Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
25
53%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 47
AndrisBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2014.07.11. 14:36:28

2014.07.25. 13:31:58

ZBarca írta:
AndrisBarca írta:A Chelsea eladta Lampard-ot a New York City FC-nek.
Kíváncsi vagyok, hogyan fogják Lampardot pótolni. Olyan ő a Chelsea-nek, mint nekünk Xavi. Egy korszak megtestesítője.

Eközben nagy baki volt a MU honlapján... :-P
Szerintem azért adták el mert már öreg
-----------Liverpool--------------
-------------Barca---------------
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.07.25. 13:22:57

AndrisBarca írta:A Chelsea eladta Lampard-ot a New York City FC-nek.
Kíváncsi vagyok, hogyan fogják Lampardot pótolni. Olyan ő a Chelsea-nek, mint nekünk Xavi. Egy korszak megtestesítője.

Eközben nagy baki volt a MU honlapján... :-P
Kép
AndrisBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2014.07.11. 14:36:28

2014.07.25. 10:47:53

A Chelsea eladta Lampard-ot a New York City FC-nek.
-----------Liverpool--------------
-------------Barca---------------
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.07.21. 14:01:46

Initom írta:Game,te hoznál befejező csatárt,vagy Campbell elég lesz?:) Sztem talán igen...
Nem hoznék, a Giroud, Sánchez, Sanogo, Walcott, Podolski ötösnek elégnek kell lennie.

Amúgy szerintem simán benne van, hogy Campbell kölcsön lesz adva, mondjuk az Everton-ba.

Pletykák:
1. Ospina közel van hozzánk, állítólag már a héten bejelenthetik, 4 millióért jöhet.
2. William Carvalho: http://youtu.be/A8jRQbn1LzE" target="_blank
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.07.20. 11:31:13

Mou mintha azt nyilatkozta volna,hogy számukra befejeződött a nyári átigazolási időszak!

Game,te hoznál befejező csatárt,vagy Campbell elég lesz?:) Sztem talán igen...Ha Vermaelen,meg kell egy KH,de azon kívül majdhogynem' kész a csapat. A legjobb igazolás egy egészséges Ramsey,Wilshere,Walcott,OX négyes lenne :?
Abi & Tito
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2014.07.20. 11:06:17

No, akkor egy kis szezon előtti esélylatolgatás az én "tollamból" is, az eddigi igazolások fényében. (Fontos megjegyezni, hogy 2006 óta City-drukker vagyok, ugyanakkor az Arsenalt is nagyon szeretem a Henry éra miatt, szóval lehet egy kis elfogultság a szavaimban. :D)

Arsenal: Wenger papa ismét nagyon jól erősít, Debuchy egy kőkemény hátvéd, nem az az "elhúzom a lábam, mert féltem" fajta, tipikusan PL. játékos akinél a nagy meccseken sem csúszik be a sportszelet. Szerintem jobb mint Sagna, de majd meglátjuk. A legnagyobb igazolás azonban tuti hogy Alexis lesz a nyáron, a chilei energiagombóc ugyanis simán beleillik az Arsenal játékszisztémájába, egy Cazorlával, Özillel a háta mögött a szezon egyik legjobbja lehet, a kérdés csak az, hogy Wenger igazol-e előre valakit, aki kifejezett befejezőcsatár. (Vagy esetleg megtartja Campbellt, az egy érdekes húzás lenne).

Liverpool: Bár papíron gyengültek Suarez eligazolásával, azért az a + kb. 80 misi jól jön a konyhára, pláne mert lenyilatkozták, hogy az eddigi igazolásokat nem ebből az összegből finanszírozták. Rodgers nagyon tud igazolni, ezt már a tavalyi évben is láthattuk, szerintem nagyon jól tette hogy kicsengette a kért összeget Lallana-ért, a fiatal angol tehetség nagyszerű párost alkothat majd Coutinhoval, a Lambert - Sturridge duó ugyanakkor hasonló játékfelfogású játékosokat takar, szóval nem lepne meg ha a 'Pool még beruházna egy kreatívabb csatárra is a nyáron. Markovics elég nagy zsákbamacska, egy-két Benfica meccsen láttam, nem rossz játékos, egészen energikus, azonban a PL. azért bőven más tészta, mint egy portugál bajnokság, vagy az Európa Liga.

Chelsea: Szerintem kétségkívül kijelenthetjük, hogy a Chelsea a bajnokság legnagyobb esélyesévé lépett elő, ugyanakkor nem szabad elfelejteni, hogy a védekező középpályájuk még a nyári nagy beruházások ellenére is finoman szólva foghíjas, Ramires mellett nincs igazi ütköző játékos, Matic meg olyan lassú, mint az állat. A védelmük ugyanakkor bivaly kemény lett, persze kérdéses, hogy kivel pótolják majd Luiz-t. Az viszont tuti, hogy a szélen nagyon erősek lesznek, Filipe gyakorlatilag ugyanaz, mint Debuchy, csak neki technika is társul az agresszivitás mellé. A támadósor meg továbbra is nagyon erős, bár kezdenek belefulladni a sok támadóközéppályásba: Fabregas, Willian, Oscar, Salah, Marin, Hazard, Schürrle gyakorlatilag mind egy posztért harcolnak, ez a túltelítettség pedig nem feltétlen jó ómen, mivel már tavaly sem igazán tudtak együttműködni a játékosaik. Meglátjuk Spec 5 mit főz ki az alapanyagokból.

Man. City: Végre egy újabb év, hogy nem igazolják agyon magukat már a nyár elején, Fernando érkezése lehet hogy Touré távozását vetíti előre, ugyanakkor lehet egy sima kp.-mélyítés is, mivel a tavaly vett Garcia - Rodwell duó finoman szólva is keresi önmagát. A védelem sajnos még elég foghíjas, a jobb szélen egy Richards/Sagna/Zabaleta hármasfogat küzdd a csapatba kerülésért, ugyanakkor el tudom képzelni hogy Sagna érkezése miatt Micah-t majd a középen használja Pellegrini. A baloldal ugyanakkor még mindig elég rozoga: sem Clichy sem Kolarov nem tökéletes megoldásnak, viszont az is biztos, hogy a középső rész is erősítésre szorul, valószínűleg Mangala érkezik. A támadószekció itt is nagyon erős, ugyanakkor szintén túltelített: Navas, Silva, Sinclair, Jovetic, Agüero, Negredo, Dzeko és Nasri is a csapatba kerülésért fog küzdeni, remélem ide senki nem érkezik.

Man. Utd.: A manchesteri Vörösök a legkiszámíthatatlanabbak eddig, a hírek szerint a fél keret távozik, Van Gaal meg radikális változásokat akar bevezetni, játékfelfogás, felállás és játékosállomány terén is. Shaw és Herrera is nagyon jó igazolás volt, bár mindketten fiatalok, a korábbi csapatukban rendszeres játéklehetőséget és tapasztalatokat gyűjtöttek. Az érkezők névsora még kérdéses, az viszont szerintem tuti, hogy a de Vrij - Vlaar duó egyikére be fog ruházni Van Gaal, azonban a támadósorba is hatalmas játékosmozgás várható.

Szóval a szezon előtti erőrangsor szerintem:

1. Chelsea
2. City/Arsenal
3. Liverpool
4. United

Bocsi hogy kicsit hosszúra sikeredett, ha esetleg senki nem olvassa el, számomra akkor is jó lesz majd visszaolvasni jövő ilyenkor, hogy mennyire jöttek be a """jóslataim""". :mrgreen:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.07.19. 22:00:55

gg86 írta:
PCsabi írta:Sánchez! 8)
Ha a Barca-s teljesítményét nézem, akkor nem feltétlenül örülnék neki, de amit a VB-n letett az asztalra, azzal engem meggyőzött.
Érdekes, hogy a 3 év Barcás teljesítmény után 4 meccs a VB alatt meggyőzőtt. Innen is látszik mennyit számít a média. Kicsit felkapta, írtak róla (persze jól is játszott), de hirtelen nem lett jobb játékos, mint volt itt nálunk. Én amúgy elégedett voltam vele, jól járt vele az Arsenal.
Bocsi, hogy csak most válaszolok.

Nem lett jobb játékos, de az egyértelmű, hogy sokkal több van benne, mint amit a Barca-ban mutatott, ezt láthattuk a VB-n is. Ezért is örülök, hogy jött a Senal-ba.
Initom írta:Game90,és a többi Arsenálos :!:
Sánchez-ről írtam már, Debuchy is jó igazolás, rutinos, van PL-tapasztalata, támadásban szerintem jobb lesz, mint Sagna, remélem védekezésben is tudja majd hozni BS szintjét (bár fejjátékban tuti, hogy rosszabb lesz).

Khedira nekem nem kéne, akkor már inkább Schneiderlin/Bender/Javi Martinez.

2-3 igazolásra számítok még, ez attól függ, hogy Vermaelen-t eladjuk-e.

Sánchez meg szerintem mindkét szélen ill. középen is fog majd játszani.


Herrera és Shaw, jó igazolások, de azért egyelőre nem kakkantom össze magam a ManUnited-től, Liverpool szerintem gyengébb lesz, mint tavaly, Chelsea meg nálam a legnagyobb esélyes a bajnoki címre.


Kár, hogy a sérülések tönkretették a karrierjét:

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.07.19. 09:50:58

Kép

Már látom, hogy miért kellett Debuchy :lol:

szerk:
Bendter nyaral :lol:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.07.18. 11:45:08

Game90,és a többi Arsenálos :!:
Mi a véleményetek eddig erről a nyárról? Az utóbbi évek egyik legjobb átigazolási szezonja elé néz a csapat :) Debuchy és Sanchez jó igazolások...Khediráról cikkeznek,ami remélem nem igaz,nem szeretném ágyús mezbe látni,de azt meg nem mondom,hogy nem férne el a csapatban...

Ha Vermaelen megy akkor egy középhátvéd is kelleni fog!Kíváncsi vagyok,hogy Alexissel Wenger milyen poszton számol majd:) Azért egy Wilshere-Ramsey-Özil-Ox/Walcott-Cazorla/Giroud-Alexis nem is tűnik olyan rossznak :wink:


Közben a Mu is sokat erősített, Herrerával meg Shaw-al,+ Vidal már szinte az övék,valamint Hummelsért is erősen érdeklődnek!

A Cselzi...hát erősen bajnokesélyes csapat (az én favoritom a bajnoki címre :? ) Curtois,Filipe Luis,Fabregas,Costa, Khedira?!.

Pool: szépen költik Suarez árát... Lallana,Lambert,Can,Markovic. Ez eddig olyan 60 millió. 20 misi van még Suarez árából + amit még azon felül tesznek a csapatba...egész jó csapatot épít Rodgers.:)

A city van eddig nagyon csöndben amit nagyon csodálok ! Fernandot vették meg a Portóból,ami azért utalhat arra,hogy Yaya távozik. Mondjuk azért nincs kétségem affelől,hogy majd hozzák a -60,70 milliós átlagot :D
Abi & Tito
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.18. 11:27:28

Former (2004-2011) Barcelona youth midfielder Oriol Romeu (22) signed yesterday a contract renewal at Chelsea until 2017 #official

Romeu hosszabbított. Kicsit ez meglep, nem hittem vna, h számolnak vele.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.15. 14:44:39

palesz77 írta:
Alfa írta:https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 1071_n.png
eszméletlen , hogy mekkora pénzek vannak itt.....

(bocsi a duplázásért :oops: )
Tegnap olvastam valahol, hogy az Adidas a MU-nak "csak" egybe kifizeti ezt a 94 milliót, viszont a mezeladásokból nem kapnak részesedést a vörös ördögök. Mi pedig tudtommal - és a Real is pl - az eladott mezek után is kapunk valamennyi összeget. Nem tudom, hogy igaz-e de ha igen, akkor így kicsit más a szituáció.

Mindenesetre tényleg brutális ez az összeg, most kéne odamenni a Nikehoz, hogy adjanak több pénzt, vagy megyünk az Adidashoz.. :mrgreen: Úgyis biztos akarnának minket, már csak Messi miatt is, a Nike meg nem akarna elveszíteni minket Neymar miatt sem.. Csak jól jöhetnénk ki ebből a dologból. :D
Vagy berágna ránk mindkét cég és aztán a Fila lenne a mezszponzorunk :mrgreen: :lol:
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.15. 14:08:22

Alfa írta:https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 1071_n.png
eszméletlen , hogy mekkora pénzek vannak itt.....

(bocsi a duplázásért :oops: )
Tegnap olvastam valahol, hogy az Adidas a MU-nak "csak" egybe kifizeti ezt a 94 milliót, viszont a mezeladásokból nem kapnak részesedést a vörös ördögök. Mi pedig tudtommal - és a Real is pl - az eladott mezek után is kapunk valamennyi összeget. Nem tudom, hogy igaz-e de ha igen, akkor így kicsit más a szituáció.

Mindenesetre tényleg brutális ez az összeg, most kéne odamenni a Nikehoz, hogy adjanak több pénzt, vagy megyünk az Adidashoz.. :mrgreen: Úgyis biztos akarnának minket, már csak Messi miatt is, a Nike meg nem akarna elveszíteni minket Neymar miatt sem.. Csak jól jöhetnénk ki ebből a dologból. :D
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.15. 13:50:35

visca el barca írta:nike ahogy látom nagyon kezd kipukkadni. a combosabb csapatok közül már csak nálunk van egyedül...
Ők az USA-ban szakítanak nagyot mert ott ha jól tudom szinte az összes nagyobb csapatnaka Nike-val van szerződése. Fociban az adidas többet kaszál elég ha megnézzük , hogy a bírók milyen mezben vannak és , hogy a VB-n milyen volt a labda....
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.15. 13:39:04

nike ahogy látom nagyon kezd kipukkadni. a combosabb csapatok közül már csak nálunk van egyedül...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.15. 13:34:59

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 1071_n.png
eszméletlen , hogy mekkora pénzek vannak itt.....

(bocsi a duplázásért :oops: )
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.14. 21:41:06

visca el barca írta:
Barcaman1993 írta:Nem hogy mi, de senki sem közelíti meg őket ugyanezen kategóriák bevételeiben.
fontban:

mu 75
real 31
cselzi 30
arsenal 30
mi 27
pool 25

félelmetes.
Mi 30 millat kapunk elvileg a Niketól
Én tuti kiverném belőlük az emelést :twisted:
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.14. 19:49:13

Barcaman1993 írta:Nem hogy mi, de senki sem közelíti meg őket ugyanezen kategóriák bevételeiben.
fontban:

mu 75
real 31
cselzi 30
arsenal 30
mi 27
pool 25

félelmetes.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Telliho
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.05.31. 21:34:49
Tartózkodási hely: Pécs

2014.07.14. 19:18:30

Barcaman1993 írta:
Én komolyan nem is értem, hogy miért ekkora márkanév a United?


Ázsiai piac... nem véletlenül volt ott Park/van ott Kagava, plusz ők évekkel a másik hármas előtt már mentek haknizni Ázsiába nyaranta (tavaly azt hiszem már Dél-Afrikában voltak, ott is elkezdték ezt...)
Kép
"A tundra-tél nem tetéz, ez itt Mediterránia,
egy mecseki terápián nem kell hezitálnia"
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.14. 18:20:19

visca el barca írta:
sztem minden eladott termékből vmi visszacsöpög az adidashoz. vagy szimplán plusz bevétel neki, hogy ujabb mezeket gyártanak.

egyébként ugye a chevroletval is van nekik contact, azok évi cirka 50 millát tolnak alájuk.

évi 125 millió . és ez csak két szponzor.

mi meg fele ennyit kapunk. kb. nem fogok most utána nézni, de quataréktől évi 40 körül, a niketól meg valami évi 30 jön be.

szerk: tényleg ez font, akkor meg még több. reméljük nem messire gyűjtenek :lol:
Elképesztően nagy számok. Én komolyan nem is értem, hogy miért ekkora márkanév a United? Nem hogy mi, de senki sem közelíti meg őket ugyanezen kategóriák bevételeiben. Pedig van jó pár sikeresebb és szebben játszó csapat is. A Real-Barca-Bayern trió ezekhez a bevételekhez képest sehol sincsenek. Durva és továbbra is érthetetlen.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.14. 14:53:09

zola8787 írta:
visca el barca írta:a manutd 10 éves szponzori szerződést kötött az adidassal, évi 75 milliót fognak kaszálni.

félelmetes pénzek ezek. lényegében minden évben vehetnek csak ebből a pénzből egy top spílert.
Elképesztő. Továbbra sem értem, hogy az Adidas-nak mi a jó ebben. Minden ember ismeri ezt a márkát, nem egy noname akármi.
A MU-s szurkolók csak ezért képesek adidas-t venni? Ráadásul ilyen összegben? Durva.
sztem minden eladott termékből vmi visszacsöpög az adidashoz. vagy szimplán plusz bevétel neki, hogy ujabb mezeket gyártanak.

egyébként ugye a chevroletval is van nekik contact, azok évi cirka 50 millát tolnak alájuk.

évi 125 millió . és ez csak két szponzor.

mi meg fele ennyit kapunk. kb. nem fogok most utána nézni, de quataréktől évi 40 körül, a niketól meg valami évi 30 jön be.

szerk: tényleg ez font, akkor meg még több. reméljük nem messire gyűjtenek :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.14. 14:49:26

És ahogy olvasom ez Fontban értendő nem Euróban.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.14. 14:38:01

visca el barca írta:a manutd 10 éves szponzori szerződést kötött az adidassal, évi 75 milliót fognak kaszálni.

félelmetes pénzek ezek. lényegében minden évben vehetnek csak ebből a pénzből egy top spílert.
Ha lenne eszük a vezetőségnek akkor most többet kérnének a Niketól mert az adidas egyébként nagyon megakarja szerezni a Barcát messi miatt. évi 50 milla plusz nekünk se jönne rosszul( bár nem tudom , hogy jelenleg mennyit kapunk a Niketól )
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.14. 14:34:55

visca el barca írta:a manutd 10 éves szponzori szerződést kötött az adidassal, évi 75 milliót fognak kaszálni.

félelmetes pénzek ezek. lényegében minden évben vehetnek csak ebből a pénzből egy top spílert.
Elképesztő. Továbbra sem értem, hogy az Adidas-nak mi a jó ebben. Minden ember ismeri ezt a márkát, nem egy noname akármi.
A MU-s szurkolók csak ezért képesek adidas-t venni? Ráadásul ilyen összegben? Durva.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.14. 14:26:17

a manutd 10 éves szponzori szerződést kötött az adidassal, évi 75 milliót fognak kaszálni.

félelmetes pénzek ezek. lényegében minden évben vehetnek csak ebből a pénzből egy top spílert.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21327
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.13. 19:31:02

Én az Arsenalra nyomtam, de ebben benne van egy nagy adag elfogultság is. Bár most a riválisok sem tűnnek annyira erősek, idén egy olyan City nyert, akit még a szebb napokat látott Barca is simán kicsapott, és a nem túl acélos Liverpool is a végéig versenyben volt.
Mondjuk most erősíteni fognak a riválisok, de az Arsenal is, Alexis-től pl. nagyon sokat várok.
Válasz küldése