Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.03. 15:46:06

visca el barca írta:persze h TS-t osztjuk, most róla szólnak a hírek :D
De én meg ezt mondom, hogy Bravoról ugyanezek a hírek jelennek meg. A MAtS esetre fél nappal jött ki az első kb róla is, mégse látom a háborgó hsz-ek tömkelegét.. :D
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.03. 15:44:24

visca el barca írta:
a legnagyobb cigánykodás lenne...

palesz,

persze h TS-t osztjuk, most róla szólnak a hírek :D
Ott linkelte ugyan úgy a Bravós hírt, csak sokan nem akarják azt észrevenni, am neked mi bajod TS-el de komolyan? Mert furcsa mód csak őt zavarnád el.. és igenis számít, hogy van köztük 10 év, ne vicceljünk már, hogy ez nem számít. Am meg persze, hogy stabilabb Bravo mentálisan, azért csak minden bajnokin véd, a kupa+bl meg ha a fele meccs számot eléri, és azt se hetente egymás után, hanem 2-3-4 hetente lép pályára, meg miért ne lehetne a helyzetével elégedetlen? Ha neked a munkahelyeden, nem érzed, hogy a munkádhoz képest megkapod a megbecsülést, te is durrogsz magadban, vagy épp másoknak mint mindenki más, pláne ha más cégek is örömmel üdvözölnének köreikben.

Samper írta:Állítólag a vezetőség azt közölte TS-el és ügynökével, hogy nem tárgyalnak az eligazolásáról. Ha valaki leteszi a szerződésében lévő kivásárlási árat (80 m.), az viheti. Ha nem, akkor duzzoghat.
Pár hete, ugyan ezt Bravonál is elmondták.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.03. 15:38:42

Állítólag a vezetőség azt közölte TS-el és ügynökével, hogy nem tárgyalnak az eligazolásáról. Ha valaki leteszi a szerződésében lévő kivásárlási árat (80 m.), az viheti. Ha nem, akkor duzzoghat.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.03. 15:33:02

MQuCsabi írta:Egyébként, ha Mats eligazol, 27-8 évesen még mindig visszajöhet és még mindig jó pár évre "megoldhatja" a kapusposztot 8)
a legnagyobb cigánykodás lenne...

palesz,

persze h TS-t osztjuk, most róla szólnak a hírek :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.03. 15:03:47

Tökéletes. :twisted: ELmegy amugy Citybe 5 évre, majd a szerződése lejárta után visszajön ingyen hozzánk
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.08.03. 14:33:43

MQuCsabi írta:Egyébként, ha Mats eligazol, 27-8 évesen még mindig visszajöhet és még mindig jó pár évre "megoldhatja" a kapusposztot 8)
Eladjuk 40ért de 60 milliós visszavásárlási opcióval. Így gondoltad? :mrgreen:
94:39 6 - 1
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.03. 14:26:42

Egyébként, ha Mats eligazol, 27-8 évesen még mindig visszajöhet és még mindig jó pár évre "megoldhatja" a kapusposztot 8)
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.08.03. 14:20:42

Visszatérve a csatárkérdésre: én személy szerint nem örülnék, ha Brazíliából hoznánk valakit, akkor inkább maradjon Munir 4. számú csatárnak. Jó tudom, Neymar bevált, viszont egy 18-20 éves brazil bajnokságból érkező játékost túl nagy kockázat lenne egyből bedobni a mély vízbe. Akkor már inkább maradjon Munir, ismeri az európai focit és ráadásul saját nevelés is.
palesz77 írta:FC Barcelona are in talks over a move for Fiorentina striker Mario Gomez (31) who spent the last season on loan at Besiktas [goal]
Metin Albayrak (spokesman Besiktas): “We know that he [Mario Gomez] is in serious talks with FC Barcelona and BVB." [dogan news agency]


Én speciel nem igazán örülnék Gomeznek, bár ha LE úgy érzi, hogy szüksége van rá, akkor áldásom rá, de egyébként inkább a Ligából hoznék valakit, pl.: Lucas Perezt.
Mindenesetre a lényeg, hogy Európából jöjjön az illető, mert nekünk most inkább egy tapasztaltabb játékosra van szükségünk, mintsem egy ígéretes fiatalra.
Kép
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2016.08.03. 14:07:13

üdv. kapus kérdésbe én szerintem LE továbbra is Bravot fogja választani, még akkor is ha ez miatt ter Stegen elmegy, mert Bravot LE kérésére hozták a klubhoz, míg a németet Zubi akarta és hozta ide. én személy szerint mindkét kapust nagyon bírom és örülnék ha maradnának, de szerintem Bravo még mindig jobb kapus mint ter Stegen és ha ezt nem tudja elviselni és követelőzik akkor mehet isten hírével, persze kivásárlási áron!!! egyébként nem hiszem el h nem lehetne igazságosan elosztani a játékperceket a két kapus között, mert eddig a chilei azért minden szezonban minimum 8-10 meccsel többet játszik mint a német, és ez persze h zavarja. én valahogy így osztanám el:
Bajnoki meccsek: 10 meccsen Bravo, 5 meccsen ter Stegen, 10-en Bravo, 5-ön ter Stegen, 8-on Bravo (ez az utolsó 8 forduló persze annak függvényében még osztódna h meddig jutunk a kupában és a BL-ben). Kupa meccseken minden ter Stegen védene. BL meccseken meg a csoportba 3 meccsen a német és 3-on a chilei, az egyenes kieséses szakaszba meg már csak ter Stegen. így szerintem azért el lehetne igazságosan osztani a játékperceket, de ez csak az én véleményem.
mvik
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.03. 14:06:14

FC Barcelona are in talks over a move for Fiorentina striker Mario Gomez (31) who spent the last season on loan at Besiktas [goal]
Metin Albayrak (spokesman Besiktas): “We know that he [Mario Gomez] is in serious talks with FC Barcelona and BVB." [dogan news agency]


Csak kérni kellett.. :D Dortmundnak mondjuk nem tudom minek kéne, van egy rakat támadójuk.
Alcantara írta:Más játékos miért nem megy a vezetőkhöz az ügynökével? Ők tudják a jövőjüket mind?
Bravo ugyanezt az utat járta be elméletileg múlt pénteken, tudatta a vezetőséggel, hogy ő akar lenni az első számú opció, ha pedig "hátrébbszorul", akkor távozna inkább. Egyedül a kapusoknál van komoly kérdés a keretben betöltött szerepüket illetően, és náluk van a legkevesebb esély arra, hogy kiharcolják a kezdőt, lévén kapusokat nem szokás rossz forma után lecserélni, míg ha pl Vidal gyenge lesz, SR berobbanhat helyette, és fordítva is. Így érthetőbb szerintem, hogy ők tisztább képet akarnak a szezon kezdete előtt már.
Alcantara írta:A klub érdeke a legfontosabb. Van két baromi jó kapusa, ilyen sosem volt itt. Ez jó a klubnak, a játékos meg a szerződés alatt tartsa magát ahhoz, amit kötött.Nem kevés pénzt kapnak, felesleges nyafogni.
Ez meg igaz, a klub közölte is, hogy mindkettő akkor mehet, ha kifizetik a kivásárlási árát. De az nekem baromi érdekes - ez nem neked szól, hanem az egész ügynek -, hogy MAtS-nál ez nyafogás, és mehet amerre lát ha igazak a hírek - és már el is van könyvelve annak -, Bravoról meg egy rossz szót nem szólt senki ez ügyben. Pedig ő is elégedetlenkedik, és védeni akar a BL-ben, különben távozással "fenyeget", mégis..
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.08.03. 13:24:41

palesz77 írta:Követelés nem volt, csak megbeszélték a játékos jövőjét, felvázolta mindenki az álláspontját. Az azért elég más, mint amilyen cikkek jelentek meg, hogy a német ultimátumot adott a klubnak.. Kb olyan túlzás, mint amikor Denis be lett állítva szemétnek, hogy Iniesta szintű fizetést kér, miközben erről szó nem volt.
Palesz azért véleményem szerint nem véletlen járt az ügynök és ő a vezetőségnél. Jó ez a jövő felvázolás szöveg, de itt van két éve, nyilván felvázolták már ez idő alatt neki, tisztában van mindennel. Nem hiszem, hogy tudatlan állapotban lenne itt. Más játékos miért nem megy a vezetőkhöz az ügynökével? Ők tudják a jövőjüket mind?
Mellesleg szerintem a játéklehetőség LE kezében van, nem Bartónál, ezért teljesen felesleges audienciára menni a vezetőkhöz. Amikor bepotyázott, nem firtatta a jövőjét az ügynökkel az élen.

A klub érdeke a legfontosabb. Van két baromi jó kapusa, ilyen sosem volt itt. Ez jó a klubnak, a játékos meg a szerződés alatt tartsa magát ahhoz, amit kötött.Nem kevés pénzt kapnak, felesleges nyafogni.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.08.03. 13:18:01

BarcafanTomee írta:A Sport már azt is lehozta, hogy ha egyik kapusunk távozik akkor Diego Alves jönne a helyére, akivel állítólag már az előző szezon végén kapcsolatba léptunk és nem lenne ellenére a váltás.

A csatárkérdés kezd kifújni, kellett már valami új pletyka forrás. :D
És ő minek jönne? Kezdeni előröl az egészet?
Egyébként sem örülnék neki, bravúrkapus, de bármikor benne van egy nagyobb hiba. Olyan, mint Kameni. :D
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.08.03. 13:07:25

A Sport már azt is lehozta, hogy ha egyik kapusunk távozik akkor Diego Alves jönne a helyére, akivel állítólag már az előző szezon végén kapcsolatba léptunk és nem lenne ellenére a váltás.

A csatárkérdés kezd kifújni, kellett már valami új pletyka forrás. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.03. 11:26:51

Robert Fernandez has already had contact with representatives of Luan Guilherme (23). The player could cost around €22M [sport]

Na, vajon ő is majd a finishben hátrál ki, vagy el se jutunk addig? :D
visca el barca írta:LE amugy legnagyobb troll lenne ha elzavarná mindkettőt és masip védene :mrgreen:
Mondjuk az tuti, csak akkor lehet nem csak a 2 kapussal, hanem magával is kicseszne.. :mrgreen:
visca el barca máshol írta:ez már nem neked: persze megértem, h mindenki szeretné ha a kis kedvence védene, nincs is ezzel semmi baj, de az a legnagyobb baj, hogy az életkorán kívül az égvilágon semmi nem szól mellette.
Én speciel kicsit jobbnak érzem lábbal, és a kifutásaiban is több fantáziát látok, amit több rutinnal kevésbé csinálna kockázatosan szerintem. De ezek nem túl erős érvek, mert a statok szerint is, meg szem alapján is a legjobb kapusok között vannak mindketten lábbal, mindegyikükkel tudunk hátulról építkezni, nem is akárhogy.. Úgyhogy a kapuskérdés is olyan nekem, mint a jobbhátvéd, SR-t egy hangyányival szívesebben látnám itt, de ha Vidal lesz a befutó, egy rossz szavam nem lesz, mert mindketten baromi szimpatikusak, és vannak érvek is mellettük. Bravoval is így vagyok, a két kapus személyisége elég hasonló szerintem, emiatt egyikük se lesz szimpatikusabb a másiknál, teljesítmény alapján se lehet nagyon különbséget tenni, rosszul nem nagyon járhatunk egyikükkel se..

Azt meg mellékesen teszem hozzá, hogy igazából Bravo is jó esetben majdnem 10 évre megoldhatja a posztot, 31 évesen jött, simán benne van, hogy véd 40 éves koráig,
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.08.03. 11:23:58

visca el barca írta:
Tobias88 írta:De vele hosszabb távon is meg lenne oldva a kapus kérdés.
:mrgreen:

isten bizony h direkt csináljátok :D te is leírod h bravo a jobb kapus erre őt adnád el. komolyan mondom remélem h igaz a hír, és TS küldik el, csak hogy ti gutaütést kapjatok, meg legyen min nyafogni megint 2 hétig

LE amugy legnagyobb troll lenne ha elzavarná mindkettőt és masip védene :mrgreen:
Jelenleg jobb, de nem annyival. Szerintem hülyeség lenne a németet eladni, mert klasszis kapus lesz belőle. Ha tovább gondolkozol a jövő évnél, akkor egyértelmű, hogy a németnek kell maradnia.

Persze szerintem is az lenne a legjobb az elmúlt két év alapján, ha mindkettő maradna. Én simán megcsinálnám a vezetőség helyében, hogy marad mindkettő a seggén, ha kivásárlási áron elviszik őket, akkor vihetik. Bravo-nak 2 év múlva jár le a szerződése, Stegen-nek meg 3 év múlva.

Aztán lehet hogy még a végén valamelyiket ingyen elengedjük, csak a szokásos...

szerk.: Közben úgy néz ki, Gabriel Jesus megy a City-be. Kár, mert szerintem jobb mint ez a Gabibol gyerek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2016.08.03. 11:33:35-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.03. 10:43:34

Tobias88 írta:De vele hosszabb távon is meg lenne oldva a kapus kérdés.
:mrgreen:

isten bizony h direkt csináljátok :D te is leírod h bravo a jobb kapus erre őt adnád el. komolyan mondom remélem h igaz a hír, és TS küldik el, csak hogy ti gutaütést kapjatok, meg legyen min nyafogni megint 2 hétig

LE amugy legnagyobb troll lenne ha elzavarná mindkettőt és masip védene :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.03. 10:24:54

Tobias88 írta:Kicsit leálltunk most csatár ügyben, vagy csak én érzem így? Rámentek a kapus témára mindenhol :mrgreen:
Folyik a háttérben a munkálkodás, csak már nem tudnak milyen új nevet bedobni kb, úgyhogy csak a tárgyalások végét várhatjuk.. :D
Tobias88 írta: ha igaz persze, a német még követelőzik is.
Bravonál ezt miért nem írja le senki amúgy? Full olyan hírek jelentek meg róla is, nála meg még cáfolat se jött arról, hogy az asztalra csapott, és nem sima tárgyalások voltak csak - nem hinném amúgy, hogy bármelyikük ultimátumot adott a klubnak -, de nála még egy ember nem hozta fel negatív hangvételben, hogy "követelőzik".
Alcantara írta:Annyira azért csak nem lehet kacsa a hír, ha már itt is megjelenik a főoldali cikkben.
Követelés nem volt, csak megbeszélték a játékos jövőjét, felvázolta mindenki az álláspontját. Az azért elég más, mint amilyen cikkek jelentek meg, hogy a német ultimátumot adott a klubnak.. Kb olyan túlzás, mint amikor Denis be lett állítva szemétnek, hogy Iniesta szintű fizetést kér, miközben erről szó nem volt.
Alcantara írta:Ennyiért, ha nagyon pattog viheti a City nyugodtan.
Ennyit senki nem adna érte szerintem, még a City se.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.08.03. 10:15:46

Annyira azért csak nem lehet kacsa a hír, ha már itt is megjelenik a főoldali cikkben.
...de lehet valakinek ez sem hiteles, csak akkor, ha házhoz megy Ter Stegen személyesen elmondani számára.

Nekem új a 80 milliós kivásárlási ára, azt gondoltam valamiért, hogy jóval kevesebb.
Ennyiért, ha nagyon pattog viheti a City nyugodtan. Nagyon örültem mikor idejött, de van élet nélküle is, lassan majd minden játékos követelőzni fog a játékperceket illetően.
80 millióból a Bundesligából simán elő lehet bányászni jó képességű kapusokat és még maradna is csatárra.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.08.03. 10:02:28

Kicsit leálltunk most csatár ügyben, vagy csak én érzem így? Rámentek a kapus témára mindenhol :mrgreen:

És egy kis off:
Nem örülök ennek a mizériának kapus ügyben, de várható volt. Én Ter Stegen-re szavazok, de csak és kizárólag azért, mert fiatalabb 10 évvel. Bravo jobb kapus jelenleg, szimpatikusabb és, ha igaz persze, a német még követelőzik is. De vele hosszabb távon (kapusnál a 34 év sem kor) is meg lenne oldva a kapus kérdés.
94:39 6 - 1
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2016.08.03. 09:26:08

Szerintem is kacsa ez a "hír". Nem hinném, hogy egy profi ilyen zsarolással égetné le magát.
Szép is lenne, ha egy ilyen hatalmas klubban a farok csóválná a kutyát.
Anno Messivel is volt valami ilyen álhír, hogy bement az elnökhöz és "utasította", hogy LE-t küldjék el... #-o
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.03. 06:38:43

Samper írta:
Hülye lenne itt bárki interjút adni. Viszonylag gyorsan eldöntik, hogy melyiküket adják el. Hír az eladásból lesz - sajnálkozó búcsú kíséretében. Addig meg eldöntik, hogy hoznak-e második kapust Masip elé és hogy kire költik a friss pénzt. Mire a túrázó csapat hazaér, már csak egy kapus kapcsolódik be az edzésekbe.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.03. 04:20:02

TripleH írta:Az AS es a Mundo is abból el, hogy minél tobb hírt lehoz es így generál profitot a lap eladással, na most az nem hír, hogy gyakorlatilag készen áll a keret es mar csak maximum egy cserecsatar érkezik, es az a baj sokan túl sok mindent el is hisznek ezekből, így keletkeznek es generalodnak a pletykák. Majd ha Lucho vagy a klub vagy stegen ezt egy riportban kimondja esetleg elhiszem, de az ilyen ajtó mögött kihallgatta szintű marhaságokat ugyan nem fogom.
Hülye lenne itt bárki interjút adni. Viszonylag gyorsan eldöntik, hogy melyiküket adják el. Hír az eladásból lesz - sajnálkozó búcsú kíséretében. Addig meg eldöntik, hogy hoznak-e második kapust Masip elé és hogy kire költik a friss pénzt. Mire a túrázó csapat hazaér, már csak egy kapus kapcsolódik be az edzésekbe.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.02. 23:02:32

Az AS es a Mundo is abból el, hogy minél tobb hírt lehoz es így generál profitot a lap eladással, na most az nem hír, hogy gyakorlatilag készen áll a keret es mar csak maximum egy cserecsatar érkezik, es az a baj sokan túl sok mindent el is hisznek ezekből, így keletkeznek es generalodnak a pletykák. Majd ha Lucho vagy a klub vagy stegen ezt egy riportban kimondja esetleg elhiszem, de az ilyen ajtó mögött kihallgatta szintű marhaságokat ugyan nem fogom.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.02. 22:56:01

Kubla9 írta: És majd te fogsz védeni amikor Bravo kiöregszik???
veb már most is öreg, nincs hova öregednie. :mrgreen:

Én is azon az állásponton vagyok, hogy ha nem tudja kivárni akkor ne ő diktáljon. Bravo jelenleg jobb és a csapat és a klub érdeke azt kívánja a jobbik legyen az első számú kapus.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.02. 22:21:24

Alcantara írta:AS és Mundo, annyira szerintem nem szennylapok, bár nem olvasom napi szinten őket.
Sajna de, idén nyáron meg valami borzasztó amit leművelnek. Sport se különb sajnos mondjuk, ha a hírek ötöde nem hülyeség, már az is jó arány.. :D
Válasz küldése
cron