Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2017.07.14. 10:52:06

Varatrix írta:Tényleg Reálosok, vagy esetleg más aki jól informált. Középső védő leigazolását nem is tervezi a klub?

Vallejo, és Nacho a cserék. Illetve azt érzem hogy töretlen a bizalom Varane, felé, amit én nem teljesen értek. Bár nyilván még mindig nagyon fiatal.

Iagzából így az egész hasonlónak tűnik mint pár éve nálunk amikor nem voltunk hajlandóak tudomást venni erről a posztról, sorra igazoltuk a támadókat, a középpályásokat, és vártuk a csodát az öregedő Puyoltól és Mascheranotól és az akkor harmat gyenge Piquétől.
Miért, mi a baj ezzel a névsorral? Varane tavaszra ismét tanár volt, Ramos-szal szépen összeszoktak. Nacho meg kb az egyik legjobb volt a csapatból, ha az egész szezonos formát nézzük. Egy jó 8-as szintet hozni tudott majdnem mindig. Játékpercei is voltak bőven.
Vallejo picit zsákbamacska (mint minden fiatal), de anno a Zaragozában 18 évesen kezdő és CSK(!) volt, Frankfurtban is egyből a kezdőben találra magát, sérüléséig alapember volt, majd most az U21-es EB-n is jól játszott. Valamelyik meccsen MoM is volt. Negyedik számúnak szinte már túl jó.
Majd meglátjuk, de szerintem mennyiségben, és minőségben is megleszünk még jópár évig azon a két poszton, ha minden rendben lesz.

Közben Ceballos hivatalos lett.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.07.14. 09:29:52

Varatrix írta:Tényleg Reálosok, vagy esetleg más aki jól informált. Középső védő leigazolását nem is tervezi a klub?

Vallejo, és Nacho a cserék. Illetve azt érzem hogy töretlen a bizalom Varane, felé, amit én nem teljesen értek. Bár nyilván még mindig nagyon fiatal.

Iagzából így az egész hasonlónak tűnik mint pár éve nálunk amikor nem voltunk hajlandóak tudomást venni erről a posztról, sorra igazoltuk a támadókat, a középpályásokat, és vártuk a csodát az öregedő Puyoltól és Mascheranotól és az akkor harmat gyenge Piquétől.
Szerintem nem tervezunk.
Pepe helyett ott van Vallejo,aki allitolag oriasi tehetseg.

Elvileg Meunier az uj celpont,mivel Danilo ugynezki Juve.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.14. 09:21:56

Tényleg Reálosok, vagy esetleg más aki jól informált. Középső védő leigazolását nem is tervezi a klub?

Vallejo, és Nacho a cserék. Illetve azt érzem hogy töretlen a bizalom Varane, felé, amit én nem teljesen értek. Bár nyilván még mindig nagyon fiatal.

Iagzából így az egész hasonlónak tűnik mint pár éve nálunk amikor nem voltunk hajlandóak tudomást venni erről a posztról, sorra igazoltuk a támadókat, a középpályásokat, és vártuk a csodát az öregedő Puyoltól és Mascheranotól és az akkor harmat gyenge Piquétől.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.07.13. 15:31:24

Chhhh..
Aki 8 evet kibir egy Barcas forumon az nekem ne mondja hogy En kinek drukkolok....:D :D :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.07.13. 14:41:11

miro írta:szerk. ez a jugador del barca nagyon böki a szemem.. :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pfff mit akarsz te 4 hónap után, lehet kiderül, hogy Barcás vagy...

