Ivan Rakitic

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.11.29. 15:02:11

Messias2 írta:
Capon írta:neki meg marad a melósabb rész.
Szerintem meg nem lehet mindent azzal magyarázni, h mennyit melózik. Busi és Ini is rengeteget melózik, mégsem játszanak olyan pontatlanul, mint a horvát, és mostanában meccsenként kiosztanak 3--4 forintos labdát, ez a szám Rakiticnál ebben a szezonban nullára redukálódott. Nem várom, h úgy játszon, mint Iniék, de az is túlzás, h ennyi van benne. Mert pl. az előszezonban megmutatta, mire képes. Én azt a Rakétát hiányolom nagyon.
Az előszezonról kár beszélni, a csapat jobbik fele ott sem volt, persze hogy mást játszott.
Én csak arra céloztam, hogy szemmel láthatóan még védekezőbb szerepkörben játszik mint tavaly, érdemes ránézni MR. TROMORT777 linkjére.
A pontatlan játékára nem tudok reagálni, mondom nekem nem tűnt fel, hogy gyengébben játszana így ez sem szúrt szemet.
Én tavaly és idén is nagyon meg vagyok vele elégedve eddig.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.11.29. 14:18:43

Messias2 írta:
Capon írta:neki meg marad a melósabb rész.
Szerintem meg nem lehet mindent azzal magyarázni, h mennyit melózik. Busi és Ini is rengeteget melózik, mégsem játszanak olyan pontatlanul, mint a horvát, és mostanában meccsenként kiosztanak 3--4 forintos labdát, ez a szám Rakiticnál ebben a szezonban nullára redukálódott. Nem várom, h úgy játszon, mint Iniék, de az is túlzás, h ennyi van benne. Mert pl. az előszezonban megmutatta, mire képes. Én azt a Rakétát hiányolom nagyon.
De lehet magyarázni. Az előszezonban meg tudjuk, hogy áltunk fel a copások nélkül, más volt a szerepköre.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.11.29. 14:13:26

Capon írta:neki meg marad a melósabb rész.
Szerintem meg nem lehet mindent azzal magyarázni, h mennyit melózik. Busi és Ini is rengeteget melózik, mégsem játszanak olyan pontatlanul, mint a horvát, és mostanában meccsenként kiosztanak 3--4 forintos labdát, ez a szám Rakiticnál ebben a szezonban nullára redukálódott. Nem várom, h úgy játszon, mint Iniék, de az is túlzás, h ennyi van benne. Mert pl. az előszezonban megmutatta, mire képes. Én azt a Rakétát hiányolom nagyon.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.11.29. 14:00:40

palesz77 írta: Tavaly Iniestanal mondtuk ezt folyton, hogy azert nem vallal sokat, mert nem ez a feladata. Businal is volt rola szo, aztan lathatjuk iden hogy jatszanak.. De lehet mondani SR-t is, vagy pl Samper a kupameccsen adott arrol a posztrol asszem 3 forintos labdat is - es nem, nem akarom Rakiticet ra lecserelni, mielott valaki kihozna belole. Most voltak meccsek, ahol elvarhato lett volna, hogy elorefele is aktivizalja magat - meg szo is volt rola regebben, hogy majd ha Messi nem lesz, akkor elorelep -, megse tette. Gyenge formaban van nagyon, nincs ezen mit szepiteni. Tud o ennel jobban is jatszani, lathattuk mar tobbszor is tavaly. Nyilvan akkor se lenne Iniek szintjen - sot, osszjatekban SR szintjen se -, de lenyegesen jobb lenne, mint mostanaban.

Azzal azert nem értek egyet, hogy netto emberhatrany, de egy Barca kezdobe ez szerintem keves. Remelhetoleg Arda majd megmutatja, hogy mit is varnek en el egy brusztolos jatekostol..
Mint lentebb ìrtam az előrejátékban vékonyabb, mint az első szezonjában, de valszeg nem neki van kiadva az irányìtói szerepkör. Nekem sokszor az a bajom, hogy csak a szép passzok, indìtások, cselek azok, amik meg vannak becsülve, mintha más nem létezne. Sokszor érzem indokolatlannak a horváth kritikáit, de mondhatnám Alvesét is. Busi most lekerült a porondról, de gondolom nem sokáig.:-D
MR. TROMORT777 írta:A tegnapi meccsen nekem az tűnt fel igazán, hogy teljesen Alves mögött játszott.
Mögötte biztosított a meccs nagy részében és nem is kezdett magán akciókba. Nem kérte a labdát támadás vezetésnél, hanem felhúzodott majd vissza indult és így teremtett helyet Alvesnek.
Itt meg lehet nézni a hőtérképét: http://www.whoscored.com/Matches/985607 ... l-Sociedad
Majdnem, hogy Alves helyén játszott, ami elég sokat mond. Alves istenítve van, pedig még több eladott labdája is volt amúgy. (Persze a két gólpassza magáért beszél!) Nem akarok az ördög ügyvédje lenni, de Rakitic-nek még nagy mentése is volt hátul, szóval nem mondanám, hogy rosszul játszik, vagy éppen nem hasznos.
Egyértelműen azért alapkezdő, mert taktikailag akkora potenciál van benne, hogy az hihetetlen. Ahogy elnézem, akármilyen a taktika Ő illeszkedik bele és nem vállal se többet se kevesebbet, hanem végre hajtja azt és kész. Láttuk, hogy milyen tud lenni ha szabadkezet kap, de erre nincs is most szükség mert Ini és Busi kiemelkedik. Tud ennél jobban is játszani, még a korlátozott szerepkörben, de én nem aggódok. Kifejezetten rosszul én még nem láttam játszani ami angy szó. Elég lesz ha tavaszra formába lendül.

Azokkal a hangokkal meg nem értek egyet akik szerint tavaly sem volt nagy szám. Kiemelten fontos láncszem Ő is.
Ugyan ez a véleményem, csak lusta vagyok kifejteni. Kösz, hogy leìrtad helyettem.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
MR. TROMORT777

2015.11.29. 13:57:42

A tegnapi meccsen nekem az tűnt fel igazán, hogy teljesen Alves mögött játszott.
Mögötte biztosított a meccs nagy részében és nem is kezdett magán akciókba. Nem kérte a labdát támadás vezetésnél, hanem felhúzodott majd vissza indult és így teremtett helyet Alvesnek.
Itt meg lehet nézni a hőtérképét: http://www.whoscored.com/Matches/985607 ... l-Sociedad
Majdnem, hogy Alves helyén játszott, ami elég sokat mond. Alves istenítve van, pedig még több eladott labdája is volt amúgy. (Persze a két gólpassza magáért beszél!) Nem akarok az ördög ügyvédje lenni, de Rakitic-nek még nagy mentése is volt hátul, szóval nem mondanám, hogy rosszul játszik, vagy éppen nem hasznos.
Egyértelműen azért alapkezdő, mert taktikailag akkora potenciál van benne, hogy az hihetetlen. Ahogy elnézem, akármilyen a taktika Ő illeszkedik bele és nem vállal se többet se kevesebbet, hanem végre hajtja azt és kész. Láttuk, hogy milyen tud lenni ha szabadkezet kap, de erre nincs is most szükség mert Ini és Busi kiemelkedik. Tud ennél jobban is játszani, még a korlátozott szerepkörben, de én nem aggódok. Kifejezetten rosszul én még nem láttam játszani ami angy szó. Elég lesz ha tavaszra formába lendül.

Azokkal a hangokkal meg nem értek egyet akik szerint tavaly sem volt nagy szám. Kiemelten fontos láncszem Ő is.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.11.29. 13:38:23

Nekem sem szúrt szemet, hogy gyengébben teljesítene, kb. mindig ott van ahol a labda, max kevésbé veszi ki a részét a támadásokból, de ennek is megvan az oka.
Én is úgy látom, hogy az ő futómennyiségének köszönhetően tud Busi és Ini is jól teljesíteni, neki meg marad a melósabb rész.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.29. 13:32:38

Normandia írta:Igen előrébb vékonyabb, de szerintem Ini és Busi mellett nem ez a feladata. Láttunk már tőle nem egy kulcspaszt, vagy gólpaszt, tehát képes rá.
Tavaly Iniestanal mondtuk ezt folyton, hogy azert nem vallal sokat, mert nem ez a feladata. Businal is volt rola szo, aztan lathatjuk iden hogy jatszanak.. De lehet mondani SR-t is, vagy pl Samper a kupameccsen adott arrol a posztrol asszem 3 forintos labdat is - es nem, nem akarom Rakiticet ra lecserelni, mielott valaki kihozna belole. Most voltak meccsek, ahol elvarhato lett volna, hogy elorefele is aktivizalja magat - meg szo is volt rola regebben, hogy majd ha Messi nem lesz, akkor elorelep -, megse tette. Gyenge formaban van nagyon, nincs ezen mit szepiteni. Tud o ennel jobban is jatszani, lathattuk mar tobbszor is tavaly. Nyilvan akkor se lenne Iniek szintjen - sot, osszjatekban SR szintjen se -, de lenyegesen jobb lenne, mint mostanaban.

Azzal azert nem ertek egyet, hogy netto emberhatrany, de egy Barca kezdobe ez szerintem keves. Remelhetoleg Arda majd megmutatja, hogy mit is varnek en el egy brusztolos jatekostol..
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.29. 13:25:32

Én nem látom ilyen vészesnek a teljesítményét, mint sokan. Nagyon fontos láncszem, rengeteg labdát szerez, sok kontrát állít meg, a háromvédős rendszer nélküle nagyon rizikós lenne. Leheet, hogy nem látszik, de nem véletlenül ő fut a meccsek túlnyomó részében a legtöbbet és ez a változás a játékában szerintem nagyban közrejátszik, hogy Busi is jobban részt vehet a támadásépítésben. Így nyilván nem tud annyira offenzív lenni, nem vállalhat annyi kockázatot, mert, ha labdát veszít, hatalmas folyosó nyílik az ellenfél számára, ami nagy veszélyt jelenthet.
Ha tartja ezt a szintet én elégedett leszek.
Forca Barca!!!!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.11.29. 11:50:40

MessiCesc írta:Azért Busi nem nettó emberhátrány támadásban. :)
Persze, védekezésben nagyon hasznos, de azért én egy Barca középpályásától elvárnám hogy legalább ne hátráltassa a támadásokat, és az alappasszokat megtudja csinálni.
Igen előrébb vékonyabb, de szerintem Ini és Busi mellett nem ez a feladata. Láttunk már tőle nem egy kulcspaszt, vagy gólpaszt, tehát képes rá.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2015.11.29. 11:31:28

Azért Busi nem nettó emberhátrány támadásban. :)
Persze, védekezésben nagyon hasznos, de azért én egy Barca középpályásától elvárnám hogy legalább ne hátráltassa a támadásokat, és az alappasszokat megtudja csinálni.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.11.28. 23:16:46

MessiCesc írta:Hát nem tudom, sztem a tavalyi jó játéka és igencsak megvan szépítve, és nagyban köszönhető a BL-döntős góljának, illetve néhány fontosabb meccsen (City, 2-1-s clásicó) egészen kiválóan játszott. Sztem ennyi van a srácban, egy jó melós ember.
Erre van szükség ezt csinálja. LE alapembere. A mai meccsen kb 15 percig figyeltem, hogy mit csinál. A futómennyiségen kìvül szerelt nem egyszer, visszazárt a kórincáló Alves helyén szintén nem egyszer és egyébként minden támadásunkban egy kivételével benne volt a passza. Szóval olyan mint Busi, láthatatlan, de nagyon szükséges.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.11.28. 22:25:12

Nagyjából egyetértek az előttem szólókkal, még annyit hozzátennék, hogy most tért vissza a sérüléséből, idő kell mire várhatunk tőle valamit. Bár hozzáteszem, idén még talán nem is volt penge, de inkább tavasszal ficánkoljon, akkor osztanak kupákat :D
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2015.11.28. 22:05:18

Hát nem tudom, sztem a tavalyi jó játéka és igencsak megvan szépítve, és nagyban köszönhető a BL-döntős góljának, illetve néhány fontosabb meccsen (City, 2-1-s clásicó) egészen kiválóan játszott. Sztem ennyi van a srácban, egy jó melós ember.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.11.28. 21:40:16

palesz77 írta:
Teljesen egyetértek Palesszal, ma is elég gyengén játszott. Az utóbbi időben pontatlan, lassú és körülményes. Teljesen kilóg a csapatból lefelé, és ez nagyon szembetűnő is. Amikor a csapat próbálja gyorsítani a játékot, és hozzá kerül labda, lelassul a labdajáratás. És most h Ini és Busi is beast modeban tolja, még észrevehetőbb Rakéta "totojázása". De mostanság nem csak a döntéshozatala lassú, ami mindig az volt Iniékhez képest, hanem a pontosság sincs meg nála, ami az előző szezonban jellemezte. Mindenképp össze kell kapnia magát, ha továbbra is alapember akar lenni. Nálam már Robi is előtte van, egyszerűen gyorsabb, benne van a váratlan, de emellett a védekező feladatait is ellátja. Illetve én bízom Ardában is, szerintem ő még SR-nél is jobb lesz. Nálam ő a gazdag ember Rakitice, szinte ugyanazt a munkát el tudja látni, de emellett még technikásabb is.
Mindenesetre tényleg nagy talány, h hova tűnt az a Rakitic, akit az előző szezonban, vagy az idei előszezonban láttunk!?
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.28. 19:58:40

Samper írta:Nem vicc, de a játékból hiányzott SR.
Ez javarészt neki köszönhető amúgy szerintem. Lehet úgy tűnik, hogy pikkelek rá, nem így van, de ma is volt vagy 5 olyan szitu, amiből azért nem lett semmi - vagy labdavesztés -, mert ő nem tudta úgy megoldani, ahogy azt kéne. Pedig nem ördöngös dolgokról beszélek most, egy erősebb labda pontos átvétele, gyors passz szorongatott helyzetben, ilyesmikről. És tudom, hogy az ő mezőnymunkáját nem csak számokban kell mérni, de Ini és Busi is több lasztit szerezték a jó játékuk mellé. Ő passzolta a legkevesebbet közülük - több mint 20-al kevesebb sikeres passza volt mindegyiküknél -, és a legrosszabb százalékkal..

Ezek simán beleférnek ezeken a meccseken hál istennek, de azért én már várom Ardát, kíváncsi leszek, hogy hasonló stílussal milyen lesz passzjátékban. Remélem SR is elé kerül most egy darabig, akkor lehet összekapná magát kicsit jobban, mert habár sohasem volt Iniék szintjén, de tavaly ennél lényegesen jobb volt. kicsit elkényelmesedett vagy én nem is tudom.. De az igazi Rakiticet én idén még nem láttam játszani sajnos, pedig vele még lehet jobbak is lennénk - már ha ezt lehet. Bízzunk benne, hogy ravaszra tartogatja a nagy formáját..
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.11.17. 08:48:29

LE.- trendje ,hogy a visszatérők csak fokozatos terhelést kapnak.így csak az lehet a kérdés, hogy kezdő és majd csere, vagy kispad és a végén bejönnek..én erre voksolnék.
nekem csak az nem világos, hogy egy sérülés után a "csapattal edzett" mit takar? hogy azokat a speciális terheléseket már elvégezte ami a visszatéréséhez szükségesek és jöhet a normál rutin...(ez esetben akár azt mondhatnám: nyugodtan játszania kellene akár egy teljes meccset...)
vagy mindössze arról van szó, hogy a "visszavezetés" része, hogy már a többiek terhelését viselheti de ez nem jelent egy 90 perces terhelhetőséget automatikusan. a gyakorlat inkább ez utóbbira utal és nem csak Rak....esetében.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.17. 01:18:02

palesz77 írta:
MessiNeymarSuarez írta:"Messi and Rakitic are training normally with the group today. [Catalunya Ràdio]"

Mai jó hír =D>
Kb ilyen lelkes vagyok a hírtől.. :D Egy jó Rakiticnek nagyon örülnék, csak azt még nem láttam, mióta elkezdődött a bajnokság. SR-el boldogabb lennék - bár ő sem remekelt legutóbb -, vagy akár Masch kezdetésével és Busi előrébb küldésével - csak akkor meg lehet döcögősebb lenne a labdakihozatal.

szerk.: A félreértések elkerülése végett, annak örülök, hogy felépül, csak most nem szeretném, hogy kezdjen.
Ha nem is kezd én nyugodtabb vagyok, ha egy Rakiticet lehet a padról, mintha egy Gumbaut.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.16. 22:19:00

MessiNeymarSuarez írta:"Messi and Rakitic are training normally with the group today. [Catalunya Ràdio]"

Mai jó hír =D>
Kb ilyen lelkes vagyok a hírtől.. :D Egy jó Rakiticnek nagyon örülnék, csak azt még nem láttam, mióta elkezdődött a bajnokság. SR-el boldogabb lennék - bár ő sem remekelt legutóbb -, vagy akár Masch kezdetésével és Busi előrébb küldésével - csak akkor meg lehet döcögősebb lenne a labdakihozatal.

szerk.: A félreértések elkerülése végett, annak örülök, hogy felépül, csak most nem szeretném, hogy kezdjen.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.11.16. 18:46:38

"Messi and Rakitic are training normally with the group today. [Catalunya Ràdio]"

Mai jó hír =D>
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.11.11. 22:04:48

Chino írta:

LE nem az eddigiekből kiindulva nem az a karakter, aki a kockázat vagy pihentetés esetén név miatt tenne be valakit. Rakitic amúgy sem tartozik a világklasszisok közé, SR-t simán favorizálhatja helyette. A padon bőven elfér, legalább lesz lehetőség minőségi cserére, mert eddig az nem nagyon volt.
A tavalyi év után én simán besorolnám a világsztárok közé. Persze nyilván nem egy Messi vagy Neymar szinten de igenis sztár ( igaz ez részletkérdés :D ) . Abban biztos vagyok , hogy ha nem épül fel teljesen akkor nem fog kezdeni viszont ha felépül Lucho simán kezdeti. Az eddigi tapasztalatok alapján LE ( főleg egy Klasszikuson) inkább tapasztalt játékost választ mint egy fiatalt. Persze nem fogok a kardomba dőlni , hogy ha Rakitic kezd majd , de Sergi nagyon megérdemelné ezt a meccset.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.11. 19:49:08

Alfa írta:
BarcafanTomee írta:Elvileg van rá esély, hogy felépül a Classicóra. Jövő héten csatlakozhat a társaihoz. Érdekes, hogy a klub még mindig nem adott ki nyilatkozatot az állapotáról. Szerintem őt sem kéne, eröltetni, ha nem 100%-os.
Szurkolok neki , hogy felépüljön , de én az állapotától függetlenül Robit játszatnám. Idén nem muzsikál túl jól de LE-nél félő , hogy kezdeti csak a neve miatt. Maradjon csak inkább a padon.

LE nem az eddigiekből kiindulva nem az a karakter, aki a kockázat vagy pihentetés esetén név miatt tenne be valakit. Rakitic amúgy sem tartozik a világklasszisok közé, SR-t simán favorizálhatja helyette. A padon bőven elfér, legalább lesz lehetőség minőségi cserére, mert eddig az nem nagyon volt.
Forca Barca!!!!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.11.11. 16:12:09

BarcafanTomee írta:Elvileg van rá esély, hogy felépül a Classicóra. Jövő héten csatlakozhat a társaihoz. Érdekes, hogy a klub még mindig nem adott ki nyilatkozatot az állapotáról. Szerintem őt sem kéne, eröltetni, ha nem 100%-os.
Szurkolok neki , hogy felépüljön , de én az állapotától függetlenül Robit játszatnám. Idén nem muzsikál túl jól de LE-nél félő , hogy kezdeti csak a neve miatt. Maradjon csak inkább a padon.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2015.11.11. 12:02:58

Elvileg van rá esély, hogy felépül a Classicóra. Jövő héten csatlakozhat a társaihoz. Érdekes, hogy a klub még mindig nem adott ki nyilatkozatot az állapotáról. Szerintem őt sem kéne, eröltetni, ha nem 100%-os.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.05. 13:47:56

fz9999 írta:Csak gratulálni tudok LE-nek.
Mi szükség volt játszatni Busquets-et és Rakiticet ezen a meccsen???
Mindkettőjüknek pihennie kellett vna, a BATE ellen meg mind1 ki játszik...
Itt az ereménye...
Új felállással taktikázott, gondolom elsősorban a Klasszikus miatt, amit a BATE ellen nyugodtan, ki lehetett próbálni, a Villarreal ellen nem lett volna jó kísérletezgetni. Volt benne ráció bőven. Sok terhet levett Iniesta válláról, ami a védekezést illeti, szerintem nagyon jó ötlet volt, ehhez viszont kellettek a játékosok. Sajnos a sérülés közbeszólt. Az a fej nagyon durva volt, amikor úgy tűnt Alves is megsérül. Mindent le lehetett olvasni az arcáról. Először azt hittem csak a szokásos fetrengés, de a visszajátszások alapján tényleg veszélyesnek tűnt.

Annyiból "szerencsés" hogy most dőlt ki Rakitic, hogy válogatott szünet lesz és nem kell elmennie, hanem pihenhet. Reméljük egy hét alatt rendbe jön, ezek a vádlisérülések általában relatíve gyorsan helyrejönnek. Ha egészséges lenne akkor játszana a Villarreal ellen plusz a válogatottban, ami még nagyobb terhelés.
Forca Barca!!!!
fz9999
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.01.18. 20:28:25
Tartózkodási hely: Bp

2015.11.05. 10:54:36

Csak gratulálni tudok LE-nek.
Mi szükség volt játszatni Busquets-et és Rakiticet ezen a meccsen???
Mindkettőjüknek pihennie kellett vna, a BATE ellen meg mind1 ki játszik...
Itt az ereménye...
Válasz küldése