Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
14
74%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
21%
Csak a harmadik hely jön össze
1
5%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 19
socio66

2010.10.08. 13:50:47

Király Gábor – Vermes Krisztián, Juhász Roland, Vanczák Vilmos, Laczkó Zsolt – Koman Vladimir, Gera Zoltán, Elek Ákos, Dzsudzsák Balázs – Rudolf Gergely, Szalai Ádám

itt a mai kezdőnk.
hátul gyengék leszünk nagyon,bár valószínűleg nem is fog próbára tenni minket az ellenfél,de akkor is,vanczákvili még mindig ott van és ez már az 50. meccse lesz,hihetetlen..
a többi viszont rendben van,végre két csatárral játszunk,Szalai megérdemli a lehetőséget,bár most majd mindenki csodát vár tőle,lehet hogy ez teher lesz neki.
meglátjuk,nekünk már senkit nem szabad lebecsülni,de jó lenne egy élvezetes,felszabadult meccs így a Finnek elleni szenvedés előtt.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.23. 22:37:51

Vanczák gólt lőtt a Neuchatel Xamax ellen, de ez is kevés volt a pontszerzéshez, hazai pályán kaptak ki 2-1-re.

Tóth Balázs a Bredának lőtt gólt, de ők is kikaptak. 3-1
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.09.14. 21:51:22

Dárdai mindig is egy korrekt, érett gondolkodású ember volt. A példamutató focista benyomását kelti bennem.
Sajnos mostanában divat lett, hogy kiteregeti egy-egy, vagy akár több játékos a szennyest. Szerintem ez csak feszültségeket szül az adott csapaton belül, és saját magát is lejáratja. Kellet ez Huszti??még mindig erre vagyok kiakadva
"And my heart will leave you never."
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.14. 20:28:44

Szórol szóra egyetértek Dárdaival!

Nincs mit hozzáfűzni, nagyon értelmes és tökéletes nyilatkozat volt ez.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.11. 15:46:57

Lionel85 írta:Pont az a lényeg, hogy Egervári szemébe mondja, vagy annak, akinek címezi.
"Tiszta a lelkiismeretem, mert a véleményemet – amit eddig, s amit a következőkben elmondok – személyesen Egervári Sándorral is megosztottam."
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.09.11. 15:19:26

vicces h ebben az orszagban egyesek h kiakadak huszti levelén...

csak olyan dolgokat irt le, amik teljesen nyilvanvaloak még egy 5 éves gyerek számára is.

koemannál nem volt türelem , egervári kap 3 selejtező soroztatot. ugyanmár. itt az elmult 10 évben ugyanazok a szarkeverő emberek csinálják a "futballt": tornyi, egervári, bozsik, csank, mezey, bicskey, meg a többi, teljesen alkalmatlan ember. mit kell ezen meglepődni?

az is teljesen nyilvánvaló, hogy miért került be a válogatottba annyi videotonos, meg mit keres ott mezey minden valogatottal kapcsolatos eseményen. amugy az az ember a magyar labdarugas legnagyobb rákfenéje.

azt se értem orbánnak mit kell ott paradézni minden meccsen, meg minden ujpesti, felcsuti, fradi, videoton meg a [auto_cenzúra] tudja milyen edzésen. inkabb dolgozna azon, h ne [auto_cenzúra] 71.000 forintot keressek, 22 évnyi iskolával, több diplomával, végzettséggel meg nyelvismerettel.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.11. 14:52:10

lluisllach89 írta:
Lionel85 írta: Csak Egervárinak kellett volna címezni ezt a levelet és nem publikussá tenni. Szarkeverő ez a gyerek!
Elmondta neki, elmondja az egész világnak.
Nem kell szarkeverőzni, mert ha nem is ment neki, akkor se lélektelen f.ssal rukkolt elő mint egynéhány társa.

Arcban is gondolom van probléma, rádöbbent hogy elronott mindent ezzel a ruszki kiruccanással, de az én szememben ez a korrekt, ez a követendő, ha a szemébe is megmondja vki a véleményét akkor nem értem mi a probléma.
Pont az a lényeg, hogy Egervári szemébe mondja, vagy annak, akinek címezi. De ő a szennyesét a közönségre terítette, amivel nem tesz jót szerintem a csapategységnek. Kisebb gondja is nagyobb annál a magyar válogatottnak, hogy elcseszett karrierű játékosokat ápolgasson.

Egyébként Szabika benne van a mostani keretben, a Tom Tomszk elleni keretben, a padon van.
Kép
Kép
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.10. 18:14:16

Lionel85 írta: Csak Egervárinak kellett volna címezni ezt a levelet és nem publikussá tenni. Szarkeverő ez a gyerek!
Elmondta neki, elmondja az egész világnak.
Nem kell szarkeverőzni, mert ha nem is ment neki, akkor se lélektelen f.ssal rukkolt elő mint egynéhány társa.

Arcban is gondolom van probléma, rádöbbent hogy elronott mindent ezzel a ruszki kiruccanással, de az én szememben ez a korrekt, ez a követendő, ha a szemébe is megmondja vki a véleményét akkor nem értem mi a probléma.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2010.09.09. 20:09:43

zsuni írta: nem tudom ki rakta össze a csapatot, ki tanitotta meg öket focizni. nem Egervári megsugom. semmi köze nem volt a bronzhoz. csak haverságbol kapta meg a helyet, mint most. ennyit tud, a nagy semmit. felépitettek neki egy csapatot, átvette, learatta a babérokat. fantasztikus tudás
na hát azért ezt te se hiszed ám el amit leírtál, mert ennyi erővel a koeman meg az összes többi szövetségi kapitány az elődje által összeállított csapatal ér el vmit és h azt nem az ő érdeme... meg én nem azt mondtam h ő tanította meg őket focizni de nem is az ő elődje. ennyi erővel a róthnak is most simán ki kellett volna vinnie őket az eb-re. ne akard már bemesélni h ehhez semmi köze nem volt az egervárinak, jó nem világsztár edző de akkor is sokkal jobb egy magyar edző mint egy külföldi aki személyesen nem tud kommunikálni a csapattal.
mvik
LOLer
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010.04.23. 18:08:31

2010.09.09. 20:05:10

Ne bántsuk már Egervárit!Még adjunk neki 2-3 mecset, mert ő most (reményeim szerint) a JÖVŐ válogatját próbálja össze rakni.Gera helyére Koman, csatárnak Németh(Szalai,Rudolf,Priskin mind jók magyar visszonyban)és védelembe még szerintem jön Kádár és még vki szerintem,kapus meg Fülöp,Bogdán,Gulácsi.Egervári a VB selejtözőre igért komoly csapatot.Én egyenlőre bizok benne.Egyébként a teljesítményünk szerintem egyre javuló.Husztit én megéretem mert legalább felválalja ,hogy nem jó a teljesítménye javulni szeretne.(így nincs a válogatott "terhére")
Avatar
benjoBARCA
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009.08.04. 16:47:07
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2010.09.09. 20:01:06

Érdekes nyilatkozat! Azért azt Huszti sem gondolhatta komolyan, hogy a Koeman alatt jobb volt a csapat a mostaninál. Megítélésem szerint az itthon játszó játékosok tudták hozni, amit elvártak/elvártunk tőlük, ez viszont nem mindig volt jellemző a Bundesligát megjárt Hajnalra, no meg Husztira.
A mostani csapat kezdeti fázisban van, be kell építeni a fiatalokat, és bízni benne, hogy ők előrébb tudják vinni a magyar labdarúgást!
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.09. 19:55:49

Hát igen. Huszti elfelejti, hogy ő is ebben a magyar labdarúgásnak nevezett közegben nevelkedett, de külföldön már a mellény is megnő. Mondott igazságokat persze, de nem hiszem, hogy ez bárkire is tartozna az érintetteken kívül. Fölöslegesen teregette ki a szennyest és hiába írta oda a végére, hogy remélem nem indít el lavinát vele, de igen! Fog, mert ő most őszinteségi rohamot kapott és le kellett fikázni a teljes magyar labdarúgást vezetőstül, játékostul (egy kis igazságtartalom itt is van amikor említi a Maribor és a Basel sima továbbjutását, de idevenném a Győr sima zakóját is) ahelyett, hogy azzal foglalkozna, hogy Spallettinek megmutassa, hogy ugyan már nem kéne őt állandóan padoztatni, vagy a lelátót melengetni.

Továbbra is tartom, hogy huzamosabban, vagy örökre el kéne őt felejteni, de se Egervári, se az utána jövő kapitány nem merné megtenni. Mert ha netántán nem mennek a szekér egy-két meccsen, rögtön jönne a média és a szurkolók, hogy persze, Husztival minden könnyebben menne. Hát nem. Nem erőssége a magyar válogatottnak. Sok játékosra rá lehet mondani, de ők legalább stabil emberek valahol. Még ha csak idehaza is. Mert ez is egy minőség. Nem egy spanyol, német vagy francia pontvadászat, de legalább nem megy ki az edzettségből a játékos. Huszti vergődik a válogatottban, mert nem játszik a Zenitben. Spallettinek pedig szerintem megvan a mag, akiket játszat és ebben magban nincs benne Huszti. Innen a klubváltás a kivezető út, kérdés, vár e jövő nyárig, vagy lelép egy német középcsapathoz megint. Rajta áll a választás. De remélem ez a választás tovább a válogatottat nem érinti! Csak Egervárinak kellett volna címezni ezt a levelet és nem publikussá tenni. Szarkeverő ez a gyerek!
Kép
Kép
Kép
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.09.09. 19:47:18

s h az egervári nem ért el semmit ilyent írt itt valaki akkor annak a válaszolnék NEM TUDOM AKKOR KI VEZETTE TAVALY AZ U21-eseket VILÁGBAJNOKI BRONZIG!!
nem tudom ki rakta össze a csapatot, ki tanitotta meg öket focizni. nem Egervári megsugom. semmi köze nem volt a bronzhoz. csak haverságbol kapta meg a helyet, mint most. ennyit tud, a nagy semmit. felépitettek neki egy csapatot, átvette, learatta a babérokat. fantasztikus tudás
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2010.09.09. 19:42:06

Egy részével egyet értek azzal amit mondott a Huszti mert kétségtelen h nagyon ötlettelenül játszottunk ezen a 2 meccsen. de azért rohadtul elragadtatta magát a kis husztika. úgy fikázta a magyar bajnokságból jötteket pedig az elekre meg a lázárra egy szava nem lehet mert nagyon jól játszotak. meg itt fényezte h a koeman idejébe milyen jól játszottak a svédek ellen, igen ám csak a koeman idejébe nem rögtön a svédek ellen keztünk neki volt ideje a gyengébb csapatok ellen összeállítani a csapatot, míg az egervári kb. 1 hónapja vette át a válogatottat és abból az 1 hónapból kb. 10-12 napot talán tudott együtt dolgozni a csapattal. úgyhogy rengeteg hülyeséget is össze hordott, meg ő is akkor mért nem ment vhova kölcsönbe a nyáron mert próbálták kölcsönadni, de nem ő inkább maradt padozni a jó kis zsíros fizetésénél. és h az egervári nem ért el semmit ilyent írt itt valaki akkor annak a válaszolnék NEM TUDOM AKKOR KI VEZETTE TAVALY AZ U21-eseket VILÁGBAJNOKI BRONZIG!! ennyi az én véleményem, időt kell adni az egervárinak is.
mvik
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.09. 19:40:37

Már egyszer bedobta a türcsit, el is tiltották. Fura ürügy, mivel más játékos volt már válogatott úgy, hogy nem hogy nem volt állandó kezdő, de még csak csapata sem volt. Sőt, a vb-n is volt olyan játékos, akinek nem volt csapata, asszem a szlovéneknél volt. Ilyen. Ha a válogatott felkészülési időszakában formába tud rázódni valaki, az nem gond, de persze az az alap, ha valaki a klubcsapatával van edzésben. Husztinak nem értem a mentalitását. Az a baja, hogy nem alapember. Így, hogy a Zenitben szökőévente játszik, még örülhetne is, hogy Egervári számít rá. Legalább van ereje és nem tudna mire tartalkolni. Ilyenkor bele kéne adnia mindent. De nem. Neki most a Zenit a fontosabb. Hát legyen. De innentől kezdve én sem erőltetem a további beválogatását :!:
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.09.09. 19:09:00

Ebben csak az a baj, hogy egy olyan ember szájából hangzik el, aki 1., egyszer már otthagyta a válogatottat 2., elvétve játszik a válogatottban.

Mondhatja, hogy nem azért borult a bili, mert nincs bérelt helye, de érződik a keserűsége. Ennek ellenére mond olyan dolgokat, amiket jó, hogy valaki kimond, de vannak benne hülyeségek is.
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2010.09.09. 18:52:01

En maximalisan egyetertek vele!Erwin Koeman-nal valami valtozas volt, en ugy ereztem valami elindult, kellet volna meg hagyni dolgozni, es aki emlekszik a tavalyi Svedorszag elleni meccsre, az igenis latja hogy EG es FOLD a kulonbseg a ketto kozott, majdnem 10 tiszta zicceruk volt a Svedeknek egy felido alatt!
Igenis tisztelem azert mert kimondta amit nagyon sok ember gondol es a tenyeket, csak hulyites van, es csak rosszabodik a helyzet, en szaz szazalekos vagyok nem maga miatt mondta hanem azert mert latja hogy valami rossz iranyba halad, es tiszteli a cimert annyira hogy tegyen erte.
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.09.09. 18:49:14

Husztiért meg nagyon nagy kár lesz. Nagyon nehéz lesz elfelejteni azt a rengeteg mindent amit ő eddig a pályán nyújtott válogatott mezben... :)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
LOLer
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010.04.23. 18:08:31

2010.09.09. 18:24:23

Reálisabban kéne nézned ezt a nyilatkozatott.Én egyetértek vele meg nem is.Amit nem vett figyelembe: fiatalitás kell, és új kapitány van, ídő kell neki...És szerintem Cvitkovicsnál Hajnal vagy Huszti vagy akár Vadócz is jobb lett volna de ez az én véleményem.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.09.09. 18:22:04

messideco írta:zsuni te ki tudnál hozni erősebbet ebből a csapatból? Mert én nem...Egervári,Bicskei,Garami,Mezey és talán Csank a legtapasztaltabb az egész magyar edzői stáb között. Ha már így sem jó, akkor valami nem ok...
no látod, akiket itt felsoroltál, kellene h nagyon messze elkerüljék a focit...
csak rohadtul igaza van, az egész egy belterjes 0. amig Mezey él és mozog, addig semmi sem fog változni. Mindenki csak bábként lóg, és teljesiti ezeknek a senkiknek az utasitásait. Egervári mit tett eddig le? semmit. nem is fog. Amig ez a sok vén nagymegmondó alak itt ólálkodik az országban a foci körül, addig a büdös életbe nem lesz változás. NB1es focistákkal kiállni svédország, meg moldova ellen, pfffff.
Huszti is egy nagy 0 a válogatottban, de legalább megmondja a frankót. nem véletlenül Dzsudzsák se tud semmit sem hozzátenni a csapathoz, a PSV-ben meg rendre magyar szinten szemkápráztató a játéka. Rudolfok, Cvitkovicsok, Király Gabik meg Laczkók rohangálnak cimeres mezben, a röhögés kerülget minden egyes alkalommal.
Teljesen igazad van, de azzal most hirtelen semmit nem tudunk kezdeni, hogy CR-ek, Messik, Xavikat hívjunk be. Tök mindegy hol játszanak a játékosaink, milyen bajnokságban, de tudjanak játszani, legyen egy elképzelés és pont. Rengetek a példa, hogy akármilyen nevek lehetnek egy válogatottba is, ha nem tuddnka együtt játszani ->portugálok, franciák, de akár még elefántcsontpart és a legtöbb afrikai együttes. Minden szempontból előttünk vannak, mégis igen kínos meccseik vannak. Igazán követendő példa a ciprusi, svájci, török, szlovén stb. hol voltak ezek a csapatok 20-30éve? Érjük be Lackókkal, Király Gabikkal meg Rudolfokkal még pár évig, de valamit az alapoknál és FEJBEN a kis takony kölyköknél rendbe kéne tenni, mert nagyon hamar elszállnak maguktól majd mmiután a luxus fényűzéshze, már az nb1 is elég, nem küzdenek hajtanak tovább, beérik ennyivel is... ezen kéne változtatni...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.09.09. 18:03:32

zsuni te ki tudnál hozni erősebbet ebből a csapatból? Mert én nem...Egervári,Bicskei,Garami,Mezey és talán Csank a legtapasztaltabb az egész magyar edzői stáb között. Ha már így sem jó, akkor valami nem ok...
sikerült felsorolnod azokat az embereket akit el kéne távolitani mihamarabb a focitól, akik tönkretették az egészet. talán még a mágus bácsika hiányzik aki "feltalálta" a holland stilust.
hogy ne lehetne? majd pont véletlen, hogy a klubcsapataikban huzoembernek számito magyarok semmit sem tudnak letenni az asztalra a válogatottban, és hogy a válogatott játéka finoman szólva is hányadék szinten van. 3 sikerült passz után tapsolni kell, mert egy életre szóló emlék a szurkolóknak.
igen ezek a legtapasztaltabb edzök, a vereség megmagyarázásában...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.09.09. 17:55:37

zsuni te ki tudnál hozni erősebbet ebből a csapatból? Mert én nem...Egervári,Bicskei,Garami,Mezey és talán Csank a legtapasztaltabb az egész magyar edzői stáb között. Ha már így sem jó, akkor valami nem ok...
"And my heart will leave you never."
dmar
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2005.06.02. 20:42:39
Tartózkodási hely: Csongrád

2010.09.09. 17:50:50

Miért Te milyen külföldön játszó magyar játékosokkal raknád ki a válogatottat? Nem hinném h olyan sok van aki nem osztrák 3. osztályban, német 2. játszik, aki meg jobb ezeknél az ott is van a csapatban...

Van sok hiba még, de ez felfogásbeliek inkább.....
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.09.09. 17:38:42

csak rohadtul igaza van, az egész egy belterjes 0. amig Mezey él és mozog, addig semmi sem fog változni. Mindenki csak bábként lóg, és teljesiti ezeknek a senkiknek az utasitásait. Egervári mit tett eddig le? semmit. nem is fog. Amig ez a sok vén nagymegmondó alak itt ólálkodik az országban a foci körül, addig a büdös életbe nem lesz változás. NB1es focistákkal kiállni svédország, meg moldova ellen, pfffff.
Huszti is egy nagy 0 a válogatottban, de legalább megmondja a frankót. nem véletlenül Dzsudzsák se tud semmit sem hozzátenni a csapathoz, a PSV-ben meg rendre magyar szinten szemkápráztató a játéka. Rudolfok, Cvitkovicsok, Király Gabik meg Laczkók rohangálnak cimeres mezben, a röhögés kerülget minden egyes alkalommal.
Válasz küldése