MAGYAR VÁLOGATOTT

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.08.16. 13:38:52

Hm szerintem nem volt túl elfogult a tippelésem: törököktől mindössze egy pont, az is itthon, norvégoktól "csak" 4, görögöktől 3! A többinél pedig szerintem meg jobbak vagyunk! Nem jók a törökök, ráadásul nem játszhatnak hazai pályán! A görögök meg, pffff!
Nade remélem az EB selejtezők után mindannyian gratulálni fogtok nekem a mostani tippjeim helyessége miatt!! :D

Matthaus lehet megpróbálta a pozitív hozzáállást, de mint edző és ember nulla! Szóval nem ártott volna, hogyha mint edző azért tud valamit! :?
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2006.08.16. 13:05:42

Matthäus megpróbálta a pozitív hozzáállást, aztán mit kapott reakcióként attól a sok féregtől...

Különben tényleg a büdös életben nem leszünk olyan jók mint ahogy tippelted... Bár ne lenne igazam.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.16. 13:00:46

gentdelbarca írta:Drigo: igen ha mindenki hinne bennük jobban teljesítenének! Te hol érzed jobban magad: ahol utálnak és előre mondják hogy ócska vagy, illetve ott ahol támogatnak és hisznek benned?!
Plusz ha mindenki pozitívan állna a magyar válogatotthoz valószínűleg sokkal több gyerek menne focizni, a vezetők értelmesebbek lennének (mivel ugye ők is benne vannak a mindenkiben), stb!!

Szóval a válaszom egyértelmű: IGEN!!
Lehet ebben van valami,de a tippjeid túl elfogultak,és ez a baj a focistákkal is,hogy fejükben ez van,hogy majd megverjük ezt és azt,pedig ha ezért mindent megtennének akkor lehet,hogy sikerülne is!

Drigo és én is legalább annyira szeretné,ha neked lenne igazad,és ezek az eredmények lennének,hisz mindannyian Magyarok vagyunk,és óriási öröm lenne látni a srácokat világversenyen is(nekem még nem adatott meg,85-ös vagyok)!

Drigo-ok elolvastam,minden ok :!: 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.08.16. 12:52:30

Drigo: igen ha mindenki hinne bennük jobban teljesítenének! Te hol érzed jobban magad: ahol utálnak és előre mondják hogy ócska vagy, illetve ott ahol támogatnak és hisznek benned?!
Plusz ha mindenki pozitívan állna a magyar válogatotthoz valószínűleg sokkal több gyerek menne focizni, a vezetők értelmesebbek lennének (mivel ugye ők is benne vannak a mindenkiben), stb!!

Szóval a válaszom egyértelmű: IGEN!!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.08.16. 12:48:35

gentdelbarca írta:Minden esélyünk megvan arra, hogy megszerezzük az első két hely valamelyikét az EB selejtezőn! Hinnünk kell benne!!!! Ha már mi szurkolók nem hiszünk akkor hogy várjuk el a focistáinktól hogy ők higgyenek benne és jól teljesítsenek???!!!
Legyünk már optimisták az ég szerelmére!!! Ne foglalkozzunk a múltal, hanem akarjuk a szép jövőt!!!

Hajrá Magyarország!!!!
ÁH!Amíg ennyi pénzt kapnak, ők azt is elhiszik, hogya VB-t megnyerhetjük, nemhogy kijutunk az EB-re, hinni lehet bármiben, de van a valóság és a realitások(egyébként, ha minden magyar hinne, a magyar focistákban[hú iylen nem sok van], akkor szted jobban teljesítenének?)

oszimiki az előző hszem végét olvasd el kiegészítettem

Norvégiától 4 pont?Na ne!A törököktől oda vissza zakó lesz ha minden jól megy talán negyedik helyre odaérhetünk.
Bár ki tudja ezzel a kapitánnyal és ezzel a kerettel, akár még ki is juthatunk... :lol: :lol:
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.08.16. 12:48:16

Magyar - Norvégia 2:0
Bosznia - Magyar 1:2
Magyar - Török 1:1
Málta - Magyar 0:2
Magyar - Moldova 3:0
Görög - Magyar 1:0

Norvégia - Magyar 1:1
Magyar - Bosznia 2:0
Török - Magyar 2:0
Magyar - Málta 3:0
Moldova - Magyar 1:3
Magyar - Görög 1:0

Szerintem ez reálisabb, nekem legalábbis! :)
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2006.08.16. 12:43:40

Tippjeim:

Magyar - Norvégia 0:0
Bosznia - Magyar 2:1
Magyar - Török 0:2
Málta - Magyar 0:2
Magyar - Moldova 3:1
Görög - Magyar 2:1

