Vitor Roque

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
kmb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2021.09.17. 11:34:56

2024.02.07. 21:35:43

"Tényleg nem lehet eldönteni, hogy itt most valami csalás megy, vagy csak ennyire értékelhetetlen a színvonal."Semmi más csak az ami évtizedek óta.Anno mikor a Barsza sorra nyerte a bajnokságot akkor is megvolt ez az ellenszél,de nem ennyire durván.Azért tudtunk nyerni mert sokkal jobb csapatunk volt,és nem lehetett semmivel kompenzálni.Érdekes az is hogy Gill madridzano vezette a a Girona real elótti meccsét,és akik veszélyeztetve voltak mind kiszórta,plusz az edzót ráadásnak.Aki nem látja mi megy a la ligába az nem nézi.Bellinghamnek hány sárga,ill piros maradt el idáig?Legutóbb az Atl ellen is elmardt kettő sárga simán mennie kellett volna zuhanyozni.A sevilla ellen Talpal beleszált az emberbe,de valahogy azt is meguszta..érdekes nem?Valahol olvastam hogy még soha senki ellen nem töröltek ilyet,kivéve egy csapatot,de annak kétszer is.Lehet gondolkodni hogy melyik volt az.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.07. 20:53:36

Chino írta:
2024.02.07. 15:55:59
A Barca egy sor írásos és képi bizonyítékot nyújtott be, de a bizottság hét pontban kifejtve utasította el.
A Mundo közzétette de olyan hosszú, hogy esti olvasmánynak is elmenne. A vezetőség most a Fellebbviteli bizottsághoz fordul, korábbi esetekre is hivatkozva, bár nem tudom ennek mi értelme van, biztosan nem azt remélik, hogy máshogy fognak dönteni, inkább médiacirkusz az egész.

Guiut nem nagyon fogjuk játszatni, mert sérüléssel bajlódik, a jövő hét elejére lehet hadra fogható, hacsak nem gyógyul fel nagyon gyorsan. Bár egy izomsérülést nem jó siettetni.
Szerintem inkább Fermin vagy Dani Rodriguez lehet ebből. Utóbbit mondjuk nagyon megnézném, kíváncsi vagyok mit tudna alkotni.
Raphinha is elég kérdéses, ha játszik is, egy egész meccset nem fog bírni, úgyhogy lehet, hogy megint Yamalnak kell előlépnie.
Ja, ennyire engem sem érdekel. Vagyis érdekelne, ha lenne bármi értelme, de gondolom nincs.
Á, köszi, én leragadtam ott, hogy kb két hete egyszer beteg volt, nem tudtam, hogy sérült is.
Most visszanéztem, amit MichaaBee belinkelt Nachora, na az kemény, a játékost le is kellett vinni. Itt meg Roquénak gyakorlatilag odacsúsztak és ő kapott egy sárgát. És teljesen ugyanaz az impactja a kettőnek eltiltásilag. Döbbenet, ami Spanyolországban zajlik. Követem az olasz ligát is, ott is megy a bírószidás, vannak hibák, de sehol sincsenek ehhez képest. Tényleg nem lehet eldönteni, hogy itt most valami csalás megy, vagy csak ennyire értékelhetetlen a színvonal.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2024.02.07. 20:18:55

Vicc... Emlékeztetőül itt van Nacho szabálytalansága, ami utána enyhítették az eltiltását, hogy játszhasson a clásicón... :roll: Közröhej, ami itt folyik, de persze megy még a negreirázás...
https://youtu.be/cF7ol8lJnI8?si=DiwfS1yR4TQROxJ5&t=160
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2024.02.07. 16:01:48

kmb írta:
2024.02.07. 13:02:30
Na akkor Romero robbanthat,ha tényleg van a birtokában valami.Azt mondta ha nem törlik el,akkor nyilvánosságra hoz valami súlyos dolgot a játékvezetőkre nézve.Kivancsi leszek a Barsza mit fog ezután az ítélet után kommunikálni.
Forrásmegjelölés?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.07. 15:55:59

bence0330 írta:
2024.02.07. 15:16:51
Van amúgy valami hivatalos indoklás? Mert egy dolgot tudnék félig elfogadni (nyilván az is nevetséges lenne utólag), hogy elsőre ki kellett volna állítani. Akkor nem nagyon puffoghatnánk. De ha a második sárgáról volt szó, amikor gyakorlatilag az ellenfél jött nyújtott lábbal és ha valaki, inkább ő volt szabálytalan... akkor egy nagy tál hányadék az egész.

Nagyot nem bukunk vele, hátha Lewy is kicsit megtalálta magát, meg így legalább Guiut is kénytelenek leszünk nem elhanyagolni, szóval nem is annyira az impact érdekel, ami az eltiltásával jár, hanem az igazságtalanság.
A Barca egy sor írásos és képi bizonyítékot nyújtott be, de a bizottság hét pontban kifejtve utasította el.
A Mundo közzétette de olyan hosszú, hogy esti olvasmánynak is elmenne. A vezetőség most a Fellebbviteli bizottsághoz fordul, korábbi esetekre is hivatkozva, bár nem tudom ennek mi értelme van, biztosan nem azt remélik, hogy máshogy fognak dönteni, inkább médiacirkusz az egész.

Guiut nem nagyon fogjuk játszatni, mert sérüléssel bajlódik, a jövő hét elejére lehet hadra fogható, hacsak nem gyógyul fel nagyon gyorsan. Bár egy izomsérülést nem jó siettetni.
Szerintem inkább Fermin vagy Dani Rodriguez lehet ebből. Utóbbit mondjuk nagyon megnézném, kíváncsi vagyok mit tudna alkotni.
Raphinha is elég kérdéses, ha játszik is, egy egész meccset nem fog bírni, úgyhogy lehet, hogy megint Yamalnak kell előlépnie.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.07. 15:16:51

Van amúgy valami hivatalos indoklás? Mert egy dolgot tudnék félig elfogadni (nyilván az is nevetséges lenne utólag), hogy elsőre ki kellett volna állítani. Akkor nem nagyon puffoghatnánk. De ha a második sárgáról volt szó, amikor gyakorlatilag az ellenfél jött nyújtott lábbal és ha valaki, inkább ő volt szabálytalan... akkor egy nagy tál hányadék az egész.

Nagyot nem bukunk vele, hátha Lewy is kicsit megtalálta magát, meg így legalább Guiut is kénytelenek leszünk nem elhanyagolni, szóval nem is annyira az impact érdekel, ami az eltiltásával jár, hanem az igazságtalanság.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2024.02.07. 13:48:41

kmb írta:
2024.02.07. 13:02:30
Na akkor Romero robbanthat,ha tényleg van a birtokában valami.Azt mondta ha nem törlik el,akkor nyilvánosságra hoz valami súlyos dolgot a játékvezetőkre nézve.Kivancsi leszek a Barsza mit fog ezután az ítélet után kommunikálni.
Hogy elhatárolódik Romero-tól és a módszereitől,fenyegetéseitől?!

Remélem fű alatt szervezik a szuperligát keményen,mert egyre kevesebb ember fog így leülni focit nézni az évek múlásával. Bohózat és undor,ami az egészet átitatja.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2024.02.07. 13:20:25

Szánalmasan nevetséges az egész. :)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
kmb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2021.09.17. 11:34:56

2024.02.07. 13:02:30

Na akkor Romero robbanthat,ha tényleg van a birtokában valami.Azt mondta ha nem törlik el,akkor nyilvánosságra hoz valami súlyos dolgot a játékvezetőkre nézve.Kivancsi leszek a Barsza mit fog ezután az ítélet után kommunikálni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.07. 12:51:32

Ahogy az várható volt helybenhagyták Roque sárgáját, megkapja az 1 meccset meg a pénzbüntetést.
Nem tudom mi lehet ennél egyértelműbb, milyen ítéletet negligálhatnak.
Mondjuk ez a fellebbezés már veszett fejsze nyele volt, még a klubnál sem hiszem, hogy komolyan gondolták, a testület lép valamit.

Megelőztél :)
Forca Barca!!!!
FcBarcelona1
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2024.01.21. 09:56:33

2024.02.07. 12:47:33

Elutasították a Barca fellebbezésèt Roque 2. sárgája kapcsán, így nem játszhat a Granada ellen. Nem volt váratlan, a hírek szerint 2014 óta, azaz 10 ève nem èrtek cèlt a Barca fellebbezései sárgák eltörlèse kapcsán.
Nem kell messzire menni, Madridban decemberben csökkentettèk 1 meccsre Nacho eltiltását :)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2024.02.01. 22:48:23

Szerintem azèrt tűnik lomhának, mert olyan zömök az alkata. Egyèbkènt nálunk nem sokszor kell 30-40mètereket loholnia majd, szóval pont, hogy a robbanèkonyság nagyobb előny lehet, mint a klasszikus gyorsaság.
Kép
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2209
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2024.02.01. 22:35:15

A srác nagyon okosan mozog és érzi az elindulásokat, viszont robbanékonynak pont nem érzem, van valami fura lomhasága. Mindezzel együtt kerül baromi sok helyzetbe. És ne feledjük, hogy 18 éves, ebben az időszakban érik el a végső magasságukat az emberek, utána megindul egy 'emberesedés', ami pont hogy lomhábbá teszi addig a mozgást, amíg nem épül elég izom hozzá, hogy kompenzálja (és hatékonyabb legyen, mint előtte).

Nem féltem a mozgását, túl jó ösztönnel érkezik. Legutóbb Eto'o-n éreztem ezt, csak ő mellé tényleg piszok gyors is volt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.02.01. 14:14:45

hau30 írta:
2024.01.31. 22:08:42
Hát nekem sem tűnik egy tipikus brazil technikai érzékkel megáldott istenadta tehetségnek. Inkább annak az agilis ragadozónak látom! Ne törjünk pálcát felette! Még nagyon fiatal és alig lépett be a Barca öltözőjébe. Tényeket nézve viszont ma győztes gólt szerzett és az előző meccseken csereként több ziccerbe került, mint a lengyel az elmúlt 10 meccsen. Másik topik, de tényleg a lengyel szinte helyzetbe is alig kerül ez a gyerek meg mindig valahogy oda kerül. Ez azért jó dolog. Ha Lewynek lett volna egy kis esze, akkor ma nagy eséllyel kiosztott volna egy gólpasszt is Araujonak.
Soha nem is mondtak róla ilyet, sőt inkább Suarezhez hasonlították a stílusát, amiben van valami.
Nekem pont ez tetszett, hogy nem egy 17 éves, labdát a fülén táncoltató, a pályán flikk-flakkozó tipikus 17 éves brazil, abból van bőven, és többnyire nem is viszik sokra hanem egy igazi csatár típus és a személyisége sem a honfitársaira hajaz.
Nem tudom, de nekem mozgása kifejezetten tetszik. Robbanékony, mindig jó területre érkezik, megtalálja azokat a helyeket, ahol megjátszható és veszélyes lehet, mindezt nagyon gyorsan. Ez már a legutóbbi meccsén is feltűnő volt, még ha a befejezések nem is sikerültek.

Még komoly következtetést nem vonnék le, keveset játszott ahhoz hogy igazán meg lehessen ítélni. Ha rendesen kap lehetőséget, 2-3 hónap múlva már nagyjából meg lehet ítélni, hogy jövőre már bátran kezdő lehet-e.

Bár a lehetősége Ferran kiesésével valószínűleg meglesz
Forca Barca!!!!
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2024.02.01. 12:10:43

davi10 írta:
2024.02.01. 11:10:59
A srác tegnap bejött, eldöntötte a meccset, kiharcolt egy pirosat (meg szerintem egy másik bírónál egy tizit is), és érezhetően felrázta a csapatot. Már az első megmozdulása a gól előtt egy olyan passz volt Lewy-nek, amit ha a lengyel kap akkor elkezd birkózni, a brazil meg egyből továbbtette, ahogy kéne.
A gólna után felszabadultabbnak is tűnt, ha ezt tudja hozni, nekem nem lesz bajom a mozgásával.
Kis idő és gyorsan kiölik ezt belőle :D
Csak is Puyol
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.02.01. 11:10:59

A srác tegnap bejött, eldöntötte a meccset, kiharcolt egy pirosat (meg szerintem egy másik bírónál egy tizit is), és érezhetően felrázta a csapatot. Már az első megmozdulása a gól előtt egy olyan passz volt Lewy-nek, amit ha a lengyel kap akkor elkezd birkózni, a brazil meg egyből továbbtette, ahogy kéne.
A gólna után felszabadultabbnak is tűnt, ha ezt tudja hozni, nekem nem lesz bajom a mozgásával.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.01. 11:07:24

bence0330 írta:
2024.02.01. 10:20:22

Itt mire gondolsz? Úgy került helyzetbe az előző meccsein is pár perc alatt berobbanva a lasztikra, hogy a sztárcsatárunk csak álmodozik róla. Most is ugyanez, egyik tizedmásodpercben még 2 védő között volt, a következő tizedmásodpercben már messze leszakadva tőlük berobbanva gólt szerez. Aztán majdnem adott még egy gólpasszt is Lewynek. Aki közben többször szabályosan megakadályozta amúgy egy újabb gól szerzésében, volt, mikor Roque tök üresen ment, és mégis a labdatemetőbe ment a passz, vagy épp levette előle az adott átadást, szóval még a saját csapattársa is nehezítette a helyzetét., ami nem csoda, hisz mindketten centerek, nem nagyon fértek el egymás mellett, amikor Roque épp behúzódott.

És hozzátenném hogy a srác a jelenlegi meccs kétharmadát balszélső poszton töltötte, ami még csak nem is a sajátja.
Így van, teljesen jól mozgott a srác,erős,erőszakos,van benne macsó,kellett egy ilyen kaliber előre.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.01. 10:20:22

Stoichkov írta:
2024.01.31. 21:53:09
biztatoan mozognia?
engem az se izgatna ha nem lott volna ma golt, ha azt latnam hogy osztonosen jol mozog
Itt mire gondolsz? Úgy került helyzetbe az előző meccsein is pár perc alatt berobbanva a lasztikra, hogy a sztárcsatárunk csak álmodozik róla. Most is ugyanez, egyik tizedmásodpercben még 2 védő között volt, a következő tizedmásodpercben már messze leszakadva tőlük berobbanva gólt szerez. Aztán majdnem adott még egy gólpasszt is Lewynek. Aki közben többször szabályosan megakadályozta amúgy egy újabb gól szerzésében, volt, mikor Roque tök üresen ment, és mégis a labdatemetőbe ment a passz, vagy épp levette előle az adott átadást, szóval még a saját csapattársa is nehezítette a helyzetét., ami nem csoda, hisz mindketten centerek, nem nagyon fértek el egymás mellett, amikor Roque épp behúzódott.

És hozzátenném hogy a srác a jelenlegi meccs kétharmadát balszélső poszton töltötte, ami még csak nem is a sajátja.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.31. 22:08:42

Hát nekem sem tűnik egy tipikus brazil technikai érzékkel megáldott istenadta tehetségnek. Inkább annak az agilis ragadozónak látom! Ne törjünk pálcát felette! Még nagyon fiatal és alig lépett be a Barca öltözőjébe. Tényeket nézve viszont ma győztes gólt szerzett és az előző meccseken csereként több ziccerbe került, mint a lengyel az elmúlt 10 meccsen. Másik topik, de tényleg a lengyel szinte helyzetbe is alig kerül ez a gyerek meg mindig valahogy oda kerül. Ez azért jó dolog. Ha Lewynek lett volna egy kis esze, akkor ma nagy eséllyel kiosztott volna egy gólpasszt is Araujonak.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.01.31. 22:02:49

Szerintem akkor költözött egy kis élet a játékunkba, amikor pályára lépett. Aktív volt, sokat volt játékban. Gyönyörű volt az ütempassza Lewandowskinak.

Egyesek lelkivilágát évekig tutujgatjuk, más meg egy hónapot sem kap. Az első meccsein valóban elrontott néhány nagy helyzetet, egy 18 éves fiatalember felé ennyi türelem talán kell hogy legyen.

Ma megmentett minket. Az első félidő szokás szerint kuka volt, az emberhátrányban játszó Osasunának több lehetősége is volt az egyenlítésre, és rághattuk a körmünket a végén, még emberelőnyben is. Nincs mese, ma ez a fiú mentett meg minket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2024.01.31. 22:12:31-kor.
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2024.01.31. 21:53:09

Deluigi írta:
2024.01.31. 21:30:16
Stoichkov írta:
2024.01.31. 21:25:49
Engem meg nem gyozott meg....
18 eves es meg csak perceket jatszott

eldontott egy fontos merkezest

mit is kellene tulajdonkeppen csinalnia ennyi ido alatt?
biztatoan mozognia?
engem az se izgatna ha nem lott volna ma golt, ha azt latnam hogy osztonosen jol mozog
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2024.01.31. 21:43:45

Legyünk türelemmel. Az igazi próba majd akkor jön, ha nem Lewa árnyékában fog focizni. A mai belépője mindenesetre növeli az önbizalmát és az edző és a közönség bizalmát.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2024.01.31. 21:30:16

Stoichkov írta:
2024.01.31. 21:25:49
Engem meg nem gyozott meg....
18 eves es meg csak perceket jatszott

eldontott egy fontos merkezest

mit is kellene tulajdonkeppen csinalnia ennyi ido alatt?
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2024.01.31. 21:25:49

nekem azert meg vegyes a kep. Igen a golja szep volt (bar azert a beadas volt ott a nagyobb huzas szerintem cancelo-tol)

viszont egyebkent azert gyakrabban valasztja a rossz megoldast mint a jot. A vegen is volt egy ziccerszeru szituacioja ahol a rossz iranyba indult el, belevezette befele a vedokbe. Engem meg nem gyozott meg....
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.01.31. 21:23:58

Azt hittem pörögni fog a topicja. Baromira örülök neki. Bejön és gyakorlatilag első labdaérintéséből gól, nem is akármilyen. Utána pont róla szórtak ki egy játékost, ha azt a gólt megadják az végképp feltette volna a koronát a teljesítményére.

De a gólja mellett is nagyon jól mozgott. Mindig ott volt tűzközelben, agilis, igazi csatár volt. Nem akarom elkiabálni, de Lewa helyettese az idei szezonra kezd meglenni.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése
cron