Ligue 1 - Franciaország

Foci a Barçán kívül
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.21. 00:44:56

https://www.youtube.com/watch?v=4GUbjdn1JqY" target="_blank

:roll: :(

Felbecsülhetetlen veszteség... Ezt soha nem fogja tudni megmagyarázni senki hogy hogyan hagyhattak 220as kivásárlási árat a szerződésébe. =D> #-o
Milyen nagy mellénnyel mondták páran, hogy még csak a cipőjét se köthetné be Dinhonak... Lehet még csak most kezdődik a gyerek karrierjének az igazán komoly része.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.21. 00:35:01

csababarca írta:
recrea írta:Nem a számokon van a hangsúly, hanem azon, hogyha a gyereknek szabad kezet adsz, csodákat fog csinálni, itt nem kapta meg, ott igen, sztem brutálisan fejlődni fog. Én ezt hiányoltam itt, leírtam tízszer kb, h korlátozva van a baloson, azt is, h dobnám neki Iniesta posztját, meg a szabad kezet. És megmondom, ezt akár Messi rovására is megtettem volna, meg amit leírtam délelőtt az igazolások topikban, inkább adtam volna el Messit 300-ért...de ne legyen igazam. Nem kezdem el magyarázni ezt, csak annyit, h én igen kevés motivációt látok az argentin játékán, és rohadtul beleült mindenki a Messi korszakba, illetve Messi zsebre vágta a klubot, ami egyszerűen elferdíti emberek döntéseit, józan ítélőképességét.
Emlékezz vissza, hogy abban melletted is voltam. Mármint Neymar szerepét illetően, kp-n való játszatását.

A többivel viszont nem tudok egyetérteni, én személy szerint egyiket sem adtam volna el, hanem akkor inkább az urut, aztán Neymar meg Messi randalírozhatott volna elől.

Nem biztos, hogy feladtam volna Messit arra, hogy Neymarnak ha összejön elérheti a szintjét.
Én továbbra is úgy gondolom, hogy Neymarnak ki kellett volna harcolni a pályán a teljesítményével a vezérszerepet. Nem tette, amiben sok tényező szerepet játszott, lehet ez a Messis dolog is, de én úgy láttam a meccseken, hogy Neymart abszolút kiszolgálta pl Messi, passzaival szinte csak őt kereste, ha kellett vissza is tudott lépni és hagyni Neymart.
Más kérdés, hogy a többi társ Messire játszott.

A számokon azért van hangsúly, mert nézd meg kik vannak ott az aranylabda szavazásnál elől. Pláne ha fontos meccseken hozza a számokat.
Igen, emlékszem :)

Jó, én se adtam volna el egyiket sem, ez természetesen vitán felül így van, meg az is, ha valakit választani kellett volna, nálam is Suarez lenne, pedig jobban bírom, mint Neymart, meg nekem a center poszt a szívem csücske.

Neymar nálunk taktikai utasításokat kapott, h mit kell csinálnia, de vele azt kell, mint Messivel, csináljon fent, amit akar, focizzon ösztönből. Az argentin 10 éve azt csinál a pályán, amit akar, annak előnyével és hátrányával együtt, bárki jött edzőnek (Pepet is felfalta 2009 után). Két ilyen embert nem bir el egy csapat, én évekkel ezelőtt azt írtam, h nincs itt semmi barátság köztük, és Messi ki fogja túrni Neymart, ha érzi a veszélyt, sztem ezt előzte meg most a brazil, bár Messi rohadt erős karakter, amit valszeg felismert emberünk és jobbnak látta távozni. Tök mindegy, h Neymar 20 vagy 30 gólt fog lőni egy szezonban, nem attól lesz aranylabdás, hanem attól, h győzelemre vezeti a csapatát.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.21. 00:16:42

recrea írta:Nem a számokon van a hangsúly, hanem azon, hogyha a gyereknek szabad kezet adsz, csodákat fog csinálni, itt nem kapta meg, ott igen, sztem brutálisan fejlődni fog. Én ezt hiányoltam itt, leírtam tízszer kb, h korlátozva van a baloson, azt is, h dobnám neki Iniesta posztját, meg a szabad kezet. És megmondom, ezt akár Messi rovására is megtettem volna, meg amit leírtam délelőtt az igazolások topikban, inkább adtam volna el Messit 300-ért...de ne legyen igazam. Nem kezdem el magyarázni ezt, csak annyit, h én igen kevés motivációt látok az argentin játékán, és rohadtul beleült mindenki a Messi korszakba, illetve Messi zsebre vágta a klubot, ami egyszerűen elferdíti emberek döntéseit, józan ítélőképességét.
Emlékezz vissza, hogy abban melletted is voltam. Mármint Neymar szerepét illetően, kp-n való játszatását.

A többivel viszont nem tudok egyetérteni, én személy szerint egyiket sem adtam volna el, hanem akkor inkább az urut, aztán Neymar meg Messi randalírozhatott volna elől.

Nem biztos, hogy feladtam volna Messit arra, hogy Neymarnak ha összejön elérheti a szintjét.
Én továbbra is úgy gondolom, hogy Neymarnak ki kellett volna harcolni a pályán a teljesítményével a vezérszerepet. Nem tette, amiben sok tényező szerepet játszott, lehet ez a Messis dolog is, de én úgy láttam a meccseken, hogy Neymart abszolút kiszolgálta pl Messi, passzaival szinte csak őt kereste, ha kellett vissza is tudott lépni és hagyni Neymart.
Más kérdés, hogy a többi társ Messire játszott.

A számokon azért van hangsúly, mert nézd meg kik vannak ott az aranylabda szavazásnál elől. Pláne ha fontos meccseken hozza a számokat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.21. 00:07:22

Nem a számokon van a hangsúly, hanem azon, hogyha a gyereknek szabad kezet adsz, csodákat fog csinálni, itt nem kapta meg, ott igen, sztem brutálisan fejlődni fog. Én ezt hiányoltam itt, leírtam tízszer kb, h korlátozva van a baloson, azt is, h dobnám neki Iniesta posztját, meg a szabad kezet. És megmondom, ezt akár Messi rovására is megtettem volna, meg amit leírtam délelőtt az igazolások topikban, inkább adtam volna el Messit 300-ért...de ne legyen igazam. Nem kezdem el magyarázni ezt, csak annyit, h én igen kevés motivációt látok az argentin játékán, és rohadtul beleült mindenki a Messi korszakba, illetve Messi zsebre vágta a klubot, ami egyszerűen elferdíti emberek döntéseit, józan ítélőképességét.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.21. 00:00:14

eimenis1212 írta:én egyelőre azt látom h a BL-ben nem nekik lesznek gondjaik, hanem nekünk.
Ez amúgy igaz, ha behúzzák Mbappét főleg. Nyilván a BL sorsolás függő is, meg tavaszig mi is összeállhatunk az új igazolásokkal, de ha jelenleg sorsolnának össze minket, akkor szerintem neccesebb lenne mint tavaly, pedig akkor is csoda kellett.

Már ha Messi nem kattan be.. :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.20. 23:51:23

palesz77 írta:
csababarca írta:...
Ott ő az elsőszámú játékos, ha nyernek valamit, ő lesz az első, akivel azonosítják a győzelmet, itt Messi lenne, csináljon bármit, mert Leo ugyanúgy varázsol. Ennyi a történet. Ha a PSG BL-t nyer úgy, hogy a 14/15-ös önmagát hozza a brazil, toronymagasan nyeri kb az Aranylabdát, Barcásként kapott vagy 5%-nyi szavazatot.
ezt így el is tudom fogadni, és igaz is.

de azt tartom, hogy Neymart itt sem akadályozta semmi, hogy még jobb számokat hozzon, egyszerűen fejben nem volt meg.

lehet azért, amit írtok, hogy ilyen típusú, hogy a csillogás kell neki, meg az egyértelműen kimondott vezérszerep. csak én jobban szeretem, amikor egy játékos kivívja ezt magának a pályán, és elfeledteti az aktuális sztárt, és átveszi a szerepét.

de egyébként kétségem sem volt afelől, hogy ezt a francia ligát zsebre vágja, kérdés nélkül.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.08.20. 23:42:52

LG írta: Értem amit mondotok, de nálam CR még mindig jobb, sőt, az uccsó szezonjában Messinél is jobb volt. Játékban nyilván nem, de a fontos meccseken ő verte be, és ez hozta a legfontosabb címeket a Real számára.
ez nem egyszerű kérdés. Én már korábban leírtam: ha Vidal a Bayern 11-esét beveri Münchenben az első félidőben, és lezárják a meccset ahogy kell, akkor most arról beszélnénk h CR lehozta minden idők leggyengébb szezonját (3 BL góllal - meg egy önmagához képest nem túl veretes bajnoki gólátlaggal). Persze a "ha" az nem létezik. De a lejtőn való megindulást jól mutatja h mostmár "csak a befejezésre képes" (azt viszont magas szinten). Figyeld meg, ennek a bajnoki szezonnak a végén már senki nem fog úgy beszélni róla mint a no.2. De az nem vitás, h amit a kapu előtt művelt az elmúlt időszakban az hatalmas
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21329
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.20. 23:23:44

eimenis1212 írta:én egyelőre azt látom h a BL-ben nem nekik lesznek gondjaik, hanem nekünk. Én tudom h ez a mai 2-0 sokakban hamis képet rajzol, de ez a barca közel sem jó. A letámadást jó h visszahoztuk, Semedo szerintem jó lesz, de SR-ék (SR, Def, Rak, Paco - 2 kp 2 csatár igen sok) nem képesek magasabb szintű csapatok ellen hozni egy elvárható játékot. Ma azért támadásépítésben megint nem volt kreativitás Messin kívül. Nagy csapatok meg fogják fojtani Messit, és kidurranunk. Én nem mondom h egy brusztolós barca nem érhet oda jó helyre, de nem tennék nagy téteket magunkra jelenleg.

Kristop: én is régóta mondom: ő a világ 2. legjobb játékosa. Vitán felül áll. Nem is értem h akik itt folyamatosan lehúzták mit láttak
Első részhez: egyet értek, viszont a jelenlegi keretünk inkább erre a játékra alkalmas. Azt pozitívumnak tartom, hogy Valverde ezt felismerte, és nem vár el olyanokat a játékosoktól, amire nem képesek.

Ami a PSG-t illeti, a kp. és támadó trió nagyon erős, a védelem viszont sebezhető, azon könnyen elcsúszhatnak.

Második részhez idézném Kristop hsz-ét is:
errol beszeltem, amikor mondtam, hogy siman o a masodik legjobb jatekos jelenleg

ilyen szintu teljesitmenyre rajta kivul csak messi kepes, ennyire atvenni az iranyitast egy meccsen, ennyire komplett teljesitmenyt nyujtani. kerni a labdat, iranyitani, cselezni, golpasszt adni, befejezni, mindent.
Értem amit mondotok, de nálam CR még mindig jobb, sőt, az uccsó szezonjában Messinél is jobb volt. Játékban nyilván nem, de a fontos meccseken ő verte be, és ez hozta a legfontosabb címeket a Real számára.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.08.20. 23:08:33

én egyelőre azt látom h a BL-ben nem nekik lesznek gondjaik, hanem nekünk. Én tudom h ez a mai 2-0 sokakban hamis képet rajzol, de ez a barca közel sem jó. A letámadást jó h visszahoztuk, Semedo szerintem jó lesz, de SR-ék (SR, Def, Rak, Paco - 2 kp 2 csatár igen sok) nem képesek magasabb szintű csapatok ellen hozni egy elvárható játékot. Ma azért támadásépítésben megint nem volt kreativitás Messin kívül. Nagy csapatok meg fogják fojtani Messit, és kidurranunk. Én nem mondom h egy brusztolós barca nem érhet oda jó helyre, de nem tennék nagy téteket magunkra jelenleg.

Kristop: én is régóta mondom: ő a világ 2. legjobb játékosa. Vitán felül áll. Nem is értem h akik itt folyamatosan lehúzták mit láttak
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.08.20. 23:07:16

geridoss írta:Neymar megint mit művel, a gól előtt is, meg a gólja... Én kész idegroncs vagyok, hogy nem Barca mezben látom. Kész idegroncs.
együtt érzek....az arab(sejk,vagy herceg...) állva tapsolt neki, a közönség tombol én meg kénytelen leszek PSG meccseket(is) nézni.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.08.20. 23:02:12

errol beszeltem, amikor mondtam, hogy siman o a masodik legjobb jatekos jelenleg

ilyen szintu teljesitmenyre rajta kivul csak messi kepes, ennyire atvenni az iranyitast egy meccsen, ennyire komplett teljesitmenyt nyujtani. kerni a labdat, iranyitani, cselezni, golpasszt adni, befejezni, mindent.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.20. 23:01:16

Jó, azért elég nagy a szakadék a francia meg a spanyol liga között, bőven lesznek ott lötyögős meccsei, nem kell hanyatt esni egy alsóházi csapat ellen.

Az a típusú játékos, akinek azt kell meccs előtt mondani, h "menj fel fiam, és focizz, semmi más feladatod nincs". Ezt itt nem kapta meg, ott pedig megkapja. Majd a BL, az lesz a mérvadó. Én baromira szurkolok neki, főleg azért, mert a focinak szurkolok, benne meg ott van. Azt se bánnám, ha pofára ejtené az urakat majd.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.20. 22:59:57

csababarca írta:...
Ott ő az elsőszámú játékos, ha nyernek valamit, ő lesz az első, akivel azonosítják a győzelmet, itt Messi lenne, csináljon bármit, mert Leo ugyanúgy varázsol. Ennyi a történet. Ha a PSG BL-t nyer úgy, hogy a 14/15-ös önmagát hozza a brazil, toronymagasan nyeri kb az Aranylabdát, Barcásként kapott vagy 5%-nyi szavazatot.

Ez a gól megparádés volt, de előtte a csel is. Még mindig nem bánom, hogy ment, mert nem tetszett amit csinált a végén - meg ugye a sör :mrgreen: -, de annak én örülök, hogy a PSG-ben tudja hozni magát egyelőre, mert azért messze volt Figotól ő. BL-ben kíváncsi leszek rájuk azért.
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2017.08.20. 22:59:07

Brutális amit Ney produkál. De az előszezon közben már lehetett érezni hogy ez az idény lehet Neymar nagy idénye. És jelen állás szerint jobban járt hogy elhagyta szeretett csapatunkat.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.08.20. 22:55:28

LG írta:Ott van Ney második gólpassza. 3. gólpontja a meccsen, összesen már 5-nél jár, és a tizit amit kiharccolt, még át is engedte. Szerintem egy 80 gólpontig simán eljuthat a szezonban (minden sorozatot nézve)
Fura volt ma megnézni a barca meccset, meg a psg meccset is. A psg meccsen volt a foci, mintha az elmúlt 10-12 barcáját néztem volna (persze azért cavani nem suarez, rabbiot sem busquets stb.), a barca meccsen meg a hajtás (mintha a pár évvel ezelőtti reált néztem volna). Ez nekem nem igazán tetszik, mert én a focit szeretem, de ez a barca egyre messzebb van a nagybetűs focitól sajna. Egyébként ney hatalmasat játszott (1 vagy max. 2 gólban nem volt benne). A kapu előtti impotenciája (ami az egyetlen gyengesége volt) is mintha kezdene megszűnni. Abszolút áll az amit korábban is mondtam: 1-2-3 évben belül tuti az aranylabda.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.08.20. 22:52:04

Neymar megint mit művel, a gól előtt is, meg a gólja... Én kész idegroncs vagyok, hogy nem Barca mezben látom. Kész idegroncs.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21329
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.20. 22:46:03

Ott van Ney második gólpassza. 3. gólpontja a meccsen, összesen már 5-nél jár, és a tizit amit kiharccolt, még át is engedte. Szerintem egy 80 gólpontig simán eljuthat a szezonban (minden sorozatot nézve)

A végére egy kis alázás is belefért, el is borult az ellen játékosa, ment is a jogos sárga. Nagyon élvezi a brazil az új helyzetet.

Mit csinált már megint... te jó ég. #-o Sosem volt igazán szimpatikus, de amit ma megy, az nagyon komoly. =D>
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.08.20. 22:42:22

palesz77 írta:
Verratti meg off közben, nem volt ez egy kicsit szigorú 2. sárgának? :-k

szerk..: Na a tizit mégse ő lőtte, de a mondandóm lényege ugyanaz igazából.
De szigorú volt, kompenzált is a 11-esnél a spori.

Amúgy ehhez a Messi dologhoz. Kimondva kimondatlanul minden csapatban van egy vezérbika, aki nálunk egyértelműen Messi. Mikor minden szuper és jó, akkor nem feltűnő, de voltak időszakok, amikor Neymar nem játszott jól a Barcábal, de a válogatottban megállíthatatlan volt. Aztán visszatért a klubhoz, és megint nem volt hasznára a csapatnak. Ahogy írták, Ibra, AS is ugyanez. Ezek egyszerűen olyan játékosok, akiknek JOBBAN megy, ha ők az alfahím a csapatban, minden akció rájuk van kijátszva. Most ezzel nem Messit akarom / akarjuk bántani, egyértelmű, hogy csapaton belül neki kell lennie az alfának. Csak tényleg van benne valami, hogy emiatt más annyira nem tündököl, mint amikor nincs a pályán az argentin.

De ez ugyanígy megvan szerintem máshol is.

Közben óriásit megy a PSG, én nem azt mondom, hogy drukker leszek (gyűlölöm őket :D ), de Neymar miatt a legtöbb meccsüket nézni fogom. Ez a csapat ha összeér, akkor igencsak komoly tényező lesz a BL-ben is.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21329
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.20. 22:40:31

palesz77 írta: Mbappéeg ha megy, akkor komoly BL esélyesek is lesznek szerintem..

Verratti meg off közben, nem volt ez egy kicsit szigorú 2. sárgának? :-k

szerk..: Na a tizit mégse ő lőtte, de a mondandóm lényege ugyanaz igazából.
Hátul azért csinálnak hajmaresztő dolgokat. Lehet Mbappe árából inkább erősíthetnék a védelmet. Thiago Silva is már messze nem az a szint, mint néhány éve.

Nah, Pastore lába elsült, ezzel most már valószínűleg tényleg eldőlt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2017.08.20. 22:42:31-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.20. 22:36:25

Nem tudatos de Messi a hibás egyértelműen, okk.
A gól+gólpasszos dologra írtam, hogy azt is lazán hozhatta volna, ha nem szórakozza el a nagy részben Messi által kialakított helyzeteit...de biztos Messi olyankor odament és ellökte meg alárúgott hogy nehogy gólt rúgjon. Ahha.

Mindegy, én néztem brazil válogatott meccseket, nem sok különbség volt, jah de felhajtotta a gallért pávába, biztos ami biztos.
AS meg ugyanolyan setesuta most is, mint volt, nyilván egy pl-ben a buta védők között jobban el van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.20. 22:34:48

Ő lő majd kb minden szabadot, 11-est, akkor cselez amikor akar, őt keresik a társak ha felnéznek, nem Messit, stbstb. Nem volt elnyomva itt se, de egyértelműen nagyobb vezérbika lehet ott. Mbappéeg ha megy, akkor komoly BL esélyesek is lesznek szerintem..

Verratti meg off közben, nem volt ez egy kicsit szigorú 2. sárgának? :-k

szerk..: Na a tizit mégse ő lőtte, de a mondandóm lényege ugyanaz igazából.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21329
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.20. 22:22:40

visca el barca írta:
csababarca írta:nekem amúgy is szimpatikus a párizsi csapat
még a végén a fél fórumból előjön a párizsi vér :lol:
Tőlem távol áll azért, sőt, számomra antipatikus csapat. Már régebben sem nagyon szerettem őket, a franciáknál a Lyonnal szimpatizálok, az arabok ezen még rontottak, bár hozzátenném, eddig azért nem ész nélkül szórták a pénzt, többnyire okosan építgették a csapatukat, és még Neymar leigazolása is érthető számomra, még ennyiért is. A játékuk viszont tetszik, és Neymar miatt is kíváncsi vagyok rájuk.
Akkor hagyjuk, nézz majd Párizs meccseket, hátha rájössz.
Vagy brazil válogatott meccset. Vagy Arsenal és chilei válogatott meccset AS miatt. De említhetném Villát, Henryt, Ibrát is, egyik sem tudta azt hozni Messi mellet, amit tud. És nem azt mondom, hogy ezt Messi tudatosan csinálná, nem is okolom érte, de ez tény.

Szerk: Verrattit második sárga után lezavarták, még a végén meleg lesz a pite a Párizsnak?
Szerk2: Neymar egy tizit is kiharcolt. Nem bírnak vele.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.20. 22:18:20

Akkor hagyjuk, nézz majd Párizs meccseket, hátha rájössz.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.20. 22:15:41

recrea írta:
Csaba, senki nem írt olyanokat, amikről Te beszélsz, de mindegy...mivel nem vagy hülye, valszeg tudod jól, h miről beszélünk.
lehet hülye vagyok, mert nem tudom miről beszéltek.
LG írta:Szerintem jó tett neki kilépni Messi árnyékából, meg hogy kötetlenebbül, szabadabban játszhat.
Milyen is volt az az árnyék? Hogy meccsenként tömte a gólpassz értékű passzokkal, de a brazil elszórakozott 10ből 9et?

Lélektanilag oké, meg tudom érteni, de akkor ne keverjük ide Messi árnyékát. Ez egy hülyeség. Lehetett volna klublegenda belőle,mint Messiből, de nem tudta kiadni magából ami benne van.
de ez legkevésbé sem múlott Messin, vagy Suárezen éppenséggel.

Nekem ez a Messi árnyéka mindig kicsit rosszallóan hangzik, és nem olvasom szívesen. Ennyi erővel, mindenki elmehetne, aztán játszhatnának itt Messi haverjai, de nagyon nem ez a helyzet.

visca el barca írta:
még a végén a fél fórumból előjön a párizsi vér :lol:
na azért az messze van. csak néhány játékost bírok onnan, Verratti, Matuidi (múlt idő), Alves, Neymar, Draxler, Marquinhos.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.20. 22:15:17

Azt azért hozzá kell tennem a PSG megerősítése az egész francia focinak jót tesz és tehet. Eladhatóbb a Ligue 1, több pénz áramlik be. Lassan sikerülhet elérni az olaszokat szerintem.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése