Marc Bartra

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
0
0 szavazat
2
1
3%
3
1
3%
4
1
3%
5
9
23%
6
5
13%
7
11
28%
8
8
20%
9
1
3%
10
3
8%
 
Szavazatok száma: 40
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21176
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.07. 17:15:46

MQuCsabi írta:
Egyébként semmi bajom Bartraval, remélem jól fog elsülni neki a váltás (csak jól sülhet el) de barca kezdőben nem szívesen látnám (cserepadnak örülnék, azzal semmi bajom nem volt - dehát ez meg egy ilyen fiatal játékosnak egyértelműen nem jó)
Továbbra sem láttuk fixen játszani. Tudom, több edző sem játszatta, stb., de ne mlehet kimondani kategórikusan, hogy nem lenne beton biztos a védelmünk, vagy legalább ilyen jó, mint most. Sokszor lefutott kör, nem is érdemel több szót, értjük mindketten, mit mond a másik ;)
Igen, nagyjából ez a helyzet. Csak amig mi arra alapozunk, amit a pályán láthattunk tőle, a másik oldal ilyeneket találgat, hogy ha 4 edzőnél is keveset játszott, akkor biztos rossz játékos. :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.07. 16:59:25

ntibi67 írta:Tehát a spanyol vállogatot első számű belső védő cseréjét nem látnád szívesen a Barca kezdőjében...
így így, pont ahogy moratát sem látnám itt, pedig ő most úgy tűnik nem is csere, hanem első számú csatár

az meg hogy mennyire lesz standard kezdő, majd elválik. azért ott van a bvb-ben egy sokratis-subotic-bender-ginter kvartett is, és bár utóbbi kettő vkp-t játszott mostanában, mindkettő belső védő eredeti posztját tekintve. ginter 22, a másik 3 játékos 27 éves, van a lábukban kb 5-6-700 bundesliga meccs, arról nem is beszélve h játékban egyikre sincs panasz, ráadául subotic, meg bender már kb 6-7 éve játszanak ott, szóval lényegében mindkettő ős bvb-s

én vhogy kétlem h ilyen játékosok mellett standard kezdő lesz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.06.07. 16:34:55

eimenis1212 írta:
MQuCsabi írta:Most megint úgy fog tűnni, hogy bevédjük Bartrát, egyébként semmi szüksége rá nyilván. De az, hogy a Dortmundban "jóesetben" kezdő belső védő lesz, az semmi extra? :lol:
jóesetben lesz kezdő. Sztem hosszútávon nem. És attól függ honnan nézzük. A Barca nem a Dortmund szint. Ha onnan nézem h a német bajnokság második legjobb csapata akkor respect. Csak azt ne feljetsük el h a Barca Bartraval, Pedrokkal, meg Alexisekkel lenne feltöltve (amit sokan tolnak itt a fórumon) akkor a Barca a Dortmund "szinthez" húzna. Kiváncsi lennék hányan egyeznénk ki ezzel. Egyébként semmi bajom Bartraval, remélem jól fog elsülni neki a váltás (csak jól sülhet el) de barca kezdőben nem szívesen látnám (cserepadnak örülnék, azzal semmi bajom nem volt - dehát ez meg egy ilyen fiatal játékosnak egyértelműen nem jó)
Tehát a spanyol vállogatot első számű belső védő cseréjét nem látnád szívesen a Barca kezdőjében...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.07. 16:30:47

Egyébként semmi bajom Bartraval, remélem jól fog elsülni neki a váltás (csak jól sülhet el) de barca kezdőben nem szívesen látnám (cserepadnak örülnék, azzal semmi bajom nem volt - dehát ez meg egy ilyen fiatal játékosnak egyértelműen nem jó)
Továbbra sem láttuk fixen játszani. Tudom, több edző sem játszatta, stb., de ne mlehet kimondani kategórikusan, hogy nem lenne beton biztos a védelmünk, vagy legalább ilyen jó, mint most. Sokszor lefutott kör, nem is érdemel több szót, értjük mindketten, mit mond a másik ;)
Kép
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2016.06.07. 16:21:36

