Ibrahim Afellay

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.11.16. 16:10:27

Szerintem ennyi pénzért mindenképpen megérte elhozni! Ha megtanulja a játékunkat, akkor hosszú éveket lehúzhat nálunk! ( Bár én a holland bajnokságból Suárezt nagyon elnézném a csapatunkban. Igaz ő drágább volna és fel sem merült a neve, szóval felejtős. ) Ha fél év alatt beilleszkedik és jól muzsikál majd, akkor szerintem Fabregast nem kell nyáron erőltetni! Vele egy előszerződést lehetne kötni, hogy 2 év múlva jöjjön. Akkor már kevesebb lesz hátra a szerződéséből.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.16. 16:04:30

Victor_Valdes írta:
faithnomore írta:ára miatt mindenképp megéri, furcsa is nekem hogy ilyen olcsón megválik tőle a PSV, még ha csak egy fél év van is hátra a szerződéséből

üdv itt nálunk
Ha nem engedik ennyiért, valószínűleg ingyen távozott volna... kényszer helyzetben voltak.
Ezt nem hiszem, szerintem megpróbált érte versenybe szállni olyan klub is, akiknek nagyobb szüksége van rá ( elsősorban nem sztárcsapatra gondolok), így valószínűleg 3 millánál többet is ajánlott érte. Legalábbis én ezt gondolom. A barcának mondjuk nem ér meg 10-et, de egy angol vagy spanyol erős középcsapatnak ( Liverpool :twisted: , Tottenham, Villa, tőlünk pedig Vale, Villareal, Sevilla) vagy egy portugál, német, francia "nagy" csapatnak biztosan megért volna. Gyanítom is, hogy volt, aki ajánlott érte. Csupán arról volt szó, hogy Affellayé lehetett az utolsó szó, hiszen nem kötelező neki aláírnia semmit, év végén pedig ingyen távozhat, így ő tarthatta sakkban jó értelemben a Psv vezetőségét. Az utolsó szót, hogy hová szeretne menni, ő mondhatta ki. Ez az elméletem nem tuti, de azért annál reálisabb, hogy nem volt más, aki három milliónál többet ajánl érte....
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.16. 15:39:57

MessiFan írta:1. Új igazolás középpályára ahol ugyebár csak 5 játékos van.
3.Rossz nem sülhet ki belőle.
1. -Az 5-ből 3 védekező, tehát eddig Xavinak ls Ininek nem is volt kifejezett cseréje, ill. Thiago lehetett volna, de most ezt hagyjuk... :/
3. - Affelay + 45milka Cescért... a vezetőségből kinézem :lol: :roll:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.11.16. 15:36:19

1. Új igazolás középpályára ahol ugyebár csak 5 játékos van.
2. Afellay lehet az a játékos aki középen neki mer menni a védőknek ezzel üres helyet teremtve Messinek és Villának vagy lövőhelyzetet alakít ki.
3. 3 millió egy holland válogatott (még akkor is ha csere) PSV alapemberért nagyon olcsó. Rossz nem sülhet ki belőle.
4. Megvan a gazdája az 20-as mezszámnak :D
És ő a 19.-ik holland játékosunk. Én személy szerint örülök hogy ismét van holland a csapatban.
Egy szó mint száz. Jó igazolásnak tűnik és várom hogy bemutatkozhasson és játszhasson!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.16. 15:34:09

Én örülök az érkezésének, ennyiért piszok jó biznisz. Amolyan Hleb féle szerep várhat rá-azaz mozgékonyságot, frissességet hozni a kp-ra, persze reméljük, jobban él majd a lehetőségével, mint a fehérorosz.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.11.16. 15:20:34

Üdv itt Ibrahim! Jó igazolás...
més que un club
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.11.16. 15:19:28

faithnomore írta:ára miatt mindenképp megéri, furcsa is nekem hogy ilyen olcsón megválik tőle a PSV, még ha csak egy fél év van is hátra a szerződéséből

üdv itt nálunk
Ha nem engedik ennyiért, valószínűleg ingyen távozott volna... kényszer helyzetben voltak.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.16. 15:09:43

Akkor ez most már 100% ezek szerint. Nem mondhatnám, hogy sokat láttam játszani elvétve látok csak 1-2 PSV mecset. Olvasom hogy milyen posztokon bevethető ezek szerint talán bal szélre érkezik, de jó lehet Xavi, Ini cserének is ha kreatív játékos kell. Anyagilag nem vállat nagy kockázatot a klub nagyon jó üzletet kötöttek.
Az már más kérdés, hogy mennyire fog beválni a srác. Kicsit mindig kételkedve fogadom a Hollandiából érkező játékosokat valahogy mindegyiknek nagyobb a füstje mint a lángja, de remélem ő lesz az a kivétel aki erősíti a szabályt. Remélem hasznos játékosa lesz a csapatnak és nem csak elvétve fog pályára lépni!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.11.16. 15:02:42

Én is köszöntöm a fedélzeten, igaz még egy kis idő amire itt is láthatjuk játszani. :) A szavazásnál, az "Ennyiért persze" opcióra szavaztam, de ő ennél a 3 millánál jóval többet ér, ez nem kérdéses. Remélem gyorsan befog illeszkedni, és segíteni tud majd a csapatnak mind a bajnokságban, és mind a BL-ben. :wink: Én szurkolok neki, eddig egész jó kis hollandjaink voltak, ahogy egy ilyen cikket is lehetett látni a Barca hivatalos honlaplán pl.: Cruyff, Davids, Kluivert, De Boer tesók, Cocu, reméljük ő is hasonló szereplője lesz a csapatnak! Hajrá Ibra! :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2010.11.16. 15:00:36

ára miatt mindenképp megéri, furcsa is nekem hogy ilyen olcsón megválik tőle a PSV, még ha csak egy fél év van is hátra a szerződéséből

üdv itt nálunk
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.11.16. 14:59:17

Gyorsan ment ez a transzfer.
Sokat nem láttam játszani, az alapján viszont az jött le, h remek adottságai vannak, de nem éppen a legokosabb játékos. :P

Ennyiért persze megérte és kiváncsian várom, h mire lesz majd képes.
Hajrá!!!!
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.16. 14:56:44

No, én is írok egy kicsit ide.
3 millióért ajándék. Sokat nem tudok róla, mivel nem nézek PSV meccseket.
Viszont fiatal, több poszton bevethető, és ez nagyon fontos, mert a szezonból még sok van hátra, és jönnek majd sérülések, amikor jól jön, hogy itt van.
Hajrá Ibra! :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.11.16. 14:54:45

Barcaforever írta:
zsoltman írta:Bl-ben pályára léphet?
Természetesen nem, mivel az EL-ben szerepelt a PSV színeiben így a kettő kizárja egymást.Jó volt, mindenféleképpen szükség volt, egy hasonló típusú kp.-ra Xavi és Ini mögött, sztem jó lesz, remélem nem ő lesz a köv. focista, aki idejön és elfelejt távolról kaput találni, mert ez évek óta betegség. :?

A PSV-be van az állandó vkp, egy igazi tank a srác nem tudom fejből a nevét, de ha így folytatja neki is szép karrierje lehet.
Engelaar? :lol: Jó csak vicceltem :)
Abszolút áron alul érkezett, én személyszerint nagyon örülök neki!
Hajrá Ibrahim !!:)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.11.16. 14:53:36

Most lehet, hogy hüjeséget kérdezek, de ha a PSV-ben lesérül egy-két hónapra, akkor ugrik a transzfer?
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.11.16. 14:52:58

Nem gondoltam volna hogy leigazoljuk! de azt kell hogy mondjam hogy ennyi pénzért simán megérte! Nem különösebben kedvelem a srácot, és egyelőre nem tudom hogy mit érezzek vele kapcsolatban. Örülök, mert mint már sokan leírták 3 millóért remek igazolás.
A középpályán Xavi és Ini elől biztosan nem veszi el a lehetőséget, viszont Thiago beépülésest nem biztos hogy elősegíti. A legjobban azzal járnánk szerintem ha a támadósorban szerepeltetnénk elsősorban.
Kíváncsi vagyok hogy Pep hogy oldja meg ezeket a "gondokat"!

Mindenesetre üdv a klubban! :) Reméljük hogy hasznos tagja lesz a csapatnak!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.11.16. 14:52:18

Üdv itt Affelay!
Kiváló kiegyészítő ember, világot biztosan nem fog a váltani, de kell az ember, mert szűk a keret. Arcával szerintem nem lesz gond, hisz itt egy senki egyelőre.
A többit már leírtátok Ti!
Sok siker Hímibra! :wink: 8)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.16. 14:26:11

Abszolút jó lesz ide!Most hogy igazoltunk, az a baj???..... :shock: Én is jobban örülök, ha Thiago, vagy Dos Santos vagy akár Batra Romeu játszik, de ennyi pénzért nem lehetett kihagyni!Nagyon jó játékos!Év előtt is azt mondtam, hogy nem kell igazolni, s most is tartom magam ehhez!Afellay viszont tud segíteni a csapatnak, s mondom még egyszer ennyiért pláne el kellett hozni!A hasonló igazolásokat én nagyon szeretem!Nem „sztárok” kellenek (Robinho, pff), hanem olcsó ambiciózus fiatalok!Rossi szintén ha jön nagyon jó lesz!Sztem sokkal hasznosabb mint egy Torres vagy Robinho!Ezek a sztárok amúgy is hova jönnének???Mindenki játszani akar, s csak jönne a sértődés!De egy Afellay vagy Mascherano pl elfogadja, hogy akkor játszik ha „mondják”!
Szerk:Suareznek én is nagyon örülnék, s minden igazoláskor leírom, hogy jöhetne, de 30+ millióért ne jöjjön!20 alatt meg nem lehet elhozni, szval felejtős, sajnos
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.16. 13:39:21

Jason írta:Én is örülök Afellay érkezésének,szerintem ő egy jó igazolás a vezetőség részéről.Bár nem ide tartozik,de a SPORT szerint a vezetőség következő célpontja Giuseppe Rossilesz, a támadó szekció megerősitéshez.Kiváncsian várom majd fejleményeket. :wink:
Én is örülök Affellaynak, még akkor is, ha itt maximum epizódszerephez juthat véleményem szerint. Egy hasznos csere ember lehet, aki itt érhet (reméljük) be világklasszissá, de ebben a csapatban stabil kezdő valószínűleg nem lesz. Persze ez nem baj. Rossis hírnek pedig kifejezetten örülök, (persze ez még csak pletyka) ő egy olyan csere támadónk lehetne végre, aki hozzá tud tenni a padról. Bizonyított a spanyol ligában és egy nagyon szimpatikus, a Barca profiljába illő emberről van szó.
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2010.11.16. 13:23:09

Én is örülök Afellay érkezésének,szerintem ő egy jó igazolás a vezetőség részéről.Bár nem ide tartozik,de a SPORT szerint a vezetőség következő célpontja Giuseppe Rossilesz, a támadó szekció megerősitéshez.Kiváncsian várom majd fejleményeket. :wink:
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.11.16. 13:12:17

Annyira nem kell félni, hogy a fiatalok elöl elveszik a játéklehetőséget, mert Jonathanban nem nagyon bízik Pep (kupameccsen még csereként se játszott), Thiagot meg komoly meccseken úgyse játszatja még, ha meg elég érettnek találja majd, akkor úgyis megkapja majd a lehetőségét, mert Afellay szélen is játszhat. és nagyon sok meccs van egy szezonban, sérülések is mindig vannak...
Meg amúgy se kezdőnek hozzuk, hanem stabil cserének.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.11.16. 13:11:12

szerintem ez egy késői, de jó pótmegoldás Özil elpuskázása után. mellesleg én legkvésbé a középpályára várom, inkább előre szélsőnek, és befejezőnek, Pedro cseréjeként.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.11.16. 12:51:16

Ehh :shock:
Megmondom őszintén nem tudom hogy örüljek-e.
Annyiban örülök hogy új kp érkezett viszont kár hogy így elveszik a fiatalok elöl a lehetőséget.
Üdv a csapatban! Nyilatkozata alapján könnyen be fog illeszkedni :)
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.11.16. 12:44:06

Pique
Maxwell
Afellay.
Mindharman aron aluliak voltak :D
Remelem o is ugyanarra a sorsra jut mint elodeik :D.

Isten hozta!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.11.16. 12:39:50

MQuC írta:Jó lesz ,hogy ide igazol. Technikás játékosnak mondható, és jól is lő, mint ahogy elmondták már sokan. Hogyha nem lesz önző, és alázatosan játszik, nagy karrierje lehet itt.
Rég igazoltunk holland playát :P Üdv.
Hát ezek majd mind akkor fognak kiderülni,ha játszik.Úgyhogy ezekkel várnék addig,hogy játszon. Voltak már nagy lövők idehozva,és itt 1et nem lőttek.

Tény,hogy fiatal,tehetséges, nem került sokba,még ha be sem válik,akkor sem kell azt mondani,hogy Úristen... (Caceres,Hleb...)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.16. 12:35:01

Jó lesz ,hogy ide igazol. Technikás játékosnak mondható, és jól is lő, mint ahogy elmondták már sokan. Hogyha nem lesz önző, és alázatosan játszik, nagy karrierje lehet itt.
Rég igazoltunk holland playát :P Üdv.
Kép
Lezárt