NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2013.05.10. 18:48:14

MTK góól, azt hittem már az első meccsen elmegy a mixem. Kösz Pölöskei 8) Mellesleg szép is volt.

szerk. : na mindegy, a BW Linz-Horn-on megy el akkor... :lol:
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.08. 12:56:11

FtcSikiHun írta:Besic iránt ha jól emlékszem, nem rég még a Sampdoria érdeklődött. De Moniz azt mondta, hogy még 1-2 évig megpróbálja egyben tartani a csapatot, ami Besicsnek nem is árt, mégiscsak 21 éves.
Otten sérült, a szezonban valószínűleg már nem játszik.
Értem, kösz. :)
Hát nem lesz könnyű itt tartani Besicet, szerintem ha egy Samp szintű csapat érdeklődik valaki iránt, aki az NB1-ben játszik, nem könnyű nemet mondani.
Mondjuk a Besic-Otten belsővédő-párost megnézném egyszer. :)
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2013.05.08. 01:36:37

Gareth Tello írta: Besic amúgy tényleg nagy meccset hozott le, már nem először ebben a szezonban, nyáron mehet a Bundesligába.
Amúgy Ottennel mi van?
Besic iránt ha jól emlékszem, nem rég még a Sampdoria érdeklődött. De Moniz azt mondta, hogy még 1-2 évig megpróbálja egyben tartani a csapatot, ami Besicsnek nem is árt, mégiscsak 21 éves.
Otten sérült, a szezonban valószínűleg már nem játszik.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.05. 20:39:22

salas9 írta:Szegény MLSZ sem tudja már, hogy mit találjon ki, hogyan lopjon pénzt magának: "A Videoton FC ugyanakkor 100 ezer forint büntetést kapott, mert szurkolói egy csoportja visszatérően, megbotránkoztató rigmusokat skandált. (Ki nem ugrál sz... fradista!)"
A Fradi ugyanezért 1,5 MILLIÓ + zárt kapu + Jenner 3 meccses eltiltás...
Tényleg undorító, hogy az MLSZ hogy rá van szállva a Fradira. Az egyetlen csapat, amely tud a Mennyei bajnokságban 10 000+ nézőt vonzani.
Nem értem miért akarják, hogy évről-évre kevesebb néző és gagyibb hangulat legyen...

Sikerült megverni a Paksot egy véleményem szerint dögunalmas meccsen. Ha tényleg ell a dobogó nem lehet pontot veszteni, és ez nagyon nehéz lesz, mert a Honvédnál(, ami jelenleg a legnagyobb vetélytárs) sokkal keményebb sorsulásunk van...

A terv:
Az MTK ilyen formával remélem lecsúszik a dobogóról, mi is meg tudjuk verni őket otthon.
Győrt meg Debrecent verni kell, a Kaposvár viszonylag könnyebb lesz.

A Honvéd szerintem csak az Újpest ellen fog pontot ejteni, remélem ezt meg is teszi.

Nagyon bízok a dobogóban!!!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.04.30. 19:02:36

Szegény MLSZ sem tudja már, hogy mit találjon ki, hogyan lopjon pénzt magának: "A Videoton FC ugyanakkor 100 ezer forint büntetést kapott, mert szurkolói egy csoportja visszatérően, megbotránkoztató rigmusokat skandált. (Ki nem ugrál sz... fradista!)"

Lanzafame viszont óriási :lol: :lol: :lol: Olaszországban tegnap a legnézettebb sportvideó volt :twisted:
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.29. 15:57:46

VEB: http://www.youtube.com/watch?v=eQ5GYlkHqF8 :lol:
Ilyen is csak a Mennyei Bajnokságban történik. :lol: :lol:
Kép
:lol:
Messa írta:Az meg a sors iróniája hogy Sanyi lőtte a győztes gólt, idén ez neki az első asszem. :lol:
Ennél nagyobb alázást meg kitalálni sem lehet... :lol: Idegenben 1-0-ra megverni a Fradit TORGHELLE 45. másodpercben lőtt góljával... :mrgreen:

Besic amúgy tényleg nagy meccset hozott le, már nem először ebben a szezonban, nyáron mehet a Bundesligába.
Amúgy Ottennel mi van?
socio66 írta:ha ő szerencsétlen, akkor a többi mi? :)
mióta itt van, több technikai finomságot láttam tőle, mint a fél ligától összesen.
nyilván ha még gólerős is lenne, meg hajtana is végig, akkor nem itt játszana, de a mi szintünkön nem épp őt kéne savazni.
Valószínűleg én nem láttam olyan sokszor játszani, mint te, de amikor figyeltem, akkor nem igazán győzött meg. Mondjuk abban igazad van, hogy látszik rajta, hogy jóval technikásabb az átlag MB1-játékosnál, de a ziccereket rendszeresen eléggé elnézi. De talán még mindig jobb, mint sok-sok légiós, aki megfordult az utóbbi években a zöld-fehéreknél.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.28. 21:56:37

valami elképesztően hihetetlen jelenetsor következett a másik kapu előtt!

Történt, hogy Leandro Martínez elesett a tizenhatoson belül, Solymosi pedig a meccs során már másodszor ítélt bünetőt. Igen ám, de Martínez és Lanzafame összeveszett azon, ki végezze el a tizenegyest! Olyannyira, hogy Solymosi előbb Martíneznek adott sárgát időhúzás gyanánt, majd az argentin származású olasszal még mindig kakaskodó Lanzafaménak is kiosztott egyet. Utóbbi így mehetett zuhanyozni, előtte viszont gúnyosan megtapsolta csapattársát. Nem mindennapi, komikus jelenetnek lehettünk szemtanúi!

:lol: :lol: :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.04.28. 20:05:21

Örülök hogy visszaszereztük a becsületünket, muszáj volt a ligakupa fiaskó után. Ott véleményem szerint nem volt 4 gól közte, minden összejött a Fradinak, ma nem nagyon. Már-már az EL-es csapatvédekezésünk jutott eszembe sokszor, amit a Sporting meg a Basel ellen használtunk, azt hiszem ez a Fradira nézve elég nagy dicséret. Nagyon jó csapatot gyúrt Moniz, baromi szimpatikus edző.
Besic megint bőven európai topvédők szintjén tolta, szép summát fogtok érte kapni.
Ami minket illet, év végén remélem jön egy valaki Bozsovics helyett, elképesztően bizonytalan kapus. Vannak jó meccsei, de egyre ritkábban.
Az meg a sors iróniája hogy Sanyi lőtte a győztes gólt, idén ez neki az első asszem. :lol:
Ja, + 1 Juhász! Legjobb meccse mióta itt van, Bödét nagyon megette. Bravó.
Mezner2 írta:Jenner meg,nemtudom,nem volt szép jelenet de nem talált lábat,sem semmi,ez nem fájhat embernek szerintem,hogy nekiugranak,még csak nem is lendületből,ennek ellenére a szándék miatt piros,de volt ott színi tanoda is rendesen
Hát azért szerintem ha kicseréled a szereplőket és Paraiba helyére Messit képzeled, Jenner helyére meg mondjuk Pepét, szerintem nem ezen a véleményen lennél. Piros volt az bőven.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.04.28. 19:42:51

Mezner2 írta:Az utolsó 10perc volt az,amikor a Vidi is csinált valamit,előtte végig mi irányítottunk,mi dolgoztuk ki a helyzeteket,pokoli csalódás,hogy megint jobban játszunk a meccs nagyrészében mint az ellenfelünk,mégis ők örülhetnek,megszámolni nem tudom,hogy idén hány pont ment el ilyen meccseken....
Jenner meg,nemtudom,nem volt szép jelenet de nem talált lábat,sem semmi,ez nem fájhat embernek szerintem,hogy nekiugranak,még csak nem is lendületből,ennek ellenére a szándék miatt piros,de volt ott színi tanoda is rendesen
Lehet, hogy a kupadöntőben túl sokat lőttek? Nem kellett volna elosztani, hogy mára is maradjon és akkor mindkét meccsen győznek? :P
Kép
Kép
Kép
socio66

2013.04.28. 18:46:11

Gareth Tello írta:ez a Leonardo egy igazi szerencsétlen
ha ő szerencsétlen, akkor a többi mi? :)
mióta itt van, több technikai finomságot láttam tőle, mint a fél ligától összesen.
nyilván ha még gólerős is lenne, meg hajtana is végig, akkor nem itt játszana, de a mi szintünkön nem épp őt kéne savazni.
Mezner2 írta: Jenner meg,nemtudom,nem volt szép jelenet de nem talált lábat,sem semmi,ez nem fájhat embernek szerintem,hogy nekiugranak
az lehet hogy nem, az már annál inkább, hogy utána vagy fél percig otthagyta a lábát a mellkasán. :lol:
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.28. 18:40:47

Az utolsó 10perc volt az,amikor a Vidi is csinált valamit,előtte végig mi irányítottunk,mi dolgoztuk ki a helyzeteket,pokoli csalódás,hogy megint jobban játszunk a meccs nagyrészében mint az ellenfelünk,mégis ők örülhetnek,megszámolni nem tudom,hogy idén hány pont ment el ilyen meccseken....
Jenner meg,nemtudom,nem volt szép jelenet de nem talált lábat,sem semmi,ez nem fájhat embernek szerintem,hogy nekiugranak,még csak nem is lendületből,ennek ellenére a szándék miatt piros,de volt ott színi tanoda is rendesen
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.28. 18:29:21

Mezner2 írta:Hihetetlen mekkora 0 bíró ez a senkiházi Kassai,össze-vissza következetlenül fújkál mindent,hol tovább engedi a kaszálást,hol a legkisebb kontaktra is befújja a szabadot, ezt az embert NB1 közelbe sem engedném,nemhogy nemzetközi meccsek...

Megint mi játsszuk a focit egyedül a pályán,erre 0pont a jutalma,ezzel a dobogó el is úszott szerintem,jövőre az ilyen meccseket hozni kell !
Most csak próbálta játszani a Fradi, nagyon gyengék voltak, ez a Leonardo egy igazi szerencsétlen, amikor emelni akart, de helyette külsővel laposan mellélőtte egy méterrel, azon röhögtem egy jót.

Jenner meg egy vadállat, mit csinált a végén???
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.28. 18:26:00

Hihetetlen mekkora 0 bíró ez a senkiházi Kassai,össze-vissza következetlenül fújkál mindent,hol tovább engedi a kaszálást,hol a legkisebb kontaktra is befújja a szabadot, ezt az embert NB1 közelbe sem engedném,nemhogy nemzetközi meccsek...

Megint mi játsszuk a focit egyedül a pályán,erre 0pont a jutalma,ezzel a dobogó el is úszott szerintem,jövőre az ilyen meccseket hozni kell !
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.26. 22:34:17

Lionel85 írta:a második félidőben pedig Besic is korrekt volt. Kicsit sajnálom, hogy a 6 gólból nem volt magyar gólszerző.
1. Besic az egyetlen megbízható védőnk, 90%, hogy jövőre elviszi egy nagycsapat, úgyhogy Ricardonak körül kéne néznie, mert így is ráfér a vérfrissítés a védelemre, hát még Besic nélkül...

2. Magyar játékosoktól Bödén kívül én már nem is várok gólokat.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.04.26. 22:13:45

davi10 írta:Na megvan Ricardo Moniz első trófeája a Fradival :D

Azért ekkora különbségre nem számítottam, sztem akkora különbség nem volt benne a meccsben. Aborah végre elkezdett gólokat rugdosni, viszont nagyon remélem, hogy sem Jennernek sem Cukicnak nincs komolyabb baja.
A hétvégi meccs szerintem nehezebb lesz, de fontosabb is, mert szép ez a Ligakupa, de tényleg nem ér Európa Ligás szereplést.
Viszont nagyon kellett ez az 5:1 két nyeretlen meccs után.

Vasárnap mindenki a Puskásba!
Aborah játéka nekem is tetszett, masszív játékos, energiabomba, jól pörög, és most a góllövés is összejött neki. Cukic hasznos játékos, a második félidőben pedig Besic is korrekt volt. Kicsit sajnálom, hogy a 6 gólból nem volt magyar gólszerző.
Kép
Kép
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.04.26. 21:02:03

Azért az mb1 se gyenge :D

Győr - Paks: 3 - 0

AHHHA:

Győr - Paks: 3 - 4 :lol:

Sokan írják, hogy nem jó a Győr a Bl-ben, hát a mai tippmix nyereményükből vehetnek majd egy rakat jó játékost :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.24. 19:45:19

Na megvan Ricardo Moniz első trófeája a Fradival :D

Azért ekkora különbségre nem számítottam, sztem akkora különbség nem volt benne a meccsben. Aborah végre elkezdett gólokat rugdosni, viszont nagyon remélem, hogy sem Jennernek sem Cukicnak nincs komolyabb baja.
A hétvégi meccs szerintem nehezebb lesz, de fontosabb is, mert szép ez a Ligakupa, de tényleg nem ér Európa Ligás szereplést.
Viszont nagyon kellett ez az 5:1 két nyeretlen meccs után.

Vasárnap mindenki a Puskásba!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.21. 16:17:00

riboo írta:Szevasztok!

Valaki tudna nekem működő linket az m1-hez? Mert melózom, és itt nincs tv-de neten azért megnézném a Fradikát... :wink:

Köszi előre is!
Itt lesz, ha szerencséd van. :)
http://videotar.mtv.hu/Videok/2007/04/13/23/m1.aspx

Ha nem, itt is lehet majd valami.
http://www.firstrow1.eu/watch/182310/1/ ... os-tc.html

Jó kis meccs lesz amúgy, 2-2 a tippem.

szerk.: Megmondtam. :lol:
riboo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:34:46
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2013.04.21. 16:10:43

Szevasztok!

Valaki tudna nekem működő linket az m1-hez? Mert melózom, és itt nincs tv-de neten azért megnézném a Fradikát... :wink:

Köszi előre is!
Több, mint egy klubb...
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.18. 08:21:44

Komment: El Alexis Sánchez húngaro. :lol: :lol: :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.17. 22:57:37

Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.15. 13:09:13

Érdekes lesz az NB1 végjátéka. A Győrt mondjuk már aligha tudja bárki is befogni, a bajnoki cím szerintem már eldőlt.

De az EL helyekért hatalmas küzdelem lesz, ami elnézve a pillanatnyi formákat, sajnos nekünk van a legkevesebb esélyünk. :roll:

Az Eger ellen ugyan sima 3-0 volt, de a mutatott játék finoman szólva sem ütötte meg az elvárt színvonalat.

Nyilvánvaló, hogy az MTK, Vidi, Fradi, Loki 4-es harcol a dobogóért.

Így áll most:

2.MTK 41 pont 22 meccs
3.Videoton 39 pont 23 meccs
4.Fradi 38 pont 22 meccs
5.Loki 36 pont 23 meccs

A Siófokot verni kell itthon, plusz még érkezik a Vidi és a Fradi is, iletve idegenben az MTK ellen játszunk. Normál esetben nem tűnne megoldhatatlan feladatnak az El hely elérés, de amit tavasszal produkál eddig a csapat, mind játékban mind eredményekben az siralmas. :?

Plusz ott van még a Magyar Kupa, ahol a Vasast kötelező lenne verni az elődöntőben. A fináléban pedig jöhet Győr vagy a Vidi.

Az új stadion tartópillérei pedig már állnak. Most kezdem először elhinni, hogy végre lesz egy normális stadionunk. :) (elvileg 2014 tavaszán, már ott játszhatjuk a meccseinket.)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.04.14. 17:21:52

Győriként azt kell, hogy mondjam ez a mai "játék" botrány. Egyenlőre Pintér megköszönheti Fortuna kisasszonynak, hogy nem hendikeppel indul a második félidő... :roll:
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.13. 22:24:32

Fradi - Siófok 4-2
Hát igen, ha Böde jön, akkor jön :D
Bob_Marley írta:http://www.youtube.com/watch?v=Frfzp66Unos
Riszpekt a srácoknak és HAJRÁ FRADI!!!!
Ezzel szerintem rossz ajtón kopogtatnak. Már ha Ricardo komolyan gondolja ezt a pályáról levonulós dolgot
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.04.12. 19:09:22

http://www.youtube.com/watch?v=Frfzp66Unos
Riszpekt a srácoknak és HAJRÁ FRADI!!!!
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése