Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
batigol
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.12.01. 16:07:40
Tartózkodási hely: budapest
Kapcsolat:

2010.09.22. 14:13:06

Újfalusi valóban egy falusi csak menti a menthetöt Leo a legjobb és remélem hogy az aranylabda is az övé lesz hiszen van még három hónapja hogy kiemelkedöen teljesitsen ehhez jól indult a szezonja
batigol
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.22. 10:10:36

Uncsi a téma. Lerágott csont. Most már mindenki elküldte Ujfalusti az anyjába, jobb lenne előre nézni. Ma meccs van és erre kéne koncetrálni!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7420
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.22. 10:07:00

Persze, hogy alapvetően "nem lényeges" hogy kit rúgott le, de mivel a világ legjobb játékosáról van szó nyílván jobban felkapja a média és mi is.
Szvsz nem azt kellene vizsgálni, hogy elnézést kért-e vagy nem, mert az már tényleg a világ szégyene lenne, ha nem tenné + tudja ő
nagyon jól, hogy ez "enyhítő körülmény. (nem állítom, hogy nem volt szándékos, de azért járjunk a földön) Nem kívánok neki egy 10-12 meccses eltiltást, de 3-4 talán jobban helyre tenné és legközelebb már jobban gondolkozna. Pepe 10 meccses eltiltására hivatkozna pedig hülyeség, mert sztem még a madridisták is elismerik, hogy azért legalább egy szezon járna.
Biztos szinte mindenki látta, de azért érdekes újra megnézni. http://www.youtube.com/watch?v=LCr9_c4rRbU&translated=1
Ha az 10 meccs akkor Újfalusi tényleg 2.

lehet, hogy hál'Istennek nem sérült komolyan az argentín, de benne volt hogy kis híján egy karriert (nem is akármilyet) tegyen tönkre.
Ráadásul egy elkésett belépő leginkább egy buktatás lett volna, vagyy egy kései becsúszás, nem az, hogy a labda felé sem nézek és mindezt a 93. percben vesztes állásnál.

gyanítom mindenki tisztában van ezekkel a tényekkel és nem egy bosszúhadjáratot áll szándékomban indítani kizárólag EGY személy ellen, de ha a focisták látják, hogy ennyiért kapnak egy kétmeccses eltiltást nem fog befolyásolni semmit. Ez most nem Újfalusi ellen irányul, hanem egy jó alkalom lett volna hogy megmutassa a szövetség, milyen szankciók járnak a szándékos, brutális szabálytalanságokért.
Forca Barca!!!!
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2010.09.21. 21:00:21

A Sport.es azt írja, hogy Ujfalusi csak két mérkőzésre szóló eltíltást kapott!
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.09.21. 20:52:08

mes írta:kicsit OFF,DE mi lenne , ha ugyanez tortenik meg mas szereplokkel? pl Alves es Forlan-nal. Akkor is ennyire szigoru lenne mindenki ?
Nézd meg a nap képét.Ott mind1, h ki kinek a lábára tapos, mindenhogy elítélendő.Alves meg am is hajlamos, a piszkos kis becsúszásokra, könyökölésekre.
Kép
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.09.21. 20:26:43

kicsit OFF,DE mi lenne , ha ugyanez tortenik meg mas szereplokkel? pl Alves es Forlan-nal. Akkor is ennyire szigoru lenne mindenki ?
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.21. 19:27:13

IvánC írta:Én Ujfalusit mindig is egy favágónak tartottam, de a gondolatmeneteddel nem lehet egyet érteni. Kapjon 3 meccset az jogos, ha visszaesik az adott szezonban duplázódjon.....büntessék keményebben az ilyet, de egy valóban csúnya elkésett belépőért még ne álljon hónapokat az ember. Még a legelegánsabb hátvédeknek is vannak hasonló eseteik, ez egyszerűen benne van a fociban.
Egyetértek. Ha visszaeső lenne, megérdemelné a több meccses eltiltást, de ő még nem tett hasonlót, amiért el lehetne marasztalni. Szegény így is rossz napokat él át mostanában, pont azért, mert ennyien támadják. És nem csak mi innen Magyarországról. Az egész világban ki akarják herélni a csehet, ami szerintem túlzás. Megértem, hogy rosszat tett, de ő is csak egy ember és mégsem egy Pepe szint. Szerintem már ezerszer megbánta tettét.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.21. 19:20:10

Egyértelműen a 2. opcióra szavaznék, és 4-5 hét. De csak mert Pepe 10et kapott, és botrány lehetne ami nem kell a csapatunknak semmi áron. Amúgy a kiszabható legnagyobb büntetést adatnám, egyértelműen teljesen szándékos a mozdulat, és csak lábra megy.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
JORGHE
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.05.13. 07:58:04

2010.09.21. 19:19:55

Victor_Valdes írta:
JORGHE írta:Én csak azt mondanám Újfalusi szép munkájára hogy semmi köze nem volt a labdához.
Ha valaki itt azt írja hogy nem volt szándékos,az biztos bele lát újfalusi agyába.
Ő mindenkép szerelni akarta Messit bármi áron,ha kell favágó módra és ez sikerült.
Nem csak ő az A.Madrid portugál kapitánya is favágó módon focizott.
Ha rendszeresen nézünk BARCA meccseket akkor láthatjuk ők nem igazán játszák a favágó stílust.
De véleményem szerint se kéne 11 meccs eltiltás/pedig meg érdemelné/ azért is mert a többi csapat neheztelne a BARCÁRA!!
Nem érzed ezt picit ellentmondásosnak? Talán belelátsz a fejébe? :o :D

3-4 meccsenél ez nem ért többet. Ha nem a világ legjobbjáról lenne szó, nem lenne ekkora patália az egész körül. :roll:
Látom itt van 1,2 okos.Ha veled történne meg hasonló lehet nem lennél ilyen vicces gyerek. Nekem ez a véleményem akkor is ha mást zúznak le!! DE ha valakinek a karierje törne ketté ez esetben fiatalon??????? Okosok!!!
AKINEK NEM INGE......
CSAK A BARCA!!
BraunA
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:51:11
Tartózkodási hely: magamon kívül, mint mindíg

2010.09.21. 19:08:02

hagyjátok már (már akik), ezt a 12 meccses eltiltást!
Tök szabálytalan volt az tény. De én csak azt tudom mondani, hogy az vesse rá az első követ aki focizott valaha is és egyszer sem szabálytalankodott. Az ilyenek tetszik - nem tetszik benne van a játékban.
Barca més que un club
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.21. 19:07:17

bali 15 írta:Messi karrierjéből eddig hiányoztak a hosszabb távú sérülések.
Az ő termetével csodálom hogy eddig megúszta. Ráadásul most is csak 10 napra. Volt már olyan hogy hónapokat kellett kihagynia?
Vasból van a gyerek....
Régebben a Rijkaard éra idejében azért voltak hosszabb kiesései is, ha emlékezetem nem csal. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.09.21. 19:06:31

Messi karrierjéből eddig hiányoztak a hosszabb távú sérülések.
Az ő termetével csodálom hogy eddig megúszta. Ráadásul most is csak 10 napra. Volt már olyan hogy hónapokat kellett kihagynia?
Vasból van a gyerek....
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2010.09.21. 18:59:04

Nyugodtan odalehetne adni neki vagy 5-6meccset minimum......és nem azért mert Messi-ről van szó!!!! Sad Aki nem inge nem veszi magára ezt az egészet!!!! Very Happy
Én Ujfalusit mindig is egy favágónak tartottam, de a gondolatmeneteddel nem lehet egyet érteni. Kapjon 3 meccset az jogos, ha visszaesik az adott szezonban duplázódjon.....büntessék keményebben az ilyet, de egy valóban csúnya elkésett belépőért még ne álljon hónapokat az ember. Még a legelegánsabb hátvédeknek is vannak hasonló eseteik, ez egyszerűen benne van a fociban.
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.21. 18:41:37

Bizony! Nagyon jó hír ez és szerintem a Rubin ellen már ott lesz a cserepadon. (persze játszani biztos csak akkor fog, ha már 100%-os és ez így is van jól)

Off: amúgy vissza térve a büntetésre: teljesen indifferens ebben a kérdésben, hogy ki kit rúgott le. Itt ez az eset csak kapóra jött arra, hogy megvitassuk az ilyen esetek elbírálását. Szerintem (ahogy már korábban is írtam) elkezdhetnék szigorúbban kezelni az ilyesfajta belépőket. A Messi esethez csak annyit, hogy nem tartom valószínűnek, hogy Újfalusi sérülést akart okozni, de az viszont egyértelmű szvsz, hogy tudta, hogy a labdát már nem érheti el és be akart lépni elé. Így sült el. Mi örülhetünk, hogy megúszta "ennyivel" Messi, viszont a 2 meccs eltiltástól nem fog mérlegelni egy játékos sem, hogy legközelebb is ilyen bátran odalépjen e, mert nevetséges a kirótt büntetés. Mindenképp szigorúbban kéne kezelni a hasonló esetek megítélését...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.09.21. 18:30:48

LaPulga
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.02.02. 20:44:00
Tartózkodási hely: Catalunya

2010.09.21. 18:22:12

-MENNYI EMBER VAN AKINEK HIRTELEN ANNYIRA SZIMPATIKUS LETT EZ AZ UJFALUSI.... Attól mert azt mondta h bocsánatot kért messi-től sms-ben?? -Jött visszaigazolás h tényleg irt meg minden??? Hm??? Én nem olvastam róla még sehol sem.... Most én is mondhatom h felhívtam még vasárnap este Messit holott kamu az egész....
-Istenem ilyen szurkolókat......lerúgta azt az embert aki a legjobb a csatársorból, akinek a meccsenkénti átlaga szinte mindig egy vagy 2 gól / meccs!!! Sokak szerint labdára ment de elkésett? Emberek ha én elkések akkor nem taposom meg az ellenfelem bokáját hanem felrúgom vagy akasztom..... de nem állok meg a bokáján ÍGY......... HA EZ NEM VOLT SZÁNDÉKOS AKKOR MI LETT VOLNA AZ??? HA FEJBE RÚGJA VAGY HÁTULRÓL BELETAPOS 1-et???? :? Nyugodtan odalehetne adni neki vagy 5-6meccset minimum......és nem azért mert Messi-ről van szó!!!! :( Aki nem inge nem veszi magára ezt az egészet!!!! :D

(Bocsi h kicsit hosszú lett)!!!!!
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.09.21. 18:17:50

ab1daL írta:NSO szerint 2 meccses eltiltást kapott Ujfalusi.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/at ... al-2045799
Így van és Leo pedig ma elkezdte a rehabot. A körülményekhez képest a legjobban alakulnak a dolgok. Amúgy már Jeffren is bevethető lesz, de remélem Messi a Rubin ellen már tényleg játszhat.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.09.21. 18:17:24

Szerintem 4-5 a reális. A kettőt viszont kifejezetten keveslem. :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.09.21. 18:13:52

NSO szerint 2 meccses eltiltást kapott Ujfalusi.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/at ... al-2045799
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.09.21. 17:50:02

Szerintem is legyen 12!Megérdemli.Aki így lép oda az...
Néztem a meccset,és mikor tortént majdnem sirtam hogy milesz Messivel,Aligvártam a másnapot hogy tudjak valamit.Hála az égnek nincs komojabb baj.
Ujfalusinak 12 meccset! :twisted:
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.21. 17:35:51

Bree írta:Én 'friss' Barcás vagyok, lenne egy kérdésem: mindig ekkora balhé volt, ha ilyen durva szerelés történt? Végül is Leonak nem történt nagyobb baja. Jó tudom, nem attól függ hogy milyen lesz a végkifejlet...
Sok az elfogult ember, akiket ilyenkor elönt a rózsaszín köd. :)

Akinek nem inge... :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Bree
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.08.01. 23:14:48
Tartózkodási hely: Bp

2010.09.21. 17:33:11

Én 'friss' Barcás vagyok, lenne egy kérdésem: mindig ekkora balhé volt, ha ilyen durva szerelés történt? Végül is Leonak nem történt nagyobb baja. Jó tudom, nem attól függ hogy milyen lesz a végkifejlet...
Kép
Lionel Messi - El Mejor
>I belong to Jesus<
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.21. 17:29:36

JORGHE írta:Én csak azt mondanám Újfalusi szép munkájára hogy semmi köze nem volt a labdához.
Ha valaki itt azt írja hogy nem volt szándékos,az biztos bele lát újfalusi agyába.
Ő mindenkép szerelni akarta Messit bármi áron,ha kell favágó módra és ez sikerült.
Nem csak ő az A.Madrid portugál kapitánya is favágó módon focizott.
Ha rendszeresen nézünk BARCA meccseket akkor láthatjuk ők nem igazán játszák a favágó stílust.
De véleményem szerint se kéne 11 meccs eltiltás/pedig meg érdemelné/ azért is mert a többi csapat neheztelne a BARCÁRA!!
Nem érzed ezt picit ellentmondásosnak? Talán belelátsz a fejébe? :o :D

3-4 meccsenél ez nem ért többet. Ha nem a világ legjobbjáról lenne szó, nem lenne ekkora patália az egész körül. :roll:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
JORGHE
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.05.13. 07:58:04

2010.09.21. 17:27:32

Én csak azt mondanám Újfalusi szép munkájára hogy semmi köze nem volt a labdához.
Ha valaki itt azt írja hogy nem volt szándékos,az biztos bele lát újfalusi agyába.
Ő mindenkép szerelni akarta Messit bármi áron,ha kell favágó módra és ez sikerült.
Nem csak ő az A.Madrid portugál kapitánya is favágó módon focizott.
Ha rendszeresen nézünk BARCA meccseket akkor láthatjuk ők nem igazán játszák a favágó stílust.
De véleményem szerint se kéne 11 meccs eltiltás/pedig meg érdemelné/ azért is mert a többi csapat neheztelne a BARCÁRA!!
CSAK A BARCA!!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.09.21. 17:19:56

én is sokkalom ezt a 12 meccses kiállítást... 3-4 a reális.
KépKép
Válasz küldése