Ferrán Torres

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.01.17. 20:27:32

bence0330 írta:
2023.01.17. 15:33:11
Olyan statjai voltak percarányosan kb, mint Mahreznek meg Sterlingnek, ráadásul sokkal fiatalabb volt náluk, és új volt a csapatban.
Szóval igazából Pep nem jól mérte fel, nem becsülte meg, pedig minden FT mellett szólt, mégis nekünk eladta. Mert ha valaki olyan statokat hoz, mint két konkurense is a csapatban, de fiatalabb, valószínűleg kevesebbet keres, akkor nem nagyon lett volna miről beszélni nem? Ehhez képest elég könnyen lemondott róla.
Érdekes teória.

Vagy Pep szimplán jó fej, és megsajnált minket, és ide adta a City egyik jövőjét.

Nálam sántít mindkettő.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
enzonavas
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2019.03.14. 08:59:53

2023.01.17. 16:31:55

Lehet, hogy korábban jobban működött a srác, de most erre telik: "be tudok törni az ellenfél tizenhatosának előterébe".
Igen. ezt valóban csinálja, csak az a baj, hogy az igazi foci arról szól ami ezután következik...
Többnyire.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.17. 15:33:11

Olyan statjai voltak percarányosan kb, mint Mahreznek meg Sterlingnek, ráadásul sokkal fiatalabb volt náluk, és új volt a csapatban. Közben a spanyol válogatott legjobb góllövője lett, szintén statisztikailag is támogatva. Nagyon-nagyon jó 4. számú támadó volt ott már akkor, meg lehet nézni a meccseket és a statokat. Nyilván ki akarta dobni, és előre tudta, hogy nálunk fél év után ennyire eltűnik, és közben gonoszul kacagott, mikor senki nem nézte...

Nálunk amúgy meg lábtörés után 12 gólponttal indított, amivel rengeteget tett hozzá a menetelésünkhöz és a BL indulásunkhoz, mielőtt leeresztett, csak arra már senki nem emlékszik. Fél év alatt új csapatban, fiatalon az nagyon jó, amúgy Dembélé és Auba is kb ennyiket hozott. És akkor úgy nézett ki, ennél már csak jobb lesz, mert a helyzetkihasználáson már akkor is lehetett volna mit javítani.

Ebből az egészből Pep szerintem max egyetlen dolgot sejthetett, tapasztalatból: hogy a mi közegünk bárkit bedarál, és ebbe talán Ferrán még könnyebben zuhan bele, mint mások. Ez megtörtént, jelenleg itt vége, de előttünk kifejezetten jó játékos volt. A korábbi formájában minimum 4. számú támadó lehetne, aminek ő főleg azért lett volna jó, mert mindháron poszton tud hozzátenni a játékhoz. Azaz tudott.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.01.14. 09:57:03

Torrest nem írnám le, főleg, hogy mostanában lényegesen kevesebbet is játszik, mint korábban, e azért így vagy úgy benne van a gólokban. Veszélyes támadónak tartom. + Nem igazán van helyette más. Depay valamiért nem kap lehetőséget, pedig ő se lenne rossz, tőle is láttam már több jó meccset. Akkor van értelme elküldeni őket, ha van helyettük jobb, de jelen pillanatban nincs.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.01.13. 22:12:38

Fodent azért tettem példának, mert többször előfordul Guardiola csapatainál, hogy közepes támadók tűnnek klasszisnak a bitang erős középpálya miatt. Nálunk is ilyen volt mondjuk Pedro anno. Ő se volt rossz egy olyan középpálya és Messi stb mellett, de azért egymaga nem egy nagy durranás. Most kb hoztunk egy "új Pedrot", aki gyengébb kiszolgálás és nagyobb nyomás mellett nem tudja hozni magát.
Szerintem képezzük ki jhv posztra, a gyorsasága, ereje meglenne hozzá :D

Raphinha nekem olyan, mint tavaly január elején Dembelé. (legalábbis többen ezt mondogatták 1 éve) Mindig történik valami mikor nála a labda, csak valahogy gólpontjai nincsenek elég. Dembelé is így volt januárban, aztán a szezon második felében kiosztott 10 gólpasszt, de gólt nem bírt lőni. Nálam most pont ugyanitt jár Raphinha. Választani ha kéne, én Fati-Dembele-Lewy triót tenném be majdnem mindig kezdőbe, de bármelyik gyengébb teljesítménye esetén dobnám be Raphinhát a 60. percben.
FT meg Depay meg kereshetne ideiglenesen illetve végleg új csapatot.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.13. 21:52:13

Raphinha nem találja a góllövő cipőjét, de a most iderakott Torres statok ideje alatt (elmúlt 369 perc 0 gól 0 gólpassz) 6 gólpontot hozott össze főleg csereként, több meccset eldöntőt, az előző meccs előtt 44,5 percenkénti átlaggal, most ez gondolom 50-55 körül lehet. Ennél jobbat Messitől nem várhatsz a PSG-ben, nem tudom, ennél jobbat hova akarunk, mint bő félidőnként egy gólpont, ha ennek a harmadát hozná csak a szezonban, már brutál jó lenne. És az előzőn is egy körömnyire volt egy zseniális újabb gólpassztól, közben meg szétmelózza az agyát, és pl. Dembélé gólja előtt ő szerzett labdát és hozta ki a saját ötösünknél egy egészpályás sprint után visszaérve. Nehogy már összehasonlítsuk Torressel, aki gólt sem tud lőni, és nincs közben értelmes megmozdulása a meccsen, de mostanság még csak nem is védekezik...

Raphinha a 3. legjobb támadónk jelenleg kb, ha most Fati berobbanna végre és elé kerülne, akkor ő lenne egy jó első számú csere, Torres meg kb a hetedik, szerintem ha Pedrit odarakod a helyére, ennyit biztos lehoz... van annyira gólképes, ráadásul ha nem is szerez gólt, őt más alapján is meg lehetne ítélni, Torrest sajna csak ez alapján lehet idén, tavaly még egész jó volt összjátékban is.

Amúgy valamennyire még én is bízom benne, de én kölcsön nélkül nem látom annyira a rációt. Kéne neki több perec, de az csak gyengébb csapatnál járna jelenleg neki... itt nem, így is túl sokat kap.

Csababarca: igen, most pont írtam is volna itt az utolsó bekezdésbe, én is így látom. :)
Fodennél szerintem is jóval gyengébb azért, meg ő látszólag elég nagy magabiztossággal játszik, persze ez itt biztos elszállna. :D
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.01.13. 21:43:05

bence0330 írta:
2023.01.13. 21:22:20
Ez mind igaz, de azért az a plafon nem olyan alacsony. Joggal vártuk szerintem, hogy azt hozza majd, amit korábban csapatban is mutatott, az elúlt évek legeredményesebb spanyol játékosa volt a válogatottban, sokat lőtt a Cityben újoncként, stb. 12-15 gólt itt is lőhetett volna, és akkor egy vagy kezdő, vagy 4. számú támadó simán lehetett volna. Meg lehetne is. Ő fejben ezt nem bírta el.
Úgy értettem, hogy egy középcsapatban most is jobban muzsikálna.
Nincs teher, nyomás, semmi ilyesmi, amit fejben el kellene viselni.
Vannak ilyen típusú játékosok, FT pont ilyen.

Lesznek még góljai, egy egy jobb meccse biztosan amíg itt van, de ő hosszútávon húzóerő nem tud lenni, korlátoltak a képességei egyszerűen ehhez a szinthez. Persze kiegészítőnek, cserének ha fejben összeszedné magát elférne.


Troym írta:
2023.01.13. 21:35:45
Rossz az összehasonlítás, ő olyan mint Foden lenne. Állítom az a srác is ugyanezt hozná itt. Ezek a srácok azért tűnnek jónak ott, mert ott a világ legjobb középpályásai vannak mögöttük, akik nélkülük is nyernék a meccseket, így még kb negyede a nyomás, ami rajtuk van.
Valami ilyesmi igen, bár Foden skillsetje jóval bővebb, mint Ferrané. Pedig én aztán a semmibe veszem az egész PL-t meg angol focit, szóval nem lehet elfogultsággal vádolni Foden irányába :D
De igen, egy Fodent kiszedsz a Cityből, meghalna itt, ahogy komoly játékosok is elvéreztek nálunk, akik korábban példának okáért a PL-ben kiskirálykodtak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.13. 21:38:09

Én még mindig bízom abban, hogy ő liga viszonylatban tud jó lenni. Jelenleg nálam pl Raphi nem nagyon van előrébb (talán picit, ahogy láthatóan Xavinál is), pedig kettejük közül inkább FT van/lehet mentálisan lecsúszva.

Abban kételkedem, hogy a jövő Barcájában neki kezdő tagsága lesz, de idén nem túl erős a verseny. Neki is, Fatinak is simán van esélye kiütni a brazilt a legtöbbet kezdő helyről (hármunk közül, úgy értem). Én érdeklődve figyelem mindannyiukat, mert jobb úgyse lesz jövő augusztusig, és azután is ki tudja..
Depay már kiszállt a versenyből, bár azt nem tudjuk, hogy pontosan miért. Mindenesetre elég egyértelmű.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.01.13. 21:35:45

Rossz az összehasonlítás, ő olyan mint Foden lenne. Állítom az a srác is ugyanezt hozná itt. Ezek a srácok azért tűnnek jónak ott, mert ott a világ legjobb középpályásai vannak mögöttük, akik nélkülük is nyernék a meccseket, így még kb negyede a nyomás, ami rajtuk van.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.13. 21:22:20

Ez mind igaz, de azért az a plafon nem olyan alacsony. Joggal vártuk szerintem, hogy azt hozza majd, amit korábban csapatban is mutatott, az elúlt évek legeredményesebb spanyol játékosa volt a válogatottban, sokat lőtt a Cityben újoncként, stb. 12-15 gólt itt is lőhetett volna, és akkor egy vagy kezdő, vagy 4. számú támadó simán lehetett volna. Meg lehetne is. Ő fejben ezt nem bírta el. Mint ahogy góllövésben pl Raphinha, vagy Coutinho sem, csak nekik legalább van skilljük ezen kívül, hogy ha nem is remekelnek, legalább hasznosak legyenek, mikor nincs rossz napjuk. Torresnek ezen képességei hiányoznak, ő tényleg a zseniális helyzetbekerüléseivel és az abból lőtt góljaival tűnt ki. Ha ez nem megy, akkor kapunk egy gyenge közepes játékost, és sajna jelenleg itt tartunk. Vagy talán még itt sem...

Fogalmam sincs, magára tud-e itt találni...

Mindenesetre tavaly nagyon sokat segített nekünk, ezt kár elvitatni. Az a BL indulás vagy nagyon neccesen lett volna meg nélküle, vagy talán nem is.

Nálunk tényleg igazi klasszis támadónak kell lennie valakinek, hogy ne süljön be. Gondolom a nyomás főleg, ha nem, jó lenne megtalálni az okát, mert így mindig úgy járunk, hogy 1 évvel egy vásárlás után szidunk valakit, hogy hogy került 40-50-60 misibe, pedig a megvásárlása idejében még ért is annyit. És nem látom, hogy ha ezen játékosokon kívül bárki mást vettünk volna, az ne sült volna be, ha mondjuk Salah/Gnabry szint alatt vannak.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.01.13. 21:01:31

Troym írta:
2023.01.13. 20:47:31

Szerintem itt mindenki tudta, hogy nem lesz egy nagy eresztés a srác.
hát azért elég meredek kijelentéseket tettek páran vele kapcsolatban, ami nem erről árulkodott.
Én is valahol reménykedtem, hogy egy közepes szintet talán hoz, de leszámítva az első két hónapot, duplanulla.

Valahol egy dolog, hogy fejben gyenge, ez előfordul nálunk, de alapvető dolgokat nem csinál meg, képességbeli gondok is vannak szerintem, ránézésre is.
MessiNeymarSuarez írta:
2023.01.13. 19:03:26

Guardiola vajon akkora lángész volt hogy kiszagolta hogy kevés fejben a srác, vagy csak szimplán feláldozható volt 55millióért és a City számára jól sült el a biznisz?
Feláldozható volt, mert a City minden támadója extra hozzá képest.
Persze egy jobb rendszerben mint a cityé ő is jobban focizott azért.


Nálam ő tipikusan az a játékos, aki egy Valenciában sztár lehetne még mindig, ilyen helyi király az évi 12-15 gólját ott meglőné, de ez a plafon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.01.13. 20:47:31

MessiNeymarSuarez írta:
2023.01.13. 19:03:26
Neymar óta hihetetlen pechsorozat amit művelünk támadófronton...
Szerintem itt mindenki tudta, hogy nem lesz egy nagy eresztés a srác. 2022 január elején jött úgy, hogy a kasszában volt 0$ és Jutgla, Abde, Luuk, Dembele meg időnként Depay (bár akkor sérült volt) volt előre, Aguero visszavonult, Fati megsérült még fél évre.
Ebbe a közegbe és 6-7. helyen álló csapathoz kellett hozni valakit. Még Morata is 20-30m euró lett volna, más meg fel se merült.
Erre jött Guardiola és felajánlotta 0 kezdőrészlettel a bokatörésből lábadozó 21 éves spanyol válogatott cserecsatárt, részletre piaci ár felett kicsivel.
Alemany jól döntött továbbra is úgy gondolom, bárki azt mondta volna ott, hogy elhozza, mert annyira nincsenek lehetőségek, de BL helyre meg bármi áron oda kellett érni(ekkor még Auba, de Traore se került szóba, hogy egyáltalán mozdítható lenne)
Nem jött be, pont annyira amennyire Auba bejött.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.13. 19:03:26

Neymar óta hihetetlen pechsorozat amit művelünk támadófronton...

Dembeléért is sok volt a 120 millió, 5 évig szinte pénzkidobás volt, amit most kezdett el törleszteni az elmúlt kb 1 évben.
Ehhez képest sikerült megint ennyit elverni a Ferran-Raphinha kettősre úgy hogy közben focizni is elfelejtenek az illetők.


Ferran ezelőtt mesterhármast szerzett Németország ellen az NL-ban, azt hiszem ez nem szorul magyarázatra, emellé sorra termelte a gólokat, de mióta idejött az első 1-2 gólja óta mint aki megye 3-ból került volna ide, már lassan a spanyol Higuain lesz itt.
Guardiola vajon akkora lángész volt hogy kiszagolta hogy kevés fejben a srác, vagy csak szimplán feláldozható volt 55millióért és a City számára jól sült el a biznisz?

Mindig ment a fogadkozás, szezon elején, január első napján, de 1 éve ittvan és ezidő alatt max annyit ért el hogy levarrta Lucho lányát
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2439
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.01.13. 18:04:17

Ez most jött szembe a hírek között:

Ferran Torres has now gone 584 minutes without providing an assist, 369 minutes without scoring and 267 minutes without a shot on target.

Na most lenne ideje elküldeni minimum kölcsön. Ezt a szintet bármelyik kölcsönadott támadó felülmúlja, Abde, Trincao, Collado is.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2023.01.12. 21:58:44

szuperkupa

Ferran passzolta el a labdát a kozéppályán az egyenlíto gól elott ...
Lewa lesgólja elott pedig kb 2-3 másodpericig lesen helyezkedett , már kiabáltam a tévé elott hogy lépj már vissza te agyhalott ... persze hogy nem lépett
allergiás vagyok erre a gyerekre ... mikor meglátom hogy játszik legszívesebben elkapcsolnék
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.01.12. 10:15:58

soadroli írta:
2023.01.11. 11:56:08
2 meccset kapott.
Keveslem. De, csak azért, mert így 2 meccs múlva már bekerülhet a csapatba. #-o
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Andras Inieszta
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2021.07.26. 13:09:45

2023.01.11. 23:45:07

2 meccses eltiltás... Nos, ha a dupláját kapta volna, azt sem venném észre valószínűleg. Sajnos teljesen súlytalan ő ezen a szinten. Azért írom, hogy sajnos, mert nyilván szerettem volna, ha egy igazán jó, fiatal támadónk van. De ő hol is jó és miben is jó?
Szélsőnek nem jó, mert nem sprintel gyorsan, nem ad be pontos íveléseket, nem csinál 1vs1 cseleket. Középen nem jó, mert simán elnyomják. Ha a kapu elé kerül, ami az egyetlen pozitívuma, hogy miként tud így jól érkezni az üres területre és a védők közé/mögé - és ezt szerintem világklasszis szinten tudja tolni, akkor pedig a kapusba rúgja a labdát, vagy az átvétellel rontja el a helyzetet, vagy mellé/fölé/alá/bármi.
Én már elengedtem őt lélekben (talán lassan Xavi is). Kár érte. Kiváló ügynök volt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.01.11. 17:15:48

soadroli írta:
2023.01.11. 11:56:08
2 meccset kapott.
Igen, de ezt az eltiltást a bajnokságban kell letöltenie, nem lehet megtenni, hogy a Szuperkupát kihagyja.
Forca Barca!!!!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5137
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.01.11. 11:56:08

2 meccset kapott.
Kép
enzonavas
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2019.03.14. 08:59:53

2023.01.10. 10:34:44

Az Atleti többet veszít Savic eltiltásával, Ferran formáján pedig csak javíthat pár meccs pihenés. Remélem, nem azt akarja bebizonyítani, hogy lehet ez ennél rosszabb... Xavi nagyon kiáll mellette ami érthető, hiszen az Ő kérésére került ide, de sokáig ez a helyzet már nem tartható. Azért senki nem fog (sokat) fizetni érte, mert Ő az edző kedvence...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6713
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.01.09. 23:26:59

Nehogy már ezért a cicaharcért 4-12 meccset kapjon valaki, a 6 meg a 8 éves unokaöcsém szokott így összekapni a Legon. Inkább volt nevetséges, mint durva, a piros jogos volt, valahogy büntetni kellett a két kis hülyét. Dehogy ezért ne játszhassanak…
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.01.09. 22:52:01

bence0330 írta:
2023.01.09. 16:07:05
szilva írta:
2023.01.09. 15:46:55

Szerintem inkább az előbbi. A hajhúzás, több másodperces birkózás, és a testre mért ütések nem a játékhoz tartoznak. Ha Barca játékos követi el, ha nem.
Plusz szerintem kétszer próbált harapni is... kemény. Még jó, hogy jelen formájában nem nagy veszteség, bármi is lesz belőle.
Én is inkább el tudtam volna képzelni kb. öt meccset, de a Sport szerint a három meccs valószínűbb.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.01.09. 16:34:07

fele annyi effortot beletett volna az itteni karrierjébe, mint ebbe a 10 másodpercbe, talán nem ekézném mindig.

igazi fgy spanyol játékos, klub helyében még rávernék egy komolyabb büntetést is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.01.09. 16:21:58

Lewandowsky, majd Torres eltiltása után szükség lenne az első csapatnál Barberára ha nem tűnt volna el a csapat közeléből.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.01.09. 16:13:48

Jaj! Dehogy védem Torrest. Csak itt mindenki őt szapulja. Savic? Ő ártatlan? A videóból nem derül ki, hogy ki kezdte. Pedig az sem utolsó szempont. Szerintem
Válasz küldése