Memphis Depay

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2022.11.26. 11:35:15

Ronaldinho&Barca írta:
2022.11.25. 17:41:06
Érthetetlen az egész történet nekem, eleve marasztaltuk Auba ellenében aki százszor jobb alternatívája lenne Lewának és ehhez képest néhány helyen mondvacsinált sérüléssel kiülte az utóbbi hónapokat a piac zárása után, majd a válogatottnál már játszik... Menjen sok szerencsével, azért jó lenne valamit kapni érte.
Auba nem azert nem maradt, mert nem akartuk volna itt tartani, hanem a fizetese nott volna - emlekeim szerint - duplajara, ami viszont Lewy mellett nem fert volna mar bele.
Avatar
Makanaki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2017.12.13. 21:26:49

2022.11.26. 09:41:20

Peter írta:
2022.11.26. 02:04:41
Nem akart ő elmenni tőlünk, gondolom a fizetése miatt.
Ha jól emlékszem vitte volna nyáron a Juve, de az utolsó pillanatban olyat emelt a fizetése igényén, amin elbukott a sztori.
Sajnos mindíg nagyobb volt a füstje, mint a lángja.
Szerintem jobban jártunk volna, ha Auba marad.
Auba rendkívüli játékos, de szerintem, amennyiben Lewa nem hiányzik, akkor nem lett volna jó neki a 35-38 bajnoki meccs a padon. Depay több poszton bevethető és vállára vette a csapatot amikor rá voltunk kényszerülve. Fatinál és Torresnél nálam most előrébb van (bár ne lenne), annak ellenére hogy fogalmam sincs milyen formában van/lesz.
„Ne bízz meg semmiben, ami gondolkodik, de nem látni, hogy hol tartja az eszét!”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.11.26. 02:04:41

Nem akart ő elmenni tőlünk, gondolom a fizetése miatt.
Ha jól emlékszem vitte volna nyáron a Juve, de az utolsó pillanatban olyat emelt a fizetése igényén, amin elbukott a sztori.
Sajnos mindíg nagyobb volt a füstje, mint a lángja.
Szerintem jobban jártunk volna, ha Auba marad.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.25. 20:01:26

Szerintem az van, hogy megint csak elhisztek mindenfele bulvar [auto_cenzúra]. Ha a vbre sporolt volna es szandekosan lassit, akkor most siman kezdo lenne. De nem az, es hetek, talan egy honap is eltelt amiota felroppent ez a hir. Meg mindig csak szoktatjak vissza a jatekba.

Vagy valamirol nem tudok, es kikerult a 100%os stabil kezdo helyerol a valogatottban.

Nekem nem all ossze a tortenet. Az ujsag viszont jobban eladhato, ujra van valaki akit esetleg lehet utalni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.11.25. 18:24:58

Ronaldinho&Barca írta:
2022.11.25. 17:55:00
Az viszont nem értem, miért akart akkor maradni, miért nem távozott és egy új helyen, új közegben megújulhatott volna.
Valószínűleg több itt a fizuja, mint amit máshol adtak volna neki.

Jó játékos, de nagyon hangulatember, és hektikus.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4460
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.11.25. 17:55:00

bence0330 írta:
2022.11.25. 17:50:23
Dehogy marasztaltuk, kb minden áron el akartuk adni nyáron, Xavinak sem a kedvence. De ha a játékos nem akar menni, akkor nincs mit tenni, kettőn áll a vásár. Aubát senki nem akarta kipaterolni, főleg nem a kettejük viszonyában, de kettejük közül egynek mennie kellett érthető okokból, és akkor nyilván az távozhatott csak, aki hajlandó volt rá.
Ez valamilyen szinten mind oké, bár én roppant mód sajnálom Aubát mert egy rendkívül hasznos és vérbeli kilences játékos, de Depay körüli sérülés, annak körülményei és a felmerült hírek, hogy bármilyen vonulatban vissza tartja a felépülést, majd a vb-n játszik, innentől nálam mint szurkoló nincs kérdés vele szemben. Az viszont nem értem, miért akart akkor maradni, miért nem távozott és egy új helyen, új közegben megújulhatott volna.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.25. 17:50:23

Ronaldinho&Barca írta:
2022.11.25. 17:41:06
Érthetetlen az egész történet nekem, eleve marasztaltuk Auba ellenében...
Dehogy marasztaltuk, kb minden áron el akartuk adni nyáron, Xavinak sem a kedvence. De ha a játékos nem akar menni, akkor nincs mit tenni, kettőn áll a vásár. Aubát senki nem akarta kipaterolni, főleg nem a kettejük viszonyában, de kettejük közül egynek mennie kellett érthető okokból, és akkor nyilván az távozhatott csak, aki hajlandó volt rá.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4460
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.11.25. 17:41:06

bence0330 írta:
2022.11.25. 17:18:23
A United nagyon akarja a sport szerint, illetve mi is nagyon el akarjuk sózni. Szerintem az egyetlen jó balszélsőnk és Lewy egyetlen értelmes alternatívája, de mindegy. Az tény, hogy jobb most elpasszolni valami kisebb pénzért, mint hogy nyáron menjen ingyen, közben meg ki tudja, nem sérül-e meg újra. Szerintem itt most mindhárom fél érdeke találkozni fog, és távozik januárban. Ha a United mást vesz meg, akkor is megy szerintem jó eséllyel.
Érthetetlen az egész történet nekem, eleve marasztaltuk Auba ellenében aki százszor jobb alternatívája lenne Lewának és ehhez képest néhány helyen mondvacsinált sérüléssel kiülte az utóbbi hónapokat a piac zárása után, majd a válogatottnál már játszik... Menjen sok szerencsével, azért jó lenne valamit kapni érte.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.25. 17:18:23

A United nagyon akarja a sport szerint, illetve mi is nagyon el akarjuk sózni. Szerintem az egyetlen jó balszélsőnk és Lewy egyetlen értelmes alternatívája, de mindegy. Az tény, hogy jobb most elpasszolni valami kisebb pénzért, mint hogy nyáron menjen ingyen, közben meg ki tudja, nem sérül-e meg újra. Szerintem itt most mindhárom fél érdeke találkozni fog, és távozik januárban. Ha a United mást vesz meg, akkor is megy szerintem jó eséllyel.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.11.04. 22:06:07

bence0330 írta:
2022.11.04. 13:46:25
Ronaldinho&Barca írta:
2022.11.04. 13:38:58
Rejtély számomra hogy miért őt tartottuk meg Auba helyett, használhatatlan a pali, Koeman szerelme, aztán a lelátón csicsás szemüvegekben nézi a mérkőzést. Ekézi a nép az idősebb játékosokat, na hát őt is lehetne kedvükre.
Egyrészt Auba volt hajlandó elmenni, Depay meg nem. Aki nem akar elmenni, azt max szerződésbontással lehet elküldeni, és azért Depay nem az a szint. Innentől kb mindegy, ez nem a mi döntésünk volt

Azért nem véletlen volt tavaly is gyakorlatilag a legjobb játékosunk fél évig, és nem véletlenül lesz hamarosan legeredményesebb holland góllövő sem (már most, nem túl öregen is Van Nistelrooy, Bergkamp, Kluivert előtt van), tud a csávó.
Azt meg nem lehet előre kikalkulálni, ki fog lesérülni és ki nem. Nyilván használhatatlan, ha 2 hónapja nem munkára fogható pedig akkor már épp beverekedte magát talán a kezdőbe is, mikor lesérült. De ugyanez megtörténhetett volna a sok évvel idősebb Aubával is.
Nagyon sokat sérült. Az hogy, tavaly a legjobbunk volt annyira nem igaz, volt pár jó meccse meg rúgott vagy négy tizenegyest. Xavi novemberben érkezett, nála már nem nagyon játszott. A statisztika, meg ugye huncut egy dolog.. Amúgy nekem nincs bele vele bajom, annyi hogy folyton sérült, pedig nem lenne rossz játékos.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.11.04. 21:48:18

Ha én az ő helyében lennék, megpróbálnék 100% lenni a Vb re, hogy minél jobb eredményt érjek el a csapattal és valami Top csapat elvigyen. Gondolom nem volt boldog, hogy nyáron mindenkinek oda akarták adni gombokért és ez az utolsó esélye valami jó szerződésre valahol nyártól.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.04. 14:59:36

Ronaldinho&Barca írta:
2022.11.04. 13:38:58
Rejtély számomra hogy miért őt tartottuk meg Auba helyett, használhatatlan a pali, Koeman szerelme, aztán a lelátón csicsás szemüvegekben nézi a mérkőzést. Ekézi a nép az idősebb játékosokat, na hát őt is lehetne kedvükre.
Nem igazán értem ezt, balosra szerintem a legjobb opció.
Persze, hogy használhatatlan, hiszen sérült. Akkor Araujo is használhatatlan :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.04. 13:46:25

Ronaldinho&Barca írta:
2022.11.04. 13:38:58
Rejtély számomra hogy miért őt tartottuk meg Auba helyett, használhatatlan a pali, Koeman szerelme, aztán a lelátón csicsás szemüvegekben nézi a mérkőzést. Ekézi a nép az idősebb játékosokat, na hát őt is lehetne kedvükre.
Egyrészt Auba volt hajlandó elmenni, Depay meg nem. Aki nem akar elmenni, azt max szerződésbontással lehet elküldeni, és azért Depay nem az a szint. Innentől kb mindegy, ez nem a mi döntésünk volt

Azért nem véletlen volt tavaly is gyakorlatilag a legjobb játékosunk fél évig, és nem véletlenül lesz hamarosan legeredményesebb holland góllövő sem (már most, nem túl öregen is Van Nistelrooy, Bergkamp, Kluivert előtt van), tud a csávó.
Azt meg nem lehet előre kikalkulálni, ki fog lesérülni és ki nem. Nyilván használhatatlan, ha 2 hónapja nem munkára fogható pedig akkor már épp beverekedte magát talán a kezdőbe is, mikor lesérült. De ugyanez megtörténhetett volna a sok évvel idősebb Aubával is.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4460
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.11.04. 13:38:58

Rejtély számomra hogy miért őt tartottuk meg Auba helyett, használhatatlan a pali, Koeman szerelme, aztán a lelátón csicsás szemüvegekben nézi a mérkőzést. Ekézi a nép az idősebb játékosokat, na hát őt is lehetne kedvükre.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.11.04. 12:39:44

visca el barca írta:
2022.11.04. 11:17:11
bence0330 írta:
2022.11.04. 11:12:50
Volt rá esély, hogy visszatér a VB előtt, de most minden forrás szerint ki fogja már hagyni az utolsó meccseket, a VB szereplése még nem lehetetlen, amit már csak azért is szeretne, mert 4 éve nem jutottak ki. Természetesen a gyanusítgatás is megy, hogy szándékosan lassítja le a felépülését a VB miatt. (AS)
a legutolsó hírek is arról szóltak, h senkinek semmi fogalma arról mikor térhet vissza. kissé rejtélyes ez a sérülés.
Rendesen ki is fakadt erre, amikor a riporterek rákérdeztek. Hogy ne pletykáljanak mikor nem ismerik mi a szituáció, ő egy profi focista stb.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.11.04. 11:17:11

bence0330 írta:
2022.11.04. 11:12:50
Volt rá esély, hogy visszatér a VB előtt, de most minden forrás szerint ki fogja már hagyni az utolsó meccseket, a VB szereplése még nem lehetetlen, amit már csak azért is szeretne, mert 4 éve nem jutottak ki. Természetesen a gyanusítgatás is megy, hogy szándékosan lassítja le a felépülését a VB miatt. (AS)
a legutolsó hírek is arról szóltak, h senkinek semmi fogalma arról mikor térhet vissza. kissé rejtélyes ez a sérülés.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.04. 11:12:50

Volt rá esély, hogy visszatér a VB előtt, de most minden forrás szerint ki fogja már hagyni az utolsó meccseket, a VB szereplése még nem lehetetlen, amit már csak azért is szeretne, mert 4 éve nem jutottak ki. Természetesen a gyanusítgatás is megy, hogy szándékosan lassítja le a felépülését a VB miatt. (AS)
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.19. 10:14:06

Abszolút nem szélsőt játszott Depay, támadásépítésnél Baldé volt azon a helyen, ahol Dembelé, Fati és néha FT szokott lenni.
Én pedig megnézném szívesen, hogy mit tud onnan, tavaly év vége felé játszott ott 1-2szer, és nagyon jól festett. Csak tartalék szinten, figyelembe véve a mostani keretet, de jól festett.

Most sokkal inkább valóban egy kétcsatáros rendszer lett belőle. Lehet, hogy nem is így kezdtünk neki, de a kiállítás után egyértelműen azt láttam, hogy Depay és Lewa egymást tehermentesítik, illetve osztják meg az ötös körül védekezők figyelmét. Utólagosan azt kell mondjuk, hogy baromira be is jött, ketten együtt 3 gólt vertek, Lewa többször is teljesen tisztán tudott érkezni, és mindketten a szokásosnál kevesebbet küzdöttek a 16oson belül szokványos túlerővel (2v1 minimum).

Ez részben Xavi érdeme szvsz, feltéve hogy jól láttam és még jól emlékszem a fent leírtakra, nagyon tetszik, hogy ennyire tisztán, konkrét pozíciós váltással - váltásokkal, és eredményesen tud manifesztálódni egy ilyen fajta előny kihasználsa. Baldé, Koundé, Depay, és Lewa játékát is érinti egy ilyen módosítés szerintem, minimum ennyi.
Részben meg Depayé is az érdem, szépen hozta szeritnem amit kértek tőle, és az övé volt a legnagyobb mértékű váltás.

Ezeket a pozitívumokat azért is írom le, mert amúgy nekem nem tetszett különösebben a játéka, amikor mezőnyből, illetve szélről, tulajdonképp amikor kapu felé fordulva kellet indulnia, és a támadást építenie, nem pedig befejezni/befejezésre törekedni. Az ilyen helyzeteket illetően nem volt jobb a teljesítménye, mint amit pl FT-től idén láttunk eddig, pedig az se volt valami fényes.

A talppal huzogatós szinte védjegye, meglepő, hogy mennyire jól eladja/működik az egyszerűsége ellenére. A gól meg remek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.09.18. 14:52:42

Sinya22 írta:
2022.09.18. 11:36:37
FCBsteve írta:
2022.09.18. 09:17:24

Más, mint Torres! Jobban belemegy egy-az-egyekbe, de sokszor veszített labdát, nem sikerül megtartania és továbbvinnie a támadás... Torres ezekbe kevésbé megy bele, inkább üres területekbe mozog, beindul - így kerül nagyobb ziccerekbe (aztán, hogy ziccerben mit csinál, az másik kérdés). Depay munkásabb, ugyanakkor eredmény szempontjából nem volt sokkal előrébb. A gólja szép volt, de szélső létére beadások, kulcspasszok kevésbé jöttek tőle, viszont a semmiből ő nagyobb veszély, mint Ferran!
Látszik nála a meccshiány, amit ő is említett...
Depay nem szélsőt játszott tegnap, inkább egy második 9-est. Otthagyta Baldénak a bal szélső posztot, ő pedig beljebb ment. Én Depayban több kraftot látok, mint Torresben, a holland egyelőre jobban is tűri a padot, mert tegnap is jól mozgott annak ellenére, hogy keveset játszik. Igaz az ellenfél a leggyengébb volt eddig a szezonban, tehát minden teljesítményt a helyén kell kezelni. Eddig én azt látom, hogy Depay több lehetőséget jelent, ha mondjuk meccs közben váltani kell. Mozgékony, bevállalja az 1v1-et, szélen és középen is megjátszható. És ami szerintem fontos, hogy látszólag van önbizalma, ami magasan Torres fölé helyezi nálam. A spanyolnak össze kell szednie magát, Depay meg ha így megragadja a lehetőségeit, akkor Fatinak és Raphinának össze kell kapnia magát, mert egyiknek sem lesz biztos helye a baloson.
Bal oldali támadónak mindenképpen őt használnám, a jelenlegi állás szerint, csak kell mellé egy jó szélső aki segíti. Apró passzos játékban szerintem az egyik legjobb a csapatban. Tegnap annyira nem játszott amúgy jól, a gólja kicsit felértékeli a játékát. Cselei egyáltalán nem jöttet be, sőt talán még a labdát is elhagyta közben, de ugye keveset van játékban, az ellenfél se volt éppen valami acélos. Szóval a játéklehetőséget megérdemli, sajnos úgy néz ki, hogy leginkább Ansu Fati kárára.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.09.18. 11:36:37

FCBsteve írta:
2022.09.18. 09:17:24

Más, mint Torres! Jobban belemegy egy-az-egyekbe, de sokszor veszített labdát, nem sikerül megtartania és továbbvinnie a támadás... Torres ezekbe kevésbé megy bele, inkább üres területekbe mozog, beindul - így kerül nagyobb ziccerekbe (aztán, hogy ziccerben mit csinál, az másik kérdés). Depay munkásabb, ugyanakkor eredmény szempontjából nem volt sokkal előrébb. A gólja szép volt, de szélső létére beadások, kulcspasszok kevésbé jöttek tőle, viszont a semmiből ő nagyobb veszély, mint Ferran!
Látszik nála a meccshiány, amit ő is említett...
Depay nem szélsőt játszott tegnap, inkább egy második 9-est. Otthagyta Baldénak a bal szélső posztot, ő pedig beljebb ment. Én Depayban több kraftot látok, mint Torresben, a holland egyelőre jobban is tűri a padot, mert tegnap is jól mozgott annak ellenére, hogy keveset játszik. Igaz az ellenfél a leggyengébb volt eddig a szezonban, tehát minden teljesítményt a helyén kell kezelni. Eddig én azt látom, hogy Depay több lehetőséget jelent, ha mondjuk meccs közben váltani kell. Mozgékony, bevállalja az 1v1-et, szélen és középen is megjátszható. És ami szerintem fontos, hogy látszólag van önbizalma, ami magasan Torres fölé helyezi nálam. A spanyolnak össze kell szednie magát, Depay meg ha így megragadja a lehetőségeit, akkor Fatinak és Raphinának össze kell kapnia magát, mert egyiknek sem lesz biztos helye a baloson.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.09.18. 09:17:24

looka írta:
2022.09.17. 23:49:29
nekem nagy kedvencem, szóval elfogult vagyok, de ma azt hiszem, objektíven is jó volt, Torresnél mindenképpen jobb. nagyon remélem, hogy többet játszik innentől, bőven megérdemelné.
Más, mint Torres! Jobban belemegy egy-az-egyekbe, de sokszor veszített labdát, nem sikerül megtartania és továbbvinnie a támadás... Torres ezekbe kevésbé megy bele, inkább üres területekbe mozog, beindul - így kerül nagyobb ziccerekbe (aztán, hogy ziccerben mit csinál, az másik kérdés). Depay munkásabb, ugyanakkor eredmény szempontjából nem volt sokkal előrébb. A gólja szép volt, de szélső létére beadások, kulcspasszok kevésbé jöttek tőle, viszont a semmiből ő nagyobb veszély, mint Ferran!
Látszik nála a meccshiány, amit ő is említett...
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2022.09.17. 23:49:29

nekem nagy kedvencem, szóval elfogult vagyok, de ma azt hiszem, objektíven is jó volt, Torresnél mindenképpen jobb. nagyon remélem, hogy többet játszik innentől, bőven megérdemelné.
Atis710
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.10.31. 21:54:02

2022.09.17. 22:47:14

Remélem ezzel a mai teljesítménnyel előrébb kerül a rangsorban mint Ferran! Depayban sokkal több a potenciál, mint Torresben.
Avatar
Makanaki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2017.12.13. 21:26:49

2022.09.03. 14:14:38

Azt hiszem nagyon jól helytállt kényszerhelyzetben, különösebb háttér nélkül, elég jól termelte a gólokat, amíg nem volt sérült. Valószínűleg sokkal komplexebb játékos mint Auba, több poszton bevethető és a kora sem elhanyagolható. Van még két matematikai tény, amit még figyelembe kell venni: 1. általában csatárt szoktak cserélni és már 5-t lehet cserélni. Az sem elhanyagolható, hogy Fati és Dembi sérülékeny. Jó hogy maradt!
„Ne bízz meg semmiben, ami gondolkodik, de nem látni, hogy hol tartja az eszét!”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.09.03. 11:30:31

bence0330 írta:
2022.09.03. 11:00:44
Kiváncsi leszek, mi lesz vele, mert nagyon jó játékos. Én nem vagyok abban sem biztos, hogy Xavi hogy vélekedik róla, mert tavasszal ugye kb végig sérült volt 1-2 kivétellel, plusz Xavinak volt is egy bocsánatkérő mondata vele kapcsolatban. Augusztusban meg ugye úgy nézett ki, hogy távozik. Szóval most, hogy marad, kiváncsi vagyok, hogy mennyire lesz benne a rotálásban... mert oké, hogy talán a Dembélé-Raphinha-Lewy a legerősebb hármasunk, de ha a brazil van baloson, akkor tuti, hogy ott Depay erősebb lenne. Nem is kicsivel.
Én azt gondolom, hogy rosszul járt, hogy maradt. Nem tudom volt e még itt az utolsó napokban lehetősége elmenni, nyilván ha nem kapott ajánlatot nem tehetett mást. Játszani fog, csak baromi keveset, max itt most a sűrű bl program miatt kaphat majd lehetőséget bajnokikon.
Válasz küldése