MQuCsabi írta:Most megint úgy fog tűnni, hogy bevédjük Bartrát, egyébként semmi szüksége rá nyilván. De az, hogy a Dortmundban "jóesetben" kezdő belső védő lesz, az semmi extra? :lol:
jóesetben lesz kezdő. Sztem hosszútávon nem. És attól függ honnan nézzük. A Barca nem a Dortmund szint. Ha onnan nézem h a német bajnokság második legjobb csapata akkor respect. Csak azt ne feljetsük el h a Barca Bartraval, Pedrokkal, meg Alexisekkel lenne feltöltve (amit sokan tolnak itt a fórumon) akkor a Barca a Dortmund "szinthez" húzna. Kiváncsi lennék hányan egyeznénk ki ezzel. Egyébként semmi bajom Bartraval, remélem jól fog elsülni neki a váltás (csak jól sülhet el) de barca kezdőben nem szívesen látnám (cserepadnak örülnék, azzal semmi bajom nem volt - dehát ez meg egy ilyen fiatal játékosnak egyértelműen nem jó)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.07. 16:03:57

Most megint úgy fog tűnni, hogy bevédjük Bartrát, egyébként semmi szüksége rá nyilván. De az, hogy a Dortmundban "jóesetben" kezdő belső védő lesz, az semmi extra? :lol:
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2016.06.07. 16:03:25

Még pár nap és páran kihozzák, hogy egy focihoz nem értő fogyatékos volt Bartra és örülhet, hogy itt lehetett nálunk.
Na nem gond majd veszünk 20 millióért egy Matyihoz hasonló nála semmivel se jobb védőt és milyen jól járunk majd.

Neki meg minden jót a Dortmundban, kerüljék el a sérülések és sikerüljön egy szép karriert befutnia.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2016.06.07. 16:00:52

LG írta:
eimenis1212 írta:
ps.: Egyébként érdekesek ezek a sztárcsapatok (Barca, Real) akik zseni játékosokat tudnak beszürkíteni, és "gyenge" játékosok valódi bénaságát tudják elfedni. Sztem Bartra beáll a Bojan, Pedro sorba. Beleszürkül a mezőnybe (vagy még az alá)
Szerintem meg eleve Pedrot meg Bojant nem lehet egy sorba állítani. Utóbbi sajnos felnőtt szinten egyáltalán nem tudta beváltani a hozzá fűzött reményeket, de Pedro komoly karriert tudott befutni a Barcába is, alapember volt pl. a 10/11-es csapatban, fontos gólokat szerzett, többek között BL döntőn is, válogatottban 57 meccs/17 gól a mérlege. Ezen nagyon nincs mit magyarázni, úgy gondolom.

Bartra is rosszabb esetbe befuthat egy Bojan féle karriert. De egyelőre annyi a közös bennük, hogy mindketten kevés lehetőséget kaptak nálunk. Viszont Bartra, ha játszott, többnyire jól tette, Krkicnél meg általában a fejünket fogtuk, hogy mindent képes elrontani. :?
persze ebben abszolút igazad van. Bojan és Pedro nem említhető egy lapon. De itt a fórumon (is) sokszor azt látom h nincs helyén kezelve egy-egy (legtöbbször saját nevelésű) nevelésű játékos (Alexis, Pedro, Bartra, Bojan, SR, Munir stb.) és Neymarokat elküldenénk de mellette alexis meg pedro féle játékosokért kardoskodunk, és akarunk belőlük stabil kezdő embert barcelonában. És ezt sokan komolyan gondolják. Aztán amikor ezek a játékosok elmennek más csapatkokba akkor mutatkozik meg h mit is tudnak. Idén pedronak 7 gólig sikerült jutnia azt hiszem.... Szval persze Bartra nem lesz Bojánná, de semmi kiemelkedőt nem fog nyújtani. Jóesetben kezdő lesz. Ez a max amit el tudok tőle képzelni
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21176
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.07. 15:48:56

eimenis1212 írta:
ps.: Egyébként érdekesek ezek a sztárcsapatok (Barca, Real) akik zseni játékosokat tudnak beszürkíteni, és "gyenge" játékosok valódi bénaságát tudják elfedni. Sztem Bartra beáll a Bojan, Pedro sorba. Beleszürkül a mezőnybe (vagy még az alá)
Szerintem meg eleve Pedrot meg Bojant nem lehet egy sorba állítani. Utóbbi sajnos felnőtt szinten egyáltalán nem tudta beváltani a hozzá fűzött reményeket, de Pedro komoly karriert tudott befutni a Barcába is, alapember volt pl. a 10/11-es csapatban, fontos gólokat szerzett, többek között BL döntőn is, válogatottban 57 meccs/17 gól a mérlege. Ezen nagyon nincs mit magyarázni, úgy gondolom.

Bartra is rosszabb esetbe befuthat egy Bojan féle karriert. De egyelőre annyi a közös bennük, hogy mindketten kevés lehetőséget kaptak nálunk. Viszont Bartra, ha játszott, többnyire jól tette, Krkicnél meg általában a fejünket fogtuk, hogy mindent képes elrontani. :?
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2016.06.07. 15:32:59

Tromort77 írta:Barcelona have a first option on Borussia Dortmund centre back Marc Bartra (25). They can equal the highest bid in case he's sold. [rac1]

Csak kiharcoltunk legalább egy ilyen opciót rá.
Nem lesz rá szükség. Azt gondolom h az ő "túltolásával" kapcsolatban is lehull majd a lepel, és miután mérlegre kerül az elkövetkező 2-3 évben, kiderül h mennyit is ér. Max. ha egy cserevédőt akarunk igazolni akkor kerülhet szóba a visszavásárlása.

ps.: Egyébként érdekesek ezek a sztárcsapatok (Barca, Real) akik zseni játékosokat tudnak beszürkíteni, és "gyenge" játékosok valódi bénaságát tudják elfedni. Sztem Bartra beáll a Bojan, Pedro sorba. Beleszürkül a mezőnybe (vagy még az alá)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.06.07. 12:32:53

visca el barca írta:laportes összehasonlítás nem jó, mert a baszknak 22 éves létére van 2x annyi első osztályú meccs van a háta mögött mint a 25 éves bartrának
meccsszám szempontjából nem jó, de ez még önmagában nem indokolja, hogy egy spanyol középcsapatban való fix kezdőtagság miért 50 millió, a Barcelonában meg az alkalmankénti játék miért 8, miközben olyan óriási hű de nagy különbség nincs a két játékos között.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.07. 11:33:30

laportes összehasonlítás nem jó, mert a baszknak 22 éves létére van 2x annyi első osztályú meccs van a háta mögött mint a 25 éves bartrának
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.06.07. 11:04:54

nzxtpo írta: Ezeket a kikötéseket a játékosok menedzserei erőltetik, nem a klub. Ilyen kikötésekkel akár csökkenthetik valamilyen szinten a fizetésüket cserébe...
Nem mondom, hogy jó szerződést kötöttek, de azt is meg tudom érteni, ha mindenhonnan le akarnak csípni csak egy kicsit, hogy a nagyobb igényű játékosoknak több maradjon, mert tudjuk, hogy ezen a téren is vannak gondok.
Az meg hogy mi mindenkit elengedünk aprópénzért, az egyrészt a mi jóindulatunk/szenilisségünk vagy bárhogy is hívhatjuk, de azt se felejtsük el, hogy nem alapkezdők mennek el általában, így felesleges felhozni pl. Özilt, vagy DM-át a túloldalról... Fabregasért megkaptuk az a maximális pénzt, aminél még nem kellett feleznünk az Arsenallal, Sanchez árára még rá lehet mondani, hogy a mai piacon kérhettünk volna többet.
Ha már tőlük hozunk példát inkább Callejonokban gondolkodjunk pl. az elmúlt évekből. Viszont azt is meg kell nézni, hogy gyakran tőlünk tehetséges fiatalok mennek el, akiknek van, hogy nincs is sok hátra a szerződéséből, és egy visszavásárlási opció miatt hajlandóak vagyunk csökkenteni az eladási áron, ami nem akkora probléma nálam. Egyedül ez a Thiago-Bartra féle meccsszám miatt csökkenő kivásárlási ár lehet bosszantó, mert így pénztől és záradékoktól is elesünk.
azt persze én is tudom, hogy nem a klub akar szándékosan saját magával kicseszni és a menedzseri nyomásnak enged. Di Mariat, Özilt vagy Fabregast én most nem hoztam fel, az Atleticos Gimenezet írtam, akiről a mostani cikkben szerepel, hogy 60 millió a kivásárlásija. de mondhatjuk Laporte-ot is, akiért 50et kérnek, miközben ugyan úgy hibázik egy csomót, mint Bartra, meg ellenünk is pl. rendszeresen megforgatják.
az aránytalanság óriási és szemet szúró, még akkor is, ha mi jófejek vagyunk, meg próbálunk lecsípni egy kicsit Messiék javára stb. mert elengedünk egy fix cserét 8ért, hogy aztán vegyünk egy másikat legjobb esetben 25ért. vagy ha kezdő szintű embert akarunk, akkor meg ugyan ott vagyunk, hogy nem jófej dolog Mascheranot mégis itt tartani, hogy olykor padozzon, miközben inkább lépni szeretne.

mind1, nem mondom én sem, hogy mekkora bazi nagy összeget tudtunk volna Bartrán keresni, mert még ha a duplájáért megy is el, az sem egy nagy összeg, de ezekből a kicsikből jön össze aztán az, hogy fillérezni kell egy Barcelonának, ha pl. a kezdő jobbhátvéd posztot akarja betölteni.
egyébként nyilván szimpi, hogy humánusan viszonyulnak egymáshoz a klubon belül az emberek, de az meg bosszantó, hogy nekünk 3szoros áron kell megvenni a nagyjából ugyanazt a szintű játékost.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.06.07. 10:45:09

Zozzy 5 írta:én csak azt nem értem, hogy köthettek vele anno olyan szerződést, amiben 8 milliós kivásárlási árat határoztak meg? de komolyan, egy Barcelona játékosról van szó, aki azért stabil tagja volt az első keretnek és alkalmanként játszott is. emellett a jelenlegi top futball iskolában képződött. egy 20ast 30ast simán lehúznak más csapatok ilyen képességű játékosért, mi meg belevesszük a szerződésébe, hogy 8ért kötelező elengednünk...miközben látjuk, hogy most pl a Dortmund többet is perkált volna, mert szükségük van egy ilyen típusú védőre. de nem, hagyjátok csak, nekünk 8 is elég. és akkor Gimenez kivásárlásija 60 millió meg ilyenek. mi folyik itt Gyöngyösön?

na mind1, feltételezem, a klub top közgazdászainak van vmi racionális válaszuk erre, de innen kívülről tényleg agyrém. vagy ha vki tudja a megfejtést, akkor szívesem meghallgatom. de ha megint csak annyi történt valójában, hogy jó fejek akartunk lenni vele, akkor arra már tényleg nem nagyon lehet mit mondani.

szerk: ja, közben látom, hogy abban sikerült megegyezni, hogy ha nem lép pályára x meccsen, akkor a 40ből lesz 8 millió...ez így is elég gáz, 20nál semmiképp nem kellett volna lejjebb menni, max nem veszik meg annyiért, csak mondjuk 16ért, mint a Dortmund is hajlandó lett volna...
Ezeket a kikötéseket a játékosok menedzserei erőltetik, nem a klub. Ilyen kikötésekkel akár csökkenthetik valamilyen szinten a fizetésüket cserébe...
Nem mondom, hogy jó szerződést kötöttek, de azt is meg tudom érteni, ha mindenhonnan le akarnak csípni csak egy kicsit, hogy a nagyobb igényű játékosoknak több maradjon, mert tudjuk, hogy ezen a téren is vannak gondok.
Az meg hogy mi mindenkit elengedünk aprópénzért, az egyrészt a mi jóindulatunk/szenilisségünk vagy bárhogy is hívhatjuk, de azt se felejtsük el, hogy nem alapkezdők mennek el általában, így felesleges felhozni pl. Özilt, vagy DM-át a túloldalról... Fabregasért megkaptuk az a maximális pénzt, aminél még nem kellett feleznünk az Arsenallal, Sanchez árára még rá lehet mondani, hogy a mai piacon kérhettünk volna többet.
Ha már tőlük hozunk példát inkább Callejonokban gondolkodjunk pl. az elmúlt évekből. Viszont azt is meg kell nézni, hogy gyakran tőlünk tehetséges fiatalok mennek el, akiknek van, hogy nincs is sok hátra a szerződéséből, és egy visszavásárlási opció miatt hajlandóak vagyunk csökkenteni az eladási áron, ami nem akkora probléma nálam. Egyedül ez a Thiago-Bartra féle meccsszám miatt csökkenő kivásárlási ár lehet bosszantó, mert így pénztől és záradékoktól is elesünk.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.06.07. 10:06:05

én csak azt nem értem, hogy köthettek vele anno olyan szerződést, amiben 8 milliós kivásárlási árat határoztak meg? de komolyan, egy Barcelona játékosról van szó, aki azért stabil tagja volt az első keretnek és alkalmanként játszott is. emellett a jelenlegi top futball iskolában képződött. egy 20ast 30ast simán lehúznak más csapatok ilyen képességű játékosért, mi meg belevesszük a szerződésébe, hogy 8ért kötelező elengednünk...miközben látjuk, hogy most pl a Dortmund többet is perkált volna, mert szükségük van egy ilyen típusú védőre. de nem, hagyjátok csak, nekünk 8 is elég. és akkor Gimenez kivásárlásija 60 millió meg ilyenek. mi folyik itt Gyöngyösön?

na mind1, feltételezem, a klub top közgazdászainak van vmi racionális válaszuk erre, de innen kívülről tényleg agyrém. vagy ha vki tudja a megfejtést, akkor szívesem meghallgatom. de ha megint csak annyi történt valójában, hogy jó fejek akartunk lenni vele, akkor arra már tényleg nem nagyon lehet mit mondani.

szerk: ja, közben látom, hogy abban sikerült megegyezni, hogy ha nem lép pályára x meccsen, akkor a 40ből lesz 8 millió...ez így is elég gáz, 20nál semmiképp nem kellett volna lejjebb menni, max nem veszik meg annyiért, csak mondjuk 16ért, mint a Dortmund is hajlandó lett volna...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.06. 23:21:05

Sajna már itt a topic helye.. :cry: 5-ösben fog játszani.
Tromort77 írta:Barcelona have a first option on Borussia Dortmund centre back Marc Bartra (25). They can equal the highest bid in case he's sold. [rac1]

Csak kiharcoltunk legalább egy ilyen opciót rá.
Na, ez legalább valami.
Tromort77

2016.06.06. 20:38:23

Barcelona have a first option on Borussia Dortmund centre back Marc Bartra (25). They can equal the highest bid in case he's sold. [rac1]

Csak kiharcoltunk legalább egy ilyen opciót rá.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.06.06. 17:08:12

Örülök,hogy a Dortmundba megy, így még tudom is nézni pár meccsen, hogy hogy teljesít.
Így hogy Hummels nincs ott,akár szépen beverekedheti a kezdőbe magát, főleg ha egészséges tud hosszútávon maradni. (bvb khv-i nem annyira stabilak egészségügyileg)

SZóval hajrá srác, mutasd meg!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.06. 17:01:42

recrea írta:
Ha leigazolja Laporte-t Pep, akkor sztem Otamendi repül is a csapatból, hovatovább a francia legalább akkora kockázat, ha nem nagyobb 40-ért, mint Bartra 8-ért. Két francia khv is kiesett az EB csapatból, mégsem lett behívva a srác. Mondjuk számomra az is rejtély, h VdB mi alapján hívta be Bartra-t...
off: Laporte azért nem kapott meghívót, mert komoly sérülést szenvedett el az u21-es meccsen. Ezért mondtuk róla le mi is, elvileg.

Bartrat meg nem féltem, sok birka német között kifog lógni. :mrgreen: (vicc a birka)
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.06.06. 15:03:26

Eto azért lehúzott a Real után 4 évet a Mallorcában. Az aki onnan kijött már lehet jobban tetszett volna a Realnak is.

Remélem Bartra beválik a Dortmund-ban és ha ez így lesz attól ez még a Barcával egy rossz házasság volt. Mármint ha istenkirálycsászár is lesz, attól még nem beszélhetünk arról, hogy elpazaroltuk volna. Jobbak voltak előtte mindvégig a csapatban és most is jobbak vannak.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21176
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.06. 14:45:44

[quote]Lehetett volna annyit "erőltetni" Bartrat, mint VW-t vagy Busquetset, ez tény, elfogadom, de sztem a tehetség utat tör magának, feltételezve, h Spanyolországban nem magyar módra történnek a dolgok, márpedig kétlem.
[quote]
Nézd, pl. Luis Enriqueben, Etooban a Real nem látott fantáziát, mi meg köszöntük őket szépen. Gio van Bronckhorst az Arsenalnak nem kellett, nállunk évekre megoldotta bhv posztot. Pique fiatal tehetségként a MU-ban nem tudott robbantani, nálunk meg nagyon bevállt.

Ezért nem irnám le Bartrát. Majd ha Dortmundban is megbukik, akkor elmondhatjuk, hogy tényleg csak annyi volt benne.

Hogy miért válogatott? Keveset játszott, de mikor igen, nagyon jól megoldotta a feladatát, és szerintem bátran be lehet dobni a mélyvizbe bárki ellen, míg akik mehettek volna helyette, azért nem ilyen kaliberek szvsz.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.06.06. 14:28:02

LG írta:
recrea írta: Mondjuk számomra az is rejtély, h VdB mi alapján hívta be Bartra-t...

Pique, Puyol, Varane, Gimenez pl komoly konkurencia mellett harcolta ki a kezdőtagságot, csak aki hirtelen eszembe jut.
Mert hülye ő is, mint Dortmund vezetői, meg itt a fórum nagy része, akik láttunk Bartrába komolyabb lehetőséget. Nyilván, hisz 4 hatalmas szakembernél esélye sem volt a csapatba kerülésre. :mrgreen:

Második rész: igaz, de meg is kapták a bizalmat az edzőjüktől. Ráadásul anno mi Piquevel, meg a Real meg most Varane-nal megtudta oldani úgy a dolgot, hogy Márquez/Pepe is kapott lehetőséget bőséggel. Puyolt mondjuk nem tettem volna ide, akkoriban iszonyatos szedett-vedett védelmünk volt.
Komolyan érdekel, mi alapján hívta be?

Szeretem az iróniát, csak itt most indokolatlan, a tények egész mást igazolnak. Előre bocsátom, akkor is, ha Dormtund bejön neki, amit én is nagyon szeretnék. Pedig előre látom a "na megmondtam" hozzászólásokat, vica-versa amúgy, alig várják egyesek, h kitűnjön vagy besüljön Németországban. Sok emberből nem lett focista, akiben lehetőség volt, az nagyon kevés.

Puyol mégsem középen kezdett, szóval volt konkurencia, hanem a jobb szélen, innen verekedte be magát vagy a kényszer szülte középre, magam sem emlékszem már.

Lehetett volna annyit "erőltetni" Bartrat, mint VW-t vagy Busquetset, ez tény, elfogadom, de sztem a tehetség utat tör magának, feltételezve, h Spanyolországban nem magyar módra történnek a dolgok, márpedig kétlem.

LE nyomás alatt van, állandóan nyerni kell, ezt a döntést hozta, el kell fogadni, nem sírni a dolgon. Az eredmények meg "sajna" őt igazolják.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21176
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.06. 14:13:05

recrea írta: Mondjuk számomra az is rejtély, h VdB mi alapján hívta be Bartra-t...

Pique, Puyol, Varane, Gimenez pl komoly konkurencia mellett harcolta ki a kezdőtagságot, csak aki hirtelen eszembe jut.
Mert hülye ő is, mint Dortmund vezetői, meg itt a fórum nagy része, akik láttunk Bartrába komolyabb lehetőséget. Nyilván, hisz 4 hatalmas szakembernél esélye sem volt a csapatba kerülésre. :mrgreen:

Második rész: igaz, de meg is kapták a bizalmat az edzőjüktől. Ráadásul anno mi Piquevel, meg a Real meg most Varane-nal megtudta oldani úgy a dolgot, hogy Márquez/Pepe is kapott lehetőséget bőséggel. Puyolt mondjuk nem tettem volna ide, akkoriban iszonyatos szedett-vedett védelmünk volt.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.06.06. 13:42:50

Chino, én nem írtam le őket, csupán tényeket közöltem, Kompany sérült folyamat, mi vagy a Real támadói állandóan forgatták, Otamendi legrosszabb 11, Mangala lutri...egyébként bár mindegyik világklasszissá válna...lehetőleg nálunk :D

Ha leigazolja Laporte-t Pep, akkor sztem Otamendi repül is a csapatból, hovatovább a francia legalább akkora kockázat, ha nem nagyobb 40-ért, mint Bartra 8-ért. Két francia khv is kiesett az EB csapatból, mégsem lett behívva a srác. Mondjuk számomra az is rejtély, h VdB mi alapján hívta be Bartra-t...

Pique, Puyol, Varane, Gimenez pl komoly konkurencia mellett harcolta ki a kezdőtagságot, csak aki hirtelen eszembe jut.

Off, úgyhogy valaki vigye át egy másik topikba, telefonról nem tudom, de miben nagyobb a terhelés egy City játékosnak, mint pl Iniestanak vagy Messinek? Támadás nélkül kérdezem, ezt valaki magyarázza el nekem. Ahányszor mi angol csapat ellen játszottunk, a hátsójukon vettél a levegőt, elfáradtak meccs végére, nekem meg olyan érzésem volt, h mi még egy 90 percet le tudnánk jàtszani. Egyet elfogadok, a technikai fölény és a védekezés miatt jobban elfáradtak, de én nem látom mitől lenne megterhelőbb egy meccs vagy a szezon Angliában mint bárhol máshol.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.06.06. 12:53:53

recrea írta: Amúgy a spanyoloknak általában bejön Anglia, és sztem ez a fizikum dolog is túl van misztifikálva. Én még nem láttam, h Iniestat vagy Messit elnyomta volna valaha, valamelyik 85 kilós védő, pedig néhányszor csüngöttek rajtuk. Lehet mondani, h hülye a példa, mert ők kivételes tehetségek, de sztem egy átlagon felüli technikával és ésszel megáldott focista bárhol megállja a helyét.
Azert nem ugyanaz 2-4-nehany meccset lejatszani ilyen terhelessel, vagy egy egesz szezont.
Egyebkent Kompany nem rossz vedo egyaltalan, nalam a top10-be talan befer. Es vezer alkat is. Kar hogy ennyit serult, mert igy nem lehet ra epiteni. Mondjuk nem banom, en nagyon nem birom a kepet.
Kép
Lezárt