Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.14. 21:46:15

Kifejezetten jó a meccs, nagy taktikai csata, s párharcok (csak speciel a spori lefúj sok mindent).
Nagy taktikai csata. Ezt mindig akkor mondják, mikor nagyon rossz a meccs, és valamire rá kell fogni. :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.14. 21:23:35

visca el barca írta:nézem a madridi meccset, 30 perc alapján azt mondom sima 0-3 lesz a vége. atletico teljesen ki van pukkadva, még hentelni sem tudnak :lol:
Nem kell felülni Faragó jajveszékelésének meg a "meddig lehet bírni" szövegeinek. :D Voltak lehetőségei és nagy helyzete is a RM-nak, de teljesen jól tartja magát az Atletico és nekik is voltak lehetőségeik. Az hogy a RM birtokolja a labdát meg eljut 20-30 méterig nem sokat jelent, az Atletico rendre jól zár. A bíró mondjuk rohadtul nem velük van, nem igazán engedi a test-test elleni játékot. Mondjuk az Atletico középpályásaitól több kell mind labdaszerzésben mind pontos passzokban, mert Mandzukicot bőven megtalálhatták volna már ha nem 30 méterrel elé adják...Kifejezetten jó a meccs, nagy taktikai csata, s párharcok (csak speciel a spori lefúj sok mindent).

szerk: Azért Varane sprintje nem volt piskóta, nyomott egy Jordi Albát csak a túloldalon. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.14. 21:16:14

nézem a madridi meccset, 30 perc alapján azt mondom sima 0-3 lesz a vége. atletico teljesen ki van pukkadva, még hentelni sem tudnak :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.04.14. 12:39:17

A Juve és a Real is továbbmegy. Lehet ma nem történik különös érdemi dolog, de két meccs alapján én ezt várom reálisan.
Az AtM-Real összecsapásokon egyszer fordulnia kell a kockának, szerintem ez a mostani párharc lesz az. Monaconak, szép volt, jó volt, ennyi volt a szezonban remélhetőleg.

Holnap meg nyerünk 1 góllal, a Bayern meg remélem elhasal Portóban!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.14. 12:33:02

Én viszont nagyon bízom a hercegekben. Magunk ellen nyilván nem szurkolok, de egy franciát szeretnék a négy között így marad a Monaco, akik amúgy is Juve ellen vannak őket meg nagyon nem csípem. Szerintem lehet itt meglepetést okozni, egy jó szervezett játékot bemutatva meglesznek a lehetőségek a gólszerzésre.

A másik meccs meg igazi nagy derbi a két madridi között. Az Atleticonak be-be csúszott mostanában pár gyengébb meccs, lehet erre "tartalékoltak", nagyon kemény meccset várok és egy gólt valakinek. Ha azt a RM szerzi, akkor onnan nagyon nehéz helyzetben lenne az Atletico, de szerintem a matracosok fogják csak megzörgetni a hálót. Elsődleges feladatuk az lesz, hogy ne kapjanak otthon gólt. Azt én sem érzem, hogy 2-3 gólt is lőjenek ma este, de még egy 0:0 sem lenne szerintem csalódást keltő, a lényeg a kapott gól elkerülése.

Mindkét meccsre 1:0-át érzek kérdés hazai vagy vendég. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.14. 12:08:09

ma végre beindul a bl érdemi része. juve meccstől semmi különöset várok, sima 2-0, 3-0 lesz a vége, ott szerintem ma el is dől a továbbjutás. bár a monaco nincs rossz formában (ha jól emlékszem, a bajnokságban az elmult 15 meccsen egy vereség), de tul sok esélyt nem adok nekik, a juvetnus egyszerűen jobb csapat.

a másik meccs már érdekesebb lesz, az elmult 8 meccsen 4 atletico siker és 4 X, örülnék ha még két meccsig kihúznák vhogy :D van egy olyan sejtésem, ha a real gólt lő akkor tovább is megy, nem hinném, hogy 3-at kapna, úgyhogy nekik még egy 1-1, 2-1 is bőven elég lesz ahhoz hogy otthon behúzzák őket. az atleticonak egy 2-0 nagyon jó lenne.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.04.07. 16:17:33

Victor_Valdes írta:
S.Agüero írta:Itt is van, amiről beszéltünk.
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... at-2402217" target="_blank

Ha így folytatják, akkor még a franciák/olaszok is megelőzik őket, aztán csak 3 csapatuk megy a BL-be.
Egyáltalán nem bánnám. Évek óta a béka segge alatt van a Pl. Egyedül a harc, és a kiegyenlített küzdelem teszi élvezhetővé. Nincs akkora szakadék a nagyok és kicsik között. Ellenben európai porondon évek óta leszerepelnek, hiába ölik a dollármilliárdokat a klubokba a sejkek, vagy éppen az Adidas. Egyedül a Mourinho féle Chelsea tud faktor lenni pár éve. Illetve Ferguson Manchestere nem is olyan régen.
Azért ne feledjük, hogy a 2000-es évek második felében volt elég komoly angol hegemónia a BL-ben, így érthető, hogy most visszaestek. Ettől függetlenül még így is messze az olaszok előtt vannak pl., akiknek jelenleg a Juve toronymagasan a legjobb csapata, de Európában nem képviselnek túl komoly játékerőt véleményem szerint. Jó, a Dortmundon továbbmentek, ezen meg is lepődtem, de nem lennék meglepődve, ha a Monaco már kiejtené őket.
A közeljövőben pedig ismét sikeresek lehetnek, hisz az anyagi forrásaik megvannak hozzá.

A németek fejlődése nagyon látványos, ha azt így folytatják, akkor néhány éven belük akár a spanyolokat is megelőzhetik. Utóbbiban most van ugyan három csapat, amely Európa élmezőnyébe tartozik, de a többi egyre lejjebb süllyed, és az Atleticoban sem vagyok biztos, hogy tudja tartani a lépést hosszútávon.

A franciák fejlődnek, de még mindig tetemes a lemaradásuk, a portugálok pedig nagyjából tartják a szintet.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.03.22. 09:08:20

MichaaBee írta:
S.Agüero írta:Itt is van, amiről beszéltünk.
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... at-2402217" target="_blank

Ha így folytatják, akkor még a franciák/olaszok is megelőzik őket, aztán csak 3 csapatuk megy a BL-be.
Azért a franciák elég messze vannak ettől, még a portugálok is megelőzik őket. :D Igazából nem nagyon kell félniük az angoloknak, egyedül az olaszok közelítik meg őket valamelyest, de azért az a hátrány is elég tetemes. Nem lesz a közeljövőben megint olyan, hogy angolok nem tudnak továbbjutni a nyolcaddöntőkön, a top3 bajnokságban mindig ott lesznek azért. Viszont azt a maszlagot tényleg elfelejthetné lassan a világ, hogy a PL a legerősebb liga...
Ez tuti azért van, mert közel vannak a szurkolók a pályához, így hangulatosabb, mint egy spanyol bajnoki, illetve mindenki megver mindenkit, sorra körbeverés van, ezért mondják az okosak, hogy "a legerősebb meg legkiegyensúlyozottabb bajnokság" :D
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.03.22. 01:33:03

S.Agüero írta:Itt is van, amiről beszéltünk.
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... at-2402217" target="_blank

Ha így folytatják, akkor még a franciák/olaszok is megelőzik őket, aztán csak 3 csapatuk megy a BL-be.
Azért a franciák elég messze vannak ettől, még a portugálok is megelőzik őket. :D Igazából nem nagyon kell félniük az angoloknak, egyedül az olaszok közelítik meg őket valamelyest, de azért az a hátrány is elég tetemes. Nem lesz a közeljövőben megint olyan, hogy angolok nem tudnak továbbjutni a nyolcaddöntőkön, a top3 bajnokságban mindig ott lesznek azért. Viszont azt a maszlagot tényleg elfelejthetné lassan a világ, hogy a PL a legerősebb liga...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.22. 00:38:57

S.Agüero írta:Itt is van, amiről beszéltünk.
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... at-2402217" target="_blank

Ha így folytatják, akkor még a franciák/olaszok is megelőzik őket, aztán csak 3 csapatuk megy a BL-be.
Egyáltalán nem bánnám. Évek óta a béka segge alatt van a Pl. Egyedül a harc, és a kiegyenlített küzdelem teszi élvezhetővé. Nincs akkora szakadék a nagyok és kicsik között. Ellenben európai porondon évek óta leszerepelnek, hiába ölik a dollármilliárdokat a klubokba a sejkek, vagy éppen az Adidas. Egyedül a Mourinho féle Chelsea tud faktor lenni pár éve. Illetve Ferguson Manchestere nem is olyan régen.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.03.22. 00:23:24

