Pau Cubarsi Paredes

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.04.11. 13:10:34

Feast4 írta:
2024.04.11. 12:56:21
Nem nagyon beszéltünk róla, mert kicsit megilletődött volt tegnap az elején, de figyeltétek, Asensio, Dembélé, Mbppe mellett, hogy veszi át a labdát meg, hogy indít? Ha ő Ilyen ütemben fog fejlődni és elkerülik a sérülések a legnagyobbak egyike lehet.
Igazából már fel sem tűnik a teljesítménye. Volt 1-2 hibája, például amikor rosszul szabadított fel és pont odapattant a labda Dembeléhez a 16-os környékén de alapból megint jéghideg volt. Kevesebbet vitte fel a labdát, de a passzai megint embert találtak. A kedvenc jelenetem az volt, amikor Mbappé már lesen de továbbvitte ő pedig egy akkora bevetődéssel szerelte hogy öröm volt nézni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2024.04.11. 12:56:21

Nem nagyon beszéltünk róla, mert kicsit megilletődött volt tegnap az elején, de figyeltétek, Asensio, Dembélé, Mbppe mellett, hogy veszi át a labdát meg, hogy indít? Ha ő Ilyen ütemben fog fejlődni és elkerülik a sérülések a legnagyobbak egyike lehet.
Kép
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.04.03. 23:49:44

Chino írta:
2024.04.03. 14:19:21
Érdekes lesz a Cadíz elleni meccs. Araujo és Cubarsí borítékolható, hogy kezdeni fog, viszont Cancelo és Inigo eltiltott. A balhátvéd kérdésben nagy dilemma lehet. A legvalószínűbb szerintem, hogy Fort (Alonso?) játszik, de lehet, hogy 3 belső védő lesz Cubarsíval a bal oldalon. Viszont ki lehetne próbálni Fayét akár három védős felállásban baloldaliként, akár balbekként. Még nem láttam ott játszani, de a korábbi edzője azt mondta róla, hogy legalább olyan jó, ha nem jobb teljesítményt nyújt azon a poszton.
Simán Fort-Cubarsi-Araujo-Kounde védősorral fogunk kiállni. Fort nem idézi ugyan a 17 éves Nestát, de simán, sallangmentesen lehozza a meccseket. A legnagyobb bénaság a helyzetben, hogy itt van Inigo, végre egyszer tényleg hasznát vehetnénk a 2 BL meccs közt, a Classico előtt, erre eltiltott. Biztos, hogy a másik 3 meccsen nálam nem kerülne pályára.
Ha Xavi bevállalós, akkor meg Fort-Faye-Araujo-Kounde. (szerintem nem lépi meg)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.04.03. 14:19:21

Troym írta:
2024.04.03. 10:40:31
Faye már csak tétnélküli meccseken fog szerintem játszani. Ameddig van esély BL / bajnoki aranyra addig nem fogja Xavi betenni, így nem tudjuk azt sem bemérni, hogy mekkora benne a lehetőség.
Érdekes lesz a Cadíz elleni meccs. Araujo és Cubarsí borítékolható, hogy kezdeni fog, viszont Cancelo és Inigo eltiltott. A balhátvéd kérdésben nagy dilemma lehet. A legvalószínűbb szerintem, hogy Fort (Alonso?) játszik, de lehet, hogy 3 belső védő lesz Cubarsíval a bal oldalon. Viszont ki lehetne próbálni Fayét akár három védős felállásban baloldaliként, akár balbekként. Még nem láttam ott játszani, de a korábbi edzője azt mondta róla, hogy legalább olyan jó, ha nem jobb teljesítményt nyújt azon a poszton.
Forca Barca!!!!
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.04.03. 10:40:31

Faye már csak tétnélküli meccseken fog szerintem játszani. Ameddig van esély BL / bajnoki aranyra addig nem fogja Xavi betenni, így nem tudjuk azt sem bemérni, hogy mekkora benne a lehetőség.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7277
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.04.03. 10:22:38

Meg általánosságban is túl jó oda a gyerek, mintha Iniesta lenne védő, vagy nem tudom, ilyen passzjátékkal óhatatlanul felvetődik a gondolat, hogy hátul kicsit pazarlás. Persze mivel védőként is klasszis, necces a dolog, meg most már Xavi nyilván nem fog kísérletezni, de én is úgy érzem, hogy ha Chris esetlen nem gyógyulna meg, a vkp poszt problémásabb, és több helyzetet akadályozna meg egy jó szűrő, mint egy jó védő. Viszont akkor tényleg Faye kellene. Ő szerintem egy ok miatt nem játszott még fent, és ez az ok Cubarsí.
Ha Chris felépül, akkor majdnem mindegy, de mivel ő is jó védő, a sokkal jobban passzoló Cubarsít logikus lenne kipróbálni vele megcserélve. Bár nyilván nem egy PSG meccsen először.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.04.03. 10:13:41

Vkp fronton rosszabbul állunk, és ha fellép, akkor megnyílhat az út Faye előtt, aki szintén elég igéretesnek tűnik.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.04.03. 09:51:54

Sokadik kommentben olvasom, hogy vkp poszton lenne a helye és nem értem miért akarjátok. Végre sok-sok-sok év után! van egy épkézláb saját nevelésű minőségi khv és az elmúlt hetekben jelentős részben miatta is nem átjáróház a védelem.
Nehogymár kivegyük Araujo mellöl.
Jelenleg 2 jó (Araujo, Cubarsi) 1 elfogadható (Christensen) 1 hullámzó (Kounde) és egy szintet nem hozó középhátvédünk van.
5-10 éve Lenglet, EG, öreg Pique kalibereket nézünk, Cubarsi a szezon legnagyobb pozitívuma eddig.
dudastibor
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2023.05.23. 21:14:58

2024.03.23. 14:00:47

Hol láthatjuk a mérkőzést?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.03.23. 13:14:57

bence0330 írta:
2024.03.23. 10:28:47
Bemutatkozott ő is a nagyválogatottban a Kolumbia elleni barátságos meccsel, szenzációs (bár védőknek elég megalázó) góllal kaptak ki, de még az ő pályára lépése előtt született. :)
Tényleg nagyon szép volt a gól, de ezek kellett Vivian és Grimaldo ordító hibája.

Mondjuk a tegnapi spanyol válogatottnak egy normális csapat gurított volna egy négyest. Főleg hogy Kolumbia egyértelműen az eredményért játszott, mintha egy VB-döntő lenne.
Nem tudom mikor láttam ennyire gyenge spanyol csapatot, olyan középszerű volt mint amilyen csapatok játékosaiból állt és még nem is újakat próbálgatott de la Fuente.

Mondjuk én igazából örültem. Cubarsí debütálhatott pár percet, Yamal is csak egy negyed órát kapott és nem sérült meg, csak az a meccs volt olyan amivel vallatni lehetett

A délutáni U17-es meccset viszont szerintem érdemes lesz megnézni, sok Barca-játékos lesz. Farré, Junyent, Albert Navarro, Juan Hernandez, Xavi Espart, Bernal, Guille Fernandez. Főleg utóbbira vagyok nagyon kíváncsi vajon mit fog alkotni.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7277
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.23. 10:28:47

Bemutatkozott ő is a nagyválogatottban a Kolumbia elleni barátságos meccsel, szenzációs (bár védőknek elég megalázó) góllal kaptak ki, de még az ő pályára lépése előtt született. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3313
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.03.15. 12:33:50

Az elmúlt években minden évre jutott legalább 1 ember, aki miatt azt lehetett mondani, hogy megérte nézni a meccseket. Egészen Fati és Pedri megérkezése óta így van ez, aztán jött Yamal, idén pedig Cubarsi. Nem szeretem hasonlítgatni a generációkat a Xavi féle csapathoz, de azért jó látni, hogy a sok új "Messi, Iniesta, Xavi után" akiket megvettünk és azóta el is tűntek, csak felbukkannak új sztárjelöltek. Yamal és Cubarsi mindenképp ilyen, utóbbi meg annyira szépen játszik, fura ezt mondani egy védőre, de jó nézni ha nála a labda.
Khyzz
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2023.08.13. 21:21:48

2024.03.14. 19:46:48

Gyorsan nagy kedvencem lett a srác. Elegáns, szerény, nem szabálytalan teszi a dolgát csendben (ilyen szempontból Rakiticre emlékeztet). Kívánok neki és magunknak egy hosszú sikeres, sérülésektől mentes barcelonai karriert! :D

Mellesleg megjegyezném nekem Fort játéka is nagyon tetszett, amikor játszott ügyes, gyors és hasznos volt. Szintén kevés szabálytalanság és már gólpasszok is voltak.

Akire nagyon kíváncsi vagyok az Casado remélem lassan ő is megkapja a lehetőséget.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7277
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.14. 18:38:26

gránit írta:
2024.03.14. 18:26:02
Christensen szerintem nem csak a sérülések miatt került feljebb, hanem azért, hogy a középpályás védekezésünk stabilabb legyen. Ha őt visszarakjuk a védelembe, akkor viszont a jelenlegi helyére kell ember, tehát ugyanott tartunk, ahol a part szakad, hogy valakinek jönnie kell. Ez lehet Faye, Riad (lehet, hogy azért nem jönnek hírek, mert valamelyik, vagy akár mindkettő magától értetődő a klubvezetés számára), új igazolás, de valaki kell még oda, vagy a vkp posztra.
Valahogy így látom én is. De gondolom elsősorban középpályást próbálunk majd igazolni, ha tudunk. Viszont az már most is látszik, hogy Christensen egy elfogadható, sőt, jó opció lesz oda, ha nem lesz pénzünk a nyáron. De ahogy többen is írták, Cubarsí szerintem is egy kicsit "túl jó" a középhátvéd posztra, a két játékos helycseréjét valamikor meg lehetne nézni. Szerintem magasabb szintet hozna, mint a dán, főleg az előrejátéka miatt. Én egy full Rodrit látnék benne, stílusra.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.03.14. 18:26:02

Christensen szerintem nem csak a sérülések miatt került feljebb, hanem azért, hogy a középpályás védekezésünk stabilabb legyen. Ha őt visszarakjuk a védelembe, akkor viszont a jelenlegi helyére kell ember, tehát ugyanott tartunk, ahol a part szakad, hogy valakinek jönnie kell. Ez lehet Faye, Riad (lehet, hogy azért nem jönnek hírek, mert valamelyik, vagy akár mindkettő magától értetődő a klubvezetés számára), új igazolás, de valaki kell még oda, vagy a vkp posztra.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.03.14. 15:18:43

gránit írta:
2024.03.14. 12:02:28
Valakit hozni kell majd, mert jelenleg 4-en vannak 3 pozícióra. Egy sérüléshullám nagy gondokat okozna. Az utóbbi időszak sérüléshullámaiból meg tanulni kell.

Az első meccsein nekem kissé bénának tűnt, gondolok például a Villarreal ellen bekapott fetrengős gólra, de aztán néhány mérkőzés után belelendült. Pillanatok alatt kirobbanthatatlanná vált.
Christensen nincs bebetonozva kp-n, a sérüléshullám miatt van abban a pozícióban, ahogy Koundé is. De így is van 3 ember 2 helyre. Ha nincs kieső akkor 5 ember. Inigo távozásával pedig ott van Fayé. Őt ráadásul az Atleticben megtartani sem lesz könnyű, mert már most kinőtte, ha nem kerül fel lehet hogy inkább továbbáll Franciaországba. Már télen is el akarták vinni. És nem egy 17 éves kölyök, aki még felnőttekkel sem focizott.
Azt a szintet, mint most Inigo ő is simán lehozza, ugyanúgy ballábasként.
Ezzel a pozícióval kell legkevesebbet foglalkozni nyáron, nem véletlenül nem merülnek fel nevek pletykaszinten sem belső védőnek
Forca Barca!!!!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.03.14. 12:02:28

Valakit hozni kell majd, mert jelenleg 4-en vannak 3 pozícióra. Egy sérüléshullám nagy gondokat okozna. Az utóbbi időszak sérüléshullámaiból meg tanulni kell.

Az első meccsein nekem kissé bénának tűnt, gondolok például a Villarreal ellen bekapott fetrengős gólra, de aztán néhány mérkőzés után belelendült. Pillanatok alatt kirobbanthatatlanná vált.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.03.14. 09:27:34

davi10 írta:
2024.03.13. 19:30:25
Engem is folyamatosan meglep a srác, pedig az elején nem láttam bele semmi extrát.
17 évesen, ilyen stabilan hátul egy ilyen fontos meccsen, nagyon kemény.

