Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.10. 10:31:02

mezenga írta:Abramovics úgyis válik, viszi az asszony a pénzt. Hátha.
:lol: :lol: :lol: :lol:

már megint? ez a lúzer kb 5-6-7 évvel ezelőtt is elvált már egyszer, akkor is lehúzták mint a hülyét :lol: én nem tudom, ezek a gazdagok tényleg ennyire hülyék h nem képesek házassági szerződést íratni? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.08.10. 10:26:13

visca el barca írta:

bizalmatlansági indítványból nem tudom mi lesz, a culékat nem ismerem, hogy sztárlázban égnek, vagy beérik annyival mint Bob, hogy hűdesokpénzünkvan. remélem előbbi és eltakarítják innen ezt a nulla sleppet.
pont így gondolom, hogy a statisztika szép dolog, csak kitörölhetjük vele...
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2017.08.10. 10:24:22

Ezt nem értem miért hajszolják őket ennyire, közben mások iránt is érdeklődhetnének mert így csak pofára esés lesz. Szerintem kézenfekvő megoldás Alexis Sanchez és Özil is az Arsenalból. Mindkettő szerződése jövőre lejár (ha jól tudom egyik sem hosszabbított még), Blben nem indulnak, 100-120ból hozhatóak mindketten. A többi meg mehetne stadionra.
Vagy én a Chelseaből Hazardot szeretném a legjobban, ő egy kész játékos. 26 éves még csak. Évek óta a Premier Leagueben bizonyít. Abramovics úgyis válik, viszi az asszony a pénzt. Hátha.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.10. 10:18:03

hagyni kell a francba az egészet. coutinhot is, dembelét is, serit is.

én már akkor is elégedett leszek ha az arda, munir, veramelen, douglas, rafinha, DS pakktól megszabadulunk (AG ugye nem eladó). előre megpróbálnék még hozni vkit, inaki williamsre gondoltam, elég szimpatikus gyerek, hátha lehetne belőle vki, de ahogy látom neki is 50 milliós kisárlási ára van...

ts/cillessen
semedo/vidal/piq/masch/marlon/umtiti/alba/digne
rakéta/busi/ini/AG/SR/alena/samper
messi/lajos/pákó/dölöfu/?

ezzel kell nekivágni a szezonnak és bízni valverdében, de főleg messiben, hogy lesz kedve idén focizni. aztán ez vagy elég lesz vagy nem.

bizalmatlansági indítványból nem tudom mi lesz, a culékat nem ismerem, hogy sztárlázban égnek, vagy beérik annyival mint Bob, hogy hűdesokpénzünkvan. remélem előbbi és eltakarítják innen ezt a nulla sleppet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.10. 10:13:27

Feast4 írta:
Cestus írta:El kellene felejteni ezt a Coutinhot. Vannak más CM-ek is, akikkel tehermentesíthetjük Iniestát...
Ezzel egyet értek csal mondj egyet aki mozdítható.
Goretzka, Matuidi, Rabiot. Utóbbi kettő egyikét Neymar árán felül elkérhettük volna, a PSG jobban járt volna, mint így.

Amúgy meg ha Bartoék nagyon akarnak, belenyúlhatnak mélyen a zsebükbe is a két sztárért. 150+150 = 300 milliónk van jelenleg.

+mégegy opció: Lemar. Ő sem CM, hanem szélső középpályás/támadó kp./szélső. De a hírek szerint nem áll tőle sem messzebb a nyolcas, mint Coutinho-tól. Vele hírbe is hoztak minket amúgy.
miro. írta:]Én az eleje óta ezt érzem. Nem is értem miért akarjátok Ini helyére.
Szerintem Ő Neymar posztja.
Gyors,jól lő,tud 1-1ezni,a végén hasznosabb szvsz ahol nagyobb a kreatív szabadság.
Igen, emiatt érdekes lesz, ha végül 150-ért hozzuk el, és nem az eredeti posztján fogjuk játszatni. Én örülni fogok, ha jön, de nem életbiztosítás azért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2017.08.10. 10:19:13-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.10. 10:11:22

Cestus írta: A srác ráadásul alapból támadó középpályás/szélső, még ha el is tud esetleg játszani nyolcasként is.
Én az eleje óta ezt érzem. Nem is értem miért akarjátok Ini helyére.
Szerintem Ő Neymar posztja.
Gyors,jól lő,tud 1-1ezni,a végén hasznosabb szvsz ahol nagyobb a kreatív szabadság.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.08.10. 10:09:41

Cestus írta:El kellene felejteni ezt a Coutinhot. Vannak más CM-ek is, akikkel tehermentesíthetjük Iniestát...
Ezzel egyet értek csal mondj egyet aki mozdítható.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.10. 10:07:54

barcami írta:Moneymar' nem lehet viszonyítási pont.
Jól lőtték be azt az árat (miután tavaly már nyilvánvaló volt, hogy elmegy), amit kifizethetnek érte alku nélkül.
De ha ennyire tudták előre, miért nem készültek fel, és miért nem villantottunk már az első 1-2 hónapban utódot? Iniesta posztjáról nem is beszélve...

Komolyan nem tudom elhinni hogy szinte minden nagy klub képes megoldani a szükséges igazolásokat, erre PONT az egyik legsikeresebb klub nem képes...A játékosoknak kb tömegesével kéne állni a Barca kapujánál ideális esetben, és tolongani hogy egy ilyen csapatba FIX kezdő helyre jöhessenek, mert itt 2 komoly hely is kiadó, melyik sztárcsapatban van jelenleg ilyen lehetőség?

Erre semmi, még lasszóval sem képesek berángatni a játékosokat a klubba, mintha épp most zuhantunk volna le a spanyol másodosztályba...

Nem feltétlen kell sztárigazolás, olyan kell aki megüti a szintet és kész, felőlem jöhet ingyen is ha képes olyan szintet nyújtani.
Ha meg nincs ilyen, akkor ki kell fizetni egy sztárjátékost, és kész, nem kéne már ilyenkor skótoskodni, ha komolyan akarjuk gondolni a kupákat, és bajnokságot esetleg BL-t nyerni...


Bicskanyitogató amit csinálnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2017.08.10. 10:09:50-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.10. 10:04:13

El kellene felejteni ezt a Coutinhot. Vannak más CM-ek is, akikkel tehermentesíthetjük Iniestát. Nem aranylabda-jelöltről van szó, hogy 150 milliót kelljen érte fizetni. A srác ráadásul alapból támadó középpályás/szélső, még ha el is tud esetleg játszani nyolcasként is.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2017.08.10. 09:59:30

Kovbal88 írta:...

Nem vicc egyáltalán, ha magasabb és veri az asztalt, hogy menni akar meg bojkottálja magát, eladják 80-100 között, vagy a Barcát ismerve még ingyen is. Mert akkor megspóroljuk a fizetését és az milyen jó nekünk.

Ez már így is egy nagyon magas összeg, nem ér ennyit Neymar, se Pogba, se Bale. Egyedül Ronaldo azért ő rekordokat dönt Madridban. Míg a többiek láthattuk, ki se emelkednek igazán a mezőnyből. Neymar is nálunk meg se közelítette Ronaldhinho-t. Szóval, hiába lett volna magasabb a kivásárlási ára nem fizetik ki, úgyis ment volna. Csoda, hogy ezt is kifizették.
Verheti nyugodtan az asztalt egy 500 milliós kivásárlási ár mellett ha a csapat azt mondja, hogy nem eleadó, maximum ha leteszitek a kivásárlási árát, akkor Neymar csak duzzoghat a padon. Nekünk csapategységben persze nem a legjobb ha az egyik játékosunk duzzog, de biztos vagyok benne, hogy beállt volna a sorba, mert jövőre VB.

Szóval a vezetőséget az első pillanatban lehet hibáztatni az alacsony kivásárlási árak meghatározásánál. Simán lehetne olyan üzeltpolitikát folytatni mint amit a Real tesz meg.

Ez az átigazolás viszont nem varrható a vezetőség nyakába teljes mértékben, mert őfelsége a herceg menni akart, és az udvartartásban már nem akart részt venni. Ő király akar lenni.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2017.08.10. 09:58:22

Moneymar' nem lehet viszonyítási pont.
Jól lőtték be azt az árat (miután tavaly már nyilvánvaló volt, hogy elmegy), amit kifizethetnek érte alku nélkül.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.10. 09:57:49

Képzeljétek el a 2014-15-ös szezont Rakitic és Suarez kulcsszerepe nélkül...Na várhatóan olyan lesz ez a szezon.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.08.10. 09:56:56

Palesz irta:
Itt afölött a tény fölött szép csendben átsiklotok sokszor, hogy mellette van egy Isco-Kroos-Modric trió, akik minden hiányosságát feledtetik a pályán kb, olyan szinten zseniális triót alkotnak. Rakd be Gomes és Rakitic közé, egész más lenne a megítélése..

Lehet odaszúrogatni azoknak, akiknek egy Barcában fontos a kreativitás és a játékintelligencia egy középső középpályástól, de semmivel nem jobb az, ha ezeket a tulajdonságokat félvállról veszi valaki. Mutassatok már egy olyan sikeres csapatot, aki a miénkhez hasonló játékot tudott úgy játszani, hogy nem volt egy minőségi támadó szellemű középpályása sem. Nekünk ez egyedül Ini jelenleg, aki ha szerencsések vagyunk 25-30 meccset fog tudni játszani jövőre jó eséllyel, lehet annyit se.

Itt volt egész évben a Gomes, Rakitic, Arda trió pl, pont azok a profilok vegyítve amire vágynak itt rengetegen, erő, magasság, akarat, aztán egyik annyira rossz volt a középpályán, hogy csak támadóként használatuk végül, másik kettővel meg büntetni lehetett volna, amikor együtt játszottak.

Azt meg én speciel nagyon remélem, hogy a sikereket hozó filozófiát nem fogjuk elhagyni a rövidtávú eredmények érdekében.. Még mielőtt valaki felhozná a stílusváltást.
Az a baj, hogy sokaknak csak a kreativitás és a játékintelligencia a fontos, és semmi más. Akárki akármit ir, mindig ez jön elő, ez is az egyik divat itt a fórumon.
Igen, a Madridnál van egy Modric-Kroos Casemiro előtt, ezzel egyezek, viszont nem birod ugyanúgy nézni a 2 csapatot, mert nálunk Busquets helye megkérdőjelezhetetlen. Talán ott van példának a Classico, mikor Messi nélkül nagyon megvertük őket, akkor csak annyi hibája volt Zidane-nak, hogy nem merte játszatni Casemirot, helyette berakta Iscot, mert ugye a kreativitás fontos. Ha jól emlékszem, attól a meccstől fogva kirobbanthatatlan a brazil.
Én nem azt várom el,hogy 3 mozambiki néger szaladgáljon a középpályánkon. Én azt várom el, hogy legyen 1 játékos, akinek a fő profilja a labda elvétele, és nem a táncoltatása.
Jelöltekről:
Hiába mondod, hogy Coutinho-Dembele ára 100+, attól én még baromi soknak tartom. Persze most mindenki minket szeretne lehúzni, mert eladtuk az egyik legnagyobb sztárunkat, de attól függetlenül ostobaságnak tartom, hogy ennyit akarunk kiadni tehetségekért. Coutinho talán már nem csak tehetség, de nekem róla mindig az rémlik, hogy lesérül 2 fücsomóban is.
Persze, nem feltétlenül kell feladnunk a stilusunkat, bár nem ugyanazt játszottuk már LE idejében se, mint előtte, mégse beszélt senki sem az MSN büvöletében arról, hogy jajj ,szegény Barca, feladta a stilusát.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.10. 09:46:58

mess2009 írta:
csabimo írta:
recrea írta:b
Amiben a vezetöseg hibazott az a nevetseges kivasarlasi ár volt, nem csak nala hanem több emberkénél.. Ha Gomes 150 akkor Ney 222 vicc..

Azért arra kivancsi lennék, ha nincs ez a 222 kivasarlasi ár, és targyalni kell meg alkudozni, mennyit kaptunk volna érte, ha veri az asztalt hogy parizsba akar menni!!
Lehet hogy ennyit sem..
az a kivásárlási ár nyilván kemény alku eredménye volt, Ney. papa ugyanis már tavaly is tárgyalásban volt a PSG.-vel! az ilyesmi nem egyoldalú óhaj...tudom, Pérez megcsinálhatta CR.-ékkel de ott nyilván más alku folyt, ha Bartoék tovább keménykedtek volna v.színű már tavaly elmegy....
Nem vicc egyáltalán, ha magasabb és veri az asztalt, hogy menni akar meg bojkottálja magát, eladják 80-100 között, vagy a Barcát ismerve még ingyen is. Mert akkor megspóroljuk a fizetését és az milyen jó nekünk.

Ez már így is egy nagyon magas összeg, nem ér ennyit Neymar, se Pogba, se Bale. Egyedül Ronaldo azért ő rekordokat dönt Madridban. Míg a többiek láthattuk, ki se emelkednek igazán a mezőnyből. Neymar is nálunk meg se közelítette Ronaldhinho-t. Szóval, hiába lett volna magasabb a kivásárlási ára nem fizetik ki, úgyis ment volna. Csoda, hogy ezt is kifizették.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.10. 09:45:43

zknym írta:talán a legjobb igazolás az lenne, ha megszereznénk a dortmund játékosmegfigyelőjét, elég jól intézik a tehetségek felkutatását. persze erre az évre ez már nem segítene, de hosszú távon igen :lol:
Akkor már jöhetne az egész bagázs is... :lol:

Sokra mennénk a jó tanácsokkal, ha Bartoék olyanokat lépnének, mint anno azt hogy Asensiot nem igazoljuk le mert Douglasra kellett a pénz.


Közben a hírek szerint(forrást minek, már egy kutya az összes..) 85+15-öt ajánlottunk és azt is visszadobták... Bénáznak itt 80millió+25 kecske, 3 tehenes ajánlatokkal ,mintha június eleje lenne, és nem tudná mindenki hogy 220+ van a zsebben, ha meg már 220, ezeknek inkább áramot kéne vezetniük mint a Barcát :twisted:

Szánalmas hogy egy Barca szintű embert nem képesek hozni mikor égető kérdés lenne...Mintha olasz 7-edikek lennénk, és úgy akarnánk embereket csábítani, erre az egyik legsikeresebb klubba FIX KEZDŐ ajánlattal nem képesek hozni...


Kifutunk az időből, már javában megy a felkészülés, mindjárt szezon, nem jöttek rá hogy ha a beígért játékosokat nem sikerült 2 hónap alatt megszerezni akkor nem az utolsó 2 hétben kéne alkudozni? Dobjanak oda egy nagyobb összeget és hozzunk már valami értelmes embert, ha nem így lesz akkor újabb sikertelen szezonunk lesz 90%-ban, és ez a vezetőség lelkén fog száradni.
Már ha érdekli még őket, őszintén ez is kétséges már.

Nálam már nagyon rég betelt a pohár a vezetőség kapcsán, ezt csak tetőzi az idei nyár, ahol nem tudunk normális embert hozni 1 égető pozícióra, konkrétan Iniesta helyére.

MSN volt a gyilkos fegyverünk, mindig azt mondtuk hogy amíg ez a 3-mas van elöl addig megoldják a dolgot, de folyamatosan gyengül a csapat, és még Neymar is elment, nagyon optimistának kell lenni ahhoz, hogy valaki szerint ebből valami sikeres szezon süljön ki.

Ide talán a legjobb edző sem biztos hogy elég lenne, amikor 2 kulcsposzt is több sebből vérzik, papíron jól néz ki hogy ott van Iniesta, aki hatalmas mágus, de idén bírni fogja kb 20 meccsre max sajnos..

Majd szenvedünk Denisékkel ha Iniesta kidől hónapokra vagy formán kívül lesz, aztán nem értjük hogy miért áraznak be minket a BL-ben, míg a RM miért halmoz sikert sikerre, szép lesz...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2017.08.10. 09:56:02-kor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.08.10. 09:38:56

csabimo írta:
recrea írta:b
Amiben a vezetöseg hibazott az a nevetseges kivasarlasi ár volt, nem csak nala hanem több emberkénél.. Ha Gomes 150 akkor Ney 222 vicc..

Azért arra kivancsi lennék, ha nincs ez a 222 kivasarlasi ár, és targyalni kell meg alkudozni, mennyit kaptunk volna érte, ha veri az asztalt hogy parizsba akar menni!!
Lehet hogy ennyit sem..
az a kivásárlási ár nyilván kemény alku eredménye volt, Ney. papa ugyanis már tavaly is tárgyalásban volt a PSG.-vel! az ilyesmi nem egyoldalú óhaj...tudom, Pérez megcsinálhatta CR.-ékkel de ott nyilván más alku folyt, ha Bartoék tovább keménykedtek volna v.színű már tavaly elmegy....
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.10. 09:29:20

BarcafanTomee írta:Nem véletlen, hogy még mindig nem írta alá a szerződését Messi.
már rég aláírta.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.10. 09:17:07

talán a legjobb igazolás az lenne, ha megszereznénk a dortmund játékosmegfigyelőjét, elég jól intézik a tehetségek felkutatását. persze erre az évre ez már nem segítene, de hosszú távon igen :lol:
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.08.10. 09:11:21

recrea írta:Összefoglalva, olyan játékosokat üldözünk, akik rohadt drágák, azt kifizetni nem tudjuk/akarjuk, a klubjuk nem akarja elengedni és igazából ők se akarnak eljönni onnan.

Én eddig sokszor védtem a vezetőséget, de a világ balgasága volt elherdálni a brazilt, nekem senki nem magyarázza meg, h ez jó üzlet volt.
Többen irjátok hogy a vezetöség elherdálta meg nem volt jó üzlet Neymar eladása! Mégis mit tudtak tenni ha kivásárolta magát??! Reménykedni meg marasztalni és aszisztálni az egészhez. Ne ugy legyen már az egész beállitva mintha a Barcelona akarta volna eladni, mert a csavo adta el saját magát..
Amiben a vezetöseg hibazott az a nevetseges kivasarlasi ár volt, nem csak nala hanem több emberkénél.. Ha Gomes 150 akkor Ney 222 vicc..

Azért arra kivancsi lennék, ha nincs ez a 222 kivasarlasi ár, és targyalni kell meg alkudozni, mennyit kaptunk volna érte, ha veri az asztalt hogy parizsba akar menni!!
Lehet hogy ennyit sem..
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.10. 09:11:12

nagyatyesz írta: TS/Cil - Alba/Digne, Piqué/Marlon, Umtiti/Masc, Vidal/Semedo - Rakitic/SR, Busi/Samper, Ini/Gomes - Messi/Denis, Suarez/Paco, Deu/.
Ez nem ugyanaz a középpálya amivel tavaly kipukkadtunk a bajnokságban es lerobbantunk a BLben es mindezt Neymarral ?
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.10. 09:03:45

Varatrix írta:Amúgy iszonyatosan érdekelne hogy, a csapat ilyenkor érzi a feszültséget, vagy inkább adott esetben egy csere játékos még ürül is neki hátha előtérbe kerül így?
Messiék tuti nem boldogok, ők a lehető legversenyképesebb csapatot szeretnék, és Neymar távozásával csak gyengültünk. Nem véletlen, hogy még mindig nem írta alá a szerződését Messi. Viszont ahogy mondod, a cserék, mondjuk Deu, Munir, Paco, Arda tuti örülnek mert lehet majd többet játszanak. A szezon elején már biztos. A csapatnak meg biztos nem tesz jót, nincs idő összeérniük.

A megbomlott MSN-ből még jól is kijöhetnénk, hogy újból csapatként legyünk erősek és ne az elő lévő 3asban bízzunk, de sajnos nem erre haladunk.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.08.10. 08:57:58

Én továbbra is azt mondom, hogy fogunk igazolni, de sajnos horror áron egyrészt a piac miatt, másrészt mert Barto tudja, hogy neki befellegzett, ha nem hoz legalább egy igazolást. A többi elmaradását rá tudja fogni a piacra, de egyet villantani kell. Amúgy Bartot ismerve Robert repülni fog még a bizalmatlansági indítvány előtt, mivel neki kell egy felelős, mint amilyen volt korábban Zubi is.
Ami engem jobban zavar még a vásárlás elmaradásánál is, az a felesleges játékosok sikertelen elpasszolása. Nyilván EV-nél mindenki tiszta lappal indult, de azért nem gondolám, hogy egy Douglas komolyan gondolta, hogy villantani fog. Én Ardát is nagyon küldeném. Ő ugyan tud jó is játszani, de az eddig látottak alapján nem nagyon akar. Ha nem jön középre senki remélem Samper is marad, és bízhatunk abban, hogy ő, SR és Gomes robbant egyet.
Jelenlegi keretből kb ez amink van:
TS/Cil - Alba/Digne, Piqué/Marlon, Umtiti/Masc, Vidal/Semedo - Rakitic/SR, Busi/Samper, Ini/Gomes - Messi/Denis, Suarez/Paco, Deu/Munir

Rafinha menni akar, Dougls és Verma nem ide való, Arda meg belustult.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.10. 08:55:42

nevetséges ez az egész. tőlünk kivásárolják a játékosokat emiatt az idióta elengedési záradék miatt, meg a vezetőség miatt, akik nem bírtak normális árakat meghatározni, mi meg szenvedünk ilyen Dembelékért, mert Németországban mondhatják, hogy bocs nem. hatalmas nagy baromság ez a záradék, de amilyen amatőrizmusról tanúbizonyságot tesz most a vezetés, az se semmi.

amíg a felsőbb körökben nem lesz egy nagyobb vérátömlesztés, nagy diadalmenetekre nem lehet számítani szerintem. ez a Fernandezt sem értem h mi a brének kell oda, máshol megmondja az edző h kit akar a csapatában tudni és ha van rá pénz megveszik, itt meg most is az van h közölte Valverde h kell neki Martínez, de a vezetés "eláll" a leigazolásától. így nehéz egy edzőnek, hogy a kulcsemberedet elherdálják, akit meg akarnál, azt nem veszik meg, de cserébe az egész nyár arról szól h hajszolják az épp felhypolt világsztárt, hogy a culék előtt megmeneküljenek. de ebben a projektben is csak bohócok sikerül magukból csinálni. szomorú.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2017.08.10. 09:01:38-kor.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.10. 08:50:52

Annyira lezüllött a hangulatom hogy most már beérem egy darab igazolással aki Neymar posztjára jön.

Kp-n kapja meg a bizalmat roberto.

A jobbost viszi Semedo és Vidal.

Előrébb nem vagyunk. De legalább hátrább...

Már esköszöm azt sem bánom ki jön, csak jöjjön, csináljanak legalább úgy mintha érdekelné őket mi lesz a csapattal. Nézzenek körül a paicon kinek olyan a kivásárlási ára hogy, ki tudják fizetni, sé tudják le.

Amúgy iszonyatosan érdekelne hogy, a csapat ilyenkor érzi a feszültséget, vagy inkább adott esetben egy csere játékos még ürül is neki hátha előtérbe kerül így?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.08.10. 08:23:50

Samper írta:Kinek a távozása segítene a csapaton?

-Douglas

-Arda Turan

-Robert Fernandez

-Josep Maria Bartomeu
Tőlem mind mehet, csak Douglast tartsuk meg kabalának. :mrgreen:
Válasz küldése