Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.18. 09:23:57

A VB-n meg a szponzori dolgokon arra is tudok gondolni,hogy Messi hiába zseni meg húz váratlanat egész egyszerűen kiismerték már a Barca és Messi taktikáját.Nem rég még bejött ez az oda-vissza kispasszos játéka Aévessel és Inivel a védősor előtt, de állítom,hogy már megye 3ban is leolvasnák a védők ezeket a támadásokat. Ez persze nem magyarázza meg,hogy miért fut kevesebbet mint egy pályára berohanó szurkoló,de ez is benne lehet a kedvtelenségébe.
Egyébként ha jövőre tényleg nem igazolhatunk és a csapat esetleg olyan helyzetbe kerül,hogy még 1 kupára sem lesz esélye akkor lehet Messi motiválatlansága még mélyebre süllyed és magától le akar majd lépni.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.04.18. 09:18:27

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ek-2329685" target="_blank

Nah a pletykák megint erősödnek. Fax kivan ezekkel. Messi nem megy sehova...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.04.18. 08:34:04

Én az argentinoknak fogok szurkolni a VB-n , de lehet , hogy ha messi nem nyerni meg a VB-t akkor motiváltabb lenne jövőre , de az is lehet , hogy ha megnyeri akkor is motiváltabb lesz.Viszont az , hogy messi motiválatlan az nem feltétlenül csak az ő hibája hanem az edzője is aki nem tudja motiválni....
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
mcspell
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2007.06.26. 19:44:36

2014.04.18. 07:24:14

Sziasztok,

Én úgy gondolom, hogy más oldalról is meg kellene vizsgálni az egész dolgot..
Véleményem szerint megtelt a puttonya azzal, hogy hiába csinálnak elöl bármit is, amìg hátul gyakorlatilag bármilyen ellentámadásból gól születhet... Nekem az a véleményem, hogy ez nagyban hozzájárul a forma és játékkedv hanyatláshoz..
Ehhez jön még a hypeolás és h "bármit" megtehet..
De ez az én szubjektív véleményem...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.18. 06:33:11

Sajnos Messi valóban kezd Ronaldinhora emlékeztetni, egyszerűen elment a kedve valamiért. Messi ösztönös tehetség, aki elmondta, ő nem szokott meccseket nézni, csak szeret focizni, Guardiola is elmondta mindig, hogy csak hagyják őt játszani, ennyi... Valamiért már nem érdekli ez az egész, elment a kedve. A szponzoros részben is lehet valami,lásd pl. A 98-VB döntőt és Ronaldot... éjszaka kórházba vitték mentővel, láthatóan nem volt jól, mégis játszania kellett, mert a szponzorok azt mondták....
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.04.18. 05:59:45

Arra gondoltam, hogy régen mennyire élvezte a játékot. Mosolygott, még akkor is, ha egy helyzetet kihagyott. Most semmi érzelem az arcán, lehajtott fejjel kullog, semmi motiváció. Válságban a csapat, válságban Messi.
Kép
Kép
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.04.18. 00:26:34

Messi válaszúthoz érkezett, szerintem ez nem kérdés. Visszaesett a játékkedve, anélkül pedig lehet zseni, de semmire sem megy. Az ő erőssége a gyorsasága és az irányváltoztatási készsége volt, amivel 3-4 védőn is át tudott jutni. Ha viszont arra nem veszi a fáradtságot, hogy meginduljon, akkor a játéka nem ér semmit. Ha nem képes előre játszani, csak hátul kolbászol, tekereg a középpályások nyakán akkor inkább fékezi a csapatot, mintsem segítené. Lehetőséget teremt a visszajövetelivel az ellenfélnek a betömörülésre. Előtte pedig nincs senki, aki lekötné a védőket.
Tehát innentől kezdve vagy elkezd újra játszani, futni, hajtani, vagy mehet, mint Ronaldinho. Sajnos vagy nem sajnos de egyre inkább tűnik úgy, hogy Messi nagy korszakának vége. Tavaly a sérülése elindította a lejtőn, amin egyre csak lefelé megy. Az igazi probléma az, hogy mi csak tovább tömjük ezt a jóllakott óvodást egy gigaszerződéssel... :roll:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.17. 23:59:36

Szerintem tegnap az első félidőben aktív volt, próbálta odatenni magát, játékban is rendre részt vállalt, de mindent elmond róla mikor meghúzta befelé, s valami egészen elképesztő erőtlen lövést engedett el. Ami igazán zavaró, hogy kedvtelenül elkezd kocogni visz magával 2-3 embert, majd megy vissza labdáért, s viszi rá a védőket a középpályásokra.

Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de egy ilyen kaliberű, játékosnál nem csak a lelki dolgai miatt sem egyszerű letenni a padra, hanem szponzor stb. NBA-ben volt olyan, hogy pedzegették az Adidas (Messi is náluk van egyébként) nagyon erőltette az egyik játékos felépülését, mert rengeteg pénztől elestek, hogy nem játszott. Itt is lehet hasonló simán, hogy akár Turkish Airlines, Adidas ezer millió másik szponzor eléggé húzná a száját, hogy Messi nem játszik. Mondom konkrét bizonyítékom nincsen, de ezek már nagyon magas szintek, s ha pénzről van szó nincsenek gátlások. Negatív reklám is reklám, leírja mindenki Messi ilyen formában, stb közben meg virít rajta az Adidas cipő, vagy éppen melegítő, amiért nem kis pénzt áldoz pl a német cég. Na Frei dosszié vége. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.04.17. 22:41:32

hank1ee írta:
CsacsMate írta:Messi edzésen... Körülbelül a játékával egyenlő aktivitás. :)

Videó...
Nekem ebből kicsit az jön le, hogy lehetnek gondjai bőven. Csak ásítozik össze-vissza, ami a kipihentség hiányán túl egyéb személyes problémákra is utalhat. Rosszkor jön neki a VB is most, teljesen enervált, dekoncentrált, fáradt. Pihennie kéne, de nem fog. Tehát jövőre lehet, hogy még rosszabb lesz...
Nem védeni szeretném mert az előző három meccsen semmit sem csinált. De ez a videó nem jelent semmit és nem is bizonyít semmit, szerintem nem nagy ügy az ha valaki ásít egyet az edzésen, a fekvőt pedig azért nem csinálta mert neki nem kellet, mivel látszik, hogy valami két csapatos gyakorlatot végeztek ahol a vesztes csapatnak nyomnia kellett a fekvőket.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.17. 22:12:22

CsacsMate írta:Messi edzésen... Körülbelül a játékával egyenlő aktivitás. :)

Videó...
Nekem ebből kicsit az jön le, hogy lehetnek gondjai bőven. Csak ásítozik össze-vissza, ami a kipihentség hiányán túl egyéb személyes problémákra is utalhat. Rosszkor jön neki a VB is most, teljesen enervált, dekoncentrált, fáradt. Pihennie kéne, de nem fog. Tehát jövőre lehet, hogy még rosszabb lesz...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2014.04.17. 21:48:25

Messi edzésen... Körülbelül a játékával egyenlő aktivitás. :)

Videó...
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.04.17. 15:05:44

Eddig sose bántottam Messit, de most már tényleg nagyon feltünően csinálja, hogy nem csinál semmit. Ki tudja lehet megvan az oka, hogy egyáltalán nem mozog, ezt sose tudjuk meg. De fejben összeomlott szerintem.
Annyira nem csinált már semmi, hogy a Bartra góljánál se örült. Egy jó megindulása volt, amikor elment több játékos mellett, kijátszotta szélre, be is adták, de Iniesta 5 méterről nem tudott vele mit kezdeni, váratlanul és túl erősen kapta. Ebből is látszik, hogy ha kicsit is megeröltetné magát mindjárt más lenne a támadójáték.
Ha így folytatja Argentína megint le fog égni. Habár a többi 10 argentin az életéért fog küzdeni minden meccsen, hátha átragad rá is. De jót tenne Messinek egy jó VB, én ezért szurkolok majd az argentinoknak, meg, hogy meglegyen a Bolhának a VB cím is.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2014.04.17. 14:36:05

ferninho írta: ki van megtalálva a tegnapi meccs után, na ki?? persze, hogy Cristiano Ronaldo, aki nem is játszott... nem érzitek ezt már nagyon gáznak?

