Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.05. 20:54:18

sörvirsli írta:...
Cristiano Ronaldót pedig hatalmas lelki trauma érte, amikor ezt a hírt olvasta az évezred második leghitelesebb lapjának választott El Confidencialban (a Punto Pelota győzött egyébként ezen a voksoláson), ezért több angol, spanyol és libanoni médium szerint is beajánlotta magát a Manchester Cityhez. Az angol klub vezetői érthető módon rendkívül örültek annak, hogy a portugál játékos megkereste őket, viszont kis gondolkodás után arra is rájöttek, hogy így kénytelenek lesznek megszabadulni Sergio Agüerótól, akinek a fizetése jelentős összegeket emészt fel. Így hát felajánlották az argentin támadót a Bayern Münchennek, ugyanis Pep Guardiola Agüero iránti imádata köztudott tény. A katalán mesternek a hírek szerint rendkívüli boldogságot okozott ez az ajánlat, így azon nyomban ki is adta Arjen Robben útját, aki rögtön felvette a kapcsolatot az FC Barcelona képviselőivel, és a tárgyalások olyan jól haladnak a Marca szerint, hogy a holland szélső akár már januárban csatlakozhat a katalánokhoz. Ezen viszont megsértődött Afellay, aki eddig a klub egyetlen holland játékosának megtisztelő szerepkörét élvezhette, úgyhogy bejelentette, hogy a Petropavloszk-Kamcsatszkij FC-ben folytatja pályafutását.

---

Nevetséges, hogy szóba hoznak ilyeneket...
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.12.05. 20:46:01

A nap híre: :mrgreen:

A spanyol sajtóban lábra kapott híresztelések szerint jövő nyáron szó eshet Lionel Messi fővárosba költözéséről. Az argentin labdarúgót ugyanis állítólag jelenlegi klubja, az FC Barcelona kiárusítaná, és természetesen csakis olyan dúsgazdag vevő jöhetne szóba, amilyen a real madrid.

Tény, maga lenne az igazi szenzáció, ha az eddig Madridban nem túlzottan kedvelt Messi átruccanna a madridhoz. Lapértesülések szerint a katalánok 150 millió eurót kérnek majd el a dél-amerikai kiválóságért, és ő persze menne is, hiszen a mostani éves 16 millió euró fizetése helyett húszmilliót kérne, amit persze feltehetően meg is adnának neki.

Igaz, Florentino Pérez, a Real Madrid klubigazgatója egyelőre csak Messi ügynökeivel tárgyalt, de nem mondott sem igent, sem nemet.

forrás: El Confidencial
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.12.05. 10:43:44

MQuC írta: A videó ismét szenzációs egyébként. Ami még megborzongatja a szőrt a hátamon, hogy milyen profi munka folyik egy klubnál, a leg apróbb részletekig vizsgálnak mindent. Mindenki vágyik rá szerintem, hogy ilyet átéljen. Gondolok most Messi rehabjára.
Nekem meg mindig az jut ilyen esetben az eszembe, mikor Buzánszky Jenő bácsi mesélte, hogy ők nem voltak másabbak, mint 1 átlagos magyar ember, csak annyi volt a különbség, hogy felismerték őket az utcán. Ugyanúgy dolgozniuk kellett (pl a 2 élő legenda vasutasok voltak), illetve sérülés esetén a megyei szinten is gyakori vizes flakonnal gyógyították őket, mármint a benne lévő "gyógyvízzel" :D Ilyen körülmények között is sz.rrá verték az összes országot, na mind1 :D

Messi gyógyuljon csak szépen, ha meg valami nem stimmel hát küldjön el valakit Mo-ra 1 kis gyógyvízért :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.05. 08:41:25

Köszönjük Blatternek és Platininek, az egész FIFa UEFA brigádnak az újabb díjat, amit odaajándékoztak MEssinek. :twisted:

A videó ismét szenzációs egyébként. Ami még megborzongatja a szőrt a hátamon, hogy milyen profi munka folyik egy klubnál, a leg apróbb részletekig vizsgálnak mindent. Mindenki vágyik rá szerintem, hogy ilyet átéljen. Gondolok most Messi rehabjára.

(Épp ezért furcsa mindig, ha olyat hall az ember, mint ami pl. az Akeem ügy hátterében zajlik.)

Na mindegy, cikáznak a gondolataim, szóval lezárom, mielőtt nagyon OFF lennék.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.12.04. 16:59:23

Kobe vs. Messi: The Selfie Shootout
http://www.youtube.com/watch?v=jhFqSlvbKAM" target="_blank
Szokásos jópofa kis reklám. :D

Ez meg a régebbi:
Kobe vs Messi: Legends on Board - Turkish Airlines
http://www.youtube.com/watch?v=ruav0KvQOOg" target="_blank
Kép
Kép
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.12.03. 18:33:32

A spanyol Labdarúgóliga hagyományos díjátadó gálán értékelte az elmúlt idény legjobb játékosait. Lionel Messi sorozatban ötödször kapta a bajnokság legjobbjának járó díjat, megelőzve Cristiano Ronaldot. 8)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.12.02. 17:12:22

Lionel Messi - Record Breaker :
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.11.28. 03:27:43

A világbajnokságra kijutott játékosok közt (egyértelműen) Messi a legértékesebb:
Jelenleg 139.6 millió euró az értéke
Ronaldo a 2. 104.2 millió euró
Neymar a 3. 67.4 millió euró
Iniesta a 7. 53.7 millió euró

forrás:sport.es
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.11.23. 16:58:57

Hát jobban is áll neki mit az öreganyám díványának kárpitját idéző rózsás öltönye. 8)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.11.23. 16:12:18

A közvetítésből kimaradt a késés miatt, de Leo bemutatta az új csukáját a meccs előtt :D
http://www.youtube.com/watch?v=zU_1MppatQc" target="_blank
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.11.23. 14:39:14

A Barca egyetlen bajnoki meccset sem veszített el az utóbbi 5 szezonban, amikor Messit nélkülöznie kellett. 17 meccsen 15 győzelem, 2 döntetlen. [opta]

Messi nélkül jobban megy. :mrgreen:

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 1535_n.jpg" target="_blank
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.11.22. 23:30:22

Jövő héten pedig robban a bomba, Messi jövőre az NBA-be igazol, hogy kipróbálja magát a profi kosárlabdában. Hagyjuk már ezt a sok kacsát, madrid, münchen? Ezerszer kijelentette, itt fog visszavonulni, sport tv pedig elindult a lejtőn ezzel a cikkel. Uborka szezonban nem születik ekkora őrültség mint ez...
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2013.11.22. 22:24:50

Kalap1988 írta: Off: Én VEB-re reagáltam és ő elsőre azt írta, hogy Messit akarják ezzel reklámozni ( azóta pontosított). Rá reagáltam, az ő hozzászólása szerint... Ennyi, ne haragudj, csak ezért vettem zokon, hogy nekimész másnak, amikor nem is azért írtam azt, amit. ...
OK, tiszta sor, spongyát rá! Részemről is fogadd a bocsánatkérésemet, ha marónak érezted a hangvételt, nem annak szántam. Peace! :)
Jose Carreras mondta, h két csapatnak szurkol: a Barcának és a Real ellenfelének. (by barca 1986) ;-)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.22. 20:53:41

hady írta:óóóóóóóó

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd" target="_blank ... ir-2296811
Azért az ilyen baromságok nálam rendesen ki tudják verni a biztosítékot... :x :x :x
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.11.22. 20:32:52

Maximum a Punto Pelota, meg hasonló színvonalú források szerint.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.22. 20:16:16

a cikkben annyi érdemlegeset találtam h neymarnak 17 millio az éves fizetése. ez komoly? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2013.11.22. 19:49:21

óóóóóóóó

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd" target="_blank ... ir-2296811
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.22. 18:11:41

Poszi írta:SportTV fészbukk oldalának mai gyöngyszeme:

Kérdéseink:
1. Szerintetek távozik jövő nyáron Messi?
2. Ha igen, melyik csapatban tudnátok elképzelni?

alatta cikk:
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2013/11/22" target="_blank ... i_tavozik6

Szégyen, hogy a sport tv is mekkora egy bulvár "majdnemmondtamhogymi" lett.
1. Igen.

2.
a) Real Madrid
b) Borussia Dortmund
c) Chelsea
d) Southampton
e) Északnyugat-Ulánbátor FC U21-es női C csapata

Ezzel a Gallardóval meg nem kell különösebben foglalkozni, ő írt arról tavaly nyáron, hogy Terry megy a Valenciába, arról, hogy Pep és Valdés megy a Citybe, satöbbi, satöbbi.

A Sport TV-vel szintén nem kell törődni. :D
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.11.22. 18:08:18

SportTV fészbukk oldalának mai gyöngyszeme:

Kérdéseink:
1. Szerintetek távozik jövő nyáron Messi?
2. Ha igen, melyik csapatban tudnátok elképzelni?

alatta cikk:
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2013/11/22 ... i_tavozik6" target="_blank

Szégyen, hogy a sport tv is mekkora egy bulvár "majdnemmondtamhogymi" lett.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.11.22. 15:59:29

Itt a csapattársak reakciója Messi Kukorica Jancsit idéző öltönyéről:

http://www.youtube.com/watch?v=WHc9eSXw-AA" target="_blank

Egy kis kiegészítés a sérülésével kapcsolatban:

Az El Mundo Deportivo c. lap cikke szerint Lionel Messi bal combjában egy hat centiméteres izomszakadás van, ez pedig lehetetlenné teszi azt, hogy az argentin az előzetesen saccolt 6-8 hetes kihagyásnál bármilyen módon előbb visszatérjen a pályára.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.11.22. 15:32:43

Atomot Nekik! írta:
Kalap1988 írta:Atomot Nekik! Ne könyörgömözzél légyszíves, mert én VEB-re reagáltam, nem azt fejtegettem, hogy ki reklámoz kit. ....
OFF: Ha figyelmesen elolvasd a saját hozzászólásod első bekezdését, amiben a azt taglalod, hogy Messi nem vmi huszadrangú tv műsor szereplője, akire úgy kell felhívni a figyelmet, akkor neked is lejön, hogy itt pontosan arról írtál, hogy Messinek(!) nem kell reklám. Mintha D@G Messit reklámozta volna és nem saját magát. Szóval mielőtt engem ekézel szövegértésből, olvasd el figyelmesen, mit is írtál.
ON:
Amúgy nem kell rögtön lebohócozni egy sztár öltözködését. Ettől sokkal "érdekesebb" dolgok is előfordulnak a pódiumokon/vörös szőnyegeken. Én biztos nem venném fel, de ez más lapra tartozik. Nem tudom hányan vannak itt, akik emlékeznek arra, hogy a 90-es években hány meg hány manager "pompázott" méregzöld meg püspöklila zakóban, nem csak Mo-n, hanem "ajrópában" is. Az öltözködésével Messi megadta a tiszteletet az esemény rangjának, és kellően konzervatív is volt. Volt benne egy kis polgárpukkasztás (a jelek szerint talált is :lol: ), hát Istenem, nagy ügy... :roll:
Off: Én VEB-re reagáltam és ő elsőre azt írta, hogy Messit akarják ezzel reklámozni ( azóta pontosított). Rá reagáltam, az ő hozzászólása szerint... Ennyi, ne haragudj, csak ezért vettem zokon, hogy nekimész másnak, amikor nem is azért írtam azt, amit. Az én szövegem szempontjából teljesen mindegy, hogy kit, vagy épp mit akarnak reklámozni, a lényeg az volt benne, hogy ízléstelen és nem ebbe a környezetbe való reklámnak tartom, főleg a tavalyi zakóját. Az idei sem volt szép, szó se róla, de egy fokkal jobb. Így érted, hogy miért kértem, hogy ne gyere nekem olyasmi miatt, ami egyébként tök mindegy abból a szempontból, amiről én beszélek? Remélem, megbántani sem akartalak és ezúton béküljünk is ki!
ON: Hát szerintem ezek a ruhák a bohóciskolába valók, de én túl konzervatív vagyok ehhez a világhoz, teljesen hányingerem van mindentől,ami a sztárvilághoz tartozik, ezért erről nem vitatkozom, mert felesleges lenne, nem is eldönthető vita...
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2013.11.22. 15:05:50

Kalap1988 írta:Atomot Nekik! Ne könyörgömözzél légyszíves, mert én VEB-re reagáltam, nem azt fejtegettem, hogy ki reklámoz kit. ....
OFF: Ha figyelmesen elolvasd a saját hozzászólásod első bekezdését, amiben a azt taglalod, hogy Messi nem vmi huszadrangú tv műsor szereplője, akire úgy kell felhívni a figyelmet, akkor neked is lejön, hogy itt pontosan arról írtál, hogy Messinek(!) nem kell reklám. Mintha D@G Messit reklámozta volna és nem saját magát. Szóval mielőtt engem ekézel szövegértésből, olvasd el figyelmesen, mit is írtál.
ON:
Amúgy nem kell rögtön lebohócozni egy sztár öltözködését. Ettől sokkal "érdekesebb" dolgok is előfordulnak a pódiumokon/vörös szőnyegeken. Én biztos nem venném fel, de ez más lapra tartozik. Nem tudom hányan vannak itt, akik emlékeznek arra, hogy a 90-es években hány meg hány manager "pompázott" méregzöld meg püspöklila zakóban, nem csak Mo-n, hanem "ajrópában" is. Az öltözködésével Messi megadta a tiszteletet az esemény rangjának, és kellően konzervatív is volt. Volt benne egy kis polgárpukkasztás (a jelek szerint talált is :lol: ), hát Istenem, nagy ügy... :roll:
Jose Carreras mondta, h két csapatnak szurkol: a Barcának és a Real ellenfelének. (by barca 1986) ;-)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.22. 10:42:58

félreértések elkerülése végett, természetesen nem messit kell reklámozni, hanem az öltönyt. bárhol ahol kép van az aranycipő átadásáról, vagy a leírásban, vagy a kommentek között szerepel hogy milyen ronda a zakó, de legfőképpen az, hogy DOLCE & GABBANA márkájú. ha ez egy sima fekete zakó lenne rajta, senki nem beszélne róla, így nem lenne reklám. olyan ez mint mikor vki értelmes teljesítménnyel akar kirukkolni a tömegből, aztán a sokadik próbálkozásként rájon, hogy ma már a hulyékre (vv béla meg ilyenek) vevők az emberek
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2013.11.22. 10:05:46

Atomot Nekik! Ne könyörgömözzél légyszíves, mert én VEB-re reagáltam, nem azt fejtegettem, hogy ki reklámoz kit. Ő pedig azt írta, hogy ez reklám, mert így mindenki "róla" beszél. Azaz Messiről. Erre válaszoltam, kéretik értően olvasni! Egyébiránt vica verza a dolog, de ha már itt tartunk, akkor szerintem igényességgel is reklámozhatnának, nézz körül, hogy a díjátadókon ki miben van, ettől sokkal normálisabb ruhában vannak világsztárok és nem csinálnak belőlük bohócot a megbízóik, meg a marketingesek... Attól még, hogy valaki hajlamos a csínytevésre, nem feltétlen öltözik úgy,mint egy idióta, és Messi a hétköznapokban nem is szokott extravagánsan öltözni... Márpedig ennek tükrében gyanítom, hogy nem sok köze van a karakteréhez....
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2013.11.22. 08:07:31

Kalap1988 írta:
visca el barca írta:
miihii írta:Szerencsétlen gyereket hihetetlen micsoda borzasztó cuccokba tudják bújtatni. Oké, h ez egy 5000 jurós D&G szerkó, de attól még ocsmány :oops: Bár a pöttyösnél még mindig sokkal szebb :lol:
ezt hivjak ugy hogy reklam. ha ráadnak egy sima fekete öltönyt, akkor a kutya nem beszélne róla

De ő nem egy tehetségtelen, 5-ik vonalbeli Budapest tv-és, Ezotv-és, vagy épp Nótatv-és műsorvezető, akire úgy kell felhívni a figyelmet, úgy kell reklámot teremteni neki, hogy beöltözteted idiótának :) Messiről akkor is beszélnek, ha normálisan, vagy épp feltűnően elegánsan van felöltözve, nem szorul rá erre az ocsmányságra... Bizonyára ezért csinálják, de ez esetben szerintem elhibázott, nem is illik a karakteréhez. Van akinél ez működik, nála szerintem nem.
Könyörgöm, nem Messit reklámozzák, hanem fordítva, Messi őket! Magukra hívják fel a figyelmet! Messi meg nem kevés pénzért vállalta, hogy abba gúnyába bújik, amit ők ráadnak. A már másik kérdés, hogy illik-e a karakteréhez. Szerintem pedig illik: Messi alapból csendes, visszahúzódó, de nem megy a szomszédba egy kis csínytevésért (gyerekkorában is ilyen volt), viccelődésért (pl. Agüeroval készült interjúja megvan?), csak nem ez tölti ki minden pillanatát, mint pl. Piqué-nek. Egyébként szerintem sem annyira gáz ez a jakó. :lol: =D>
Jose Carreras mondta, h két csapatnak szurkol: a Barcának és a Real ellenfelének. (by barca 1986) ;-)
Válasz küldése