Raphinha is ott van az Aranylabda megnyerésére esélyes 30 játékos közöttt

Én is ezt remélem.hank1ee írta:Mindkét csapat meg tudja fogni a nagyokat, remélem az egyik legalább elvisz tőlük néhány pontot. Ha így lenne és mi sorra nyernénk a meccseinket, a Clásicon meg is előzhetnénk őket és bajnokok lehetnénk, bár az még nagyon messze van. De van egy olyan érzésem, hogy megelőzzük őket a végén.
Hát a mostani formáját elnézve amúgy ezzel egyet kell hogy értsek, nem biztos, hogy így jártak jobban..MessiNeymarSuarez írta:Nem mintha mostanában annyira sokat csinálna egy Atleti elleni meccsen![]()
Nem mintha mostanában annyira sokat csinálna egy Atleti elleni meccsenZBarca írta:Tudtam, hogy az Atma ellen játszani fog...messideco írta:CR: 2 meccs eltiltás. A Sociedad és a Sevilla ellen nem lesz bevethető.![]()
![]()
Ja értem, az a hárommeccses feltétele. Kabaré.Bob_Marley írta:Spanyolországban nincsen utólagos visszanézés, jegyzőkönyv számít.
Kettő meccs szerintem is korrekt, azért nem "torok elharapásról" volt szó.
Nekem a korrektről minimum a 3 meccses eltíltás jutna eszembe. A szövetségnek csak a videókat kellene megnézni ahhoz, hogy agresszív volt e, vagy sem. Szerintem egyértelmű volt a helyzet, de ezt már megszokhattuk, ha a Madridról van szó, hogy a fekete az gyakran fehér. Szégyen az egész spanyol szövetség.bence-barca írta:2-3 meccsez tartottam előzetesen jogosnak, kettő lett belőle, szóval korrekt ítélet. Nyilván 3nak jobban örültem vna, de ez van. Azért remélem az nem befolyásolta a szövetség döntését, h a bíró szerint nem vt agresszív.
Tudtam, hogy az Atma ellen játszani fog...messideco írta:CR: 2 meccs eltiltás. A Sociedad és a Sevilla ellen nem lesz bevethető.
Egész Hispánia kap egy transzfer-bant, így védik a külföldi játékosok beáramlásától a ligát.rwin írta: Pena szerint nem csak minket, hanem az Atleticót és a Valenciát is vizsgálják. Szép lesz ha mi se igazolhatunk
Ha volt is valami, ami miatt büntethetők lettek volna, azt fél év alatt már vagy 10-szer eltüntethették. Ennek akkor lett volna értelme, ha egyszerre vizsgálják az összes klubot...bence-barca írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ak-2390679
Pereznek talán sikerül többet utalnia, mint Bartomeuéknak.
Pena szerint nem csak minket, hanem az Atleticót és a Valenciát is vizsgálják. Szép lesz ha mi se igazolhatunkbence-barca írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ak-2390679
Pereznek talán sikerül többet utalnia, mint Bartomeuéknak.
az lehet, de mondjuk még egy giggset vagy beckhamet belassulása után nem tudsz hol használni (bár giggset próbálták a kp közepén), addig ronaldot sztem 2-3 év múlva be lehet majd tenni éknek... annak ellenére, hogy leginkább a sebességéből él, sztem bőven megoldaná a 9-es posztot is.nagyi1244 írta:Ez így van sőt szélsőként szerintem hamarabb "kiég" egy játékos.visca el barca írta:amugy messivel is van valami hasonló helyzet, csak egyrészt nála nincsenek ilyen idegbetegek pirosak, másrészt még min +3 év benne ronaldohoz képest.
Nekem itt bejött:visca el barca írta:valószínűleg igen.mahitoo írta:Nem hozza be. Törölték volna?visca el barca írta:jó írás. furcsa h egy reálos írta
http://rmcfszo.blogspot.hu/2015/01/vele ... .html#more" target="_blank
Ez így van sőt szélsőként szerintem hamarabb "kiég" egy játékos.visca el barca írta:amugy messivel is van valami hasonló helyzet, csak egyrészt nála nincsenek ilyen idegbetegek pirosak, másrészt még min +3 év benne ronaldohoz képest.
valószínűleg igen.mahitoo írta:Nem hozza be. Törölték volna?visca el barca írta:jó írás. furcsa h egy reálos írta
http://rmcfszo.blogspot.hu/2015/01/vele ... .html#more" target="_blank