Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
14
74%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
21%
Csak a harmadik hely jön össze
1
5%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 19
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.08. 16:34:58

csababarca írta:Az amit írtam az elején is, hiába megy el, ettől a válogatottnak nem lesz jobb.
Ha elmegy egyáltalán, szerintem nem véletlen van itthon, a fradiban.

De nagyon ki lett hegyezve rá, alapból csak megemlítettem a nevét, de ott van Lovre is nem véletlen jött haza. Külföldön felismerik előbb a linkeket, Vargával is ez lesz, kimegy aztán hazakullog. Persze teli zsebbel.
Értem, hát én nagyon nem ebben bízok, általánosítani nem lehet a dolgokat. Hogy ne lenne jobb a válogatottnak, ezzel nem értek egyet, leírtam miért. Lovrencsics is jobb játékos lett min volt előtte. Most már kevesebb motivációval és itt linkeskedik.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.08. 14:59:37

Én nagyon meglepődnék, ha bundás 2-be, osztrák vagy lengyel ligában ennél többet keresne, mint most a Fradiban.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6772
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.08. 14:59:00

S.Agüero írta: Komolyan 6-8 milliókat kapnak a Fradinál? :|
A Real B-ből érkező David Mateos annó többet keresett itt, mint a Realban.
Ha jól emlékszem, a Realban kapott 300 ezer eurót évente, nálunk 400 at, ami kb. 10 misi havonta.

Szóval nem meglepő, hogy a magyar játékosok ennek kicsivel több, mint a felét megkeresik, pláne akik már úgy jöttek haza, hogy válogatottak (Lovrencsics, Priskin, Gera).

Az az érdekes, hogy ezek után szerintem ugyanúgy 3/4 vagy teltház lesz Feröer ellen, aztán ha kiszenvedünk egy 1-0t akkor jár a szép volt fiúk meg a taps.
Nagyon szomorú ez, hogy egy 1-1,5 év alatt hogy megzuhantunk. Értem én, hogy nem volt cél a VB szereplés, de azért ez nálam akkor sem elfogadható szint.

Én mondom, Feröer ellen játsszon csak Szoboszlai, Csoboth meg a többi kisgyerek, legalább szokják e felnőtt iramot és mégse egy EB győztes ellen dobják be őket.

Amúgy a Tajti gyerekről van valami hír? Azt tudom, hogy még Spanyolországban van, a Malaganál, de őt nem szokták korosztályos válogatottakba behívni?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.08. 14:48:25

Az amit írtam az elején is, hiába megy el, ettől a válogatottnak nem lesz jobb.
Ha elmegy egyáltalán, szerintem nem véletlen van itthon, a fradiban.

De nagyon ki lett hegyezve rá, alapból csak megemlítettem a nevét, de ott van Lovre is nem véletlen jött haza. Külföldön felismerik előbb a linkeket, Vargával is ez lesz, kimegy aztán hazakullog. Persze teli zsebbel.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.08. 14:11:48

csababarca írta:Bob nem azt írtam hogy rohadjon meg, ne adj a számba ilyen szavakat.
Olvasd el a többiek mit írnak, ha az én álláspontomat nem tudod értelmezni.
Mi motivál egy 27 éves tudatjátékost? A pénz. A fradiban hulyere keresi magát, ha valahonnan több pénzt kapna akkor elmegy. Lehet az bundás kettő, de azeri harmadosztály is, a pènzért fog menni.
Eddig ilyet nem írtál, arról volt szó Bundesliga 2 is sok neki, meg hogy 27 évesen ne válna jobb játékossá, ezzel nem értek egyet. Már attól jobb ha jobb edzéseket kap. És ő maga nyilatkozta, hogy szeretne külföldön játszani, s külföldön még így is többet kapna ha már pénz szóba kerül.
Azt meg nem írtad, hogy rohadjon meg, költői kérdés volt, de sok neki a Bundesliga kettő úgyse fejlődik 27 évesen, akkor mit csináljon? NB1-et kinőtte, ez teljesen egyértelmű. Már nem értem mit szeretnél belőle kihozni, akkor mi van Varga Rolanddal, mit kéne tegyen a Fradi, mit kéne a játékos? A Ferencváros értékesíteni akarja, már lehet most Télen is. Neki is meg a jövőben válogatottnak is ha kap meghívót jót tenne, ha erősebb bajnokságban játszana, nem értem mi a konklúziód.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.08. 13:26:45

Bob nem azt írtam hogy rohadjon meg, ne adj a számba ilyen szavakat.
Olvasd el a többiek mit írnak, ha az én álláspontomat nem tudod értelmezni.
Mi motivál egy 27 éves tudatjátékost? A pénz. A fradiban hulyere keresi magát, ha valahonnan több pénzt kapna akkor elmegy. Lehet az bundás kettő, de azeri harmadosztály is, a pènzért fog menni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.08. 11:39:11

S.Agüero írta:
recrea írta:Varga nem fog eligazolni német másodosztályba, osztrák vagy lengyel ligába, mert ott nem kapja meg a havi 20-25 ezer eurót, mint a Fradinál.

Így is kevés fiatal focizik és a durva, h megyei szintig a tao pénzek lenyúlása miatt nagyon jól keresnek, még így is vadászni kell a focistákat.
Komolyan 6-8 milliókat kapnak a Fradinál? :|
A kulcsjátékosok igen, szted mi az oka, h hazajön Priskin, Lovre? Nem a szakmai fejlődés miatt :D

Állítólag anno Leonardo 30 ezret keresett, és valami ruhapénz miatt pattogott :D ezeket nekem a Fradi shop kisfőnöke meséli, szóval ha ő hazudik, akkor én is.

Írtam Bob, h miért nem megy el, 27 évesen nem a szakmai fejlődés a cél, hanem h minél több pénzt behúzzon pályafutása végére, ami egyébként tök logikus, ha valahol többet kap - ami az ő szintjén szinte lehetetlen -, akkor fog majd elmenni. Ez pl egy Németh Krisztiánnak összejött, de azért elég ritka.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.10.08. 11:29:10

recrea írta:Varga nem fog eligazolni német másodosztályba, osztrák vagy lengyel ligába, mert ott nem kapja meg a havi 20-25 ezer eurót, mint a Fradinál.

Így is kevés fiatal focizik és a durva, h megyei szintig a tao pénzek lenyúlása miatt nagyon jól keresnek, még így is vadászni kell a focistákat.
Komolyan 6-8 milliókat kapnak a Fradinál? :|
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.08. 11:25:30

csababarca írta:Igen, ki kell menni aki megteheti, de nem 27 évesen könyörgöm. Már nem fognak beépülni az automatizmusok a játékába, nem fog javulni a reakcióideje.
8-16 éves kor között kellene megkapni azt a képzést, amire aztán fel lehet építeni egy komolyabb játékost. Ha akkor nem kapja meg valaki az alapokat, akkor már mindegy.

a második bekezdést adom, de lásd első bekezdésem, ezeket milyen korban kell megkapni, hogy eredménye is legyen.
27 évesen rohadjon meg? Van előtte minimum nyolc év, már írtam ha csak intenzitást nézem is fejlődés. 27 év az még semmi, jobb játékos válhat kint belőle mint itt, ahol már láthatóan túlnőtte a bajnokságot.
Kép
Kép
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.10.08. 11:09:27

Itt az a baj, hogy a legtöbb magyar szurkoló reménykedik. Minden meccs előtt izgul, hogym ost behúzzuk, stb. Amivel igazából nincs is gond, de legyünk már őszinték magunkhoz. Amiket tudnak a magyar focistáink, azokat az eredményeket évek óta hozzák. Persze jön néha 1-1 blama, Andorra, Málta, de akkor is évek óta szinte mindig megelőzzük a nálunk gyengébb válogatottakat, az a 2-3 meg megelőz minket.
Ebben a csoportban is mizu? Svájc és a portugálok erősebbek nálunk, nekünk a többit kell megverni és azért talán sikerül is (aztán majd kikapunk a szigetlakóktól és maradhatok csendben :lol: ).
Nem tudom, hogy a többi középszintű válogatottal rendelkező országban is ennyire szeretik-e a focit, mint nálunk, de néha műr túlzásnak érzem a magyarok hozzáállását.
20-30 évente jön egy mákos szériánk, mint most az eb és egyből mindenki azt hiszi, hogy egyből partiban lehetnük bárkivel is.
Nekem sajnos már évek óta nem dobban meg a szívem, ha tolják a magyarok, drukkolok nekik persze, de reálisan látom a világot.
Mindehol a korrupció megy, csak a pénzről szól nálunk minden, így nem lehet és emiatt évekig nem leszünk mi még egy svéd csapattal sem partiban.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.08. 11:00:10

Varga nem fog eligazolni német másodosztályba, osztrák vagy lengyel ligába, mert ott nem kapja meg a havi 20-25 ezer eurót, mint a Fradinál.

Így is kevés fiatal focizik és a durva, h megyei szintig a tao pénzek lenyúlása miatt nagyon jól keresnek, még így is vadászni kell a focistákat.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.10.08. 10:49:36

Nem az a baj hogy ötöt kaptunk Svájctól. Hanem az hogy nem is nagyon lett volna kit behívni.Ez ennyivel ennyi, ennél jobb keretünk nem nagyon van.És nem os lesz.U21 egy 6-os...Ha megnézitek azokat a válogatottakat akik az első két helyen vannak a VB csoportjaikban egy nincs akit meg tudnánk verni...
Kép
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.10.08. 10:42:41

csababarca írta:Igen, ki kell menni aki megteheti, de nem 27 évesen könyörgöm. Már nem fognak beépülni az automatizmusok a játékába, nem fog javulni a reakcióideje.
8-16 éves kor között kellene megkapni azt a képzést, amire aztán fel lehet építeni egy komolyabb játékost. Ha akkor nem kapja meg valaki az alapokat, akkor már mindegy.

a második bekezdést adom, de lásd első bekezdésem, ezeket milyen korban kell megkapni, hogy eredménye is legyen.
Lehet ki fogtok röhögni, de szerintem kevesebb pénz kéne a focinkba ahhoz, hogy elinduljon valami, legalábbis fizetési szinten. NB3ban ma már százezreket lazán meg lehet keresni, mellette simán mehet a bulizás, csajozás ezerrel, és edzésen se kell annyira ott lenni. Amíg ez így van, ez bőven félreviszi a fiatalokat, ráadásul hiányozni fog az alázat és akarás. Infrastruktúrális helyzet adott a beleölt milliárdoknak köszönhetően, ehhez párosítanék egy szerényebb rendszert, ahol a sporton van a hangsúly és nem azon ki a legnagyobb jani az éjszakai életben.

Valamint ahogy te is írod, olyanokat a vezetésbe akik hírből sem ismernek senkit itt, nem fogják játszatni a bizniszman fiát mert az felhúz havonta 52 ingatlant a városban, hanem másodvonalas külföldi szakembereket. Első kategoriások nyilván nem jönnek el, de inkább beléjük kéne ölni a pénzt ezerrel, mint az ótvar nagy fizetésekbe amik ráadásul titkosítottak is, vicc. :roll:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.10.08. 10:05:29

Bob_Marley írta:De nem is hasonlítottam hozzájuk Vargát, de könyörgöm ha már kiemelkedik a magyar bajnokságból akkor nem örülne az ember ha elvinnék és lehetne esetleg belőle valami. Mostani helyzethez mérten kell nézni, így soha nem lehet előre jutni, ha mindig a múltat figyelgetjük. A válogatottnak szüksége lenne jó szélsőkre, a mai foci alapvetően meghatározó posztja támadásban. Nem világmegváltásról beszélek, hanem annak, hogy menjen el, fejlődjön, segítsen a válogatottnak, de ide nem fér be oda nem fér be, tucatjátékos, ezeket mondjátok. Esküszöm nem értelek titeket, osztrák bajnokságokról beszéltem, Bundesliga kettőről, valamiről csak legyen fejlődés, menjen el INNEN, pont azért mert nem szint a magyar bajnokság. De nem inkább minden rossz, törődjünk bele, elásva, negatív minden stb. (Nem ezt írtad csak a hangsúly). Nem szabad beletörődni.

Ok nagyon egyszerű, továbbra is kiválasztás, mikor most jutunk el odáig, hogy videóelemzőket alkalmazunk, amit a világ 10 éve csinál plusz fizikai felmérőket gyerekeknél hébe-hóba, akkor csoda nincsen. Ma még ott tartunk, hogy "Fiam te ügyes vagy lábbal játsszál mezőnyben" nem Gulácsit akarom bántani, de látszik is az eredménye, most próbálja megtanulni azt, ami alapkövetelmény. És ez "csak" kapusposzt. Tartom, hogy játékintelligenciában nem lenne gond, de kiválasztási és képzésbeli problémák vannak. Reakcióidő problémák, fizikai problémák és igen tudásbeli problémák, begyakorolt elemek nélkül nem lehet megélni a mai fociban. Mindenki tisztában van ezekkel, pont ezért írtam a fentieket, akinek csak lehetősége van ki kell menjen, mert itt nem lehet fejlődni.
A múltat, csak a tehetségek szintjén emlegetem. Akkor abban az időben nem egy "tehetégünk" volt. Vargával semmi bajom, nem az ő hibája, hogy 27 évesen van lehetősége komolyabb szerződésre. Adom az utánpótlásról szóló bekezdést is és Csaba megállapítását is, hogy mindent újra kellene gondolni az alapoktól.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.08. 09:51:49

Igen, ki kell menni aki megteheti, de nem 27 évesen könyörgöm. Már nem fognak beépülni az automatizmusok a játékába, nem fog javulni a reakcióideje.
8-16 éves kor között kellene megkapni azt a képzést, amire aztán fel lehet építeni egy komolyabb játékost. Ha akkor nem kapja meg valaki az alapokat, akkor már mindegy.

a második bekezdést adom, de lásd első bekezdésem, ezeket milyen korban kell megkapni, hogy eredménye is legyen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.08. 09:23:47

De nem is hasonlítottam hozzájuk Vargát, de könyörgöm ha már kiemelkedik a magyar bajnokságból akkor nem örülne az ember ha elvinnék és lehetne esetleg belőle valami. Mostani helyzethez mérten kell nézni, így soha nem lehet előre jutni, ha mindig a múltat figyelgetjük. A válogatottnak szüksége lenne jó szélsőkre, a mai foci alapvetően meghatározó posztja támadásban. Nem világmegváltásról beszélek, hanem annak, hogy menjen el, fejlődjön, segítsen a válogatottnak, de ide nem fér be oda nem fér be, tucatjátékos, ezeket mondjátok. Esküszöm nem értelek titeket, osztrák bajnokságokról beszéltem, Bundesliga kettőről, valamiről csak legyen fejlődés, menjen el INNEN, pont azért mert nem szint a magyar bajnokság. De nem inkább minden rossz, törődjünk bele, elásva, negatív minden stb. (Nem ezt írtad csak a hangsúly). Nem szabad beletörődni.

Ok nagyon egyszerű, továbbra is kiválasztás, mikor most jutunk el odáig, hogy videóelemzőket alkalmazunk, amit a világ 10 éve csinál plusz fizikai felmérőket gyerekeknél hébe-hóba, akkor csoda nincsen. Ma még ott tartunk, hogy "Fiam te ügyes vagy lábbal játsszál mezőnyben" nem Gulácsit akarom bántani, de látszik is az eredménye, most próbálja megtanulni azt, ami alapkövetelmény. És ez "csak" kapusposzt. Tartom, hogy játékintelligenciában nem lenne gond, de kiválasztási és képzésbeli problémák vannak. Reakcióidő problémák, fizikai problémák és igen tudásbeli problémák, begyakorolt elemek nélkül nem lehet megélni a mai fociban. Mindenki tisztában van ezekkel, pont ezért írtam a fentieket, akinek csak lehetősége van ki kell menjen, mert itt nem lehet fejlődni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.08. 09:14:44

Az a baj, hogy már utánpótlás csapatokban is legtöbb helyen azok játszanak, akiknek a szülei tejelnek. 10 évesek között már ez a színvonal működik.
Már itt el van cseszve a dolog.

Be kéne szántani az egész rendszert az alapjaitól, és elkezdeni komoly szakemberekkel, komoly munkát végezni. akkor van esély talán hogy 20-30 év múlva kijön egy focizni tudó, alázatos generáció.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.10.08. 08:50:20

Bob_Marley írta:Nem tartom Vargát magyar szinten tucatnak, benne tényleg meglehet a lehetőség, s mondom már most Nyáron is vinni akarták. Biztos vagyok benne (Fradi drukkerként sajnos), hogy legkésőbb jövő Nyáron elmegy. Menjen el egy osztrák bajnokságba vagy Hollandia vagy bárhova, legjobb formában lévő játékosunk jelenleg. Ma is ő volt, akiben volt gólszerzési veszély.
Bob az a baj, hogy az. Tucatjátékos. A világ focijában 10 ezrek vannak ezen a szinten. A szomorú az, hogy a magyar bajnokságban egy ilyen játékos is kitűnik, aminek én, mint fradista Örülök, de azért a földön és a realitások útján járok. Nincsenek már Albertek, Nyilasik, Páncsicsok, Ebedlik, Lipcseik, Lisztesek, Gerák. Van Böde, Varga. Remélem érzed a különbséget.
Valamit nagyon rosszul végzünk az utánpótlásnál, mert nem hiszem el, hogy a tehetségek csak úgy elvesztek.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.10.07. 23:36:18

Velejéig romlott a magyar foci és rohadt drága az adófizetőknek. A legjobb karrier ma kis hazánkban, nulla teljesítményért is ordenáré nagy lóvé.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.07. 23:14:37

Győrben is feltűnt, s követem a magyar bajnokságot rendszeresen, spanyolon kívül az egyetlent. Ezért írtam Varga Kevint is, ő sztorija pláne érdekes és mutatja hogy mennyire ugyanazok mozognak x ideje a focinkban és nem érdekli őket túl sok dolog. Herczeg András összeszedte a Lokit (századjára), de állítólag úgy került fel a nagyokhoz, hogy lement az ifi edzésre és megkérdezte ki lőtt gólt a hétvégén, mondták Varga Kevin, jó akkor őt küldjétek fel....Kb azóta veretlen a Loki egyébként.
Attól lesz jobb, hogy jobb körülmények között edzhet, nem infrastrukturális dolgokra kell gondolni, hanem intenzitásra. Amiből a válogatott is profitálhat ha behívják.
Fradi sokat kért érte, ezért nem vitték én így tudom.
Majdnem minden meccsen gólt lőtt idén, nem is akármilyen gólokat vert, nem attól jó hogy a Fradiban játszik, ha ő nem lenne a Fradinak kb 10 ponttal lenne kevesebbje......27 évesen meg nagyobb intenzitás mellett bárki fejlődhet nem korfüggő. 27 évesen még bőven van előtte és átlagban 28-29 a csúcspont.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.07. 23:00:01

Bob_Marley írta:Nem tartom Vargát magyar szinten tucatnak, benne tényleg meglehet a lehetőség, s mondom már most Nyáron is vinni akarták. Biztos vagyok benne (Fradi drukkerként sajnos), hogy legkésőbb jövő Nyáron elmegy. Menjen el egy osztrák bajnokságba vagy Hollandia vagy bárhova, legjobb formában lévő játékosunk jelenleg. Ma is ő volt, akiben volt gólszerzési veszély.
De nem vitték, aminek volt oka.
Persze lehet hogy titeket fradi szurkolókat valami olyasmivel áltattak, mint hogy Kleinheisler azért lett hazadva hogy tanulja a nyelvet:D

De legyen igazad, vigyék el nyáron.
És akkor mitől lesz jobb?
27évesen már nem fog jobb játékos lenni, ha kicsit utánanézel a fejlődésnek mind testi mind szellemi szinten, akkor be fogod látni.
Ez ilyen dolog.
Persze vannak nagyon későn érő tipusok, de akkor is már mutatkoznia kellett volna valaminek.
De amúgy ha nem a fradidban játszana fel sem tűnt volna neked, hogy létezik. Most ott van és akkor már egyből jó.
Érdekes.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.10.07. 22:36:02

Örülök azért a 2 gólnak, még ha már el is dőlt akkorra a meccs.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.07. 22:34:46

Nem tartom Vargát magyar szinten tucatnak, benne tényleg meglehet a lehetőség, s mondom már most Nyáron is vinni akarták. Biztos vagyok benne (Fradi drukkerként sajnos), hogy legkésőbb jövő Nyáron elmegy. Menjen el egy osztrák bajnokságba vagy Hollandia vagy bárhova, legjobb formában lévő játékosunk jelenleg. Ma is ő volt, akiben volt gólszerzési veszély.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2017.10.07. 22:28:53

Nero. írta:
magyar futballt minden elég helyezem,
Nem kötekedésből, de miért olyan nehéz neked meg még sokak másoknak ezt elengedni? Nekem is a foci a kedvenc sportom, de elfogadom hogy itthon nincs játék és az okát is megértem. Ugyanúgy szeretem a Forma-1et, a boxot stb. és örülnék ha lenne magyar képviselő, de tudom hogy nincs és nagyon sanszos hogy nem is lesz és szintén tudom a miértjét és elfogadom.

Most megint mindenki duzzog, aztán amikor jön a következő világesemény sorsolása akkor megint mindenki elkezd teljesen irreális terveket szövögetni, amikor meg jönnek a meccsnapok mindenki meglepődik és felháborodik.

Holnap Strockot kifogják rúgni, vagy feláll magától, de teljes mindegy kit hoznak ide, mert ameddig nincs legalább 5-6-7 olyan játékosunk aki rendszeresen játszik valamelyik topligában addig nincs mibe reménykedni.
Hálistennek vannak páran az országban akiknek még mindig a válogatott az első és nem tudják elengendi. Nem csak akkor kell szurkolni egy csapatnak amikor annak megy és kvázi menő őket biztatni (lásd EB), ez egy nemzeti csapatnál hatványozottan igaz. Félre értés ne essék nincsenek illúzióink, nagyon is ismerjük a csapat korlátozott képességeit, de amíg képesek a játékosok harcolni, küzdeni a címeres mezben addig mi kifogunk járni a meccsekre és biztatni fogjuk őket. Az is nyilvánvaló, hogy óriási problémák vannak a magyar fociban és az elképesztő mennyiségű pénzek ellenére se tűnik úgy, hogy ez megváltozna a közeljövőben, de ez nem befolyásolja a szenvedélyünket és a reális bizakodásunkat.

Egyébként én meg azt nem tudom megérteni, hogy akik -ahogy te is írtad- elengedték ezt a dolgot miért írják le minden meccs után a teljesen egyértelmű dolgokat, problémákat amiket egyébként mindenki lát és tud. Ha én elengedek valamit akkor azzal nem foglalkozom semmilyen szinten. Na de mindegy is ezt úgyse fogom soha megérteni, szóval én ezt engedtem el :D .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.07. 22:19:31

Bob_Marley írta:Varga esetében se elitben gondolkoznék, egy Bundesliga kettő is jó lenne már. Nem értem, hogy legalább a bizakodást miért venné el magától az ember. EB-t nem menedzseltük jól, de az U jó szereplés is adhat valami reménysugarat.


bundesliga 2 is sok neki.
nem fognak egy bundás 2 csapatba odavinni egy 27 éves magyart? Minek? percenként ontja a német futball ki a tehetségeket. Semmi szükségük ilyen játékosokra. Magyar szinten is tucat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése