Alexis Sánchez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.07.09. 16:49:36

a hsz-ek hűen adják vissza a srác teljesítménye nyomán kialakult vegyes érzelmeket. ilyen volt! sok szép mozzanat, értékes gól, félelmetes munkabírás de mellette fontos szitukban ordító hibák, túljátszott -haszontalan rohangálás...stb.
az eladása ha jól menedzselik szerintem indokolt és ne hozzuk össze azzal a nyilvánvaló ténnyel, hogy vannak nála sokkal "eladásra érettebbek"...
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.07.09. 16:44:20

Hiányozni fog mocskosul, de jobb lesz neki is a váltás, egy olyan klubhoz ahol kiteljesedhet, és nem Messit meg Neymart kell szolgálnia. Soha nem fogom elfelejteni neki a Realnak lőtt zseniális gólját, illetve a majdnem bajnoki címet érő gólt az Atleticonak. Sok sikert Sanchez, remélem egyszer még láthatlak újra gránátvörös-kékben!(Suarezre meg nagyon kíváncsi leszek...)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.09. 16:39:42

S.Agüero írta:
Alfa írta:Itt egy jó kis videó: http://www.youtube.com/watch?v=1ROojsrrcAw
Sírni tudnék...
Hihetetlen, hogy minden évben elmegy egy olyan játékos, akit nagyon bírok.
Yaya, Abidal, Thiago, Cesc, Alexis...

Hiányozni fogsz, Sancho!
Real elleni emelését soha a büdös életbe nem fogom elfelejteni, hogy örültem neki. :) :cry:
Remélem jövőre megszakad ez a tendencia . Pont akkor adták el amikor már itt a fórumon is kezdték megkedvelni #-o (persze tudom , hogy neki így jobb lesz de akkor is :cry: :cry: )
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.09. 16:33:32

Alfa írta:Itt egy jó kis videó: http://www.youtube.com/watch?v=1ROojsrrcAw
Sírni tudnék...
Hihetetlen, hogy minden évben elmegy egy olyan játékos, akit nagyon bírok.
Yaya, Abidal, Thiago, Cesc, Alexis...

Hiányozni fogsz, Sancho!
Real elleni emelését soha a büdös életbe nem fogom elfelejteni, hogy örültem neki. :) :cry:
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.09. 16:17:20

Az egyik szemem sír a másik nevet . Az egyik sír mert nagyon sajnálom , hogy elmegy innen mert minden meccsen nagyot küzdött és nekem nagyon szimpi volt mint ember is . A másik nevet mert az Arsenalba ő lehet a vezér egy olyan vezér mint amilyen volt Van Persie és Fábregas és olyan vezér amilyen most nincs az Arsenalba. Ott szabadkezet kaphat és láthattuk , hogy a válogatottban , hogy teljesített és ő teljes megérdemli . Itt egy jó kis videó: http://www.youtube.com/watch?v=1ROojsrrcAw
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.07.09. 15:09:35

palesz77 írta: Az első két évében több bosszúságot okozott mint örömet -
Igen azért szerintem érdemes lenne vissza olvasni a szezonbeli kommenteket, mert érdekes kontraszt van... :mrgreen:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.09. 14:48:13

Annyira vicces ezt a sok szenvedést olvasni itt a fórumon.. :lol: Elképzelem mi lett volna itt anno Ronaldo vagy Rivaldo távozásánál. Csak mert ők aztán tényleg húzóemberek voltak, és kiemelkedően is játszottak - habár sajnos egyiküket sem láttam élőben játszani Barcamezben.

És most félre ne értsetek, én is sajnálom, hogy a chilei távozik, de lássuk be, hogy nálunk nem váltotta meg a világot. Az első két évében több bosszúságot okozott mint örömet - mondom ezt úgy, hogy én bírom a srácot -, idén már több fontos pillanatban is villant, de húzóember sose volt nálunk, és nem is lenne. LE meg újítani szeretne, újra bevezetni a középcsatáros játékot, ezért valakinek távoznia kell a támadóalakzatból. Messi ugye érinthetetlen, Neymar is szinte, Pedro meg Sánchez közül pedig a Spanyol inkább vállalja be a padozást, plusz Alexis többet is ér, logikus, hogy ő távozik.

Azt se igazán értem amúgy, hogy kb a fórum 3/4-e Reus lázban égett még nyár elején, és mindenki Alexis helyett számolt vele.. Akkor nem lett volna gáz ha elmegy? Pedig akkor még olyan játékos is jött volna helyette, akivel megegyezik a posztjuk, még az sem lett volna elmondható, hogy azért távozik, mert komolyabb mértékű átalakítás lesz a csapatban.. De így, hogy egy középcsatár érkezik, így már hülye a vezetőség. :roll:

Na mindegy, ti tudjátok.. Sánchonak meg sok sikert az Arsenalban, remélem ott ki tudja már hozni magából a maximumot!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.09. 14:08:18

Nagyon sajnálom ha a távozását. Nem így kellett volna történnie. :(
Kép
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2014.07.09. 13:57:59

Andreas31 írta:Egyszerüen még most sem hiszem el hogy Alexis-t eladták..Ilyen böszme, idióta vezetőséget még nem láttam...
A Barca már egyáltalán nincs annyira a szívemben az Ő eladásával, főleg úgy, hogy a helyére Suarez jön...

Én le is íratkozok erről a fórumról. Mindenkinek kívánok további jó fórumozást..
Én is bírtam a chileit, mert az akarásával soha sem volt gond, és sem gondoltam volna azt, hogy a legjobb Barcás szezonja után fogjuk eladni, de szerintem mindkét fél számára ez volt a legjobb döntés. Alexis nálunk nem tudott volna kiteljesedni (sokkal több van benne, mint amit mutat(hat)ott ezt láthattuk a VB-n is), míg az Arsenalnál pedig biztosan szabad kezet kap majd Wengertől, aminek meg lesz az eredménye. Az érte kapott összeg pedig valóban jó, a mi átigazolási politikánkat figyelembe véve. Nem gondoltam volna, hogy többet kapunk majd érte, mint Cescért.

A Suárez részhez pedig annyit, hogy én kifejezetten örülök az uruguayi érkezésének, egy ösztönös zseninek tartom őt, örülök annak, hogy hozzánk igazol. Futballozni nagyon tud, csak a hülyeségeiről (harapások) leszokhatna. Ezért is örülök annak, ha a vezetőség valóban rak be ilyen záradékot a szerződésébe, hogy amennyiben harap, abban az esetben ő fizet.
Andreas31
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011.11.30. 00:51:53

2014.07.09. 13:48:00

Egyszerüen még most sem hiszem el hogy Alexis-t eladták..Ilyen böszme, idióta vezetőséget még nem láttam...
A Barca már egyáltalán nincs annyira a szívemben az Ő eladásával, főleg úgy, hogy a helyére Suarez jön...

Én le is íratkozok erről a fórumról. Mindenkinek kívánok további jó fórumozást..
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.09. 00:57:59

Erxy írta: Ahány forrás annyi összeg, felesleges előre kutyázni a vezetőséget. Majd ha hivatalosan megtudjuk mennyiért adták el utána érdemes annak tükrében szídni vagy dícsérni. Addig csak felesleges hőbörgés.
Plusz miután még olyan hírek is napvilágot láttak, hogy addig nem jelentjük be Suárezt, amíg el nem adtuk Alexist, hülyék lettek volna az Arsenalnal nem elkezdeni alkudozni, úgyis tudták, hogy engedni fogunk az árából valamennyit.. Szerintem nem sok rossz szavunk lehet a közel 40 millióra, főleg, hogy Cescet 33-ért, Villát meg 5 millióért adtuk el.. A mi eladásainkhoz képest kifejezetten jó üzlet ez.

Sánchonak meg nagyon drukkolok, hogy az Udinés formáját hozza a Pl-ben is, miatta biztos megnézem az összes Arsenal meccset - már amelyiket tudom. :)
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.09. 00:47:32

BarcafanTomee írta:
Alcantara írta:Őszintén kérdezem: Honnan tudjátok itt, hogy az Arsenal 40-et adott volna, de mi többet akartunk és így lett 38?
Elolvastam a főoldali cikket. Azt hiszem, mondhatjuk, hogy a cikkírók igyekeznek mindig hiteles írásokat közölni az oldalon.
Ahány forrás annyi összeg, felesleges előre kutyázni a vezetőséget. Majd ha hivatalosan megtudjuk mennyiért adták el utána érdemes annak tükrében szídni vagy dicsérni. Addig csak felesleges hőbörgés.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Erxy 2014.07.09. 01:11:08-kor.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.09. 00:12:48

Hiába szerettük volna Pedrot eladatni, Suarezhez pénz kellett, valamint még a középhátvédre is, ezért AS-t kellett beáldozni, mert ő a piacképes.
Pedroért két zacskó szotyin kívül mit adtak volna?
Igen, ez jogos érv. Meg AS-nek is jobb, hogy a legjobb éveit nem a kispadon tölti, az Arsenalban könnyen kulcsember lehet. Az ára is elég korrekt, bár lehetett volna kicsit több, de gondolom az idő sürgette a vezetőséget, és nem akartak néhány milkáért kötni a ebet a karóhoz.

Egy bajom van: Pedrot a padra is gyengének tartom. Lelkes, meg minden, de nem hiszem, hogy nagyon várhatjuk tőle, hogy egy rangadón beáll, és eldönti a meccset.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.07.09. 00:09:59

ja, hát ez teljesen nyilvánvaló. valakik 121 milliót adtak volna érte, de mi inkább csak 38ért adtuk el :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.07.08. 23:39:53

Alcantara írta:Őszintén kérdezem: Honnan tudjátok itt, hogy az Arsenal 40-et adott volna, de mi többet akartunk és így lett 38?
Elolvastam a főoldali cikket. Azt hiszem, mondhatjuk, hogy a cikkírók igyekeznek mindig hiteles írásokat közölni az oldalon.
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2014.07.08. 23:08:53

34,6 + 3 M €, 4+1 év, holnap (vagy holnapután) jelenthetik be.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.07.08. 21:29:25

Őszintén kérdezem: Honnan tudjátok itt, hogy az Arsenal 40-et adott volna, de mi többet akartunk és így lett 38?
Abból, hogy a sajtóban mentek a találgatások, hogy mennyi az ára?
Írtak 35-öt, majd 40-et, előtte Juventus által kínált 25-öt.

Soha senki nem jelentette ki hivatalosan, hogy mennyit kérünk érte és az Arsenal részéről sem volt sajtótájékoztató erről.
Ne legyen már mindenért a vezetőség lehülyézve, amikor konkrét dolgot nem tud senki!

Lehet őket szidni a középhátvédek hozatalának éveken át tartó eltöketlenkedéséért vagy Thiago játékperceinek figyelmen kívül hagyásáért, stb.., de a sajtó találgatások miatt ne ők legyenek már hülyének beállítva.

Halkan megjegyzem, szerintem meg a legjobb időpontban adták el. sok volt még a kontraktusból, jól játszott a VB-n, sok gólt lőtt a bajnoki szezonban. Az első drága igazolásunk, akin még hasznunk is van.
Hiába szerettük volna Pedrot eladatni, Suarezhez pénz kellett, valamint még a középhátvédre is, ezért AS-t kellett beáldozni, mert ő a piacképes.
Pedroért két zacskó szotyin kívül mit adtak volna?
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.07.08. 21:28:13

CsacsMate írta:Bosszantó, hogy eladták, és egy Pedro még itt van, de ha már elment legalább jó helyre került.
Ettől függetlenül örültem volna, ha egy évet marad, mert ha jövőre Messi megint becsődöl, mint idén, akkor ő távozása esetén komolyabb szerepe lenne itt... De amekkora zsenik ülnek jelenleg az asztalnál nem csodálkoznék, ha pár év múlva visszajönne 70-ért...
Szívemből szóltál,ezek után egy kicsit az ágyúsoknak is drukkolok egy picit.
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2014.07.08. 21:13:44

Bosszantó, hogy eladták, és egy Pedro még itt van, de ha már elment legalább jó helyre került.
Ettől függetlenül örültem volna, ha egy évet marad, mert ha jövőre Messi megint becsődöl, mint idén, akkor ő távozása esetén komolyabb szerepe lenne itt... De amekkora zsenik ülnek jelenleg az asztalnál nem csodálkoznék, ha pár év múlva visszajönne 70-ért...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.08. 20:54:58

BarcafanTomee írta: Az azért érdekes, hogy az ágyúsok 40-et adtak volna érte, de Zubiék próbáltak még feljebb vinni és 38 lett belőle.
:lol:
Zubiéknak ez is sikerült.
Nem tudom mit gondoljak. Sajnálom ha elmegy, nagyon nagy reményeim voltak, komolyan azt hittem, a világ egyik legjobbjává válik itt nálunk, és bosszantó, hogy ilyen-olyan okok miatt nem tudott itt érvényesülni.
Ettől persze még igenis hasznos-és számomra az egyik legszimpatikusabb- játékosunk volt (?), hatalmas melót rakott le minden alkaolommal, amikor pályára lépett. Valahogy így kellene harcolni ezért a mezért, ahogyan Sancho tette.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Kejbord
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.07.03. 22:52:18
Tartózkodási hely: Wien

2014.07.08. 20:17:28

BarcafanTomee írta:
Nervo írta:Állítólag a sport szerint 38 misi lesz az átigazolása.
Az azért érdekes, hogy az ágyúsok 40-et adtak volna érte, de Zubiék próbáltak még feljebb vinni és 38 lett belőle. A VB előtti 20-25 höz képest, nem is olyan rossz, ha már mindenképp mennie kellett.
ennyi!
plusz érte kapunk ennyit, pedroért nem hinném, plusz pedro bírja a pad hőmérsékletét..
nagy kedvencem volt, de nem tudunk mit tenni, csak ne fürödjünk be a luival
ute-matáv fc sopron-fc barcelona
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.08. 19:54:52

Összességében nézve sokkal de sokkal többet idegeskedtünk rajta mint sem meg voltunk vele elégedve. Arányaiban nézve ez kb. olyan 90-10 lehet.
Ezt igazából nem kritikának szánom, pedig az is lehetne, ennek ellenére sajnálom ha elmegy, megnéztem volna mit mutat köv. szezonban nálunk, persze csak akkor ha változtatunk kicsit a rendszerünkön.
Az Arsenal érzésem szerint jól jár vele, ő is jól jár az angol klubbal, mi pedig kevesebbek leszünk egy szimpatikus emberrel és egy nálunk felejthető teljesítmény nyújtó játékossal.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.07.08. 19:36:38

Nervo írta:Állítólag a sport szerint 38 misi lesz az átigazolása.
Az azért érdekes, hogy az ágyúsok 40-et adtak volna érte, de Zubiék próbáltak még feljebb vinni és 38 lett belőle. A VB előtti 20-25 höz képest, nem is olyan rossz, ha már mindenképp mennie kellett.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.07.08. 19:30:08

Állítólag a sport szerint 38 misi lesz az átigazolása. :cry: Gratula Zubi és Bartó, no nem baj majd nézzük az alibi pedrót, akitől láthatóan nem szándékoznak megszabadulni semmi pénzért sem. =D> Pluszban idehoznak majd a helyére egy agressziv embert jó pénzért, akinek ha olyanja van akkor rúg - harap és verekedik is ha kell.Gyönyörű egy image ez eddig, nem tudom hogy laporta mit csinálhat most, de nehezen hiszem hogy mind ezekhez a dolgokhoz jó pofát vágna. #-o
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.07.08. 19:40:33-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2014.07.08. 12:40:41

Sajnálom, hogy elmegy a chilei, szimpatikus játékos. A hozzáállásával sosem volt baj, Messi tanulhatna tőle. Ha az ő szempontját nézzük, akkor teljesen érthető, hogy elmegy, karrierje csúcsán van és egy más szisztémában játszó együttesben jobban ki is teljesülhet. Barcelonában általában betömörülő ellenfelekre kell számítani, neki pedig tér kell, álló helyzetből nem az igazi. Gondolom a vezetőség is inkább Pedrot passzolta volna el, de érte nem kapnánk annyi pénzt és Alexis sem akar a kispadra szorulni. Ezzel szemben Pedro jól elvan ott, számolgatja közben a millióit.
Lezárt