Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.03.20. 12:59:15

Waleba10 írta:Csakhogy legyen valami értelmes hozzászólás is itt.... 2015ben is ő kapta a Samba D,Or díjat, vagyis a legjobb Európában játszó Brazil játékos díjat....
Senki se vonta kétségbe a tudását és az eddigi teljesítményét. Elkéne fogadni , hogy valakinek lehet más is a véleménye....
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.20. 12:51:10

Waleba10 írta:Csakhogy legyen valami értelmes hozzászólás is itt
aha, tehát aki nem úgy gondolkodik mint Te, az hülye.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2016.03.20. 12:29:04

Csakhogy legyen valami értelmes hozzászólás is itt.... 2015ben is ő kapta a Samba D,Or díjat, vagyis a legjobb Európában játszó Brazil játékos díjat....
Sergi 94:38 Roberto
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.20. 12:24:43

Normandia írta:
visca el barca írta:a nagyképűségét pl az is tökéletesen mutatja, hogy egyszer bohóckodott a büntivel, kihagyta, és ahelyett, hogy a következőt normálisan rúgta volna, nekiállt még1x bohóckodni és természetesen azt is kihagyta.
VEB, mi a normális? Lehet a tizit így rúgni, ha bemegy a kutyát nem érdekelné hogyan lövi. Ülve, fekve, gugolva vagy fejenállva. A lényeg az lenne, hogy lője be. Mint láthatjuk nem megy az 10 méteres, vagy 3 méteres nekifutásból másoknak sem. Pedig az " normálisnak" mondható. Az a normális szerintem, amit belőnek a többi meg magyarázata az ellenszenvnek, amit valamiért ez a srác kivált a saját szúrkolótáborán belül.
így van, ha belőtte volna, akkora kutyát nem érdekelné, de nem lőtte be. és ez tény, nem az én fantáziám, meg "utálatom"
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
indikal
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.01.26. 08:20:09

2016.03.20. 12:11:10

tothnandor1 írta:Olvasom, de nem igazán értem Ney minősítéseit. Nagyképű, flegma, lekezelő? Egyik sem. Egyszerűen "csak" éretlen, mint egy lökött kamasz. Ezért csinál még! egy-két csellel többet a kelleténél, ezért reagál úgy az ellenfelekre, ezért vevő az ő provokálásukra. Ez meg fog változni, ha idővel rádöbben, hogy a tehetséggel felelősség jár, hogy minél nagyobb a tehetsége a felelőssége hatványozottan nő. Mindezt önmagával szemben, mert ez az első lépés! A következő pedig a társaival, a csapattal szemben! Ennek örömteli jeleit láthattuk amikor Messit kellett pótolnia. Van aki későn érő típus. Az idő majd megmutatja Neyből milyen "felnőtt" válik. Szerencsére van előtte nevelőértékű példa, és amint látom türelem és pedagógiai érzék is hozzá.
Egyetértek minden mondatoddal. Szerintem sincs semmi probléma Neymarral, egy-két fórumozó fejével viszont annál inkább. Nem hiszem, hogy van még olyan szurkolótábor a világon, akinek ha lenne egy ilyen csapata és benne többek között egy ilyen játékos mint Neymar ennyit ekéznék, mint ezen a fórumon teszik. Egyesek szerint elnézést kellene kérnünk minden csapattól, akiket eddig legyőztünk, esetleg akiket pofátlanul egynél nagyobb gólkülönbséggel vertünk meg.
Bocsánat, hogy megvertünk benneteket, bocsánat, hogy játék közben esetleg egy-két cselet is csináltunk és bocsánat, hogy mindezt úgy tettük, hogy közben nem rúgtunk agyon benneteket, nem csináltunk aljas és szándékosan durva belépőket. No meg bocsánat azért is, hogy ha néha az aljasságban túl messzire mentek, akkor vissza merünk szólni. Egyáltalán bocsánat, hogy minden évben indulunk a ligában és ezzel elrontjuk a felhőtlen szórakozásotokat.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2016.03.20. 11:53:10

senkialfonz40 írta:Egy lépésről is lehet úgy rúgni, hogy kakaó is legyen benne meg a helyére is menjen...inkább a lapossal van baj, meg nézik elmegy-e a kapus valamerre, de, ha az kivár, nagyon meg vannak fogva, hogy most mi legyen...
Meg kellene kérdezni Kiput, hogyan is kell 11-est rúgni..:-)
Ebben volt kakaó is, és a helyére is ment, pechére kifelé pattant a kapufáról, nem befele. Dehát tudjuk, hányingerkeltő flegma nagyképű hülyegyerek. =P~
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2016.03.20. 11:04:53

palesz77 írta:Mondjuk az a büntető is.. Én is utálom, amikor valaki 1-2 lépésből lövi, de itt van Suárez, Messi és Neymar legutóbb kihagyott 11-ese. Lehet választani, hogy melyik volt a legveszélyesebb.. Szerintem egyértelmű, pedig egyedül Ney van ékezve miatta azóta is.
Egy lépésről is lehet úgy rúgni, hogy kakaó is legyen benne meg a helyére is menjen...inkább a lapossal van baj, meg nézik elmegy-e a kapus valamerre, de, ha az kivár, nagyon meg vannak fogva, hogy most mi legyen...
Meg kellene kérdezni Kiput, hogyan is kell 11-est rúgni..:-)
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.20. 10:29:07

Mondjuk az a büntető is.. Én is utálom, amikor valaki 1-2 lépésből lövi, de itt van Suárez, Messi és Neymar legutóbb kihagyott 11-ese. Lehet választani, hogy melyik volt a legveszélyesebb.. Szerintem egyértelmű, pedig egyedül Ney van ékezve miatta azóta is.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.03.20. 10:12:15

visca el barca írta:a nagyképűségét pl az is tökéletesen mutatja, hogy egyszer bohóckodott a büntivel, kihagyta, és ahelyett, hogy a következőt normálisan rúgta volna, nekiállt még1x bohóckodni és természetesen azt is kihagyta.
VEB, mi a normális? Lehet a tizit így rúgni, ha bemegy a kutyát nem érdekelné hogyan lövi. Ülve, fekve, gugolva vagy fejenállva. A lényeg az lenne, hogy lője be. Mint láthatjuk nem megy az 10 méteres, vagy 3 méteres nekifutásból másoknak sem. Pedig az " normálisnak" mondható. Az a normális szerintem, amit belőnek a többi meg magyarázata az ellenszenvnek, amit valamiért ez a srác kivált a saját szúrkolótáborán belül.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
tothnandor1
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.12.25. 12:35:37

2016.03.20. 09:16:46

Olvasom, de nem igazán értem Ney minősítéseit. Nagyképű, flegma, lekezelő? Egyik sem. Egyszerűen "csak" éretlen, mint egy lökött kamasz. Ezért csinál még! egy-két csellel többet a kelleténél, ezért reagál úgy az ellenfelekre, ezért vevő az ő provokálásukra. Ez meg fog változni, ha idővel rádöbben, hogy a tehetséggel felelősség jár, hogy minél nagyobb a tehetsége a felelőssége hatványozottan nő. Mindezt önmagával szemben, mert ez az első lépés! A következő pedig a társaival, a csapattal szemben! Ennek örömteli jeleit láthattuk amikor Messit kellett pótolnia. Van aki későn érő típus. Az idő majd megmutatja Neyből milyen "felnőtt" válik. Szerencsére van előtte nevelőértékű példa, és amint látom türelem és pedagógiai érzék is hozzá.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2016.03.19. 18:33:38

Szép kis büntit kapott! Ilyen előzmények mellett azt a szerződéshosszabítást elodáznám 1-2 év "próbaidővel". Ha nem tetszik neki, akkor mehet rekordösszegért, amerre lát, ha meg elkötelezett a FCB iránt, akkor ebben a próbaidőben vért fog izzadni minden meccsen, hogy bizonyítson. Csapatunk mindenféleképp jól járna, bár elvi kérdés, hogy kinek mi a jó.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.19. 17:46:58

a nagyképűségét pl az is tökéletesen mutatja, hogy egyszer bohóckodott a büntivel, kihagyta, és ahelyett, hogy a következőt normálisan rúgta volna, nekiállt még1x bohóckodni és természetesen azt is kihagyta.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.19. 17:19:40

Chino írta:
Nem védeni akarom Neymart, de lassan boszorkányüldözés kezd folyni, olyan okokkal, hogy nagyképű, flegma, brazil bohóc, de igazán nincs kifejtve, hogy miért.
Nem védeni akarod, de akkor mit? :D Volt már hogy szintén jöttél.

Példa meg Valencia továbbra is, ott magyarázott neki talán Barragan, hogy elég lesz már ő először anyázott majd később mikor szóltak neki megint akkor röhögött a pofájába. Ez mi ha nem hencegés? Más is csinált már ilyet, tudom. Ez egy példa arra hogy gőgös, nagyképű, pofázós. És Suareznél is le lett ez már írva. palesz77 legalább háromszor beszélt már erről.

És én valóban azt írtam egy csel megalázó, forgassuk ki. :D Ha olvastad volna az előzőt akkor pont hogy a csel is benne van, megy tovább az élet!!!

Neked a bulizás sem volt egyértelmű, pedig még azt se lehet tudni ki a gyerek anyja....Nem ítélem el, félre értés ne essék, magánügye kivel hál!!!! Csak az hogy ne lenne nagyképű vagy ne bulizna azt továbbra sem tartom valósnak. Mert a gesztikulációja meg twitter fotói eléggé mást mutatnak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.03.19. 17:08:22

Lehet, hogy én vagyok figyelmetlen, de én nem sok olyat láttam tőle, hogy kicselez valakit és kiröhögi. Eléggé sztereotípiává vált egyeseknél. Azért nehogy ő legyen már a nagyképű meg a hibás, hogy ha átmegy valakin és izomból, törlesztésképpen felrúgják ne tegye szóvá. Ez például Suareznél sokkal jobban kijön. Itt volt az Arsenal meccs amikor kapott egy rúgást, az ellenfél segítette volna fel ő meg elütötte a kezét. Rá például sokkal jobban jellemző ez. De Messi is nemegyszer pattant fel és ment neki a védőnek, csak ezekről hajlamosak megfelejtkezni mert ő Messi
. Azt pedig nem tudom, hogy a legtöbb focista hogy viselné, hogy minden meccsen őt faragják legtöbben. Ezt a nagyképű, flegma, idegesítő stb. dolgot fejtse már ki valaki. Úgy lőtte e tizenegyest, hogy nem futott neki? Világ életében így lőtte. Sokkal közelebb is állt a kapufájánál a gólhoz, mint akár Suarez vagy Messi. És aki panenkázik? Az is mind flegma? Mi az, hogy többnek képzeli magát mindenkinél, főleg LE-nél? Nem Messi akaszkodott vele össze? Róla érdekes módon senki nem írta. Egyszer nem hallottam, hogy Neymar nagyképűen, flegmán nyilatkozott volna. Elég szerény volt mindig és elsősorbaan a csapattársakat dicsérte.

Azt tudom, hogy Bobnál egy szándékos könyöklés vagy hasonló mozdulat "benne van a fociban" dolog és egy szép csel, megalázó kategória, de nem értem, így nem vitatkozom tovább, lefutottuk a köröket.

A 45 milliót meg sokan félreértik. Nem 45 milliót csalt, hanem 15-öt, ha jól emlékszem, csak a brazil hatóságok híresen komolyan büntetik ezeket. Messi sem 5 milliót "csalt el", arról ne is beszéljünk, hogy az átigazolása körüli botrányt inkább a Barca vezetősége okozta, ezért nem hiszem, hogy őt kellene okolni. Mascheranonal épp, hogy meg volt említve, pedig ott ki volt jelentve, hogy vagy mész a börtönbe vagy tejelsz.

Aki pedig azt mondja, hogy nem tudja hátára venni a csapatot nézze meg azokat a meccseket amikor nem volt Messi.

Nem védeni akarom Neymart, de lassan boszorkányüldözés kezd folyni, olyan okokkal, hogy nagyképű, flegma, brazil bohóc, de igazán nincs kifejtve, hogy miért.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.19. 16:29:09

S.Agüero írta:Van igazság Rinku mondandójában, csak kicsit szerintem túlzásba esett. :D

Amúgy Bob(már bocsi, hogy megint téged veszlek elő :D), te az ilyen eseteknél Costánál azt mondod, hogy sunyiság, meg hasonlók, Neymarnál meg egyből nagyképű, ez nem kettős mérce?
Costa teljesen más mint Neymar. A brazil henceg, ráröhög az ellenfélre flegmázik vele, Costa a maga sunyi paraszt módján meg leköpi. :D Direkt raktam smileyt, azt a legaljának tartom, de Costa sokkal inkább odarúg egyébként. Nálam teljesen más a kettő, de legyen kettős mérce. Hozzáteszem Costa sem a kedvenceim közé tartozik, ő is elesik a semmitől az megagáz.

@csababarca
Másnál is vannak cselek, Costa (Douglas) is ültetett be embert nem akarták megverni. Én is védő voltam, soha nem érdekelt ha adtak egy kötényt vagy bármi, pedig milliószor megtörtént én oda is szóltam olyankor hogy szép volt. De aki elkezdett nagyképűsködni, meg mutogatni ahhoz nem szóltam vissza, jött szembe kapott egy kis csomagot hogy emlékezzen rá és tudja hol a helye.
Ez továbbra is olyan, hogy itt mindenki valamilyen szinten kolléga, mert ebből él, de ha valaki elkezd hencegni azt nem szokás díjazni. Ronaldinho is sokat cselezett, de őt se akarták leölni, mert húzott egyet-kettőt, hármat harmadik így vagy úgy megállította akkor ment a bocs haver, muszáj volt. Oké. Van, volt vehemensebb példa, de nem nagyon emlékszem tömegoszlatós jelenetekre. És ne Nesta legyen a példa vagy más, Stam sem akarta leölni vagy írhatnék egy jó Hierrot (bár szerintem ő akkor már nem volt a RM-nél) Ayala. Ők azért elég kemény kis védők voltak és ment tovább az élet. Neymar gesztikulációja, reakciói kiválthat olyan dolgokat amin felhúzza magát 1-1 védő. Már a tizinél is lejön ez, hogy ott is megy hogy legyen valami megalázás, hogy nem futok neki, legyen valami nagyképűség. Könyörgöm le ne írja valaki, hogy ez hülyeség, igen más is rúgott tizit így és csak feltételezés. De ebben is benne van, hogy ő megengedheti ezt magának, s szinte már tudatosan erre is játszik rá, hogy így rúgja be, lehet ezért is hagyja ki. Spekuláció, hangsúlyozom! Nekem abszolút ez jön le, hogy egy magamutogató, nagyképű játékos aki direkt flegmázik a pályán éls sokszor egyáltalán nem segít ezzel a csapatnak, ezeket szoktam megjegyezni. Ha megy neki ugyanúgy megjegyzem. Remek játékos, de attól még az, sokkal inkább tartom kettős mércének hogy Ronaldo esetében mindent elővesznek itt páran, de Neymarnál meg nem. Pedig ritka provokáló stílusa van.
Kép
Kép
Kép
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2016.03.19. 15:18:30

S.Agüero írta:Van igazság Rinku mondandójában, csak kicsit szerintem túlzásba esett. :D

Amúgy Bob(már bocsi, hogy megint téged veszlek elő :D), te az ilyen eseteknél Costánál azt mondod, hogy sunyiság, meg hasonlók, Neymarnál meg egyből nagyképű, ez nem kettős mérce?
Én úgy emlékszem, Bob, Costánál azt mondta, ez a futball velejárója, az odakönyöklés, a visszaszólás, az otthagyom a lábam kicsit....megengedett eszközök az ellenfél kizökkentésére....Costa nem rossz játékos, de Ney repertoárjával nem rendelkezik, ő azzal főz, ami van..
Nem védem Neymart, de semmi olyat nem tesz, amit a többség ne tenne meg, ha odarúgnak vagy odaszólnak neki...
Nézzétek meg Lajost...
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.03.19. 14:58:12

az a része a dolognak, amikor 5-en akarnak nekimenni a pályán és habzó szájjal ordibálnak vele egy csel után, szerintem az minimum 50-50, legalábbis az esetek elenyésző része az olyan szvsz, mint amit Rinku írt, hogy a védő normálisan tenné a dolgát, de nem tudja, mert Neymar szájkaratét kezdeményez, odaszól, stb. inkább fordítva szokott lenni, a védő kezdi egy rúgással, amin lehet látni, hogy nem nagyon érdekelte a labda, vagy valamilyen erőfitogtató megmozdulással. aztán az tény, hogy erre nem marad el a válasz és Neymar általában partner a pofázásban. de azt is meg kell jegyezni, hogy ezekben az afférokban többnyire tényleg nem egyébként higgadt, és értelmes védők szokták a másik felet képviselni, de azt sem vitatom, hogy amikor már zajlik a dolog, akkor Neymar sose szúrna oda lenéző, fölényeskedő szavakat.

a cseleivel, megmozdulásaival, összességében a stílusával kapcsolatban nekem az a meglátásom, hogy az esetek túlnyomó részében tényleg a játék szeretetéből adódóan csinálja a dolgokat, élvezi, hogy varázsolhat, és ami lényeges, hogy ezekkel rengetegszer szerez helyzeti előnyt, teremt gólhelyzetet. nem mondom, hogy soha nem éreztem még azt egy cselénél, hogy ez most sok volt vagy felesleges, esetleg túl is ment azon a határon, ami a szórakoztatás meg a játék élvezete, de ez sztem kb. 10ből 1, max. 2szer van, nem érzem dominánsnak. persze, ha valaki érzékenyebb arra az 1-2 esetre, akkor nem mondom, hogy nem lehet meglátni, mert tényleg fel lehet fedezni olykor.

összességében egyébként én sem szeretem kifejezetten, és bevallom, hogy amikor meccsek előtt vagy vmi hivatalos eseményen bohócnak öltözve jelenik meg, akkor néha bennem is egy hülye gyerek benyomását kelti. ezzel együtt nem olyan vészes szerintem, de teljes mértékben megértem, ha valakinek nem szimpatikus, mert ad rá okot, hogy ne legyen az, az a kérdés, hogy ki mennyire érzékeny ezekre.

ez az adócsalás meg...nem tudom, ebbe inkább nem mennék bele azok után, hogy Messi meg Mascherano is lebukott ezzel, ingoványos morális útvesztőkhöz vezetne. meg ez, hogy akkor tudott-e róla, vagy a gonosz cégek meg a szemét apja miatt van, mittudomén....mindenesetre érthetetlen számomra az is, ha tényleg csak a nálunk játszók csinálják ezt, meg az is, ha nem, de csak a mieink buknak le ezzel folyamatosan...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.19. 14:20:37

Capon írta:...
ezt eljátszottuk messinél is meg mascheranonal is. a papíron az ő nevük szerepel, a felelősség az övék. innentől kezdve tökmind1, hogy tudtak e róla vagy nem. ha meg annyira hülyék hogy merkator marcsikához viszik a pénzüket 20%-os kamatot remélve, akkor meg is érdemlik.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.03.19. 14:19:23

Rinku szerintem arra gondolt amikor egy védő mondjuk felrúgja vagy odaszól neki erre ő meg utána csak arra megy , hogy minél megalázóbb cselekkel átverje és az se érdekli ha a labda mondjuk kimegy. Ez pontosan olyan mint amikor a haverommal focizunk és mondjuk ő ad egy kötényt és én addig nem nyugszom amíg vissza nem adom és amíg a reváns nem történik meg nem arra törekszem , hogy gólt rúgjak hanem csak a bőrre megyek :D. Nem azt mondom , hogy ezt mindig csinálja Nemyar , de volt már rá példa (pl Barragán ellen a kupában) . És ez tényleg nagyképű, felesleges és leginkább provokatív. Mielőtt valaki letámadna nem azt mondom , hogy ne cselezzen mert azzal természetesen nincs semmi bajom , de amikor arra megy ki a játék, hogy minél jobban megalázza az ellenfelet az már igencsak undorító. Nézzük meg Messit vagy Dinhot, ők minden meccsen hülyére veszik/vették a védőket mégis soha se akarták meglincselni őket a pályán, mert a céljuk nem a megszégyenítés volt hanem az , hogy lehagyják az ellenfelet. Neymart pedig nem egy meccsen akarták már megverni az ellenfelek. Azzal egyébként nincs semmi gond , hogy ha egy keményebb belépő után beszól az elkövetőnek , ez teljesen természetes és Messi is megteszi néha viszont az argentin tovább is tud lendülni ezeken a konfliktusokon és nem akar törleszteni ( kivéve amikor- asszem- Rüdigert majdnem megfojtotta :lol: ).


Az adócsalásról kétlem , hogy tudott bármit is. Szinte biztos , hogy ott mindent apuci intézett. Nem egy észlény a srác , de nem annyira hülye , hogy pár plusz milkáért kockáztassa a karrierjét egy letöltendővel és ez Messire és Maschra is igaz.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.03.19. 14:05:53

Elején hozzáteszem nem értek hozzá csak okoskodom.
Vannak ezek a sokat kereső futballisták akik hetente-kéthetente kapnak egy valag lóvét és hogy ne csak a bankszámlájukon álljon a pénz és elszabják nyilván befektetik, persze nem ők hanem különböző olyan cégekre személyekre bízzák akik/amik ezzel foglalkoznak.
Nyilván olyan szerződésben állnak egymással, hogy minél több pénzt keresnek nekik annál több pénzt kap az ezzel foglalkozó személy/cég.
És itt kezdődik az hogy a jó isten sem tudja megmondani milyen okoskodások mennek, hány számlát, kamu céget stb jár be a pénzed, a trükkös könyvelésekről már nem is beszélve.
Aztán jön a végén a feketeleves, hogy a 100 tranzakció/befektetés tököm tudja mi után jön az állambácsi, hogy hoppácska itt az egyik ilyennél elfelejtettél adózni. Kb csak annyi közöd van hozzá hogy a Te pénzedről van szó így te tartozol felelősséggel érte, közben halvány lila fingod nincs milyen utat járt be a lovéd.
Nyilván van olyan aki tudatosan csinálja, de szerintem az esetek többségében nem így van.
Az emberek többsége nem ért a pénzhez, nem tudja kezelni, befektetni stb. így ki vagy téve azoknak akikre rábízod.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.19. 13:10:53

Van igazság Rinku mondandójában, csak kicsit szerintem túlzásba esett. :D

Amúgy Bob(már bocsi, hogy megint téged veszlek elő :D), te az ilyen eseteknél Costánál azt mondod, hogy sunyiság, meg hasonlók, Neymarnál meg egyből nagyképű, ez nem kettős mérce?
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.03.19. 12:35:44

Itt most nem az adócsaláson van a fő hangsúly véleményem szerint hanem azon hogy amióta itt van jött vele egy raklap felesleges botrány.Jó focista és sokat adhat a csapatnak de egy ilyen apuval a háttérben és egy olyan Európába érkezéssel ami elvitt egy elnököt és meg mindig nem tisztázott hogy volt ami volt hogy is mondjam...Foltot ejtett?Talán ez a legjobb szó folt esett rajta is a klubbon is.Örülök hogy itt van de még most sem tiszta hogy többet nyertünk e vele mint amennyit a klub presztízse veszít.Az meg hogy Alves Alba es Pique mellett ő se egy tiszta fialás és az hogy a csapat fele lassan adócsalás miatt bérletet válthat a bíróságra már csak hab a tortán.A legnagyobb bajt amúgy én apuciban látom mert ő nem tűnik egy olyan okos gyereknek hogy egyáltalán átlássa a körülötte mozgó üzleti közeget.Apu már mas kérdés.Ha valahol nagyobb pénzt fog szimatolni tutira oda akarja majd vinni.Ő pedig mivel az apja és szerintem halovány dunsztja sincs a menedzselése háttérről nem fog ellenkezni mi meg ha meg akarjuk tartani kezdhetünk licitálni.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.19. 11:05:35

Normandia írta:
Zozzy 5 írta:ja, láttam már utána nso-n. komolyan hihetetlen, akkor is, ha tud róla és szándékosan csinálja, meg akkor is, ha áldozat, mert a könyvelők a hunyók stb stb...
Na de mennyi lehet a be nem fizetett összeg, ha 45 milla a büntetés? Eszem megáll, hogy mit kereshetnek ezek a srácok.
lusta vagyok visszakeresni, de ha jól rémlik 15 milliót csaltak el, és ebből lett a triplás bünti
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.03.19. 10:57:28

palesz77 írta:Mondjuk szerintem semmivel nem rosszabb a viselkedése a pályán, mint Suáreznek, Alvesnek, vagy sokszor Jordi Albának, pályán kívül Piqué a legnagyobb marhánk, mégis itt vannak évek óta, és nem tanultak Iniéktől - Suárez nincs évek óta nyilván. Az adócsalása meg ugyanúgy adócsalás, mint Messinél és Maschnál is.. Most akkor vagy ítéljünk el mindenkit, vagy egyiket se, mert ez így tényleg kettős mércére enged következtetni.
Feltételezem, akinek nem tetszik Neymar viselkedése, annak az említett urak viselkedése sem tetszik. Csak épp a Neymar topikban vagyunk, én többször fogalmaztam meg Alves vagy Alba irányában effajta kritikát. Számomra elviselhetetlen, visszataszító, undorító a viselkedésük.

Nekem nagyon hiányzik egy Puyol tipusú ember a pályáról, nálam nem lenne ilyen Alba vagy Neymar-féle hiszti, lefelé cserébe, utána büntetés. Nem tetszik, el lehet igazolni. LE rohadt egyenes volt a pályán, idióta, de legalább őszinte, kétlem, h jó szemmel nézi ezeket a dolgokat, de ott tartunk, h egy jobb játékos túlnövi az edzőt, meg a klubot is majdnem. Voltak itt náluk sokkal jobb focisták (Maradona, Stoichkov, Romário, Ronaldo), sosem nőttek "nagyobbra", mint a csapat, ki lettek penderítve, mint a huzat, ma meg sír mindegyik. Nunez nem tökölt, önfejű, szélsőséges marha volt, de megmondta, h ez van, kell, nem kell, menned kell. Mentek is.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.03.19. 10:32:48

Így is van, az le van ejtve ha Messi & Masch csal adót, de Neymárt aki megalázza az ellenfeleket és nagyon sunyi (tudnám mitől) őt meg egy Salemi boszorkányüldözés közepette kéne máglyára dobni érte.
Válasz küldése