Norvégia - Magyar 3:0
Magyar - Bosznia 2:2
Török - MAgyar 4:0
magyar - Málta 3:0
Moldova - Magyar 1:1
Magyar - Görög 1:2

ezzel nem jutnánk ki.nem vagyok optimista,de a magyar focit ismerve ne legyen senki.
u.i.: ha görögországot kizárják talán van esély a 3. helyre :( .....
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.16. 12:40:28

gentdelbarca írta:Minden esélyünk megvan arra, hogy megszerezzük az első két hely valamelyikét az EB selejtezőn! Hinnünk kell benne!!!! Ha már mi szurkolók nem hiszünk akkor hogy várjuk el a focistáinktól hogy ők higgyenek benne és jól teljesítsenek???!!!
Legyünk már optimisták az ég szerelmére!!! Ne foglalkozzunk a múltal, hanem akarjuk a szép jövőt!!!

Hajrá Magyarország!!!!
Akarom én a szép jövőt,és szurkolok természetesen minden mérkőzésen a MAGYAR VÁLOGATOTTNAK,mint eddig mindig :!: ,de én csak azért írogattam a hagyományainkat,mert Los Banditos hsz-ra reagáltam,mivel azt írta,hogy Ausztriát kötelező megverni,szerintem meg előrébb járnak nálunk,de ennek ellenére természetesen tiszta szívből fogok szurkolni a srácoknak :!:

Hajrá Magyarország :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.08.16. 12:34:11

Minden esélyünk megvan arra, hogy megszerezzük az első két hely valamelyikét az EB selejtezőn! Hinnünk kell benne!!!! Ha már mi szurkolók nem hiszünk akkor hogy várjuk el a focistáinktól hogy ők higgyenek benne és jól teljesítsenek???!!!
Legyünk már optimisták az ég szerelmére!!! Ne foglalkozzunk a múltal, hanem akarjuk a szép jövőt!!!

Hajrá Magyarország!!!!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.16. 12:29:47

Drigo!
Én is pont ezt mondom,hogy a Hagyományaink nagyon szépek,meg jók,és örülünk,hogy vannak,de most mire megyünk vele :?: :arrow: SEMMIRE :!:
A jelenben kellene olyan eredményeket produkálnunk,amire felkapják a fejüket,és nem a múltúnkból kellene élnünk!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.08.16. 12:07:39

Baromság a hagyományokat emlegetni.
Nézd meg a Barca és a Real múltját pl.El kell simerni, hogy a Real sikeresebb klubb volt a MÚLTBAN, DE ez a JELEN.

És ha megverjük őket, akkor is mivan?Ők ottlesznek a saját rendezésű EB-n, mi pedig NEM.Ez már legalább oylan hagyomány, mint a múltban az, hogy ottvoltunk mindenhol.

Játszunk Máltával San Marinoval meg olyan csapatokkal, akiket meg tudunk verni (nem sok olyan van) ringassuk a népet álomvilágba, aztán meg menjünk a selejtezőkre és fújjunk mindenkinek ÉBRESZTŐT!

Ezrét már nem akartam új hszt tom ozsimiki h mire írtad értettem is, hiszen elég világos volt(még nekem is sikerült megérteni :twisted: )Szal ez most nem Neked szólt, csak sokan szoktak azzal jönni, hogy a múltban így és úgy és h akkor most is így kell lennie(főleg mostanában a madridisták)Hangsúlyozom mégegyszer nem Neked szólt(egyébként nem sok olyan csapat lenne, akit a hagyományainkkal nem tudnánk megverni :wink: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Drigo 2006.08.16. 12:44:21-kor.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.16. 11:53:08

Los Banditos írta:Azért ne vicceljünk már emberek,egy Ausztria mégis csak Ausztria.Kötelező őket verni szerintem.


Hajrá Magyarok!
Ausztria az Ausztria,és figyelemmel követve jópár Eb és Vb selejtezőt,sokkal több van bennük sajnos mint bennünk,igaz ők sem jutottak ki sehova,de az is fontos,hogy miképp szerepeltek a selejtezőiken.
Hagyományokban persze őket is simán verjük,de azért nem osztogatnak győzelmeket....sajnos!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2006.08.16. 11:40:55

Hát reménykedni azt lehet, mást nem tudunk sajnos....., emlékszem pár évvel ezelőtt mikor az aktuális szövetségi kapitány végre úgy rakta össze a válogatottat, hogy az a szurkolók véleményével (többek között az enyimével) is egyezett, és minden úgy tűnt, hogy milyen szuper - akkor kimentünk grúziába egy fontos selejtezőre és kikaptunk simán 4-1-re.....azóta, bárhogy is van összeállítva a csapat, csak apró sikereket tudunk elérni, mert ez a játékosanyag, hozzáállás nem elegendő komolyabb eredmények elérésére!
Szóval reménykedni azt lehet, de csak a következő mérkőzés erejéig, hosszú távon sajnos semmi esély.... :cry:
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.08.16. 11:33:16

Azért ne vicceljünk már emberek,egy Ausztria mégis csak Ausztria.Kötelező őket verni szerintem.


Hajrá Magyarok!
in to exile
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.08.16. 11:14:53

Minden magyar focibarátnak kötelező hinni a győzelemben! Realitás ide, realitás oda! Ráadásul az osztrákok sincsenek sehol sem, se EB se VB!!!
Szóval ha lehet akkor csak pozitívan és előre nem bíráljunk, csak utána, ha már mindenképpen kell!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2006.08.16. 11:14:03

Szerintem egy döntetlen el lehet érni Ausztriában.Egy győzelemhez nagy szerencse kellene ami mostanában valahogy elkerüli a magyar focit.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.08.16. 10:49:56

Úgyis kikapunk, remélem, ha nem, akkor megint jön:"na majd ezzel a kapitánnyal és ezzel a kerettel" na jah LoL menyjenek a sunyiba reménykedik még bárki NORMÁLIS ember, abban, hogy a következő 20 évben(ha minden így marad Mo.-n akkor talán valaha is)ott leszünk egy VB v EB-n???Most, h az olaszok nyerték a VB-t talán ők kapják és nem mi, bár így lenne akkora égés lenne, mint az állat a pénzek fele "elszivárogna" a másikfelét meg egyszerűen csak elszerencsétlenkednék.

A németországi VB-ről hallottam egy adatot:a ném,etek kb nullára hozták az egészet, pedig ők aztán tudnak valamit gazdasági fellendülés nem volt a VB miatt maximum időben 4-5 hónapig lesz így, de utánna úgyanúgy megy minden, ahogy a tervezett, ha a németek nagy nehezen csak minimális profitot csináltak egy VB-ből, akkor mi mit várnánk a jó öreg magyar szervezéstől az MLSZ-től és hasonló szervezetektől???
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2006.08.16. 10:38:37

Inkább ki kéne menni az U21 meccsére Újpestre! EB selejtezőt játszanak hattól, ingyenes a belépő diákoknak és marhára kéne szurkolni mert idén talán nem is lesz más meccsük itthon!
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.08.16. 09:23:26

Egyébként is, a Magyar Labdarúgó Szövetség jele sokkal szebb mint az osztrákoké és ebből egyenesen következik, hogy nyerünk ma este!!!! :D

Hajrá Magyarok!!!!!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.08.16. 09:20:36

http://www.nemzetisport.hu/db/07/E1/i00 ... 6beb85.jpg



Nyerüünk!Hajrá Magyarok!Hajrá Gera! 8) csak tudnám mi a rákot kerest ott a sowunmi
in to exile
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.08.16. 01:18:24

Scorpio írta:Biztosra ment! 8)
Klónozni fogják :wink: :lol:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.08.16. 01:17:38

gentdelbarca írta:
Game90 írta:Egy ilyen válogatott már jó lenne nekem: Király- Bodnár (Fehér), Juhász, Dragóner, Lőw (Halmosi)- Hajnal, Dragóner, Huszti- Gera (irányító szerepben persze)- Szabics, Torghelle (Priskin).
Hm, Dragónert te nagyon szeretheted, ha kétszer is betetted a kezdőbe!! :)
Jó az Dárdai akart lenni :wink: :D Végülis mindkettő neve d-vel kezdődik...csak a többi betű már nem ugyanaz.
Azt meg nem is tudtam, hogy Lőw a harmadosztályban játszik. :oops: Akkor Halmosi játszon a kezdőben :wink:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Sylvinho_
Capitá del Barça
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2005.02.06. 11:01:05
Tartózkodási hely: Biharöcsöge

2006.08.15. 20:15:25

Lőwöt én abból a harmadosztályú német amatőrcsapatból az életbe nem tenném be a válogatottba.
"A játék az nem játék."-Johnny Filpo.
A lónak is négy lába van, mégsem asztal.
A disznónak is két oldala van, mégsem egyenlet.
Schweinsteiger, Hitzlsperger és Kohlschreiber jó barátok.
"Talán nem is vagyok méltó arra, hogy ennek az embernek a mérkőzését közvetítsem" - Farkas Norbi Messi-ről. :)
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2006.08.15. 19:30:00

Biztosra ment! 8)
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.08.15. 18:50:31

Game90 írta:Egy ilyen válogatott már jó lenne nekem: Király- Bodnár (Fehér), Juhász, Dragóner, Lőw (Halmosi)- Hajnal, Dragóner, Huszti- Gera (irányító szerepben persze)- Szabics, Torghelle (Priskin).
Hm, Dragónert te nagyon szeretheted, ha kétszer is betetted a kezdőbe!! :)
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Lezárt