és ezt az esetet nem kell semmihez se hasonlítani, azért ez egy full más eset, mintha mind a ketten játszottak volna, de biztos csak pózolni ment oda Messihez, ez is kellett az "építsünk fel CRnek egy jó kis imidzset" portfólióhoz.
Ez idáig hiányzott neki és rászóltak ,hogy menjen oda pózolni Messi mellé, mert milyen jól néznének ki.
Teljesen igazat adok ferninek.
Összehasonlíthatatlan a két ember a focival kapcsolatos dolgokban.
Semmi, de semmi bajunk nem lenne a Őfelsége fele úgy állna hozzá ahogy Ronaldo.Respect neki.
Forca Barca
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.04.17. 14:32:15

Mihu írta:
mirko1199 írta:Ronaldo ezzel az öltöny fullcap kombóval úgy nézett ki, mint egy kib zott ovodás. Hogy én mennyire uuutálom a "divatot".


oda megy vigasztalni,mert egy igazi sportember,erre te ezt veszed észre? =D>
Vígasztalni...aha persze, végül is egy győztes kupadöntő után nagyon könnyű odamenni pózolni a fotósoknak, ahogy vigasztalom szegény Messikét. Vesztes meccs után valahogy nem láttam, ahogy odament volna, és a bolha nyakába borulva gratulál neki...
ki van megtalálva a tegnapi meccs után, na ki?? persze, hogy Cristiano Ronaldo, aki nem is játszott... nem érzitek ezt már nagyon gáznak?

és ezt az esetet nem kell semmihez se hasonlítani, azért ez egy full más eset, mintha mind a ketten játszottak volna, de biztos csak pózolni ment oda Messihez, ez is kellett az "építsünk fel CRnek egy jó kis imidzset" portfólióhoz.
Ez idáig hiányzott neki és rászóltak ,hogy menjen oda pózolni Messi mellé, mert milyen jól néznének ki.
madridista
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2014.04.17. 14:04:19

mirko1199 írta:Ronaldo ezzel az öltöny fullcap kombóval úgy nézett ki, mint egy kib zott ovodás. Hogy én mennyire uuutálom a "divatot".


oda megy vigasztalni,mert egy igazi sportember,erre te ezt veszed észre? =D>
Vígasztalni...aha persze, végül is egy győztes kupadöntő után nagyon könnyű odamenni pózolni a fotósoknak, ahogy vigasztalom szegény Messikét. Vesztes meccs után valahogy nem láttam, ahogy odament volna, és a bolha nyakába borulva gratulál neki...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.17. 13:59:53

Mirko, nem volt összefüggés a két dolog között. Szimplán megjegyeztem, hogy nem értem a divatot. Ha anyám járkálna így, akkor is megjegyeztem volna, nem volt személyeskedés Ronaldoval szemben, de sajnálom, ha bántotta az önérzetedet, vagy úgy érzed meg kellett őt védened. Ez szimplán egy kitérő volt MEssi mellett magára a divat változására.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.17. 13:01:03

