Marc-André ter Stegen

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.30. 14:37:13

Chino írta:de odafutott, hogy 3 ember mögött kiüsse, de elszámolta magát.
nem, nem számolta el magát hanem nem találta el a labdát. frontálisan jött vele szembe a golyó és egyszerűen aláütött. ez óriási kapushiba, hiába próbálja mindenki a védőkre kenni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.30. 14:24:02

recrea írta:Ez a mai potya volt a leginkább az ő gólja az eddig kapottak közül, nem is értem kivel és miért vitázott.

Én meg pont fordítva érzem. Amit eddig potya címmel kapott talán ez a legkevésbé az. Legalábbis 33,3%-ban. suarez egy az egyben fogja az emberét,. ott van Matyi is, de még fel sem ugranak. A francia elkezd sétálni a kapuba(???) Suarez meg áll az ember előtt. Ter Stegen helyezkedett az Ívelésre, a rövid elvileg le volt védve 2 magas játékossal, de odafutott, hogy 3 ember mögött kiüsse, de elszámolta magát. Ezt hárman talán meg nem értésből hozták össze, mindenki a másikra várt vagy egyszerűen bealudtak, nem tudni.Egyedül a görög ugrott fel, ezt nem is értem. De ez nem egy az egyben az övé. A Róma elleni például sokkal inkább az.
Mondjuk kozmetikázott, azt meg kell említeni. Ha az elején nem véd akkorát, egyből hátrányból kezdtük volna a meccset. Ami kapura ment lövés bravúrral vagy kötelezően fogta, ez azért kellett, hogy ne menjen kettővel a Bayer, mert akkor kétlem, hogy akár egy pontot is szerzünk.
Forca Barca!!!!
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2015.09.29. 23:20:40

Pavel írta:Ami egy kicsit vigasztal, hogy a nap potyája nem az övé.
Ospina elvette tőle az első helyet.
Akár meg is dícsérhetjük akkor :D
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.09.29. 23:19:08

visca el barca írta:
Kovbal88 írta:A mai gólját, úgy tudnám megmagyarázni, hogy
A verzió nem volt felkészülve, hamar elvégezte a Leverkursen a szögletet
B verzió fel volt készülve csak Mathieu-t lefogta lenyomta az ellenfél játékosa
c verzió,

nézzél meg egy-két videót buffontól, kahntól vagy schmeicheltől. ők nem arra vártak a gólvonatlól egy méterre, hogy majd a védő megoldja. neki az ötös mindenkit borítania kell. olyan szituációban soha nem fújnak kapus ellen, nem véletlen, hogy mindegyik borítja akit ér
Furcsa gól volt, megnéztem megint, szerintem még senki se állt készen a szögletre, se a játékosok se a kapus, sőt a leverkursenes játékosok se.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.29. 23:17:00

Ami egy kicsit vigasztal, hogy a nap potyája nem az övé.
Ospina elvette tőle az első helyet.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.09.29. 23:12:44

recrea írta:Ez a mai potya volt a leginkább az ő gólja az eddig kapottak közül, nem is értem kivel és miért vitázott.
én is így érzem, az eddigiek bőven túl voltak reagálva, nem nagyon volt olyan gól, amit egyértelműen rálehetett volna húzni, de ez az ő gólja volt. persze ugyanúgy talán suarez és mathieu hibája is, de ha egyetlen egy csapattársa sincs és csak német játékosok erre akkor is oda kellett volna érnie.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.29. 23:10:42

Kovbal88 írta:A mai gólját, úgy tudnám megmagyarázni, hogy
A verzió nem volt felkészülve, hamar elvégezte a Leverkursen a szögletet
B verzió fel volt készülve csak Mathieu-t lefogta lenyomta az ellenfél játékosa

De legyen az ő gólja. De amiket itt olvasni az vicc. Kap egy és miatta gyenge a csapat teljesítménye.
Szerdán a Celta ellen már a második percben is kaphattunk volna, végig gyenge volt a csapat nem miatta kaptunk. Aki ért a focihoz, az látta, aki meg nem ért, annak kár magyarázni...
De jön Bravo mostmár úgyis, persze majd ott is lehet mondani, hogy sérülésből jött vissza és elfelejtett védeni.
Amúgy itt a legnagyobb probléma az, hogy nem lehetett játékost igazolni nyáron vagy nevezni
Én az első verzió miatt mondtam régen is, hogy nem áll készen. Las Palmas ellen pont azért volt megemlítve a védése, mert játék szitun kívül volt és ez sokat jelent, együtt él a játékkal. Viszont ha azt mondjuk nem volt felkészülve, mert gyorsan rúgták a szögletet?? Akkor teljesen egyértelmű, hogy itt kérdés sincs ki védjen. Egy kapusnak még azt is tudnia kell, hogy a csatáron milyen bugyogó van...A labdáról egy pillanatig sem veheti le a szemét. Főleg egy kapusnak folyamat figyelni kell a játékot, mert bármi történhet és gól. Amúgy jogos felvetés, hogy ez is benne lehetett, hogy nem tudott időben reagálni, ezek mind olyan apró dolgok, ami miatt nincs olyan szinten fejben, koncentrációban amivel első számú kapus lehetne.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.29. 23:07:47

Ha nem pont hétvégére épülne fel Bravo, akkor azt mondanám hogy most jött el Masip ideje. Amit ez az ember leművel a kapuba, arra szavak nincsenek. Ez egy Békéscsabánál nem fér bele, nemhogy a Barcelonánál.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2015.09.29. 23:04:06

Ez a mai potya volt a leginkább az ő gólja az eddig kapottak közül, nem is értem kivel és miért vitázott.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.29. 23:00:54

Kovbal88 írta:A mai gólját, úgy tudnám megmagyarázni, hogy
A verzió nem volt felkészülve, hamar elvégezte a Leverkursen a szögletet
B verzió fel volt készülve csak Mathieu-t lefogta lenyomta az ellenfél játékosa
c verzió,

nézzél meg egy-két videót buffontól, kahntól vagy schmeicheltől. ők nem arra vártak a gólvonatlól egy méterre, hogy majd a védő megoldja. neki az ötös mindenkit borítania kell. olyan szituációban soha nem fújnak kapus ellen, nem véletlen, hogy mindegyik borítja akit ér
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.29. 22:59:57

Én szurkolok hogy helyrejöjjön, nyáron azon ment a vita hogy miért kell nekünk 2 ilyen remek képességű kapus. [-X

Szerintem így hogy Bravo visszatért, le kéne rakni pihenni 1-2-3 hétig minimum a padra...

Nem képességbeli problémák vannak nála, mert remek kapusk, csak teljesen szét van esve mostanság.

Én is fogom néha fejemet, hogy olyanokat potyáz mint amit már rég nem láttunk ( már csak az hiányozna, ha ő is úgy tolna egy öngólt hogy kidobásnál a hátvédet vágja fejbe és úgy megy a saját kapujába, mint pár napja vkinél :mrgreen: ), de szerintem bizonyított tavaly eleget ahhoz hogy tudjuk hogy nem rossz kapus.

Azon meg csak nevetni tudok akik azt mondják még a tv-ben is hogy el kell adni, meg nem Barca színtű kapus :mrgreen:

Ja és azért ma is védett szépeket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2015.09.29. 23:01:59-kor.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.09.29. 22:54:59

A mai gólját, úgy tudnám megmagyarázni, hogy
A verzió nem volt felkészülve, hamar elvégezte a Leverkursen a szögletet
B verzió fel volt készülve csak Mathieu-t lefogta lenyomta az ellenfél játékosa

De legyen az ő gólja. De amiket itt olvasni az vicc. Kap egy és miatta gyenge a csapat teljesítménye.
Szerdán a Celta ellen már a második percben is kaphattunk volna, végig gyenge volt a csapat nem miatta kaptunk. Aki ért a focihoz, az látta, aki meg nem ért, annak kár magyarázni...
De jön Bravo mostmár úgyis, persze majd ott is lehet mondani, hogy sérülésből jött vissza és elfelejtett védeni.
Amúgy itt a legnagyobb probléma az, hogy nem lehetett játékost igazolni nyáron vagy nevezni
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2015.09.29. 22:47:12

