Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.04.19. 11:26:42

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... et-6768396" target="_blank Megmondom őszintén csak névről ismerem a srácot.Erősítés lenne ő számunkra?
Már találkoztak az ügynökével is.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.19. 10:49:20

zola8787 írta:
BarcafanTomee írta:...
Jujj ,de örülnék neki :) Egy jó ideje mondom, hogy Párizs gyémántja a srác :)
Egyetértünk, már nem is csiszolatlan... :D
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.04.19. 09:15:48

crixus írta:Rabiot én szívesen látnám, bár valószínűleg ez Rakitic távozásával járna.
Kíváncsi vagyok mit talál ki Valverde, de az az érzésem, hogy a Suárez-Messi-Busquets hármas jelenléte alapvetően kizárja a klasszikus 4-3-3-as taktikát. Busquets mellé kell (legalább) egy ütköző, jó fizikumú kp, mert különben súlytalan a középpálya. Messi sokkal sokkal hatékonyabb ha középről ,kötetlenül mozoghat, mintha a szélekről indulna, Suárez pedig a széleken haszontalan.
Mi jöhet szóba? 4-3-3 hamis 9essel vagy a 4-4-2/4-2-3-1.
Előbbi esetében Busquets,Rakitic mellé Coutinho kerülne a kezdőbe, mint 3. kp, csere pedig a Paulinho,Roberto,Alena,Arthur lehetne jövőre. Erre látok reális esélyt.
A 4-3-3 közel sem lenne megvalósíthatatlan, sőt megkockáztatom Dembelé is emiatt lett leigazolva, az igazi posztja is inkább tipikus szélső, mint szélső kp., bár a Dortmundban mindkettőt játszott. Aztán kérdés, hogy a hosszú sérülés miatt, "kényszerből" álltunk át a 4-4-2-re és az eredményesség miatt maradt így.
Ami igazán pozitívum ebben, hogy Rakitic iszonyatosan feljavult azon a poszton, de nem elképzelhetetlen, hogy a "régi" posztján is hasonló formajavuláson ment volna keresztül. Ennek a 4-4-2-nek Suarez issza meg leginkább a levét, mert rengetegszer kell kihúzódnia szélre, ami nagyon nem az ő terepe. Oda ő lassú, az 1 vs1-ben iszonyatosan gyenge. lég megnézne egy heat map-et hol tartózkodik legtöbbet. Többek között emiatt is vannak a kontrák halálra ítélve.

Rafinhat én sajnálom, szerettem volna, ha marad, de gyakorlatilag ugyanaz a poszt, mint Dembélé, aki így is kevés lehetőséget kap, mi lenne ha még konkurenciája lenne. Rafinhanak már nem lenne helye.

Rabiot nem tudom mennyire lehetne elcsábítani és szintén kérdéses, hogy mennyi játékpercet kapna. Talán Rakitic helyén lehetne a leghasznosabb, de a horvát az, akire szerintem egész szezonban egy szavunk se lehet, szinte minden meccsén a top3-ban van. Kell az erős pad, de nem hiszem, hogy padozni jönne, még ha a horváttal rotálnák is egymást. Plusz még ha jön Arthur pláne jön a zsúfoltság, még, ha egy Gomes, Denis,Vidal pakkot el is tolunk, Iniestaval. Bár úgy néz ki Denis marad, ami mondjuk nem feltétlen baj, Coutinhonak megfelelő alternatívája lehetne. Csak sajnos Ini távozásával van egy olyan érzésem, hogy terveznek egy bombaigazolást.
Ráadásul Griezmannról még nem is beszéltünk, aki 90% hogy jön. Én ennek személy szerint nem örülök. Ennek szinte biztos, hogy Dembélé inná meg a levét. Leginkább egy 4-2-3-2-őt tudnék elképzelni, elől Suarezzel és a franciával, mögötte Messi és aa két szélen Cou+xy, és ide jöhetne egy Rabiot-féle arc (vagy SR) vagy Paula/Arthur, mert a Dembouzzall már iszonyatosan orrnehezek lennénk, bár így se a védekezésről lennénk híresek.
Coutinhot pedig lehetne orrba-szájba játszatni, bírja a kis brazil. Én iszonyatosan jó megoldásnak tartom, nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan felveszi a ritmust, szerintem minden centjét megérte. Talán Thiago lett volna jobb megoldás, de ebben személyes okok is vannak, plusz a sok sérülésekkel sem szerencsés.

A nyárra én nem igazán terveznék játékosmozgást, főleg két ilyen sztárigazolás után. A kp-ra bőven meglennénk, még ott van Robi is, Arthur is érkezik, plusz Alena is lehet, hogy feljön, Lajost simán lehetne rotálni arra a pár meccsre Pacoval és annyi ideig Messit is lehet pihentetni kiscsapatok ellen.

Inkább a Kluivert-De Ligt projektet lehetne előre mozdítani.

Griezmannt inkább gazdasági/presztízsigazolásnak látom, ami nem kéne hogy ennyire fontos legyen.
Forca Barca!!!!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.04.18. 22:33:06

Rabiot én szívesen látnám, bár valószínűleg ez Rakitic távozásával járna.
Kíváncsi vagyok mit talál ki Valverde, de az az érzésem, hogy a Suárez-Messi-Busquets hármas jelenléte alapvetően kizárja a klasszikus 4-3-3-as taktikát. Busquets mellé kell (legalább) egy ütköző, jó fizikumú kp, mert különben súlytalan a középpálya. Messi sokkal sokkal hatékonyabb ha középről ,kötetlenül mozoghat, mintha a szélekről indulna, Suárez pedig a széleken haszontalan.
Mi jöhet szóba? 4-3-3 hamis 9essel vagy a 4-4-2/4-2-3-1.
Előbbi esetében Busquets,Rakitic mellé Coutinho kerülne a kezdőbe, mint 3. kp, csere pedig a Paulinho,Roberto,Alena,Arthur lehetne jövőre. Erre látok reális esélyt.
Utóbbiak esetében, Dembelé-Rakitic-Busquets-Coutinho középpálya lenne az alap, a csereként pedig Roberto,Paulinho,Arthur mellé én Alena-t tenném be 4. számú játékosnak, de nem tartanám hülyeségnek Rafinha vissza hozatalát vagy Denis megtartását sem. 4-2-3-1-nél Messi lenne nyilván a Suárez mögötti hármas közepén, szabadon.
Én személy szerint az első variációt látnám a legszívesebben és innentől kezdve szubjektív amit írok, nem is feltétlen reális.
Kapus poszton Stegen és Cilessen maradna, a védelemben Semedo,Roberto,Piqué,Umtiti,Mina,Verma,Alba maradnának, távozna Digne, akinek a helyére felhoznám Cucurella-t a B-ből. Ha ő nem válik be, akár már télen lehetne valakit igazolni.
A középpályát már fentebb vázoltam, innen sajnálatos veszteség Iniesta, a többiekre (Gomes, Denis, Vidal) nem lenne szükség. Én Paulinho és Roberto mellé biztosan nem hoznám el Arthur-t, aki szerintem tipikusan Gomes kategória lenne, pláne úgy, hogy európai bajnokságban egy percet sem játszott még le. Helyette én megtartanám Samper-t és visszahoznám Rafinha-t, akinek nem megy rosszul az Inter-ben. Alena-nak pedig egy éves első osztályú kölcsön lenne a legjobb.
Előre költeném el az igazolásokra félretett pénzt. Messi, mint hamis kilences, előtte pedig Griezmann és Suárez tökéletes trió lenne, Dembelé pedig mint első számú beugró kaphatna megfelelő játékidőt. Paco-t megtartanám, de ha az előtte lévő négy játékos egészségesen végig tudná vinni a szezont, nem sok játékpercet kapna.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.04.18. 19:59:57

BarcafanTomee írta:Nagy hibát követ el a PSG ha nem hosszabbít Rabiot-val. Lejáró szerződéssel tényleg el lehetne hozni onnan, ha ő is menni akar. Busit tudná tehermentesíteni. Csak akkor a Busi-Rakitic-Rabiot 3asból, egynek mindig vállalnia kéne a padot. És még ott van Paulinho is. Meg Arthur is érkezik.
Jujj ,de örülnék neki :) Egy jó ideje mondom, hogy Párizs gyémántja a srác :)
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.18. 19:39:40

visca el barca írta:
Cestus írta:Személyiségre nem a legszimpatikusabb
el nem tudom képzelni embernek mi baja lehet vele. az egyik legszerényebb, legalázatosabb gyerek a világon. semmi sztárallűr, vagy nagy pofa, nem hentes, csendben teszi a dolgát.
Az nem tetszik csak, amikor a sajtóban fikázza a csapatát. Mivel a PSG-t nem szívlelem, így különösebben nem izgat a dolog, de ha itt is ezt csinálná, nem biztos hogy tetszene. De szívesen látnám itt, jó játékos és nem fosos.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.04.18. 19:28:26

Nagy hibát követ el a PSG ha nem hosszabbít Rabiot-val. Lejáró szerződéssel tényleg el lehetne hozni onnan, ha ő is menni akar. Busit tudná tehermentesíteni. Csak akkor a Busi-Rakitic-Rabiot 3asból, egynek mindig vállalnia kéne a padot. És még ott van Paulinho is. Meg Arthur is érkezik.

Szóval szerintem kizárt, hogy szóba jönne ő, max ha a KP-ről többen is távoznának. De azért több értelme lenne mint Griezmannak. Bármelyik csapatba beférne jelenleg Rabiot.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.04.18. 19:12:00

visca el barca írta:
el nem tudom képzelni embernek mi baja lehet vele. az egyik legszerényebb, legalázatosabb gyerek a világon. semmi sztárallűr, vagy nagy pofa, nem hentes, csendben teszi a dolgát.
Szegény elég csúnyácska, nem olyan reklámarc, nem lehet annyi alsógatyát eladni mint Roncival és Neymarral. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.18. 18:46:56

Cestus írta:Személyiségre nem a legszimpatikusabb
el nem tudom képzelni embernek mi baja lehet vele. az egyik legszerényebb, legalázatosabb gyerek a világon. semmi sztárallűr, vagy nagy pofa, nem hentes, csendben teszi a dolgát.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.18. 18:37:03

noname írta:A keretünk sztem továbbra is kiváló. Jövőre egy beilleszkedett Coutinho, Dembele és idővel Arthurral baromi erős lesz a csapat
Melléjük meg valószínűleg érkezik még Griezmann is.

Amúgy ha Gomes megy, rápróbálnék Rabiot-ra. Olvastam is 1-2 apróbb hírt pár hete, hogy valamelyest érdekli a Barcát a srác. Személyiségre nem a legszimpatikusabb, de a Real ellen megmutatta, hogy nagy harcos, és szerintem ő kb. azt tudja, amit Gomestől is vártunk volna, és amit ő végül nem tudott kihozni magából itt. A PSG-ből nehéz igazolni, de 2019-ben lejár a szerződése a franciának, nem elégedett Emeryvel meg a csapata teljesítményével, a PSG-nek meg kell a tiszta pénz az FFP miatt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.04.18. 16:25:54

Kovbal88 írta:A tegnapi meccsen, azért látszott, hogy Paco és Denis is tud focizni, csak kevés lehetőséget kapnak. Különösen Paco játéka tetszett, ment harcolt küzdött.
Gomes-t se volt annyira rossz tegnap, mint ahogy az be van állítva. Szóval néhány játékosnak, nem ártana több lehetőség, mert több van bennük, mint amit eddig látunk.
Az utóbbi időben nem a keret volt a probléma, hanem a fásultság, illetve az, hogy 1-2 ember már nem bír azon a szinten teljesíteni megállás nélkül, ahol régen. Elsősorban Iniestánál jött ez ki, aki ugyan volt eleget pihentetve, de a Roma ellen teljesen elvesztette a fonalat (egyszerűen túl sok volt már neki az az iram, pedig régebben nem lett volna az). A keretünk sztem továbbra is kiváló. Jövőre egy beilleszkedett Coutinho, Dembele és idővel Arthurral baromi erős lesz a csapat, de Valverde többet kell rotáljon. tegnap voltak hibák, de a legnagyobb iram volt, amit láttam a Barcától az utóbbi 3 hónapban.

Letelik Valverde első szezonja, meglesz a bajnokság és (remélem) a kupa is. Ezzel gyakorlatilag bebiztosítja h még minimum 2 évig nyugodtan ülhet a padon. Ennek következménye h jövőre azt csinál, amit akar és remélem ez több rotációt jelent majd.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.18. 13:44:21

kétlem h a juventusnak tényleg annyira kellene, bár ha khedirát képes voltak megvenni és játszatni akkor lehet gomes is jó lesz nekik abba a langyos bajnokságba
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.04.18. 13:01:03

Cestus írta:A Sport szerint Gomes távozik nyáron, a klub ezt szeretné, a játékos meg beleegyezett.

Én szurkoltam a srácnak, hogy két év után végre mutasson valamit, de az ittléte alatt volt összvissz néhány percnyi jó megmozdulása maximum. Emellett egyszerűen feszültté válok, ha meglátom a nevét a kezdőben, vagy hogy becserélik.
Mit nem adnék hogy ez megvalósuljon.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.04.18. 12:40:09

A tegnapi meccsen, azért látszott, hogy Paco és Denis is tud focizni, csak kevés lehetőséget kapnak. Különösen Paco játéka tetszett, ment harcolt küzdött.
Gomes-t se volt annyira rossz tegnap, mint ahogy az be van állítva. Szóval néhány játékosnak, nem ártana több lehetőség, mert több van bennük, mint amit eddig látunk.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.18. 12:02:57

A Sport szerint Gomes távozik nyáron, a klub ezt szeretné, a játékos meg beleegyezett.

Én szurkoltam a srácnak, hogy két év után végre mutasson valamit, de az ittléte alatt volt összvissz néhány percnyi jó megmozdulása maximum. Emellett egyszerűen feszültté válok, ha meglátom a nevét a kezdőben, vagy hogy becserélik.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.04.18. 09:46:49

Stalkyard írta:Minek hoznánk el 18 évesen Kluivertet, azért hogy a következő éveit a padon töltse? Maradjon csak még legalább két évet az Ajaxban, fejlődjön, aztán talán lehet majd arról beszélni, hogy leigazoljuk.
Szerintem Kluivertre simán lehetne egy előszerződést kötni és maradhatna még egy-két évig simán az Ajaxban. Ahogy De Ligtre is. Vermaelennek van még kb. egy szezonja és Piquét is lehetne rotálni már 33 éves kora körül. Akkor venni pedig megfelelő védőt vagy horror áron lehetne vagy csak közepes szintűt. Ráadásul az utánpótlásban sincs igazán olyan kh aki a jövőben kinézne a felnőtt csapatba.

Komoly igazolások most amúgy se kellenének, max Griezmannt tudom elképzelni, a két fiatalt pedig 50-60 millióért le lehetne kötni, még mielőtt a piac tovább borul. Ha még egy-két ilyen szezont lehoznak az egekben lehet az áruk, így pedig lenne potenciális utód.
De inkább De Ligt az akire mindenképp lehetne egy előszerződést kötni. Elvileg azért nem jönne, mert Piqué mellett nem kapna elég lehetőséget, kb. két év múlva ez már változhatna és akkor is még csak 20-21 éves lesz és ahhoz képest nem kevés rutinnal.
Igazából kettejük miatt követem az Ajaxot és ők a jövő talán két legnagyobb reménysége.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.18. 05:26:45

Az április-május fontos időszak a szerződésmegújítások, igazolás-előkészítések tekintetében. Ugyanakkor nálunk szó van a szakvezetés kicseréléséről. Hogyan történik ez? A színfalak mögött már megtörtént a döntés és a sok hírt és álhírt már az újakhoz kell kötni, vagy még mindig a régiek próbálkoznak és az újaknak majd napok alatt kell beleállni a mások által teremtett napi helyzetekbe? Tud erről valaki valamit közülünk?
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.04.15. 15:43:30

visca el barca írta:
Barcaforever írta:A főnököm, aki katalán pártoló tag, mondta Nekem, hogy Griezmann felesége már jó ideje jár Barcelonába és keresi az új házukat. Barcelona egy kicsi és zárt város, ott minden ilyet ők hamarabb tudnak.
tavaly nyáron bellerin 3 házat vett a családnak barcelonában. azóta is itt focizik.
Tekintve, hogy Bellerín családja évtizedek óta Barcelonában él, ez azért nem olyan meglepő fejlemény, és fogalmam sincs, hogy mi köze lenne más játékosok barcelonai házkereséséhez... Bellerín nem véletlenül nem Torinóban vett házat, míg Griezmann sem Londonban és Manchesterben nézelődik a hírek szerint, hanem Barcelonában.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.04.15. 13:00:33

Minek hoznánk el 18 évesen Kluivertet, azért hogy a következő éveit a padon töltse? Maradjon csak még legalább két évet az Ajaxban, fejlődjön, aztán talán lehet majd arról beszélni, hogy leigazoljuk.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Nocturn4L
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2018.01.15. 20:12:09

2018.04.15. 11:27:52

Üdv emberek,

Én még mindig abban bízom, hogy ők lesznek az erősítés nyáron vagy jövő januárban:

De Ligt, Kis Kluivert persze ezek mellett örülnék, ha visszakerülne a csapathoz Grimaldo a Benficából elég fantasztikusan játszik ott és Digne mehetne máshova. Sajna támadásban haszontalan pedig védekezésben szerintem nem sok baj van vele. Na és persze a fiatalok: Cucurella, Palencia, Alena, Puig. Aztán KP-re nagyon nehéz jó embert találni vagy választani aki játszik jelenleg talán Arthur beválhat. Előre pedig én mást hoznék mint Griezmann. Például - Juan Camilo Hernandez akit figyel is a Barca egy ideje. Aztán meglátjuk a többit.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.04.15. 11:01:08

Azért remélem ha esetleg igazak a hírek és bekövetkezik, hogy Umtiti inkább úgy dönt, hogy távozik a Unitedbe akkor nem pénzt hanem Martialt kérjük helyette. Griezmann elvileg tuti, majd meg látjuk, de ez milyen jól hangzik már:Messi, Martial, Coutinho, Dembele, Griezmann, Suarez. És akik kérdésesek: Iniesta, (Umtiti), Denis Suarez, André Gomes, Aleix Vidal. Talán ők 4en a leg nagyobb kérdőjelek. Dignet nem veszem ide szerintem elfér Jordi Alba mögött. De még azért egy Serit mint irányítót lehet eltudnék képzelni 40 milláért. Meg ugye lehet nézni védőt is.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.15. 10:24:25

Laporte példája mutatja, hogy nincs tuti igazolás. Itt évekig ment érte a rinya, de sokalltuk az árát. A City kifizette, de azonnal nem tudja hozni, amit vártak tőle. Később majd vagy igen, vagy nem. Nem tudom, hogy ha Verrattit elhoztuk volna, főnyereménynek vagy csalódásnak bizonyult volna.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.14. 13:02:04

Barcaforever írta:A főnököm, aki katalán pártoló tag, mondta Nekem, hogy Griezmann felesége már jó ideje jár Barcelonába és keresi az új házukat. Barcelona egy kicsi és zárt város, ott minden ilyet ők hamarabb tudnak.
tavaly nyáron bellerin 3 házat vett a családnak barcelonában. azóta is itt focizik.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2018.04.14. 10:26:39

A főnököm, aki katalán pártoló tag, mondta Nekem, hogy Griezmann felesége már jó ideje jár Barcelonába és keresi az új házukat. Barcelona egy kicsi és zárt város, ott minden ilyet ők hamarabb tudnak.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.14. 08:46:25

Nagyon megnehezedett a Barca vezetőségének helyzete az új igazolásokkal kapcsolatban. Gomesnél nagyon visszaütött a szerződésében lévő aranylabda-opció, Dembelénél és Coutinhonál állandó téma a rekord kivásárlási ár, viszont egy átlagos összegnél ott a "minek hozunk középszerűt" De az olcsón hozott Minánál, ha nem játszik, jön a "minek hoztuk?" szöveg. Ezek után recept nincs: csak a vitathatatlan siker nem ad okot a kifogásolásokra. És akkor még ott a saját utánpótlás probléma. Lenne persze egy másik lehetőség: olyan szakvezető, akinek a múltja alapján eleve presztizse van, amit aztán a későbbiekben bizonyít is. (Ha volt holland sztárunk - annál jobb.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Samper 2018.04.14. 15:05:02-kor.
Válasz küldése