Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.25. 22:47:15

Celta winger Nolito (28) wants to leave in January. He prefers to join Barcelona. Has offers from several other teams. [rac1]

Itt amúgy megtekinthető az egyetlen hivatalos Barcás gólja, aki esetleg elfelejtette.. :D Csodálkoznék, ha nem mennénk rá télen, részben örülnék, részben nem, 30 milliót egy cseréért viszont nem adnék ki az biztos. Na mindegy, meglássuk.. #NextLarsson
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.22. 09:31:38

http://www.fourfourtwo.hu/hirek/spanyol ... rcelonanak
Adnám. Télen tárt karokkal várnám.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.21. 20:03:52

Klaczy írta:Nagyon rövid a pad évek óta, számokban megvagyunk, de valamiért nincsenek használható cserék. Pedig jó név a Barca valaki cask elülne 30-32 évesen a padon.
Januárig mostmár ki kell húzni valahogy, aztán meglátjuk.
Én nem látom túl vékonynak a padot. Legalábbis szezon kezdetén bőven megvoltunk. Most Rafinha sérülése tett nagyon be.
Kapusok: no comment
Védelem: Középre számban és minőségben is.
Jh: Alves-Vidal-Sr
Bh: Talán itt hibádzunk.
Vkp: Busquets-Mascherano
Kp: Ini-Rakitic-Rafinha; téltől Arda
Támadók: az MSN alap, itt van az igazi dilemma. Arda tud játszani, még Rafinha is, de az igazi az lenne, ha Sandro vagy Munir közül kikerülni az egyik. Csak LE szerintem itt hibázott nagyot. Mindkettőt felhozta így egyik se tud annyit játszani egy ilyen támadótrió mögött, hogy igazán eldőljön mi is a helyzet. Egyik mellett le kellett volna raknia a voksát és azt próbálni.

Persze jó azt mondani, hogy mennyire jó lenne egy Gündogan vagy Pogba és milyen minőségi lenne a pad, de ilyen sztárokat nem lehet rendesen rotálni. Persze lehet hosszabb sérülés, de arra számolva sztárokkal tömni a csapatot. Ott a Real, ahol gyakorlatilag van 3 posztra 5 játékos és ment a rinya. Ebbeől a szempontból az volt a "szerencséjük", hogy volt két hosszabb sérülés.
Nyáron Arda-val jót választottunk szerintem. Egy nagyon jó játékos, több poszton is bevethető és nem rinyál. Plusz még Rafinha. Én még nem mondanék róla, bár tény, hogy nagyon szerencsétlenül jött neki. Egyre jobban teljesített, a válogatottba is behívták ahol szintén jól mutatkozott be, úgy tűnt most kezd felfelé ívelni a pályája, azt Nainggolan tett arról, hogy ne így legyen. Ha megkötik vele a szerződést még látok esélyt, hogy visszatérjen.
Igazából a transferban-nal kerültünk rossz helyzetbe. Ha veszünk egy Gündogant/Verrattit/Pogbat akkor is ugyanígy állnánk ezt ne felejtsük el.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.21. 17:44:16

Feast4 írta:Értsd jól! :mrgreen:
Fabregasos résszel egyetértek, neki mindene megvan ahhoz, hogy a legjobbak egyike legyen a posztján, egyedül az akarat nem. Pedig anélkül a tehetség semmit nem ér. Sajnálatos nagyon, de hát ez van. Pedig képességek alapján méltó volt a 4-es mez öröklésére..

Ezt meg értettem, egyet is értek az alapelvvel, csak vicces volt ezt olvasni, miközben 5 olyan játékost soroltál fel, akikben 7-8 év simán benne van, ha nem sérülnek le komolyabban..:D Amúgy Ardát is idesorolhattad volna a listádra, ő sem egy olyan igazolás, akivel annyira hosszútávra tudunk tervezni. Minél többet gondolok rá, annál inkább tartok tőle - úgyhogy tuti robbantani fog. :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.09.21. 17:28:45

palesz77 írta:
Feast4 írta:Nála értékelhetetlenebb túlbecsültebb játékos nem is nagyon van.
Mondjuk nála jobb szemmel megáldott focista sincs sok jelenleg, kár, hogy ennyit hozott ki magából. Özil még hasonló, olyan passzai vannak, mint az álom, csak a munka büdös neki.
Szerintem mindkettővel fejben van baj. Ilyen kvalitásokkal azt gondoltam pár éve, hogy aranylabdás lesz mindkettő, de nem még csak szóba se kerülnek, mert hoznak egy elképesztő meccset, utána öt-hat meccsig semmi. Nem csak győztes képességek hanem győztes mentalitás is kell egy emberbe, ilyen szinten. Ezért mondom hogy túlbecsült. Tipikus ellenpélda Rakitic, aki szerintem közel nem olyan penge mint ő, mégis százszorta jobban beleillik a játékképbe, mert mindent alávetve minden erejével küzd amíg bír menni.
palesz77 írta:
Feast4 írta:És, hogy ne legyek off, de A Koke, Pogba, Verratti, Gündogan, Coutinho 5-ösből kell majd valaki, bízom benne, hogy nem a legidősebbet vesszük meg
Szegény Gündogan kiesett akkor, 25 évével nem fér már bele a hosszútávú tervekbe.. :? :mrgreen:
Értsd jól! :mrgreen: Nincs kizárva, sőt örülnék neki. Talán ő lett volna a legjobb fogás ha nyáron sikerül, de az a leginkább félelmem, hogy kezdünk úgy viselkedni mint a Milán, pár éve. Én nem vagyok a tapasztalat ellen sőt szerintem sok posztra igenis tapasztalt ember kell, de mostanában úgy látom, hogy minden igazolásnál 2-3 évre gondolkodunk. Pl. a védelem. Mach, Veramaelen és Matyi is harminc fölötti vagy közel harminc, Pique 28-29 éves azt hiszem. 2-3 évere jó mindenki, a szerencsésebbek talán picit többre, de utána megint venni kell valakit. Mondhajuk, hogy a védőknél ez nem kor de ezt szerintem azoknak a kifogása ahol öreg a csapat. Értem én, hogy kész játékosokat keresünk, de egy picit lentebb mehetnénk korban.
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.21. 16:33:03

Fabregast én mindig kedveltem. Valóban fél évig tudott jó teljesítményt nyújtani szinte minden évben. Mondjuk a posztja se volt itt meg igazán. Pedig nagyon pengés kis játékos.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.21. 16:30:49

Feast4 írta:Nála értékelhetetlenebb túlbecsültebb játékos nem is nagyon van.
Mondjuk nála jobb szemmel megáldott focista sincs sok jelenleg, kár, hogy ennyit hozott ki magából. Özil még hasonló, olyan passzai vannak, mint az álom, csak a munka büdös neki.
Feast4 írta:És, hogy ne legyek off, de A Koke, Pogba, Verratti, Gündogan, Coutinho 5-ösből kell majd valaki, bízom benne, hogy nem a legidősebbet vesszük meg
Szegény Gündogan kiesett akkor, 25 évével nem fér már bele a hosszútávú tervekbe.. :? :mrgreen:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.09.21. 16:29:06

Fabregasra nem is reagálnék.

Szerintem még nem lehet nagyon megmondani, hogy hova kéne igazolni a jövőben, mert se Arda sem pedig Vidal helyét nem láttuk még a pályán.
Szerintem Vidal az egész jobb oldalon játszani fog, mint védő, kp és támadó is, mikor mi.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.09.21. 16:15:35

Klaczy írta: Fabregast visszahozni megint
Mi van? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Úgye csak trollkodtál? Nála értékelhetetlenebb túlbecsültebb játékos nem is nagyon van. Az aki ennyi diős korára nem képpes három egyforma meccset lehozni, az aki kedvetlenül belülről nézi a meccset, az aki mlg a Chelsea kreatív emberének is kevés (Mounak nem nagy értelme van, hogy kreatív játékosai legyenek.) Az meg hogy karácsony után a fiú úgy teleeszi magát, hogy szeptemberig egy métert sem bír szaladni az végképp vicc.

Egy másik topicban az Everton elleni meccs után Erxy tette ezt be, remélem nem lesz baj ha beidézem ide:
Erxy írta:Cesc Fàbregas' game by numbers:

0 tackles won
0 aerial duels won
0 interceptions
0 assists
0 shots
0 crosses

az utobbi evek egyik legjobb dontese volt, hogy eladtuk ezt a luzert.
Tökéletesen egyet értünk!

És, hogy ne legyek off, ide A Koke, Pogba, Verratti, Gündogan, Coutinho 5-ösből kell majd valaki, bízom benne, hogy nem a legidősebbet vesszük meg (és nem Coutinho-t :shock: ) mert a csapat átlagéletkora így is gáz és jó lenne ha végre lenne valaki aki 7-8 évig biztosan megold egy posztot. A másik pedig az is jó lenne ha nem költenénk 150 milliót egy játékosra. Vkp. poszton bőven meg vagyunk, bár Matic kétségtelenül egy élő fal :D. Amit szerintem vennünk kéne egy csatár és azért meg kell nézni mennyi idősek a belső védőink, bár régen egy sem volt most van 5, szóval teszem azt ha Matyi kiesik még bőven van játékos a két posztra. Jövőre szinte biztos vagyok benne, hogy egy támadó aki minőségi csere, egy kezdő kp. fixen jön. Én arra leszek kíváncsi igazából, hogy melyik jelenleg fix kezdő játékosunk helyére kerül új ember. (Gyanítom Ini.) Bár azt se igazán hiszem, hogy Arda padozni fo, főleg, hogy több helyen is bevethető.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.21. 14:22:04

TripleH írta:Épp azért írtam Maticot pálesz.:D Mert Luchonak nagyon nagy repertoárja lenne úgy, mellé lehetne berakni 2 technikásabb játékost akiknek nem lenne annyi védekezni való.
De attól még Maticon fennakadnának a támadások, Masch amikor God Mode-ban tolja, kétlem, hogy nagyon lemaradna Matictól, mégsem tudunk olyan jól játszani. Matic játékát nem ismerem túlságosan, de Masch még ráadásul szervezni is tud valamennyire - a hosszú labdái élményszámba menne -, mégis zongorázni lehet a különbséget akkor, amikor ő játszik, és amikor Busi. Max valami olyasmiben tudnám ezt elképzelni, mint a tegnapi felállás, hogy a 2 hátsó középpályás szinte egy vonalban van, és akkor Matic mindig futna el a labdás embertől labdakihozatalnál, de ez sem tűnik az igazinak..:D
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.09.21. 13:59:16

Épp azért írtam Maticot pálesz.:D Mert Luchonak nagyon nagy repertoárja lenne úgy, mellé lehetne berakni 2 technikásabb játékost akiknek nem lenne annyi védekezni való. De nem azokra az esetekre gondoltam amikor a teljes MSN fent van, egyébként szvsz Matic sokkal jobb szűrő mint Masch és nem mellesleg 190+ az ember. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.21. 13:53:12

TripleH írta:Nolito kivételével, szvsz mind kezdő szint. Ha az 5ösből jönne vki az tuti nem padra...
Ez szerintem is tiszta sor.
TripleH írta:Én ha valakit szívesen látnék itt, az Matic volna. Meg is indoklom miért, védekezésben a világ egyik legjobb VKP-je, rengeteg lehetőséget adna, 2 technikásabb KP számára, ha épp nem az MSN lenne fent elől (pl egy Suarez/Neymi pihentetés esetén).
Arra a szerepre itt lenne Masch, de nem véletlen, hogy nem ő a kezdő. A labdakihozataloknál rengeteget vesztünk, ha nem Busi játszik, pedig ez az egyik legfontosabb eleme a támadásainknak. Max olyan emberre lehetne őt cserélni, aki úgy védekezik, mint Makelele fénykorában, mellé meg olyan a passzjátéka, mint Sergioé, de ilyen ember meg nem létezik - Touré volt hasonló, de az meg már régi sztori.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.09.21. 12:50:41

Feast4 írta:A tegnapi meccs után most azért mondjuk ki az igazságot. Nincsennek Pogbáink, Kokéink Verrattiaink, Gündoganjaink az újjak közt. Pogaba, Koke, Verratti, Gündogan, de akár Nolito vagy Coutinho is erősítést jelenthet a jelenlegi padunknak,
Nolito kivételével, szvsz mind kezdő szint. Ha az 5ösből jönne vki az tuti nem padra...
Klaczy írta: szeretnék egy erős center csatárt! Llorente pl
Fabregast visszahozni megint
mondjuk kb ennyire van szükség hírtelen. szóval nem is állunk olyan rosszul
Az a Nolito is épp annyira erős center mint Pedro volt..
Febregasról meg idővel mindenki emléke szépül. Az felejtődik el, hogy tavaszra dupla 0 volt, ráadásul idén is a chelseaben is. Felesleges lenne. Én ha valakit szívesen látnék itt, az Matic volna. Meg is indoklom miért, védekezésben a világ egyik legjobb VKP-je, rengeteg lehetőséget adna, 2 technikásabb KP számára, ha épp nem az MSN lenne fent elől (pl egy Suarez/Neymi pihentetés esetén).
Klaczy
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2011.04.10. 20:17:21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.09.21. 12:24:41

Nagyon rövid a pad évek óta, számokban megvagyunk, de valamiért nincsenek használható cserék. Pedig jó név a Barca valaki cask elülne 30-32 évesen a padon.
Januárig mostmár ki kell húzni valahogy, aztán meglátjuk.

szeretnék egy erős center csatárt! Llorente pl
Fabregast visszahozni megint
mondjuk kb ennyire van szükség hírtelen. szóval nem is állunk olyan rosszul
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.09.21. 11:33:52

Munir&Sandro duóból valaki jövőre kölcsön lesz adva, ha csak önszántából nem távozik valamelyikőjük. Főleg ha veszünk egy új támadót. Ilyenkor ez a gond, a klub nem mondja meg nekik, hogy figyelj nem passzolsz ide, eladunk. Nem, ilyenkor mennek a kölcsönök évekig, aztán kikötnek a Stoke-ba. Aki távozni akar az távozik(Adama,Tello), a többi majd szépen megy kölcsönbe. Bojan is kölcsön adogattuk évekig, semmi értelme nem volt, és tudták, hogy nem fogja itt megváltani a világot.
Következő szezonban leszünk ám padra elég sokan, kíváncsi vagyok kiket adnak el, ki megy kölcsönbe, kit hiteget megint a klub.

Padosok jövőre: Bartra,Mathieu,Verma/Masch(?)Adriano,Vidal,Douglas,Rafinha,Arda,Denis(?),Halilovic(?),Roberto, Munir,Sandro,cserekapus,új támadó, új Kp-s.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.09.21. 11:11:24

A tegnapi meccs után most azért mondjuk ki az igazságot. Nincsennek Pogbáink, Kokéink Verrattiaink, Gündoganjaink az újjak közt. Pogaba, Koke, Verratti, Gündogan, de akár Nolito vagy Coutinho is erősítést jelenthet a jelenlegi padunknak, függetlenül attól, hogy ki kinek szimpatikus és ki kinek tetszik. Rafhina sérülése után Sergi Roberto és Arda maradt egész szezonra, Arda csak a második felétől, ha Ini vagy Rakitic megsérül, nagy bajban vagyunk. Jövőre véráldozat ide-oda valaki kell!
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.20. 19:43:38

MessiNeymarSuarez írta:Gündi mennyire jó mostanság? Van olyan jó mint a sérülése előtt?
Röviden tömören, nagyon. Szerintem már van olyan jó, változatosság kedvéért az ő meccseit is pörgettem folyamatosan videó miatt, engem meggyőzött. Pedig félő volt, hogy a pocak és a hosszú kihagyás miatt visszalép 1-2 szintet, tavaly se sikerült év végére teljesen formába lendülnie, de most, hogy végigtolta az alapozást, kitűnő állapotban van, újra robbanékony, a tehetsége meg megmaradt továbbra is.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.20. 19:31:55

MessiNeymarSuarez írta:Gündi mennyire jó mostanság? Van olyan jó mint a sérülése előtt?
Pár hozzászólással lejjebb. :wink:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.20. 19:26:17

Gündi mennyire jó mostanság? Van olyan jó mint a sérülése előtt?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.20. 18:54:32

El Pistolero írta:Én Verrattit nem tudom elképzelni nálunk.Legalábbis nem az Iniesta-Rakitic kettős posztján, maximum szűrőként, Busquets helyén, de oda meg minek? Tudom, hogy képes feljebb is játszan, de az már szerintem túlságoan is védekező lenne. Pont olyan lenne, mint amikor Mascherano volt a VKP, és Busquets volt Rakitic posztján.
Minden rosszindulat nélkül, de nem sokat láthattad játszani..:)

Amúgy abban egyetértek, hogy jelenleg nagyon kényes kérdés ez a középpályás ügy, és "véráldozat" nélkül nem tudunk komoly nevet elhozni. Kérdés, hogy akarunk-e, és hogy akkor kinek húzzuk le a rolót. Amúgy minimális esély arra is van, hogy SR is keresztbe húzza a számításokat, ha most duzzadó önbizalommal játszik majd a középpályán is, de erre azért nem sok esélyt látok.

Télen amúgy ha akarunk valaki minőségit hozni, akkor Gündogan lenne a legkézenfekvőbb megoldás, még ha a nyáron nem is jött létre az üzlet. De szerintem nem jön most senki, és csak nyáron robbantunk egy nagyobbat, Pogba vagy Verratti személyében.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015.09.20. 19:40:56-kor.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.20. 18:29:05

A keresztszalag-szakadás változó, de embertől függően az abszolút minimum 5 hónap, miközben szélsőséges esetben(mint pl Milito, ahol szalagokat kellett pótolni) akár több mint egy év is lehet.

Egy fiatal játékos esetében, ha minden rendben halad a felépülése során, akkor kb 6 hónap után játszhat.
A Fifa egy szégyen
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2015.09.20. 18:23:57

Valaki nem tudja, hogy mennyire dőlt ki Rafinha? Mert valahol "csak" félévet olvastam, de máshol azt, hogy neki már véget is ért a szezon. Ha előbbi, akkor szerintem nem kéne hozni senkit a helyére, ha pedig utóbbi, akkor az lenne a legjobb, ha kibuliznánk hogy Arda játszhasson a bajnokságban.

Én Verrattit nem tudom elképzelni nálunk. Legalábbis nem az Iniesta-Rakitic kettős posztján, maximum szűrőként, Busquets helyén, de oda meg minek? Tudom, hogy képes feljebb is játszani, de az már szerintem túlságosan is védekező lenne. Pont olyan lenne, mint amikor Mascherano volt a VKP, és Busquets volt Rakitic posztján.

Ha igazolánk, akkor szerintem azt kellene először figyelmbe venni, hogy Rafinhának mennyit kell kihagynia. Mert az már túl sok lenne, ha januárban vagy nyáron elhoznánk valakit a Coutinho, Pogba, Koke, Gündogan, Verratti ötösből de Arda januártól, Rafinha meg mondjuk márciustól már játszhatna, és még ott lenne Iniesta és Rakitic is. Öt játékos pont elég lenne két posztra, de ha az az öt egy Iniesta, Rakitic, Arda Turan, Pogba, Rafinha lenne, az elég nagy kicseszés lenne két emberrel, akik máshol remek karriert futhatnának be, nálunk meg jutna nekik meccsenként max 30 perc. Ezért lett volna számomra tökéletes az Iniesta, Rakitic, Arda, Rafinha, Roberto névsor (bár Arda helyett szívesebben néztem volna el a jövőben a Pogba, Koke Coutinho hármasból valakit), csakhát az a fránya eltiltás az a fránya embargó.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.09.20. 13:04:32

Ilyenkor szempont szerintem a Bl, Gündogan fénykorában ott is tündökölt, és eddig idén az El-ben is megy neki. De tavaly is vállalható volt a Bl-ben - az Anderlecht ellen kifejezetten remekelt -, pedig még csak formában sem volt az idei játékához képest. Verrattit meg nem kell bemutatni szerintem, a rangadókon játszik rendre a legjobban. Pogba meg.. Hát, inkább nem mondok semmit, ő meg a Bl nem csípik egymást.. :lol: Bár most adott egy szép gólpasszt, de azon kívül megint semmi, állítom Kokeban is kisebb a veszélyfaktor, mint benne.
Ami Gündogant illenti, úgy veszem észre, lassan visszatalál a sérülése előtti formájára. Idén elég sok Dortmund meccset nézek (azt hiszem ma is meglesem őket), sokkal jobb, mint az előző szezonban volt. Viszont Sahin és Kagawa esetei miatt tartanék a leigazolásától, ők is nagyon jók voltak Dortmundban, de Realban/Poolban ill. a MU-ban nem tudtak maradandót alkotni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.19. 23:22:57

Bob_Marley írta: Még nagyon kevés meccs ment le, érdemben következtetést nem szabad levonni, de eddig valóban nem sok esélyt kapott a Munir-Sandro páros. Ha igazolunk, akkor Nolito lenne a legkézenfekvőbb megoldás, de mivel Arda pl mindkét szélső poziban bevethető és Vidal is lehet jobbszélső is akár, így lehet rá sem lesz szükség. Ezeket csak Lucho tudhatja, s Sandroék is megfogják kapni a lehetőséget még.
Azért wddig játszottunk a Bilbaoval, az Atleticoval meg a Romaval idegenben, a Malaga-val is szoros meccsünk volt, teljesen érthető, hogy eddig csak időhúzó csereként játszott Sandro, arról nem is beszélve, hogy egyik támadónk se a cserékről híres. A kupában meg a gyengébb ellenfelek ellen majd játszanak.
Forca Barca!!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.09.19. 16:12:53

S.Agüero írta:
Capon írta:Most akkor lehet hozni valakit Rafinha helyett vagy sem?
Lucho szerint nem.
Nagyon remélem, hogy nem, mert akkor jönne ismét, hogy "csaló banda", meg, hogy nem is sérült le Rafinha :D
Válasz küldése