Állítom hogy miatta is ilyen gyenge a védelem! Hisz tudjákhogy a kapus gyenge formában van és sokkal nagyobb a teher így raktuk! De megint megmentették, hisz nyertünk, de ez már akkor is sok!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2015.09.29. 22:44:08

visca el barca írta:
recrea írta:Gólra játszák....apropó, mennyit rúgtunk ma?
kettőt. pont arra volt elég, hogy megmentsék a seggét, és ne megint erről a potyáról beszéljenek hetekig...
Ettől még semmit nem ért a mai játékunk.
Nem ez menti meg a seggét nyugi.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.09.29. 22:39:18

jangamen írta:
Te milyen alapon engedsz meg magadnak ilyen hangnemet? Mert elolvasva a hozzászólásodat nagyjából ez a két dolog jutott eszembe: ezt a hülye beszédet be lehetne fejezni, meg visszább lehetne venni kicsit.
:D


akinek "címeztem" úgymond, nem fog megsértődni ezen, amennyire legalábbis megismertem itt a fórumon.
De majd reagál valami érdemlegeset ezzel kapcsolatban Ő.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.29. 22:38:04

recrea írta:Gólra játszák....apropó, mennyit rúgtunk ma?
kettőt. pont arra volt elég, hogy megmentsék a seggét, és ne megint erről a potyáról beszéljenek hetekig...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.09.29. 22:13:58

Bob_Marley írta:
Kovbal88 írta:Azért, a Barcának nem egy nullára kellene nyernie a meccseket!
Ebbe ne menjünk bele, mert nálam a három pont az három pont, de az égből is kicsit jöjjünk lejjebb. Pep féle csapat sem nagyon szeretett fordítani és hidd el rohadtul más úgy focizni, hogy mi kapjuk az első gólokat.
Azt hiszem, ez itt a kulcs. A Bilbao szétkontrázhatott minket a szuperkupa első meccsen, mert hátrányban kinyíltunk, a Celta hülyére kontrázhatott minket, mert az első gól után nekünk kellett menni. Aztán vezettünk a Roma ellen, de jött Florenzi, a Roma meg visszaállt a zárt felállásba, amit nem tudtunk újra feltörni, most kaptuk ezt a levente gólt, a Leverkusen visszaáll és a lomha védőinket futja szét, ahogy a többi meccsen.

És igen, az egész csapat gyatra, dekoncentrált, sem a helyzeteket, de még a tizenegyeseket sem rúgjuk be, pont rohadtul nem fér bele, hogy ilyen gólokat kapjunk tS miatt
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.29. 22:03:01

Kovbal88 írta:
Bob_Marley írta:Én mindig "ellene" voltam, de most már én sajnálom. :D Nincs mese ez így nagyon nem oké. Lehet szerencsére fogni, lehet másra, de egész egyszerűen annyi gólt kap és nyal be olyanokat, hogy elmennek rajta pontok, felépített meccsek. Persze hálátlan a helyzete, mert ha hibázik rögtön gól, de ez ilyen szakma. Viccet félre téve gyakorlatilag folyamat hendivel indulunk, mert tuti, hogy bekap valahogy egy gólt. Nagyon gáz ez így, s valamit kell vele kezdeni, mert kihatással van a bizonytalansága a csapatra.
Azért, a Barcának nem egy nullára kellene nyernie a meccseket!
Ebbe ne menjünk bele, mert nálam a három pont az három pont, de az égből is kicsit jöjjünk lejjebb. Pep féle csapat sem nagyon szeretett fordítani és hidd el rohadtul más úgy focizni, hogy mi kapjuk az első gólokat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.29. 22:02:24

Még mindig kérdés valakinek hogy ki védjen a BLben?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2015.09.29. 22:01:58

csababarca írta:Azért a hülye beszédet be lehetne fejezni.
get, hogy van egy ilyen gyerek itt, akiben olyan potenciál van a posztján, amilyen Neymarnak a sajátján, alsóhangon.

Sokkal összetettebb a gyengélkedésünk, mint sem egy valakire ráhúzzuk a dolgokat. Gólok továbbra sincsenek, 0-0al meg kitörölhetjük a seggünket hosszútávon.

Nem mondom, hogy nincs baj, mert van, de azért visszább kéne venni.
Te milyen alapon engedsz meg magadnak ilyen hangnemet? Mert elolvasva a hozzászólásodat nagyjából ez a két dolog jutott eszembe: ezt a hülye beszédet be lehetne fejezni, meg visszább lehetne venni kicsit.

0-0-tól meg nagyon messze van Stegen. A többiek problémáját meg a többiek topikjában kellene megtárgyalni, nem itt. Mert igen, sokan nem barca szintet hoznak, nem csak Stegen.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.09.29. 21:58:37

Bob_Marley írta:Én mindig "ellene" voltam, de most már én sajnálom. :D Nincs mese ez így nagyon nem oké. Lehet szerencsére fogni, lehet másra, de egész egyszerűen annyi gólt kap és nyal be olyanokat, hogy elmennek rajta pontok, felépített meccsek. Persze hálátlan a helyzete, mert ha hibázik rögtön gól, de ez ilyen szakma. Viccet félre téve gyakorlatilag folyamat hendivel indulunk, mert tuti, hogy bekap valahogy egy gólt. Nagyon gáz ez így, s valamit kell vele kezdeni, mert kihatással van a bizonytalansága a csapatra.
Szerintem Valdeshez nem ragaszkodik van Gaal, úgyhogy télen jön a megoldás :D
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.09.29. 21:57:04

Bob_Marley írta:Én mindig "ellene" voltam, de most már én sajnálom. :D Nincs mese ez így nagyon nem oké. Lehet szerencsére fogni, lehet másra, de egész egyszerűen annyi gólt kap és nyal be olyanokat, hogy elmennek rajta pontok, felépített meccsek. Persze hálátlan a helyzete, mert ha hibázik rögtön gól, de ez ilyen szakma. Viccet félre téve gyakorlatilag folyamat hendivel indulunk, mert tuti, hogy bekap valahogy egy gólt. Nagyon gáz ez így, s valamit kell vele kezdeni, mert kihatással van a bizonytalansága a csapatra.
Azért, a Barcának nem egy nullára kellene nyernie a meccseket!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.29. 21:52:09

Én mindig "ellene" voltam, de most már én sajnálom. :D Nincs mese ez így nagyon nem oké. Lehet szerencsére fogni, lehet másra, de egész egyszerűen annyi gólt kap és nyal be olyanokat, hogy elmennek rajta pontok, felépített meccsek. Persze hálátlan a helyzete, mert ha hibázik rögtön gól, de ez ilyen szakma. Viccet félre téve gyakorlatilag folyamat hendivel indulunk, mert tuti, hogy bekap valahogy egy gólt. Nagyon gáz ez így, s valamit kell vele kezdeni, mert kihatással van a bizonytalansága a csapatra.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2015.09.29. 21:51:57

visca el barca írta:
recrea írta:Nincs formában, nincs ott fejben, lelkileg lent van, ahogy az egész csapat, csak amikor ő hibázik, az feltűnő, Iniesta 8 eladott labdája pl nem.
jah az ő hibája feltűnő mert a focit még mindig gólra játsszák. és folymatosan mennek el a pontok miatta

felesleges mosdatni, utoljára a 200-01-es szezonban, dutrueltől láttam hasonló klasszis teljesítményt. bár ő sem nyalt be ennyi potyát
Én nem mosdatom, csak azt mondom, h sz.r formában van, ahogyan mindenki.
Gólra játszák....apropó, mennyit rúgtunk ma?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.09.29. 21:50:54

Azért a hülye beszédet be lehetne fejezni.
Dutruelezni meg hasonlók...megnézném a fejeket itt ha ilyenek védenének most is. Szerencsés a fórum, hogy az itt lévők több mint fele csak hírből ismeri őket.

Én áldom az eget, hogy van egy ilyen gyerek itt, akiben olyan potenciál van a posztján, amilyen Neymarnak a sajátján, alsóhangon.
Emlékezzetek De Gea milyen volt a MUs első éveiben,nah ő potyákat kapott rendesen, mégis ott van, most meg top3 kapus.

Sokkal összetettebb a gyengélkedésünk, mint sem egy valakire ráhúzzuk a dolgokat. Gólok továbbra sincsenek, 0-0al meg kitörölhetjük a seggünket hosszútávon.

Nem mondom, hogy nincs baj, mert van, de azért visszább kéne venni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése