Bányász írta:lluisllach89 írta:Off: Még annyit hozzáfűznék, hogy a kutyát sem érdekli hogy mennyire összeszedett, tagolt, a TARTALOM a lényeg szvsz. És ha hülyeség, akkor felesleges is nézni hogy mivel indokol.
Ezen nem fogunk összeveszni sztem de azért még egy kérdés.
A katalán identitás-biznisz, ahogy azt korábban rendkívül találóan megfogalmazta egy madridi blogger, a világ egyik legjobb marketingterve, hiszen ezzel minden eladható, ami jó, ami fenséges, ami egy picit más, ami utánozhatatlan és párját ritkítja. Persze, egy fillért nem érne ez a „termék”, ha nem lenne mögötte minőség, amit pár kivételes képességű futballistának köszönhetnek, még akkor is, ha meseországot nem egy katalán, de még csak nem is egy spanyol, hanem egy holland álmodta meg. S erre a magasztos eszmére, erre az igen erős kapaszkodóra a mai magyar társadalom életunt, mindenszarésmindenkihülye rétegének pont annyira van szüksége, mint VV Szandikának agy- és/vagy fejátültetésre.
Eltekintve a tartalomtól amivel lehet egyetérteni vagy nem,szerinted ez rosszul van megírva?Tehát ez egy rossz írás?Mert sztem abszolút nem.
És amiből az egész indult,sztem egy buta ember nem így ír.
Na de mindegy nem értünk egyet ez van.
A nevekhez:
Én komolyabban még nem gondolkoztam ilyesmin de a Benjámin nekem tetszik.

(mondjuk a Benji az már korántsem

).Lánynévnél nálam a Lilla és az Anna tűnik favoritnak.

Egy bohóc miatt felesleges összeveszni, igazad van
Egyébként ha félreteszem (nagyon nehéz) a tartalmat, akkor fogalmazzunk úgy hogy a célját maximálisan elérte.
Úgy építkezett, olyan kifejezéseket használt ami a mondandóját még jobban kihangsúlyozza.
De a buta ember vagdalkozik, használ vulgáris szavakat, és saját magának is ellentmondva ( amit mondtak, mi van akkor Eduardoval...) próbálja savazni az ellenfelet.
Ráadásul hülyeségre épül az egész. És ha már
ÁLTALÁNOSÍTVA, de tegyük fel igaza van, nagyképűek lettünk. Akkor nekünk ehhez az kellett hogy 2,5 évig folyamatosan címeket halmozva szórakoztassunk a csapatunk, nekik meg az hogy EGYSZER, ELŐSZÖR, minket legyőzzenek.
Mert az sajnos nagyon-nagyon sokan, fenyegetőzve, lekezelően beszélnek az Arsenal drukkerek közül
PS: Tessék, nem tudtam félretenni

Amúgy rutinosan terelted át ide a témát
