Bajnoki Mérkőzések #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2005.04.19. 20:36:52

De én akkor se fogom soha megérteni,hogy egy madridista mit keres a Barca fórumán......
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.04.19. 20:33:08

FIGO 2 írta:ássuk el a csatabárdot rendben?
Ezt elég nehéz lesz... Nehezebb, mint a Cartman-nek a 906os részben... :lol:
Egyébként szerintem mindez csak rajtad áll.
Avatar
Ronaldinho22
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2004.11.07. 14:29:41
Tartózkodási hely: Dédestapolcsányi víztározó

2005.04.19. 20:25:38

FIGO 2 írta:
Ronaldinho22 írta:
FIGO 2 írta:amugy lehet h csodbe menntek, mert az elnokotok csak hozza a jatekosokat, mert mar nagyon akar nyerni vmit a csapatnak, mert fel h ha megint nem nyeri meg azt a [auto_cenzúra] ligat akkor neki annyi. a madrid nemcsak jo csapat, de egy vilagszerte elismert markanev is. mindenki tudja mi az a real madrid. titeket meg egesz kinaban utallnak, mert emlekezzetek milyen botrany volt amikor legutobb koreaban jartatok (vagy japanban?)...a madridot eljenezve fogadjak, ti meg ott is gerjesztitek az indulatokat.
Te miről beszélsz HÜLYEGYEREK? Inkább arról beszélj, hogy kinek van saját stadionja meg kinek nincs te gyík! Gondolom csak tudod azzal a marha nagy eszeddel, hogy a Barnabeát ti csak bérlitek!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

az edzőközpontot béreljük mert az új ciudad deportiva még nincs teljesen kész...
Akkor kérdezd meg nálad idősebb és nagyobb rinnyáldrukkereket (akik nem divatdrukkerek) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és ők maj elmonnyák neked, hogy a barnabeát is bérlitek!!! :lol: :lol: :lol:
KépKép
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2005.04.19. 20:24:59

FIGO 2 írta:ássuk el a csatabárdot rendben?
Döntsd már el most ugatni jössz vagy normális is tudsz lenni?! :?
Mondjuk nekem már mindegy mert te senki ne vagy a szememben :roll:
Forca Barca
FIGO 2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2005.01.28. 16:56:26

2005.04.19. 20:21:51

ássuk el a csatabárdot rendben?
FIGO 2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2005.01.28. 16:56:26

2005.04.19. 19:58:58

Ronaldinho22 írta:
FIGO 2 írta:amugy lehet h csodbe menntek, mert az elnokotok csak hozza a jatekosokat, mert mar nagyon akar nyerni vmit a csapatnak, mert fel h ha megint nem nyeri meg azt a [auto_cenzúra] ligat akkor neki annyi. a madrid nemcsak jo csapat, de egy vilagszerte elismert markanev is. mindenki tudja mi az a real madrid. titeket meg egesz kinaban utallnak, mert emlekezzetek milyen botrany volt amikor legutobb koreaban jartatok (vagy japanban?)...a madridot eljenezve fogadjak, ti meg ott is gerjesztitek az indulatokat.
Te miről beszélsz HÜJEGYEREK? Inkább arról beszélj, hogy kinek van saját stadionja meg kinek nincs te gyík! Gondolom csak tudod azzal a marha nagy eszeddel, hogy a Barnabeát ti csak bérlitek!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

az edzőközpontot béreljük mert az új ciudad deportiva még nincs teljesen kész...
A. Gábor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2005.01.30. 11:05:23
Tartózkodási hely: Lébény City

2005.04.19. 19:56:36

Ronaldinho22 írta:
FIGO 2 írta:amugy lehet h csodbe menntek, mert az elnokotok csak hozza a jatekosokat, mert mar nagyon akar nyerni vmit a csapatnak, mert fel h ha megint nem nyeri meg azt a [auto_cenzúra] ligat akkor neki annyi. a madrid nemcsak jo csapat, de egy vilagszerte elismert markanev is. mindenki tudja mi az a real madrid. titeket meg egesz kinaban utallnak, mert emlekezzetek milyen botrany volt amikor legutobb koreaban jartatok (vagy japanban?)...a madridot eljenezve fogadjak, ti meg ott is gerjesztitek az indulatokat.
Te miről beszélsz HÜLYEGYEREK? Inkább arról beszélj, hogy kinek van saját stadionja meg kinek nincs te gyík! Gondolom csak tudod azzal a marha nagy eszeddel, hogy a Barnabeát ti csak bérlitek!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Küldjél képet magadról FINGO 2!!!!
Olyan "dhecsunya" gyerek lehetsz!!
Kiváncsi vagyok :mrgreen:
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.04.19. 19:40:27

És tényleg, hogy is volt a többszázmilliós ingatlancsalásaitokkal? Azt már visszafizettétek? :lol: :lol:
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Ronaldinho22
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2004.11.07. 14:29:41
Tartózkodási hely: Dédestapolcsányi víztározó

2005.04.19. 19:39:13

FIGO 2 írta:amugy lehet h csodbe menntek, mert az elnokotok csak hozza a jatekosokat, mert mar nagyon akar nyerni vmit a csapatnak, mert fel h ha megint nem nyeri meg azt a [auto_cenzúra] ligat akkor neki annyi. a madrid nemcsak jo csapat, de egy vilagszerte elismert markanev is. mindenki tudja mi az a real madrid. titeket meg egesz kinaban utallnak, mert emlekezzetek milyen botrany volt amikor legutobb koreaban jartatok (vagy japanban?)...a madridot eljenezve fogadjak, ti meg ott is gerjesztitek az indulatokat.
Te miről beszélsz HÜLYEGYEREK? Inkább arról beszélj, hogy kinek van saját stadionja meg kinek nincs te gyík! Gondolom csak tudod azzal a marha nagy eszeddel, hogy a Barnabeát ti csak bérlitek!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KépKép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.04.19. 19:20:21

figox, kezdessz skizofrén vonásokat mutatni. erős kezdés után jössz ezzel a "békességgel". hányan "laknak" benned?
PUYOL-XAVI-INIESTA
FIGO 2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2005.01.28. 16:56:26

2005.04.19. 19:16:53

Békesség!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.04.19. 19:10:25

EGyszer eljöhetnél egy szurkolói tornára, szerintem videot is készítenénk rólad, és ország-világnak mutogatnánk. Ilyen tahó emberrel nem sokan találkoznak, mint te!
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Brian 20

2005.04.19. 19:04:26

amguy egyszer felnéznék a magyar reáloldalra ha van ilyen kicsit megnézni hogy a "cimborák ott mivel mulatják az időt"
Brian 20

2005.04.19. 19:00:58

hello cimborák!!!!
Nem kell foglalkozni ezzel a gyerekkel. Az igaz hogy a barca tartozik de nem többel mint a lazio vagvy a dortmund és nekik nem is megy a szekér. A reál meg annyi pént amit elkölt semmi szinvonalat nem mutat lásd a chelseait ott azért legalább van eredmény többet ök se költenek. ja és a nagy edzők se véletlen hagyják ott a csapatot. Sajnos a reál tönkretette a futballt ahogy most a chelsea is teszi kár érte bocs hogy hosszu voltam
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2005.04.19. 18:56:28

figo2 <---- judás név ez.és mit keres itt irigykedik,hogy a Barca egy jobb klub sőt több mint egy klub! A real meg csak egy reklám csapat!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.04.19. 18:17:36

Én már tudom miért van itt állandóan.. Mert a madridistáról letiltották 1 életre... :lol: Bár az igazat megvallva, ezen nem csodálkozom... 8)
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.04.19. 17:42:11

figo
tanacsolon neked csernust :D
nem tom mit akarsz itt,de szepen megkerlek huzzal mar el,ja meg tanacsolhatom az elmegyogyintezetet ha gondolod beszelek 1 pszihiaterrel az erdekedben,mert mar ki nem alhat itt senki teged,mi sem jarunk a madridistara pofazni huesegeket...
de hat errol csak annyit lehet mondani hogy amilyen a mosdo,olyan a torolkozo, a hozzaszolasaid csak teged minositenek hogy mien intelektuell ember vagy !
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.04.19. 17:24:44

FIGO 2 írta:
FIGO 2 írta:mert emlekezzetek milyen botrany volt amikor legutobb koreaban jartatok (vagy japanban?)...a madridot eljenezve fogadjak, ti meg ott is gerjesztitek az indulatokat.
Az azért volt mert a seggnyaló Beckham ott volt.Nem tudom nem figyelted akkoriban a médiát mert ott is azt mondták hogy perez azt mondta hogy reméli hogy több ember kint lesz a meccseken és areptéren mert ott van beckham.És csatlakozva boixoshoz azt mondom hogy nem véletlenül akarnak a zsebünkbe dugni nem tudom hány millát.szóval te is láthatod (mert felsoroltam azokat a dolgokat)hogy az előző hozzászólásban 3 helyen is elvágtad magad alatt a fát ami egyébként is már hajszálvékony mert nem ez az első alkalom hogy ilyen gyrekes érvaket hozol fel.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.04.19. 17:19:00

FIGO 2 írta:
FIGO 2 írta:a madrid nemcsak jo csapat, de egy vilagszerte elismert markanev is. mindenki tudja mi az a real madrid.
Tudod ez a baj nhogy a real madrid márkanév mert a játékosok isazt nézik csak hogy eg utazással vayg szerződéssel mennyit lehet kaszírozni és a focira már nem is gondolnak.Gondolj csak Ronaldora aki mokir kiestetek a BL-ből másnap már fülig érő mosollyal az arcán írt alá egy szerződést.Beckhamről már ne is beszéljünk mert ő egy mozgő reklámtábla.
Kép
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2005.04.19. 17:18:50

Mihu írta:
FIGO 2 írta:
FIGO 2 írta:amugy lehet h csodbe menntek, mert az elnokotok csak hozza a jatekosokat, mert mar nagyon akar nyerni vmit a csapatnak, mert fel h ha megint nem nyeri meg azt a [auto_cenzúra] ligat akkor neki annyi.
Mi?Ki beszél?A ti elnökötök mit csinál?Pontosan ugyan ezt mert nehogy azzal gyere nekem hogy perez posztra igazol?Na ne.
Haggyad,én már elhiszem amit Boixos mondott bizti meg jött neki! :lol:
Forca Barca
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.04.19. 17:13:32

FIGO 2 írta:
FIGO 2 írta:amugy lehet h csodbe menntek, mert az elnokotok csak hozza a jatekosokat, mert mar nagyon akar nyerni vmit a csapatnak, mert fel h ha megint nem nyeri meg azt a [auto_cenzúra] ligat akkor neki annyi.
Mi?Ki beszél?A ti elnökötök mit csinál?Pontosan ugyan ezt mert nehogy azzal gyere nekem hogy perez posztra igazol?Na ne.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.04.19. 17:08:26

neked nagyon elmehettek otthonról figox! az időváltozást érzed, v mi a probléma? nem jött meg? a csődbejutás nem a mi problémánk szokott lenni, hanem a tiétek, amit az a gyökér maffiózó elnökötök az adófizetők pénzéből szokott megoldani. arra meg azért annyira ne fogadjál, h a Barcát nem ismerik olyan mértékben, mint a margitot, mert még a szurkoló haverjaid is kiröhögnek.
a kínai "balhéról" meg csak annyit, h most akarnak áttolni 120egynéhány millát, biztos azért, mert ennyire utálnak, és így akarnak kisz.rni velünk. de miért nem mész inkább a saját brigádodhoz osztani az észt? biztos nagyon örülnének neked.
PUYOL-XAVI-INIESTA
FIGO 2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2005.01.28. 16:56:26

2005.04.19. 17:01:31

amugy lehet h csodbe menntek, mert az elnokotok csak hozza a jatekosokat, mert mar nagyon akar nyerni vmit a csapatnak, mert fel h ha megint nem nyeri meg a ligat akkor neki annyi. a madrid nemcsak jo csapat, de egy vilagszerte elismert markanev is. mindenki tudja mi az a real madrid. titeket meg egesz kinaban utallnak, mert emlekezzetek milyen botrany volt amikor legutobb koreaban jartatok (vagy japanban?)...a madridot eljenezve fogadjak, ti meg ott is gerjesztitek az indulatokat.
FIGO 2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2005.01.28. 16:56:26

2005.04.19. 16:58:30

Maxi írta:
FIGO 2 írta:
Boixos írta:milyen öt hónapról beszélsz te szerencsétlen? nézd már meg a tavalyi végeredményt, úgyis te szoktál mindig a sportmúzeummal jönni! akkor 21 ponttal mentetek, mégis megszívtátok, ahogy kell! meg jössz itt ilyen ezeréves dolgokkal, mint a románok? öcsém, én általában csak röhögni szoktam a hülyeségeiden, de látom, erősen kezded elveszíteni a fonalat.
mind1....a lenyeg ugyanaz amit mondtam. a barszalonna egy vesztes csapat, akik a nagy parharcokban osszefossak magukat (realmadrid, chelsea, bukarest, juve stb...). masodrangu csapat!
Hmmm....!Tavaly tavasszal és Ősszel ilyet nem mondtál! :roll:
de mondtam. a barszalonna lehet iden bajnok, egy ÖRÖK VESZTES csapat.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2005.04.19. 16:57:42

FIGO 2 írta:
Boixos írta:milyen öt hónapról beszélsz te szerencsétlen? nézd már meg a tavalyi végeredményt, úgyis te szoktál mindig a sportmúzeummal jönni! akkor 21 ponttal mentetek, mégis megszívtátok, ahogy kell! meg jössz itt ilyen ezeréves dolgokkal, mint a románok? öcsém, én általában csak röhögni szoktam a hülyeségeiden, de látom, erősen kezded elveszíteni a fonalat.
mind1....a lenyeg ugyanaz amit mondtam. a barszalonna egy vesztes csapat, akik a nagy parharcokban osszefossak magukat (realmadrid, chelsea, bukarest, juve stb...). masodrangu csapat!
Hmmm....!Tavaly tavasszal és Ősszel ilyet nem mondtál! :roll:
Forca Barca
Lezárt