FC Barcelona 14/15

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány trófeát nyerünk az új szezonban?

1
69
34%
2
42
21%
3
60
30%
Egyet sem
32
16%
 
Szavazatok száma: 203
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.30. 21:03:24

A mi fiatal németünknek viszont még tanulnia kell, hogy ezen a szinten egy állandósult formát mutasson.
És hogy fog állandósult formát mutatni, ha csak a két kupát kapja meg? :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.30. 20:56:34

Pont hogy a bajnoksághoz kell a rutin és a nyugodtság, a leghosszabb és a legfontosabb sorozat. Állandóság, kiegyensúlyozott teljesítmény aranyat ér(het) a végén.
A német is jó kapus, de előző szezonban is voltak olyan "őrült" kifutásai, megmozdulásai, ami arra engednek következtetni, hogy fejben még nem érett meg erre a szintre. Főleg ha tudok választani egy olyan ember és közte, aki maximálisan bebizonyította, hogy a legnehezebb helyzetekben is higgadt tud maradni és voltak potyái, de egy erőt sugároz a kapuból. A németben is megvan ez, de szerintem kevésbé. Aki meg a németet favorizálja az meg azt mondja, hogy benne van meg jobban, Lucho meg majd eldönti. :D

Az meg hogy 23 és Bravo meg 32? Kapusnál a 23, az semmi. Lehet mondani Courtois vagy DeGea stb vonalat, de ha megnézzük, akkor ők is szép fokozatosan értek el egy szintet. Kölcsönadások, nagyon erős csapatban védett már DeGea pl előtte. A mi fiatal németünknek viszont még tanulnia kell, hogy ezen a szinten egy állandósult formát mutasson. Ez az, ami miatt Bravo előtte van, s ez az ami pl jót tesz neki, hogy a kupát megkapja és szívhatja be magába a rutint.

Lejjebb valaki jól leírta, hogy tényleg vicces már néha ez a siránkozás xy ember felé. Tökéletes megfogalmazás volt, hogy egy dolog számít, teljesítmény. A tutujgatásba ez is beletartozik, hogy nincs idő arra várni, hogy majd xy beérik és milyen jó lesz. Így is pl Stegen is megkap két kupasorozatot, Bartra-ékat ott játszatja Lucho ahol csak tudja, most éppen Samper láz van, aki ügyes gyerek, de szerintem koránt sem áll készen az első csapathoz, de már azon is megy a sírás, hogy egy felkészülésin mennyit játszik. Aminek az lenne a célja, hogy minél több fiatalt megnézni, nem az hogy éppen Kis Pista 10 perccel többet játszik-e mint Rózsika néni....

Ne aggódjon senki Stegen fogja majd védeni a Barcelona kapuját a jövőben, de egyelőre Bravo a bajnokság szempontjából egy jobb, biztosabb megoldás, innentől kezdve meg szerintem nem vita tárgya, hogy ki védjen a bajnoki meccseken. A chilei bizonyított és fejben erősebb, egyelőre.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.30. 20:29:04

roby122 írta: Most nem akarok "nagyzolni" , de már tavaly is megmondtam, hogy jövőre nem fog változni a szerep. Igazából mire fel ? Bravoban nem kellett csalódni, maximálisan odatette magát, a nyilatkozata alapján is nyugodt, marad ugyanez a szerepkör.
Annak nincs értelme, hogy Stegené a bajnokság, és a chileié a kupa. MaTs-nak az lehet, hogy sok lenne egyszerre, valamint akkor meg azért sírna mert nem játszhat ilyen Psg meg MU ellen, hanem csak ilyen szerencsétlen Almeria ellen kell ádogálnia. Azsejó.
Idén még maradjon minden, jövőre pedig Mats-é a bajnokság + Bl , Bravo-é pedig a kupa.
Könyörgöm ez a srác nem egy 19 éves "null km-es " kis suhanc . 2011 óta védte a Gladbach kapuját a Bundesligában ( 108 meccsen ) ahol az egyik legjobb kapus volt. Bőven elbírna akár a bajnokság+BL kombót is.

MaTs-nak tavaly sokkal nehezebb dolga volt mint Bravonak. Stegen jó esetben 2-3 hetente védett egy meccsen és akkor sem B kategóriás ellenfelek ellen ( az egyedüli könnyű ellenfél az az APOEL és talán az Ajax volt még a csoportban) . Egy kapusnál is nagyon sokat számít az állandó játék illetve meglátszik a hiánya. Egyedül a P$G elleni idegenbeli meccsen voltak elég nagy hibái de a többi meccset nagyon simán - sok bravúrral- hozta le.

Bravo teljesítményére sem lehet panasz hiszen hasonló nagy magabiztossággal hozta le a meccseit de azért lássuk be , hogy nem egy olyan meccs volt ahol konkrétan védeni valója sem volt ( ez MaTs-ról már nem mondható el ) . Félreértés ne essék én nem azt mondom , hogy Bravo rossz kapus lenne vagy , hogy nem nagy szám amit ő a bajnokságban lehozott [-X .

Én azért cserélném meg a szerepeket mert egy fiatal kapusnak egy dolog kell mégpedig tapasztalat. Stegen az előző szezonban 21 meccsen védett ( pontosan 1890 percen keresztül) Bravo pedig 37 meccsen ( 3330 perc) . A két kapus véleményem szerint azonos szinten áll vagy ha az egyik jobb is mint a másik akkor is csak egy paraszthajszálnyival. Viszont amíg Stegen 23 addig Bravo 32 éves . Szerintem szerencsésebb ha egy rutinos kapus véd a kupákban hiszen ott több a kiélezett helyzet ahova kell a rutin. MaTs-nak kellenek a meccsek ahhoz , hogy 1-2 éven belül top kapus legyen.

+ MaTs ugyanazon a napon született mint én szóval ez is egy plusz pont :D.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.30. 19:14:19

Ha 3-4 évig ilyen szinten véd Bravo, akkor addig padozik MAtS, vagy mi? Sokkal nagyobb potenciál van benne, mint Bravóban, ezért kellene felcserélni a szerepeket, vagy legalább egálra hozni. Nem tudom, mit kellene még MAtS-nak csinálnia, hogy kezdő legyen.
Ha minden fronton döntőbe jutunk, 38-27 lenne az elosztás a két kapus között, ha az egyikük megkapja a Ligát.
Kíváncsi leszek, hogy dönt LE.

Meg egyébként honnan veszitek, hogy a bajnokságban nem lenne stabil MAtS? :)
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.07.30. 18:32:03

S.Agüero írta:
Stegent én még nem érzem erre felkészültnek és neki is jót tehet a még egy tanulási, illetve a tudását megtudja mutatni kupameccseken.
Tavaly is ugyanezt mondtátok, hogy majd jövőre cserélődik a szerep... :D
Most nem akarok "nagyzolni" , de már tavaly is megmondtam, hogy jövőre nem fog változni a szerep. Igazából mire fel ? Bravoban nem kellett csalódni, maximálisan odatette magát, a nyilatkozata alapján is nyugodt, marad ugyanez a szerepkör.
Annak nincs értelme, hogy Stegené a bajnokság, és a chileié a kupa. MaTs-nak az lehet, hogy sok lenne egyszerre, valamint akkor meg azért sírna mert nem játszhat ilyen Psg meg MU ellen, hanem csak ilyen szerencsétlen Almeria ellen kell ádogálnia. Azsejó.
Idén még maradjon minden, jövőre pedig Mats-é a bajnokság + Bl , Bravo-é pedig a kupa.
MR. TROMORT777

2015.07.30. 18:26:13

S.Agüero írta: Tavaly is ugyanezt mondtátok, hogy majd jövőre cserélődik a szerep... :D
Mi értelme lenne megbontani egy tökéletesen működő rendszert? Nem értem. Mats a jövő ami épül, de Bravo a masszív jelen.
Samper, Mats meg Bartra, meg Montoya, meg régen Thiago, meg mindenki más... Ez nem szociális otthon, egy dolog van, teljesítmény. Vagy meg van a szint Vagy nincs. Mats-ben megvan, ez egyértelmű, ezért megkapja a neki járó időt. De egyelőre a bajnokságban ahol hétről hétre kell teljesíten ott Bravo többet tud adni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.30. 18:23:28

S.Agüero írta:
Stegent én még nem érzem erre felkészültnek és neki is jót tehet a még egy tanulási, illetve a tudását megtudja mutatni kupameccseken.
Tavaly is ugyanezt mondtátok, hogy majd jövőre cserélődik a szerep... :D
Bravo annyira magabiztos volt, s érzésem szerint jobb is volt mint a német, hogy egyelőre a chilei továbbra is előrébb tart. Én tavaly is azt mondtam, hogy Bravo egyértelműen előrébb van nálam, aztán teljen el egy év, lássuk ki hol tart és újra lehet versenyezni. Bravo remekül teljesített, hendikeppel indul, s meglepne ha változás történne. A németnek még tanulnia kell, de ezt írtam előzőleg is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.30. 18:08:40

Stegent én még nem érzem erre felkészültnek és neki is jót tehet a még egy tanulási, illetve a tudását megtudja mutatni kupameccseken.
Tavaly is ugyanezt mondtátok, hogy majd jövőre cserélődik a szerep... :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.30. 17:35:33

MessiNeymarSuarez írta:
Szerintem vagy maradjon így a felállás, vagy pedig bizonyos időközönként váltsanak, pl 1-2 meccsenként. Igaz hogy sok helyen ez nem jött be, de szerintem meg lehet próbálni, elvégre remek adottságú kapusokról van szó, Ter Stegen is remekül védett pl úgy hogy miután majdnem 1 hónapot nem is játszott.
Az hogy időközönként cserélgessenek az eléggé elvetélt ötletnek tűnik azért. Pont hogy ez tett jót tavaly is, hogy mindenki tudta mi a feladata és arra koncentrált maximálisan. Bravo tudta, hogy övé a bajnokság a német meg tudta, hogy övé a kupa. Tudsz készülni, s kapusoknál főleg fejben kell sokszor toppon lenni és higgadtan kell kezelni a meccs közbeni szitukat. Ez hogy ezt megbontani azzal, hogy ide-oda beállna más, nem lenne szerencsés. Tavaly is írtam ezt mikor volt, aki írta, hogy védjen a német, mert PSG jön majd és formába legyen. Ez azért nem olyan mint egy mezőnyjátékos, itt sokkal többet jelent a mentális felkészültség és nyugalom, amit olyannal vétek megzavarni, hogy egyszer csak váltasz. Váltani kényszerből szoktak kapus poszton, nem véletlenül.
Bravo is pont emiatt marad még távol, mert nagyon hosszú volt neki a szezon és ne felejtsük, hogy VB, majd új csapat ahol hatalmas felelősség volt a vállán és kiválót teljesített és most meg hazai Copa ahol szintén óriási nyomás volt rajta, ez fejben baromira letud szívni. Egy kapus sorsa azért brutál nehéz, mert gyakorlatilag nem hibázhatsz, óriási pszichés nyomás ez ilyen szinten, s ő lehozott úgy uszkve 50 meccset, hogy nagyítóval kell keresni a hibáit, mindenki gondoljon bele ehhez mekkora meló kellett tőle az elmúlt egy évben. Kijár neki a pihenés, s remélhetőleg újult erővel folytatja tovább. Én sem cserélnék, mert Bravo magabiztossága és nyugalma nagyon jót tett a védelemnek is, s a bajnokságban ez még plusz erőt ad, hogy hátul egy ilyen rutinos emberke van, akire mindig lehet számítani. Stegent én még nem érzem erre felkészültnek és neki is jót tehet a még egy tanulási, illetve a tudását megtudja mutatni kupameccseken.
Kép
Kép
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.07.30. 15:47:35

palesz77 írta:
hajnesz írta: Szerintem egyelőre nincs egy szinten a két kapus. Bár tehetséges Mats, "sokat" hibázott tavaly is, míg Bravotól csak 1hibára emlékszek, mikor a rövidbe kapott egy gólt.
Sevilla ellen Banega loveset 50-rol bevedte, az eleg nagy flop volt szerintem, foleg a vegeredmeny tekinteteben. MAtS-nak amugy mi volt a "sok" hibaja? PSG elleni elso meccsen kaptunk rola golt - ki is kaptunk sajna -, amugy mas nem remlik. Meg City ellen volt egy rossz kijovetele, de olyat Bravo is csinalt a Villarreal ellen, amikor tok foloslegesen kijott kb a 16-os vonalaig, aztan epphogy vissza tudott erni amikor atemeltek - videokban az bravurkent van folyton feltuntetve, de alapbol total felesleges volt kojinnie..

Amugy en is elegedett voltam Bravoval teljes mertekben tavaly, mielott meg valaki ketelkedne ebben.
Azt sose fogom elfelejteni, mikor Mats cselezgetni akart, és elveszítette a labdát. Akkor nagyon ideges voltam :D De nem fogom sorolgatni őket,mert nagyjából semmi értelme, mindkettő jó kapus. Viszont én Bravót preferálnám, mivel én sokkal nyugodtabb vagyok, mikor ő áll a kapuban.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.30. 14:57:55

Dícséretes a srácoktól, hogy hamarabb visszatértek, reméljük idén sem lesz hiány lelkesedésből =D> :lol: Kifejezetten örülök, mert sok olyan hír volt hogy akár a Szuperkupán is Messi nélkül állunk fel, ami egy Sevilla ellen lehet hiba lenne, nem szabad félvállról venni, kitudja mikor lesz megint lehetőségünk a 6 kupás évre.

Kapusposzton kicsit el lettünk szerintem kényeztetve (szerencsére :D ), és komolyan ti is azzal érveltek hogy most 1 vagy 2 hibái voltak a kapusoknak, szerencsére ebben jelentősen erősödtünk, mert azért Valdes-Pinto duónak jóval több hibái voltak :)

Szerintem vagy maradjon így a felállás, vagy pedig bizonyos időközönként váltsanak, pl 1-2 meccsenként. Igaz hogy sok helyen ez nem jött be, de szerintem meg lehet próbálni, elvégre remek adottságú kapusokról van szó, Ter Stegen is remekül védett pl úgy hogy miután majdnem 1 hónapot nem is játszott.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2015.07.30. 14:56:58

Mats legnagyobb hibája a Villareal elleni. Ne felejtsük el. :) Én is őt támogatom amúgy, a szerepek felcserélése ideális lenne.
més que un club
MR. TROMORT777

2015.07.30. 14:55:09

Azért azt tegyük hozzá, hogy Bravo sem nyaral, hanem Copa America-n szerepelt, méghozzá végig védve azt. Elmondta, hogy a mentális pihenés a legfontosabb így a szezon előtt.
Ki érdemelte, hogy megkapja azt a pihenési időt amennyi jár mindenkinek. A nyilatkozata is arra utal, hogy egyértelműen megvan, hogy a bajnokság idén is az övé, a kupák pedig Mats-é. Nincs oka visszasietni. Mats pedig remek kapus, de Bravo kiegyensúlyozottabbnak tűnik egyelőre. Idén még jó ez a leosztás aztán lehet majd újragondolni. Mats töretlenül tud fejlődni így, de szerintem egy bajnoksághoz még nem lenne elég felkészült. Ebben nem mindegy a rutin szerepe. BL-ben is volt olyan meccse, ahol látszott, hogy zavarba hozható. Szerintem remek ez a felállás jelenleg ezért. Hosszútávon pedig Mats símán top 3as kapus lehet. Hihetetlen jó adottságai vannak és megvan benne minden ami kell. Hatalmas vétel volt.
Avatar
HungaroBarca
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.06.24. 16:45:45

2015.07.30. 14:29:42

Én alapból jobban kedvelem Stegent mint Bravot de ha nem szubjektíven nézem is :
1. Mats alapból jobb csapatok ellen védett a BL-ben mint Bravo és a pl: a Bayern és a PSG ellen is voltak bravúrjai + a Juve ellen is , ráadásként még kevesebbet is védett Bravonál...
2. Lábbal szerintem sokkal jobb Barvónál igaz nem is láttam sokszor hogy bevállalt volna egy félpályás passzt is a chilei.
3. Az hogy jóval hamarabb jött vissza a vakációból a német nagy elhivatottságra vall ( igaz ez már inkább egy szubjektív gondolat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

Szerintem is inkább fel kéne cserélni a szerepeket tavalyhoz képest mert Bravot is kéne látni nemzetközi szinten , hogy kiderüljön ott mit tud.

+egy kis összeállítás kettőjükről:https://www.youtube.com/watch?v=Znz0R-qJ5tg
,,Bármilyen hibát meg tudok bocsátani,ám annak nem jár könyörület aki nem küzd szívvel-lélekkel a Barcelonáért . " Pep Guardiola
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.30. 14:07:54

hajnesz írta: Szerintem egyelőre nincs egy szinten a két kapus. Bár tehetséges Mats, "sokat" hibázott tavaly is, míg Bravotól csak 1hibára emlékszek, mikor a rövidbe kapott egy gólt.
Sevilla ellen Banega loveset 50-rol bevedte, az eleg nagy flop volt szerintem, foleg a vegeredmeny tekinteteben. MAtS-nak amugy mi volt a "sok" hibaja? PSG elleni elso meccsen kaptunk rola golt - ki is kaptunk sajna -, amugy mas nem remlik. Meg City ellen volt egy rossz kijovetele, de olyat Bravo is csinalt a Villarreal ellen, amikor tok foloslegesen kijott kb a 16-os vonalaig, aztan epphogy vissza tudott erni amikor atemeltek - videokban az bravurkent van folyton feltuntetve, de alapbol total felesleges volt kojinnie..

Amugy en is elegedett voltam Bravoval teljes mertekben tavaly, mielott meg valaki ketelkedne ebben.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.07.30. 13:40:54

Alfa írta:
ZBarca írta:
+1! Bár szerintem az, hogy ki fog védeni a bajnokságban nem Bravo visszatérésének időpontján fog múlni.
Nem azt mondom ,hogy csak ezen fog múlni. Abban megegyezhetünk, hogy a két kapus jelenleg kb ugyanolyan teljesítményre képes és ha most nem nézzük MaTs korát akkor akár döntő tényező lehet Luchonál MaTs elhivatottsága. Félreértés ne essék nem azt mondom ,hogy biztosan eldőlt a kapusok sorsa de azt nehezen tudom elképzelni ,hogy ne számítana Luchonál Marc korai visszatérése .
Szerintem egyelőre nincs egy szinten a két kapus. Bár tehetséges Mats, "sokat" hibázott tavaly is, míg Bravotól csak 1hibára emlékszek, mikor a rövidbe kapott egy gólt.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.07.30. 13:15:21

Alfa írta:
ZBarca írta:
+1! Bár szerintem az, hogy ki fog védeni a bajnokságban nem Bravo visszatérésének időpontján fog múlni.
Nem azt mondom ,hogy csak ezen fog múlni. Abban megegyezhetünk, hogy a két kapus jelenleg kb ugyanolyan teljesítményre képes és ha most nem nézzük MaTs korát akkor akár döntő tényező lehet Luchonál MaTs elhivatottsága. Félreértés ne essék nem azt mondom ,hogy biztosan eldőlt a kapusok sorsa de azt nehezen tudom elképzelni ,hogy ne számítana Luchonál Marc korai visszatérése .
Persze értelek, és szerintem is számítani fog LE-nél, hogy MATS előbb tért vissza, mint Bravo, de ennek ellenére szerintem jövőre is a chilei hálóőré lesz a bajnokság, legfeljebb néhány meccset fog kapni a német, a 2016-17-es szezontól fogva pedig ő lesz a kezdő mind a Ligában, mind a BL-ben, Claudioé pedig a kupa lesz.
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.30. 12:32:49

ZBarca írta:
+1! Bár szerintem az, hogy ki fog védeni a bajnokságban nem Bravo visszatérésének időpontján fog múlni.
Nem azt mondom ,hogy csak ezen fog múlni. Abban megegyezhetünk, hogy a két kapus jelenleg kb ugyanolyan teljesítményre képes és ha most nem nézzük MaTs korát akkor akár döntő tényező lehet Luchonál MaTs elhivatottsága. Félreértés ne essék nem azt mondom ,hogy biztosan eldőlt a kapusok sorsa de azt nehezen tudom elképzelni ,hogy ne számítana Luchonál Marc korai visszatérése .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.07.30. 12:22:09

Szép dolog tőlük, hogy idő előtt visszatértek, Messi esetében pedig ez nálam plusz pont:
Messi nem vesz részt az argentinok Mexikó elleni, szeptember 8-án rendezendő meccsén. Szept. 12-13-án Atlético - Barca a Ligában. [marca]
Talán azért marad távol, hogy hanyagolja a válogatottat egy darabig? Nem tudom, mindenesetre tavaly sem játszott a németek elleni barátságos meccsen.
Egy ilyen nyaralót én is szeretnék a hegyekben, ahol az edzőteremből élvezhetném a kilátást. :( :mrgreen:
Alfa írta:Bravo pedig szerintem most bukta a Európai Szuperkupa döntőjén való védést és lehet , hogy a bajnokságot is :D.
+1! Bár szerintem az, hogy ki fog védeni a bajnokságban nem Bravo visszatérésének időpontján fog múlni.
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.30. 12:13:25

Dicséretre méltó a két argentintól ,hogy előbb visszatértek =D> .Elsőre nem tűnik soknak ez a pár nap plusz de így , hogy nyakunkon vannak a Szuperkupák nagyon nagy jelentősége lehet. Bravo pedig szerintem most bukta a Európai Szuperkupa döntőjén való védést és lehet , hogy a bajnokságot is :D.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.30. 11:33:07

Messi és Mascherano lerövidítették a pihenőjüket, és már az orvosin vannak Alvessel, Neymarral és ter Stegennel. =D> Ez dicséretes, jó látni a lelkesedést a srácokon - kivéve Bravon. :mrgreen: Leo mondjuk már otthon is rágyúrt a kis Thiagoval az alapozásra.. :D

Szerk.: Erre miközben telón pötyögök, meg megcsinálom a linket beelőzöl.:lol: Nembaj, a videó miatt már csak azért is elküldöm! :mrgreen:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.30. 11:29:10

Messi es Mascherano is lerovidetettek a szunetuket es mar ma megjelentek az edzokozpontban, pedig hetfon kellett volna csak. :D
Bravo maradt az egyetlen, aki meg nem tert vissza a szabadsagrol, ot hetfore varjak.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.21. 21:04:13

Messiék szerintem 11-én már pont tudnak kezdeni, 8 napjuk lesz arra, hogy olyan erőnlétük legyen, hogy 90 percig bírják. Előtte 5-én Gamperen akár egy fél órát szerintem tudnak vállalni.

Illetve, 15/16-ra valaki átírhatná a topik nevét. :P
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.21. 20:41:09

palesz77 írta: Nekem mondjuk Busival kapcsolatban az a problémám, hogy ő bármi "buli" van, nem bír elnyugodni. Egyszer elkattan, onnantól addig pofázik, amíg valaki 10 percnyi szenvedés után valahogy félrevonszolja, vagy sárgát nem kap. Kupadöntőn is - asszem ott - Piqué volt az, aki rángatta el a bírótól, de ő meg ment vissza hozzá meg nyomta a szöveget, kapott is egy sárgát. Nálam egy kapitány inkább nyugtassa a kedélyeket, ne ő legyen az, aki a leghülyébben viselkedik. Valdestől is baromi gáz volt a Real utáni 10 másodperces piros lap, még ha jogos is volt..

Úgyhogy nálam is inkább Piqué érdemelné meg - és Masch is -, főleg az idei év után. De karakter alapján Bartrának is inkább adnám egy 2-3 év múlva, mint neki - ha beépítjük, értitek szerintem hogy értem. Busi szerintem nem való kapitánynak.
A Batrás részt nagyon adom ( remélem a próféta szólt belőled [-o< ) .

Abban igazad van , hogy Busi minden balhénál ott van és nem éppen ő a legnagyobb csitító. Viszont szerintem egy csapatkapitánynak a feladatai bőven túlnyúlnak azon , hogy a balhéknál milyen. Az is nagyon fontos , hogy a pályán kívül milyen és persze , hogy a mindennapokon is össze tudja fogni a csapatot. Ha Busi csak a balhés szempontból nem megfelelő viszont a többiben pedig jó akkor áldásom rá legyen ő a 3. számú CSK. Az a baj , hogy kívülről nem látunk bele se az öltözőbe se az edzésekre így nehéz eldönteni , hogy ki lenne a legjobb CSK. Egyedül csak a pályán mutatott viselkedésüket látjuk . Lehet az öltözőben Matyi a boss :lol:
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.21. 16:01:53

Alfa írta:Busival kapcsolatban nekem elég annyi , hogy Puyol őt nevezte ki a mezének az örökösének. Elég valószínű , hogy neki is nagy tekintélye van a csapatban különben nem ő lenne a 3. számú CSK.
Nekem mondjuk Busival kapcsolatban az a problémám, hogy ő bármi "buli" van, nem bír elnyugodni. Egyszer elkattan, onnantól addig pofázik, amíg valaki 10 percnyi szenvedés után valahogy félrevonszolja, vagy sárgát nem kap. Kupadöntőn is - asszem ott - Piqué volt az, aki rángatta el a bírótól, de ő meg ment vissza hozzá meg nyomta a szöveget, kapott is egy sárgát. Nálam egy kapitány inkább nyugtassa a kedélyeket, ne ő legyen az, aki a leghülyébben viselkedik. Valdestől is baromi gáz volt a Real utáni 10 másodperces piros lap, még ha jogos is volt..

Úgyhogy nálam is inkább Piqué érdemelné meg - és Masch is -, főleg az idei év után. De karakter alapján Bartrának is inkább adnám egy 2-3 év múlva, mint neki - ha beépítjük, értitek szerintem hogy értem. Busi szerintem nem való kapitánynak.
Lezárt