Gerard Piqué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.20. 16:17:03

Fecooo írta:...
Nem olvastam végig, mert ahogy megszólítottál láttam már, hogy a szövegértelmezéssel nagy gondok vannak...
ahogy socio66 írta:
ahogy én láttam nem azt írta,hogy ők nem olyanok,hanem hogy mi sem vagyunk különbek.
... két hozzászólás miatt ha valakit leprovokálózunk stb. azért érdemes lenne értelmezni is nem csak rá nézni...
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.20. 16:12:49

socio66 írta: ahogy én láttam nem azt írta,hogy ők nem olyanok,hanem hogy mi sem vagyunk különbek.
és ebben igaza is van,nem mondhatjuk hogy fair-ebbek vagyunk másoknál,mikor sorra jönnek a nagyképű nyilatkozatok,messi szétrúgja a szurkolókat,busquets meg továbbra is szánalmasan fetreng néha.
a fetrengés visszatérő téma... egy olyan klubot mutassatok amelyik játékosai nem csinálják meg...?????? ugye hogy nincs... magyar megye 1-ben dobálják magukat.... szal.. ugye tavaly a Motta azt mondta hogy elkellene tiltani Busquetset amiért kiállítatta őt, egy színjátékkal... erre a kupa döntőben ugyanazt megcsinálta mint vele a Sergio 2 héttel korábban....
és Cé is szeret "esni-kelni" ez nem barcelona faktor, de sokkal inkább a labdabiztos sokpasszos labdatartásos golerős játék.... és mi játékosaink sem gépek ahogy írták nekik talán tilos az érzelem? valahogy kikell jönni a gőznek.. még ha mondjuk Messi megmozdulása enyhén szólva is bunkóság volt....
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2011.04.20. 16:07:15

OFF:

miért mindenki olyan biztos benne, hogy Messi mindenképpen a madridi nézőket akarta szétrúgni? Én simán egy dühkitörést látok, hogy nem érte el a labdát.

ON.
.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.04.20. 16:05:20

szóval a lényeg: nem különb ilyen szempontból a Barca a Realnál, de nem is mondjuk ezt, a madridisták (ismét tisztelet a kivételnek!)viszont csak sárral dobálják a Barcát, a saját csapatukkal kapcsolatos negatív dolgokat nagyon kevés alkalommal ismerik el...
némely szurkolót elégtétellel tölti el az, hogy a Barca játékosai sem szentek, mint ahogy az sokszor be van állitva. Nem konkrétan fórumozókra, vagy szurkolókra, vagy sajtóra és játékosokra gondolok, de azért nagyon sokszor olvasni/hallani ahhoz hasonló mondatokat, hogy a Barca különb minden csapatnál sportszerűségben, ami igy is van, ha megy a szekér.
Piqué mindentől függetlenül nagyszerű védő marad, ha ez igaz is, amit kétlek, teljesen átlagos viselkedés
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsuni 2011.04.20. 16:07:42-kor.
socio66

2011.04.20. 15:57:56

Fecooo írta: haszi! provokációból ötös! Casillas visszapillantója rémlik még? murinnyó állandó szemétkedése rémlik? Higuain "ellendrukkersége" nem rémlik? vagy ezek nem számítanak? ezek sportszerű, feddhetetlen nyilatkozatok? ha az utolsó kérdésre egy IGEN a válasz, akkor úgy vélem felesleges tovább húzni a dolgokat...
ahogy én láttam nem azt írta,hogy ők nem olyanok,hanem hogy mi sem vagyunk különbek.
és ebben igaza is van,nem mondhatjuk hogy fair-ebbek vagyunk másoknál,mikor sorra jönnek a nagyképű nyilatkozatok,messi szétrúgja a szurkolókat,busquets meg továbbra is szánalmasan fetreng néha.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.20. 15:33:03

természetesen azt mindenki elfelejti, h ha igaz a történet, ennek volt ám egy előzménye... a portugál einstein (nem cé...) köpködött a folyosón...

gondolom a marca ezt "véletlenül" nem közölte...

haszi! provokációból ötös! Casillas visszapillantója rémlik még? murinnyó állandó szemétkedése rémlik? Higuain "ellendrukkersége" nem rémlik? vagy ezek nem számítanak? ezek sportszerű, feddhetetlen nyilatkozatok? ha az utolsó kérdésre egy IGEN a válasz, akkor úgy vélem felesleges tovább húzni a dolgokat...

aki a madridi sajtó ocsmányságait készpénznek veszi, bocsásson meg, de az a saját szegénységi bizonyítványát állítja ki... a madridi sajtó az, amelyik képhamisítást követett el(lényegtelen, h az az AS volt, egykutya...), amelyik minden Barca számára előnyös bírói tévedést csalásként "ad el", amikor meg a csapatuk javára tévednek, akkor csöndben vannak... a Sport és a Mundo is képes elítélendő dolgokat közölni, de a számuk a marcához képest teljesen elhanyagolható...
maradjunk annyiban, h évek óta ezt csinálják, murinnyó le se tagadhatná, h a legjobb helyre ment edzőnek, ott a média úgy működik, ahogy ő maga...

ez a rész a Barca VS Realba illett volna...

Piqué
: hülyegyerek, kár is tagadni, de azért nonszensz, h olyanok fikázzák, akik szerint Pepe nem hentes, akik az ilyen játékosokat megvédik...
MI elítéljük a sportszerűtlenséget, legyen az Barca vagy más klub játékosa, ti minden körülmények között próbáljátok megmagyarázni, h az nem úgy volt... biztos emlékeztek, amikor egyemberként keltek Ramosék védelmére a madridisták (tisztelet a kivételnek!), MI viszont egyből az esetnél le is írtuk, h gyökérség volt a "mieink" részéről ugyanez...

szóval a lényeg: nem különb ilyen szempontból a Barca a Realnál, de nem is mondjuk ezt, a madridisták (ismét tisztelet a kivételnek!)viszont csak sárral dobálják a Barcát, a saját csapatukkal kapcsolatos negatív dolgokat nagyon kevés alkalommal ismerik el...

Elnézést kérek a kemény hangnemért!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.20. 15:09:38

itt az eredménye annak, hogy az első classico-n mutogatta az 5öt, vagy, hogy anno visszaszólt a doppingvádaskodásra. alapot teremt az ilyen híreknek és persze a hülyéje elhiszi bizonyíték nélkül is, mert " hmm múltkor is Pique stb..". milyen érdekes, hogy pont Pique "szólt be" megint. amíg nincs bizonyíték addig viszont örömteli a dologban, hogy a madridi újságírók címlapon nyomatékosítják a ponthátrányukat, így tovább lehet izgalmas a bajnokság.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2011.04.20. 11:58:27

Érdekes módon nem a meccs másnapján "tudódott ki" az eset, hanem csak most... Egyszerű hergelés, hátha ezzel könnyebb lesz kihúzni egy pirosat Piquéből. De ő ennél okosabb. Minden eszközt megragadnak, ez látszik, viszont ha nyerünk, számomra annál édesebb lesz a kupa megszerzése. :)
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.20. 11:32:12

haszi írta:Értem és el is fogadom, szvsz. Spanyolországban mind katalán, mind pedig spanyol részről, akkora tere van a sajtó szabadságnak, hogy legtöbbször kitalálnak minden rosszat a másikról csak azért, hogy 40-es betűmérettel írja a címlapon a süketséget, és emiatt még többen megveszik.(fogadni merek, ha ma kikapunk, de délután Iniestat eltiltja az UEFA akkor már az lesz a címlapokon, hogy Perez megkente az UEFA-sokat, hogy tiltsák el Iniestat, hogy valahogy győzzünk le titeket...) A nyári kacsavadászatokról ne is beszéljünk.
Hát ez igaz sajnos a Sajtónak néha nagyobb a beleszólása a fociba, mint a magának a szövetségnek... ugye már volt olyan hogy a sajtó volt egy-egy embernek a z eltiltása hátterében... az átigazolások meg...pfffff mi most is ezt éljük meg ugye Cesc által... Valótlan dolgokat állítanak a lapok...és ez a 2 klub, de még jobban a két klub szurkolótábora között növeli a feszültséget...
Iniesta eltiltása szerintem nem jogos(ha lesz) .... nem azért mert a Ramos-Xabi duó-t sem tiltották el, hanem sokkal inkább azért... mert ugyérzem ez a taktika része ugyan ugy mint a felállás, vagy az alakzat... a pihentetés, stb... ezt nem kéne korlátozni az Uefának..és egyik szövetségnek sem... ezzel beleszólnak a csapat taktikájába... ezt elmondtam a Madrid eseténél is...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.20. 11:21:03

samy85 írta:remélem érted gondolat menetemet
Értem és el is fogadom, szvsz. Spanyolországban mind katalán, mind pedig spanyol részről, akkora tere van a sajtó szabadságnak, hogy legtöbbször kitalálnak minden rosszat a másikról csak azért, hogy 40-es betűmérettel írja a címlapon a süketséget, és emiatt még többen megveszik.(fogadni merek, ha ma kikapunk, de délután Iniestat eltiltja az UEFA akkor már az lesz a címlapokon, hogy Perez megkente az UEFA-sokat, hogy tiltsák el Iniestat, hogy valahogy győzzünk le titeket...) A nyári kacsavadászatokról ne is beszéljünk.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.20. 10:47:55

haszi írta:
samy85 írta:Kajálod a MAdridi sajtó maszlagát.... miért nem kérdezik meg a Real játékosait hogy így volt-e? nem lehetsz ennyire elvakult...
A lényegét látom ki vetted a hsz.mnek, itt most nem erről az egyről tárgyalok, hanem úgy összességében az egészről, amit Andris írt, hogy "legszerényebb" klub és hasonló böszmeségekre reagáltam... Én pedig ha hiszed ha nem simán ki tudom nézni Piqueből, hogy ezt mondta, az meg, hogy mit írt twitteren... Hát Istenem, nem is mondhatja azt, hogy igen ezeket mondtam, remélem este megdobálnak a Madrid drukkerek... :roll: Mind emellett kitaláció lehet az egész is, én csak arra akartam rávilágítani, hogy semmivel se vagytok különbek egy csapattól se...
akkor azzal nem árt tisztában lenni mit is jelent, és honnan van a "Som Mes Que en Club", és mit jelent... Neked is tudnod kéne a múltból, mert ebben a Madrid is benne volt... aztán nem az van hogy Kiszűrtem a lényegét a komidnak... és igen lehet hogy mondta, ezt a te jogod eldönteni-attól függetlenül megalapozatlan a hír, vagy is nincs hitelessége.... mégis már most hozod példaként... ez olyan dolog ujságíró vagyok, túlvagyok egy klasszikuson... ami nem volt tul "Klasszikus"... a hasamra csapok kitalálok valamit mondjuk pepéről, és lahozom az ujságban párnap múlva... bizonyítékom nincs rá, de ez senkit nem érdekel, ....ennek alapján nekiállnak "véleményt"alkotni a Madrid játékosairól...persze ez a ló egyik oldala... mondom mégegyszer lehet mondta, de akkor sem bizonyítható elvileg meg sem történt.... remélem érted gondolat menetemet
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.20. 10:43:38

haszi írta:Mind emellett kitaláció lehet az egész is, én csak arra akartam rávilágítani, hogy semmivel se vagytok különbek egy csapattól se...
Egyrészt erről itt senkit nem fogsz tudni meggyőzni, másrészt pedig még mindig egy csomó dologban igenis különbek vagyunk, annak ellenére, hogy én is rühellem Busquetset, Alvest és nem vagyok büszke bizonyos megnyilvánulásainkra. Azért még mindig vannak olyan dolgok, amik megmaradtak abból, ami miatt Barca drukker maradtam.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.20. 10:43:19

Andris írta:Már hogy ne lennének különbek, nagyon durván azok. Játékban és mentalitásban is, összemérhetetlenül.

Mi magunk talán már nem vagyunk azok, de a csapat..
A pályán kívüli dolgokról pofázok most nem a játékról, mert az tény, hogy abban jobbak vagytok... A sikerek után előbb utóbb jön a velejáró nagy arc is, ez most megfigyelhető egyes játékosaitoknál. Ennyi.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.04.20. 10:42:21

haszi írta:A lényegét látom ki vetted a hsz.mnek, itt most nem erről az egyről tárgyalok, hanem úgy összességében az egészről, amit Andris írt, hogy "legszerényebb" klub és hasonló böszmeségekre reagáltam... Én pedig ha hiszed ha nem simán ki tudom nézni Piqueből, hogy ezt mondta, az meg, hogy mit írt twitteren... Hát Istenem, nem is mondhatja azt, hogy igen ezeket mondtam, remélem este megdobálnak a Madrid drukkerek... :roll: Mind emellett kitaláció lehet az egész is, én csak arra akartam rávilágítani, hogy semmivel se vagytok különbek egy csapattól se...
Utolsó mondatot maximálisan adom!Az egész ügy ugyanaz, mint a tegnapi Iniestás, egyből lehet sárt dobálni a másik csapatra…. :?
És csak nem tudsz te se elrugaszkodni, hogy Pique cáfolt, de mégis, ugyanaz mint tegnap, hogy Iniestát lehet megbüntetik, ha megbüntetik, tuti a Real a gonosz….Ezért undorító az egész rohadt sajtó, mert csak csinálják a feszültséget, este majd úgyis kiderül minden!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.20. 10:40:24

Már hogy ne lennének különbek, nagyon durván azok. Játékban és mentalitásban is, összemérhetetlenül.

Mi magunk talán már nem vagyunk azok, de a csapat..
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.20. 10:36:36

samy85 írta:Kajálod a MAdridi sajtó maszlagát.... miért nem kérdezik meg a Real játékosait hogy így volt-e? nem lehetsz ennyire elvakult...
A lényegét látom ki vetted a hsz.mnek, itt most nem erről az egyről tárgyalok, hanem úgy összességében az egészről, amit Andris írt, hogy "legszerényebb" klub és hasonló böszmeségekre reagáltam... Én pedig ha hiszed ha nem simán ki tudom nézni Piqueből, hogy ezt mondta, az meg, hogy mit írt twitteren... Hát Istenem, nem is mondhatja azt, hogy igen ezeket mondtam, remélem este megdobálnak a Madrid drukkerek... :roll: Mind emellett kitaláció lehet az egész is, én csak arra akartam rávilágítani, hogy semmivel se vagytok különbek egy csapattól se...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.20. 10:35:40

haszi, bár a jogod megvan hozzá, hogy ide is lökd a dumát, ne haragudj rám, de nem válaszolok. azt gondolom hogy ez nekünk belső kérdés, és te nyilvánvalóan képtelen vagy felfogni egészében, amit most leírtam. Ez tökéletesen leszűrhető a válaszodból. szóval madridistákra inkább csak a saját részlegükben reagálnék.

Vito, szerintem részemről megvan ez a következetesség maradéktalanul. Ha úgy gondolod, hogy nem, akkor esetleg belemehetünk, ha csak általánosságban írod, akkor felesleges, mert értem és igazad van. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.20. 10:30:58

haszi írta:
Andris írta:Hiába vagyunk a világ legszerényebb és legsportszerűbb csapata
Pique:"Szerdán a ti királyotok kupáját fogjuk megnyerni!"
V.Valdes:„A Real győzelmeit fekete-fehérben vagy már színesben közvetítették?”
Rosell:„Öt nullás sikerre fogadok, csak hogy megmaradjunk a jó szokásnál”
Messi fejbe lövi 4 méterről erőből a madridi szurkolókat.
Busquets úton-útfélen fetreng a földön.
Alves is ugyanolyan alattomosan sunyi, mint Pepe.
Igen ez az idézettekre a legfőbb bizonyíték... :roll:


És erre most ne az legyen a reakció, hogy de bezzeg Cé is fetreng, Mou mit nyilatkozik blabla, hanem az, hogy nem kell itt hangoztatni, hogy "világ legszerényebb" csapata és hasonló baromságok, ha ugyanolyanok vagytok, mint a többi klub. Nálunk is van sok okádék dolog, nálatok is, másnál is...
"A madridi sajtónak bizonyítékai ugyan nincsenek arra, hogy Piqué szájából valóban elhangoztak ezek a mondatok, ám ettől függetlenül tényként kezelik a történteket. Nem csoda, hogy szóba került a téma Pep Guardiola keddi sajtótájékoztatóján is, ám a tréner a hozzá eljutott információk alapján kizárta, hogy a védő ilyen durván megsértette volna a madridi játékosokat. Maga Piqué a Twitter oldalán üzent a közvéleménynek, és tagadta, hogy ilyesmit mondott volna.

„Szeretném leszögezni, hogy mindazok az információk, amik a sajtóban megjelentek rólam egy sportlapban, teljes mértékben hamisak, és még csak hasonló őrültségeket sem mondtam.” Később Piqué egy újabb Twitter-üzenetet is küldött, amiben az állt: „Holnap találkozunk a spanyol futball ünnepén.”

Jelen állás szerint nincs ok arra, hogy Piquének ne higgyen legalább a közönség barcelonai fele, viszont rendkívül sértő ebben az esetben, hogy a korábbi doppingvádak után most már ilyen kijelentésekkel próbálják meg lerombolni a Barcelona játékosainak jó hírét Madridból."

Látod már itt írod tényként pedig semmi nem támasztja alá hogy ez így volt...Kajálod a MAdridi sajtó maszlagát.... miért nem kérdezik meg a Real játékosait hogy így volt-e? nem lehetsz ennyire elvakult...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2011.04.20. 10:29:07

Andris írta:hát kövezzetek meg, én nem látok ebben semmit.
Ha Messi kilövi a szurkolót a lelátón, akkor elgondolkozok, hogy mivan!? Azt is megmagyarázom magamnak, de azért csúnya dolog alapvetően.

Viszont hogy Piqué beszól 1-1 embernek a lelátón ésvagy a pályán?
1. a madridi közönség meglehetősen bunkó (volt most is)
2. a madridi játékosok jó része pályán hentes állat (állandóan), pályán és azon kívül pedig egyáltalán nem mutat akkora tiszteletet mások felé, mint pl a mi játékosaink, méghozzá közel sem
3. nyilván Piqué tősgyökeres katalán, ismerjük a spanyol katalán ellentétet minden oldalról már

Én úgy gondolom, hogy teljesen természetes emberi viselkedés volna egy ilyen megnyilvánulás bárki részéről, pláne Piqué részéről aki egy huszonéves suhanc tipikusan.

Hiába vagyunk a világ legszerényebb és legsportszerűbb csapata, a játékosaink nem szentek. Nem is lehet elvárni tőlük, hogy azok legyenek.
Szerintem nagyon sokatok el van tájolva kicsit, és irtózatosan túllihegitek a klubnak ezeket a fenenagy elvi értékeit is. Nekem például Guardiola néha már egész egyszerűen álszent, és ez az unszimpatikus.
Nem arról szól ez az egész, hogy a kisujjunkat se lehet mozdítani ha az nem valami nemes cél érdekében történik, hanem hogy ilyen apróságok ellenére is bőven mi vagyunk minden jónak és sportszerűnek a mintapéldányai, ami pályán és azon kívül történik.

Persze most sem várom, hogy egyetértsen bárki is. De nem véletlen kezdek teljesen felhagyni ennek az egész fórumnak a látogatásával, olyannyira nem létezik az emberek 90%ának a lényeglátása, hogy néha már 'fáj'.
a dolgok megítélése minden egyes júzer szuterén(:)) joga. ha úgy gondolod, ahogy leírtad, akkor viszont hiányolom a következetességet. mert, ha
-ugye, ha olvasunk murinnyótól egy kötsög nyilatkozatot, akkor le lehet szólni,
-ha ronaldo, vagy casillas visszapillantózik, 'pedro, who?'-zik, akkor azt véleményezhetjük
-ha pepe hozza a hentes énjét, akkor a legnagyobb természetességgel olthatjuk

ha ez így van, akkor most is legyek következetes, kritizáljak, ha van miért. és ezzel nem az a szándékom, h vizes lepedőt húzzak a klubra, hanem az, hogy lássam meg a saját kedvenceim hibáit is, ha már előszeretettel és tényleg jó eső érzéssel oltom a madridot.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.20. 10:23:37

Andris írta:Hiába vagyunk a világ legszerényebb és legsportszerűbb csapata
Pique:"Szerdán a ti királyotok kupáját fogjuk megnyerni!"
V.Valdes:„A Real győzelmeit fekete-fehérben vagy már színesben közvetítették?”
Rosell:„Öt nullás sikerre fogadok, csak hogy megmaradjunk a jó szokásnál”
Messi fejbe lövi 4 méterről erőből a madridi szurkolókat.
Busquets úton-útfélen fetreng a földön.
Alves is ugyanolyan alattomosan sunyi, mint Pepe.
Igen ez az idézettekre a legfőbb bizonyíték... :roll:


És erre most ne az legyen a reakció, hogy de bezzeg Cé is fetreng, Mou mit nyilatkozik blabla, hanem az, hogy nem kell itt hangoztatni, hogy "világ legszerényebb" csapata és hasonló baromságok, ha ugyanolyanok vagytok, mint a többi klub. Nálunk is van sok okádék dolog, nálatok is, másnál is...
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.20. 10:23:01

Andris írta:Hiába vagyunk a világ legszerényebb és legsportszerűbb csapata, a játékosaink nem szentek. Nem is lehet elvárni tőlük, hogy azok legyenek.

Na én ezt boncolgattam egy másik Fórumoldalon :?:
Egy madridistának....erre ott lyukadtunk ki hogy lerákosozta a 2 éves kisfiamat... na innentől kezdve senkitől nem várok semmit....Mintha Madridi lett volna 1941-ből.....
amugy Mesi esetét taglaltuk... és szentül hitte hogy Messi egy idióta vadállat, egy féreg, az ő szavaival élve... akiből előtört az igazi énje... elvakultság, vagy ostobaság????
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.20. 10:17:47

Andris írta: 2. a madridi játékosok jó része pályán hentes állat (állandóan), pályán és azon kívül pedig egyáltalán nem mutat akkora tiszteletet mások felé, mint pl a mi játékosaink, méghozzá közel sem

Én úgy gondolom, hogy teljesen természetes emberi viselkedés volna egy ilyen megnyilvánulás bárki részéről, pláne Piqué részéről aki egy huszonéves suhanc tipikusan.

Hiába vagyunk a világ legszerényebb és legsportszerűbb csapata, a játékosaink nem szentek. Nem is lehet elvárni tőlük, hogy azok legyenek.

Nem arról szól ez az egész, hogy a kisujjunkat se lehet mozdítani ha az nem valami nemes cél érdekében történik, hanem hogy ilyen apróságok ellenére is bőven mi vagyunk minden jónak és sportszerűnek a mintapéldányai, ami pályán és azon kívül történik.
Ezekkel a részekkel teljesen egyetértek! :wink: A másik meg ki tudja hogy ki és hogyan ferdítette el ezt az egész sztorit?! :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2011.04.20. 10:17:29

haszi írta:
"Szerdán a ti királyotok kupáját fogjuk megnyerni!"
Ha ilyeneket lehet mondani, nem értem miért nem indulnak külön bajnokságban? Lehet itt arcoskodni, csak épp annyi, hogy a mindenhol hangoztatott "Több, mint egy klub" szlogen így eléggé sántít, főleg amit most a Clasicok előtt, között leművelnek egyesek nálatok(Valdes, Rosell, Pique)... Azt ne is mondjam, hogy fordított esetekben média, szurkolók, játékosok mindenki a Madridot köpködné...
mert amikor mi voltunk lejjebb és ők nyertek, mindig legyőztek minket(volt ilyen a 2000-es évek elején) akkor sosem volt ilyen
Pontosan, mivel győzni is tudni kell, csak egyesekkel elszalad a ló...
nana! nehogy a végén még a realmadrid legyen a jedi tanács, akik a fair play eszközével próbálják legyőzni a velejéig romlott birodalmi elnyomókat :D

a rm nálam továbbra is abban a kategóriában van, ahova való és ahova tartozik!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.20. 10:10:43

hát kövezzetek meg, én nem látok ebben semmit.
Ha Messi kilövi a szurkolót a lelátón, akkor elgondolkozok, hogy mivan!? Azt is megmagyarázom magamnak, de azért csúnya dolog alapvetően.

Viszont hogy Piqué beszól 1-1 embernek a lelátón ésvagy a pályán?
1. a madridi közönség meglehetősen bunkó (volt most is)
2. a madridi játékosok jó része pályán hentes állat (állandóan), pályán és azon kívül pedig egyáltalán nem mutat akkora tiszteletet mások felé, mint pl a mi játékosaink, méghozzá közel sem
3. nyilván Piqué tősgyökeres katalán, ismerjük a spanyol katalán ellentétet minden oldalról már

Én úgy gondolom, hogy teljesen természetes emberi viselkedés volna egy ilyen megnyilvánulás bárki részéről, pláne Piqué részéről aki egy huszonéves suhanc tipikusan.

Hiába vagyunk a világ legszerényebb és legsportszerűbb csapata, a játékosaink nem szentek. Nem is lehet elvárni tőlük, hogy azok legyenek.
Szerintem nagyon sokatok el van tájolva kicsit, és irtózatosan túllihegitek a klubnak ezeket a fenenagy elvi értékeit is. Nekem például Guardiola néha már egész egyszerűen álszent, és ez az unszimpatikus.
Nem arról szól ez az egész, hogy a kisujjunkat se lehet mozdítani ha az nem valami nemes cél érdekében történik, hanem hogy ilyen apróságok ellenére is bőven mi vagyunk minden jónak és sportszerűnek a mintapéldányai, ami pályán és azon kívül történik.

Persze most sem várom, hogy egyetértsen bárki is. De nem véletlen kezdek teljesen felhagyni ennek az egész fórumnak a látogatásával, olyannyira nem létezik az emberek 90%ának a lényeglátása, hogy néha már 'fáj'.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.20. 10:02:39

Sajnos nem tartom ezt elképzelhetetlennek, de amíg a "spanyol sajtó" van megjelölve forrásként, addig nem vagyok hajlandó tényként se kezelni semmi ilyesmit. Pláne szerda reggel.
Válasz küldése