Itt is van, amiről beszéltünk.
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... at-2402217" target="_blank

Ha így folytatják, akkor még a franciák/olaszok is megelőzik őket, aztán csak 3 csapatuk megy a BL-be.
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2015.03.21. 00:34:16

visca el barca írta:visszatérve itt a sárga lapos mizériára. annak akinek most 1 van, de mind2 negyeddöntőn kap 1-1 sárgát, annak ki kell hagyni az elődöntőt ugye? gondolom csak azoknak törlik akiknek egy vagy kettő van
Így van,sárga miatt nem lehet lemaradni a döntőről,csak piros miatt. Így nagy eséllyel a legjobb kezdőjével tud kiállni mindkét csapat a döntőre.
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2015.03.21. 00:02:53

Petr írta:
trey88 írta:teljesen jó a sorsolás, ha egy nulla PSG-n nem tudunk továbbmenni - mindegy milyen játékkal -, akkor ne is álmodjunk semmilyen döntőről.
Ha nem is nulla, de én is örülök annak, hogy őket sorsolták ki ellenfélnek. Papíron kicsit gyengébb játékerőt képviselnek és a csoportkörben - ha kevésbé is mérvadó, mint egy kieséses szakasz - bebizonyították, hogy odafigyeléssel verhetőek. Erre rátesz egy lapáttal a Chelsea elleni teljesítményük, ahol bár továbbjutottak emberhátrányban is, de az első mérkőzésen azért volt kivetnivaló a játékukban. Bizakodó vagyok, lehetett volna rosszabb is, valamiért a Juvétól tartottam a legjobban a "robot-középpályájuk" miatt.
trey88 írta:U.i.: végre ismét költözöm Pestre, első utam a közös meccsnézés lesz Sörházban, már régóta rajt van listámon ;)
Remek, ebben az esetben várunk a fórumtalálkozón, irány a Minden más<Eurobarca találkozók! topic. :)

Szuper, köszönöm szépen, tuti hogy megyek majd :) Kicsit elszakadtam külvilágtól elmúlt hónapokban, sok projektem fut. De hiányzik már a közeg, pl. meccsről hazafelé jó volt dumálni Barca szurkerekkel, fél repcsi meccsen volt (még tavaly) :)
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.03.20. 21:47:57

trey88 írta:teljesen jó a sorsolás, ha egy nulla PSG-n nem tudunk továbbmenni - mindegy milyen játékkal -, akkor ne is álmodjunk semmilyen döntőről.
Ha nem is nulla, de én is örülök annak, hogy őket sorsolták ki ellenfélnek. Papíron kicsit gyengébb játékerőt képviselnek és a csoportkörben - ha kevésbé is mérvadó, mint egy kieséses szakasz - bebizonyították, hogy odafigyeléssel verhetőek. Erre rátesz egy lapáttal a Chelsea elleni teljesítményük, ahol bár továbbjutottak emberhátrányban is, de az első mérkőzésen azért volt kivetnivaló a játékukban. Bizakodó vagyok, lehetett volna rosszabb is, valamiért a Juvétól tartottam a legjobban a "robot-középpályájuk" miatt.
trey88 írta:U.i.: végre ismét költözöm Pestre, első utam a közös meccsnézés lesz Sörházban, már régóta rajt van listámon ;)
Remek, ebben az esetben várunk a fórumtalálkozón, irány a Minden más<Eurobarca találkozók! topic. :)
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2015.03.20. 19:31:44

Nem értem, hogyhogy nincsenek "csalóuefa" kommentek? :D Viccet félretéve teljesen jó a sorsolás, ha egy nulla PSG-n nem tudunk továbbmenni - mindegy milyen játékkal -, akkor ne is álmodjunk semmilyen döntőről. Egy rakat PSG meccset láttam ebben a szezonban, nagyon sokszor teljesen elképzelés nélkül, hibák tömkelegével játszottak, 11 ember 12 félét akart, csapatrészek közt nulla volt az összhang. Na most egy átlag formában lévő Barcának ez egy sima párharc, mondom ezt a tényekre hagyatkozva, semmi elfogultság. Így hogy lesznek hiányzóik már idegenben le kell zárni, nem szabad engedni azt a luxust mint City ellen. Az meg hogy madridi derbik jönnek nem is kívánhattunk volna jobbat, amellett hogy fizikálisan is kicsinálják egymást, idegileg sem lehet már egyszerű Reálnak az a tudat, hogy bármit csináltak elmúlt években, rendre a kicsi kerekedett felül.

Visca el BARCA! :)

U.i.: végre ismét költözöm Pestre, első utam a közös meccsnézés lesz Sörházban, már régóta rajt van listámon ;)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.20. 18:26:03

Lemaradtam a sorsolásról, lehet, hogy ott dőlt el, de ha mégsem akkor tudja vki, hogy mi alapján döntik el, hogy ki játszik 6, illetve ki 8 napos különbséggel? Ergo ki kezd kedden?

Azért a PSG-nek köszönetet mondhatunk, mert, ha nem harcolják ki a továbbjutást a Chelsae ellen, akkor most a lehető legrosszabb párharcnak néznénk elébe.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.20. 17:34:59

visszatérve itt a sárga lapos mizériára. annak akinek most 1 van, de mind2 negyeddöntőn kap 1-1 sárgát, annak ki kell hagyni az elődöntőt ugye? gondolom csak azoknak törlik akiknek egy vagy kettő van
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2015.03.20. 15:58:28

Nem tetszenek a párosítások. Alapból nem szeretem az egy országból jövők meccseit a BL-ben, nem beszélve az unalomig ismételt párharcokról. A PSG kb. 2-3 éve rendszeres résztvevő és játszottak 6szor velünk meg 4szer a Chelseavel. Barca-Juve, A.Madrid-Bayern, Real-PSG lett volna az álomsorsolásom : ) Jövőre remélem egy csoportban leszünk a PSG-vel, és M. Cityvel...
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.03.20. 15:39:22

herlius írta:Mondjuk a Bayern már tavaly tavasszal is kímélő üzemmódban menetelhetett, komoly gondjaik nem voltak a bundásban. Aztán a BL-ben az első komoly ellenfél elfenekelte őket. Erőkímélés szempontjából jók a könnyű ellenfelek, de az igazán komoly csatákra nem készítenek fel.
"Mondjuk" az első komoly ellenfél a BL-t is behúzta tavaly, levert mindenkit, úgyhogy nagy bölcsességet nem írtál ide.
Az, meg hogy mi készít fel és mi nem, nagyjából annyira tudod, mint én.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.20. 15:32:01

Hiába Ibra meg Verratti így is nagyon necces lesz. Szerintem a Bayern és a Real után ők a legerősebbek. Az Atletico már most kezd ereszteni, ezt a Bl-ben és a bajnokságban is bizonyítják. A Bayer ellen is hajszál híja volt, mindkét meccsen partyban voltak a németek. Ha az ütőképességet és az esélyeket nézzük a PSG előttük van. A Real mindkét meccsen simázni fogja őket. Áprilisra a Real kétszer is összeszedi magát.
A mi párharcunknak jelenleg jónak és ha nem is könnyű, de semmiképp sem vérizzasztó. Én inkább attól félek, hogy akkor, hogyan fogunk állni. Sajnos nem lehet távolról sem biztosra venni, hogy ilyen előjelekkel érkezünk Párizsba. A sérültekről nem is beszélve.
Az mondjuk valamennyire jó előjel, hogy akkor tudtak megverni minket, mikor még elég szétesett volt a csapatunk, ők pedig szezonjuk meccsét hozták.
A Bayern egyértelmű, ott nem lehet kérdés, kettős győzelem, nevető harmadikként begyalogolnak akár a döntőbe is.
A Monaco-tól szerintem a legtöbben indokolatlanul tartanak. A csoportjuk is az egyik legkönnyebb volt. Nem akaarom elvitatni az érdemeiket, de az Arsenal amit otthon csinált az kabaré volt, idegenben pedig kísértetiesen hasonlítottak a londoniak ránk a City ellen. Ha nem akkora balfalloszok kitömhették volna a Monacot.

Az elődöntő igaz, hogy még messze van, de akkora meglepetés szerintem nem lesz, talán csak a Juve és mi, ahol lehet meglepetés. Mindenesetre aki a Juve/Monaco győztesét kapja fél lábbal már a döntőben érezheti magát.

Mindenesetre a legrosszabbat, a dupla Klasszikust megúsztuk és a Bayernt is elkerültük. Lehetett volna jobb, de rosszabb is. Panaszkodni nem panaszkodhatunk, de nem lesz sétagalopp, főleg ha még a bajnoki sorsolást is odavesszük.
Forca Barca!!!!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.20. 15:30:34

Ahhoz képest, h a 2 szurkolótábor egymás szapulásával volt elfoglalva és ment az 'úgyis megkapják a Monacot/Portot' effekt, a BM-nek vörös szőnyeggel van leterítve az út az elődöntőig egy Sahtar és Porto után. Nem lebecsülve ezen csapatokat, de azért mégse egy City-Atma-PSG szint, na... :D
Ha most ezt vmelyik spanyol kapta vna már menne az uefalona/ uefamadrid... :lol:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.20. 15:23:17

Könnyebbet, ámde nehezebbet is kaphattunk volna. A PSG igen jó csapat, tavaly óta sokat léptek előre-ezt többek között a chelsea elleni visszavágó is igazolta, ráadásul megvannak azok a játékosaik is, akik képesek különbséget teremteni. Mindezek ellenére képesnek érzem magunkat arra, hogy magabiztosan jussunk a négybe.
A kulcs az odavágó lehet, ahol kötelező lesz kihasználni a párizsiak két ászának hiányát, és a győzelemért kell menni ezerrel!
A többi párharc: A madridi derbi abszolút megjósolhatatlan. Tény, nem ízlik a realnak az atletico stílusa, de előnyt jelenthet, hogy a visszavágót otthon játszhatják. Azt nehezen tudom elképzelni, hogy még egy olyan meccset hozzanak össze, mint a legutóbbi, a madrid be fog találni idegenben.
A Bayern és a Juve meccsére nem pazarolnék túl sok betűt, mindketten más kategóriát képviselnek, mint az ellenfél.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.20. 15:07:11

ugyan a harmadik legerősebb ellenfelet kaptuk, de ez nem is lenne olyan nagy baj. a problémát abban érzem, hogy egy sevilla - psg - valencia - psg - espanyol ötöst nyomunk le egymás után, ebből háromszor idegenben. míg a franciák egy metz - barca - nizza - barca - lillet. és ebből csak kétszer idegenben. nagyon kell a hétvégi real elleni győzelem, kell a négy pontos előny, mert a sevilla, valencia, espanyol ellen tuti pontokat vesztünk.
noname írta:Elég könnyű ellenfelet kaptunk. Talán a legkönnyebbet. Az csak külön bónusz h a két kb. legfontosabb játékos hiányzik az első meccsen.
ez most irónia?
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.03.20. 14:57:03

Elég könnyű ellenfelet kaptunk. Talán a legkönnyebbet. Az csak külön bónusz h a két kb. legfontosabb játékos hiányzik az első meccsen.

A Bayern szerintem nem nyer épp olyan könnyen, mint gondoljátok, a Porto azért mindig kitesz magáért. Az Atletico sztem egyértelmű esélyes a Real ellen már játékstílusból adódóan is, a Monaco kérdés h mire lesz képes. A Juve egész erős, de még távol áll attól h nagycsapat legyen.

Barca, Atletico, Bayern, Juve.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.03.20. 14:02:43

pezZy írta: Mondjuk szerintem ez pont előnye lesz az Atleticonak. A Real gödörbe van ellenünk, mint mentálisan, mint játékban. Ha otthon kezdene a Real és nyerni tudnának, akkor az Atletico otthon nem tudná játszani a játékát. Viszont így, hogy otthon kezdenek és találnának egy gólt (amire nagy esély van) idegenbe sokkal "könnyebb" dolguk lenne. A kupába ez már bejött.
Kupában tényleg így volt, ezt el is felejtettem. Viszont otthon kezdeni azért hátrány, de bebizonyították már idén, hogy nem mindig, igazad van.

Párharc szempontból ez szerintem az egyik legérdekesebb, mert hatalmas taktikai csatát várok és óriási szenvedélyt. Mindkét csapatnak van törlesztenie valója a másikkal szemben és még egy városban is vannak. :D
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése