Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.02. 21:08:19

Remélem lesz még ilyen lehetőségünk.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.02. 21:04:49

Pedri #-o

Megint tökig kijátsszuk, aztán nem képes senki se befejezni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.02. 21:03:18

Kemény meccs lesz, egész héten 5-4-1 volt gyakorolva a Vale részéről, tökig vissza fognak állni, még egy 6-os védelem is felállhat ebből. A szélen Guedesre kell figyelni, és középen Solert kell megfogni hogy ne tudjon kontrából indítani. Bár Lato kezdése nagy meglepi.

Remélem valahogy feltörjük a védelmüket, de kemény meccs lesz.

Nem fognak a szomszédba menni egy kis keménységért sem. Mármint a Vale.

Na hajrá!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.05.02. 20:55:12

Sinya22 írta:
2021.05.02. 20:34:02
davi10 írta:
2021.05.02. 20:13:57

Nagyon remélem, hogy ha több góllal vezetünk, akkor De Jong és Messi lejön, hogy még véletlenül se sárgázzák ki őket. Ha Koeman-t a semmire eltiltották 2 meccsre, akkor nem lennék meglepve, ha kifejezetten utaznának ma rájuk.
Szerintem ez nem fog előfordulni,mármint a több gólos előny,de legyen úgy. Én egy sok sárga lapos meccsre számítok,főleg hazai oldalról,csak húzzuk be valahogy.
Nekem úgy rémlik, hogy Valenciában még szebb napjainkban is nem egyszer megszenvedtünk, szóval én is meglepődnék, ha sima lenne ez mai.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3360
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.05.02. 20:34:02

davi10 írta:
2021.05.02. 20:13:57

Nagyon remélem, hogy ha több góllal vezetünk, akkor De Jong és Messi lejön, hogy még véletlenül se sárgázzák ki őket. Ha Koeman-t a semmire eltiltották 2 meccsre, akkor nem lennék meglepve, ha kifejezetten utaznának ma rájuk.
Szerintem ez nem fog előfordulni,mármint a több gólos előny,de legyen úgy. Én egy sok sárga lapos meccsre számítok,főleg hazai oldalról,csak húzzuk be valahogy.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.02. 20:13:57

Azért az bíztató, hogy legalább SR kimaradt.
Mingueza-ra meg ráfér a pihenő (azt hiszem 4 sárgás Ő is), Araujo-nak meg jól jönnek a percek.

Nagyon remélem, hogy ha több góllal vezetünk, akkor De Jong és Messi lejön, hogy még véletlenül se sárgázzák ki őket. Ha Koeman-t a semmire eltiltották 2 meccsre, akkor nem lennék meglepve, ha kifejezetten utaznának ma rájuk.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.05.02. 20:06:28

NovaProspekt írta:
2021.05.02. 20:04:20
Peter írta:
2021.05.02. 19:51:44
Milyen focit játszik Koeman csapata?
Mi a Koeman csapat stílusa, karaktere, szerkezete?
Mi jellemzi a Koeman csapat játékát?
Közel 50 meccs alatt milyen fejlődés ment végbe csapatszinten? (nem személyekre, hanem a csapatra értendő a kérdés)
A játékosok egyéni adottságait mennyire képes Koeman a csapat javára szolgálni?

Csak néhány alapvető és egyszerű kérdés....
Válassz ki egy neked szimpatikus, neked kedves edzőt, és válaszolj már nekem ezekre a kérdésekre kérlek előbb.
Imádom az ilyeneket. :D
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2021.05.02. 20:05:18

soadroli írta:
2021.05.02. 19:46:36
Ter Stegen, Araújo, Piqué, Lenglet, Dest, Alba, De Jong, Busquets, Pedri, Messi, Griezmann.
Ezek szerint Mingueza lett a bűnbak, a többi a szokásos. Bár Dest kicsit meglepett, azt hittem SR már kirobbanthatatlan lesz a kezdőből.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.05.02. 20:04:20

Peter írta:
2021.05.02. 19:51:44
Milyen focit játszik Koeman csapata?
Mi a Koeman csapat stílusa, karaktere, szerkezete?
Mi jellemzi a Koeman csapat játékát?
Közel 50 meccs alatt milyen fejlődés ment végbe csapatszinten? (nem személyekre, hanem a csapatra értendő a kérdés)
A játékosok egyéni adottságait mennyire képes Koeman a csapat javára szolgálni?

Csak néhány alapvető és egyszerű kérdés....
Válassz ki egy neked szimpatikus, neked kedves edzőt, és válaszolj már nekem ezekre a kérdésekre kérlek előbb.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3394
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.02. 19:51:44

Milyen focit játszik Koeman csapata?
Mi a Koeman csapat stílusa, karaktere, szerkezete?
Mi jellemzi a Koeman csapat játékát?
Közel 50 meccs alatt milyen fejlődés ment végbe csapatszinten? (nem személyekre, hanem a csapatra értendő a kérdés)
A játékosok egyéni adottságait mennyire képes Koeman a csapat javára szolgálni?

Csak néhány alapvető és egyszerű kérdés....
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.05.02. 19:46:36

Ter Stegen, Araújo, Piqué, Lenglet, Dest, Alba, De Jong, Busquets, Pedri, Messi, Griezmann.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.05.02. 19:45:41

mess2009 írta:
2021.05.02. 19:44:56
NovaProspekt írta:
2021.05.02. 15:01:44
[quote=mess2009 post_id=1179262 time=1619938807 user_id=11190,
Én estem neked személy szerint, és továbbra is meglehetősen fárasztó ezt a Madrid PR-t olvasni. Hadd kérdezzem már meg, hogyha ilyen szöges ellentétbe tudod állítani a két csapatot (a Realt és minket), akkor hogyan lehet az, hogy a tabellán fej-fej mellett haladunk? Csak mert tényekről írsz.Teljes mértékben átérezném a fájdalmadat, ha mondjuk 20 pontot verne ránk ez a minket beárnyékoló, mitikus legyőzhetetlen gonosz Real. Illetve amikor a Real ugyanúgy betlizik (amit megtesz ugyanolyan gyakorisággal, mint mi, mivelhogy fej-fej mellett megyünk), akkor hogyan szoktál vélekedni a történtekről?



hát bizony én a tényekről írok...a hivatkozottban éppen a két utolsó meccs nyomán szűrtem le néhány gondolatot.
fej -fej mellett haladunk ? ok. egy kis PR azért ide is kell: oda vissza vertek bennünket. a BL. szereplésük? nos ez valóban lehet PR. is (egy kissé torz szemüvegen nézve)
de én csak a Real állomány -parádéját emeltem ki ami szerintem -sajnos- erőt sugárzó volt. ami a ..."mitikus legyőzhetetlen gonosz Real...." szöveget illeti az a te saját agyszüleményed, a világért sem mondanám a magaménak.
elárulok egy titkot: ugyanúgy tudok szurkolni ha Real meccset nézek ELLENÜK! ha tehát betliznek az egy piszok jó érzés.
ami a mi (utóbbi) betlinket illeti, leírtam azt a kevés de értékelhető jót is amit láttam és azt is hogy remélem a mai után csak jót írhatok.
[/quote]
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.02. 19:18:40

Megint egyetértek NovaProspekt-tel, főleg az edzőkkel való dobálózás a nevetséges.
Volt itt nár mindenki, Klopp, Marcelino, van aki Valverde-t is visszasírta, nevetséges.
Most gondolom ha kiejtik a Real-t akkor Tuchel lesz az új próféta, aki idejön és az első évébe 6 kupát nyerne a csapattal, nem úgy, mint Koeman, aki nem mellesleg tönkretette a Valencia-t.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.05.02. 18:22:23

NovaProspekt írta:
2021.05.02. 17:19:04
Ahhoz képest Pep ugyanúgy zakózik ki a BL-ből minden évben látszólag teljesen érthetetlenül, mintha a saját csapatom párharcát nézném. Holott ott aztán a világ összes pénze, tapasztalata, jogosítványa a rendelkezésre állt ahhoz, hogy csodát tegyen. VISZONT szerintem idén már behúzza, mert némileg megtanult egy kevésbé naiv focit játszatni az ilyen meccseken, és sztem ennek idén lesz meg az eredménye először, 2016 óta. Csak hát neki meg volt adva az idő, hogy felnőjön az új kihíváshoz. Ez egy olyan dolog, amit ti pl. nem szeretnétek megadni kb. egy edzőnek sem, mert lefogadom, hogy akik itt most Koeman ellen kikeltetek, ugyanúgy fikáztatok előtte minden edzőt.

Megkérdezhetném különben, hogy akkor kit hoznátok a kispadra. Ezt a kérdést mindig fel lehet tenni, és önmagában nem nagy was ist das felböfögni sem egy ilyet. Ami sokkal érdekesebb lenne viszont, hogy az edzőjelöltek listájáról szerintem jótékonyan elfelejtődne mostmár Klopp, aki viszont 2 éve biztos ott lett volna azon a listán. Csakhát sorozatban bucira verődni az Anfielden egy szezonon keresztül már nem jó ajánlólevél. Abból következtetek erre, hogy - nem meglepő módon - már nem látom azóta az őt magasztaló kommenteket itt. :D És ugyanez történne Peppel is, ha most mondjuk kizúgna a PSG ellen. Csak azért írom mindezt, mert eléggé tud az változni, hogy éppen ki az eszményi edző, akihez mérten lefikázzuk a mi aktuális edzőnket. Viszont ezeknek az embereknek a saját klubja mégis az időt és teret kibontakozni. Ezek olyan dolgok, amiket ti rendszerint nem adnátok meg a mindenkori edzőnknek (mert ti megsértve érzitek magatokat a kedvencetek hanyagolása, vagy egy bukott meccs miatt), viszont ahhoz biza rengeteg idő kell, hogy valami olyan kibontakozzon, amit már ti is elfogadnátok.

Koeman pedig tudott sok hibájából tanulni szerintem, más hibáiból nem tudott. Sokszor fogalmatlan, viszont először van egy ekkora klub kispadján, az új srácokkal együtt tanulja a posztját jelenleg. Számomra viszont szórakoztató volt a meccseink nagyrésze idén, és a csapat körüli légkört is pozitívnak látom. És szerintem nem sietünk sehova, nem kell edzőkeringősdit játszanunk, nem hajt a tatár. Hogy ti miért akarok állandóan sietni valahova, az számomra érthetetlen annak fényében, hogy szerintem túlnyomórészt nem matuzsálemek írogattok erre a fórumra, akik maximum 1-2 évig tudnak már Barca meccseket nézni, utána vége. Ha meg Messi utolsó évei lesznek előhozva, akkor arról már lekéstünk, és ebben benne volt Messi is.
Én leírtam hogy azért akarom elküldeni, mert nem változtatott eleget a korábbi rendszeren, és kb ugyanazt látom a pályán mint előtte, csak rosszabb eredményekkel. Akkor meg mért maradjon? Pep lehet nem nyert BL-t, de a bajnokságokat magabiztosan hozza és a csapata játékát szeretik a szurkolók. Egy City meccset lehet én is szívesebben nézek mint a mi lötyögésünket. És Pep, vagy Klopp nem félt kitenni a fékeket a csapataikból. Itt Koemannak nincs hatalma, vagy nincs töke, teljesen mind1, el kell küldeni. Én szívesen látnám Kloppot attól még hogy a Poolnál kiégett. Az jól látszik hogy kb max 3 év van egy edzőben egy klubnál. Kloppnak adnék 2-t nálunk, kíváncsi vagyok ő változtatna-e.
Egyébként Klopp letámadós, direkt focija, és az ahogy Hendersonra épít labdakihozatalban (nem a belső védőkre!), ahogy a szélső védőket használja, amit a támadóktól kér sokkal jobban emlékeztet engem a csúcs Barca játékára mint a jelenlegi Barca foci, ami egy álló háborút tesz ki a pályára.

Ezek az edzők nem félnek fiatalokat bedobni... Régen nálunk is simán játszhattak Cuenca, Tello, Jeffrén, Bojan, Rafina, Affelay stb még fontos meccseken is de most Puig, Trincao, Collado? meg a kis amcsi szélső srác? nem kapnak lehetőséget. Érzésre ilyen kevés variáció a pályán elől még nem volt egy szezonban sem. És az is kiderült hogy hátul ami volt fiatalítás csak a sérüléseknek volt köszönhető. Ha nem lettek volna sérülések azt se tudnánk ki Mingu vagy mit tud Arauzsó, mert végig ment volna a szezon Robival Pikével meg Lángléval. Lehet Dest se lenne itt mert jó az a Robi oda, vagy eljátszik ott Firpo. Az ilyen Firpo BW stb igazolásoktól a hideg ráz, ilyet senki se csinál csak mi.

Annyi fiatal játékos és edző robban be évente egyébként, nem hiszem hogy kötelező befutott nevekben gondolkodni, a sportszakmai projekt vezetőinek könnyű feladat kellene legyen 5+ jelöltet összeírni edzőnek.

Ahogy más is írta, amíg otthon a Granada ellen kiállunk 5 védővel és 3 nem támadó jellegű kp-val addig szenvedős meccseink lesznek, ez nem támadófoci. A Real a hulla játékával legalább elég tökös ahhoz hogy feltegyen támadókat és próbálkozzanak.

Lehet nem hajt a tatár, és szerinted ráérünk, de ha ma este is Piké, SR meg Busi kezd, + De Jong és Pedri holt fáradtan akkor rájöhetsz hogy Koemannal nem haladunk, az idő telik de a klub nem halad, hanem ugyanott tart mint 5 éve. Ha a fiatalok játszanának akkor azt mondanám ráérünk, mert tapasztalatszerzés és csapatépítés zajlik. DE nálunk erről szó sincs... PSG, szuperkupa döntő, classico-k. Ugyanaz mint minden évben.

Az hogy mennyi időt kap egy edző.. hát szerintem mi a türelmesebbek között vagyunk.. PSG-nél pl. Tuchel Bajnoki cím + bl döntő = repülés? Lampard? MU-nál bárki? Pep meg Klopp persze hogy kapott időt, mert jók. Csak mi játszuk ezt hogy adjunk esélyt.. +1 év, és a kövi évben is ugyanazt a csaptot látjuk. A Nike többet gondolkodik hogy mennyit változtasson a mezen évről évre mint nálunk a stáb a játékon. Vagy ha gondolkodnak, akkor gyengék, mert nem érződik.

Ha Koeman kb ugyanezeket az eredményeket hozza, de több változtatással a csapat játékán és több új arccal (nem kényszerből!!) akkor ok lenne, de így ez kevés. Egyetlen érdeme hogy Moribát erőlteti nem Pjanicot, de Pjanic is mi a frászt keres itt istenem Barto hogy szorulnál betonkeverőbe.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2021.05.02. 18:08:46

NovaProspekt:

Végre nem egy futball managert játszó hülyegyerek =D>
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.05.02. 18:05:24

Peter írta:
2021.05.02. 16:53:52
Vakmacska írta:
2021.05.02. 12:57:59
Mikor Pep lett az edző,....
Ennél semmivel sem lehet érthetőbben fogalmazni. Ez sajnos teljesen így van. Ebből semmi nem valósult meg és véletlenül sem a Pephez való hasonlításon van a hangsúly!
Csak azért hasonlítom Pephez, mert mikor ő lett az edző a semmiből jött tulajdonképpen. A csapat akkor is hasonló gödörben volt, a BL épphogy meg volt csak. És mondthatni egyik napról a másikra változott meg a csapat. Mert találtak egy jó edzőt.

Szerintem Xavi nem lenne rossz választás. Biztos vagyok benne, hogy jó elképzelései vannak a játékról, és biztos vagyok benne, hogy Messi, Busi, Piqué felnéznek rá. Ahogy a fiatalok is.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.05.02. 17:19:04

Ahhoz képest Pep ugyanúgy zakózik ki a BL-ből minden évben látszólag teljesen érthetetlenül, mintha a saját csapatom párharcát nézném. Holott ott aztán a világ összes pénze, tapasztalata, jogosítványa a rendelkezésre állt ahhoz, hogy csodát tegyen. VISZONT szerintem idén már behúzza, mert némileg megtanult egy kevésbé naiv focit játszatni az ilyen meccseken, és sztem ennek idén lesz meg az eredménye először, 2016 óta. Csak hát neki meg volt adva az idő, hogy felnőjön az új kihíváshoz. Ez egy olyan dolog, amit ti pl. nem szeretnétek megadni kb. egy edzőnek sem, mert lefogadom, hogy akik itt most Koeman ellen kikeltetek, ugyanúgy fikáztatok előtte minden edzőt.

Megkérdezhetném különben, hogy akkor kit hoznátok a kispadra. Ezt a kérdést mindig fel lehet tenni, és önmagában nem nagy was ist das felböfögni sem egy ilyet. Ami sokkal érdekesebb lenne viszont, hogy az edzőjelöltek listájáról szerintem jótékonyan elfelejtődne mostmár Klopp, aki viszont 2 éve biztos ott lett volna azon a listán. Csakhát sorozatban bucira verődni az Anfielden egy szezonon keresztül már nem jó ajánlólevél. Abból következtetek erre, hogy - nem meglepő módon - már nem látom azóta az őt magasztaló kommenteket itt. :D És ugyanez történne Peppel is, ha most mondjuk kizúgna a PSG ellen. Csak azért írom mindezt, mert eléggé tud az változni, hogy éppen ki az eszményi edző, akihez mérten lefikázzuk a mi aktuális edzőnket. Viszont ezeknek az embereknek a saját klubja mégis az időt és teret kibontakozni. Ezek olyan dolgok, amiket ti rendszerint nem adnátok meg a mindenkori edzőnknek (mert ti megsértve érzitek magatokat a kedvencetek hanyagolása, vagy egy bukott meccs miatt), viszont ahhoz biza rengeteg idő kell, hogy valami olyan kibontakozzon, amit már ti is elfogadnátok.

Koeman pedig tudott sok hibájából tanulni szerintem, más hibáiból nem tudott. Sokszor fogalmatlan, viszont először van egy ekkora klub kispadján, az új srácokkal együtt tanulja a posztját jelenleg. Számomra viszont szórakoztató volt a meccseink nagyrésze idén, és a csapat körüli légkört is pozitívnak látom. És szerintem nem sietünk sehova, nem kell edzőkeringősdit játszanunk, nem hajt a tatár. Hogy ti miért akarok állandóan sietni valahova, az számomra érthetetlen annak fényében, hogy szerintem túlnyomórészt nem matuzsálemek írogattok erre a fórumra, akik maximum 1-2 évig tudnak már Barca meccseket nézni, utána vége. Ha meg Messi utolsó évei lesznek előhozva, akkor arról már lekéstünk, és ebben benne volt Messi is.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3394
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.02. 16:53:52

Vakmacska írta:
2021.05.02. 12:57:59
Mikor Pep lett az edző,.... volt egy pontos elképzelése a játékról, hogy mit akar megvalósítani, ezt át tudta adni a játékosainak, és el tudta velük hitetni, hogy ez működőképes. ÉS a játékosok el is hitték, és ráadásul egy olyan mentalitást táplált beléjük, ami elengedhetetlen a győzelemhez.
Ennél semmivel sem lehet érthetőbben fogalmazni. Ez sajnos teljesen így van. Ebből semmi nem valósult meg és véletlenül sem a Pephez való hasonlításon van a hangsúly!
Az egy másik vicces fejezet, hogy ennek ellenére duplázásra is van lehetőség.

Miközben a csapat nem képes 2 x 20 perc azonos stílusú, karakterű, dinamikájú és lendületű játékra.... :mrgreen:

Nagy poén lenne a duplázás, örülnék neki, de szikrányit sem változtatna azon, hogy sem edzőnk, sem koncepciónk, sem játékunk sincs.
Lottó ötöst is bárki nyerhet aki kitölti a szelvényt.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.05.02. 16:22:35

Ma ki fog derülni, hogy a Granada meccs csak kisiklás volt, vagy a sűrű szezon kimerítette a csapat fizikai és szellemi tartalékait.
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.02. 15:53:30

Olvasom itt az utolsó kommenteket, és valahogy azt érzem, hogy sokan nem látjuk az erőt, az akarást, a küzdést a csapatban. Nekem néha az az érzésem, hogy a kudarctól való félelem nyomja agyon őket. Valahogy nem az a bátor, lelkes, harcos csapat benyomását keltik. De lehet persze, hogy csak én látom így, és csak feltételezem, hogy más is. Minden esetre valamit kéne kezdeni a játékosok fejével.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 830
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.05.02. 15:34:03

NovaProspekt írta:
2021.05.02. 15:01:44
mess2009 írta:
2021.05.02. 09:00:07
Én estem neked személy szerint, és továbbra is meglehetősen fárasztó ezt a Madrid PR-t olvasni. Hadd kérdezzem már meg, hogyha ilyen szöges ellentétbe tudod állítani a két csapatot (a Realt és minket), akkor hogyan lehet az, hogy a tabellán fej-fej mellett haladunk? Csak mert tényekről írsz.Teljes mértékben átérezném a fájdalmadat, ha mondjuk 20 pontot verne ránk ez a minket beárnyékoló, mitikus legyőzhetetlen gonosz Real. Illetve amikor a Real ugyanúgy betlizik (amit megtesz ugyanolyan gyakorisággal, mint mi, mivelhogy fej-fej mellett megyünk), akkor hogyan szoktál vélekedni a történtekről?

Szerintem csak arra gondolt, hogy ameg a Barca ugy megy ki a palyara, hogy mi vagyunk a fszagyerekek es ugyis meglesz a 3 pont ( ilyenkor jon a fagyi visszanyal effekt), addig a Real, ha gyengebb jatekosokkalis(?) , de kimegy es hajt.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.05.02. 15:01:44

mess2009 írta:
2021.05.02. 09:00:07
néhányan itt már nekem estek, hogy be vagyok f......va a Realtól de az élet és a tények engem igazolnak. Zidan játékos állománya tegnap szinte parádézott a tekintetben, hogy szórta be a tarikat és egy sem tűnt közülük mondjuk: Braithwait színvonalúnak.
a Realnak van esélye Ligát is és BL.-t is nyerni, pont annyi amennyit fociban - előre jósolni lehet.
azt gondolhattuk volna hogy most náluk a lényeg a BL. nos azt a hajtást és győzni akarást látva nekik bizony mindkettő kell és ezt látni a játékukon is.
na ebből semmit nem láttam a mi meccsünkön. láttam viszont a szokásos nagyképűséget, a minimál focit, a lepasszolom - csinálja más mentalitást, aztán a bénító frusztrációt.
hallom most a tök hiteltelen fogadkozást: minden meccset meg kell nyerni. 8)
nem látok a jövőbe. elég marha vagyok ahhoz, hogy ma este is úgy üljek le a meccs elé. hogy jön majd a csoda, hogy még minden lehetséges de a józan ész sajna mást sugall. mást csapatostul, edzőstől, klub-viszonyoktól.....
szerencse fel! :D
Én estem neked személy szerint, és továbbra is meglehetősen fárasztó ezt a Madrid PR-t olvasni. Hadd kérdezzem már meg, hogyha ilyen szöges ellentétbe tudod állítani a két csapatot (a Realt és minket), akkor hogyan lehet az, hogy a tabellán fej-fej mellett haladunk? Csak mert tényekről írsz.Teljes mértékben átérezném a fájdalmadat, ha mondjuk 20 pontot verne ránk ez a minket beárnyékoló, mitikus legyőzhetetlen gonosz Real. Illetve amikor a Real ugyanúgy betlizik (amit megtesz ugyanolyan gyakorisággal, mint mi, mivelhogy fej-fej mellett megyünk), akkor hogyan szoktál vélekedni a történtekről?
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.05.02. 13:25:28

Én egy szenvedős, fordulatos, már majdnem elúszott minden 2-3-t tippelek.