A legzavaróbb vele kapcsolatban,hogy egyáltalán nem merik kirakni a csapatból,esetleg a padon kezdetni vagy ne adj Isten lecserélni ha nem megy neki a játék! :evil:
De miért?Attól félnek,hogy megsértődik és nem lesz kedve játszani?És?Könyörgöm már így se játszik meccsek óta,csak el van a pályán.Semmivel se lenne rosszabb ha bedobná a durcit.
Nem igaz,hogy ha már Tata/vezetőség nem látja be,hogy nem oké valami akkor Leo miért nem látja be?
Amennyiben nem sérül meg akkor biztos,hogy a szezon mind az 5 maradék meccsét végig fogja játszani hiába lesznek már tét nélküliek. :?
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
mirko1199
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.07.28. 20:20:24
Tartózkodási hely: Pécs

2014.04.17. 13:00:42

Ronaldo ezzel az öltöny fullcap kombóval úgy nézett ki, mint egy kib zott ovodás. Hogy én mennyire uuutálom a "divatot".


oda megy vigasztalni,mert egy igazi sportember,erre te ezt veszed észre? =D>
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.17. 12:52:38

Ronaldo ezzel az öltöny fullcap kombóval úgy nézett ki, mint egy kib zott ovodás. Hogy én mennyire uuutálom a "divatot".

Messi meg ne keseregjen, hanem ébredjen fel.
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.04.17. 12:24:03

corol írta:Na ezt is megértük, hogy CR7-nek kell vigasztalnia Messikénket.

http://www.nb1.hu/sites/default/files/hirkep/ronmes.jpg" target="_blank
Azért remélem Messi jobb keze nem ott van, ahol a kép alapján sejteni lehetne:))))))))
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2014.04.17. 12:13:37

Na ezt is megértük, hogy CR7-nek kell vigasztalnia Messikénket.

http://www.nb1.hu/sites/default/files/hirkep/ronmes.jpg" target="_blank
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.04.17. 07:14:14

Sajnos a tavaszi pár meccses fellendülése óta ismét látványosan szenved, fejben,mindenben. (és ugye akkor sem hajtotta ki a belét) Mindenki látja,h csak sétál, és szinte megindulása sincs... (ettől még persze a cserekapusunkat továbbra is inkább csapatösszetartó mííítingekre hívnám bohóckodni)

ilyen pofonok után, a bajnokságra szinte sansz sincs, főleg ugye ha Ő mellett a csapat többi része is így teljesít,szóval tényleg mehetne akár pihenni is. Remélem köv szezonban,és a VB-n mentálisan a régihez jobban hasonlító Messit látunk. Mert azt mindenki tudja,h mekkora fór az a Barcának,ha megközelíti azt amit Ő valójában tud.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.17. 00:35:17

visca el barca írta:holnap tenném fel az első repcsire, és augusztusig szevasz. fáj nézni ezt a kedvtelen kínlódást. az utolsó x meccs uis tétnélküli
Úgy gondolom, hogy ez jót tenne neki is, meg a csapatnak is. De még lecserélni sem meri Tata, nemhogy ezt.
Messi logikáját meg végképp nem értem. Ha nincs kedve játszani, akkor miért ragaszkodik hozzá, hogy minden egyes meccset végigjátsszon kezdőként?
Ha már az utóbb időkben szóba jött a párhuzam Ronaldinhoval, meg kell jegyezni hogy ilyen látványosan még a brazil sem s...ott a játékra, még a legrosszabb napjain sem.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.04.16. 23:50:46

Alfa írta:Amúgy meg szerintem messi már egy "kicsit" a vb-re tartalékol nem akar megsérülni hiszen már csak a vb hiányzik neki, le merném fogadni , hogy ott hajtani fog
:mrgreen:


Remélem a Bilbao ellen nem lesz a kezdőben.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.16. 23:42:48

Azt hiszem lassan betelt a pohár, én is szabadságolnám, menjen, hagyja ezt egy ideig. Fejben kell kipihennie magát, mert nélküle a többi 10 pályán lévő sem ugyanaz. Egy 1.5 évvel ezelőtti Messi egymaga ledózerolta volna a mai realt, amelyik egyébként nyomokban sem emlékeztet a mourinho féle madridra-az sokkal erősebb volt.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése