Sergi Roberto

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.26. 18:19:50

nem te azt mondtad h meg volt felé a bizalom h betegye őt az edző...szerintem ez nem egészen így volt, hanem kényszerű csere volt...gyakorlatilag mindenki előtte volt aki szóbajöhetett...talán Mottát előzte meg a rangsorban...
pl ha már tavaly visszavonult volna Xavi , akkor valószínűleg Rafinha is megkapta volna a "bizalmat" a BL-döntőn ha még pl Iniesta sérült Rakitic meg meccsközben sérülne le...
1. Xavi is ott volt a padon.
2. De ha mgé csak Mottat is, de megelőzött egy idősebbet a rangsorban, Roberto/Rafinha nem. Tehát kora ellenére megvolt felé a bizalom, hogy inkább ő menjen, mint egy tapasztaltabb ember.
3. Egy évvel korábban már simán játszott a Chelsea ellen, szóval közel sem CSAK kényszerből játszott.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.26. 18:17:13

Sanama írta:
mondjuk Iniesta 2006-ban a BL-döntőn csereként állt be , ha jól rémlik akkor van Bommel kapta meg a bizalmat a kezdőtagságra...na meg ugye Xavi sérült volt már vagy fél éve...van Bommel -lel szemben kapta meg néha néha a bizalmat...(úgy h Xavi sérült volt)
na meg azért utána mikor már nem ment a csapatnak pont Xavi-t és Ini-t kezdték ki h nem igazán Barca szint egyik sem..
Nem mondtam, hogy kezdő volt, de játszott.
Rafinha-S.Roberto mikor kapott egy félidőt mondjuk egy Sevilla/ATMA ellen a ligában? Még csak nem is Bl-ről beszélek.

Bob,
Nekem egy stabil, hasznos csere az a játékos, aki mondjuk tényleg be tud jönni egy Sevilla-ATMA ellen a ligában, vagy a BL-ben is lehet rá számítani.
Na, nálam Roberto nem ilyen, de még Rafinha sem. Kb. a keretet megtöltik, de ilyen szintet bármikor lehet hozni a B-ből. LE is inkább nyúlt a 35éves Xavihoz, vagy éppen játszott 2vkp egymás mellett, minthogy Rafinha vagy Roberto jöjjön. De még Pedro is gyakrabban jött be a középpályára.

Ez nekem azt bizonyítja, hogy amikor igazán kéne erősítés a kp.-ra ők nem jönnek számításba. Innentől kezdve nekem sosem lesznek hasznos, és stabil csereemberek. És ezért hoztam a bizalmat edző és játékos között, mert itt láthatóan nincs meg.
Egy Eibar és hasonló csapatok ellen meg elvárás, hogy elbírja a csapat Roberto és Rafinha játékát, nagyobb problémák nélkül. De azt, hogy olyan tagjai legyenek a keretnek, akik tényleg esetleg egy BL nyolcaddöntőn, vagy egy ATM ellen be tudnak szállni 25-30percre, nem látom bennük, és gondolom nem hiába nem is volt erre nagyon példa.
És Keita-t amennyire nem bírtam, ő azért ezeknek a kritériumoknak megfelelt.


UI: Aki idén hasznos csere volt szerintem: Mathieu,Xavi, Douglas
nem te azt mondtad h meg volt felé a bizalom h betegye őt az edző...szerintem ez nem egészen így volt, hanem kényszerű csere volt...gyakorlatilag mindenki előtte volt aki szóbajöhetett...talán Mottát előzte meg a rangsorban...
pl ha már tavaly visszavonult volna Xavi , akkor valószínűleg Rafinha is megkapta volna a "bizalmat" a BL-döntőn ha még pl Iniesta sérült Rakitic meg meccsközben sérülne le...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.26. 17:36:13

mondjuk Iniesta 2006-ban a BL-döntőn csereként állt be , ha jól rémlik akkor van Bommel kapta meg a bizalmat a kezdőtagságra...na meg ugye Xavi sérült volt már vagy fél éve...van Bommel -lel szemben kapta meg néha néha a bizalmat...(úgy h Xavi sérült volt)
na meg azért utána mikor már nem ment a csapatnak pont Xavi-t és Ini-t kezdték ki h nem igazán Barca szint egyik sem..
Nem mondtam, hogy kezdő volt, de játszott.
Rafinha-S.Roberto mikor kapott egy félidőt mondjuk egy Sevilla/ATMA ellen a ligában? Még csak nem is Bl-ről beszélek.

Bob,
Nekem egy stabil, hasznos csere az a játékos, aki mondjuk tényleg be tud jönni egy Sevilla-ATMA ellen a ligában, vagy a BL-ben is lehet rá számítani.
Na, nálam Roberto nem ilyen, de még Rafinha sem. Kb. a keretet megtöltik, de ilyen szintet bármikor lehet hozni a B-ből. LE is inkább nyúlt a 35éves Xavihoz, vagy éppen játszott 2vkp egymás mellett, minthogy Rafinha vagy Roberto jöjjön. De még Pedro is gyakrabban jött be a középpályára.

Ez nekem azt bizonyítja, hogy amikor igazán kéne erősítés a kp.-ra ők nem jönnek számításba. Innentől kezdve nekem sosem lesznek hasznos, és stabil csereemberek. És ezért hoztam a bizalmat edző és játékos között, mert itt láthatóan nincs meg.
Egy Eibar és hasonló csapatok ellen meg elvárás, hogy elbírja a csapat Roberto és Rafinha játékát, nagyobb problémák nélkül. De azt, hogy olyan tagjai legyenek a keretnek, akik tényleg esetleg egy BL nyolcaddöntőn, vagy egy ATM ellen be tudnak szállni 25-30percre, nem látom bennük, és gondolom nem hiába nem is volt erre nagyon példa.
És Keita-t amennyire nem bírtam, ő azért ezeknek a kritériumoknak megfelelt.


UI: Aki idén hasznos csere volt szerintem: Mathieu,Xavi, Douglas
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.26. 17:23:50

Sanama írta: Rosszul értelmezed, amit írtam.
Én azt írtam, hogy Iniesta 22-23 évesen sokkal jobb volt, és szebb dolgokat csinált a pályán, mint most Rafinha és Sergi Roberto együttvéve.

22évesen már megvolt felé az a bizalom, hogy BL döntőben betegye Rijkaard. Annak pedig semmi köze ahhoz, hogy milyen csapat van körülötte, csakis a játékoson múlik. Egyelőre se Rafinha se Roberto nem hoztak olyan teljesítményt, hogy bízzon bennük az edző, és bátra betegye őket egy fontos meccsen.
Sőt, 21 évesen Chelsea ellen is játszott a BL-ben, 16 között.
Én ezzel csak arra akarok rávilágítani, hogy ebben a generációban nincs több. Lehet itt védeni őket, hogy nagyobb az elvárás, keményebb a keret(középpálya épp, hogy vékony volt), ennyi van bennük.


Szerintem egyébként Suarez volt a meccs legjobbja.
Az tény , hogy Iniesta ennyi idősen jobb volt mint ők de ezt senki se vitatja. Viszont Iniesta a jelenlegi formájával semmivel sem jobb mint Rafinha vagy Robi sőt inkább gyengébb. Senki se mondta azt , hogy majd Robi egy BL győztes csapat egyik vezére lehet [-X . Ő itt max hasznos csere lehet ennél több sajnos nincs benne.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.26. 17:17:43

Sanama írta:Oké, az, hogy azt kapod tőle, amit elvársz, inkább azt mutatja, hogy helyén tudod kezelni a srácot, nem azt, hogy hasznos, és jó.
Ennyi erővel Oleguer is világklasszis volt anno, mert én azt kaptam tőle mindig, amit vártam. :)

Néztem a meccset, semmi extrát nem csinált, ameddig a középpályán játszott. Ez ide nagyon kevés, továbbra is. Oké, hogy Busquets helyén tud hozni egy közepesen gyenge játékot, és a lecsorgó labdákat össze tudja szedni, majd továbbítani oldalra, de ettől nem lesz stabil csere, és hasznos tagja a keretnek.

Mindenkinek az lenne a legjobb, ha dobbantana.
De nem csak ő, Rafinha is lassan jobban tenné, ha nem erőltetné ezt a dolgot.

Sokan írják a Barca fiatalok topikban, hogy nagyobb az elvárás, és anno Xavi-Ini gyengébb csapatba került be, stb.
Ez lehet, de azért az akkori Iniesta mutatott olyat, amit SR és társai még álmaiban sem.
Én meg úgy gondolom, ha azzal hogy pl te is írod összeszedi a lecsorgót és szépen hibátlanul elosztogatja már egy baromi hasznos embert kapunk.

Xavi-Iniestához meg azért nem szerencsés szerintem hasonlítani a fiatalokat, mert az egy nagyon magas léc. Bőven lehet akár Robertobol vagy Rafinhaból egy biztos csere, kiegészítő ember, akikre ugyanúgy szüksége van egy csapatnak. Nem posztonként a legeslegjobbak alkotnak jó csapatot. Roberto is például elég magas játékintelligenciával rendelkezik és illik is a gépezetbe. Nem szabad elájulni az előszezontól sem, de nem is ez a lényege a felkészülési meccseknek. Ő bizonyítja, hogy ha lehetőséget kap, akkor nem vall szégyent és egy fiatalnak mindig ez a legfontosabb lépcsőfok, mert ha 10 percet kapsz egy tétmeccsen akkor annyit kapsz, de az edzőnek tudnia kell, hogy készen állsz-e rá és megtudod-e csinálni amit kér. Én Robertoban ezt szeretem (erre utalt a mire számíthatsz gondolat), hogy hoz egy stabil szintet. Tényleg jó volt a Keita hasonlat is, mert nála is maximálisan lehetett tudni, hogy szépen összeszedi a zsugákat, csendben észrevétlenül, majd leosztogatja, mutatja magát megjátszható. Egy középpályásnak ezek az ismérvei, s ezek az igazán hasznos dolgok.

Visszatérve, nem csak Xaviékra lehet hasonlítani. Ott van pl egy Amor, aki egy remek kis kiegészítő emberünk volt anno, s bármikor akár kezdő volt, akár csere mindig hozott egy jó szintet és nemhiába focizott is elég sokáig nálunk, mert remek kis emberke volt, pedig "csak" kiegészítő volt. Viszont az ilyen emberek nélkül nincs igazán jó csapat sem. Én ezért szeretem mindig is az ilyen csendes "munkás" embereket, mert ők nem kerülnek be semmilyen hírbe, ők csak csinálják a dolgukat a pályán és semmi sallang csak kőkemény meló.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.26. 16:47:06

Alfa írta:
Sanama írta:Oké, az, hogy azt kapod tőle, amit elvársz, inkább azt mutatja, hogy helyén tudod kezelni a srácot, nem azt, hogy hasznos, és jó.
Ennyi erővel Oleguert is világklasszis volt anno, mert én azt kaptam tőle mindig, amit vártam. :)

Néztem a meccset, semmi extrát nem csinált, ameddig a középpályán játszott. Ez ide nagyon kevés, továbbra is. Oké, hogy Busquets helyén tud hozni egy közepesen gyenge játékot, és a lecsorgó labdákat össze tudja szedni, majd továbbítani oldalra, de ettől nem lesz stabil csere, és hasznos tagja a keretnek.

Mindenkinek az lenne a legjobb, ha dobbantana.
De nem csak ő, Rafinha is lassan jobban tenné, ha nem erőltetné ezt a dolgot.

Sokan írják a Barca fiatalok topikban, hogy nagyobb az elvárás, és anno Xavi-Ini gyengébb csapatba került be, stb.
Ez lehet, de azért az akkori Iniesta mutatott olyat, amit SR és társai még álmaiban sem.
Ő volt a meccse legjobbja Rafinhaval karöltve . Az általad említett Iniestánál a két felkészülési meccsen mindketten jóval jobban játszottak. És persze nem azt mondom , hogy bármelyikük is megfogja közelíteni a csúcsformában lévő Iniestát de jelenleg jobb játékot képesek felmutatni a két felkészülési meccsből kiindulva.
Rosszul értelmezed, amit írtam.
Én azt írtam, hogy Iniesta 22-23 évesen sokkal jobb volt, és szebb dolgokat csinált a pályán, mint most Rafinha és Sergi Roberto együttvéve.

22évesen már megvolt felé az a bizalom, hogy BL döntőben betegye Rijkaard. Annak pedig semmi köze ahhoz, hogy milyen csapat van körülötte, csakis a játékoson múlik. Egyelőre se Rafinha se Roberto nem hoztak olyan teljesítményt, hogy bízzon bennük az edző, és bátra betegye őket egy fontos meccsen.
Sőt, 21 évesen Chelsea ellen is játszott a BL-ben, 16 között.
Én ezzel csak arra akarok rávilágítani, hogy ebben a generációban nincs több. Lehet itt védeni őket, hogy nagyobb az elvárás, keményebb a keret(középpálya épp, hogy vékony volt), ennyi van bennük.


Szerintem egyébként Suarez volt a meccs legjobbja.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.26. 16:42:02

Sanama írta:Oké, az, hogy azt kapod tőle, amit elvársz, inkább azt mutatja, hogy helyén tudod kezelni a srácot, nem azt, hogy hasznos, és jó.
Ennyi erővel Oleguert is világklasszis volt anno, mert én azt kaptam tőle mindig, amit vártam. :)

Néztem a meccset, semmi extrát nem csinált, ameddig a középpályán játszott. Ez ide nagyon kevés, továbbra is. Oké, hogy Busquets helyén tud hozni egy közepesen gyenge játékot, és a lecsorgó labdákat össze tudja szedni, majd továbbítani oldalra, de ettől nem lesz stabil csere, és hasznos tagja a keretnek.

Mindenkinek az lenne a legjobb, ha dobbantana.
De nem csak ő, Rafinha is lassan jobban tenné, ha nem erőltetné ezt a dolgot.

Sokan írják a Barca fiatalok topikban, hogy nagyobb az elvárás, és anno Xavi-Ini gyengébb csapatba került be, stb.
Ez lehet, de azért az akkori Iniesta mutatott olyat, amit SR és társai még álmaiban sem.
Ő volt a meccse legjobbja Rafinhaval karöltve . Az általad említett Iniestánál a két felkészülési meccsen mindketten jóval jobban játszottak. És persze nem azt mondom , hogy bármelyikük is megfogja közelíteni a csúcsformában lévő Iniestát de jelenleg jobb játékot képesek felmutatni a két felkészülési meccsből kiindulva.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.26. 16:28:17

Oké, az, hogy azt kapod tőle, amit elvársz, inkább azt mutatja, hogy helyén tudod kezelni a srácot, nem azt, hogy hasznos, és jó.
Ennyi erővel Oleguer is világklasszis volt anno, mert én azt kaptam tőle mindig, amit vártam. :)

Néztem a meccset, semmi extrát nem csinált, ameddig a középpályán játszott. Ez ide nagyon kevés, továbbra is. Oké, hogy Busquets helyén tud hozni egy közepesen gyenge játékot, és a lecsorgó labdákat össze tudja szedni, majd továbbítani oldalra, de ettől nem lesz stabil csere, és hasznos tagja a keretnek.

Mindenkinek az lenne a legjobb, ha dobbantana.
De nem csak ő, Rafinha is lassan jobban tenné, ha nem erőltetné ezt a dolgot.

Sokan írják a Barca fiatalok topikban, hogy nagyobb az elvárás, és anno Xavi-Ini gyengébb csapatba került be, stb.
Ez lehet, de azért az akkori Iniesta mutatott olyat, amit SR és társai még álmaiban sem.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.26. 15:14:45

Tetszik a megfogalmazás, hogy a katalán Keita. :D A mali játékos is az egyik kedvencem volt, s Roberto-t is régóta mondom, hogy baromi hasznos tud ám lenni. Nem egy látványos játékos, de ahogy a cikkben is benne van, igazi edző kedvenc a játéka. Mindig tudod mit vársz el tőle, s azt kapod. Én nagyon bízok benne, hogy ki tud magának alakítani egy stabil csere pozíciót, mert nagy szükség lenne egy ilyen játékosra, akinek nem hektikus a játéka (nekem Rafinha-val pl ez a legnagyobb gondom, hogy borzasztóan hullámzó a teljesítménye) , hanem a padról beszállva hoz egy jó és elvárt szintet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.26. 14:57:15

kristop írta:amúgy a totalbarca írt nem is olyan rég róla itt
Ez a mondtad igen tetszik:

"His name is Sergi Roberto Carnicer, he plays for the name on the front of the shirt, not the back, and he deserves your respect."

SR-ről megvan a véleményem amúgy, még ha a cikk szerint nem is ő veszi el a lehetőséget Samper elől pl, attól még ez szerintem nem teljesen így van. De kiegészítőnek valóban hasznos jelenleg, bár a hírek szerint ő se nagyon akarja ezt sokáig csinálni már.. Ami érthető is, én is játszani akarnék a helyében.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.07.26. 14:36:00

ha így folytatja még a végén visszakerül az aláírásomba (gondolom ez motiválja :D). de abban egyetértek, hogy a felkészülési és a tétnélküli meccseken mindig ilyen bátran és jól tolja, csak amikor élesben kellene bizonyítania akkor teljesen impotensé válik. ez az idénykezdés egy újabb "namajdmost".

amúgy a totalbarca írt nem is olyan rég róla itt
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.26. 00:58:29

palesz77 írta: Igazából még nem láttam olyan felkészülési meccsét, ahol ne játszott volna biztatóan..:D Nálam még mindig ez a kedvenc tőle, de ezek csak barátságos meccseken jönnek, vagy amikor nincsenek Messiék a csapatban, szóval nem dobok hátast. Tényleg jó volt - az első félidőben inkább -, csak nála ez már "nem tud meghatni", mert annyiszor bizonyította, hogy csak ilyenkor tudja ezt hozni.
Remélem ,hogy idén jön egy nagy fordulópont és az "igazi" meccseken is tudja hozni ezt a szintet mert a keret egyik legszimpibb tagja :). Nyilván nem lehet messzemenő következtetéseket levonni két előkészületi meccsből de eddig ő az egyik legtöbb percet kapó játékos . Remélem ez azt jelenti , hogy Lucho hosszú távon is bízik benne . Ha lehoz egy jó felszezont simán a középpálya Adrianoja (magyarán Jolly Jokere ) lehet.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.26. 00:43:06

Alfa írta:Úgyhogy le a kalappal előtte eddig a felkészülés egyik legjobbja =D> =D>
Igazából még nem láttam olyan felkészülési meccsét, ahol ne játszott volna biztatóan..:D Nálam még mindig ez a kedvenc tőle, de ezek csak barátságos meccseken jönnek, vagy amikor nincsenek Messiék a csapatban, szóval nem dobok hátast. Tényleg jó volt - az első félidőben inkább -, csak nála ez már "nem tud meghatni", mert annyiszor bizonyította, hogy csak ilyenkor tudja ezt hozni.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.26. 00:32:21

Érdekes meccse volt az már biztos :D.

Az első félidőben jól mozgott , a passzai általában pontosak voltak és nem is mind ment hátrafelé :D . A kényszerítőkben is jól szállt be és még a beadásai is egész pontosak voltak. Azért a helyzetért pedig igazán kár.
Suáreznek szánt mélységi labdája https://youtu.be/ezVXgiiGfMA?t=129

A második félidő elején szerintem még ő se tudta , hogy pontosan mit csinál :D. Amikor a MU támadott akkor látszott , hogy ő igazából miért is nem jobbhátvéd . Viszont amikor mi támadtunk és fellépett a támadással sokkal bátrabban játszott mind az első félidőben. És ugyebár adott egy szép gólpasszt Rafinhanak https://youtu.be/ezVXgiiGfMA?t=231

Úgyhogy le a kalappal előtte eddig a felkészülés egyik legjobbja =D> =D>
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.22. 09:40:23

palesz77 írta:
MQuCsabi írta:Ha marad, s megtalálják a helyét a vkp poszton, akkor viszont Sampernek a sorsa húzhatja a rövidebbet.
Ezen gondolkoztam most amúgy, hogy Samper most kicsit megszívja lehet, mert ez a vkp poszt egészen fekszik neki. Bár azért Sergi fiút se kell félteni, ha ilyen szintet tud hozni - vagy mint az Apeol ellen - amikor megkapja a lehetőséget, akkor azért hülye lenne Lucho nem őt választani egy idő után. De szezon elején nem hittem volna, hogy azt mondom, hogy egész hasznos tagja ilyen szerepkörben a csapatnak SR, nem is indokolt az eladása most..

Nem értem, miért nem veszi senki észre, hogy Sergi és D. Suarez fejben lassú és nem robbanékonyak. De hát bízzuk LE-re.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.23. 22:16:27

MQuCsabi írta:Ha marad, s megtalálják a helyét a vkp poszton, akkor viszont Sampernek a sorsa húzhatja a rövidebbet.
Ezen gondolkoztam most amúgy, hogy Samper most kicsit megszívja lehet, mert ez a vkp poszt egészen fekszik neki. Bár azért Sergi fiút se kell félteni, ha ilyen szintet tud hozni - vagy mint az Apeol ellen - amikor megkapja a lehetőséget, akkor azért hülye lenne Lucho nem őt választani egy idő után. De szezon elején nem hittem volna, hogy azt mondom, hogy egész hasznos tagja ilyen szerepkörben a csapatnak SR, nem is indokolt az eladása most..
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6339
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.28. 21:46:21

Ha marad, s megtalálják a helyét a vkp poszton, akkor viszont Sampernek a sorsa húzhatja a rövidebbet.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3530
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.04.22. 19:51:48

whitecule írta:
noname írta:Tényleg. Ez volt ez első jó meccse. Dominált a kp-n, még a támadásokat is segítette. Tény, hogy nem igazán helyeztek rá nyomást, de ha mindig így játszana, nem is lenne bajom vele. :P
Az elég erős túlzás, hogy az első jó meccse. Idén amikor a VKP-n volt, szinte mindig jól teljesített. A tavalyi szezonja nagyon ramaty volt, Martino nem tudott mit kezdeni vele, de Lucho jól megtalálta a helyét és szerintem egyre jobb.

Kíváncsi leszek mi lesz vele a cél. Marad e vagy csak az árát srófoljuk?
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.04.22. 18:54:25

Ha tudja ezt a szintet hozni állandóan, akkor én akármennyire imádom Mascheranot, elfelejteném a vkp-n való játszatását, mert akármennyire fizikális, sokkal hasznosabb tud lenni a sima belső védő poszton, vagy legalábbis jobban illik hozzá.
Robikát senki sem szerette, mert olyan szerepben kapott lehetőséget, ami nem állt jól neki, de Lucho megtalálta a helyét, és úgy gondolom így már nem nagyon lehet rá panasz, mert Busi úgyis kiszoríthatatlan.
Viszont ha pihentetni kell, akkor ne Mascheranot játszassa agyon Enrique.
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.04.22. 17:52:36

noname írta:Tényleg. Ez volt ez első jó meccse. Dominált a kp-n, még a támadásokat is segítette. Tény, hogy nem igazán helyeztek rá nyomást, de ha mindig így játszana, nem is lenne bajom vele. :P
Az elég erős túlzás, hogy az első jó meccse. Idén amikor a VKP-n volt, szinte mindig jól teljesített. A tavalyi szezonja nagyon ramaty volt, Martino nem tudott mit kezdeni vele, de Lucho jól megtalálta a helyét és szerintem egyre jobb.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.04.22. 10:20:33

Tényleg. Ez volt ez első jó meccse. Dominált a kp-n, még a támadásokat is segítette. Tény, hogy nem igazán helyeztek rá nyomást, de ha mindig így játszana, nem is lenne bajom vele. :P
A Fifa egy szégyen
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3530
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.04.22. 09:32:21

Meglepődtem, hogy eddig még nem volt teritéken a tegnap után. Én voltam a srác eddigi legnagyobb bírálója, de nekem most úgy tűnik ele megtalálta a helyét. Igazából ő egy vkp. És már most nem először lttam rajta, hogy ha megkapta a labdát nem zavartan igyekezett megszabadulni tőle, hanem tudta mit csinál. Ütközütt labdát, szerzett, passzolt, jól ment fel támadni. És úgy látom mostanában jobban bízik benne mint Rafhinaban.
Kép
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2015.04.09. 16:48:12

Szerintem kényszerből találták ki neki ezt a szerepkört, mert máshol nagyon szürke a srác. Így itt tudják talán tartani a keretben, valakinek nagyon fontos lehet ez.
Egyébként megfelelt a játéka, de nincsenek is nagy elvárások ezen a poszton a Barcában.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.09. 16:26:31

Szerinten, eddigi legjobb meccse volt a "nagyok" között, oda is ba..ott, ha kellett!!!
Úgy gondolom, az előre játékban konkrét feladata volt a labda továbbítása a karmesterhez, miután megszerezte, mert ennyire határozottan és "bátortalanul" egyszerre nem lehet játszani!!!
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3530
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.04.09. 15:46:09

Meglepően jó volt tegnap. Nekem egyre gyanúsabb, hogy a srác igazából vkp lenne nem?
Kép
Válasz küldése