Az a baj a csapattal, hogy simán bennük van, hogy akár nyerünk ma meg az ATM ellen is, utána meg bukunk még 1 meccset.
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.05.02. 12:57:59

mess2009 írta:
2021.05.02. 09:00:07

azt gondolhattuk volna hogy most náluk a lényeg a BL. nos azt a hajtást és győzni akarást látva nekik bizony mindkettő kell és ezt látni a játékukon is.
na ebből semmit nem láttam a mi meccsünkön. láttam viszont a szokásos nagyképűséget, a minimál focit, a lepasszolom - csinálja más mentalitást, aztán a bénító frusztrációt.
Ne csodálkozz. Duplán akartak, mert látták, hogy a Barca elbénázta a lehetőségét, és most totálisan az ő kezükben van a lehetőség a bajnoki címre. Azóta is röhögnek rajtunk, hogy mekkora lúzerek vagyunk, és igazuk is van. Egyszerűen nem értem, hogy mi játszódik le az öltözőben, a fejekben, mit mondhat Koeman, hogy ilyen mentalitással mennek fel a pályára.
Mikor Pep lett az edző, a semmiből jött tulajdonképpen. Persze, ismerte a játékosokat, de a csapat nagyon maga alatt volt, tele nagyképű játékosokkal, tele fiatalokkal, és mégis mit tudott velük elérni. Miért? Mert volt egy pontos elképzelése a játékról, hogy mit akar megvalósítani, ezt át tudta adni a játékosainak, és el tudta velük hitetni, hogy ez működőképes. ÉS a játékosok el is hitték, és ráadásul egy olyan mentalitást táplált beléjük, ami elengedhetetlen a győzelemhez.
És most nálunk mi van?
Egyébként ezt a nagy javulást, ami végbement tél óta sokkal inkább írnám annak a számlájára, hogy Barto eltakarodott a klub éléről, mint Koemannak.

Ráadásul érthetetlen az is, ahogy az utóbbi időben leülnek a második félidőre. Egyszerűen érthetetlen. Annyira leeresztenek, hogy az valami félelmetes. És ráadásul képtelenek a saját hibáikból tanulni.
A támadásoknál is látszik, hogy rohadtul hiányzik egy befejező csatár a csapatból. És erre nem Dembelé vagy Griezman a megoldás. Én simán felhoznám utánpótlásból a csatárt, és beraknám akár kezdőbe is. Veszteni való úgysincs már.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.05.02. 09:00:07

láttam a két madridi meccs lényegét tegnap.az a sorrend ami most van némileg torz, mert a Real magasan kiemelkedik aztán jön a matracos banda és valahol utánuk mi.
néhányan itt már nekem estek, hogy be vagyok f......va a Realtól de az élet és a tények engem igazolnak. Zidan játékos állománya tegnap szinte parádézott a tekintetben, hogy szórta be a tarikat és egy sem tűnt közülük mondjuk: Braithwait színvonalúnak.
a Realnak van esélye Ligát is és BL.-t is nyerni, pont annyi amennyit fociban - előre jósolni lehet.
azt gondolhattuk volna hogy most náluk a lényeg a BL. nos azt a hajtást és győzni akarást látva nekik bizony mindkettő kell és ezt látni a játékukon is.
na ebből semmit nem láttam a mi meccsünkön. láttam viszont a szokásos nagyképűséget, a minimál focit, a lepasszolom - csinálja más mentalitást, aztán a bénító frusztrációt.
hallom most a tök hiteltelen fogadkozást: minden meccset meg kell nyerni. 8)
nem látok a jövőbe. elég marha vagyok ahhoz, hogy ma este is úgy üljek le a meccs elé. hogy jön majd a csoda, hogy még minden lehetséges de a józan ész sajna mást sugall. mást csapatostul, edzőstől, klub-viszonyoktól.....
szerencse fel! :D
Válasz küldése