Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.23. 23:08:52

Gerinctelen. A saját csapatotokra is ezt mondtátok mikor tavaly (vagy tavaly előtt) ugyanezt csináltátok a classico előtt?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szieszta 2010.11.23. 23:09:50-kor.
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.11.23. 23:08:38

na ha ezért nem kapnak eltiltást akkor semmiért :) grat ramos grat xabi

grat mourinho :D ő a világ legjobb edzője ez már tény, fineszes megoldás volt =; :twisted: büszke lehet rá mindenki :)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.23. 23:07:34

Srácok, szerintem azt nem látjátok pont, ami a lényeg: nem a megoldás a sportszerűtlen, hanem az, hogy egy ilyet megoldanak.

Ez a szabály azért van, hogy szankcionáljon, megelőzzön. Erre megkerülik. Ez a sportszerűtlen. De mocskosul.

Nem az a kérdés, hogy hogy sportszerűbb ezt megoldani.

De tudom, Mourinho a zseni, ő meg mer lépni ilyen gerinctelenséget.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Pocsa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2008.02.18. 21:07:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.11.23. 23:05:28

ferninho írta:kiszabott nagy sportszerütlenség phejjj, na mert az jobb lett volna ha alárúgnak egy Ajaxosnak, hátha megsérül... és ez a vaksi bíró még szimulálásért adott volna lapot az Ajaxosnak.... így volt a legbiztosabb....
de José megint elérte a célját, mindenki róla beszél.
90 percük volt erre, hogy ezt megoldják. Itt nem azzal van a baj, hogy szándékosan kiállítatták magukat hanem az, ahogyan ezt megtették. Nem kell agyonrúgni senkit ahhoz, hogy kiállítsanak. Egy sima visszahúzás, majd reklamálás...pl. Vagy szándékos kezezés. Nem olyan nagy művészet ez.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.11.23. 23:05:12

Raul#7 írta:
Mit nem értesz azon,hogy attól h. nem játszanak az Auxerre ellen attól megmarad a két sárgájuk. Nem értem a felháborodást, ennyi. Nem értem mit vártok Mourinhotól, miközben legtöbbetek ismeri (éppen ezért utálja is), meglepődik egy kis színészkedésen. A szemét gazember, tiltsuk el 1500 meccsre pfff...
És így miért törlődik a két sárgájuk? Ha valaki kap egy pirosat akkor eltörlik az összes, a csoportkörben szerzett sárgáját?
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.23. 23:03:20

Na végre zajlik az élet :D ezt már szeretem!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.23. 23:03:08

Raul#7 írta:
Én meg azt nem értem hogy mit nem értesz ezen...Arra válaszolj már nekem hogy miért nem lehetett ezt úgy megoldani, hogy nem játszanak az utolsó meccsen? Szépen leülnek a padra, végigülnek 90 percet és kész. Ez sokkal sportszerűbb lett volna nem gondolod?
Mit nem értesz azon,hogy attól h. nem játszanak az Auxerre ellen attól megmarad a két sárgájuk. Nem értem a felháborodást, ennyi. Nem értem mit vártok Mourinhotól, miközben legtöbbetek ismeri (éppen ezért utálja is), meglepődik egy kis színészkedésen. A szemét gazember, tiltsuk el 1500 meccsre pfff...
Meg szerintem senki sem lepődött, de ami gusztustalan az akkor is gusztustalan, ha megszokott...
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.11.23. 23:01:54

Én meg azt nem értem hogy mit nem értesz ezen...Arra válaszolj már nekem hogy miért nem lehetett ezt úgy megoldani, hogy nem játszanak az utolsó meccsen? Szépen leülnek a padra, végigülnek 90 percet és kész. Ez sokkal sportszerűbb lett volna nem gondolod?
Mit nem értesz azon,hogy attól h. nem játszanak az Auxerre ellen attól megmarad a két sárgájuk. Nem értem a felháborodást, ennyi. Nem értem mit vártok Mourinhotól, miközben legtöbbetek ismeri (éppen ezért utálja is), meglepődik egy kis színészkedésen. A szemét gazember, tiltsuk el 1500 meccsre pfff...
Ti nem értitek,hogy mi a baja itt mindenkinek? Plusz a ti oldalatokon is vannak,akiknek nem nyerte el a tetszését a szitu.
Majd ha eltiltják a játékosaitokat,ami megeshet,akkor nem lesztek ilyen nyugodtak.
Leírhatom 100szor is, hogy nem volt szimpatikus húzás, de a csapat jobban járt ezzel ennyi.

Nem szabad nagy arccal lenni a Clásico előtt,ne legyünk már olyanok mint a madrid szurkolói,akik egy Barca játékost sem tartanak emberszámba(tisztelet a kivételnek), és hogy ígymeg úgy meggyepálnak minket.
Szerintem sem, mivel ti vagytok az esélyesei a hétfői meccsnek, de azért jó nagy ferdítést írtál a real szurkolókról és azok hozzáállásáról (általánosságban)...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Raul#7 2010.11.23. 23:06:18-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.23. 23:00:06

Csingacsguk,Raul#7,Ferninho!


Ti nem értitek,hogy mi a baja itt mindenkinek? Plusz a ti oldalatokon is vannak,akiknek nem nyerte el a tetszését a szitu.
Majd ha eltiltják a játékosaitokat,ami megeshet,akkor nem lesztek ilyen nyugodtak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2010.11.23. 23:00:03

Nem szabad nagy arccal lenni a Clásico előtt,ne legyünk már olyanok mint a madrid szurkolói,akik egy Barca játékost sem tartanak emberszámba(tisztelet a kivételnek), és hogy ígymeg úgy meggyepálnak minket.
Ti is vegyetek példát Guardioláról és a játékosokról,és ne süllyesdjetek le Mou és a realosok szintjére.
Tiszteljétek az ellenfelet, mert a real akár 3:0-ra is nyerhet, mint ahogy mi is.
Ne menjünk annyira elébe az eseményeknek,hogy hú 8-at rúgunk.
Nem kell lesüllyedni a szintjükre.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.23. 22:58:47

Raul#7 írta:Jobb lett volna, ha lerúgják valamelyik ajaxos játékost, és azzal állíttatják ki magukat?
Azért nem értem ezt a hőzöngést, mert a tavaszi el clasico előtt is pont ez a két játékos eljátszotta ugyanezt. Most a nyolcaddöntőről nem akarnak hiányozni. Ennyi a történet.
Jobb lett volna, ha sportszerűen sem így, sem úgy nem állíttatják ki magukat... Ráadásul e mellé még Mou színészi tehetsége. Ezen szerintem nem tudtok mit magyarázni...
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.11.23. 22:58:33

Mire volt ez jó?Ezzel a két sárga ugyan úgy megmarad nemde?Akkor jó eséllyel valamelyikük kihagyja az egyik nyolcaddöntőt...vagy rosszul gondolom?
Második sárgával küldte le őket a bíró, szerintem törlődnek a lapok. Lehet Mourinho-t szidni, de nem fogja megkockáztatni, hogy egy létfontosságú visszavágó előtt két kulcsjátékosa eltiltott legyen. Az elmúlt 6 év eredményei alapján pedig nem kell meglepődni ezen.[/quote]
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.11.23. 22:57:57

Csingacsguk írta:Sziasztok!

Ilyenen fent akadni? hmm, vicces...
Nem mindegy nektek ?

De hát valamit találni kell... vicc...

De tényleg, jobb lett volna ha valaki rácsúsznak?

Hát igen, csak hogy hihetőbb legyen....

Na mindegy.. Tuti igazatok van...
Most már biztos vagyok benne hogy a madridisták nem gondolkoznak.......
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.23. 22:56:45

Raul#7 írta:Jobb lett volna, ha lerúgják valamelyik ajaxos játékost, és azzal állíttatják ki magukat?
Azért nem értem ezt a hőzöngést, mert a tavaszi el clasico előtt is pont ez a két játékos eljátszotta ugyanezt. Most a nyolcaddöntőről nem akarnak hiányozni. Ennyi a történet.

Ennyi a történet,de Mourinhonak nem kell még játszania is hozzá a fejét,mint aki haragszik a játékosaira.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Csingacsguk
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.11.23. 22:52:01

2010.11.23. 22:56:35

Sziasztok!

Ilyenen fent akadni? hmm, vicces...
Nem mindegy nektek ?

De hát valamit találni kell... vicc...

De tényleg, jobb lett volna ha valaki rácsúsznak?

Hát igen, csak hogy hihetőbb legyen....

Na mindegy.. Tuti igazatok van...
! ! ! Hala Madrid ! ! !
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.11.23. 22:55:57

Raul#7 írta:Jobb lett volna, ha lerúgják valamelyik ajaxos játékost, és azzal állíttatják ki magukat?
Azért nem értem ezt a hőzöngést, mert a tavaszi el clasico előtt is pont ez a két játékos eljátszotta ugyanezt. Most a nyolcaddöntőről nem akarnak hiányozni. Ennyi a történet.
Én meg azt nem értem hogy mit nem értesz ezen...Arra válaszolj már nekem hogy miért nem lehetett ezt úgy megoldani, hogy nem játszanak az utolsó meccsen? Szépen leülnek a padra, végigülnek 90 percet és kész. Ez sokkal sportszerűbb lett volna nem gondolod?


Szerk:

Na még ferninho is rátesz egy lapáttal. Ti madridisták ennyire nem gondolkoztok vagy csak tetetitek? Titeket ennyire nem érdekel hogy ezt sokkal sportszerűbben is meg lehetett volna oldani?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mihu 2010.11.23. 22:57:13-kor.
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.11.23. 22:55:39

kiszabott nagy sportszerütlenség phejjj, na mert az jobb lett volna ha alárúgnak egy Ajaxosnak, hátha megsérül... és ez a vaksi bíró még szimulálásért adott volna lapot az Ajaxosnak.... így volt a legbiztosabb....
de José megint elérte a célját, mindenki róla beszél.
madridista
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.11.23. 22:53:56

Jobb lett volna, ha lerúgják valamelyik ajaxos játékost, és azzal állíttatják ki magukat?
Azért nem értem ezt a hőzöngést, mert a tavaszi el clasico előtt is pont ez a két játékos eljátszotta ugyanezt. Most a nyolcaddöntőről nem akarnak hiányozni. Ennyi a történet.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.23. 22:51:36

fcbarca0827 írta:
Andris írta:mire volt jó ez e két piros a végén?
Gondolom, így játszhatnak a 16 között. Amúgy, hogy, miért kapták a piros lapokat? Mit csináltak?

Vagy, csoportkör után törlődnek a lapok? :roll: Mert, akkor nem vágom.

Szerk.: Alonso pirosát, már megtaláltam.
Ramos is ugyanazt, csak az még csúnyább volt. Kirúgást ő vállalta (vajon miért? :D ), majd felhúzta először a sportszárát :D és ő is beletotyogott míg ki nem állították. Még kezet is fogott a bíróval. Bicskanyitogató volt... Sőt Mourinho eljátszotta, hogy mérges, elhajította a flakonját :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.23. 22:51:25

Na, hát akkor ha nem törlődnek, egyértelmű a dolog.

És erősen kétlem, hogy ez szankciók, de legalábbis változtatások nélkül marad. Ugyanis ezt a szabályt azért tartják, hogy így is megelőzzék a szabálytalankodást, nem azért hogy még mű szabálytalanságokat is létrehozzanak.

Special One, remélem seggberúgnak de nagyon.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.23. 22:46:51

És ezek után kérdezik a reál szurkolók, hogy az alap szembenálláson felül miért utáljuk ezt a csapatot? Ne gyertek a csapatérdek dumával, mert a sportszerűség mindent felülír, így kár is győzködni. Na meg Roni az egész meccset megint végigmutatványozta... Ennyit arról, hogy Messi leköpte Dudát és a többi. Egyetlen egy kisiklásból indultok ki, miközben Cristiano meccsről-meccsre mutatja, hogy pont annyira kicsi ember, amennyire nagy játékos. (mert az utóbbit nem vonom kétségbe) Özil szerintem is jól játszott, mondjuk a sarkas gólpasszát szerintem Pedro Leonnak szánta, aki nem középen, hanem a baloldalt jött, de ettől még maga az elképzelés megérdemelte, hogy gól legyen. Szép. Az Ajax viszont nulla. Ronaldo akció góljánál előbb teljesen szabadon hagyták, majd mikor bőven lett volna ideje Van der Wielnek elé csúszni, hogy blokkolja a lövést, szinte a lábát sem emelte fel. Ebből az egy jelenetből is látszott, hogy mennyire nem teszik oda magukat. Nem tudom ennek az okát, valszeg az lehetett, hogy a csapatok közti klassziskülönbség már az elején elvette a kedvüket a játéktól.
Mihu! A törlődés nem mind1, mert ha nem törlődnek a lapok a csoportkör után, akkor megeshet, hogy akármelyik kieséses meccsen kapják majd meg a másodikat és akkor ki kell hagyniuk a következőt. Persze ez nem indokolja még egyszer mondom. Ráadásul én úgy tudom, hogy törlődnek a lapok, abban az esetben pedig a pihentetés elég, de lehet, hogy tévedek.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.11.23. 22:46:30

fcbarca0827 írta:
Andris írta:mire volt jó ez e két piros a végén?
Gondolom, így játszhatnak a 16 között. Amúgy, hogy, miért kapták a piros lapokat? Mit csináltak?

Vagy, csoportkör után törlődnek a lapok? :roll: Mert, akkor nem vágom.
De teljesen mind1 hogy törlődnek-e vagy sem, mert akkor annyit csinált volna, hogy pihenteti őket...ez sokkal sportszerűbb lett volna. De hát megszokhattuk már a Real-tól és Mourinho-tól, hogy sportszerűtlenségért nem kell a szomszédba menni...
Kép
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.11.23. 22:45:10

Andris írta:mire volt jó ez e két piros a végén?
Hogy "eltörölje" Ramos és Xabi "3" sárga lapját a kieséses szakasz előtt. Nem volt szimpatikus húzás Josétól. De ha a nyolcaddöntő első meccsén valamelyikük sárgát kapott volna ki kellett volna hagyniuk a visszavágót. ÉN úgy tudom, hogy nem törlődnek a lapok, ezért nem játszott Xabi Alonso a Lyon elleni visszavágón tavasszal.
De teljesen mind1 hogy törlődnek-e vagy sem, mert akkor annyit csinált volna, hogy pihenteti őket...ez sokkal sportszerűbb lett volna. De hát megszokhattuk már a Real-tól és Mourinho-tól, hogy sportszerűtlenségért nem kell a szomszédba menni...
Nem mind1, hogy a nyolcaddöntő első meccse előtt 2 vagy 0 sárgával indul egy játékos, ennek ellenére nem tetszik ez a húzása...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Raul#7 2010.11.23. 22:47:54-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.23. 22:44:21

Már nem törlődnek a sárgalapok a csoportkörök után? :idea:
ráadásul még van egy kör ebből is. nemértem egyelőre
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.11.23. 22:42:31

Andris írta:mire volt jó ez e két piros a végén?
Gondolom, így játszhatnak a 16 között. Amúgy, hogy, miért kapták a piros lapokat? Mit csináltak?

Vagy, csoportkör után törlődnek a lapok? :roll: Mert, akkor nem vágom.

Szerk.: Alonso pirosát, már megtaláltam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2010.11.23. 22:47:07-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Válasz küldése