Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.28. 12:56:41

A színészkedés elítélendő és van miét szégyenkeznünk nekünk, Barca drukkereknek is. De azért azt se felejtsük el, hogy Mariska adta meg az alaphangot a kamuesésekkel. És igen, ekkor jön az elő, amit lentebb írtak, hogy a játékvezető az elején kiengedte a kezéből a gyeplőt és onnantól lefele lejtett a meccs.

Gyerekek, Madrid és Barca drukkerek, ne dobáljuk egymásra a sarat, mert itt bizony egyik csapat szurkolói sem lehetnek büszkék arra, ami a pályán és pálya mellett zajlott.
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2011.04.28. 12:54:51

Hagyjátok már ezt a színészkedés dolgot. Van egy népművészeti cserépedény edző aki folyamatosan arról ugat hogy a birók elfújják a meccset. Hülyék lennének ha nem használnák ki. Jól tették. Féreg csapat ellen lehet egy kis csibészség, sőt kell is!!!!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.28. 12:53:53

Antifoci írta:Szerintem mindegyikünk beismerte és leírta, hogy nem volt jó dolog a színészkedés és járt volna a sárga. Mindenesetre őket nem fenyegette kiállítás veszély..... Ettől függetlenül nem akarok tőlük ilyet látni többet. Pedrotól eddig nem is láttam, remélem az első és utolsó volt.
Ezért kérdezem itt mi az arány, mert megint csak nem kötekedésből ha csak egy lett volna, akkor nem mondanám...
Szal hány színészet egy sárga? Mert kifordult tegnap a bele néhány barcásnak is pedrotól meg egyik másiktól...

Pepe egy patkány én is tartom, de a tegnapi nem kiállítás...
Szal az megvolt torolva..

Nyert a jobb, de nem így kellet volna sztm.

Meg észre kell venni a sajátjainkban is nagy hibákat, nálam pepe már nem focizhatna a getafés ügy miatt.[/quote]
Most írtam le, hogy 85-ször leíruk tegnap óta, hogy a barcás színészkedés is gusztustalan volt! mivel azonban ez nem általános , így nem fogom elásni őket. Szerintem két sárga egyik barcásnak sem járt. A piros lapos ügyet pedig zárjuk le, este Zuhanyhíradó és remélem elfogadod majd Puhl Sanyi véleményét. Én el, akkor is, ha nem nekünk kedvező. A végével egyetértek, a jobb csapat nyert és hozzátenném, hogy az, aki akart futballozni.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.04.28. 12:53:08

http://www.youtube.com/watch?v=LCr9_c4r ... re=related

Csupán egy utolsó adalék részemről és abbahagytam a felesleges vitát, mert ezek a madridi nyilatkozatok képesek elrontani az ember örömét. Szóval itt ez a videó. Sajnos nem ülök semmi előkelő pozícióban az UEFA-nál, de nálam ez az ember ez után soha nem húzhatott volna magára futballmezt, az egyszer szent. Erről az "emberről" beszélünk. Ha felém jönne nyújtott lábbal éles stoplival, én sem hagynám ott a lábam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gauchomester 2011.04.28. 12:55:48-kor.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.28. 12:52:35

Antifoci írta:
Pepe egy patkány én is tartom, de a tegnapi nem kiállítás...
Szal az megvolt torolva..
:shock: aha, te kijelented és nem volt az. Nem érted meg,hogy benne van a szabálykönyvben is, hogy a SZÁNDÉKRA IS LEHET PIROSAT ADNI. Nem volt meg Pepében a szándék? Labdát eltalálta? Nyújtott lábbal ment?

színészkedések nekem sem tetszettek soha sem, de azokra nem jár egyből piros, ha sárgát kap az illető, onnantól pedig nem színészkedik, szóval mi ettől még 11emberrel fejeztük volna be.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Antifoci
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.04.24. 15:14:49

2011.04.28. 12:49:04

Szerintem mindegyikünk beismerte és leírta, hogy nem volt jó dolog a színészkedés és járt volna a sárga. Mindenesetre őket nem fenyegette kiállítás veszély..... Ettől függetlenül nem akarok tőlük ilyet látni többet. Pedrotól eddig nem is láttam, remélem az első és utolsó volt.[/quote]

Ezért kérdezem itt mi az arány, mert megint csak nem kötekedésből ha csak egy lett volna, akkor nem mondanám...
Szal hány színészet egy sárga? Mert kifordult tegnap a bele néhány barcásnak is pedrotól meg egyik másiktól...

Pepe egy patkány én is tartom, de a tegnapi nem kiállítás...
Szal az megvolt torolva..

Nyert a jobb, de nem így kellet volna sztm.

Meg észre kell venni a sajátjainkban is nagy hibákat, nálam pepe már nem focizhatna a getafés ügy miatt.
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.04.28. 12:46:07

A jobbake a szerencse a real egy nagyrakas felfuvalkodott bolcs arogans bagazs az edzojevel egyutt es ezt kaptak a tegnap es mi lett volna ha nyernek ?Murinho a kiraly aki megveri a Barcat a csodas taktikajaval hat nem igazasag fog szuletni es megint a Football kerul a dontobe (persze ha minden jol megy a visszavagon) Hajra Barca
bingyo
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.04.28. 12:41:08

A legnagyobb probláma a mai labdarúgással,hogy a bíráskodás botrányos...És ezt nem a piroslapra értem...A bírók mindent megengednek a pályán,a Mourinho féle csapatok.(és szándékosan nem Realt írtam,mert ahol ez a portugál feltűnik,ott ez van) jól ki is használják...Olyan belépők,olyan megmozdulások váltak minden napossá,melyekből egy olyan 8-10 éve jó ha meccsenként egyet láttunk...Nézzük már vissza a mostani classicokat,bortányos...az a taktika a Barca ellen,hogy szétrúgjuk a játékosokat,pláne Messit...Pepe csak ezért játszott,hogy mindíg megrúgja Messit...Sokkal jobban kellene bűntetni ezeket a dolgokat...Anno egy 5-6 éve,ha valaki elkövetett 4-5 szabálytalánságot autómatikusan kapott egy sárgát,bármilyen apróak is voltak azok...Azért,hogy hagyja abba,ha folytatta ment zuhanyozni és ennyi...Most meg láthattuk mi zajlott a classicokon...Azért ilyen tré,nézhetetlen a legtöbb meccs,beleértve a VB-t is,mert engedik a bírók ezeket a sok kis szabálytalanságokat...Erre szokta mondani Puhl Sándor,hogy az elején meg kell fogni a meccset a bírónak,kiosztani egy pár sárgát a sok kis odaszúrogatásért,és akkor a játékosok a focival fognak törődni...És ez így van...De ha a bíró hagyja a sok kis tüskét megtorlatlanul,akkor a szabálytalanságok a meccs részévé válnak...

Megjegyzem ez az egész pont a Barca Európai térnyerésével kezdődött,a bírók egyre több és több dolgot engedtek meg évről évre...Műringyó meg halgasson,mert a Chelseavel és az Interrel is tovább jutott a Barca ellen,mindkétszer jogtalanul...Chelseavel mikor VV-t az 5ösön belül lefogták,és úgy szerzett gólt Terry,Intert meg más sokszor kiveséztük,olyan 4 gólos előnyt kapott az "olasz" csapat,szal psssssssssssssssssssssssssszzzzzzzzt...Ügyes vagy,okos vagy,de inkább menj el szobafetőnek,mert nem vagy méltó edzőnek,nemhogy a Real edzőjének, botrányos amit művelsz...
A piros lap meg jogos volt,azért ilyet,hogy a labda sehol,és még utánna rányújtok a lábammal,és le akarom talpalni az ellenfelet...pfff ezen mit van vitatni...hál Istennek nem érte el,de nem rajta múlt...És igen a szabálykönyvbe benne van ez is,kedves tudatlanabb olvasók...És igen felháborodik mindenki,hogy hát nem is piros,ilyenért nem szoktak adni...ez tény megszokhattuk hogy ezeket a belépőket, nem torolják meg,a játék részévé váltak,de attól ez még lelátós megmozdulás...

Pepe megjegyzem a leggusztustalanabb játékos kit valaha láttam...Joséval szép pár,egymásra találtak...Nem hittem volna,hogy van Boulahrouznál gusztustalanabb játékos,de a madrid jól igazolt,ebben övéké a világelső...Roy Keane anno leírta egy könyvében,hogy direkt úgy csúszott oda egyik meccsen,hogy többet ne álljon a játékos lábra,megjegyzem tolószékbe van azóta is...Hát Pepe csak így tud odalépni...Minden mozdulta gusztustalan,de nem azért mert szabálytalankodik azt megszokhattuk másoktól is,hanem mert direkt szánt szándékkal úgy lép oda,hogy sérülést okozzon,ez a cél...Bokára lép,rátapos,talpal...ÉS amikor kilassítják a képeket csak akkor látni,hogy milyen egy bortányos alak...Most is ha megnézzük a videót,Dani Alves el akarta húzni a lábát,és mikro látta Pepe tulajdon képp utánna ment,hogy levadássza...Botrány,hogy ilyen "labdarúgó" létezik,bortány,hogy valaki ezen felháborodik,hogy miért piros...ÉS megértem hogy felháborodnak az emberek,mert ezt szokhattuk,kellett megszoknunk az utóbbi években,csak ez attól még az ami,botrány...Én személy szerint Pepe-t már rég eltiltottam volna a labdarúgástól örökre...

Megjegyzem Jose volt az,aki ezt az egész antifocis,rugdosódós "játékot" kitalálta,neki köszönhetjük jó részben,hogy itt tart a mai foci.Ugyanis sikeres ezzel,és ezért sokan követik,hát köszönjük José,Johan Cruyff megteremtette a szép focit,te meg a eltemetted,gratulálok...legalábbis újra meg újra megpróbálod,de a Barca nem engedi...

És sajnos ez nem teljesen igaz...Az utolsó mondat nem teljesen az...Ezek a színészkedések,és ocsmányságok,mint pl. Messi fejberúg egy nézőt,bortány szintén...Szégyenlem magam ilyenkor hogy Barca szurkoló vagyok...ÉS értem én,hogy ha az ellenfél ilyen,akkor nem lehet másképp,de erre szoktam mondani,hogy akkor inkább essünk ki,de ezt ne....Mindkét fél mentségére szóljon,hogy nagy a tét,meg ősi rivális...de nem szabadna ilyen gusztustalan meccseket produkálni...És a legnagyobb hibás sztem továbbra is a bírói testület,hogy hagyja ezeket...hogy nem adott tegnap pl.Busquetsnek,Pedronak...egy sárgát színészkedésért,hogy nem adoot sárgát Pepenek kb a 10. percben...Ha a meccs elején megfogja a bíró az eseméyeket,akkor teret kaphat a foci,de így nem...

Amúgy meg a madrid nem akart focizni,gusztustalanul rugrosódott, a Barca színészkedett,és szintén nem akarta annyira erőltetni a focit...0-0
Ronaldo pedig nagyot nőtt az én szememben is,ő focizott volna csak nem volt kivel,Messinek pedig volt kivel,ezért lett 0-2,és ennyi...Jogos megérdemelt,mert amelyik gárda így és ilyen taktikával "focizik" az nem érdemel mást csak vereséget...A 2 bortányosan viselkedő csapat közül győzött a kevésbé bortányos,"hurrrrrrrá"...Valahogy nem vagyok anniyra büszke...De szokás mondani,hogy a jó focihoz kell egy megfelelő ellenfél is...Majd a MU...Biztos vagyok benne,hogy Sir Alex letépné a fejeket ha ilyen 'mit is' ? látna a pályán a játékosaitól...Még ha ki is kapnak tegyük fel,biztos vagyok benne hogy inkább most aláírná az 5-0-ás vereséget,minthogy ilyet játszasson a csapatával...Az jó meccs lesz,már várom...És tudom nem szabad elkiabálni,de nehez tudom elképzelni,hogy a Barca 3mat kap a Camp Nou-ban,nem is tudom mikor volt ilyen utoljára,hogy európai kupa meccsen a Barca 3mat kapott otthon,asszem talán 2001ben a Bayerntől,de lehet rosszul emlékszem,a lényeg,hogy nem sűrűn fordul elő,és ez a madrid nem tudja fociban annyira megverni ezt a Barcát hogy 3mat jójjön,vagyha lő is hátmat,többet kap,ugyanis ha kitámadnak,Messi eldönti a dolgokat az tuti...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.28. 12:40:31

Antifoci írta:a szándékért is jár a piros, gondolom nem ez az első meccs amit látsz, ez esetben ezt tudnod kellene. Ütési,és hasonló szándékért is egyből mehet a piros. Itt pedig nem Pepén múlt,hogy nem törte szét Alves lábát, vagy jobb lett volna ha így történik,és könnyebb lélekkel fogadjátok el a pirosat?

jah és próbálj nem mindenbe belekötni, és értelmezni amit írunk. Valamint szabálykönyvet is, mert addig csak kötekedésnek tűnsz, és hsz gyarapításnak. szóval az én szuper kérdésem feléd:
- büntetheti a hasonló szándékot a bíró pirossal? -Igen. Probléma?
Ha kötekednék megkérdezném hogy hány színészet egy sárga? Vagy ezeknél a szándék a bíró becsapása , nem olyan fontos..
Nem kötekedek, sztm nem volt jogos...tovább juthattatok volna enélkül is .
Csak pepe egy tapló paraszt senki se vitatja, de amit tegnap alves , busi, pedro leművel , az se tesz jót a focinak , sőt...
Ezt te is így látod, de elfogadom szereted őket örömet okoztak neked..ezért más a mérce.[/quote]
Szerintem mindegyikünk beismerte és leírta, hogy nem volt jó dolog a színészkedés és járt volna a sárga. Mindenesetre őket nem fenyegette kiállítás veszély..... Ettől függetlenül nem akarok tőlük ilyet látni többet. Pedrotól eddig nem is láttam, remélem az első és utolsó volt.
Antifoci
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.04.24. 15:14:49

2011.04.28. 12:38:07

a szándékért is jár a piros, gondolom nem ez az első meccs amit látsz, ez esetben ezt tudnod kellene. Ütési,és hasonló szándékért is egyből mehet a piros. Itt pedig nem Pepén múlt,hogy nem törte szét Alves lábát, vagy jobb lett volna ha így történik,és könnyebb lélekkel fogadjátok el a pirosat?

jah és próbálj nem mindenbe belekötni, és értelmezni amit írunk. Valamint szabálykönyvet is, mert addig csak kötekedésnek tűnsz, és hsz gyarapításnak. szóval az én szuper kérdésem feléd:
- büntetheti a hasonló szándékot a bíró pirossal? -Igen. Probléma?[/quote]

Ha kötekednék megkérdezném hogy hány színészet egy sárga? Vagy ezeknél a szándék a bíró becsapása , nem olyan fontos..
Nem kötekedek, sztm nem volt jogos...tovább juthattatok volna enélkül is .
Csak pepe egy tapló paraszt senki se vitatja, de amit tegnap alves , busi, pedro leművel , az se tesz jót a focinak , sőt...
Ezt te is így látod, de elfogadom szereted őket örömet okoztak neked..ezért más a mérce.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.28. 12:37:35

daffy írta:
fcjoc írta:amúgy meg lehet itt beszélni piros lapról, meg színészkedésekről, meg egyebekről, de a focit gólra játsszák!

60 percig jó ha volt 1 kapura lövése a realnak, hangsúlyozom, a REAL "királyi" lekvár MADRID-nak, mely csapatot nem arról ismerünk, hogy hazai pályán gólt se próbálnak rúgni..

és még jönnek itt a nagy szavak! kérdem én, MIRE FEL?!!

nonszensz :roll:
mert a barca jól játszott a kiállításig,igaz? ott is hasonló kapuralövési mutató lehetett.
daffy! Van különbség aközött, ha egy csapat szándékosan rombolja a focit és támadni sem akar és aközött, hogy nálunk tegnap nem 8 ember támadott, ahogy szokott, hanem 6 vagy 6 és fél, mert nem akartunk kontragólt kapni. De gólt rúgni igen és a kiállításig is, ha számszerűleg nem is volt több lövésünk, de sokkal több gólveszélyes helyzetünk volt.....
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2011.04.28. 12:36:07

daffy írta:
fcjoc írta:amúgy meg lehet itt beszélni piros lapról, meg színészkedésekről, meg egyebekről, de a focit gólra játsszák!

60 percig jó ha volt 1 kapura lövése a realnak, hangsúlyozom, a REAL "királyi" lekvár MADRID-nak, mely csapatot nem arról ismerünk, hogy hazai pályán gólt se próbálnak rúgni..

és még jönnek itt a nagy szavak! kérdem én, MIRE FEL?!!

nonszensz :roll:
mert a barca jól játszott a kiállításig,igaz? ott is hasonló kapuralövési mutató lehetett.
csak nem rólunk, hanem rólatok van szó. és igen, több helyzetünk volt :)
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 12:34:35

A fehér szín tényleg megmaradt, de ez engem inkább már egy hentes és mészáros Kft. re emlékeztet, sem, mint az évszázad futballcsapatára, és ezt köszönjétek a nagy taktikusotoknak! Egy féreg edző, és miért lenne más a csapat!?
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.28. 12:33:01

fcjoc írta:amúgy meg lehet itt beszélni piros lapról, meg színészkedésekről, meg egyebekről, de a focit gólra játsszák!

60 percig jó ha volt 1 kapura lövése a realnak, hangsúlyozom, a REAL "királyi" lekvár MADRID-nak, mely csapatot nem arról ismerünk, hogy hazai pályán gólt se próbálnak rúgni..

és még jönnek itt a nagy szavak! kérdem én, MIRE FEL?!!

nonszensz :roll:
mert a barca jól játszott a kiállításig,igaz? ott is hasonló kapuralövési mutató lehetett.
Szerintem sem hanyatlott, sőt!!! Van egy Barca aki olyan magas fokra lépett, amit nem tudtak lekövetni a csapatok. Persze meg lehet verni a Barcát is, de hosszútávon nincs esély rá! Aztán jön a második szint, ahol van a Madrid is! Most egy csapat van a legmagasabban, ezelőtt meg volt 4-5. A futball színvonala, akkor csökken, amikor patkány módon meg akarják ölni a zsenik játékát! Tegnap megint nem sikerült! Fel kell nőni ehhez a játékhoz, nem pedig elrontani egy "megye 1 es" szintre! Na ez lenne a produktum Műringyó imádók!
de az csak a barca. hol van az arsenal,chelsea,milan,inter,juve,valencia? a mu éledezik ugyan,de a többiek.. úgy kell keresni a technikás,2lábas,erős,okos játékosokat. az,hogy bale 200al fut a szélen és fejberúgja crouchot,az nem okos foci.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.04.28. 12:38:41-kor.
Antifoci
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.04.24. 15:14:49

2011.04.28. 12:28:32

lui1698 írta:
Antifoci írta:Eltalálta ?
Tehát ha valakire rálő az a szent ember és nem találja el akkor semmi nem történt?
Érdekes figura vagy te. Szerinted tényleg csak akkor ért volna kiállítást, ha Alves sípcsontja a tarkójáig felcsúszik és dől a lábából a vér_
Ha ez érv, akkor jogos...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.28. 12:27:25

ultrasur írta:
nem kötekedésből:
De szerintetek még igaz a Barcára hogy Más que un club?
jah, jóindulatból gondolom.

Amúgy meg igazabb mint bármely más nagy csapatra, és erre is büszkék lehetünk.

Kisebb csorba esett ebben a szlogenben nálunk, mint a Madridi fehér balett kifejezésben, amiből a fehér megmaradt, utána meg odaírhatnánk, hogy fehér barikád kb.

szerk: Antifoci!

a szándékért is jár a piros, gondolom nem ez az első meccs amit látsz, ez esetben ezt tudnod kellene. Ütési,és hasonló szándékért is egyből mehet a piros. Itt pedig nem Pepén múlt,hogy nem törte szét Alves lábát, vagy jobb lett volna ha így történik,és könnyebb lélekkel fogadjátok el a pirosat?

jah és próbálj nem mindenbe belekötni, és értelmezni amit írunk. Valamint szabálykönyvet is, mert addig csak kötekedésnek tűnsz, és hsz gyarapításnak. szóval az én szuper kérdésem feléd:
- büntetheti a hasonló szándékot a bíró pirossal? -Igen. Probléma?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.04.28. 12:25:44

Antifoci írta:http://www.youtube.com/watch?v=G2oRXFRl ... r_embedded

Hozzá ér?
Nem állítom hogy nem de, ebből még az se biztos.
Nem lett volna szabad ezzel eldönteni...
Az döntötte el, hogy José besz.ri taktikát választott eddig mind a három meccsen. 0 focival szeretett volna két trófeát behúzni, az egyik összejött neki, örülhet. Hagyjuk már a kiállítást, meg sárgák, meg színészkedések, aki ezt nem látja vak. Egy csapat van/volt/lesz, aki játszani szeretne a klasszikusokon, az pedig a Barcelona. Szégyen hazai pályán beállni, és elérni a 25-75-ös labdakergetést. Ezen gondolkozzon már el a sok "királyi" ne azon, hogy éppen egyik hentesét kinyomták. Teszem hozzá nem csak őt kellett volna. Gerinctelen banda.

És gyorsan teszem hozzá, szégyen, hogy amiért Zidane és Raúl idejében fütty járt (konkrétan 0-0-ra játszani, ennyire megalázó módon futballozni) azért most tapsvihar lett volna a jutalom. Szerencsére nem sikerült kibekkelniük. ellenkező esetben A Special Five még most is ott tapsolna a kispad mellett a gyönyörű zéró játékától elélvezve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gauchomester 2011.04.28. 12:30:33-kor.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.28. 12:22:57

Antifoci írta:De figyelj én feltettem egy kérdést hozzá ér vagy sem, és mért van az hogy te erre azzal jössz hogy:
-Találó a nevem..
-megérdemelte mert ...ez és ez..
-kupa döntő.


Persze hogy jogosnak találod bejutottak vele a bl döntőbe , de ha nem találja el.. Akkor mért egyből piros?
Ezek a kérdések.
Könnyű a magaslatról beszélni, lett volna egy visszavágó élesben így nincs.

A csoda foci egyenlőre csak emberelőnyben talált be.

Ti vagytok a jobbak, de meglehetett volna mutatni a kövi meccsen és normálisabbja nem kérdőjelezné meg.

Ha lett volna sárgája , akkor jogos.
A biró mért nem állította ki ezután adét, az jogos volt ....mert ő is tudta hogy...
Én azt mondom, hogy a szándékért járhat a piros lap, azért vagyok bizonytalan, mert nem vagyok bíró, de hallgasd nyugodtan este a ZH-ban Puhl Sanyit, mert én fogadni mernék rá, hogy azt mondja, hogy járt. A másik, hogy előtte már volt 2-3 eset, amiért lapot kellett volna kapnia. Nem kapott. Ezek után jogos volt kiszórni? Igen.
Amúgy én is úgy tudom, hogy, ha nyújtott lábbal megy egy játékos, akkor már a szándékért ki lehet állítani, tök mindegy, hogy eltalálja-e vagy sem. (szerintem eltalálta, de valóban nem olyan súlyosan, ahogy Alves eljátszotta) Mert itt ugye nem arról beszélünk, hogy azért nem találta el annyira, mert ő húzta vissza a lábát, vagy oda sem ért hiszen ha így lenne, akkor a szándékért sem szabad kiállítani, mert esélye sem volt elérni. Hanem arról van szó, hogy Alves reagált jól és nem Pepe-n múlott, hogy ebből nem volt törés. Na ez a fajta szándék érhet pirosat. Először beleértek a labdába, majd direkt követte Alves lábát azzal a pszichopata fejjel... Az esti ZH után kimondhatjuk a végső ítéletet asszem.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.04.28. 12:22:04

Antifoci írta:Eltalálta ?
Tehát ha valakire rálő az a szent ember és nem találja el akkor semmi nem történt?
Érdekes figura vagy te. Szerinted tényleg csak akkor ért volna kiállítást, ha Alves sípcsontja a tarkójáig felcsúszik és dől a lábából a vér_
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2011.04.28. 12:21:49

Antifoci írta:http://www.youtube.com/watch?v=G2oRXFRl ... r_embedded

Hozzá ér?
Nem állítom hogy nem de, ebből még az se biztos.
Nem lett volna szabad ezzel eldönteni...
Már hogy a rákba ne lehetett vna ezzel eldönteni? Ami piros lapot ér az piros lapot ér. Nem feltétlenül kell lábnak törnie meg vérnek fröcskölnie ahhoz, hogy egy piros lapos megmozdulás történjen.
Pepe mint egy ész nélküli gőzmozdony nyújtott lábbal ment Alves felé (hangsúúúlyozom nyúúújtott lábbal), ami következményeként még majdnem megis fordult a levegőben... Ilyenkor az másodlagos h most labádt talált e először vagy sem. Nyújtott lábbal ment, ész nélkül, és csak hálát lehet adni az istennek, hogy mint a képen is látszik, nem találta el úgy a lábát hogy abból bármi baj is lehetett volna.

Így egy tisztességes játékos nem cselekszik a pályán. Ilyenkor vissza kéne húzni kicsit a ládat, h legalább a szándék látszódjon annak, hogy semmi sérülést nem akar, nem úgy ahogy tette azt a hentes Pepe!!!

Egyértelmű piros lap, akárki is teszi! És az a legszomorúbb, hogy erre az esetre húzza fel az egész kommunikációját a madrid edzőtől kezdve játékosokon át a szertárosig. Szánalom
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2011.04.28. 12:21:01

Antifoci írta:Eltalálta ?
A videód alapján valóban nem.
De én is feltennék egy kérdést neked:
Nyújtott lábbal szállt Dani sípcsontja felé?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21329
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.04.28. 12:20:08

Ez a meccs is csak egy hatalmas kiábrándulás volt számomra a futballból. Gyenge színvonalú, csapnivalóan unalmas meccs, értékelhetetlen játékvezetéssel megspékelve.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 12:19:18

Kalap1988 írta:
daffy írta:
Kalap1988 írta: Na, na, azért amikor Mou volt az ellenfelünk 5 éve, akkor is ugyanez ment :) Emlékezz csak a Stamford Bridge-re, ahol Messiről kiállították a spanyol hentest. Milyen lélektani hadviselés ment ugyanígy, mint most a meccsek előtt és után? Vagy az előtte lévő 04-05-ös szezon Chelsea-Barcája szintén? Igaz, hogy azokon a meccseken több gól volt ,de látjuk, hogy azóta Mou tökélyre fejlesztette a Barca játékának megölését. Mindenesetre a Mou-s meccseken akkor is ez volt. Minden más meccsen persze nem, de ez most is így van.
igen,de arról nem tehet józsi,hogy a világ nagy részén ugyan ez megy,csak max nem kap ilyen nyilvánosságot. nem tetszik amit művel,de a hanyatlás nem az ő "érdeme"
Ezt a vitát már sokszor lefolytattuk, szerintem nem hanyatlott annyit a foci, csak átmeneti időszak van és mindenki próbálja átvenni a defenzív taktikát. Azt hiszem belőled is inkább a brazil foci szeretete mondatja ezt, mert ők valóban nem oly erősek, mint annak idején voltak. Kiegyenlítettebb lett a nemzetek labdarúgása, de egyéniségek vannak most is. Mindegy, ez egy parttalan vita, mert nem tudunk objektív érveket felállítani, csak akkor tudnánk, ha a két kor játékosai egymás ellen játszanának. Nagy különbséget nem látok és az a kicsi is remélem, hogy pár éven belül eltűnik ( mert átmeneti és kis gyengülésnek tekintem). Mourinho viszont azért segített meghonosítani ezt a stílust, sőt, nagyon is az ő "érdeme".
Az pedig szerintem túlzás, hogy mindenhol ez menne, más európai nagy csapatoktól most nem látni azt, mint a reáltól.... Még a Chelsea-től sem.
Szerintem sem hanyatlott, sőt!!! Van egy Barca aki olyan magas fokra lépett, amit nem tudtak lekövetni a csapatok. Persze meg lehet verni a Barcát is, de hosszútávon nincs esély rá! Aztán jön a második szint, ahol van a Madrid is! Most egy csapat van a legmagasabban, ezelőtt meg volt 4-5. A futball színvonala, akkor csökken, amikor patkány módon meg akarják ölni a zsenik játékát! Tegnap megint nem sikerült! Fel kell nőni ehhez a játékhoz, nem pedig elrontani egy "megye 1 es" szintre! Na ez lenne a produktum Műringyó imádók!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2011.04.28. 12:18:34

Egyértelmű a piros lap, nem is értem a vita tárgyát. Simán eltörhetett volna Dani lába, nem a hentesen múlt, akinek megyjegyzem ilyen mentalitással és brutalitással ahogy ő jáccik, nem kéne futball pályára lépnie soha !!!
Végre egy olyan játékvezető, aki felismeri, hogy sérülésveszélyes megmozdulás volt és azonnal azt tette amit kellett. Egy spanyol bírónál ez még sárga se!
Antifoci
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.04.24. 15:14:49

2011.04.28. 12:16:59

Eltalálta ?
Válasz küldése