Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.09.13. 19:40:29

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Pont ezekben látszódik, hogy miért mondom, hogy nyers. Nem tudja kiválasztani a jó megoldást, tegnap többször is elhagyta, elvesztette, belevezette az emberbe. Kikerülhetetlen egyszerűen, hogy óriási kockázat volt ekkorát invesztálni bele és szerintem nagyon nagy balgaság. Az alapjai jók, ez nem kérdéses, de egyelőre ennyit tudunk róla mondani.
pont ezért lett volna jó megoldás parejo vagy sigurdsson. olcsók, és biztos nem vezették volna bele az előtte állóba a lasztit
Egyáltalán nem ezt mondtam, ráadásul mindkettő középpályás és más profilok.

Viszont Di Mariaval egyetértek, simán hozható lett volna nálam is, annyi pénzért. Low risk high reward kategória, az meg hogy hol játszott meg hasonlók nem lehet szempont nálam. Tud segíteni vagy nem? Tud, ez profi futball, elmondták volna neki, fotózkodik és megy tovább és csinálja, amit mondanak neki. Nem mutogatott volna, ha meg nem áll be a sorba, akkor c'est la vie, ahogy másnak és mehet.

Ha meg itt van a francia, akkor persze mint mindenki másnak, szurkol az ember. És abban egyetértek, hogy idő kell neki, de hozzátenném másnak is. Ezzel viszont nagyon nem értek egyet, hogy más még labdába se rúgott, már komoly gúnyolódás tárgya volt, ami saját játékossal szemben, pláne érthetetlen, de mással szemben is az lenne. Az egyikkap bizalmat a másik nem, nem tartom korrektnek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.09.13. 19:36:08

Nekem Di Mariaval se lett volna bajom, ha segíteni tud akkor félreteszem, hogy mutogatott.

Amúgy ez a topik most jódarabig elég szélsőséges lesz, és pörögni fog, mert hosszú folyamat lesz a beilleszkedése.
Nagy, bizonyított klasszisoknak is sokáig tartott a beilleszkedése (pl ott van mindjárt Lajos), neki sincs egyszerű dolga.
Remélni kell a legjobbakat, és hogy egyre bátrabb lesz. Ha levetkőzi a megilletődöttségét, és mert majd vállalkozni, mint pl a válogatottban, vagy a dortmundban többnyire, akkor nagy hasznunkra lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.13. 19:29:50

Nero. írta:Di Maria 10/9 embernek nem kellett volna itt, harmadennyiért..
Di Maria 30 éves, 0 jobblábbal és Barcelona szurkolóként megvetendő múlttal. Sem a személyisége, sem a játéktudása nem ide való.
Vannak olyan játékosok, akiknél előbb szúrnám magam tökön, minthogy a Barcában lássam őket. Di Maria elég kiemelkedő helyen van ezen a listán.

Dembele meg ha egy évig kell beleszokjon a rendszerbe, akkor is csak 21 lesz. Lerí róla, hogy megvan benne az X.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Pondrux
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.09.13. 19:06:06

2017.09.13. 19:16:16

Még nagyon az elején tartunk a dolgoknak. Nem szabad egyből lebőgni a srácot, most volt először kezdő, alig játszott a csapattal. Amiben tényleg sokat kell fejlődjön az a passzolás. A Dortmunban ő volt a legpontatlanabb játékos ami azért jelent valamit és szerintem a szakmai stáb ezen dolgozik és egyben Dembélé is. A taktikai résznél is van tennivaló. Remélem nem fog rágörcsölni a dolgokra és a szurkolók is megértik, hogy neki idő kell.
Hajrá Dembélé!Hajrá Barca! =D>
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.09.13. 18:24:25

Gyerekek. Azért ne várjuk tőle csodát ennyi idő után. Még csak épp hogy megszokta magán az új mezt.Tanulnia kell még az új stílust,csodákat fogunk szerintem tőle látni mikor már olvassa a játékot. És azt se felejtsük el hogy Neymarnak is kuka volt az első éve.
francisco franco.
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.04.15. 11:48:57

2017.09.13. 18:15:21

Nero. írta:Di Maria 10/9 embernek nem kellett volna itt, harmadennyiért..
Normális, szívből Barca drukkernél ez a név fel se merülhetne...Ez az "ember" egész francos meg psgs időszaka alatt bemutogatott a közönségnek, nem is egyszer nem is kétszer...
A neve egy mondatba is csak meccsen szerepelhetne a Barcelonával.
Barca420
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2017.07.24. 17:39:46

2017.09.13. 18:14:42

Én nem értem miért szidják most itt sokan őt !? Szerintem tegnap magához képest,egészen korrekt teljesítményt nyújtott !Amit tegnap láttunk tőle az a realitás vele kapcsolatban, és nem az hogy majd pár hónap alatt elfeledteti Neymart, és a csapat legjobbja lesz Messi mögött !
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.13. 17:44:46

Nero. írta:Di Maria 10/9 embernek nem kellett volna itt, harmadennyiért..
az az emberi moslék ingyen sem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.09.13. 17:33:03

Di Maria 10/9 embernek nem kellett volna itt, harmadennyiért..
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.13. 16:38:53

Bob_Marley írta:Pont ezekben látszódik, hogy miért mondom, hogy nyers. Nem tudja kiválasztani a jó megoldást, tegnap többször is elhagyta, elvesztette, belevezette az emberbe. Kikerülhetetlen egyszerűen, hogy óriási kockázat volt ekkorát invesztálni bele és szerintem nagyon nagy balgaság. Az alapjai jók, ez nem kérdéses, de egyelőre ennyit tudunk róla mondani.
pont ezért lett volna jó megoldás parejo vagy sigurdsson. olcsók, és biztos nem vezették volna bele az előtte állóba a lasztit
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.09.13. 16:11:26

Van respektje az ellefélnél - és nem ok nélkül. Neymar távozása után puszta krakélerkedésből őrültség lett volna nem hagyni megzsarolni magunkat, ha már így alakult. Hogy aztán hogy építi be a csapatba, az az edzőn múlik, meg saját magán, hogy mennyire tudja elfogadtatni magát. Az pedig, hogy milyen karriert fog befutni, az a jövő zenéje - azt egy fiatal játékosnál biztosan soha senki se tudja megjósolni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.09.13. 15:26:18

palesz77 írta:
messideco írta:A szavazásban egy retinát égető helyesírási hiba: meghattározó...
Nem értem mire gondolsz. :mrgreen: Köszi amúgy, nem vettem észre.

Ha meg már írok ide. Tényleg nem volt fergeteges meccse tegnap, de biztató jelek voltak azért. A kedvencem ez a kis megindulás volt tőle, még ha labdavesztés is lett a vége. Amilyen könnyedén ver meg embereket pár méteren, az valami félelmetes. Idő kell még neki, szerintem Neymar első szezonjánál nem fog sokkal jobbat hozni idén még - reméljük azért annál jobb lesz -, de nagyon meglepődnék, ha idővel nem válna be. Az első gól előtt meg külön pacsi neki is a labdaátvétel miatt, már azzal megverte az emberét, és ebből mehetett aztán Messi. Apróság, de ilyeneken múlhatnak gólok.
Pont ezekben látszódik, hogy miért mondom, hogy nyers. Nem tudja kiválasztani a jó megoldást, tegnap többször is elhagyta, elvesztette, belevezette az emberbe. Kikerülhetetlen egyszerűen, hogy óriási kockázat volt ekkorát invesztálni bele és szerintem nagyon nagy balgaság. Az alapjai jók, ez nem kérdéses, de egyelőre ennyit tudunk róla mondani.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.09.13. 14:13:26

Nero. írta:
Rivaldo11 írta:A körülményeket figyelembe véve, nem volt vészes tegnap egyáltalán. Az első gól előtti labdaátvétel tényleg szép volt, de a 3. gól előtt is ügyesen mozgott keresztbe. Apró jelek, de mutatják, jó lesz Ő nagyon is. Alapképességei szenzációsak, kis összeszokás, bátorság kell még.
Én még várnék. Egyáltalán nem lepődnék meg ha ő lenne a mi Gareth Baleünk. Semmi olyat nem lattam tegnap tole ami utan azt mondanàm hogy feltètlen neki kell kezdenie a Getafe ellen és nem Deulofeunak.
Adni kell neki a perceket hogy szokja, formába kerüljön de elobb villantani kell valamit, nehogy itt bekényelmesedjen hogy azonnal alapkezdő lesz.
Még alig edzett a csapattal, előtte játszott szűk fél órát. Nem tanulhat bele egyből a játékba. A helyezkedési hibák, pontatlan passzok bőven betudhatóak ennek. Ami nagyon látszott, hogy még bátortalan, ami 20 évesen ekkora nyomással nem is csoda, de voltak olyan megmozdulásai, amin látszik, hogy nem egy nyeretlen kétéves.
Én áprilisig várnék a megítélésével.
Forca Barca!!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.09.13. 14:04:47

Rivaldo11 írta:A körülményeket figyelembe véve, nem volt vészes tegnap egyáltalán. Az első gól előtti labdaátvétel tényleg szép volt, de a 3. gól előtt is ügyesen mozgott keresztbe. Apró jelek, de mutatják, jó lesz Ő nagyon is. Alapképességei szenzációsak, kis összeszokás, bátorság kell még.
Én még várnék. Egyáltalán nem lepődnék meg ha ő lenne a mi Gareth Baleünk. Semmi olyat nem lattam tegnap tole ami utan azt mondanàm hogy feltètlen neki kell kezdenie a Getafe ellen és nem Deulofeunak.
Adni kell neki a perceket hogy szokja, formába kerüljön de elobb villantani kell valamit, nehogy itt bekényelmesedjen hogy azonnal alapkezdő lesz.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.13. 13:41:25

A körülményeket figyelembe véve, nem volt vészes tegnap egyáltalán. Az első gól előtti labdaátvétel tényleg szép volt, de a 3. gól előtt is ügyesen mozgott keresztbe. Apró jelek, de mutatják, jó lesz Ő nagyon is. Alapképességei szenzációsak, kis összeszokás, bátorság kell még.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.09.13. 13:22:51

messideco írta:A szavazásban egy retinát égető helyesírási hiba: meghattározó...
Nem értem mire gondolsz. :mrgreen: Köszi amúgy, nem vettem észre.

Ha meg már írok ide. Tényleg nem volt fergeteges meccse tegnap, de biztató jelek voltak azért. A kedvencem ez a kis megindulás volt tőle, még ha labdavesztés is lett a vége. Amilyen könnyedén ver meg embereket pár méteren, az valami félelmetes. Idő kell még neki, szerintem Neymar első szezonjánál nem fog sokkal jobbat hozni idén még - reméljük azért annál jobb lesz -, de nagyon meglepődnék, ha idővel nem válna be. Az első gól előtt meg külön pacsi neki is a labdaátvétel miatt, már azzal megverte az emberét, és ebből mehetett aztán Messi. Apróság, de ilyeneken múlhatnak gólok.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2017.09.13. 13:05:06

A szavazásban egy retinát égető helyesírási hiba: meghattározó...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Genesis
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2017.08.20. 16:53:22

2017.09.13. 12:07:01

S.Agüero írta:Nem tetszett ma a srác, sokat hibázgatott kis területen, remélem, hogy csak azért, mert még izgult egy kicsit.
Másfél éve Rennes játkos volt 18 évesen ---- 20 éves franciául beszél csak , Messi , Camp Nou ....90.000 ember, az álma valóra vált! Pár hónap és az ő nevétől is hangos lesz a stadion!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.09.13. 11:13:17

recrea írta:
S.Agüero írta:Nem tetszett ma a srác, sokat hibázgatott kis területen, remélem, hogy csak azért, mert még izgult egy kicsit.
Baromira kapkodott. Második félidőben konkrétan egy jó passza volt, a többit eladta könnyű helyzetben is. Sztem nagyon fent is volt, hátrébb és/vagy beljebb kéne jönnie, tolni Messit balra, hagyni helyet Semedonak. Magyon nem izgulok, ahogy 1-2 embert levesz 4-5 méteren, az kuriózum.
Én inkább azt figyeltem meg, hogy nem érzi még igazán a játékot. A bemozgásokat, mikor hova kell tenni a labdát, de ez nem is meglepő. Alig egy hete edz a komplett csapattal, össz-vissz egy szűk fél órát játszott eddig, szóval ez teljesen érthető. Az azért látható, hogy két emberen is simán keresztül tud menni, baromi technikás, kell, hogy valaki más is megbontsa a védelmeket, ne csak Messi vagy olykor Ini, mert Suarez így szélen nem elég ehhez. Néha talán jobb lenne egy Deu-Messi-Bembelé trióval felállni. Védekezésben is jobbak lennénk. Így hogy Messi konstans középen van és Dembelé nem Neymar helyén játszik Lajosnak az erényei eltűnnek.
Forca Barca!!!!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.09.12. 23:12:17

Van még ideje, egyáltalán még a rendszert sem ismeri. 20 éves a gyerek, türelem, majd jönni fog a játék is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.09.12. 23:02:56

Hasznos volt a srác, mert lekötötte a védők figyelmét. Az igaz, hogy a beilleszkedésnek nagyon az elején van, de ha elég szerény lesz, akkor menni fog a dolog.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.09.12. 22:58:59

S.Agüero írta:Nem tetszett ma a srác, sokat hibázgatott kis területen, remélem, hogy csak azért, mert még izgult egy kicsit.
Baromira kapkodott. Második félidőben konkrétan egy jó passza volt, a többit eladta könnyű helyzetben is. Sztem nagyon fent is volt, hátrébb és/vagy beljebb kéne jönnie, tolni Messit balra, hagyni helyet Semedonak. Magyon nem izgulok, ahogy 1-2 embert levesz 4-5 méteren, az kuriózum.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.09.12. 22:54:12

Nem tetszett ma a srác, sokat hibázgatott kis területen, remélem, hogy csak azért, mert még izgult egy kicsit.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2017.09.11. 19:28:53

Nála célratörőbb fiatal játékos nem hiszem, hogy van ma a labdarúgásban. Nagyon érzi az üres területeket is, nem csak technikailag tökéletes, ésszel játszik, tudja, hol kell lenni, hova kell beindulni. Nagyon kell az nekünk, ami benne megvan és hellyel-közzel Deulofeuban is.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.09.11. 18:49:59

Én nem gondolom hogy ebből a 20 percből barmit is le lehetne vonni. A gólpassz az szep volt de 140 millióba ennyi belefér azért.
Hónapok, honapok múlva amikor mar legalább letolt 20-25 meccset.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése
cron