Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 846
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2016.07.01. 14:18:23

visca el barca írta:
nagyatyesz írta:van még egy Vermalenünk, akiért imádkozom, hogy ne sérüljön meg a válogatottnál
imáid nem találtak meghallgatásra, két napja megsérült, ma nem is kezd :D
Ne má!!! Megint? Nem Verthongen sérült meg az EB-re? Verminátor csak eltiltott úgy hallottam.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.01. 14:06:52

nagyatyesz írta:van még egy Vermalenünk, akiért imádkozom, hogy ne sérüljön meg a válogatottnál
imáid nem találtak meghallgatásra, két napja megsérült, ma nem is kezd :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2016.07.01. 13:34:43

Én örülök az új srácnak, bár a nevét szokni kell még... :-)
Őszintén megvallva csak összefoglaló videókat láttam róla, az alapján pedig még engem is el lehetne adni valamelyik csapatba, szóval csak megérzéseimre hagyatkozhatok...erős, fiatal, tehetséges srác, és a jelenlegi piaci viszonyok között 25 nem sok érte. Pozitív, hogy ha beválik, akkor 2-3 évnél hosszabb ideig is lehet vele számolni.
A védelem kezd kész lenni, mivel jobbra Alves helyére biztosan nem veszünk senkit. Sokszor én is megszóltam a brazilt, de azért nagy űrt hagy maga után. Igaz tavaly Vidalt úgy hoztuk, hogy sokan már azt vizionálták, hogy kiszorítja Alvest, de minimum azt, hogy alapos küzdelemre készteti. Szóval a tehetség benne van, csak ugye valamiért LE mellőzte. Nyilván ha semmilyen szinten nem számolna vele, akkor elengedné, mert az árából hozhatna olyat is, akit emberszámba vesz. Tavalyhoz képest viszont van egy bizonyított Sergi Robertónk, aki szintén képes jobb védőt játszani. Bár nem lennék csalódott, ha hoznánk Vidal mellé egy klasszikus jobb oldali védőt, de ugye a piac szűk, a pénz kevés...
Középen Masc, Piqué maradt, sőt jött egy Umtiti is. Itt van még egy Vermalenünk, akiért imádkozom, hogy ne sérüljön meg a válogatottnál, jussanak minél tovább és hátha felveri egy kicsit a saját árát. De én őt adnám el Matyi helyett, mivel azért Verma ritkábban bevethető...
Balon meg ott van Alba és akár Umtit vagy Matyi is néhány meccsre.
A legjobb az lenne, ha egy univerzális, jobbon és balon is játszani tudó játékost tudnánk venni.
Amiben bízom, hogy Adriano és Douglas megy, valamint Verma is.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.07.01. 12:14:21

Nálam a védelem igy nézne ki
Vidal/Roberto/,Piqué/Mascherano/,Mascherano/Umtiti/,Alba/Umtiti/
Tehát nálam menne:
Douglas/vicc kategória/
Mathieu /idős,sérült/
Vermaelen /sérülékeny/
Adriáno/idős és csak a padot koptatja/
Az így felszabaduló bérköltség fedezné a sztárok fizetés igényét is.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2016.07.01. 10:25:56

Tobias88 írta:
Lehet vissza kéne hozni Krkicet, ő bevállalná a 4. szerepét :D :P
Jaj, mennyire megörvendeztetted a szívem ezzel a véleménnyel. :D köztudottan Bojan a kedvenc játékosom. Nem hiszem, hogy visszahoznák, de sokat fejlődött, főleg fizikálisan. A Stoke egyik húzó embere, most már inkább támadó középpályást játszik.
més que un club
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.07.01. 05:52:58

Csak azt figyelembe véve ítélhetjük meg az igazolásokat, hogy LE nem akar sok változást. Dani Alves sem az ő akaratából távozott. Bartrat viszont ő akarta Umtitire cserélni. Megtart egy sor olyan játékost, akit én szívesen elküldenék, de így világos, hogy a helyek foglallak. Ezért én csak fiataloknak örülnék, akik most nem zavarják LE köreit, viszont később akár húzó emberekké is fejlődhetnek.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.30. 20:39:55

palesz77 írta:
Bob_Marley írta:Azért speciel Bailly sokkal többet bizonyított mint Umtiti. EL-ben, spanyol bajnokság, válogatott.
Mondjuk azt is megemlíteném azért nála, hogy elég bizonytalan a gyerek, nagyon érződik még a tojáshéj a seggén. Én nem sok meccsen láttam, de a Pool ellen is nagyon bizonytalan volt sokszor, és emlékszem még más meccsről is nagy hibájára, csak nem rémlik kik ellen. Alapképességekre és fizikai adottságokra eszméletlenül piszokjó, de sok hibával játszott - bár tény, hogy statok alapján az előző szezonhoz képest javult -, ha meg ezt nem vetkőzi le, akkor nagyon könnyen egy David Luiz 2.0 lehet belőle. Simán benne van persze, hogy fejlődik fejben is, akkor top lehet a poszton, de egyelőre még csak egy tehetséges, de bizonytalan ifiről van szó, a sok játékperc ellenére is. Úgyhogy szerintem nem bizonyított többet mint Umtiti, még ha magasabb szinten is játszott - mert egyik se bizonyította még, hogy erre a szintre elég lenne.. :D
Azért nem értek egyet, mert te is írod, magasabb szinten tolta Bailly, s még ha a fiatalság dolgaival egyet is értek, de a teljesítményét jobban respektált szinten tudta hozni. Csapatán belül az egyik legtöbb tisztázás, blokk, jól hozza a párharcait. Sok minden igaz Umtitire is, de ettől még Bailly nem a francia bajnokságban csinálta ezeket, hanem a spanyol élcsapatban tudott kiemelkedni. Mert kiemelkedett, hiszen többen is akarták és bizonyította hogy simán jó egy spanyol szintre, az meg magasabb mint a francia. Bajnokságban is elég kevés gólt kaptak, szerintem jó igazolás volt, ahogy nekünk is egyébként Umtiti. Kellenek a fizikálisan erős emberek nekünk mindig.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.06.30. 19:57:34

visca el barca írta:
Nero. írta:Komoly, hogy elvertünk erre a noname mukira egy 30 millát
az még hagyján h noname, de milyen hülye neve van... umtiti... ilyen névvel nem lehet valaki jó játékos. jó, hogy nem ungabungának hívják....
Csak ugyanazt tudom mondani, mint tavaly ilyenkor Pedro elengedésénél. Előre kár vitatkozni, majd szezon végén kiderül hogy jó vagy rossz döntés volt e. Azért remélem egy jó 5-600 percet legalább játszik majd...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.06.30. 19:28:10

jó vétel lesz szerintem ez az Umtiti, így akkor középen meg is vagyunk, és üdítő, hogy balra is ki lehet dobni. mondjuk amiatt van egy kis hiányérzetem, hogy nagyjából azonos szinten lévő játékost mi 8 milkáért engedünk el, aztán venni meg 30ért veszünk, de mind1, ez van, ha jól játszik igazából nem fog érdekelni engem sem (szerk: ha meg 25 lesz végül, akkor főleg).

nálam még kéne egy jobbhátvéd, meg előre végre összekaparni valami csereembert, aztán meg is vagyunk. szívem szerint Turant is elengedném és helyette hoznék valakit, de ez nem létszükséglet, meg ugye lehet érvelni a maradása mellett is.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.30. 18:05:05

palesz77 írta:Nolito tuti nem jön, már City drukkerekkel fotózkodik, bármikor hivatalos lehet. Gameirot meg Sampaoli meg akarja tartani, úgyhogy max 40 millióért vehetjük meg, szerintem ő is felejtős.
Nolito nekem új, az szép akkor. Így viszont hogy lép Munir és Sandro, valaki pedig kellene. Deulofeu-t én nem tartom sokra, remélem nem ő lesz a 4. számú.

Lehet vissza kéne hozni Krkicet, ő bevállalná a 4. szerepét :D :P
94:39 6 - 1
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.30. 17:52:24

Tobias88 írta: Mióta számít az átigazolásnál az hogy szép? #-o :D

Hááát....Reklámszempontból elég fontos lehet, hogy Ribery vs Neymar külsővel rendelkezik.. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.30. 17:50:17

Tobias88 írta:Mióta számít az átigazolásnál az hogy szép? #-o :D
Szerintem az inkább egy "szép munka" féle szép akart lenni.. :D
Tobias88 írta:Azért ez is érdekes, hogy ilyen kevés pénz áll tényleg az igazolásokra és nem csak pletyka volt ez a szám. Ha azt nézzük hogy Umtiti 25, Denis 4, akkor marad még 31 millió, azaz jobbhátvéd érkezni nem fog Nolito|Gameiro miatt :cry:
Nolito tuti nem jön, már City drukkerekkel fotózkodik, bármikor hivatalos lehet. Gameirot meg Sampaoli meg akarja tartani, úgyhogy max 40 millióért vehetjük meg, szerintem ő is felejtős. Gabriel Jesust pletykálják még mindig nagyon, lehet húzunk egy váratlant vele, bár én ezt se hiszem, szerintem valaki olyan jön akiről eddig kevesebb szó volt.

Jobbhátvéd meg Vidal maradása esetén nem is kéne, SR-el ketten meg kell oldaniuk a posztot legalább télig, ha meg nagyon nem működik velük a csapat - őszitnén kétlem -, akkor akár télen is hozhatunk oda játékost.

És még mielőtt valaki felhozza, hogy Vidal kegyvesztett, ezért nem játszatja Lucho. LE nem egy hülye ember, ha nem adna neki esélyt, azt megmondaná most, lévén 2 db emberünk van - Vidallal együtt - a jh posztra. Ez nem Montoya és Bartra féle szitu, hogy elhiteti, hogy kell, közbe meg csak sokadik opciónak tartaná meg. Itt ha azt mondja, hogy számol vele, akkor tényleg számolnia is kell vele.. Vagy ha nem így van, akkor Lucho fejében komoly gondok vannak, de erre nem látok sok esélyt.. :D

Az meg külön érdekes nekem, hogy nem igazolunk még egy kh-et, pedig sok hír volt róla. Szerintem vagy Verma marad - erre kevés esélyt látok -, vagy néha feljön valaki a B-ből, mert oda meg baromi sok ember jött kh posztra, és Barto említette, hogy a B keretre is számít Lucho idén. Nem mintha kéne egyáltalán 5 ember arra a posztra, de láthattuk idén is, hogy Lucho így volt nyugodt..
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.30. 17:46:10

"A Lyonnal már megállapodtunk, 25 millió eurót fogunk fizetni a hátvéd játékjogának megszerzéséért, az egyezség nem tartalmaz feltételektől függő további összegeket."

25 millió változók nélkül?! Na az viszont tényleg jó vétel lehet =D>
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.30. 17:31:29

fanbarca írta:Én örülök Umtitinek, már hiányzott egy fekete játékos. Valahogy másképp mozognak, másképp játszanak, nézzétek csak meg Abidal mozgását. A munkabírásával nem lesz baj, fiatal, erős.. szép! =D> =D>
Mióta számít az átigazolásnál az hogy szép? #-o :D
94:39 6 - 1
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2016.06.30. 17:12:40

Tobias88 írta: Azért ez is érdekes, hogy ilyen kevés pénz áll tényleg az igazolásokra és nem csak pletyka volt ez a szám. Ha azt nézzük hogy Umtiti 25, Denis 4, akkor marad még 31 millió, azaz jobbhátvéd érkezni nem fog Nolito|Gameiro miatt :cry:
Ha belegondolunk, nem is baj, hogy nem akarnak többet költve adósságba belemenni. Tudjuk, hogy nagyon sok klub halmozott fel adósságot, ezt el akarják kerülni.
Plusz, jegyezzük fel, hogy a szerződéshosszabbításokkal is komoly fizetésemelések járnak (pl. Neymar 15 milkát fog kapni). :wink:

Én örülök Umtitinek, már hiányzott egy fekete játékos. Valahogy másképp mozognak, másképp játszanak, nézzétek csak meg Abidal mozgását. A munkabírásával nem lesz baj, fiatal, erős.. szép! =D> =D>
més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.30. 17:11:34

aki nagyon izgatott letölt egy-két lyon meccset és a nagy nyári pangásban megnézheti.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6729
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.06.30. 17:07:47

visca el barca írta:
Tromort77 írta:Jár a vezetőségnek a pacsi. Umtiti 25ért baromi jó vétel és örülhet mindenki, végre fiatal védőt igazoltunk.
hát nem tudom, 22 éves. mit gondoltok, meg fogja oldani 10 évre a posztot? 8 év múlva már 30 éves lesz....
Igazi hülye vagy :mrgreen: :D

Remélem játszik hétvégén a srác, nagyon kiváncsi vagyok rá, még a nevét sem hallottam eddig :)
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.30. 17:05:04

visca el barca írta:
Tromort77 írta:Jár a vezetőségnek a pacsi. Umtiti 25ért baromi jó vétel és örülhet mindenki, végre fiatal védőt igazoltunk.
hát nem tudom, 22 éves. mit gondoltok, meg fogja oldani 10 évre a posztot? 8 év múlva már 30 éves lesz....
Mascherano 32 éves... A 25 millió szerintem elfogadható ár. Végre nem 30 éves hátvédet vettünk kicsivel kevesebbért. Én örülök, szerintem drága se volt.

"Habár 38 millió eurós nyereséggel zártuk az idei gazdasági évet, alapvetően 60 millió eurót különítettünk el erre a célra, amit az esetleges játékoseladásokból befolyt összegek növelhetnek még."

Azért ez is érdekes, hogy ilyen kevés pénz áll tényleg az igazolásokra és nem csak pletyka volt ez a szám. Ha azt nézzük hogy Umtiti 25, Denis 4, akkor marad még 31 millió, azaz jobbhátvéd érkezni nem fog Nolito|Gameiro miatt :cry:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2016.06.30. 17:10:14-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.30. 16:20:21

Tromort77 írta:Jár a vezetőségnek a pacsi. Umtiti 25ért baromi jó vétel és örülhet mindenki, végre fiatal védőt igazoltunk.
hát nem tudom, 22 éves. mit gondoltok, meg fogja oldani 10 évre a posztot? 8 év múlva már 30 éves lesz....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2016.06.30. 16:07:05

Jár a vezetőségnek a pacsi. Umtiti 25ért baromi jó vétel és örülhet mindenki, végre fiatal védőt igazoltunk.

Bartomeu: In the last meetings we had we agreed that we would sign one central defender this summer, not two.

Bartomeu: "We count on Sergi Samper for the future, but he will be loaned out next season to keep growing."

VEB: Pont rossz embert találsz be ezzel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tromort77 2016.06.30. 16:57:16-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.30. 16:01:59

Bob_Marley írta:Azért speciel Bailly sokkal többet bizonyított mint Umtiti. EL-ben, spanyol bajnokság, válogatott.
Mondjuk azt is megemlíteném azért nála, hogy elég bizonytalan a gyerek, nagyon érződik még a tojáshéj a seggén. Én nem sok meccsen láttam, de a Pool ellen is nagyon bizonytalan volt sokszor, és emlékszem még más meccsről is nagy hibájára, csak nem rémlik kik ellen. Alapképességekre és fizikai adottságokra eszméletlenül piszokjó, de sok hibával játszott - bár tény, hogy statok alapján az előző szezonhoz képest javult -, ha meg ezt nem vetkőzi le, akkor nagyon könnyen egy David Luiz 2.0 lehet belőle. Simán benne van persze, hogy fejlődik fejben is, akkor top lehet a poszton, de egyelőre még csak egy tehetséges, de bizonytalan ifiről van szó, a sok játékperc ellenére is. Úgyhogy szerintem nem bizonyított többet mint Umtiti, még ha magasabb szinten is játszott - mert egyik se bizonyította még, hogy erre a szintre elég lenne.. :D
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.06.30. 15:48:53

Bob_Marley írta:Lehet rosszul emlékszek, de Bailly azért is volt ennyi, mert kivásárolták. Szóval nem átigazoláson ment a vita, hanem jöttek, láttak, megkérdezték mennyi az annyi és letették az asztalra. :D
Jogos, de nem változtat azon, hogy 40 millió euróba került és útmutató lehet a továbbiakra. :twisted:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.30. 15:33:45

Lehet rosszul emlékszek, de Bailly azért is volt ennyi, mert kivásárolták. Szóval nem átigazoláson ment a vita, hanem jöttek, láttak, megkérdezték mennyi az annyi és letették az asztalra. :D
Kép
Kép
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.06.30. 15:29:13

Bob_Marley írta:Azért speciel Bailly sokkal többet bizonyított mint Umtiti. EL-ben, spanyol bajnokság, válogatott. Ettől Umtiti messze van azért, s én is drágának tartom. 20 körül volt először, szerintem akörül volt a realitás is.
Igazad van, többet tett le az asztalra, innen eredhet a 10 millió eurós különbség. Ettől függetlenül jól példázza a piac alakulását és magyarázatot ad arra, hogy miért kerül ennyi pénzbe egy sajtó által dicsért fiatal tehetség. Sajnos az árak elszabadultak, aminek több kiváltó oka van, de abban biztos vagyok, hogy a következő években nem azt fogjuk mondani, hogy Umtiti drága volt, hanem visszasírjuk azt, amikor egy tehetséges középhátvéd 30 millió euróba került viszonylagos kockázattal.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.30. 15:19:54

Petr írta:A mai fociban 30 millió semmi. Nézd meg az árakat, ilyen Bailly-félékért fizetnek középcsapatok 40 milliókat. Amennyiben beválik remek befektetés, de ha nem, akkor a jelenlegi piacon ez minimális kockázat. Valamiért én bízom benne, majd meglátjuk. Ne írjuk le előre, mindenképpen kell a frissítés, legfeljebb beválik :).
Azért speciel Bailly sokkal többet bizonyított mint Umtiti. EL-ben, spanyol bajnokság, válogatott. Ettől Umtiti messze van azért, s én is drágának tartom. 20 körül volt először, szerintem akörül volt a realitás is. Sajnos megint belekerültünk a slamasztikába és egy tízessel több lesz. :D Én is jónak tartom, meg kellenek a franciák. :D
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése