Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.11. 11:43:38

Valahogy úgy vagyok már ezzel az átigazolási időszakkal, hogy elfogadnék egy Griezmannt, Thiago-t, Rabiot-t, de ha ezek közül egyik sem jön össze, csak pár noname fiatal, az sem akkora tragédia. A Robi, Piqué, Umtiti, Alba - Rakitic, Busquets - Dembélé, Messi, Coutinho - Suárez egyébként egy teljesen jó kezdő (hogy a pad is teljesen jó lesz-e, az jelenleg lutri), és bár sikertelennek fogom gondolni ezt a nyarat, ha nem jön össze valami komolyabb név a lehetőségek ellenére, de attól még jövőre jó lehet ez a csapat. Azért persze remélem, hogy valami komolyabb játékos jön, fejlődni mindig van hova.

Szerk.: Dulifuli :arrow: Watford offisöl, 13+4 M, a későbbi transzfereiből bejövő pénzből pedig százalékos részesedés.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.11. 11:28:05

Tobias88 írta:
visca el barca írta:csak azt nem értem, ha semmit nem tudsz erről a de jong gyerekről, akkor minek fikázod? :D

egyébként az ajax megmondta, hogy nem eladó.
Szerintem inkább a vezetőséget fikáztam, nem őt ;)
Idén az lenne a legnagyobb igazolásunk ha kitennénk vagy 6 embert és igazolnánk helyükre két olyan játékost aki játszik is és nem ugyan annak a 11 embernek kell végigjátszania a szezont a fontos meccseken.
Ezért lenne jó Thiago, ő legalább nagyobb eséllyel lehetne érdemi tagja a csapatnak, mint az előbb felsorolt embereknek.
Csak megtalálná Ernő a helyét a csapatban, legalább nem lenne kifacsarva a csapat tavaszra.
Még mindig nincs értelmes cserénk középpályára, ráadásul Iniesta is elment.


Ha odaát meg tudták oldani hogy Kovacic és Isco szintet tartsanak egy Kroos-Modric-Casemiro középpálya mögött, akkor talán mi is megoldhatnánk.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.11. 11:11:31

Tobias88 írta:Nem is hallottam még erről a De Jong gyerekről, bár nem figyelem a Holland bajnokságot, de eléggé Gomes érzésem van. Már igy is jön Arthur valamikor és továbbra is itt van a Rafinha, Denis, Gomes, Vidal, Alcacer, Deulofeu. Előbb nem a felesleges játékosokat kellene kiszórni?

Eközben van két értékelhető középhátvédünk, mert Vermaelen mindig lesérül, Mina meg lassabb mint Busquets. Értem én hogy Griezmann 100 millióért nagyon olcsó, De Jong nagy tehetség, Arthur már több mint tehetség, szivesen látnám őket a csapatban, de úgy nem hogy nem veszünk legalább egy értelmes középhátvédet. Elvileg ugye nincs sok pénze a klubnak, azt a 30-40 milliót talán nem De Jongra kellene költeni.
Deulofeu megy, meg Marlon. Rafinha, Gomes, Vidal eladólistán. Denis marad. Alcácer kérdéses, ha Griezmann összejön és ezzel Dembélé padossá avanzsál, Pacotól is meg kellene válni szerintem. Ha Grízli nem jön, Paco maradhat akár. Munirral hosszabbítani akarunk, hogy drágábban el tudjuk adni. Digne után a bajorok érdeklődnek. Mina szintén megy, nem kell Ernőnek. Szóval az eladások haladnának, maximum béna a klub ilyen téren, de úgy 30 M-t két játékosból összeszedünk lassan, ha lehet hinni a híreknek.

Ez a Griezmann-ügy meg érdekes, madridi oldalról most már az jön, hogy maradna, meg rengeteg francia és katalán újságíró is ezt gondolja. Viszont továbbra is úgy tűnik, hogy a vezetőségünk vakon hisz a francia leigazolásában, Messi is elég jókat mondott róla (kérdésekre válaszolva persze). Viszont a Mundo és a Sport egy ideje nem okádja a pletykákat vele kapcsolatban, ez megint inkább azt erősíti, hogy maradna.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2018.06.11. 10:42:51

visca el barca írta:csak azt nem értem, ha semmit nem tudsz erről a de jong gyerekről, akkor minek fikázod? :D

egyébként az ajax megmondta, hogy nem eladó.
Szerintem inkább a vezetőséget fikáztam, nem őt ;)
Idén az lenne a legnagyobb igazolásunk ha kitennénk vagy 6 embert és igazolnánk helyükre két olyan játékost aki játszik is és nem ugyan annak a 11 embernek kell végigjátszania a szezont a fontos meccseken.
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.11. 10:37:28

csak azt nem értem, ha semmit nem tudsz erről a de jong gyerekről, akkor minek fikázod? :D

egyébként az ajax megmondta, hogy nem eladó.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2018.06.11. 10:26:55

Nem is hallottam még erről a De Jong gyerekről, bár nem figyelem a Holland bajnokságot, de eléggé Gomes érzésem van. Már igy is jön Arthur valamikor és továbbra is itt van a Rafinha, Denis, Gomes, Vidal, Alcacer, Deulofeu. Előbb nem a felesleges játékosokat kellene kiszórni?

Eközben van két értékelhető középhátvédünk, mert Vermaelen mindig lesérül, Mina meg lassabb mint Busquets. Értem én hogy Griezmann 100 millióért nagyon olcsó, De Jong nagy tehetség, Arthur már több mint tehetség, szivesen látnám őket a csapatban, de úgy nem hogy nem veszünk legalább egy értelmes középhátvédet. Elvileg ugye nincs sok pénze a klubnak, azt a 30-40 milliót talán nem De Jongra kellene költeni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2018.06.11. 10:41:16-kor.
94:39 6 - 1
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.06.11. 05:31:04

Aki valóságos megkeresés után látványosan vacillál, az inkább ne jöjjön. Dembelé és Coutinho abban egyértelmű volt, hogy akar jönni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.10. 21:02:36

Moisés Llorens (AS*): a Barca napok óta tárgyal a Gremioval, hogy Arthurt nyáron tudjuk hozni. Mivel Iniesta elment, Alena megsérült, emellett Denis és Gomes maradása kérdéses, fontosnak tartja Valverde a középpálya megerősítését. Valverdének azt mondták, jól haladnak a tárgyalások.


*Mostanában az AS csomó dolgot jól megír velünk kapcsolatban, mi lehet velük? :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.06.10. 20:51:04

Ismét nagyon előjött ez a Thiago mánia, mint tavaly hatodjára Dölöfu, aztán csak a vak nem látta, hogy ismét megbukik. Oké, kicsit más a Thiago mizéria, nem is követtem a München-t, de azt a kb 10 meccset amit végignéztem, vagy a padon ült, vagy szórta el a labdákat sorban, az 1-2 tényleg zseniális megmozdulása mellett.
Kíváncsi vagyok, hogy mit alkot a vb-n.
Nem vagyok az átigazolása ellen, de szerintem kevés lenne ide. Az eligazolását pedig annó megtudtam érteni, az akkori középpályánk mögött nem ülhetett egy akkora tehetség, mint volt akkoriban ő, Xavi-t vagy Ini-t meg csak Guti tudta volna kiszorítani a kezdőből.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.06.10. 20:22:33

Sanama írta: Szerintem sincs helye a mostani keretben, és játékban. Kezdőben legalábbis semmiképp.
Ha Messi mellett lenne 2 olyan támadó, mint anno Eto'o/Pedro/Sanchez vagy akár Villa, akik szó nélkül visszajöttek védekezni, akkor lenne helye Thiagonak és a régi motoros középpályás játéknak. De jelenleg Suarez és Dembele sem, sőt még Coutinho sem védekezik túl sokat, így Rakitic posztja még inkább elengedhetetlen, vagyis a játéka. Ha őt kiveszed, és egy Busuqets-Coutinho-Thiago 3-mas lenne fent, előttük Suarez-Messi-Dembele, na az maga lenne a katasztrófa szerintem.

Rakitic kritikáját meg nem értem, az idei volt az egyik legjobb szezonja mióta itt van.
Nem kritizáltam Rakiticet, csak a különbségeket mondtam el.

Mondjuk nem tudom ki mennyit látta játszani Thiagot mióta elment, a Bayernben sokkal inkább védekező pozícióban játszik. Leginkább Javi Martinezzel, szinte teljesen úgy mint itt Rakitic és olyanok játszanak előtte, mint Coman, Ribery Robben, Lewa, Müller vagy a kp-n még James, akiknek szintén nem a védekezés az erőssége.
ugyanúgy itt is meg tudná oldani, de 4-4-2-ben jobb szélen, akár. Rakitic egy teljes szezont már sajnos nem fog letolni, forgatni is kell a kp-t, ráadásul így sok variációs lehetőség is lenne
Forca Barca!!!!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.06.10. 17:58:25

recrea írta:Amúgy nem kell Kovacnak, vagy mitől lenne ilyen “olcsó” Thiago, egyáltalán minek akar onnan eljönni?
A német pletykák szerint nem illik az elképzeléseibe, mert fizikálisabb és rohanósabb játékot szeretne megvalósítani. Olyan németeset lehetőleg minél több némettel, ami egybevág a Bayern hosszútávú terveivel is.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.06.10. 17:53:50

Amúgy nem kell Kovacnak, vagy mitől lenne ilyen “olcsó” Thiago, egyáltalán minek akar onnan eljönni?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2018.06.10. 13:46:17

Chino írta:
Subinho írta:
Ez így szép leírva, de Te is tudod, hogy nem így lesz. Ha ilyen egyszerű lenne... de nem lesz.
Dobálózhatunk itt random összegekkel, de itt emberek tárgyalnak nem egy program, ahol kattintok, majd OK.

Thigo: osztom, hogy nincs hely most itt neki ebben a felállásban! Nem 3 kp-vel játszunk! Nem lehet ezt összehasonlítani a Xavi-Busi-Ini trióval, mert nem ezt játszuk!
Busi-Rakitic
Cou-Messi-Demb
Súarez
Hova tennétek Thiagot, ki helyett, melyik lenne az ő posztja?
Egyik sem!
Amíg Messi nem fog újból jobb szélsőt játszani, nem fogunk a klasszikus felállásban, azaz 3 középső kp-vel és 3 támadoval játszani! Felesleges tehát felhozni, hogy mi volt régen. Most nem ez van.
Rakitic helyére például. Nem ugyanazok az erősségeik, de Thiago is tud védekezni, nem is rosszul. Plusz a labdakihozatalokban klasszisokkal jobbak lennénk, ami a legnagyobb gyengeségünk volt. A letámadásban sem jön zavarba, a horvát viszont elég sokszor. Ő is pl. a Sevillában inkább tkp-t játszott.
A bajnokságban csak az Atletico kapott kevesebb gólt, a BL-ben szintén nem nyeltük a gólokat, támadásban viszont rengetegszer elakatunk, ötlettelenek voltunk, folyamatosan Messinek kellett visszajönni, hogy előre jusson a labda. Thiagoval ebben is előrébb lennénk. És közel 31 évesen már Rakitic sem bírja úgy a melót. Az pedig, hogy Dembelé hol és mit fog játszani nagy kérdés. De eg Cou-Busi-Rakitic-Thiago kp. is bőven okés.
Szóval nem hiszem, hogy nem találnának helyet neki, gyakorlatilag a kp minden helyén bevethető.
Szerintem sincs helye a mostani keretben, és játékban. Kezdőben legalábbis semmiképp.
Ha Messi mellett lenne 2 olyan támadó, mint anno Eto'o/Pedro/Sanchez vagy akár Villa, akik szó nélkül visszajöttek védekezni, akkor lenne helye Thiagonak és a régi motoros középpályás játéknak. De jelenleg Suarez és Dembele sem, sőt még Coutinho sem védekezik túl sokat, így Rakitic posztja még inkább elengedhetetlen, vagyis a játéka. Ha őt kiveszed, és egy Busuqets-Coutinho-Thiago 3-mas lenne fent, előttük Suarez-Messi-Dembele, na az maga lenne a katasztrófa szerintem.

Rakitic kritikáját meg nem értem, az idei volt az egyik legjobb szezonja mióta itt van.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.06.10. 13:25:37

Subinho írta:
Ez így szép leírva, de Te is tudod, hogy nem így lesz. Ha ilyen egyszerű lenne... de nem lesz.
Dobálózhatunk itt random összegekkel, de itt emberek tárgyalnak nem egy program, ahol kattintok, majd OK.

