Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 17:37:55

The Deadman/Real fan írta:az a legnagyobb baj hogy nálunk az orvosi team annyit tud hogy meccs közben a lerúgott játékosokat lefújják jégspray-jel és kész :cry:
Igazából szinte mindenhol ez van :)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 17:36:32

http://www.youtube.com/watch?v=wkS6plPY ... r_embedded
:D
Mallorca kabalafigurája nem kis arc... :D
The Deadman/Real fan
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.05.07. 19:49:53

2010.08.31. 17:35:09

az a legnagyobb baj hogy nálunk az orvosi team annyit tud hogy meccs közben a lerúgott játékosokat lefújják jégspray-jel és kész :cry:
"Én vagyok az ideális edző, mivel nem félek semmitől. Ugyanakkor én edző vagyok, nem pedig Harry Potter. Ő varázsló volt, a valóságban azonban nincs mágia. Nem hiszek benne. A mágia fikció, és én a futballban élek, ami valóság.
Mourinho
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 17:30:41

Ahogy nézem, CR is megsérült most pár hétre, meg Lass is kiesik kicsit.

Vagy Mourinho nem ért a sérülések megelőzéséhez (nálunk ugye sok volt Rijkaard alatt, Pep óta jóformán nincsen, annak ellenére hogy milyen mennyiségű szabálytalanságot szenvedünk el, és mennyi meccset játszunk. így ha van valami amiben a katalán világelső, akkor ez az. ), vagy pedig szintén Mourinho agyon dolgoztatja őket, ami rendjén is van, csak épp puhány a társaság a madridnál.

Persze az istentelen pechszéria is bennevan a pakliban, de minden újabb sérüléssel valószínűtlenebb.

Szóval valamit ki kell találni most José mesternek, és nem a sajtó irányába, hanem szakmai téren. Bármelyik is a gond, akár az ő hibája akár nem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.08.31. 17:30:38

Jason írta:Ez a Fairplay kérem:
http://www.youtube.com/watch?v=GBGLk_jj ... re=related :shock: :!:

Ami Alvésünk azt hiszem hogy hozzá képest egy kis angyal. :shock: :evil:
Eddig a rúgáson kívűl azthittem nem történt más, de most nézem volt itt még osztás. Gyönyörű... :roll: De hogy még utána a partjelzőnél reklamál.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ab1daL 2010.08.31. 17:31:54-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.08.31. 17:25:29

Andris írta:Pepe egy vadállat, nem szezon végéig, évekre eltiltottam volna.

Gerinctelen tetű.


Megjegyzem, műesésekért és színészkedésért igazán bevezethetnék már az utólagos eltiltást, hamar leszokna róla cé is meg sergi is.
így van. én már pepét elaltattattam volna. cé-t a rinyálás és műesés miatt utálom. Andris kb leírta a véleményem.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 17:08:42

Pepe egy vadállat, nem szezon végéig, évekre eltiltottam volna.

Gerinctelen tetű.


Megjegyzem, műesésekért és színészkedésért igazán bevezethetnék már az utólagos eltiltást, hamar leszokna róla cé is meg sergi is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2010.08.31. 17:03:11

Ez a Fairplay kérem:
http://www.youtube.com/watch?v=GBGLk_jj ... re=related :shock: :!:

Ami Alvésünk azt hiszem hogy hozzá képest egy kis angyal. :shock: :evil:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Jason 2010.08.31. 17:12:29-kor.
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 16:47:42

Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2010.08.31. 16:43:01

Komolyan mondom, ezeket a videókat látva alkalmazni kéne C. Ronit Jackie Chan új filmébe kaszkadőrnek! Amekkorákat ez esik... :P :lol: :twisted:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.31. 16:40:37

xeros írta:Charlie: Mégis mikor CR a földre köpött,az hónapokig a vilkág legnagyobb vétsége volt,meg ,h nem is a földre,hanem a kamerást köpte le...
Bezzeg,mikor Messi köpött le játékost,akkor hamar sikerült a felejtés:)..
amugy pepe télleg vadállat. De sztem CR semmivel sem hisztizik többet(mióta nálunk van),mondjuk D.Alvesnál...az is egyfolytában fel vanm háborodva,és vicsorit:D Messi amiért pici,gyorsan eliszkol a lábak elöl,és a becsúszások csak 10%-a éri el őt..Cr-nél ez az arány 80%:) persze hogy idegesitő,mikor egy meccsen,30x földbedöngölnek:)..Azt se tartom kizáűrtnak,h sokszor,azért látványos az esése,mert "megtanult" esni..jobb az ha ő kitudja számítani,h hova,mijére esik....

itt egy durva video:

http://www.youtube.com/watch?v=7NlCO3s_ ... 1&index=60
Azért azt te sem gondolod komolyan hogy azért csinál annyi műesést hogy ki tudja számítani , hogy a legjobb esni, főleg amikor hozzá sem értek.
Nagyon durva a video, majd el ájulok tőle (főleg amikoor 20mp-nél ő hajítja el ellenfelét és ahogy földet söpri ki cé lábát) de sztem 2x annyit lehet találni a kamuzásaiból. Ez is kb pont ide illik:
http://www.youtube.com/watch?v=sBXO-loQ1Sg

Messit pedig azért nem találják el mert pici és el tud futni a lábak elől? :lol: :lol:

nem akarom őt agyba-főbe isteníteni, de Messibe becsülendő hogy az esetek többségében akkor is tovább próbál menni, mikor simán eleshetne.

Dani Alvest aláírom, de úgy tűnik szerencsére kezd leszokni róla.
Pepe eseténél nem az a lényeg -vagyis nem elsősorban- hogy ellenfele megsérült-e vagy sem, hanem hogy szándékosan ilyet tett. És nem csak a rúgás volt ott a durva. Tudom hogy át lett már tárgyalva, csak arra hivatkozni hogy az ellenfelének nem lett baja egy szemernyit sem menti fel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2010.08.31. 16:45:14-kor.
Forca Barca!!!!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 16:39:28

Jason írta:Olvasva a hsz-ket, tudom hogy most az amit leirok az nem ide fog tartozni, de mivel látom hogy "Hiszikéről" van szó, ezért ime egy videó ami bizonyitéként szolgál arra hogy miért unszinpatikus sokk embernek a portugál.

http://www.youtube.com/watch?v=h9zYbJCWRHk
Amikor 1:40-nél a bíró premier plánban nézi az alibi repülését az nagyon nagy:)
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2010.08.31. 16:34:28

Olvasva a hsz-ket, tudom hogy most az amit leirok az nem ide fog tartozni, de mivel látom hogy "Hiszikéről" van szó, ezért ime egy videó ami bizonyitéként szolgál arra hogy miért unszinpatikus sokk embernek a portugál.:lol::lol:

http://www.youtube.com/watch?v=h9zYbJCWRHk :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jason 2010.08.31. 16:40:00-kor.
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.08.31. 16:29:26

De xeros, nemár. Most idejöttél, regisztráltál, hogy védd Cr-t?

Én nagyon jó játékosnak tartom, és egész tetszik, amit művel, ha a focival és a játékkal van elfoglalva.
Ezen kívül viszont egy hisztis p.csa, és azt viszont baromira rühellem, mikor színészkedik. Ez Alves esetén sincs másként, nálam legalábbis.

Azmeg vicc, hogy Messit azért nem lehet felrúgni, mert kicsi. :D Egyszerűen csak nem szándékozik elesni.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.08.31. 16:17:52

noname írta:
xeros írta:Messi amiért pici,gyorsan eliszkol a lábak elöl,és a becsúszások csak 10%-a éri el őt..Cr-nél ez az arány 80%:) persze hogy idegesitő,mikor egy meccsen,30x földbedöngölnek:)..
:lol: :lol: :lol:
Hogy he???
Szegény Messi olyan kicsi h el se találják?!
Minek hozzátok fel amúgy Alvest mindig CR védelmére. Ugyanúgy utálom ha Alves érzi magát Hollywoodba mint CR. A különbség az h Alves az utóbbi időben szinte teljesen leszokott, míg utóbbi egy cseppet se változott. Azonkívül Alves a mi játékosunk. :wink:
Úgy látom megfeledkezik arról a meccsről amikor a Realnal az volt az elsődleges cél hogy Messit az első félidőben le kel rúgni, teljesen mindegy milyen körülmények között csak ne focizzon tovább.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.08.31. 16:12:56

Én egyszer nem írtam arról, hogy a zselézett fiú a kamera felé köpdös (tisztába vagyok vele, hogy egy primitív alak), én a másik portugál brutális tettén szoktam lovagolni.
C.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Charlie 2010.08.31. 16:20:35-kor.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.31. 16:12:26

xeros írta:Messi amiért pici,gyorsan eliszkol a lábak elöl,és a becsúszások csak 10%-a éri el őt..Cr-nél ez az arány 80%:) persze hogy idegesitő,mikor egy meccsen,30x földbedöngölnek:)..
:lol: :lol: :lol:
Hogy he???
Szegény Messi olyan kicsi h el se találják?!
Minek hozzátok fel amúgy Alvest mindig CR védelmére. Ugyanúgy utálom ha Alves érzi magát Hollywoodba mint CR. A különbség az h Alves az utóbbi időben szinte teljesen leszokott, míg utóbbi egy cseppet se változott. Azonkívül Alves a mi játékosunk. :wink:
A Fifa egy szégyen
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2010.08.31. 16:08:18

noname írta:
kabekabe írta:Viszont, az, hogy azzal foglalkozol, hogy egy embert milyen fára akarsz felkötni. Az botrányos.
Fel kéne ismerni a határvonalat komolyság és poén közt. Azt csak poénból írtam még néhány napja, erre vki írta (úgyszintén poénból) h a cseresznyefa nem elég erős. A Real játékosaival átlában semmi bajom, de CR és Pepe csak csúnyábbá teszik, legalábbis számomra ezt a foci nevű játékot. Előbbi az állandó hiszti, a beképzeltség, a buzis kinézet miatt, utóbbi pedig azért mert egy vadállap a pályán. Nem kívánom nekik a sérülést, egyiknek se, de örülök ha nincsnek a pályán. Hamarabb megnézek egy Real meccset ha hiányoznak, mintha játszanak. Örülök ha nem játszanak, ha ez amiatt van mert sérültek, hát istenem. Jobban örülnék ha nem sérülés, hanem eltiltás miatt hiányoznának. De a lényeg h ez a 2 marha ne legyen a pályán.
Alvest is néha a pokolba kívánom.
hogy is mondjam.rossz vicc.

Egyet értünk: csúnyábbá teszik a sportszeűtlen viselkedésükkel. Sajnos sokan vannak még ilyenek(van Bommel, Alves, Drogba).

idegesít engem is, de nem kívánom, h sérültek legyenek.Pedig idegesít, de akkor sem fogom egy embernek azt kívánni, h sérüljön meg.

Beképzeltség, hiszti engem is zavar CR-nél és még sokaknál(Alves, Drogba...). DE! Buzis kinézet?mivan?úgy néz ki ahogy kinéz.hadd nézzen ki vki úgy ahogy - anélkül, h előre megpecsételnék.Egyénként azzal sem lenne baj ha meleg lenne, de köztudottan nem az.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.08.31. 16:07:23

xeros írta:Charlie: Mégis mikor CR a földre köpött,az hónapokig a vilkág legnagyobb vétsége volt,meg ,h nem is a földre,hanem a kamerást köpte le...
Bezzeg,mikor Messi köpött le játékost,akkor hamar sikerült a felejtés:)..
amugy pepe télleg vadállat. De sztem CR semmivel sem hisztizik többet(mióta nálunk van),mondjuk D.Alvesnál...az is egyfolytában fel vanm háborodva,és vicsorit:D Messi amiért pici,gyorsan eliszkol a lábak elöl,és a becsúszások csak 10%-a éri el őt..Cr-nél ez az arány 80%:) persze hogy idegesitő,mikor egy meccsen,30x földbedöngölnek:)..Azt se tartom kizáűrtnak,h sokszor,azért látványos az esése,mert "megtanult" esni..jobb az ha ő kitudja számítani,h hova,mijére esik....

itt egy durva video:

http://www.youtube.com/watch?v=7NlCO3s_ ... 1&index=60
Messi úgy köpte le azt a játékost ahogy én. Van videó rollá ahol tisztán látszik hogy méterekkel elé köp, de ebbe már bele sem megyek. Az viszont érdekelne hogy a videóval mi volt a célod, mert hogy a kutyát nem érdekli mit csinálnak Hiszikével az tuti.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
xeros
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.01.16. 18:06:12

2010.08.31. 16:03:53

Charlie: Mégis mikor CR a földre köpött,az hónapokig a vilkág legnagyobb vétsége volt,meg ,h nem is a földre,hanem a kamerást köpte le...
Bezzeg,mikor Messi köpött le játékost,akkor hamar sikerült a felejtés:)..
amugy pepe télleg vadállat. De sztem CR semmivel sem hisztizik többet(mióta nálunk van),mondjuk D.Alvesnál...az is egyfolytában fel vanm háborodva,és vicsorit:D Messi amiért pici,gyorsan eliszkol a lábak elöl,és a becsúszások csak 10%-a éri el őt..Cr-nél ez az arány 80%:) persze hogy idegesitő,mikor egy meccsen,30x földbedöngölnek:)..Azt se tartom kizáűrtnak,h sokszor,azért látványos az esése,mert "megtanult" esni..jobb az ha ő kitudja számítani,h hova,mijére esik....

itt egy durva video:

http://www.youtube.com/watch?v=7NlCO3s_ ... 1&index=60
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.31. 16:01:27

zsuni írta:
MÁS:nagyon jó lesz idén a bajnokság.
Baromi jó lesz, sok f.s csapat meg egy Barca-Real duó. micsoda izgalmak
Azárt reménykedni lehet. Az Atletico elég erősnek tűnik. Végre van egy jó védelmük. Eddig azért buktak mindig mert csak támadókkal nincs esély manapság a győzelemre. + a Valenciánál se kel már amiatt aggódni h egyáltalán megkapják-e a fizetésüket...
A Fifa egy szégyen
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.08.31. 15:55:02

MÁS:nagyon jó lesz idén a bajnokság.
Baromi jó lesz, sok f.s csapat meg egy Barca-Real duó. micsoda izgalmak
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.31. 15:51:16

kabekabe írta:Viszont, az, hogy azzal foglalkozol, hogy egy embert milyen fára akarsz felkötni. Az botrányos.
Fel kéne ismerni a határvonalat komolyság és poén közt. Azt csak poénból írtam még néhány napja, erre vki írta (úgyszintén poénból) h a cseresznyefa nem elég erős. A Real játékosaival átlában semmi bajom, de CR és Pepe csak csúnyábbá teszik, legalábbis számomra ezt a foci nevű játékot. Előbbi az állandó hiszti, a beképzeltség, a buzis kinézet miatt, utóbbi pedig azért mert egy vadállap a pályán. Nem kívánom nekik a sérülést, egyiknek se, de örülök ha nincsnek a pályán. Hamarabb megnézek egy Real meccset ha hiányoznak, mintha játszanak. Örülök ha nem játszanak, ha ez amiatt van mert sérültek, hát istenem. Jobban örülnék ha nem sérülés, hanem eltiltás miatt hiányoznának. De a lényeg h ez a 2 marha ne legyen a pályán.
Alvest is néha a pokolba kívánom.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.08.31. 15:33:12

Én is próbálnék felejteni minnél hamarabb, ha a csapatom játékosa ilyet művelne. Nálunk ilyen nem fordulhat elő szerencsére.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 15:30:12

daffy írta:srácok! valaki legyen szíves írja le h pep mitől jó edző. egy komoly véleményt szeretnék hallani,mert én csak annyit látok h: nem tud igazolni,cserélni és a saját kedvenceit játszatja. ezt meg tudná tenni akár ki.
Azért ez erős picit nem gondolod?
De akármilyen komolytalan a kérdés, mégis válaszolnék:
Azért jó edző, mert tudja, mi kell a csapatnak, és tudja, mi kell a közönségnek. Ennek szellemében dolgozik. A trófeák száma pedig a bizonyíték arra, hoy jó munkát végez.
Ennyi elég is.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Lezárt