Most is már szurkolni akarsz nekik... :D

Húzz le te is itt 8 évet azt majd reklamálhatsz olyan titulusért, ami nekem van... :mrgreen:
madridista
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.07.13. 11:44:47

visca el barca írta:
ettől függetlenül igaza van, amint visszakerülnek mögénk eltakarodik innen az összes (tisztelet a 2 és 1/2 (ferni :mrgreen: ) kivételnek)
Háát köszi. :mrgreen:







szerk. ez a jugador del barca nagyon böki a szemem.. :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.12. 19:21:49

P.U.Y.O.L. írta:
Motaro írta:Trófeaterem bővítés? Isco srác bekapcsolta a nagyképernyőt :) A bajnokság gyakorlatilag Ramos 90+ os egyenlítő gólján múlott, de azért sebaj. Ha meg majd fordul a kocka, nem látjuk itt a srácot észt osztani.
El kellett volna olvasni a hsz utáni eszmecserét is...
ettől függetlenül igaza van, amint visszakerülnek mögénk eltakarodik innen az összes (tisztelet a 2 és 1/2 (ferni :mrgreen: ) kivételnek)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.07.12. 19:06:37

Motaro írta:Trófeaterem bővítés? Isco srác bekapcsolta a nagyképernyőt :) A bajnokság gyakorlatilag Ramos 90+ os egyenlítő gólján múlott, de azért sebaj. Ha meg majd fordul a kocka, nem látjuk itt a srácot észt osztani.
El kellett volna olvasni a hsz utáni eszmecserét is...
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2017.07.12. 12:50:53

lahertitty írta:
ALEXDP írta:IscoDisco, a legutóbbi néhány hozzászólásod olvasva, az jut eszembe, hogy nekünk most nem árt szerénynek lenni, nektek meg most kell!
Hááát, ha úgy nézzük, akkor a csapatok teljesítményére nincsen kihatással, hogy személy szerint Ő vagy akár az összes többi magyar Real Madrid szurkoló mennyire "hordja fenn az orrát".
A hozzászólásod többi részével viszont maximálisan egyetértek :)
Ugyanez volt a véleményem a PSG visszavágó után is...
Ez egy mondás felénk.
Nem azt hivatott jelenteni, hogy ne örülj, esetleg ne zrikáld az ellent.
Az a lényege, hogy gyorsan fordulnak a dolgok.
Tény azonban, hogy igaz amit írsz.
Attól, hogy mekkora a mellény , még senki nem tanult meg focizni...

Palesz
Nem mondom , vagy gondolom azt hogy ez kitiltást kellene érjen úgy általában.
Nekem úgy tűnt, néhány hsz erejéig Isco olyan stílusban írt, ami tipikus, és ami miatt a világ egy része(nem Real szimpatizánsok) kedveli őket ...
Az meg, hogy ezt mennyire veszi fel a fórum, az szerintem sok esetben attól is függ(ött), hogy adott pillanatban mennyire érzékeny a közösség.
Mondjuk ha ugyanezek a beírások két órával a Bl döntő után születnek, nem biztos hogy ugyanígy értékeljük.
De pörög a fórum, megy az eszmecsere, ezekben az ingerszegény időkben ez tök jó!
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.07.12. 10:50:24

Trófeaterem bővítés? Isco srác bekapcsolta a nagyképernyőt :) A bajnokság gyakorlatilag Ramos 90+ os egyenlítő gólján múlott, de azért sebaj. Ha meg majd fordul a kocka, nem látjuk itt a srácot észt osztani.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.07.12. 10:03:33

Asensio szelso tamado,akinek nincs halisten elbillenve a feje,es visszajar melozni,ill segiti a szelso vedo vedekezeset.
Ezek mellett gyors,jo a lovoje es tud levenni egy-egybe vedot.
Neki a tamadoharmadba kell jatszania,mert ezeket ott lehet igazan kihasznalni.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.12. 09:35:44

palesz77 írta:Ferni poénból odaszúrt, hogy meccsen nem dekázni kell, hanem gólt lőni, meg hogy kipókhálózta a kapunkat Teo a Kupadöntőben, ő meg viccből ezt visszanyomta. Ennyi. Nem tudom ebbe mi volt gáz, főleg hogy ennyire túl legyen magyarázva. Most a duplátok után befordulva és csendben kéne mindenre reagálni? Szerintem az szomorúbb lenne, ha ilyeneket el se nyomna senki, temetői hangulat lenne a fórumon kb..

Mert amúgy igen, ti nem tripláztatok, csak dupla, nem mindegy.. (Igen, ez is csak egy vicces odabökés.. )
Jogos, jogos, legközelebb 2x is átgondolom mielőtt írnék. :)
palesz77 írta:Azért ott a padon ült egy Thiago-Cesc duó, első évben Keita is még vkp-ként.
Csak nem úgy voltak használva, ahogy kellettek volna. Legalábbis úgy emlékszek, hogy Cesc nem a posztján játszott, Thiago meg el lett fecsérelve. Bár nevekre tényleg ütős. Fabregast nem is értem, h-h zuhant meg ennyire már jó pár éve.
palesz77 írta:Ez meg nem témába vág, de Asensiot miért emlegetitek középpályásnak sokan? Tudom, hogy ott is tud játszani, de rendre a szélen van, nálatok is javarészt ott játszott nem? Nem egy klasszikus, vonalhoz ragadt szélső, tény, rengeteget mozog hátra, igazi modern játékos, de attól még szerintem ő inkább támadó, mint középpályás..
Furcsa eset az övé, de inkább k.pályásnak mondanám, bár támadni is szeret. Szóval ja, furcsa. :mrgreen: De 4-4-2-ben használjuk a középső sorban. A mostani U-21-es tornán meg sokszor még a védők vonalába is visszajárt labdákért. A Mallorcás Asensiora hamarabb lehet rámondani, hogy támadó, ott jobb szélsőt játszott, de azóta szerintem nagyon sokat változott a játéka.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.12. 09:17:19

IscoDisco írta:Jogos, csak nem értettem, hogy minek kell? Mint írtam, én sem tudtam teljes szívemből örülni a CR gólnak mikor tudtam, hogy kb "semmit" nem ér. Én nem poénkodok ilyennel, mikor az ellen triplázik. de hát nem vagyunk egyformák. :mrgreen:
Ferni poénból odaszúrt, hogy meccsen nem dekázni kell, hanem gólt lőni, meg hogy kipókhálózta a kapunkat Teo a Kupadöntőben, ő meg viccből ezt visszanyomta. Ennyi. Nem tudom ebbe mi volt gáz, főleg hogy ennyire túl legyen magyarázva. Most a duplátok után befordulva és csendben kéne mindenre reagálni? Szerintem az szomorúbb lenne, ha ilyeneket el se nyomna senki, temetői hangulat lenne a fórumon kb..

Mert amúgy igen, ti nem tripláztatok, csak dupla, nem mindegy.. :mrgreen: (Igen, ez is csak egy vicces odabökés.. :D )
IscoDisco írta:A kezdő igen. Bármennyire nem szerettem Xavit és nem szeretem Busquets-et, de az a hármas Inivel ütött mint az ipari áram. De a pad szerintem nem volt ennyire erős. Per pill úgy néz ki a Real k.pályás padja, hogy egy Isco is ülni fog. Ott lesz mellette Asensio, Kovacic és akkor még lehet a padra sem ülhet le Ceballos meg llorrente. Ez szerintem olyan minőség amilyen nem nagyon volt még. A Kroos-Modric duót meg már egy lapon lehet említeni az Ini-Xavi duóval, ami azért nem kis szint volt.
Azért ott a padon ült egy Thiago-Cesc duó, első évben Keita is még vkp-ként. Az nagyon bivaly középpálya volt, nem mondanám, hogy jobb a ti mostanitok. Egy szint nálam max, de mivel haza húz a szívem kicsit, ezért inkább a miénkre szavaznék. :D

Ez meg nem témába vág, de Asensiot miért emlegetitek középpályásnak sokan? Tudom, hogy ott is tud játszani, de rendre a szélen van, nálatok is javarészt ott játszott nem? Nem egy klasszikus, vonalhoz ragadt szélső, tény, rengeteget mozog hátra, igazi modern játékos, de attól még szerintem ő inkább támadó, mint középpályás.. :-k
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.12. 09:03:29

palesz77 írta:Hát de nem is gondolta teljesen, nem véletlen volt ott a smile a mondata végén. Kicsit túl komolyan vetted szerintem ezt most, enyhén túl lett pörgetve a téma..
Jogos, csak nem értettem, hogy minek kell? Mint írtam, én sem tudtam teljes szívemből örülni a CR gólnak mikor tudtam, hogy kb "semmit" nem ér. Én nem poénkodok ilyennel, mikor az ellen triplázik. de hát nem vagyunk egyformák. :mrgreen:
palesz77 írta:Középpálya meg azért szerintem 11/12-ben és 12/13-ban volt nekünk is ilyen minőségi, más kérdés, hogy mennyire funkcionált jól, főleg 12/13-ban a nagy meccseken. De azt most tényleg irigylem a Madridtól, az igaz.
A kezdő igen. Bármennyire nem szerettem Xavit és nem szeretem Busquets-et, de az a hármas Inivel ütött mint az ipari áram. De a pad szerintem nem volt ennyire erős. Per pill úgy néz ki a Real k.pályás padja, hogy egy Isco is ülni fog. Ott lesz mellette Asensio, Kovacic és akkor még lehet a padra sem ülhet le Ceballos meg llorrente. Ez szerintem olyan minőség amilyen nem nagyon volt még. A Kroos-Modric duót meg már egy lapon lehet említeni az Ini-Xavi duóval, ami azért nem kis szint volt.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.12. 08:45:07

IscoDisco írta:csak nem értettem egyet La Pulgával, mert azt a mondatot ő sem gondolhatta komolyan. :mrgreen:
Hát de nem is gondolta teljesen, nem véletlen volt ott a smile a mondata végén. Kicsit túl komolyan vetted szerintem ezt most, enyhén túl lett pörgetve a téma.. :D
IscoDisco írta:De azt nem értem, hogy minek kellett egy ilyen dumát benyomni, mint a La Pulga.
Azért, mert ez egy Barca fórum, és ebben a szezonban a Kupa és a PSG fordítás mellett nagyjából ez volt a legnagyobb örömforrásunk. Miért ne nyomhatná be poénból? Nyilván tudja mindenki, hogy nem a mi szezonunk volt, és egy BL győzelemnek jobban örülne a fórum 99%-a szerintem, de hadd ne kelljen már elnézést kérni, ha valaki elsüt egy ilyet itt..

Mondjuk kirakást nem tudom ez miért ér, ha megindokolja valaki én elfogadom, de amellett hogy egy szerintem indokolatlanul túlpörgött ellenvélemény volt, nem tudom miért ér ez kitiltást.

Középpálya meg azért szerintem 11/12-ben és 12/13-ban volt nekünk is ilyen minőségi, más kérdés, hogy mennyire funkcionált jól, főleg 12/13-ban a nagy meccseken. De azt most tényleg irigylem a Madridtól, az igaz.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.12. 08:04:51

ALEXDP írta:IscoDisco, a legutóbbi néhány hozzászólásod olvasva, az jut eszembe, hogy nekünk most nem árt szerénynek lenni, nektek meg most kell!
Ezt mondtam minden Real fun havernak is.
Szerencsére nem új, divat Real szurkoló vagyok. Tudom kezelni az ilyen dolgokat. A '98as 2000es meg '02es BL győzelmet nagyobb mellénnyel "hírdettem", de akkor még kölyök voltam. Utána meg le kellett nyeljem, hogy a nagy, galaktikus Real folyamat kiesik a 1/8-ad döntőben a BLben. És itt jön a csoda Barcázás meg a ki kell bővíteni a trófea termet duma. Ironizáltam, de ugyanúgy megkapja a Real is. Mert tényleg rengetegen nevettek a nagy galaktikusokon, mikor egy Lyon is kiejtette őket. Attól még galaktikusak voltak, a csúcs Barca meg csúcs Barca volt. Ezt a részét ne vegyétek magatokra. :) De azt nem értem, hogy minek kellett egy ilyen dumát benyomni, mint a La Pulga. Ez olyan mintha én írnám a 15'-ös triplázásotok után, hogy de CR el kussoltatta a Nou Campot. Hát kösz, nagyon sokat értünk vele a szezon végén... :D
ALEXDP írta:Mellesleg, ami jár az jár, és el kell ismernem valamit jól csinálsz, mert voltak már itt néhányan, akik kevesebb hasonló stílusú hsz után első padba lettek ültetve.
Te valamiért Még nem...
Hajrá!
Miért olyan nagy gond a stílus? Mert nem csili-vili szavakkal fejezem ki a gondolataim? Nem gyaláztam a Barcát, nem emeltem az egekig a Realt, csak nem értettem egyet La Pulgával, mert azt a mondatot ő sem gondolhatta komolyan. :mrgreen:
Nero. írta:Ez a Real éve volt, benne volt. Enrique is megmondta áprilisba hogy ez a Madrid komoly, a kupák garantálták, de valljuk be fényévekre volt a Pep-team alázásaitól, szintjétől.
Igen, tavaszra összeállt a dolog. De azért felénk sem minden fenékig tejfel. Mert igaz, hogy rengeteg a potenciál a csapatban, ilyen k.pályja talán még senkinek nem volt, az valami brutál. Meg úgy alapból jól néz ki a csapat, de ha jövőre megint marad a BBC, akkor haza is lesz vágva az egész.
Nero. írta:A téli klasszikust se érdemes elfelejteni ahol 1-0nál komoly ziccereket szórakozunk el, majd Arda ostoba szabálytalansága miatt egyenlíteni tudott a Real egy vicc góllal, meg a végén Casemiro épphogy kitudta fejelni a gólvonalról a labdát...
Jó, most ennyi erővel lehet azt is írni, hogy a Real is hagyott ki ziccereket. Vagy tavasszal kaptatok egy dupla fórt. Mert Bale kezdetése érthetetlen. Itt is többen írtátok, hogy szerencsére nem egy jó formában lévő Isco kezd, hanem egy félig sérült Bale. Ramos hülyesége meg hab volt a tortán...
Avatar
lahertitty
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009.08.07. 11:33:36
Tartózkodási hely: Kiskunhalas

2017.07.12. 05:34:59

ALEXDP írta:IscoDisco, a legutóbbi néhány hozzászólásod olvasva, az jut eszembe, hogy nekünk most nem árt szerénynek lenni, nektek meg most kell!
Hááát, ha úgy nézzük, akkor a csapatok teljesítményére nincsen kihatással, hogy személy szerint Ő vagy akár az összes többi magyar Real Madrid szurkoló mennyire "hordja fenn az orrát".
A hozzászólásod többi részével viszont maximálisan egyetértek :)
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.12. 03:04:00

A téli klasszikust se érdemes elfelejteni ahol 1-0nál komoly ziccereket szórakozunk el, majd Arda ostoba szabálytalansága miatt egyenlíteni tudott a Real egy vicc góllal, meg a végén Casemiro épphogy kitudta fejelni a gólvonalról a labdát...

Ez a Real éve volt, benne volt. Enrique is megmondta áprilisba hogy ez a Madrid komoly, a kupák garantálták, de valljuk be fényévekre volt a Pep-team alázásaitól, szintjétől.

A szuperkupa még a CdRnél is jelentéktelenebb, de most rengeteget fog számítani a közhangulat miatt. Ha bukjuk kint elszabadul a pokol szerintem, ha hozzuk akkor az reményt ad plusz a becsületünket is visszahozzuk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2017.07.12. 00:42:05

IscoDisco, a legutóbbi néhány hozzászólásod olvasva, az jut eszembe, hogy nekünk most nem árt szerénynek lenni, nektek meg most kell!
Ezt mondtam minden Real fun havernak is.
Tény, hogy pillanatnyilag ez a helyzet, nektek összejött elég komolyan az elmúlt másfél két év, nekünk nem annyira.
De talán szükségtelen az ironikus csodabarszázás, az az legyen a legnagyobb örömötök féle, amíg mi év végén mindent nyerünk meg kupa lerakat bővítés...
Főleg ezen a fórumon.
Bár véleményem szerint a másik oldalon is megmosolyogtató lenne ekkora méretű kabát, annak tükrében ahogy szűk másfél éve kinézett az elmúlt tíz évetek, meg amilyen hangulat uralkodott arrafelé még tizenegynéhány hónapja...
Úgy csinálsz, mintha a mostani lenne a standard állapot hosszú évek óta...
El bagatellizálhatod a klasszikók eredményeit, csak visszás, elsősorban azért, mert jó rég óta a vadász és a medve esetére hajaz azok kimenetele, ahol jellemzően ti vagytok a vadász, másodsorban pedig az ilyen hangvételű kinyilatkozatások hozzák azokat a reakciókat, amikor sokan elkezdenek a Bl győzelmeiteket illetően azok tényén túllátva azok módjáról is beszélni, esetleg a mutatott játékról, és hasonló dolgokról.
Mellesleg, ami jár az jár, és el kell ismernem valamit jól csinálsz, mert voltak már itt néhányan, akik kevesebb hasonló stílusú hsz után első padba lettek ültetve.
Te valamiért Még nem...
Hajrá!
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.12. 00:16:18

S.Agüero írta:Mondjuk nem értem. Attól, hogy Messi megver titeket, miért ne nyerhetnénk mást a Kupán kívül?
Nyerhettek, én nem írtam, hogy mindent viszünk. Csak jött a La Pulga, "hogy addig nem baj amíg Messi egyel többet lő mint ti" :) Ebből mi jön le? Nem az, hogy elvan egy olyan győzelemmel amin egy 10emberrel játszó, ráadásul kitámadó Real ellen játszottatok? Csak erre reagáltam, hogy addig nincs gond madridista oldalról amíg csak ilyenekkel tud pár Barca fan vissza vágni, hogy há' de Messi meg bla bla bla...

A stílusért meg elnézést, akivel lehet normálisan diskurálni, azzal normálisan is fogok. De egy ilyenre (sajnos) nem tudok normálisan reagálni. Arról meg nem tehetek, hogy új vagyok. Régóta olvasom a fórumot, mert ha nem is szimpatizálok a Barcával, attól még kíváncsi vagyok arra, hogy mi történik velük. Regisztráltam, mert a Paleszt meg csababarcát (mondjuk benne csalódtam a 0,001% miatt :mrgreen: ) rég ismerem a madridomról. Meg ott vot még GT (mi van azzal az emberrel basszus? ) lesliejr, meg még páran akiknek az írásait szívesen olvaom.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.12. 00:00:56

Mondjuk nem értem. Attól, hogy Messi megver titeket, miért ne nyerhetnénk mást a Kupán kívül? :)
Egyébként nem azzal van a baj, amit írsz, hanem ahogyan írod, de lehet csak nekem böki a csőröm. Főleg úgy, hogy a legtöbbetek most tavasszal vagy nyáron regisztrált... :)
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.11. 23:33:38

La Pulga írta:Hu haver, nyugodj meg azert nem kell ezt ennyire komolyan venni. Szerencsere nem annyi oromunk volt az elmult 10 evben, hogy Messi eldontott egy-ket clasico-t
Hát haver, asszem abban egyet érthetünk, hogy az előző szezon után, meg az eddigi transzfer hírek után én vagyok a nyugodtabb. :) De Messi igen, a valaha élt egyik legnagyobb. Aki ezt vitatja az vak, vagy full hülye. De ezt mondom, legyen ennyi örömötök, hogy mutogatja a mezét a Bernabeuban, míg a Realnak meg bővíteni kelljen a trófea termét, mert már nincs hely a sok kupának. :)
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2017.07.11. 22:44:47

IscoDisco írta:
La Pulga írta:Addig nem baj ameddig Messi eggyel tobbet lo, mint ti
Nem baj? Adja a jó Isten, hogy annyi örömötök legyen, hogy Messi eldönt 1-1 Clásico-t. Én elhiszem, hogy kapaszkodni kell valamibe, de ezzel vágsz vissza?
Hu haver, nyugodj meg azert nem kell ezt ennyire komolyan venni. Szerencsere nem annyi oromunk volt az elmult 10 evben, hogy Messi eldontott egy-ket clasico-t :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.11. 22:33:19

Emlékezzünk Yayára, neki sem jött össze a dekázás, aztán mégis klasszis lett.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.11. 22:28:48

És a kettő dolog kizárja egymást nyilván.
Válasz küldése