Thigo: osztom, hogy nincs hely most itt neki ebben a felállásban! Nem 3 kp-vel játszunk! Nem lehet ezt összehasonlítani a Xavi-Busi-Ini trióval, mert nem ezt játszuk!
Busi-Rakitic
Cou-Messi-Demb
Súarez
Hova tennétek Thiagot, ki helyett, melyik lenne az ő posztja?
Egyik sem!
Amíg Messi nem fog újból jobb szélsőt játszani, nem fogunk a klasszikus felállásban, azaz 3 középső kp-vel és 3 támadoval játszani! Felesleges tehát felhozni, hogy mi volt régen. Most nem ez van.
Rakitic helyére például. Nem ugyanazok az erősségeik, de Thiago is tud védekezni, nem is rosszul. Plusz a labdakihozatalokban klasszisokkal jobbak lennénk, ami a legnagyobb gyengeségünk volt. A letámadásban sem jön zavarba, a horvát viszont elég sokszor. Ő is pl. a Sevillában inkább tkp-t játszott.
A bajnokságban csak az Atletico kapott kevesebb gólt, a BL-ben szintén nem nyeltük a gólokat, támadásban viszont rengetegszer elakatunk, ötlettelenek voltunk, folyamatosan Messinek kellett visszajönni, hogy előre jusson a labda. Thiagoval ebben is előrébb lennénk. És közel 31 évesen már Rakitic sem bírja úgy a melót. Az pedig, hogy Dembelé hol és mit fog játszani nagy kérdés. De eg Cou-Busi-Rakitic-Thiago kp. is bőven okés.
Szóval nem hiszem, hogy nem találnának helyet neki, gyakorlatilag a kp minden helyén bevethető.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.10. 12:32:04

wild írta:Ez már csak a pénzről szól. Az Atletico ráígért a Barcára, most azt várja Griezmann hogy a Barca is emelje a tétet.
Még szép, ennyi a lényege az egész huzavonának.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.06.10. 12:19:51

Cestus írta:Griezmann a telefootnak azt nyilatkozta, hogy az Ausztrália-Franciaország meccs előtt lesz ismertetve, hogy mi lesz vele. Most annyit mondott, hogy Spanyolországban marad. :D

De idegesítő, hogy folyamat húzzák ezt az ügyet. Jövőhét szombaton most már remélem, hogy teljes értékű választ kapunk.
Ez már csak a pénzről szól. Az Atletico ráígért a Barcára, most azt várja Griezmann hogy a Barca is emelje a tétet.
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.06.10. 12:19:07

Cestus írta:Griezmann a telefootnak azt nyilatkozta, hogy az Ausztrália-Franciaország meccs előtt lesz ismertetve, hogy mi lesz vele. Most annyit mondott, hogy Spanyolországban marad. :D

De idegesítő, hogy folyamat húzzák ezt az ügyet. Jövőhét szombaton most már remélem, hogy teljes értékű választ kapunk.
Ez már csak a pénzről szól. Az Atletico ráígért a Barcára, most azt várja Griezmann hogy a Barca is emelje a tétet.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.10. 11:50:05

Cestus írta: Most annyit mondott, hogy Spanyolországban marad. :D
Egyem meg a kis vicces pofiját.
Most komolyan ilyeneken nyilatkozgatni mi értelme van?

Eddig a hülye táncát leszámítva nem volt vele bajom, de mostmár maradjon is ott a matracéknál, jövőre mehetnek az újabb EL döntőért, meg versenyezhetnek a 2. helyért. Már a Unitedről lecsúszott, ha idén se lép, maradhat ott, Ő se lesz már fiatalabb.
Ha nem lenne kiadva a franciáknak, hogy a VB elött jelentsék be, ha mennek valahova, ez is tuti elhúzódna Augusztus 31-ig.

Elhozzuk inkább a kis Kluivertet, Ő legalább nem vergődik a médiába.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.10. 11:22:50

Griezmann a telefootnak azt nyilatkozta, hogy az Ausztrália-Franciaország meccs előtt lesz ismertetve, hogy mi lesz vele. Most annyit mondott, hogy Spanyolországban marad. :D

De idegesítő, hogy folyamat húzzák ezt az ügyet. Jövőhét szombaton most már remélem, hogy teljes értékű választ kapunk.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.10. 10:27:58

lics írta:Ha esetleg nem jön Griezmann, akkor eltudnék képzelni egy Fekir aki támadó közép és szélen bevethető, Arthur, Seri, Thiago 3masból 2t középre, Lenglet védőnek, meg a De Jong, De Light, Kluivert 3massal és az Ajaxal megegyezni egy elővásárlási opcióra vagy megvenni őket normál áron és hagyni még 1-2 évet kölcsönben a csapatukban. Ez számokban kb Seri 40 millió, Fekir 60 millió Lenglet 35 milió, Arthur ugye kérdés bár ő ráérne jönni télen ha most hoznánk Serit és akkor nem lenne bank robbantva, a 3 kis fiatalt nemtudom, de gondolom ha letennénk az asztalra 50et mondjuk az elég is lehetne vagy majdnem elég, Thiago 50+Digne kb. Én csípem Griezmannt de támadóink vannak és égettőbb 2 középpályás meg 1 védő ha jól tudom. Griezmann 100 plusz a fizuja is sok lenne Fekir+Seri=támadó+közép a 2 fizuja se kellene legyen annyi mind Griezmane egyedül ez tűnik nekem logikusnak, persze lehet, hogy tévedek és sokan nem értenek velem egyet.
Ez így szép leírva, de Te is tudod, hogy nem így lesz. Ha ilyen egyszerű lenne... de nem lesz.
Dobálózhatunk itt random összegekkel, de itt emberek tárgyalnak nem egy program, ahol kattintok, majd OK.

Thigo: osztom, hogy nincs hely most itt neki ebben a felállásban! Nem 3 kp-vel játszunk! Nem lehet ezt összehasonlítani a Xavi-Busi-Ini trióval, mert nem ezt játszuk!
Busi-Rakitic
Cou-Messi-Demb
Súarez
Hova tennétek Thiagot, ki helyett, melyik lenne az ő posztja?
Egyik sem!
Amíg Messi nem fog újból jobb szélsőt játszani, nem fogunk a klasszikus felállásban, azaz 3 középső kp-vel és 3 támadoval játszani! Felesleges tehát felhozni, hogy mi volt régen. Most nem ez van.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2018.06.10. 10:22:16

Ajax midfielder Frenkie de Jong once again on the front page of Mundo Deportivo. They state Barcelona reps will meet De Jong's agents on Monday to secure a deal.
Forrás: Mundo deportivo


Tehát akkor lesz egy holland középályás tehestségünk is. :)
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.10. 10:13:57

Deulofeut a Sport szerint eladtuk a Watfordnak 13+2 M euróért (jövőhéten állítólag hivatalos lesz). Sokat nem keresett rajta a klub így, de ha a többi létszámon felüli embert (akár 8-10 játékos) is ilyen átlag 13-15-ért el tudjuk adogatni, az már elég lehet valamire.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.06.10. 10:13:19

Ha esetleg nem jön Griezmann, akkor eltudnék képzelni egy Fekir aki támadó közép és szélen bevethető, Arthur, Seri, Thiago 3masból 2t középre, Lenglet védőnek, meg a De Jong, De Light, Kluivert 3massal és az Ajaxal megegyezni egy elővásárlási opcióra vagy megvenni őket normál áron és hagyni még 1-2 évet kölcsönben a csapatukban. Ez számokban kb Seri 40 millió, Fekir 60 millió Lenglet 35 milió, Arthur ugye kérdés bár ő ráérne jönni télen ha most hoznánk Serit és akkor nem lenne bank robbantva, a 3 kis fiatalt nemtudom, de gondolom ha letennénk az asztalra 50et mondjuk az elég is lehetne vagy majdnem elég, Thiago 50+Digne kb. Én csípem Griezmannt de támadóink vannak és égettőbb 2 középpályás meg 1 védő ha jól tudom. Griezmann 100 plusz a fizuja is sok lenne Fekir+Seri=támadó+közép a 2 fizuja se kellene legyen annyi mind Griezmane egyedül ez tűnik nekem logikusnak, persze lehet, hogy tévedek és sokan nem értenek velem egyet.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.06.10. 10:01:28

Samper írta:Thiago focija számára semmi hely nincs, ha Messi azt játssza, mint mostanában.
Tehát Xavi és Iniesta focijára semmi hely nincs, ha Messi azt játssza, mint mostanában. Mesélj még! :lol:
Ha nem jön Griezmann, akkor hozzák el a De Ligt-De Jong-Justin Kluivert-Thiago négyest, utóbbin kívül a többi mehet kölcsönbe két évre.
Ámen. De Ligt akár maradhatna is, de ha jön Lenglet, akkor neki is kölcsön. Az Ajaxot bőven le lehetne rabolni. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.06.10. 09:28:03

Thiago focija számára semmi hely nincs, ha Messi azt játssza, mint mostanában.
Válasz küldése