Így is kicsit túltelített volt a kh poszt, Kounde és Christensen is kapott új helyet, de anélkül is nálam Ő lenne a gálakezdő Araujo mellett.
Inigo-nál már jobb választás, kiváncsi leszek belekavar-e ebbe az egészbe Chadi Riad. Ha a marokkóit visszahozzuk és beválik, akkor tényleg mehetne eggyel feljebb.

Akár védőként, akár a kp-n, de az fix, hogy helye van a csapatban, az első lenne nyáron, akinek új szerződést adnék.
,

Nem tudom, hogy megéri-e visszahozni Riadot, még akkor sem ha Inigo elmegy. Az nem az a poszt, ahol annyira rotálnák az embereket, alapesetben van 3 középső védő úgy, hogy kihullott a kp és a bal oldal. Plusz Cubarsínak kell a perc és nem vagyok biztos benne, hogy a következő edző Chris és Koundé elé tenné-e Riadot, de ha nagyon megszorolunk akkor is ott van Fayé, aki azért nem egy vészmegoldás (Inigo szointjét bőven leveri és szintén ballábas).
Pláne ha jön még Christensen jelenlegi helyére ember (Aleix Garcia, Jorginho). Akkor van négy minőségi kh, plusz Fayé. Ez szerintem így bőven elég. Még csak 20 éves a marokkói, sok játékpercre van szüksége amit itt nem kapna meg. Legalábbis ezt látom a legvalószínűbb forgatókönyvnek.
Nem akarok túlzásba esni, de center csapatrészben szerintem jelenleg minőség/mélység arányban a miénk az egyik, ha nem a legjobb. Van 4 olyan ember, aki a legtöbb csapatban, még az elitben is beférne a kezdőbe. (Cubarsí nyilván még kicsit kérdéses, mert nagyon fiatal, de azért több mint csak egy tehetség).

Nekem a higgadtsága és magabiztossága mellett az tetszik leginkább, hogy folyamatosan a labda megjátszására törekszik (mégpedig, nem folyton ter Stegennek vissza) és nem vakon előre vagy a lelátóra küldi fel, ugyanakkor fel tudja mérni ennek a kockázatát és jó döntést hoz. Plusz a bal lábát is magabiztosan használja, nem kell mindig átraknia a jobbosra, amivel időt és lehetőséget veszít.

Eggyel feljebb rakni szerintem még korai, hiába vannak meg a képességei. Játsszon csak a posztján, fejlődjön, ráér még pozíciót váltani, nem kell elsietni semmit, itt szerezzen rutint és építse fel magát. De az eltökéltségét szorgalmát az is kiválóan mutatja, hogy folyamatosan kér videokat az aktuális ellenfelekről.
Az vicces, hogy nem tudott teljes értékű munkát végezni edzésen, mert kialvatlansági problémája volt.

Vele most már toronymagasan mi vagyunk az elsők a legfiatalabb BL-debütánsok között. A top 30-ban tőlünk sorrendben Yamal, Fati, Krkic, Gavi, Cubarsí.
Az Anderlechtnek van 3, a Milannak, Kobenhavnak, Spartaknak 2-2-, a többinek 1.
És ebből az 5-ből 4 a jelenlegi csapat tagja. (bár Fati még kölcsön ugye)
A Realnak egy játékosa sincs ezen a listán.
Forca Barca!!!!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.03.14. 07:58:06

A kilenc bajnoki meccsén egyszer sem kapott sárgát, megelőzve vagy tisztán szerel, nagyon jó ütemérzéke lehet, ami szintén optimizmusra adhat okot, akár hátvédként, akár egy sorral feljebb fog játszani.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.03.13. 19:30:25

Engem is folyamatosan meglep a srác, pedig az elején nem láttam bele semmi extrát.
17 évesen, ilyen stabilan hátul egy ilyen fontos meccsen, nagyon kemény.

Így is kicsit túltelített volt a kh poszt, Kounde és Christensen is kapott új helyet, de anélkül is nálam Ő lenne a gálakezdő Araujo mellett.
Inigo-nál már jobb választás, kiváncsi leszek belekavar-e ebbe az egészbe Chadi Riad. Ha a marokkóit visszahozzuk és beválik, akkor tényleg mehetne eggyel feljebb.

Akár védőként, akár a kp-n, de az fix, hogy helye van a csapatban, az első lenne nyáron, akinek új szerződést adnék.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2024.03.13. 11:05:06

Bob_Marley írta:
2024.03.13. 10:11:21
Nagyon jó,nekem csak egy kis hangyanyi bajom van vele kapcsolatban. Amiket mutat,amilyen passzkeszsege van,ahogy olvassa a játékot (megelőző szerelesek tömkelege) a jó Isten is dmf pozícióba teremtette. Szerintem ott tényleg olyat tudna adni amit kevesek. Túl jó képességű hogy "csak" belső hátvéd legyen.

Tudom berogzodesem,de nézem a játékát és adja magát. A csávó pulzusa nem megy fel 70 felé,minden labdát megakar játszani,s jól. Remekül fedezi, kis területen gyorsan tud labdával fordulni. Egyszerűen túl ügyes hátra.
Egyetértek, remélem kipróbáljuk, egy Christensen-Cubarsi helycsere jól is elsülhet, a labdái tényleg mintha Piqué-Busquetset idéznék és hátvédként a védekezéssel se lenne problémája ha bele szokna.
Még mielőtt Kimmichekért akarnánk menni a nyáron(ki tudja mennyi igaz belőle) mindenképp érdemes kipróbálni, reméljük ezt Xavi is látja, legrosszabb esetben is beugrósnak rotációra 90% hogy kiváló lenne, ami egy ilyen szűk poszton nagyon kéne akkor is ha valaki jönne a nyáron oda.

Amúgy a srác biztos hogy valami sorozatgyilkos, első Bl kieséses meccsén olyan higgadtan nyomta mintha ez lenne a 100-adik BL meccse :lol: :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.03.13. 10:11:21

Nagyon jó,nekem csak egy kis hangyanyi bajom van vele kapcsolatban. Amiket mutat,amilyen passzkeszsege van,ahogy olvassa a játékot (megelőző szerelesek tömkelege) a jó Isten is dmf pozícióba teremtette. Szerintem ott tényleg olyat tudna adni amit kevesek. Túl jó képességű hogy "csak" belső hátvéd legyen.

Tudom berogzodesem,de nézem a játékát és adja magát. A csávó pulzusa nem megy fel 70 felé,minden labdát megakar játszani,s jól. Remekül fedezi, kis területen gyorsan tud labdával fordulni. Egyszerűen túl ügyes hátra.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2024.03.13. 09:40:33

Hihetetlen, amit letol 17 évesen. Nem is elsősorban csak képességekben, de mentálisan egy ilyen téttel bíró meccsen úgy, hogy nem alibizik, hanem szinte mindig meg akarja játszani a labdát a biztos passzok helyett, miközben nem hibázik bele.

Egyetlen hibájára emlékszem a meccsen. Nem Paredes a gyerek, hanem parádés!
vargazoli
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2010.09.28. 13:57:02

2024.03.13. 09:19:48

"Abban az indításában, amelyikből Fermin rögtön az elején gólt lőhetett volna, "
Szerintem a meccs legszebb pillanata/átadása volt.
Keresem mindenütt a videót róla, de eddig eredménytelenül
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.03.13. 09:10:04

ElBartimaeus írta:
2024.03.13. 02:29:31
a tűpontos, jó ütemű felpasszok, illetve a váratlan, szintén pontos és ütemvesztés nélkül megérkező hosszú labdák. Leírni nem lehet, mennyivel nehezebb úgy védekezni, hogy valaki zsebkendőnyi résen is át tudja játszani a labdát, ráadásul figyelni kell a megindulókra is, mert bizony jön az a labda, amivel rendre területet lehet nyitni a középpályásoknak.
Szerintem is ezek a képességei emelik ki a jó hátvédek népes mezőnyéből. Abban az indításában, amelyikből Fermin rögtön az elején gólt lőhetett volna, nemcsak a kivitelezés volt bámulatos, hanem a helyzetfelismerés is, szerintem nagyon kevés védőnek jutott volna eszébe, Araujót és Cancelót is beleértve, hogy onnan, abból a szituációból indítani is lehet. Biztos vagyok benne, hogy sokat gyakorolja az edzéseken.
Gratulálok neki, csak így tovább!
Válasz küldése