Oriol Romeu

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7343
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.19. 11:09:59

Mondjuk Busi +1 évével felesleges összehasonlítani, mert az öreg döntött úgy, hogy elég volt. És szerintem Busquets nagyon okos ember, és pontosan tudja, hogy ez így volt helyes. De ha már össze kell hasonlítani, simán lehet, hogy többet fog adni, mint ő, vagy inkább úgy mondom, hogy kevesebbet ad, de kevesebbet is vesz majd el. Ami mindenképp előny, hogy végre Busquets nélkül kell/fogunk játszani, ami már régóta esedékes lett volna, lehet, hogy így most lesz egy év átállási idő, amíg mondjuk jövőre hozunk ide egy nagy nevet.
Plusz még véletlenül sem eshet meg az, hogy stabil kezdő lesz, ami Xavi alatt simán megtörténhetett volna, akkor is, ha elvileg cserének marad. Most lesz majd végre meritokrácia. Ha Romeu elég jó lesz, bekerül, ha nem, akkor nem.

Sok sikert neki itt! :) Remélem beáll a kis elvárások, nagy meglepetés sorba.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.07.19. 10:59:38

https://www.google.com/amp/s/barcaunive ... omero/amp/
Elvileg 5 millió + Torre megy kölcsön egy èvre, Romeu ügylet rèszekènt.
Gerard Romero szerint 3 millió nettó alatt fog keresni, ami kevèsnek tűnik, ès nem hivatalos, nem is fogjuk megtudni.
Sok sikert kívánok neki a Barcában. Cserekènt hasznos lehet a csapatnak, ha nem is őt választottam volna, ès valószínűleg Kessie így távozik Torre mellett, akit règóta szerettem volna itt látni. Remèlem Romeu odateszi magát, ha megkapja a lehetősèget az első csapatban, lassan 32 èvesen.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.19. 09:48:02

Nem látom be egyelőre, hogy hogyan lehet ő akár anyagilag, akár sportszakmailag jobb elképzelés, mint Busi +1 éve lett volna. De kb ugyanezt tudom elmondani az összes felmerült névről.
Gündogan, Frenkie, Gavi, Pedri. Van 4 olyan játékosunk, akiket tudunk egyszerre és rotálva is játszatni, és akik bármely klubban a kezdő csapat tagjai lennének. Nehéz lesz mellettük bárkinek komoly játékperceket kapni.

Ha már itt van, sok sikert neki. Saját neveléssel nyilván egyel jobb esélyünk van mindig, mint az akárhonnan érkezett hasonló kaliberekkel.
Tudja valaki hogy mennyiért jön, mennyiért játszik?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6682
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.19. 08:58:26

Hivatalos!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése