Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Barrano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2005.08.21. 21:05:14
Tartózkodási hely: Budapest, Csepel

2006.07.09. 21:55:29

Toros írta:Mostmár ne bánkódjunk Ronni és Barca hívek a gyenge szereplés miatt, nézzünk előre és várjuk a jó finom Barca meccseket!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D 8) 8) 8)
Szegény Ronaldinhot sajnálom, de biztos vagyok benne, hogy idénykezdetre kipiheni és összeszedi magát!!!!!!!!!!!
Bízzunk a brazil fiúban!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majd meglátjátok, hogy ismét bajnoki címhez vezeti Ronaldinho a Barcát!!!!!!!!!!!!!!!!

MÉG MINDIG RONALDINHO A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKOSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez így van :) :!:
Catalonia is not Spain
Avatar
Toros
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2005.02.13. 15:16:44
Tartózkodási hely: Balmazújváros
Kapcsolat:

2006.07.09. 21:39:35

Mostmár ne bánkódjunk Ronni és Barca hívek a gyenge szereplés miatt, nézzünk előre és várjuk a jó finom Barca meccseket!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D 8) 8) 8)
Szegény Ronaldinhot sajnálom, de biztos vagyok benne, hogy idénykezdetre kipiheni és összeszedi magát!!!!!!!!!!!
Bízzunk a brazil fiúban!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majd meglátjátok, hogy ismét bajnoki címhez vezeti Ronaldinho a Barcát!!!!!!!!!!!!!!!!

MÉG MINDIG RONALDINHO A VILÁG LEGJOBB JÁTÉKOSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
www.toroskaposzta.atw.hu
Csak a BARCA!!!!!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.07.09. 20:37:11

Hú most látom csak, hogy mi folyt itt.Tény, hogy a Brazília nemzeti tizenegye mélyen tudása alatt játszott ezen a VB-n és hogy nagy csalódást keltettek.

Rivaldinho!
Hogy Ronaldinhot szídták a legtöbbet az túlzás mert az elsőszámú célpont Ronaldo volt, csak ez azért nem volt olyan feltűnő, mert Realos (egyébként ezt többször is ecseteltem már).Ennyi.Pelé egyébként Ronaldót is szapulta a VB-n és teljes joggal ,mind őt mind pedig bárkit az egész brazil válogatottból.

És az is igaz, hogy mostanában nem mennek neki úgy a szabadok, mint régebben nem tudom mért de, ha már egyszuer ott van a csapatában a világ (szerintem, de azért biztos sokan egyetértenének velem ebben) legjobb szabadrugáslövője (gondolok itt Juninho-ra akinek valami eszméletlen rugó technikája van) akkor mért nem kaphatott ő több lehetőséget, hogy azt csinálja amihez ezen a Földön talán ő ért a legjobban?!Ronaldinho nem éerezte, hogy ez így nem oké?
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.07.09. 20:34:19

jól tették, h felgyújtották, meg sem kellett volna csinálni azt a sz.rt. élő embereknél nem túl egészséges.
maradjunk annyiban, h te meg lekakilnád a lábadszárát az örömtől, ha nálatok játszana ez a "nagy ász".
PUYOL-XAVI-INIESTA
vartratas
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.06.18. 18:53:09

2006.07.09. 20:27:01

szülővárosában lévő dinka szobrot ledöntötték a szurkolók.ennyit a nagy "ászról"... :lol:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.07.08. 10:07:02

nem miattad írtam, hanem azért, mert nem tudom, miért ugrott neki riva rednek, csak azért, mert red nem ájult el ronaldinho teljesítményétől.
tartsuk tiszteletben egymás véleményét!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Mardel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2006.02.01. 23:57:39
Tartózkodási hely: fővám tér gyp

2006.07.08. 10:02:30

Boixos írta:ez egy fórum, ahol többféle vélemény is van.
senki nem küldte el ronaldinhót a b. k. annyába a gyengébb teljesítménye miatt. nehogy már ne lehessen a negatív véleményt is leírni róla, ha esetleg rászolgált! ne legyünk már olyanok, mint egy másik helyen a világhálón, ahol ha csak egy-két "csúnya" dolgot (amúgy tényt) ír le az ember egy egykori tiszteletbeli katalánról, akkor egyből nekiugrik az ottani rendfenntartók magasanképzett része.
Én azt nem mondtam,hogy ne kritizálja senki(már ha az én hsz-emre írtad ezeket a dolgokat), csupán arra hívtam fel egyes fórumozó társaim figyelmét, hogy előbb mérlegelni érdemes aztán véleményt alkotni!! Itt tényleg nem ment nagy szapulás, csak kicsit kiakadtam, hogy a köztudatban, köztük a baráti körömben és ismerőseim közt az megy, hogy rajta bukták a VB-t, merthogy Pelé azt mondta, hogy csalódott benne,és akkor Ő már egy nagyképű sz.r!! És ezt részben az NSO-nak és egyébb nívós napilapoknak köszönhetjük...részben!...egyébként meg béke.. :wink:
Andres Iniesta FAN
Kép
Visça el Barça
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.07.08. 08:12:49

ez egy fórum, ahol többféle vélemény is van.
senki nem küldte el ronaldinhót a b. k. annyába a gyengébb teljesítménye miatt. nehogy már ne lehessen a negatív véleményt is leírni róla, ha esetleg rászolgált! ne legyünk már olyanok, mint egy másik helyen a világhálón, ahol ha csak egy-két "csúnya" dolgot (amúgy tényt) ír le az ember egy egykori tiszteletbeli katalánról, akkor egyből nekiugrik az ottani rendfenntartók magasanképzett része.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Mardel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2006.02.01. 23:57:39
Tartózkodási hely: fővám tér gyp

2006.07.08. 03:01:47

Na szóval...az eddigi lényegtelen dolgokhoz hozzáfűzve...ki a fa.z nem sz.rja le, hogy mit mondott Pelé! Akármennyire is 3szoros világbajnok, ő egy egyéni szubjektív vélményt alkotó ember, és az ő meglátása semennyivel sem több, mint én vagy egy focit sokat néző és magát hozzáértőnek valló, estleg a témában továbbtanult embertársaink véleménye!! Ronaldinho a VB-n magához képest alul teljesített…ilyen van,, de nem kell a föld alá temetni így sem (akármennyire nem szép, hogy a saját országa színeiben nem láttuk a küzdeni tudást a szemében, megjegyzem én sem a "nagy" Kaka, sem a „Pufi Ronaldo”,sem más szemében nem láttam ezt, de mégsem hallom az ő szidásukat!!) Semmivel nem teljesített kevesebbet, mint a brazil csapatban szereplő többi ember, maximum nagyobb volt az elvárás vele szemben, mint európa legjobb focistája 2006-ban!! Szóval nem kéne itt a nagy hepajt csinálni, mint egyes fórumokon az "értelmiség" csinálja..Ronaldinho az év közben bizonyára elfáradt..de azt nehogymár rajta kérjük számon, hogy nem kért cserét..kedves Perreira úr..talán önnek kellett volna lépni ez ügyben, sőt el is lehetett volna vinni egy bizonyos Babtistat(vagy ahogy egyes realos kollégák mondják Bab Pistát), aki szerény véleményem szerint a tavaszi szezonban a vállán vitte a rivális alakulatot, és érdemtelenül hagyták ki e VB összeállításból, vagy talán egy igen nagy kvalitásokkal rendelkező, de talán már nem olyan nagy ambíciókkal "felszerelkezve" pályáralépő játékos, mint Cafu kihagyását kellett volna fontolóra venni (akármennyire nem tartom Cicinho-t nagyobb védőnek,de talán a gyorsasága miatt célszerűbb lett volna "alkalmazni"),valamint egy "normális" védekező középpályás alkalmazása sem lett volna a csapat kárára...ugyanis nem tarom normálisnak,hogy a francia alakulat irányítója éppen ezen a meccsen nyújtsa az év...sőt talán az elmúlt 2-3 szezonja legjobb meccsét!!!Ez talán lehet, hogy jelent valamit!!Szóval én nem tartom magam egy nagy brazil(a gauchók közelebb állnak szívemhez azt is lehetne mondani)...sőt megkockáztatom Ronaldinho rajongónak...de azért túlzásnak tartom azt, amit itt páran számonkérnek tőle, amikor egy tőle teljesen szokatlan rendszerben, kelllett egy évad "fogalmam sincs" hány csúcsformában vagy a közeli állapotban végigcsinált meccse után teljesítenie! Ezt kérem mindenki fontolja meg, és mérlegelje mennnyit köszönhetünk klubbszinten csapatunk játékosának….aztán lehet szidni a többiekkel együtt…
tisztelettel és üdvözlettel: Mardel
Andres Iniesta FAN
Kép
Visça el Barça
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.07.08. 00:24:04

Rivaldinho írta:persze ha bejön az gyönyörű, de sztem Roni nem azt akarta hogy magyarországon, Redlionsnak megfelejen, és h teccen neki a játéka, hanem hogy megnyerje, mert 11részt elismersé, másrészt pénz....
ÉS akkor itt a vissazérő kérdés: Ki teljesített tudásához mérten a brazil csapatból....?
Olvassá már vazze!!! Pelé is kritizálta! Hol írtam egy büdös szóval is, hogy én kritizálom???? Szállj le rólam és ne személyeskedj!!!! Ronaldinho gyenge volt, ahogy a többi brazil is.... Ez utóbbi az egyetlen saját véleményem! Eddig nem írtam, de ez gondolom nem tűnt fel....
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2006.07.06. 21:07:04

Én se látom értelmét Ronaldinhot szidni,igaz,hogy nem játszott jól,de gondoljuk végig!Idén Európa két talán legerősebb sorozatának(BL,Spanyol Bajnokság)volt a legjobb játékosa.BL-t és bajnokságot nyert a Barca-val.Lehet,hogy csak én vagyok tudatlan,de most hirtelen nem jut eszembe olyan játékos,aki húzóemberként egy éven belül bajnokságot,BL-t,és VB-t nyert a csapatával.
Szóval ne állítsunk túlzott elvárásokat Ronaldinho felé,pihenje ki magát,és a Barcaban játszon úgy,ahogy eddig tette.

Az mondjuk más kérdés,hogy azok után,amiket nyilatkozott a VB-ről,talán hajthatott volna jobban is!
De engem annyira nem visel meg,hogy gyengén játszott a VB-n,az a fontos,hogy a Barcelonaban úgy játszon,mint az elmúlt 3 évben! 8)
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.07.06. 20:14:29

én egy szóval sem szidtam :wink: ..csak a többeknek volt ez a baja.
De egyébként szerintem is így van,csak mivel itt nincs RC toipic,úgyhogy őt nem bazsogatjuk,meg a töbit sem..na csak ennyi,szóval mindenki keveset mutatott,őis
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.07.06. 20:08:40

Zsolti írta:itt nem a cselekről,hanem sokkal inkább a hozzáállásról volt szó,mert szerintem annyit még énis futottam volna amennyit ő futott ezen a vébén.
Érted?! ha nem megy neki a játék legalább hajtson,vagy valami.
De mér ezt hozod fel?? mér akkor ki nem okozott csalódást? ki hajtott egy két roby carlos v cafú felfutást leszámítva? nehogy már csak ő legyen a csalódás..... csak az igazságtalan h mindeki őt szidja
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.07.06. 19:25:38

itt nem a cselekről,hanem sokkal inkább a hozzáállásról volt szó,mert szerintem annyit még énis futottam volna amennyit ő futott ezen a vébén.
Érted?! ha nem megy neki a játék legalább hajtson,vagy valami.
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.07.06. 19:13:16

Ezt már bazmeg nem birom ami itt megy:
2 dolog
1. Amikor pl anyukád nagyon finom pizzát süt, és minden nap vagy minden vasárnap azt eszed, és egyik vasárnap elrontja a kaját akkor milesz? Jövő héten cxsinál jobbat.
2.hozzá vagytok szokva a jó focihoz és itt fanyalogtok!
Roni elfáradt és nem is a helyén jáccott, ezt nem lehet megérte, aztán a rombusz emberfogás, soroljam.......
ha jol jáccik akokr az a baj, mert nem elég jó ( lásd BL-döntő, voltak nagyon nagy zsugái attól függetlenül h nem cselezett) nektek az a foci ha vki állandóan cselez? persze ha bejön az gyönyörű, de sztem Roni nem azt akarta hogy magyarországon, Redlionsnak megfelejen, és h teccen neki a játéka, hanem hogy megnyerje, mert 11részt elismersé, másrészt pénz....
ÉS akkor itt a vissazérő kérdés: Ki teljesített tudásához mérten a brazil csapatból....?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.06. 18:45:06

Kralo írta: ...Egyébként Ronaldinho már a BL döntőn is gyenge volt, a másik szabadrúgásból mikor lőtt utoljára gólt? Vmi van vele az biztos. Sebaj őszre megújult erővel játszik és ismét ámulhatunk - bámulhatunk. :)
Nem volt azért olyan gyenge a bl döntőn sem. gondoljunk pl a Lehman kiállítása előtti passzra, amit Eto'o kapott, az azért nem volt rossz.
nem kell olyan teljesítményt nyújtani mindig, mint a Milan ellen idegenben, vagy a margit ellen szintén idegenben :!:

Remélem télleg csak az van, h elfáradt és nyáron kipiheni magát.

aztán majd kap még egy aranylabdát, és mindenkinek beáll a pofája. remélem
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.06. 18:35:37

ez nem semmi :(
bár gondolom, h a legtöbb szurkoló nem roni nyakába varná a dolgot, de azér ez eléggé rosszul eshet egy játékosnak.

nem tom milyen ez az oldal, ami be van linkelve, de olyan fszok szóltak hozzá hogy elképesztő
rossz volt olvasni, remélem majd Dinho ősszel megmutatja nekik :!: :?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.07.06. 18:19:37

Hm Ronaldinho picit fájt a szívem amikor apám nem láthatta, hogy mit is tud ez a srác. Nagyon gyengén teljesített sajnos, ez van ezt kell szeretni, nem jött neki ki a lépés. Egyébként rengeteg indokot fel lehetne sorolni miért is lehetett ilyen gyenge, de szerintem felesleges mert neki bárhol bármikor jól kell játszania mert mindenki ezt várja. Egy olyan szezon után van, hogy nyert egy spanyol bajnoki címet, és BL-t, mindkét sorozatban legalább a 90 %án játszott és ennek nagy részén a csapat ásza volt, és a megmozdulásai döntötték el a mérkőzést, nos kifáradt. Aztán nem is olyan feladatai voltak a válogatottnál, amit a Barcanál megszokhatott. Alapjában véve sztem az egész csapat egy 0 volt. (off: Ez a Parreira vagy hogy írják, asszem professzor a beceneve, ennyire rosszul rakta össze ezt a csapatot. Túl sok olyan játékos volt a pályán aki támadó felfogású, ezekután a kérdés hogy jut el a labda egészen hozzájuk. Ronaldinhonak hányszor passzoltak? Cafu meg R.Carlos is mindig megindult aztán vagy védőbe vezették vagy egymaguk fejezték be eredménytelenül. Nah de jó abba is hagyom mert oldalakat lehetne írni a brazilok gyenge játékáról. Parreirat tenném felelőssé elsősorban.)

Egyébként Ronaldinho már a BL döntőn is gyenge volt, a másik szabadrúgásból mikor lőtt utoljára gólt? Vmi van vele az biztos. Sebaj őszre megújult erővel játszik és ismét ámulhatunk - bámulhatunk. :)
FTorres9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.01.01. 19:01:06

2006.07.06. 18:16:40

Avatar
Toros
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2005.02.13. 15:16:44
Tartózkodási hely: Balmazújváros
Kapcsolat:

2006.07.06. 18:00:03

redlions írta:
Toros írta:Figyeljetek ide!!!!!
Ez most csak azoknak szól, akik szidják Ronnit!!!!!!
Ki vagy te Peléhez képest???? Csak beírtam, hogy ő is kritizálja! Talán a világ egyetlen háromszoros világbajnokának joga van hozzá...
Te tudsz olvasni???? Én azt írtam, hogy azoknak szól, akik szidják Ronnit, nem azoknak, akik kritizálják!!!!!! Pelé csak annyit mondott, hogy csalódott Ronni teljesítményében!!!!!! És nem szidta!!!!! Bocs...
www.toroskaposzta.atw.hu
Csak a BARCA!!!!!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.07.06. 17:23:40

Toros írta:Figyeljetek ide!!!!!
Ez most csak azoknak szól, akik szidják Ronnit!!!!!!
Ki vagy te Peléhez képest???? Csak beírtam, hogy ő is kritizálja! Talán a világ egyetlen háromszoros világbajnokának joga van hozzá...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2006.07.06. 16:56:08

az az egész vb alatt öt jó passza volt statisztikát szerintem nagyon elnyomták....
öt jó passzom nekemis volt pedig ott se voltam
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.07.06. 16:32:31

off:Riquelme szerintem azért egészen jó volt!
on..
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.06. 16:08:09

Én azt hiszem, h majd a szezonban kárpótolva leszünk méghozzá teljesen.
Ronaldinhonak nem volt meg a posztja ebben a válogatottban, és nem is tud egy ember indítani csapattársakat, ha azok nem mozognak.
Megint Mások azt várják, h olyat csináljon amit ősszel a real ellen.
asszem ilyet már nem fogunk, de azért meg is kapta az aranylabdát.

egyébként egyetlen nagy sem villogott a vb-n: Zidannak csak egy jó meccse volt, és kész, Riquelme, Ballack, Kaka, Juninho, Henry, Lampard, Gerard, Rooney, Sevchenko, Nedved, Totti, Toni, Ibrahimovic és senki más.

nincsenek összeszokva a csapatok, és túl erősek a válogatottak védelmei, azthiszem ezek a fő okai a nagy egyéniségek rossz szereplésének.

Én egyébként lehet jobban örülnék neki, ha jövőre már nem Ronaldinho, hanem Messi lenne az aranylabdás. De ez nem valószínű...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2006.07.06. 15:40:34

barcafan írta:
redlions írta: Igazad van! De az már jelent valamit, ha valakit egy Pelé bírál...
azért mert ő a világ EGYIK legjobb focistája nem jelenti azt, h mindig igaza van...
Nem tudom milyen egészségi állapotnak örvend pelé, de lehet hogy simán szenilis már! Ezzel nem akarom bántani, de ez a VB nem ronaldinhon múlott! Az edző ezzel a RONALDO-ADRIANO duóval teljesen hazavágta a csapat támadójátékát! SCOLARI alatt volt csapat. Ő 2002-ben igazi egységet teremtett, mint ahogy most a portugáloknál. A mostani edző pedig nem fogta egységbe a csapatot, eleve nem lehet úgy készülni hogy esténként bárokban mulatnak!
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Lezárt