Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
14
74%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
21%
Csak a harmadik hely jön össze
1
5%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 19
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.03.29. 21:18:33

azt viszont el kell ismerni,hogy a bekapott bóhoc gólunk óta, JÓL játszunk.

ezért sem kellene ilyen védelmi hibákat összehozni.

az mondjuk zavar,h a lövéseink sebessége vetekszik egy úthengerével, pedig volt két nagy lövőhelyzetünk...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.03.29. 21:15:37

Most láttam a meg nem adott gólunkat. Ha 1-1 valószínű, h nem marad az az eredmény, de ez nagyon nagy szemétség volt a bírótól. Ha hamarabb befújja megértem, de csak akkor fújt, amikor már a hálóban volt a labda. Undorító.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.03.29. 21:14:45

:shock: Csak nem pontot akarnak a lányok! Rúghatnánk már egyet (még egyet), mert ha van valamikor esélyünk megfogni a tulipán tiprókat, akkor az most van! Végre látok egy kis akarást!
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.03.29. 21:07:42

Vadócz játéka tetszik,Pintér sem rossz!

Nemtudom,hogy most a hollandok altatnak-e(gondolom igen),vagy nem. De ha a meccs igy megy tovább,bármikor találhatunk egy gólt.

A hollandok nem tudom mit pattognak

Rudolf meg már vagy a tizedik akciót rontja el... :/
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.03.29. 20:59:40

ozsimiki írta:
L.Messi 10 írta:Imádom a bírókat... :roll:
ez meg a másik, ez a phöts előbb végignézte,h gól lesz belőle, majd visszafújta...szimpi
Van Perszil sárga?.... Habár már megkapta egyszer :twisted:
Szerk.: Ok. hogy Magyar a kommentátor és a Magyaroknak szurkol, de csak engem irritál, hogy ennyire pedáloz? :D
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.03.29. 20:59:17

Most nézem orbán nyilatkozatát... A miénk, de nem mindegy, hogy hogy verik rommá. Ha nem érdemlik meg, küzdenek szívvel-léllekkel a mezért, a címerért, vagy ha szégyenbe hoznak minket a nem akarásukkal, a semmit tevésükkel...

3:0 Hollandiának, rommá leszünk verve, valóban, mert amíg a szuperszónikus Királyt kell a kapuba álíltani, fogunk is kapni ennyit, sőt, többet is...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.03.29. 20:57:14

L.Messi 10 írta:Imádom a bírókat... :roll:
ez meg a másik, ez a phöts előbb végignézte,h gól lesz belőle, majd visszafújta...szimpi
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.03.29. 20:55:29

Imádom a bírókat... :roll:
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.03.29. 20:50:15

Fecooo írta:de jó nekünk, h Juhász mellett ott van a világklasszis vilike, így pont alkalmas volt arra, h feltartsa Rolit... (legalábbis így láttam...)
Szerintem meg Vili fogta az emberét, és Juhász ment oda hátulról tök feleslegesen második védőnek egy emberre...mögüle jött RvP, úgyhogy szerintem ez Juhász sara volt most...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.03.29. 20:49:00

Nem az a szégyen,hogy kikapunk pl most a Hollandoktól ,vagy kikaptunk. Hanem az, hogy mit művelünk védekezés címén. De már hosszú évek óta, össze kellene számolni,hogy melyik válogatott adja ajándékba a legtöbb gólt, magyarázza már el valaki,hogy a fenébe lehet RVP tök egyedül 5 méterre a kapunktól, úgy,hogy még le is tudja venni.

még a legbugyutább válogatottak is képesek arra,hogy megtanuljanak védekezni, ha már támadni nem tudnak, és így olykor meglepetést okoznak, olykor meg a jóval erősebbektől kikapnak 1-2vel.

mi meg...

és nem hiszem,h ezt ne gyakorolnánk, egyszerűen ezek buta emberek, vagy memóriájuk nincs.

teszem hozzá,h én sosem szoktam keményem fogalmazni vereségek után, se Barca,se Magyar válogatott esetén,de ez szánalmas.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.29. 20:47:45

de jó nekünk, h Juhász mellett ott van a világklasszis vilike, így pont alkalmas volt arra, h feltartsa Rolit... (legalábbis így láttam...)
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.03.29. 19:52:15

Az erőviszonyok letisztázódtak, de most van a hajrá minden nagy bajnokságban, vigyázni kell a sérülésekkel is, nem fogják agyonhajtani magukat a hollandok, négy elég lesz közte.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.03.29. 19:19:22

Messi-Ini írta:Szerintem a válogatott ma tisztesen helyt fog állni,és sajnos 1-2-góllal ki fog kapni :o Én személy szerint nem félek attól hogy megint kapunk egy zakót,szerintem szoros meccs lesz,de kijön az akülönbség,hogy egyénileg sokkal jobbak a Hollandok!De aztán kitudja,még bármi lehet :shock: :?: Reméljük h ígyvan :D :D :!:
Nem csak egyénileg...csapatszinten is fényévekkel jobbak...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.03.29. 19:12:06

Reálisan nézve, a média ökörségeit nem nézve, 0 pontot kapunk ma este. Azaz oda-vissza megvernek minket és ezek után tényleg nagy lesz a mellényük a hollandoknak, akárcsak az első meccs előtt és után. Méghogy "Barçás focival intéztek el minket..." röhög a vakbelem.

Viszont minimális tartása csak van a fiúknak, így én sem gondolom, hogy megint nagy zakóval távozunk, csak egy kisebb méretű "öltönnyel". Végre Vadócz is kezdő, már vártam őt a csapatba, szerintem ő való mindig védekező középpályásnak.

HAJRÁ MAGYAROK!
Kép
Kép
Kép
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2011.03.29. 19:03:22

Bob_Marley írta:Fülöp Mártpn – Lázár Pál, Vanczák Vilmos, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Gera Zoltán, Pintér Ádám, Vadócz Krisztián, Dzsudzsák Balázs – Rudolf Gergely, Priskin Tamás.
Cserék: Király Gábor, Komlósi Ádám, Czvitkovics Péter, Koman Vladimir, Varga József, Tököli Attila, Koltai Tamás
Vili bácsi megint jó vicc hogy egyáltalán válogatott, de még hogy a védelem közepén Juhásszal az....

Őszintén engem Pintér sem győzött meg mikor láttam játszani, nagyobb a híre mint a tudása, inkább ezt mondanám rá.

Laczkó meccsek óta borzalmas formában van, kár hogy nincs egy normális balhátvéd a helyére. (Halmosit meg ne lássam még egyszer arrafelé kolbászolni)

Priskin szintén no comment.... sose értettem miért van a válogatottban, talán annyi szól mellette hogy külföldön játszik, de ott is ha a csapatában évente lő 3 gólt akkor már tapsolhatunk vígan. Inkább mondanám azt hogy tegyük be Tökölit, ő legalább a kapura veszélyes és bemozog üresbe, nem csak lesen mászkál mint Priskin. (Többször egy meccsen mint Pippo mester, aki lesen született)

Nem várok semmit ettől a meccstől, sima holland győzelem lesz itt. Ha találnánk egy gólt már boldog lennék, de legalább helyzeteink legyenek.

Hajrá Magyarok!
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.03.29. 18:48:44

Messi-Ini írta:Szerintem a válogatott ma tisztesen helyt fog állni,és sajnos 1-2-góllal ki fog kapni :o Én személy szerint nem félek attól hogy megint kapunk egy zakót,szerintem szoros meccs lesz,de kijön az akülönbség,hogy egyénileg sokkal jobbak a Hollandok!De aztán kitudja,még bármi lehet :shock: :?: Reméljük h ígyvan :D :D :!:
ha a hollandok komolyan veszik,nem ússzuk meg néggyel. egyébként szerintem tudják,hogy nem kell megszakadniuk,de így is 4-0át várok
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.03.29. 18:47:06

Szerintem a válogatott ma tisztesen helyt fog állni,és sajnos 1-2-góllal ki fog kapni :o Én személy szerint nem félek attól hogy megint kapunk egy zakót,szerintem szoros meccs lesz,de kijön az akülönbség,hogy egyénileg sokkal jobbak a Hollandok!De aztán kitudja,még bármi lehet :shock: :?: Reméljük h ígyvan :D :D :!:
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.29. 18:46:26

Bob_Marley írta:Fülöp Mártpn – Lázár Pál, Vanczák Vilmos, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Gera Zoltán, Pintér Ádám, Vadócz Krisztián, Dzsudzsák Balázs – Rudolf Gergely, Priskin Tamás.
Cserék: Király Gábor, Komlósi Ádám, Czvitkovics Péter, Koman Vladimir, Varga József, Tököli Attila, Koltai Tamás

Egy szót tudok írni: Öngyilkosság
Meglátjuk, vannak személyi változások , s remélem egy tisztes vereség lesz a vége!Szívesebben láttam volna, ha felépített védekezés, s abból 1-2 kontra!De hátha Vadóczék megolják jobban a kp-s védekezést!
Hajrá fiúk!
komolyan mondom sírva fakadok! kit húzogat ez a vilike, h nemhogy válogatott lehet, még kezdő is szinte mindig és mindenkinél!???

Pintér nem is játszik a Zaragozában! ennyit arról, h foglalkoztatott emberek kerülhetnek a csapatba! :x :x :x
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2011.03.29. 18:37:18

daffy írta:ha valaki nézi 17:00tól a sport1en az u17 magyar-románt,az láthatja az unokatesómat(illés dávid). ilyenkor büszke az ember,még akkor is,ha "csak" egy u válogatott.(igaz,hogy az eto-ban már volt az év játékosa)
szóval öröm ezt látni :)
Egész szépen összeszedte magát a csapat, bár most meg kihagytuk a büntetőt :?
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.03.29. 18:02:11

A mai meccstől nem várok túl sokat. Megmondom őszintén hogy le sem ülnék legszivesebben a tv elé, de azért mégis a Magyar válogatottról van szó.
A lényeg hogy ne szégyenüljünk meg teljesen, magyarul jó lenne tisztesen helytállni. Bízom benne hogy egy gólt azért begyötrünk valahogy, és azt gondolom hogy fölösleges beállni védekezni. Játszunk egy jó meccset! A két válogatott közti különbséget már úgy is tudjuk.

A tippem: 3 vagy 4-1!

Hajrá Magyarok :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.03.29. 16:10:33

ha valaki nézi 17:00tól a sport1en az u17 magyar-románt,az láthatja az unokatesómat(illés dávid). ilyenkor büszke az ember,még akkor is,ha "csak" egy u válogatott.(igaz,hogy az eto-ban már volt az év játékosa)
szóval öröm ezt látni :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.03.29. 12:09:17

Fülöp Mártpn – Lázár Pál, Vanczák Vilmos, Juhász Roland, Laczkó Zsolt – Gera Zoltán, Pintér Ádám, Vadócz Krisztián, Dzsudzsák Balázs – Rudolf Gergely, Priskin Tamás.
Cserék: Király Gábor, Komlósi Ádám, Czvitkovics Péter, Koman Vladimir, Varga József, Tököli Attila, Koltai Tamás

Egy szót tudok írni: Öngyilkosság
Meglátjuk, vannak személyi változások , s remélem egy tisztes vereség lesz a vége!Szívesebben láttam volna, ha felépített védekezés, s abból 1-2 kontra!De hátha Vadóczék megolják jobban a kp-s védekezést!
Hajrá fiúk!
Kép
Kép
Kép
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.03.27. 12:38:39

Magyar válogatott meccsre pár évig nem megyek,......hazafelé másnap nagyobb élmény volt a Diósgyőr meccs ( ismét győzelemmel ), főleg az AKARATOT szeretném kiemelni.

...és, hogy mennyire sz.a.r.ják le a szurkolókat itthon ( igy akarnak 10ezres közönséget Csányiék):
http://diosgyor.blog.nepsport.hu/archiv ... N_NEEEEEM/

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.03.26. 14:51:37

Annyira be volt harangozva ez a holland meccs hogy az nem igaz. Másról sem lehetett olvasni, a csapból is ez folyt. Nekem már napokkal a meccs előtt el tudták venni tőle a kedvemet. Az eredményt teljesen reálisnak tartom, sőőőt én 5 gólos különbséget vártam azt hittem 0-5 lesz.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2011.03.26. 13:40:38

Kimentünk mi is pár haverral, hogy élőben szorítunk a fiainknak meg aztán a Hollandokra is kíváncsiak voltunk. Bár ne tettük volna és ezt most csak 30%-ban az eredmény mondatja velem. A körülmények gyalázatosak, egy disznó ól különben néz ki Hollandiában, mint ez a stadionnak nevezett valami, ahova bejutni rémálom, benn pedig közlik a szektor bejáratánál, hogy az én jegyem hiába szól oda húzzak el onnan és álljam végig a meccset egy másik helyen ahova úgy kell bekönyörögni magam, hogy legalább lássam a mérkőzést ha már kifizettem a jegyem árát. Na ez is volt ám az utolsó, hogy én ebbe a putriba betettem a lábam, majd ha építenek megyek én ezt a gyalázatot nem támogatom a belépőm árával.
És akkor a meccsről.
A Hollandok kb. 40%-on pörögve könnyedén vertek minket. A taktika mint olyan teljesen hiányzott. Megint kijött az, hogy 20 éve nincs szakemberünk aki bármit is elért volna és ez nem lehet a véletlen vagy a pech miatt. Egyszerűen az élvonaltól nagyon messze kerültünk és nem csak játék tudásban, hanem szakértelemben is. Azaz itthon nincs értelme szakértelemről beszélni. Láttam volt aki azt írta, hogy ő ezt szívesebben nézi, mint a Koeman féle focit, hát egészségére, én inkább nézek egy 0-2-t, mint egy 0-4-et bármilyen körítéssel együtt. Látszott a játékosokon, hogy elképzelésük sincs, hogyan állítsák meg a Holland csapatot. Nem vagyok a nagy rudalózás híve, de amikor 0-4-nél 3 perce nyomozzuk a labdát a középpályán valaki pakoljon már alá az egyik sarkazgatósnak akár egy sárga árán is. Mondom ezt úgy hogy a Holland a kedvenc válogatottam a Magyar után.
A játékosok közül párat el kell végre felejteni. Lackó, Varga, Vanczák. Első körben őket el kell távolítani. Az sem érdekel ha az elkövetkezendő 10 év minden válogatott meccsén más játszik ezeken a posztokon vagy ezen játékosok helyett, de őket többet ne ha kérhetem. Aztán Vadócs és Koman nélkül ez a válogatott nem a legjobb játékosokból áll. El nem tudom képzelni azt a helyzetet amiben egy Varga előnyt élvez Vadócz-al szemben, illetve hogy Cvitkovics Komannal szemben. Ilyet jó itélő képességű ember nem tehet. Akármenyire is volt rossz Koman, annyira nem lehet rossz hogy egy Cvitkovics-ot hozok be helyette, aki látványosan lassú volt. Aki pedig azt látja, hogy Varga jobb játékos mint Vadócz azt nem is tudom hova tenni. Ennek a Magyar válogatottnak az én szememben onnan kéne kezdődni, hogy Juhász-Vadócz-Elek(kicsit félve talán még korai ez neki de biztató)-Koman-Dzsudzsák a többieket pedig ehhez az 5-öshöz igazítani.
Felfoghatatlan dolgok történnek a Magyar fociban kezdve a stadionok állapotától az úgy nevezett szakmai munkáig bezárólag. Ezt tudtuk jól és most helyünkre is kerültünk a Hollandok jóvoltából.
Válasz küldése