Sadar stadionból, a Numancia és az Espanol elleni két döntetlen mérkőzés után, mivel ha a csapat, begyűjtené a három pontot Javier Aguirre csapata ellen, a második helyen levő, Real Madrid-ra még nagyobb nyomás nehezedne.
A Barcelona valószínűleg kisebb változtatásokat tesz a csapaton, és a múlt heti Espanol elleni rangadón kezdő Maxi Lopez visszatér a kispadra, míg Andre Iniesta a jobb oldalon, Giuly helyén fog játszani.
Rijkaard figyelmeztette a játékosokat, hogy muszáj jól teljesíteniük, mert, ahogy fogalmazott, ezek idegenbeli meccsek valóságos kelepcék.
Az egyetlen hiányzó a csapatból Giuly, aki a Numancia elleni mérkőzésen sérült meg, de Chelsea elleni visszavágóra valószínűleg ő is rendbe jön.
Az Osasuna egy meccset nyert, és kilencen vereséget szenvedett az újév kezdete óta. Aguirre számára jó hír, hogy Cesar Cruchaga, és az ex-barcelonai középpályás, Moha is visszatért sérüléséből, valamint Valdo, illetve Pierre Webo is játszhat; de valószínűleg a négy játékos közül csak Cruchaga lesz kezdő.
A Barça szurkolói remélik, hogy Ronaldinho meg tudja ismételni azt a varázslatot, amit az előző szezonban mutatott, amikor egy fantasztikus gólt jegyzett az El Sadar-ban, és ekkor nyert is a vandég csapat. Javier Saviola szintén gólt szerzett ezen a meccsen, miután gólpasszt kapott Xavi-tól.
A Barça nem lesz egyedül Pamplonában, mivel szurkolók ezrei fognak szorítani a gránátvörös-kékeket. A katalán óriásnak sok helyi szurkoló tábora van, valamint a számos barcelonai szurkolók is elkíséri a csapatot, a fagyos idő ellenére is.
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.05. 16:08:14

Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.05. 09:04:35

Sylvinho: „Csak az Osasuna-ra koncentrálunk.”
Sylvinho biztosított mindenkit, hogy a Barcelona 100%-ig a szombati, Osasuna elleni meccsre koncentrál, és nem gondola Chelsea-re vagy a Real Mardrid-ra.

A brazil védő kemény meccset vár az El Sadar stadionban, de biztosít mindenkit, hogy a csapat teljesen erre a meccsre koncentrál: „Nehéz lesz. Az Osasuna jó csapat, ha otthon játszanak, nehéz őket megverni. A csapat megnézte videón az Osasuna játékát. Sok jó játékosuk van, akik nagyon szervezetten játszanak. Óvatosak kell lennünk a pontrúgásoknál és a szögleteknél.”
Két döntetlen meccs után, Sylvinho tudja, hogy nem szabad további pontokat veszíteni, ha meg akarják tartani hat pontos előnyüket a Real Madrid-dal szemben: „Vezetünk, de a Madrid nincs annyira messze. Tudjuk, hogy a bajnokságban még sok minden megtörténhet, de mi csak a mérkőzéseinkre koncentrálunk, és ezt is kell tennünk. Senki sem a Madrid-ról vagy a Chelsea-ről, hanem az Osasuna-ról beszél.”
Annak ellenére, hogy a Barça nem nyerte meg utolsó két meccsét, a Numancia és az Espanol ellen, Sylvinho megőrizte nyugalmát: „Ez megtörténhet a futballban. Az a csapat vagyunk, amelyik szép focit akar játszani, de ugyanakkor nyerni is szeretne.”
Sylvinho szerint, közte és Giovanni Van Bronkhorst között egészséges rivalizálás van, és Rijkaard azt fogja választani, aki éppen nagyobb hasznára van a csapatnak: „Természetes, hogy minden játékos a kezdő tizenegyben szeretne lenni, de a végén, úgyis edző dönt, hogy ki játszik, és ki nem."
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.03.04. 19:40:13

Lezárt