Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.17. 09:03:12

Örülök, h legalább egy szusszanásnyi előnyünk lett. Valóban gyengébben teljesít a Classico óta a RM, de eddig mindig ha nehezen is, hozták a meccseket, és az azt gondoltam, ez így fog menni tovább, úgyhogy azért engem meglepett a botlás.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2209
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.17. 00:12:41

gergo9 írta:
daffy írta:mourinho hozadéka eddig annyi,hogy nézhetetlen a meccs. ezt mondjuk vártam is,de letámadás,motiváció,elszántság,emberfogás,fegyelem, ezek mind kimaradtak,pedig épp ezért jött hozé. amíg a támadók csípőre tett kézzel sétálgatnak,addig itt nem lesz semmi. és ezért 3-4 embert játszatni elöl?! minek? sétálgatni elég egy is. szánalmas volt a produkció,ahogy a szezon eddig,a játék pedig köpedelem. továbbra is tartom,hogy a keret tehetséges,de a real madridban senki nem fogja játékossá kinőni magát,amíg nincs körülötte CSAPAT. dm,özil,benzema,marcelo,canales tehetséges,de az kevés. ide komplett játékosok kellenek,hogy egy rohadt kupát nyerjen a csapat,mert addig semmi nem lesz. hulladék az egész. tépném le az összesről a fehér mezt,mert nem tudják,hogy mit jelent a címer a "pólón". szégyenteljes,hogy ez a real madrid. :roll:
szerk: gratulálok a bajnoki címhez. ez így 5 pont+ a tavaszi clásicó 3(mert ez így esélytelen,erre bármit feltennék). 8 ponttal előnnyel ezt a ligát meg lehet nyerni. mou meg ha félti a hazai rekordját,akkor gyorsan szedi a cuccát :)
4pont az csak sajnos.
Amugy meg mostanában pár meccsen rezgett a léc , vmennyire várható volt hogy egyszer megégnek.
Klasszikó után gyengültek sztem. Hogy most ez a mentális 5-0utáni "óbazzegezeketkénemeglőzni" tudat miatt van , vagy egy hosszabb de nem tul mély hullámvölgy miatt azt nem tudom.
Gergővel egyetértek. :) Csak annyit fűznék hozzá, hogy hullámvölgy az mindenképp van, csak az okát nem tudjuk. :)

Daffy! Azért kicsit erősen beszélsz a csapatról. Amelyik igazából annyira nem rossz. Egy-egy vereség belefér, a játék meg annyit változott úgy kollektívan, hogy a nagy Galaktikus Madrid játéka már ne jöhessen létre. Ez az egyik fele a dolognak. A másik az, hogy sajnos egy bajnokságban van a szerintem minden idők legjobb csapatával. Így 1-1 ilyen bukás, vagy nehezebben megnyert meccs, tényleg okádék játékkal sokkal jobban kiütközik, mintha mondjuk egy középszerű nagy rivális lenne csak. Vagy nem is kell, hogy középszerű legyen, elég az is, ha csak nem ennyivel jobb. Tud ez a Reál, ha akar, lásd Villareál ellen, de végesek a határaik. A Barcánál még nem látom ezeket a határokat. (08-09 után nem gondoltam volna, hogy van feljebb, de nagyot tévedtem...)

Olyan változás kéne abba a csapatba, ami igazából először is nem egy-két idényes, másodszor is nem biztos a siker a jövőben sem, mert már van egy csapat előtte egy lépéssel. Persze változhatnak az idők, de most nem érzem azt, hogy nagyon kiöregedő, vagy mentálisan gyönge lenne az a csapat, amelyik épp elnyomja a királyi gárdát.

Bár abban viszont egyetértek, hogy José mester érkezése nem sokat tett hozzá a csapathoz. Pellegrininek kellett volna maradnia, ő legalább szorossá tette a klasszikust. :twisted:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.01.16. 23:55:54

Az lett volna a vicces, ha az a labda lepattant volna Fábián -ról s be a kapuba... :lol: Akkor az már szabályos gól lett volna nem? mivel "kirúgta" a labdát a kapus.

Bár vérparaszt volt Fábián...
KépKép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.16. 22:15:22

mindorokke_barca írta:
elképzelhető hogy túlzás. sokan utálnak a túloldalon,de le****.
amúgy ki vagy a túloldalon?:)
olvasni úgy is lehet,hogy nincs regelve az ember,egyébként oda írtam,hogy nem használom,csak olvasom
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.01.16. 22:15:19

daffy írta:
víscaelbarca!forever írta: a hszed utolsó része kissé túlzás :P jó lenne a bajnoki cím, de mi is fogunk pontokat veszíteni :roll:
elképzelhető hogy túlzás. sokan utálnak a túloldalon,de le****. a tények engem igazolnak. nagyképűség,de akárhányszor lehordom a realt,mindig bebizonyosodik végül,hogy igazam volt(90+%). meglátod,hogy mi lesz. a túloldali forumot nem használom,csak olvasom,de max 2-3 emberrel tudok egyetérteni. a neveiket nem írhatom le,de a lényeg az,hogy az idő engem szokott igazolni :)
Ezért nem fog a Real BL-t nyerni. Mourinho eddig csak olyan csapattal tudott BL-t nyerni akik szerények alázatosak, középszerű játékosok. ( Porto,Inter)
Most gondolj bele ha az Inter akkora arccal állt volna ki a Barca ellen ahogy azt Ronaldóék tették :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára víscaelbarca!forever 2011.01.16. 22:16:14-kor.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.01.16. 22:14:03

elképzelhető hogy túlzás. sokan utálnak a túloldalon,de le****.
amúgy ki vagy a túloldalon?:)
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.01.16. 22:10:08

csababarca írta:
Mondjuk eleve a lefújás is véleményes. Ilyet olyan fele-fele arányban fújnak le a sporik,hogy bezúzzák a sorfalba,és kéz. De legyen,1 tizit nem adtak meg nekik.

A másik az melyik lehetett? Amikor Benzemával szemben szabálytalankodtak? mert az még kívül történt,maga a szabálytalanság a 16-on kívül volt.

Egyébként ez tényleg szánalmas,egy utolsó Almeria ellen nem egy 90+os 50-50es tizin kell a hibát keresni. ELőtte kellett volna berúgni a helyzeteket,és senkit nem érdekelne az egész.

Én azt mondom,hogy annyiszor mentette már meg így a meccset a real, hogy törvényszerű volt,hogy egyszer elpártol tőlük az ilyesfajta nyerés.
Azt nagyon adom hogy nem ezeken kéne múlnia!

De nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a következő meccsen. Mert ide csatár kell, Benzema kevés. Ha ül, akkor meg luxus Cr-t csatárban játszatni( ha meg Benzema kezd akkor Kaká ül, szóval..), ideiglenesen lehet, mert mi van ha beüti Kaká passzát, lesz olyan hogy eldönti, de neki szélen kéne játszani.

Eddig nem értettem egyet a daffy által támogatott csatárvásárlásról, de elengedhetetlen hogy vegyenek most valakit..
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.16. 22:01:56

lluisllach89 írta:Nekünk azért nem kell örömködnünk mert ha minden meccsen pörgünk, úgy játszunk ahogy tudunk, akkor csakis magunkkal kell foglalkoznunk.

A meccshez még annyi hogy dobjon valaki egy lassítást majd Ronaldo uccsó előtti szabijáról. Szerintem 11-es lett volna csak nem merte a spori megadni. Szóval bírói tévedés(legalább is sztem), utána kapufa, ha ehhez hozzáveszem hogy szimulált mindenki akkor nagyon peches meccs.

Ráadásul ilyenkor nyugodtan mehetne 96-97 percig a meccs.

Mondjuk eleve a lefújás is véleményes. Ilyet olyan fele-fele arányban fújnak le a sporik,hogy bezúzzák a sorfalba,és kéz. De legyen,1 tizit nem adtak meg nekik.

A másik az melyik lehetett? Amikor Benzemával szemben szabálytalankodtak? mert az még kívül történt,maga a szabálytalanság a 16-on kívül volt.

Egyébként ez tényleg szánalmas,egy utolsó Almeria ellen nem egy 90+os 50-50es tizin kell a hibát keresni. ELőtte kellett volna berúgni a helyzeteket,és senkit nem érdekelne az egész.

Én azt mondom,hogy annyiszor mentette már meg így a meccset a real, hogy törvényszerű volt,hogy egyszer elpártol tőlük az ilyesfajta nyerés.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.16. 22:01:34

víscaelbarca!forever írta: a hszed utolsó része kissé túlzás :P jó lenne a bajnoki cím, de mi is fogunk pontokat veszíteni :roll:
elképzelhető hogy túlzás. sokan utálnak a túloldalon,de le****. a tények engem igazolnak. nagyképűség,de akárhányszor lehordom a realt,mindig bebizonyosodik végül,hogy igazam volt(90+%). meglátod,hogy mi lesz. a túloldali forumot nem használom,csak olvasom,de max 2-3 emberrel tudok egyetérteni. a neveiket nem írhatom le,de a lényeg az,hogy az idő engem szokott igazolni :)
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.01.16. 22:00:58

daffy írta:mourinho hozadéka eddig annyi,hogy nézhetetlen a meccs. ezt mondjuk vártam is,de letámadás,motiváció,elszántság,emberfogás,fegyelem, ezek mind kimaradtak,pedig épp ezért jött hozé. amíg a támadók csípőre tett kézzel sétálgatnak,addig itt nem lesz semmi. és ezért 3-4 embert játszatni elöl?! minek? sétálgatni elég egy is. szánalmas volt a produkció,ahogy a szezon eddig,a játék pedig köpedelem. továbbra is tartom,hogy a keret tehetséges,de a real madridban senki nem fogja játékossá kinőni magát,amíg nincs körülötte CSAPAT. dm,özil,benzema,marcelo,canales tehetséges,de az kevés. ide komplett játékosok kellenek,hogy egy rohadt kupát nyerjen a csapat,mert addig semmi nem lesz. hulladék az egész. tépném le az összesről a fehér mezt,mert nem tudják,hogy mit jelent a címer a "pólón". szégyenteljes,hogy ez a real madrid. :roll:
szerk: gratulálok a bajnoki címhez. ez így 5 pont+ a tavaszi clásicó 3(mert ez így esélytelen,erre bármit feltennék). 8 ponttal előnnyel ezt a ligát meg lehet nyerni. mou meg ha félti a hazai rekordját,akkor gyorsan szedi a cuccát :)
4pont az csak sajnos.
Amugy meg mostanában pár meccsen rezgett a léc , vmennyire várható volt hogy egyszer megégnek.
Klasszikó után gyengültek sztem. Hogy most ez a mentális 5-0utáni "óbazzegezeketkénemeglőzni" tudat miatt van , vagy egy hosszabb de nem tul mély hullámvölgy miatt azt nem tudom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gergo9 2011.01.16. 22:02:12-kor.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.01.16. 22:00:05

Megértem, hogy a fehéreknek nagyon fontos, hogy minél több szabadrúgás/szöglet/11-es legyen egy meccsen, különben kb. 40-50%-al csökken a góltermésük - ami amúgy 1 vicc, mert ugye nem az utolsó helyezettről beszélünk. Az újságok persze nem erről beszélnek, hanem a bíróról...a bíróról...és a bíróról. Hogy véletlenül, szökőévente egyszer, nincs 11-es egy Madrid meccsen :)
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.01.16. 21:58:38

Enjoy írta:
fanbarca írta:Casillas kicsit elborult, de nem is csodálom, én a helyében hánytam volna olyan védelmet látni magam előtt :D egyszerűen pfuh..

Na már csak egy győzelem kell nekünk s jöhet a mulatozás :D. :-({|= \:D/
Mit csinált Casillas? Nem néztem sajna a meccset :D
Ezt:
http://www.youtube.com/watch?v=MYqq4vIBA20
Kép
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.01.16. 21:56:37

daffy írta:mourinho hozadéka eddig annyi,hogy nézhetetlen a meccs. ezt mondjuk vártam is,de letámadás,motiváció,elszántság,emberfogás,fegyelem, ezek mind kimaradtak,pedig épp ezért jött hozé. amíg a támadók csípőre tett kézzel sétálgatnak,addig itt nem lesz semmi. és ezért 3-4 embert játszatni elöl?! minek? sétálgatni elég egy is. szánalmas volt a produkció,ahogy a szezon eddig,a játék pedig köpedelem. továbbra is tartom,hogy a keret tehetséges,de a real madridban senki nem fogja játékossá kinőni magát,amíg nincs körülötte CSAPAT. dm,özil,benzema,marcelo,canales tehetséges,de az kevés. ide komplett játékosok kellenek,hogy egy rohadt kupát nyerjen a csapat,mert addig semmi nem lesz. hulladék az egész. tépném le az összesről a fehér mezt,mert nem tudják,hogy mit jelent a címer a "pólón". szégyenteljes,hogy ez a real madrid. :roll:
szerk: gratulálok a bajnoki címhez. ez így 5 pont+ a tavaszi clásicó 3(mert ez így esélytelen,erre bármit feltennék). 8 ponttal előnnyel ezt a ligát meg lehet nyerni. mou meg ha félti a hazai rekordját,akkor gyorsan szedi a cuccát :)
a hszed utolsó része kissé túlzás :P jó lenne a bajnoki cím, de mi is fogunk pontokat veszíteni :roll:
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.01.16. 21:52:57

zsuni írta:
szerk: zsuni! és mi van a kapuralövésekkel? az tök utolsó ellen játszott a csapat...egy nyamvadt döntetlen az eredmény. a kapuralövés szép dolog,de nem illene beverni néhányat? a védekezés is része a focinak,csakúgy mint a védés. ha a kapus védi a labdákat,akkor a csapata nem érdemel,csak vereséget,mert védenie kellett? a focit gólra játszák,a kapuralövés önmagában semmit nem ér. játékban nem nagyon vertük össze az almeriát. ne nevettessük ki magunkat. gyenge produkció volt,bízzunk a sikeresebb folytatásban
gyenge volt, nem vitatom, de attól még hogy nem érdemelték meg a győzelmet.. mindegy nem megyek bele, szerintem ez mártirkodás
nektek 25kapuralövésetek van meccsenként, ebből kb 8 kaput talál, amiből 3 épphogy elpisil a kapuig... azt kéne megpróbálnotok, hogy nem ellőni mindent az égbe, hanem visszahúzni, előröl kezdeni, mert nem lehet mindent megoldani erőből meg őrült rohangálásból... nem mintha bánnám...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2011.01.16. 21:51:19

fanbarca írta:Casillas kicsit elborult, de nem is csodálom, én a helyében hánytam volna olyan védelmet látni magam előtt :D egyszerűen pfuh..

Na már csak egy győzelem kell nekünk s jöhet a mulatozás :D. :-({|= \:D/
Mit csinált Casillas? Nem néztem sajna a meccset :D
Kép
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.16. 21:22:36

szerk: zsuni! és mi van a kapuralövésekkel? az tök utolsó ellen játszott a csapat...egy nyamvadt döntetlen az eredmény. a kapuralövés szép dolog,de nem illene beverni néhányat? a védekezés is része a focinak,csakúgy mint a védés. ha a kapus védi a labdákat,akkor a csapata nem érdemel,csak vereséget,mert védenie kellett? a focit gólra játszák,a kapuralövés önmagában semmit nem ér. játékban nem nagyon vertük össze az almeriát. ne nevettessük ki magunkat. gyenge produkció volt,bízzunk a sikeresebb folytatásban
gyenge volt, nem vitatom, de attól még hogy nem érdemelték meg a győzelmet.. mindegy nem megyek bele, szerintem ez mártirkodás
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.16. 21:16:03

kistotti írta:A spanyol AS és Marca szerint a találkozó játékvezetője ismét súlyosan megkárosította a vendég csapatot, a beszámolók szerint ezúttal két nyilvánvaló tizenegyes nem került megítélésre a Mourinho-csapat javára.

Nem röhej? :D
Ja és megint játékosokat akarnak venni mert x-eltek:D
nem röhej. 1 tizi lett volna jogos. a játékosvétel nem az x miatt van. tudod,így működnek a dolgok arrafelé. egy csatár "van",illik többel elindulni a bl hajrára. a röhej maximum maga a kifogás,hogy ilyenekkel kell élni és nem lehet a füvön elverni egy tudása alapján másodligás csapatot. moutól is folyton jönnek a szép szavak,meg a siránkozás,de a pályán egyelőre nem mutatnak semmit a fiai.
szerk: zsuni! és mi van a kapuralövésekkel? az tök utolsó ellen játszott a csapat...egy nyamvadt döntetlen az eredmény. a kapuralövés szép dolog,de nem illene beverni néhányat? a védekezés is része a focinak,csakúgy mint a védés. ha a kapus védi a labdákat,akkor a csapata nem érdemel,csak vereséget,mert védenie kellett? a focit gólra játszák,a kapuralövés önmagában semmit nem ér. játékban nem nagyon vertük össze az almeriát. ne nevettessük ki magunkat. gyenge produkció volt,bízzunk a sikeresebb folytatásban
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.16. 21:15:42

kistotti írta:A spanyol AS és Marca szerint a találkozó játékvezetője ismét súlyosan megkárosította a vendég csapatot, a beszámolók szerint ezúttal két nyilvánvaló tizenegyes nem került megítélésre a Mourinho-csapat javára.

Nem röhej? :D
Ja és megint játékosokat akarnak venni mert x-eltek:D
Na ez se volt egy objektív korrekt hozzászólás!
És az újság is túloz, de hát madridi, "érthető"
A végén lehet nem merte befújni a büntetőt, azt nem láttam, hogy az volt-e!
Csatárt meg nézz utána miért akarnak venni, s mikor kezdtek el keresgélni :wink:
Ha ironikusan írtad, én kérek elnézést...
Kép
Kép
Kép
Avatar
puyiii06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2010.11.26. 17:31:32
Tartózkodási hely: Barcelona/Szombathely

2011.01.16. 21:15:29

kistotti írta:A spanyol AS és Marca szerint a találkozó játékvezetője ismét súlyosan megkárosította a vendég csapatot, a beszámolók szerint ezúttal két nyilvánvaló tizenegyes nem került megítélésre a Mourinho-csapat javára.

Nem röhej? :D
Ja és megint játékosokat akarnak venni mert x-eltek:D
Tavaly is csak a birokat tudták szidni

Szánalmas
Barca & WHU & Fradi & Hali<3
socio66

2011.01.16. 21:15:20

hányszor kellett volna már ennek a koreográfiának lejátszódnia a madrid mutatott játéka alapján..
de végre most visszaadott valamit a sors ezzel a kapufával a végén.
el sem hiszem tényleg,odáig jutok lassan emiatt a szutyok,egyhangú bajnokság miatt hogy jobban örülök az ellenfél vereségének,mint a csapatom győzelmének.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.16. 21:14:51

cr volt a csatár,ennyi elég vagy még szeretnél valamit? Smile
az első félidő szokás szerint az ellenfélé. a másodikban egy helyzet,almeria gól. a real motiválatlanul nyomta,tán alábecsülte az ellenfelet. rossz volt a taktika. a győzelmet a meccs végi hajrá miatt hááát...nem is tudom. nem biztos,hogy megérdemelte a real,inkább ezt az eredményt. hátha észbe kapnak.
nem érdemelte meg? az már erősen wtf kategoria. lehet hogy hulladék volt a játék, de ne mondjunk már ilyeneket basszus, 20eezr kapuralövés a másik oldalon 5. na mindegy, mártirkodjunk
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.01.16. 21:14:35

daffy írta:cr volt a csatár,ennyi elég vagy még szeretnél valamit? :)
az első félidő szokás szerint az ellenfélé. a másodikban egy helyzet,almeria gól. a real motiválatlanul nyomta,tán alábecsülte az ellenfelet. rossz volt a taktika. a győzelmet a meccs végi hajrá miatt hááát...nem is tudom. nem biztos,hogy megérdemelte a real,inkább ezt az eredményt. hátha észbe kapnak.
Ha lazsáltak akkor Mou biztos helyrerázza őket mert ilyet nem szabad csinálni még egy Almeira ellen sem. Egyébként nem kell rögtön feladni mert a Barca is emberekből áll. Ők sem tudnak mindig 100%on teljesíteni. Ezért is találta ki Pep ezt a taktikát ahol hiába játszanak rosszul, ha kifárasztják az ellenfelet a folytonos labdatartással, akkor előbb utóbb úgyis meglesz a vezető gól.
Na de inkább nézem a meccset :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiFan 2011.01.16. 21:15:14-kor.
kistotti
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.06.27. 08:03:49
Tartózkodási hely: Szombathely

2011.01.16. 21:12:43

A spanyol AS és Marca szerint a találkozó játékvezetője ismét súlyosan megkárosította a vendég csapatot, a beszámolók szerint ezúttal két nyilvánvaló tizenegyes nem került megítélésre a Mourinho-csapat javára.

Nem röhej? :D
Ja és megint játékosokat akarnak venni mert x-eltek:D
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.01.16. 21:11:29

Nekünk azért nem kell örömködnünk mert ha minden meccsen pörgünk, úgy játszunk ahogy tudunk, akkor csakis magunkkal kell foglalkoznunk.

A meccshez még annyi hogy dobjon valaki egy lassítást majd Ronaldo uccsó előtti szabijáról. Szerintem 11-es lett volna csak nem merte a spori megadni. Szóval bírói tévedés(legalább is sztem), utána kapufa, ha ehhez hozzáveszem hogy szimulált mindenki akkor nagyon peches meccs.

Ráadásul ilyenkor nyugodtan mehetne 96-97 percig a meccs.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.16. 21:11:13

MessiFan írta:Ugye nem mondjátok komolyan hogy az Almeira x-elt a Reallal ami a legerősebb kerettel állt ki? :shock:
Ez meglepő. De legalább így nagyobb előnyre tehet szert a Barca :)

Valaki elmesélné mi történt a meccsen?
cr volt a csatár,ennyi elég vagy még szeretnél valamit? :)
az első félidő szokás szerint az ellenfélé. a másodikban egy helyzet,almeria gól. a real motiválatlanul nyomta,tán alábecsülte az ellenfelet. rossz volt a taktika. a győzelmet a meccs végi hajrá miatt hááát...nem is tudom. nem biztos,hogy megérdemelte a real,inkább ezt az eredményt. hátha észbe kapnak.
Válasz küldése