Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.13. 22:59:26

no para, jövőre megveszik megint 100-ért az aktuális angol sztárt (kane) és hasítani fognak
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.13. 22:58:32

Klopp? :? Erre nem is gondoltam. Vinné fél Dortmundot... Amúgy én nem hiszem, hogy Ancelottinak kiteszi a szűrét Perez. Éveken át próbálta átcsábítani Madridba, amikor sikerült, egyből hozta a BL-serleget. Inkább pár játékost fognak eltakarítani a Realból...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.13. 22:57:54

Ancelotti sorsa meg van pecsételve. Jogos is. Tanácstalan volt a madrid, ráadásul a végletekig kizsigerelt játékosokban semmi váratlan nem volt már.
Ez pedig az olasz sara szerintem.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2015.05.13. 22:55:48

Biztos, hogy kiteszik.

Tavaly is csak a Bl mentette meg, 1percen múlt.

Pedig az őszi időszakban azért látszott,h nagyon komoly csapatot összerakott,mentálisan is, aztán az egész közösség hibájából,főleg mentálisan pukkadtak ki. Ehhez talán még a szurkolók is hozzátettek a különböző megnyilvánulásokkal. Nálunk is nagy a mérce, de azért egy Bl győzelmet követő szezonban nem fütyül ki senkit sem a közönség az biztos. Itt meg kapta Crtől mindenki az ívet, akár tett érte,akár nem ez gáz.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.05.13. 22:51:57

szerintetek kiteszik Ancelottit? vegulis 0 kupas szezon, azt meg arrafele ritkan toleraljak. :lol:

ki johet utana? talan Kloppot tudom elkepzelni, neki eleg jo neve van.. :D
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.13. 22:50:34

mekkora bale imádat vette kezdetét :lol: én szégyellem magam :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.05.13. 22:40:40

Teljesen megérdemelte mindkét csapat. Én nem vagyok indulatos,nem vágnék fejeket sem. Ha mindenképpen muszáj,akkor Perez és Bale.
Szégyen. Nem az,hogy egy Juventus kiejti a Realt,hanem ahogy és amelyik Juventus teszi ezt meg. Tavaly volt benne mázli,idén is,de csak eddig tartott ki.
Jövőre ettől minden fronton több kell,ahogy ez az idei kupák számán látszik is. Egy kérésem van a köv szezonra. Az edző rakja össze a csapatot és az igazolásokat.
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2015.05.13. 17:20:38

MessiNeymarSuarez írta:Azért akárhogy nézzük, ez nagyon brutál..:
https://www.facebook.com/culedefcbarcel ... =2&theater" target="_blank

Nem csak 10-20 ember fütyüli hanem kb a fél stadion... A saját kapitányukat, ráadásul szerintem egyik gólról sem ő tehet...
Ennyire el akarják üldözni mert ennyire akarják De Geát , vagy mi?
És még mi vagyunk a "Barca kids" meg "plastic fan"-ok =D>


Nem hinném, hogy De Gea annyival jobb lenne Casillasnál , hogy őt követeljék Madridba.Csak hát a szokásos realos pénzmutogatás áldozata lesz. Casillas kiutálását egyébként Mou kezdte el #-o
Més que un club !
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2015.05.13. 16:44:41

Normandia írta:
MessiNeymarSuarez írta:Azért akárhogy nézzük, ez nagyon brutál..:
https://www.facebook.com/culedefcbarcel ... =2&theater" target="_blank

Nem csak 10-20 ember fütyüli hanem kb a fél stadion... A saját kapitányukat, ráadásul szerintem egyik gólról sem ő tehet...
Ennyire el akarják üldözni mert ennyire akarják De Geát , vagy mi?
És még mi vagyunk a "Barca kids" meg "plastic fan"-ok =D>
Nem a madrid miatt, mert más csapatnál sem tudom elképzelni, de én ilyet még nem is láttam, hallottam.
Hogy egy legendát, aki jó pár madridi siker kovácsa, ilyen ellenszenv kìsérjen, ez valami hihetetlen számomra.:S
Én sem értem, de én mondjuk azt se érteném ha mondjuk ott egy Bale-t vagy nálunk egy Pedrot,Alvest így ki fütyülnének… Pedig én Pedrot kifejezetten nem szeretem… Egy Xavi,Puyol szintről nem is beszélve…
Szégyen
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.05.13. 16:40:40

MessiNeymarSuarez írta:Azért akárhogy nézzük, ez nagyon brutál..:
https://www.facebook.com/culedefcbarcel ... =2&theater" target="_blank

Nem csak 10-20 ember fütyüli hanem kb a fél stadion... A saját kapitányukat, ráadásul szerintem egyik gólról sem ő tehet...
Ennyire el akarják üldözni mert ennyire akarják De Geát , vagy mi?
És még mi vagyunk a "Barca kids" meg "plastic fan"-ok =D>
Tényleg durva.
Mondjuk mikor fél stadion fütyül annak nem ilyen hangja van az fülsüketítő, ez nem volt több 1-2száz embernél.
Ennyien kb. Maldinit is kifütyülték az utolsó meccsén, ami ugyan csak a világ szégyene volt.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.05.13. 16:26:16

MessiNeymarSuarez írta:Azért akárhogy nézzük, ez nagyon brutál..:
https://www.facebook.com/culedefcbarcel ... =2&theater" target="_blank

Nem csak 10-20 ember fütyüli hanem kb a fél stadion... A saját kapitányukat, ráadásul szerintem egyik gólról sem ő tehet...
Ennyire el akarják üldözni mert ennyire akarják De Geát , vagy mi?
És még mi vagyunk a "Barca kids" meg "plastic fan"-ok =D>
Nem a madrid miatt, mert más csapatnál sem tudom elképzelni, de én ilyet még nem is láttam, hallottam.
Hogy egy legendát, aki jó pár madridi siker kovácsa, ilyen ellenszenv kìsérjen, ez valami hihetetlen számomra.:S
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.12. 17:55:53

Azért akárhogy nézzük, ez nagyon brutál..:
https://www.facebook.com/culedefcbarcel ... =2&theater" target="_blank

Nem csak 10-20 ember fütyüli hanem kb a fél stadion... A saját kapitányukat, ráadásul szerintem egyik gólról sem ő tehet...
Ennyire el akarják üldözni mert ennyire akarják De Geát , vagy mi?
És még mi vagyunk a "Barca kids" meg "plastic fan"-ok =D>
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.12. 17:09:53

nagyatyesz írta:
Szóval év elején a Madrid előnyben volt velünk szemben. Nekik kész csapatuk volt, fix edzőjük, fix vezetőségük, nekünk mindez új volt, illetve alakulóban volt.
Én személy szerint az ő kezdőjüket jobbnak és ütőképesebbnek gondoltam év elején, sőt még a padot is erősebbnek éreztem egy picit.
Nem vagyok madridista, de azért hozzáfűzök egy-két dolgot. Ez a rész teljesen igaz. És azt kell mondjam a padjuk nem kicsit volt/van erősebb, mint a miénk. Talán csak a Bayern-nek van mélyebb kerete. Egyszerűen nem lehet kezdőszintű játékosokkal feltölteni, főleg, ha nem nagyon rotál Ancelotti. Azért egy Illarramendi szintű játékost Rayok, Deporok, Almeriak, Granada-k stb. ellen bőven be lehet tenni, vagy ha már vezetnek a legtöbb mérközésen akár 2-3 góllal uccsó fél órára. Emiatt jön az izomterhelés, dekoncentráltság és hasonló problémák.
nagyatyesz írta:- Bale játszatása... Lehet látni, hogy főleg idén gyenge a srác. Nem sok jó megmozdulása volt, és szerintem már csapaton belül is kikezdték. Ami haszna lehetne, pl szabadrúgás, azt meg nem tudja hozni, mert nem kap lehetőséget rá. Mind védekezésben, mind támadásban gyenge, és lehet az következő meccseket maga dönti el, a véleményem akkor is ez. Jobban ment a csapatnak, míg sérült volt.
Bale nagyon kilóg a Realból, de úgy kompletten az egész spanyol ligából. Ráadásul egy számára teljesen idegen poszton kell helyt állnia. Lehet, hogy kicsit elfogult vagyok vele szemben, de nem tartom igazán klasszisnak. A Tottenham-ben nyilván ki tudott tűnni. Ott ő volt az aki itt Cr. Szabadon játszhatott, hol középen, hol bal szélen, kedvére lövöldözhetett, a szabadrúgások is az övé voltak, nem mellesleg az angol ligában, ami az ő stílusához idomul. Várható volt, hogy ha itt "leszabályozzák" a töredékét fogja nyújtani.
nagyatyesz írta:- az alap kezdő játszatása...Ancelotti kifulladásig játszatta a fullos kezdőjét, holott sok esetben egy-egy poszton kezdhetett volna más, vagy cserélhette volna a játékosait. Elől pl kijelentette, hogy míg ő az edző a BBC játszani fog. Ez tuti feldobta a padot, mert látták ők is, hogy pl Bale gyenge, és így sem jut nekik szerep.
Talán sokan túlzásba esnek Perezzel kapcsolatban, de az biztos hogy valamennyire meg van kötve Ancelotti keze. Carlo akkor követte el a legnagyobb hibát, amikor kijelentette, hogy a BBC mindig játszani fog, ha lehetséges. nem akar segget se csinálni a szájából és ezzel nagyon alátett magának.

Ramos, ha tényleg volt ilyen, szerintem inkább Isco kifakadására reflektált.
Forca Barca!!!!
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2015.05.12. 15:40:04

nagyatyesz írta: Amúgy meg ma tovább fogtok jutni
Ha Te tudsz róla, hogy máris továbbjutottak és nem szólsz a rendőrségnek, UEFA-nak vagy akárkinek, akkor bűnrészes vagy! :twisted:
messideco írta:Ramos:
''Egyetlen játékos sem lehet jobb a csapatnál.''- Céloz valakire? Van egy tippem.
Az egész cikket hol lehet elolvasni? Leginkább spanyol vagy angol nyelven.
Az ilyen kiragadott, össze vissza fordítgatott mondatokról később ki szokott derülni hogy mégse úgy volt ahogy volt.
Persze ez pont igaz CR-re meg minden, de akkor is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.12. 15:02:35

messideco írta:Ramos:
''Egyetlen játékos sem lehet jobb a csapatnál.''- Céloz valakire? Van egy tippem.
khedira, egyértelmű.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.05.12. 14:23:26

Ramos:
''Egyetlen játékos sem lehet jobb a csapatnál.''- Céloz valakire? Van egy tippem.
"And my heart will leave you never."
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2015.05.12. 13:06:23

Személy szerint én már most nagyon elégedett vagyok a szezonnal, sőt 1 hónapja is az voltam. Többet értünk el, mint azt előzetesen vártam, ezért gratula a srácoknak. Néha átnézek a Madrid fórumára, és elolvasom azt ott leírtakat, sőt gondoltam rá, hogy leírom a véleményemet, de nem akarok trollkodni, vitát szítani, uh inkább ide írom, és az ide járó madridisták véleményezik!

Szóval év elején a Madrid előnyben volt velünk szemben. Nekik kész csapatuk volt, fix edzőjük, fix vezetőségük, nekünk mindez új volt, illetve alakulóban volt.
Én személy szerint az ő kezdőjüket jobbnak és ütőképesebbnek gondoltam év elején, sőt még a padot is erősebbnek éreztem egy picit. Azért nálunk elképzelésünk nem volt arról, hogy kik lesznek a középhátvédek, mert Matyit nem értettük miért jött ennyiért, Piqué 2 éve kereste önmagát, Verma sérülten jött, Masc-cal nem tudtuk hol számol LE. Azt sem tudtuk mi lesz Alvessel, ki játszik majd a helyén, ki az a Douglas (mondjuk utóbbit most sem tudjuk...). Ehhez képest nekik volt egy összeszokott védelmük a Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo négyes személyében, ami nekem jobbnak tűnt az felsorolt okok miatt. Cseresoruk is oké volt, mert minden posztra jutott ember, talán egy plusz belső védőt hiányoltam. Középpályán a Modric, Kroos, James/Isco elég jó névsornak tűnt, és vkp posztra is volt alternatíva Illara és Khedira személyében, akik ha nem is nagy csapatok ellen, de spanyol kiscsapatok ellen bővel elegendőek lettek volna. Nekünk ugye Xavi és Rakitic szerepe volt a kérdéses. Várható volt, hogy az öreg háttérbe szorul, de nem tudhattuk, hogy tűri majd, illetve Rakitic hogy teljesít a helyén. Elől meg volt egy tavaly összecsiszolódott triójuk, egy sérülésből visszatérő Jesé és egy Borsócska. Nekünk meg ugye egy nagy kérdőjel, hogy muzsikál majd a nagy trió elől és Messinek lesz-e kedve, motivációja.
Jelen állás szerint úgy néz ki, hogy a bajnokságot behúzzuk, a bl-ben döntőt játszhatunk, és a spanyol kupadöntő már fix. Ilyen előjelek mellett szerintem már ez maga bravúr!
Szóval visszatérve a Madridra. Szerintem ezt az edző és az őt nyomás alatt tartó (?) vezetőség rontotta el. Hogy miért?
- Bale játszatása... Lehet látni, hogy főleg idén gyenge a srác. Nem sok jó megmozdulása volt, és szerintem már csapaton belül is kikezdték. Ami haszna lehetne, pl szabadrúgás, azt meg nem tudja hozni, mert nem kap lehetőséget rá. Mind védekezésben, mind támadásban gyenge, és lehet az következő meccseket maga dönti el, a véleményem akkor is ez. Jobban ment a csapatnak, míg sérült volt.
- az alap kezdő játszatása...Ancelotti kifulladásig játszatta a fullos kezdőjét, holott sok esetben egy-egy poszton kezdhetett volna más, vagy cserélhette volna a játékosait. Elől pl kijelentette, hogy míg ő az edző a BBC játszani fog. Ez tuti feldobta a padot, mert látták ők is, hogy pl Bale gyenge, és így sem jut nekik szerep. Aztán itt az Isco ügy is. Jó a srác, talán jobb is mint James, de a kolumbiai egyből kiszorította felépülése után.
- sérülések...ez az előző ponttal szorosan összefügg. Itt szerintem nagyban Carlo a hibás, holott jobb és tapasztaltabb edzőnek tartom LE-nél. Viszont a sérülések nem durva belépők, rúgások miatt jöttek össze, hanem többnyire fáradásos dolgok voltak. Tudom a másik oldalon sokan úgy gondolják, hogy a mi orvosi stábunk tuti tömi valamivel a játékosainkat. Egyfelől nem gondolnám, hogy amit tudnak a mi orvosaink nem tudnák az Madridiak. Másrészt szerintem ebben Carlo a ludas. Kis csapatok ellen erőltette a legjobb 11-et. Megnyert meccseken sem cserélt időben. Nálunk LE Messi kifakadásáig túlzásba vitte ezt a rotálás dolgot, amin néhány pontunk el is úszott. De nekünk sokszor el sem utaztak meccsre alapemberek, mert keretben sem voltak. Náluk mindig utazott és általában játszott a legjobb 11. Aztán jöttek a sérülések...Modric, James, Pepe, Ramos, Benzema...Sok olt ez neki, de továbbra is tartom, hogy legalább a fele megelőzhető lett volna.
A másik gond a fix kezdővel a cserejátékosok játékon kívül tartása volt. Igazából Isco és Varane voltak játékban a padról. De ők is többnyire a sérülések miatt. Többieknek csak akkor adott lehetőséget, ha kiesett előlük valaki. Így a cserepad játékon kívül maradt, plusz mentálisan is megtört a bizalom hiánya miatt.
- kapus...na itt sem gondoltam volna, hogy jobbak leszünk, mert 2 jó kapust igazoltunk. Ők meg 1-et. De én 2-3 éve mondtam Madridos barátomnak, hogy tisztelem és nagyra tartom Ikert, de nincs már meg benne a bravúr faktor. Védett idén nagyokat, de hibázott is kb annyit. Egy átlagos jó kapus lett mostanra, nincs meg benne a plusz, hogy meccset nyerjen csapatának. Valahogy a lelkesedése is alább hagyott. Bár nem tűrte volna a padot, és tuti háborgott volna és rombolta volna a csapategységet, de szerintem a cserekapus védetésével jobb szezont futhatott volna a Madrid.
Szóval madridisták hogy látjátok? Jól látom a dolgokat? Nem kötekedni akartam, csak kiírni magamból.
Amúgy meg ma tovább fogtok jutni, bár ha nem sértelek meg titeket életemben előszőr (pontosabban múlt hét után másodjára) olasz csapatnak fogok szurkolni a bl elődöntőben! :-)
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.05.12. 09:47:12

Bale helyzete klasszikus Real Madrid eset. Vettek egy játékost egy kisebb 3. világbeli ország éves költségvetéséért, akivel nem tudnak mihez kezdeni. Se beépíteni, de igazán használni nem tudják.

A Realosok nem értenek velem egyet, de szerintem ő úgy jó lenne ha az lenne a feladata, hogy beverje a gólt, ne pedig CR alá játszon. A képességeivel nincs baj, elképesztően gyors, jól lő még cselezni is úgy ahogy tud (Jó nem egy cselgép) de a focihoz semmi esze. Olyan mint a ló. Fut a kapu felé labdával és beveri. Ez megy neki, de ha passzolni kéne azt már nem láthja meg, az összjátékhoz szerintem fejben lassú. Támogatni ő nem tud. Őt kéne támogatni rá kijátszani a végső lépést és akkor menne neki. Csak ez nem fog megtörténni amig CR ott van. De szerintem hamarabb teszik ki őt mint CR-t.

Klasszikus Real döntés volt amibe ide a bökőt, hogy Achelottinak nem volt beleszólása, Bale marad Di María megy mikor már megvolt végre a tökéletes helye a csapatban, ráadásul középen és széles is be tudják vetni.

Meg a logika. Vesznek egy raklap támadó kp.-t de ahhoz,vkp csak egy vérbeli van. A többiek selejtek.

Sok gond van ott szerintem megint vezetőség szinten. Nyertek egy BL-t és az edző fölöttiek azt hiszik, hogy megint jobban értenek a focihoz mint aki a padon ül. A történelem során nekik is rendetegszer ez volt a baj, nem csak nálunk.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.05.12. 08:57:17

mess2009 írta:a magam részéről nem értek egyet a Bale-t lenyomó véleményekkel. az a srác igen is egy világklasszis, félelmetes sebességgel , ragyogó bal lábbal és megkockáztatom a cselező készsége is van olyan jó mint a felfújt CR7. é.
igazat adok a menedzserének -részben- nem kap közel sem annyi lasztit mint amennyit "fel tudna dolgozni" miközben Ronaldó a meccs 70% ában a gólra leshet. másrészt a csapatba való beépítése sem sikeres, bele értve az őt körülvevő türelmetlenséget is.
Szerencsére Bale is ezt gondolja magáról. Így nagy a mellény, teljesítmény nulla.
Sebessége félelmetes, de az is kopott rendesen. Ragyogó bal láb is csak papíron létezik, cselezőkészség? :lol:
Össze sem hasonlítható semmiben a két pali, ez bazi nagy sértés Cé-re nézve,hogy egy mondatban említik vele.

Egyedül Angliában képes teljesítményre, a tuskó buta angol védők között, akik úgy fordulnak mint a teherhajó. Nah oda való, ott megtolja magának 20 méterre a lasztit, és futhat. Itt Spanyolban képzettebbek a védők, van kis eszük, rendre le is tudják védekezni.

Türelmetlenséget mire érted? Pont hogy brutális türelem van felé, a madridisták 95%-a a padra tenné, de kapja a bizalmat türelmesen, teljesítmény meg nincs.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.05.12. 08:44:03

a magam részéről nem értek egyet a Bale-t lenyomó véleményekkel. az a srác igen is egy világklasszis, félelmetes sebességgel , ragyogó bal lábbal és megkockáztatom a cselező készsége is van olyan jó mint a felfújt CR7. é.
igazat adok a menedzserének -részben- nem kap közel sem annyi lasztit mint amennyit "fel tudna dolgozni" miközben Ronaldó a meccs 70% ában a gólra leshet. másrészt a csapatba való beépítése sem sikeres, bele értve az őt körülvevő türelmetlenséget is.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.05.12. 06:57:31

S.Agüero írta:Agustín Rodríguez, aki a Real kapusa volt tíz évig, igen érdekes nyilatkozatot tett a Radio Marcának. “Biztos vagyok benne, hogy Casillas és Cristiano Ronaldo távozik a szezon végén. A szerdai lapokból többet is megtudunk majd…” Forrás: Madridom.hu

Utóbbit nem hinném, bár ha nem nyernek semmit... :roll: :)
Ikernél jó esélyt látok,bár Ronaldo távozásában is van logika, a Reallal minden fontos címet begyűjtött és Perez papa ha akar akkor most még óriási lóvét kaszálhat érte. A M.U. -nál szerintem sírva könyörögnének, hogy hadd fizessenek ki érte 100 millió fontot és vigyék Angliába. :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.12. 00:25:20

Agustín Rodríguez, aki a Real kapusa volt tíz évig, igen érdekes nyilatkozatot tett a Radio Marcának. “Biztos vagyok benne, hogy Casillas és Cristiano Ronaldo távozik a szezon végén. A szerdai lapokból többet is megtudunk majd…” Forrás: Madridom.hu

Utóbbit nem hinném, bár ha nem nyernek semmit... :roll: :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.11. 15:30:52

Feast4 írta:Kroos mennyi időre dölt ki? Kidőlt egyáltalán? Lehet már tudni?
Twitterén azt írta tegnap, hogy senki ne aggódjon, a szerdára koncentráljunk, vagy valami ilyesmi. Szóval a Juve ellen már lesz.

szerk.: Na látom közbe megelőztek. :D
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.11. 15:29:41

Feast4 írta:Kroos mennyi időre dölt ki? Kidőlt egyáltalán? Lehet már tudni?
nem súlyos, csak elővigyázatosságból ment le, játszhat szerdán.
báris én így tudom.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.05.11. 15:21:18

Kroos mennyi időre dölt ki? Kidőlt egyáltalán? Lehet már tudni?
Kép
Válasz küldése