Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21176
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.01. 12:28:05

Ha nem sztárokat és pénzt hajhászna, hanem igazi csapatot építene, akkor CR-eknek és Mourinhóknak semmi keresnivalójuk nem lenne a fővárosban Exclamation
Miért szted kit kellett volna helyettük megszerezni. Sztem ezen a két emberen múlik legkevésbé a Madrid jelenlegi formája. C. Ronaldo nagyon nagy fogás volt, abszolút érthető volt a leigazolása, a Madrid számára elérhető játékosok közül magasan legjobb volt. Az ő góljai nélkül nem lenne sehol a Madrid.
Mourinhoról pedig ősszel már elmondtam, h nagyon jó úton van, h összerakjon egy remek csapatot, és ezt tartom is. Fiatal tehetségekkel erősítette meg a Madridot, és egészen az El Clasico-ig kiválóan teljesítettek. Most nem megy nekik, de azért annyira nem borús a helyzet, mint amennyire itt leírják a Madridot. Én ezeket a kritikákat nem tartom jogosnak.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.02.01. 12:16:10

így van haszi... a végtelenségig nem szólhatott be fűnek-fának büntetlenül, ugyanez előfordulhat majd a bírókkal is, akik majd megunják a sértegetést és minden megfordul...

CR esetében is azért nem fújnak be már mindent, mert már nem tudják biztosra, mikor színészkedik és mikor nem...
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.02.01. 12:12:05

noname írta:Én nem látom túl fényesnek Mou helyzetét. Ő se nagyon szívleli a madridot, mert mindenbe beleszólnak, Valdano is alighanem mindent megtesz majd azért h nyáron elküldjék, ráadásul Perez se fogja marasztalni, ha nem nyernek semmit, de még ha le is esik a Kupa nekik, akkor se lesz sokkal fényesebb a szezon mint Pellegrini alatt.
Én a szezon elején helyeseltem a chilei elküldését, Mouban meg most is bízok, de bele gondolok, hogy mi lenne, ha Pelle maradt volna... Szvsz. nem égtünk volna a kiscsapatok ellen mivel nem lettek volna ennyire felhergelve ahogy azt teszi a portugál meccsről, meccsre, lehet ha ez bevált Angliában vagy Olaszországban de lássuk, hogy itt mi az eredménye 200%-al azon vannak, hogy nyerjenek, ha kell ehhez gusztustalanul játszanak, ha bemákolnak egy gólt akkor fetrengenek, bedobják a szurkolók a labdát miközben vezetünk egy kontrát. Hajigálják a játékosainkat, az edző haláláról énekelnek stb stb... Ilyen eddig nem volt. Azért remélem lesz valami változás és a kupát behúzzuk idén, a bajnokságban nem maradunk le 10nél több ponttal és a BL-ben meg túljutunk a franciákon. Ennyi a "követelésem" idénre. Szerintem nem nagy vágyak... :roll:

*Ami pozitívum Mou idejövetelében az az, hogy a kupát komolyan vesszük, és eddig a BL-ben is jók voltunk, eddig...
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.02.01. 11:57:03

torrentkiller írta:A Cr-es résszel egyet értek a néppel :D
A zsozé részhez kicsit hozzászólnék. Lehet mondani rá hogy egoista meg hasonlók, és pont ezért nem fog magától lelépni az első sikertelen szezon után. Nem hiszem hogy egyből megfutamodna. Egyrészt mert meg akarja mutatni akkor is, hogy miért special 5 (:lol:), és hogy az első kudarc után is megy tovább.
Másrész ha lelép az első év után, (úgy hogy nem nyert semmit) akkor egy lapon emlegetnék Ramossal, meg Pellegrinivel, és az hogy nézne már ki :lol:
Viszont ha Perez van olyan hülye hogy elküldni akkor vessen magára... én meg hozom a kombájnt :D
Én nem látom túl fényesnek Mou helyzetét. Ő se nagyon szívleli a madridot, mert mindenbe beleszólnak, Valdano is alighanem mindent megtesz majd azért h nyáron elküldjék, ráadásul Perez se fogja marasztalni, ha nem nyernek semmit, de még ha le is esik a Kupa nekik, akkor se lesz sokkal fényesebb a szezon mint Pellegrini alatt.
A Fifa egy szégyen
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.02.01. 11:46:16

A Cr-es résszel egyet értek a néppel :D
A zsozé részhez kicsit hozzászólnék. Lehet mondani rá hogy egoista meg hasonlók, és pont ezért nem fog magától lelépni az első sikertelen szezon után. Nem hiszem hogy egyből megfutamodna. Egyrészt mert meg akarja mutatni akkor is, hogy miért special 5 (:lol:), és hogy az első kudarc után is megy tovább.
Másrész ha lelép az első év után, (úgy hogy nem nyert semmit) akkor egy lapon emlegetnék Ramossal, meg Pellegrinivel, és az hogy nézne már ki :lol:
Viszont ha Perez van olyan hülye hogy elküldni akkor vessen magára... én meg hozom a kombájnt :D
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.01. 11:39:24

cr tökéletes helyen van madridban. top5-ös játékos nem nagyon lesz átadólistán azt hiszem. akárhogy viselkedik és hisztizik,amíg meccsenként lő egy gólt,jogosan van helye a csapatban
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.02.01. 11:18:39

Fecooo írta:vhogy így gondolom én is ;)

mikor odaszerződött Madridba, többen már akkor azt gondoltuk, h a Real Madrid és JM egymást kizárja... JM képtelen kreatív focit játszatni,(még mindig nem hiszem el, h sokan komolyan őt akarták a Barcába Frenkie után... #-o ](*,) ), ezt tudtuk eddig is, de akkor az volt a menő szöveg, h ilyen játékosokkal majd megmutatja, milyen látványos focira is képes...(egyébként pont ezzel érveltek néhányan a Barcánál is, h ilyen játékosokkal nézhetetlen focit nem lehet csinálni...) hát igen, tényleg zseni a csávó, látjuk :D
ha összerak egy munkás Madridot, Spanyolban azzal se lesz sokkal sikeresebb, ez nem Anglia :D

az egója miatt fog magától lelépni, ha nem most, akkor jövőre!(feltéve, ha se most, se jövőre nem nyer semmit...)
lehet, h tévedek, de sztem nagyon hasonlítanak CR-rel és nem csak a nagyképűségük miatt, hanem CR-en látni, h mintha többnyire nem a csapatért akarna teljesíteni, hanem, h gólt szerezzen és ünnepeljék, mintha ehhez a csapat csak egy "szükséges rossz" lenne. JM-nek is tökéletesen mind1 hol van, csak halmozhassa a trófeákat... már nyáron azt mondta, h ő akar lenni az első, aki 3 klubbal is BL-t tud nyerni...(azaz, h ő legyen A ZSENI!)
a Porto óta gondosan ügyelt is arra, h oda menjen, ahol annyit költhet, amennyit akar, az egyetlen különbség most, h itt van egy igazán erős ellenfél is...

bocsánat, ha vkit bánt, amit leírtam, csak a véleményem írtam le, csatlakozva daffy-hoz...
Én is így látom. A Cr-es részhez annyit, hogy a hétvégi meccs után is azt írtam (és már előtte is jópárszor), hogy Cé sokkal inkább a saját érdekeit helyezi előtérbe, mint a csapatot. Pl. amikor már 2 csatár volt előtte, ő akkor is 30 ról akart gólt rúgni. Ezt egy Madrid drukker csak a legvégső esetben látná be, pedig elég nyilvánvaló.
Mou pedig előbb-utóbb kénytelen lesz belátni, hogy amit akart azt lehetetlen véghezvinni a jelenlegi kerettel, mert túl sok az egy nm2-re jutó ego.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.01. 10:59:20

Fecooo írta:vhogy így gondolom én is ;)

mikor odaszerződött Madridba, többen már akkor azt gondoltuk, h a Real Madrid és JM egymást kizárja... JM képtelen kreatív focit játszatni,(még mindig nem hiszem el, h sokan komolyan őt akarták a Barcába Frenkie után... #-o ](*,) ), ezt tudtuk eddig is, de akkor az volt a menő szöveg, h ilyen játékosokkal majd megmutatja, milyen látványos focira is képes...(egyébként pont ezzel érveltek néhányan a Barcánál is, h ilyen játékosokkal nézhetetlen focit nem lehet csinálni...) hát igen, tényleg zseni a csávó, látjuk :D
ha összerak egy munkás Madridot, Spanyolban azzal se lesz sokkal sikeresebb, ez nem Anglia :D

az egója miatt fog magától lelépni, ha nem most, akkor jövőre!(feltéve, ha se most, se jövőre nem nyer semmit...)
lehet, h tévedek, de sztem nagyon hasonlítanak CR-rel és nem csak a nagyképűségük miatt, hanem CR-en látni, h mintha többnyire nem a csapatért akarna teljesíteni, hanem, h gólt szerezzen és ünnepeljék, mintha ehhez a csapat csak egy "szükséges rossz" lenne. JM-nek is tökéletesen mind1 hol van, csak halmozhassa a trófeákat... már nyáron azt mondta, h ő akar lenni az első, aki 3 klubbal is BL-t tud nyerni...(azaz, h ő legyen A ZSENI!)
a Porto óta gondosan ügyelt is arra, h oda menjen, ahol annyit költhet, amennyit akar, az egyetlen különbség most, h itt van egy igazán erős ellenfél is...

bocsánat, ha vkit bánt, amit leírtam, csak a véleményem írtam le, csatlakozva daffy-hoz...
Tökéletesen egyetértünk! Még annyit, hogy talán decemberben volt egy cikk, még talán videókkal is megspékelve, hogy CR hiába ünnepeltetné magát, de a klikkjén kívül (aki áll Di Maríából és talán Lassana Diarrából) senki nem ment oda hozzá gratulálni. :D Azért ez is sokat elmond a mai Realról.

Ha már azt mondtad, Mourinho hasonlít CR-re, akkor azt is mondhatnánk, a meghosszabbított jobbkeze a pályán és tulajdonképpen magát valósítja meg a pályán. :D Nagyon egymásra találtak, de illenek is egymáshoz. Sajnálom a Real szurkolóit, hogy szenvedniük kell és mindennek az oka Pérez. Ha nem sztárokat és pénzt hajhászna, hanem igazi csapatot építene, akkor CR-eknek és Mourinhóknak semmi keresnivalójuk nem lenne a fővárosban :!:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.02.01. 09:10:20

vhogy így gondolom én is ;)

mikor odaszerződött Madridba, többen már akkor azt gondoltuk, h a Real Madrid és JM egymást kizárja... JM képtelen kreatív focit játszatni,(még mindig nem hiszem el, h sokan komolyan őt akarták a Barcába Frenkie után... #-o ](*,) ), ezt tudtuk eddig is, de akkor az volt a menő szöveg, h ilyen játékosokkal majd megmutatja, milyen látványos focira is képes...(egyébként pont ezzel érveltek néhányan a Barcánál is, h ilyen játékosokkal nézhetetlen focit nem lehet csinálni...) hát igen, tényleg zseni a csávó, látjuk :D
ha összerak egy munkás Madridot, Spanyolban azzal se lesz sokkal sikeresebb, ez nem Anglia :D

az egója miatt fog magától lelépni, ha nem most, akkor jövőre!(feltéve, ha se most, se jövőre nem nyer semmit...)
lehet, h tévedek, de sztem nagyon hasonlítanak CR-rel és nem csak a nagyképűségük miatt, hanem CR-en látni, h mintha többnyire nem a csapatért akarna teljesíteni, hanem, h gólt szerezzen és ünnepeljék, mintha ehhez a csapat csak egy "szükséges rossz" lenne. JM-nek is tökéletesen mind1 hol van, csak halmozhassa a trófeákat... már nyáron azt mondta, h ő akar lenni az első, aki 3 klubbal is BL-t tud nyerni...(azaz, h ő legyen A ZSENI!)
a Porto óta gondosan ügyelt is arra, h oda menjen, ahol annyit költhet, amennyit akar, az egyetlen különbség most, h itt van egy igazán erős ellenfél is...

bocsánat, ha vkit bánt, amit leírtam, csak a véleményem írtam le, csatlakozva daffy-hoz...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.01. 08:56:14

LG írta: Szezon elején még pont azt beszéltük, h ez a 3 ember mekkora igazolás, most meg egy hullámvölgy után kijelentjük, h mégse? Meg azért sztem annyira rossz helyzetben nincs a Madrid, mint mondod. Azért még mindig csak 2 döntetlen, és 2 vereség a mérlegük, ami amúgy nem olyan rossz, bár arra kevés, h a Barcával tartják az iramot.
Különben meg Mourinho az Interrel is a második szezonjában villantott nagyot. Jó, Olaszországban már az első évben is uralkodott, de ott nem volt igazán komoly ellenfél, főleg nem olyan szintű, mint most a Barca. Ha lenne eszük Perezéknek, akkor nem [auto_cenzúra]ák, hagynák dolgozni, és egy kupa nélküli szezon után se küldenék el. Ha ez nem így lesz, és jön egy új edző, akkor azzal mit érnek el? Ki az egyáltalán, aki még a jobb edzők közül nem fordult meg a Madridnál? Nagyon kevesen, és azt hiszem ők már nem is fognak.
én ki merem jelenteni,hogy mourinhot nem rúgja ki perez,szerintem magától lép,ha lép. az igazolásokról: di maria rettenetesen fáradt,nem is értem,hogy miért nem pihen. xabi is fáradt,de látjuk,hogy nélküle nem sok esély van a győzelmekre. özil jó 60 perces játékos,de akkor sem tartozik a szűk elitbe. mondod,hogy hagyni kell mourinhot. ezzel egyet is értek,meg nem is. az ugye tény,hogy jose nem 20 évre jött,mert 2-3-4 éven belül magától elmegy. ha hagyják dolgozni és felépít itt is egy munkás intert,akkor lehet esély a bl-ben,viszont a kupa és a bajnokság sansztalan,mert ilyen samuel típusú játékosokat a spanyol középcsapatok is körbefutnak. gépekkel nem lehet telerakni egy real madridot és remélem,hogy erre mourinho is rájön. ellenkező esetben távozása után egy olyan romboló angolos focit játszó keret marad hátra,amely használhatatlan más edzők számára. a barcával nem tudjuk felvenni a versenyt ez tény,de megfelelően összeszedett és összeszokott keret esetén az első megingásotoknál ott lehetnénk. ballack félékkel ez nem fog működni
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21176
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.01. 08:32:49

noname írta:
daffy írta:mourinho a zsenialitásából semmit nem villantott a madridban,de nem is áll rendelkezésére olyan stílusú keret,ami az ő karakteréhez illik.
Nagyon úgy áll a dolog, hogy nem jön be neki ez a Madridi kirándulás. Szezon elején is többen írtuk(jómagam is), hogy könnyen megeshet, hogy Mounak most nem jön össze. Ugyanis itt majd többet beleszólnak a dolgába, a játékosok nem olyan könnyen fegyelmezhetők, muszáj támadnia.
Egyelőre gyakorlatilag minden szempontból a lehető legrosszabb történt:
- Valdano ugyanis beleszólt(mellesleg megjegyzem h sztem valójából Perez szól bele, csak Valdanot használja közvetítőnek,hogy neki ne legyen baja belőle ), rossz is a hangulat kettejük közt, ami alighanem az öltözőre is kihat
- a játékosok fegyelmezetlenebben: Ramos,Ronaldo - nincsenek kötélből is idegeik, elvesztik a fonalat könnyen
- a legangyobb gond pedig az h a Realnak támadnia kell, miközben Mou a védelemre összpontosít, ebből most összejött az, hogy már se támadni, se védekezni nem tudnak
- utólag eszembe jutott még 1 probléma: a munkásemberek bukása. Di Maria, Khedira, Carvalho mind munkásemberek. Előbbi csak a kiscsapatok ellen jó, ráadásul semmi váratlant nem húz, nincsenek villanásai. Khedira úgy ahogy van béna: lassú, technikátlan, nem való a spanyol bajnokságba, Carvalho pedig öreg, kifúlt szezon közepére.
Szezon elején még pont azt beszéltük, h ez a 3 ember mekkora igazolás, most meg egy hullámvölgy után kijelentjük, h mégse? Meg azért sztem annyira rossz helyzetben nincs a Madrid, mint mondod. Azért még mindig csak 2 döntetlen, és 2 vereség a mérlegük, ami amúgy nem olyan rossz, bár arra kevés, h a Barcával tartják az iramot.
Különben meg Mourinho az Interrel is a második szezonjában villantott nagyot. Jó, Olaszországban már az első évben is uralkodott, de ott nem volt igazán komoly ellenfél, főleg nem olyan szintű, mint most a Barca. Ha lenne eszük Perezéknek, akkor nem basztatnák, hagynák dolgozni, és egy kupa nélküli szezon után se küldenék el. Ha ez nem így lesz, és jön egy új edző, akkor azzal mit érnek el? Ki az egyáltalán, aki még a jobb edzők közül nem fordult meg a Madridnál? Nagyon kevesen, és azt hiszem ők már nem is fognak.
Pellegrini volt a realnak a legmegfelelobb edzo. Szerintem iden nem ott tartana a Real, ahol, de ezt mar nem fogjuk megtudni.
Ezt mire alapozod? Pellegrinivel sztem gyengébbek voltak.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.01. 07:29:07

Tim írta:...
:D pedig direkt ezt szerettem volna elkerülni,hogy feleslegesen össze legyen hányva a forum. bocsesz!
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.01.31. 23:00:49

Tocy írta:Nekem leírnád PÜ-ben ha megkérlek? Érdekel :)
víscaelbarca!forever írta: engem is érdekel :wink: leírnád nekem is ha szépen kérlek :oops:
FCB.Gabesz írta:nekem is bemásolhatnád pübe :oops: légyszíves. :oops:
Kép

Bocsánat,nem tudtam kihagyni :lol:
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.01.31. 21:39:07

daffy írta:mourinho a zsenialitásából semmit nem villantott a madridban,de nem is áll rendelkezésére olyan stílusú keret,ami az ő karakteréhez illik.
Nagyon úgy áll a dolog, hogy nem jön be neki ez a Madridi kirándulás. Szezon elején is többen írtuk(jómagam is), hogy könnyen megeshet, hogy Mounak most nem jön össze. Ugyanis itt majd többet beleszólnak a dolgába, a játékosok nem olyan könnyen fegyelmezhetők, muszáj támadnia.
Egyelőre gyakorlatilag minden szempontból a lehető legrosszabb történt:
- Valdano ugyanis beleszólt(mellesleg megjegyzem h sztem valójából Perez szól bele, csak Valdanot használja közvetítőnek,hogy neki ne legyen baja belőle ), rossz is a hangulat kettejük közt, ami alighanem az öltözőre is kihat
- a játékosok fegyelmezetlenebben: Ramos,Ronaldo - nincsenek kötélből is idegeik, elvesztik a fonalat könnyen
- a legangyobb gond pedig az h a Realnak támadnia kell, miközben Mou a védelemre összpontosít, ebből most összejött az, hogy már se támadni, se védekezni nem tudnak
- utólag eszembe jutott még 1 probléma: a munkásemberek bukása. Di Maria, Khedira, Carvalho mind munkásemberek. Előbbi csak a kiscsapatok ellen jó, ráadásul semmi váratlant nem húz, nincsenek villanásai. Khedira úgy ahogy van béna: lassú, technikátlan, nem való a spanyol bajnokságba, Carvalho pedig öreg, kifúlt szezon közepére.
A Fifa egy szégyen
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.01.31. 21:38:02

Pellegrini volt a realnak a legmegfelelobb edzo. Szerintem iden nem ott tartana a Real, ahol, de ezt mar nem fogjuk megtudni.
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.01.31. 21:36:26

Initom írta:
MessiFan írta:
daffy írta:mourinho a zsenialitásából semmit nem villantott a madridban,de nem is áll rendelkezésére olyan stílusú keret,ami az ő karakteréhez illik.
Akkor egyszerűen keresni kell egy olyan edzőt aki ebből a keretből olyan csapatot rak össze ami faka. :D

mes: igyekszem :D
Pellegrini :wink: ha ő lenne az edző...hát nem festem az ördögöt a falra :?
ne felejtsük el 90 pont felett zártak tavaly,és nagyon is szerethetően játszottak!
Talán az egyik legnagyobb baklövése volt Perez papának az,hogy elküldte Pellegrinit.
nekem is az a véleményem, hogy ha Pellegrini marad és ő igazolhat, sokra vihette volna a Real :!:
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.01.31. 21:33:43

MessiFan írta:
daffy írta:mourinho a zsenialitásából semmit nem villantott a madridban,de nem is áll rendelkezésére olyan stílusú keret,ami az ő karakteréhez illik.
Akkor egyszerűen keresni kell egy olyan edzőt aki ebből a keretből olyan csapatot rak össze ami faka. :D

mes: igyekszem :D
Pellegrini :wink: ha ő lenne az edző...hát nem festem az ördögöt a falra :?
ne felejtsük el 90 pont felett zártak tavaly,és nagyon is szerethetően játszottak!
Talán az egyik legnagyobb baklövése volt Perez papának az,hogy elküldte Pellegrinit.
Abi & Tito
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.01.31. 21:26:42

daffy írta:mourinho a zsenialitásából semmit nem villantott a madridban,de nem is áll rendelkezésére olyan stílusú keret,ami az ő karakteréhez illik.
Akkor egyszerűen keresni kell egy olyan edzőt aki ebből a keretből olyan csapatot rak össze ami faka. :D

mes: igyekszem :D
FCB.Gabesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2011.01.27. 19:19:12

2011.01.31. 21:25:22

víscaelbarca!forever írta:
Tocy írta:
daffy írta:perez nem fogja elküldeni mourinhot,szerintem magától le fog lépni. 2 probléma van:
1. ha nem az edző igazol,akkor elmegy,mert nem kapott szabad kezet
2. ha az edző igazol,telerakja a realt munkagépekkel 0 kreativitással és miután elmegy,mert elfog,marad 20 munkagép és 3 focista...
egyik sem járható út. azt tény,hogy mourinho a zsenialitásából semmit nem villantott a madridban,de nem is áll rendelkezésére olyan stílusú keret,ami az ő karakteréhez illik.
a többibe nem mennék bele,akit érdekel,privátban szívesen leírom,de itt vitát gerjeszteni nem szeretnék,maradjunk annyiban,hogy kb a forum fele értene velem egyet
Nekem leírnád PÜ-ben ha megkérlek? Érdekel :)
engem is érdekel :wink: leírnád nekem is ha szépen kérlek :oops:

nekem is bemásolhatnád pübe :oops: légyszíves. :oops:
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.01.31. 21:20:23

Tocy írta:
daffy írta:perez nem fogja elküldeni mourinhot,szerintem magától le fog lépni. 2 probléma van:
1. ha nem az edző igazol,akkor elmegy,mert nem kapott szabad kezet
2. ha az edző igazol,telerakja a realt munkagépekkel 0 kreativitással és miután elmegy,mert elfog,marad 20 munkagép és 3 focista...
egyik sem járható út. azt tény,hogy mourinho a zsenialitásából semmit nem villantott a madridban,de nem is áll rendelkezésére olyan stílusú keret,ami az ő karakteréhez illik.
a többibe nem mennék bele,akit érdekel,privátban szívesen leírom,de itt vitát gerjeszteni nem szeretnék,maradjunk annyiban,hogy kb a forum fele értene velem egyet
Nekem leírnád PÜ-ben ha megkérlek? Érdekel :)
engem is érdekel :wink: leírnád nekem is ha szépen kérlek :oops:
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.01.31. 21:12:45

MessiFan írta: Idén nyernek 1 spanyol kupát Mouval és a következő szezonra már jobban összeáll a csapat és nem lesznek ilyen gondjaik.

off1:Ittas allapotban tilos a forumra hulyesegeket irni :lol:
off2: ozsi nem tudom honnan szedted ezt a karikaturat, de egy egeszseges esti rohogest kihozott belolem.

On: Nem kell ennyire optimistanak lenni, hogy mar megvan a bajnoksag. Mar le sem kellene jatszani a meccseket. Minden hetvegen Puyolek kimennek a Camp Nouban a zoldre, egyet grilleznek es mennek haza?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.01.31. 20:20:16

Kép
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2011.01.31. 19:10:01

Madridban kiknek kell figyelnie Sevilla ellen, nehogy begyűjtsék az eltiltást maga után vonó sárgájukat? Mert úgy rémlik, hogy előző kupa meccsen elég sokan begyűjtöttek tőlük sárgát, s ha nem figyelnek, akkor egyes posztokon kieshetnek kezdőtagok.. 8)

Vagy a döntőre mindenkit nulláznak?
Kép
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.01.31. 19:09:45

daffy írta:
Tocy írta: Szerintem Mou fejben arra készíti már a játékosait...az más kérdés, hogy a kezdőn még nem változtatott, mert hát azt mégse mondhatja egy Real-edző, hogy sry bukó a Liga, csak a Copa a lényeg.
az lehet,de így sem jó,mert a csapat agyon fáradt. ha josé továbbra is makacs,nem hogy liga nem lesz,még kupa sem.
Ezzel az a gond, hogy mostanában az alap kezdő 11nek is problémás a győzelem. Ha összejön akkor is iszonyat szenvedős.
Nagyon ő sem tud változtatni. Eddig gála11 kellett a bajnokságban, mert közel volt a Barca és ilyen körülmények között nem szabad feladni, de nem lehet kockáztatni se. A kupában volt rotálás, mindenki látta az eredményét. Ha mondjuk csak CR-t pihenteti.....hát remélem nem kell ecsetelnem, hogy ki viszi hátán a csapatot, Özil....dettó. Nem sok lehetősége van Mou-nak, pedig szinte mindenkit megkapott, akit kért. Valószínűleg fejben vannak gondok a csapaton belül, ami szorosan köthető a Mou és Valdano ill. Perez viszonyához. Most tényleg a fejétől bűzlik a hal, de már nagyon...
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.01.31. 19:08:24

MessiFan írta:Idén nyernek 1 spanyol kupát Mouval és a következő szezonra már jobban összeáll a csapat és nem lesznek ilyen gondjaik.
Ezt még feltételezni is rossz :D Nagyon nem kéne...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése