Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2018.02.16. 10:15:14

Varatrix írta:
IscoDisco írta: De nekem elképesztő, hogy minden egyes meccsen megvan magyarázva, hogy amúgy ez a Real valami borzasztó és csak szerencséje van, vagy tolják a bírók.
Szerintem ugyanilyenek vagytok (általánosságban) nincs ebben semmi furcsa. Nem megyek át meggyőzni senkit hogy, a Suárez nem feldobta magát hanem felrúgták, nem szerencsénk volt, hanem jól játszottunk. A Real Madrid szurkolói akkor is ilyeneket mondanának ha fegyver lenne a tarkójukhoz nyomva, ahogyan az átlag Barca szurkoló is.

Sajnos két ilyen kritikus tömeggel rendelkező fórumon ez elkerülhetetlen. Teljesen más csapat szurkolóinál is nehéz objektív véleményre bukkanni. Ott is azért vannak szimpátia alapok, de még szakértőknél, kommentátoroknál is hajlamosak egyesek érezni részrehajlást.

Fordított helyzetben nem zavarna a második gólotok, ahol Ronaldo szabálytalan volt. Messinek elnéznénk, nem foglalkoznánk vele.

Amúgy meg nem szerencse kérdése hogy a Real Madrid megnyer egy meccset a végjátékban. Ez az egyik legnagyobb, és legelvitathatatlanabb érdeme a csapatnak.
Nem erre gondoltam. Ebben persze, hogy nem lesz egyetértés. Ha már felhoztad Suarezt. Valami elképesztő mód utálom, de be tudom látni, hogy a világ legjobb kilencese. Vagy a Messi-CR "párharc". Itt talán Nero ismeri el CR-t ami miatt sokszor meg is kapja a magáét. :D A nagy többség meg nevet rajta. A másik oldal meg el tudja mondani, hogy igen, Messi a jobb. Meg ez a nincs focija a Realnak. Ők is olyan dolgokra képesek, hogy csak néz az ember. Ettől még gyenge szezont hoznak, azt nem vita tárgya. Egyébként nektek mivel van idén jobb játékotok? Nem csak a miénknél, bárkiénél. Egy Messivel. Ha ő nem színezi, akkor ki? Na mindegy, nem akarok itt békíteni, de nem csak a Barcából és Messiből áll a foci és nehez léptek át ezen.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.02.16. 09:51:12

IscoDisco írta: De nekem elképesztő, hogy minden egyes meccsen megvan magyarázva, hogy amúgy ez a Real valami borzasztó és csak szerencséje van, vagy tolják a bírók.
Szerintem ugyanilyenek vagytok (általánosságban) nincs ebben semmi furcsa. Nem megyek át meggyőzni senkit hogy, a Suárez nem feldobta magát hanem felrúgták, nem szerencsénk volt, hanem jól játszottunk. A Real Madrid szurkolói akkor is ilyeneket mondanának ha fegyver lenne a tarkójukhoz nyomva, ahogyan az átlag Barca szurkoló is.

Sajnos két ilyen kritikus tömeggel rendelkező fórumon ez elkerülhetetlen. Teljesen más csapat szurkolóinál is nehéz objektív véleményre bukkanni. Ott is azért vannak szimpátia alapok, de még szakértőknél, kommentátoroknál is hajlamosak egyesek érezni részrehajlást.

Fordított helyzetben nem zavarna a második gólotok, ahol Ronaldo szabálytalan volt. Messinek elnéznénk, nem foglalkoznánk vele.

Amúgy meg nem szerencse kérdése hogy a Real Madrid megnyer egy meccset a végjátékban. Ez az egyik legnagyobb, és legelvitathatatlanabb érdeme a csapatnak.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2018.02.16. 09:25:40

Nero. írta:https://www.youtube.com/watch?v=UXpJjSDhxZM

Real Madrid öltöző a Juventus ellen félidőben. Egy kicsit érdekesnek tartom ezt a videót (nem azért mert Ramos egy száll cerkával hallgatja a mestert). Volt anno a válogatottunkról az a dokumentum film a norvégok elleni meccsről. Ott félidőben szinte mindenki kezébe nyomtak egy laptopot, mindenkivel külön beszéltek a szakmai stáb tagjai, a játékosok felszólaltak hogy mit látnak a pályán, ők is kezelték a mágnestáblát stb. stb.
Ezek után azt gondoltam hogy egy Barca, Real színtű csapatnál még ennél is profibb meló folyik az öltözőben, de itt 7 percig csak ülnek síri csendben, majd bejön Zidane és elmondja hogy amúgy a Juve 4-4-2be játszik, lehetőleg ne sárguljanak be a védők, és ne aggódjanak mert úgyis fognak gólt lőni.
Vagy például azt hittem hogy tele van tolmácsokkal az öltöző. Kroos, Bale stb. szerintem két szót nem értett abból amit Zidane mondott.
Lehet csak kivágtak egy pár jelenetet, mert nem akarták megmutatni a világnak, de lehet hogy gyakorlatilag tényleg semmi nem történt az öltözőben.

Ezzel nem arra akartam kilyukadni hogy Zidane gyenge edző, csak meglepődtem hogy lehet hogy szinte semmi nem történik a nagycsapatoknál abban a 15 percben a pihenésen kívül.

Szerintem teljesen rendben van ez a videó. Ezek vérprofi játékosok, akik focival kelnek-fekszenek, ráadásul elképesztő meccsrutinjuk van. Nekik nem fogsz már hatalmas újdonságokat mondani 15 percben. Nagyon jó, hogy hagyta őket lehiggadni, kicsit mindegyikük lepörgethette az első félidőt a fejében. Ha azonnal taktikai utasításokkal bombázza őket, annak a negyede sem jut el az agyukig. Valószínűleg a meccs képe sem indokolta, hogy nagyon bele kellene nyúlni a szerkezetbe. Csak több aggresszivitást kért a játékosoktól, ezen kívül a begyakorolt sémákat kell játszaniuk. Ezeket pedig álmukból felkelve is megcsinálják. A magyar válogatottat egy napon sem lehet említeni velük. A mieinknek gyakorlatilag folyamatosan magyarázni kell, mert valószínűleg sokszor bizonyos játékhelyzeteket, szerkezeti átrendeződéseket sem ismernek fel, amiből az ellenfél megfoghat minket. Ezért kell folyamatosan rávezetni őket, akár képi anyaggal is, hogy mi az amire figyelmiük kell. Egy Real játékos ezeket a kisujjából kirázza, legfeljebb apró finomhangolásokra van szükség a szünetekben.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2018.02.16. 08:17:12

Rivaldo11 írta:...
Így igaz, jól megfogalmaztad. Ennyi elég ahhoz, hogy mindenki két perc alatt elfelejtse azt az - önmagához képest - gyengécske teljesítményt, amit az elmúlt 6 hónapban letett az asztalra...
Kiváló játékos, ezt nem vitatom, de azért legyünk már reálisak: egy tizi, meg egy tipikus jókor jó helyen gól. Közben fél órákra eltűnik,a nevét sem hallani.
Ezért nem kellene rögtön ódákat zengeni Christiánóról, miközben Neymarról, meg Mbappéről mindenki úgy beszél, mintha tök nullák lettek volna. Én ellenben azt láttam, hogy egy-az egyben megvernek akár 3 védőt is a világ egyik legjobb csapata ellen. :shock: Kétség kívül övék a jövő.
Viszont fordítva is így működik majd. Ha a PSG hazai pályán kiejti majd a Realt (amire azért van reális esély) megint jönnek a nagy szövegek arról, hogy ez a reál már a múlté... Ha továbbjutnak, de a következő párharcban kiesnek (amire szintén van reális esély), akkor senki sem fog emlékezni egy tizire, meg egy térdről bepattant gólra.
Ilyen a futball...

Nekem az egész meccsből csak egy tanulság jött le: Ha legközelebb nem sikerül megnéznem egy találkozót, akkor nem fogom elolvasni sem a ló túloldalára egy perc alatt áteső sajtót, sem a kommenteket, hogy milyen volt a meccs, mert ezek elképesztően fals képed adnak. Ha nem láttam volna ezt a meccset, még elhinném azt a sok sületlenséget, amiket itt is néhányan leírnak. :mrgreen:
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2018.02.16. 08:08:30

A fél csapat nincs formában, ráadásul kondival is elég gyengén bírják. Per pill Varane, Marcelo és Kroos hozza azt, amit ténylegesen tud. Meg CR talán, az első félidőben egész jó volt mezőnyben a korábbiakhoz képest, meg legalább a góljai jönnek. Mindenki más alul teljesít. Modric is, Isco is. Ők meg kellenének a jó focihoz. Így azért nem egyszerű. Ráadásul egy PSG volt az ellen, akiket akárhogy húztok le, nehéz ellenük. Nemhogy még villogni is. Ti sem villogtatok tavaly, a visszavágót is szívből, erőből oldottátok meg. Azóta erősödtek egy Neymar-M'Bappe duóval. Akik szintén le lettek húzva, csak azt megint nem jegyeztétek meg, hogy mennyi plusz erőt emésztett fel, hogy kikapcsolják őket. Folyamatosan vissza kellett lépjen Modricnak meg Kroosnak is rájuk. És még így is össze szorult a gyomrom, mikor megindultak. Sokkal több volt ebben, mint szerencse meg bírói segítség (arra inkább ki se térek mert abban pláne nem fogunk egyet érteni :D ) csak más szempontból kéne nézzétek nem csak a gyűlöletből.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.16. 07:54:19

Nem azt mondom, hogy kizárólag szerencse kérdése ez, meg mondom, ahhoz is kell valami, hogy ezekből mindig jól gyertek ki. De ettől még meggyőzőek, vagy jobbak nem vagytok, mint az ellen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2018.02.16. 07:51:41

Az véletlen sem lehet, hogy az általatok semmibe nézett Zidane jól nyúlt bele a meccsbe és azért jöttek a "szerencsés" gólok? Ha meg szerencsés gól, a PSG-jé mi volt, arról senki nem beszél. Ez a nagy duma is, hogy a PSG a játék minden elemében jobb volt. Volt a 2. félidőben az 50-70 percig, amikor igen, nyomtak. Erre reagált Zidane a szélsők becserélésével és megint jobb lett a Madrid. Írtam, hogy többet nem írok, de nem tudok elmenni amellett, hogy mennyire egyoldalúan nézitek a dolgokat, kivéve LG-t. Értem én, hogy utált csapat, nem is kell őket szeretni. De nekem elképesztő, hogy minden egyes meccsen megvan magyarázva, hogy amúgy ez a Real valami borzasztó és csak szerencséje van, vagy tolják a bírók. Mindig az ellenfél ceri meg saját magát, hirtelen a PSG is gyenge semmi csapat lett. Szóval tényleg durva, hogy az elismerés még csak minimálisan sincs meg bennetek. :D
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.16. 05:50:06

Talán azért írom, mert egyszerűen az nem meggyőző, ha mikor már az ellenfelem a játék minden elemében jobb, elmegyek egy kontrával, aminek a végén a kapus ráüti aranylabda térdére a zsugát, és onnan bepattan. Évek óta ezek a meccsfordító jelenetek a semmiből. Ramos egyenlít az uccsó percben fejjel, Griezmann lécre vágja a büntetőt, Vidal kirúgja a stadionból a tizit 1:0-nál. Most Ronci betérdeli a vezetést jelentő gólt. Olyan momentumok, amik sorsdöntőek, ráadásul úgy, hogy mikor ezek jönnek, azokban a meccsszakaszokban általában már jobb az ellenfél( kivéve a 14'es finálét). Nem mondom, az ilyen helyzetekből jól kijönni nagy mentális erőre vall, de még több mázlira. Már már régi bayern szintű mázli. És mind a BL-ben. A ligában szerencsére, mivel hosszabb távon kell jónak lenni, ez nem jön ki. Ott kb a helyeteken is vagytok évek óta.
Visszatérve a meccsre, én pont nem vártam psg-től semmit, mert egyszerűen nem tudom hova tenni őket. A francia bajnokság nem készíti fel a csapatokat mentálisan a legnagyobb meccsekre. Ez nagy hátrány a Bl ben.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.16. 00:20:59

https://www.youtube.com/watch?v=UXpJjSDhxZM" target="_blank

Real Madrid öltöző a Juventus ellen félidőben. Egy kicsit érdekesnek tartom ezt a videót (nem azért mert Ramos egy száll cerkával hallgatja a mestert). Volt anno a válogatottunkról az a dokumentum film a norvégok elleni meccsről. Ott félidőben szinte mindenki kezébe nyomtak egy laptopot, mindenkivel külön beszéltek a szakmai stáb tagjai, a játékosok felszólaltak hogy mit látnak a pályán, ők is kezelték a mágnestáblát stb. stb.
Ezek után azt gondoltam hogy egy Barca, Real színtű csapatnál még ennél is profibb meló folyik az öltözőben, de itt 7 percig csak ülnek síri csendben, majd bejön Zidane és elmondja hogy amúgy a Juve 4-4-2be játszik, lehetőleg ne sárguljanak be a védők, és ne aggódjanak mert úgyis fognak gólt lőni.
Vagy például azt hittem hogy tele van tolmácsokkal az öltöző. Kroos, Bale stb. szerintem két szót nem értett abból amit Zidane mondott.
Lehet csak kivágtak egy pár jelenetet, mert nem akarták megmutatni a világnak, de lehet hogy gyakorlatilag tényleg semmi nem történt az öltözőben.

Ezzel nem arra akartam kilyukadni hogy Zidane gyenge edző, csak meglepődtem hogy lehet hogy szinte semmi nem történik a nagycsapatoknál abban a 15 percben a pihenésen kívül.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.15. 21:41:08

ezt az öregezést én sem vágom, Cé is 33 és úgy beszélnek róla mint valami matuzsálemről.
azért nem egyedi ez, persze látszik öregszik, mert a sebessége kopik leghamarabb az embereknek.
de még nem annyira öreg hogy a csodájára kelljen járni, hogy jéé még mindig játszik.

kemény fizikuma van, még középen bőven ellehet 2-3 évig ezen a szinten.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.15. 21:38:39

Marcelo még csak 29. Amúgy akkor a mi keretünk is öreg, mert Piqué, Busi, Ini és Messi sem mai csirke már.

Nyilván nem a 25 éves játékosok lesznek a kulcsemberek, ritkán persze ez is előfordul.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2018.02.15. 21:34:11

S.Agüero írta:Amúgy mikor lett hirtelen ilyen "öreg" a RM?

Keret átlagéletkora 26,4, PSG-é 26,8. Ha a kezdőtöket nézem, van 7 30 éves vagy fiatalabb.

Amúgy abban igaza van Rivaldo11-nek, hogy egyik évben sem volt kiemelkedő a RM, legalábbis a szezon ezen szakaszában, inkább erőből húzták a meccseket, aztán jött CR, Ramos, esetleg egy kis szerencse, vagy kedvező bírói döntés.

De tavasz elején még egyszer sem tűnt úgy, hogy a RM a legesélyesebb. A játékotok alapján nekem legalábbis nem.
Az oreg alatt a kulcsjatekosainkat ertem. Ezek ketseg kivul: Ronaldo, Marcelo es Modric. Ez kapasbol 3 poszt a kezdoben amit rovidesen potolni kell. A hsz-ed tobbi reszevel egyetertek.

Rivaldo meg minden evben minden meccsen, az ev minden szakaszaban ugyanezeket irja. Es a Realt szerinte eppen mindenki megverne csak eppen az adott ellenfel nem, akik szerencsetlenek, balfekek es eppen rossz napjuk/meccsuk volt. Mindig ez a keplet. Soha nem a Real jatszott jol.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.15. 21:26:10

Amúgy mikor lett hirtelen ilyen "öreg" a RM?

Keret átlagéletkora 26,4, PSG-é 26,8. Ha a kezdőtöket nézem, van 7 30 éves vagy fiatalabb.

Amúgy abban igaza van Rivaldo11-nek, hogy egyik évben sem volt kiemelkedő a RM, legalábbis a szezon ezen szakaszában, inkább erőből húzták a meccseket, aztán jött CR, Ramos, esetleg egy kis szerencse, vagy kedvező bírói döntés.

De tavasz elején még egyszer sem tűnt úgy, hogy a RM a legesélyesebb. A játékotok alapján nekem legalábbis nem.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2018.02.15. 21:06:35

Rivaldo11 írta:Nulla volt a csodagyerek. Ami pedig méginkább csalódást keltő, hogy a gatya is tele volt. Ami külön durva, hogy a tegnapi madridot szerintem még egy Tottenham is verte volna, a psg-től sem kellett volna sokkal több, csak pici gyilkos öszön. Már minden tekintetben uralták a meccset, amikor aranylabdát térden ütötte a kapus a labdával. Na mindegy, végül is mi megmutattuk hogy kell szétszedni őket, max majd újra répára húzzuk őket megint, csak kerüljünk össze velük végre.
Ja, és persze előbb üssük ki a Chelseat! :D
Minden evben ugyanezeket a sorokat irod. Mintha egyfajta önnyugtatas lenne, hogy ugy se nyerhet ez a gyenge Madrid semmit. Soha. Se iden, se tavaly, se 2032ben, soha.
De persze ha ezek a hsz-ek tenyleg ezt a celt szolgaljak es megnyugtatnak akkor ki vagyok en hogy ezt az erzest elvitassam toled.

(A tobbiek amugy korrekten osszefoglaltak a dolgokat.) Nem volt nagy foci az oregecske Realtol, szerencse is kellett hozza, de barki peldat vehet mentalitasrol es kitartasrol Ronaldorol, Marcelorol es Modricol. Foleg Neymareknak lehetne kovetendo pelda.

Attol meg borzasztoan felek amit csababarca is irt, hogy Mbappe felresiklik a szelen, plusz nagyon rossz peldakat lat maga elott. 19 evesen ez a legrosszabb ami tortenhet vele. Azt hiszi az a profizmus ha minden heten egy Palvin Barbut farokra huzol es 30 millio instagram kovetod van. Remelem nem lesz igazam, de ha ott marad sokaig Neymarek mellett akkor az kifejezetten negativ hatassal lehet a karrierjere.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2018.02.15. 20:52:45

hdavid írta:4 csapat esélyes szerintem idén
Bayern csak azért mert az öreg visszavette irányítást el is indultak felfelé
City Pep beérett aguero és debruyne élete formájában
Reál szokásos minden összejön nekik BLbe
Barcelona a sötét ló, ha akarnak és tesznek érte Messi vezérletével bárkit elvernek.
Az MU-t sem lehet leirni, Mourinho azert meg ert a BL-hez. Raadasul neki tipikusan jobban megy, ha nem egy eselyes csapattal kell menetelnie. A masik titkos favorit a Pool lehet. Tipikusan olyan csapat, akik a nagyokra a legveszelyesebbek, remek edzojuk es kozonseguk van, raadasul a hagyomanyok miatt extra motivacio nekik ez a sorozat.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.15. 19:41:34

CR tegnap:
17 passz, 10 lövés, 2 gól, 2 szerelés, 0 helyzetkialakítás, 0 sikeres csel, 0 kulcspassz, 5 labdavesztés, 3 kihagyott helyzet.

És újra ő a legjobb. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21166
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.15. 19:17:04

csababarca írta:De most arról közvetve nem tehet hogy ennyiért adta el a monaco.
ez olyan mint mikor Dembelén vezetjük le a feszültséget az ára miatt.

vagy ezt úgy képzelitek, hogy az tmondják ezek a játékosok, hogy bocs 20 millióért nem igazolok a barcába csak 105ért? Semmi beleszólásuk az árukba.

én becsokizást nem láttam, mert ment előre mint a bolond, csak flegmázott sokszor, meg rossz döntéseket hozott.

vagy Messi is becsokizott ezen az alapon a Juve ellen,csak mert nem ment neki úgy?
Egyetértek. A sok halász, kevés hal esete áll fent, hiszen kevés az igazán tehetséges fiatal, viszont egyre több a nagyratörő, erős anyagi háttérrel rendelkező klub. Ha utóbbiak közül vki elvisz előbbiből egyet, akkor a többi valószinűleg örökre lemondhat róla. Ezért aki nem akar lemaradni, annak be kell szállnia a licitbe, és olykor őrült összegeket is ki kell fizetnie. Ebben benne van a bukás lehetősége is természetesen, de ha hosszútávon beválltja mondjuk Dembelé v. Mbappé a bennük reljő ígéretet, akkor könnyen lehet, hogy pár év múlva azt mondjuk majd rájuk, simán megérte. CR 90+ milliós ára is 2009-ben még horrornak számított, de már eligha kérdőjelezi meg bárki is, hogy megérte a Reanak leigazolni. (tudom, ő azért más eset, mert már a MU-ban világklasszissá nőtte ki magát)

Rossz meccsse meg van mindenkinek, sőt, rossz időszakai is, de akiről tényleg süt a tehetség, arról azért nagyjából sejthető, hogy előbb-utóbb beindul. Coutinho sem váltotta meg még nálunk a világot, de a mozsgásán és minden labdaérintésén látszik, hogy rendben lesz ő hosszútávon nagyon is. Mbappé kb. ugyanez a kategória, sőt, ekkora tehetséget már rég látott a világ. Ha jól menedzselik, nem szed össze komolyabb sérülést, nem lesz komolyabb mentális megzuhanása, akkor garantált, hogy az elkövetkezendő 10 meghatározó, többszörös Aranylabdás játékosa lesz.
csababarca írta:
Kovbal88 írta:
Nem lennék benne biztos, hogy mi meg tudjuk verni a Madridot. Erre nincs garancia. Nem játszuk azt az űrfocit, ami Pep alatt ment.
nincs garancia, de mi nem ijedünk meg tőlük, ők meg tartanak a barcától és nagyobb görccsel játszanak mint bárki más ellen. Nem véletlen hogy ellenünk bakiznak a pirosakkal, meg kezezgetnek, rúgdosódnak. Fejből ered ez, más ellen kevésbé jellemzőek az ilyenek náluk.
Ezzel egyet értek részben, nekünk lenne a legnagyobb esélyünk ellenük, hiszen bennük van a Barca fóbia. Ezt viszont az a +, amit már évek óta hoznak minden a BL kiesés szakazban, kompenzálhatja vmilyen szinten. Két meccsen nagyobb esélyt látnék rá, hogy megfogjuk őket, döntőben szvsz bárki ellen ők az esélyesek. Bár mi sem buktunk döntőt 94 óta, de minden alkalommal favoritok is voltunk.
Barcelona a sötét ló, ha akarnak és tesznek érte Messi vezérletével bárkit elvernek
Nem nevezném sötét lónak, hiszen mi vagyunk a legstabilabbak eddig idén, tehát szerintem nyugodtan lehet a Barcát az egyik legnagyobb favoritnak nevezni.
Ha nagyon sötét lovat akarnék mondani, akkor az a Liverpool. Ők sokmindenre képesek, pozitív és negatív értelemben egyaránt.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.15. 19:14:35

Magyarázd már meg, hogyan tudtak nyerni tegnap, mikor semmivel se voltak jobbak az ellenfélnél. Sőt.
Cserék, szerencse, akarat. Nagyjából ezzel a hárommal.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.15. 19:04:22

csababarca írta:
Kovbal88 írta:
Nem lennék benne biztos, hogy mi meg tudjuk verni a Madridot. Erre nincs garancia. Nem játszuk azt az űrfocit, ami Pep alatt ment.
nincs garancia, de mi nem ijedünk meg tőlük, ők meg tartanak a barcától és nagyobb görccsel játszanak mint bárki más ellen. Nem véletlen hogy ellenünk bakiznak a pirosakkal, meg kezezgetnek, rúgdosódnak. Fejből ered ez, más ellen kevésbé jellemzőek az ilyenek náluk.
Nagyon adom az egészet. Főleg úgy, h nemrég kaptak megint tőlünk egy tockost. Én speciel szívesen megnéznék egy döntőt velük, izgulnék nagyon, de kit érdekel, agyon kell őket verni.

Mondjuk tavaly Dembele szétszivatta Ramosékat btw :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.15. 18:46:30

Kovbal88 írta:
Nem lennék benne biztos, hogy mi meg tudjuk verni a Madridot. Erre nincs garancia. Nem játszuk azt az űrfocit, ami Pep alatt ment.
nincs garancia, de mi nem ijedünk meg tőlük, ők meg tartanak a barcától és nagyobb görccsel játszanak mint bárki más ellen. Nem véletlen hogy ellenünk bakiznak a pirosakkal, meg kezezgetnek, rúgdosódnak. Fejből ered ez, más ellen kevésbé jellemzőek az ilyenek náluk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
hdavid

2018.02.15. 18:31:24

4 csapat esélyes szerintem idén
Bayern csak azért mert az öreg visszavette irányítást el is indultak felfelé
City Pep beérett aguero és debruyne élete formájában
Reál szokásos minden összejön nekik BLbe
Barcelona a sötét ló, ha akarnak és tesznek érte Messi vezérletével bárkit elvernek.
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.02.15. 18:31:10

Jobbak voltak mint a Psg nemis kerdes
Barcas lettemre mondom..
Nem 1 gyorsaságban pörgött a 2 csapat.
De akkoris gyenge eza madrid.
Verhető lett volna egy igazan ütős gárdának ..sajnos a Psg nem tanusitott nagy ellenállást.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.02.15. 18:22:59

S.Agüero írta:
Valamint nagyon jó kondiban vannak és végigbírják a meccset, ami a PSG-ről nem mondható el.
Láttál már a szezonban RM-meccset? Az egyik fő ok a hanyatlásuknak az az, hogy sokkal kevésbé bírják a meccseket, tegnap is a második félidőben a 75. perc körül már a középpályán érezhető volt a fásultság, aztán a cserék felpörgették őket, plusz a flippergólok.
Magyarázd már meg, hogyan tudtak nyerni tegnap, mikor semmivel se voltak jobbak az ellenfélnél. Sőt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.15. 17:47:48

hdavid írta:Vna egy olyan érzésem, hogy ha a Madrid nem kerül velünk össze, minket meg kiejt valami csapat, akkor reál nyeri BL-t
idén nincs atleti aki lefeküdne nekik :mrgreen: mondjuk kövi körben úgyis romát kapnak, ha meg valami csoda folytán nem, akkor a spori megint fúj nekik egy-két kamutizit meg elnéz egy-két tiszta kezezést :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.15. 17:44:09

Valamint nagyon jó kondiban vannak és végigbírják a meccset, ami a PSG-ről nem mondható el.
Láttál már a szezonban RM-meccset? Az egyik fő ok a hanyatlásuknak az az, hogy sokkal kevésbé bírják a meccseket, tegnap is a második félidőben a 75. perc körül már a középpályán érezhető volt a fásultság, aztán a cserék felpörgették őket, plusz a flippergólok.
Válasz küldése