Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.06. 12:43:14

Tobias88 írta:Kíváncsi vagyok igazolunk e valakit a télen, vicces lenne ha nem. Egy 4. számú csatár mindenképpen kellene aki a bl-ben is bevethető, mert Sandro és Munir számomra többször bebizonyították hogy kevesek.

Arda beregisztrálásával és Iniesta visszatérésével szerintem a középpálya rendben lesz, de a középső védelem továbbra is halál, nem tudom miért nem áldoznak rá végre valahára. Így felmehetne Mascherano védekező középpályára és alibi Busquets végre oda kerülne ahova való, a kispadra. Most komolyan, sokszor a bíró lefutja
Amellett, hogy igazolunk-e negyedik számú csatárt vannak pro és kontra érvek. Munir például nagyon kevés tapasztalattal hozott jó meccseket. Ha belegondolunk, hogy másfél éve még a Juvenilben játszott érthető, hogy nem tud folyamatosan villogni, de a tehetségét nem lehet elvitatni, tavaly a másodosztályban például húzóember volt. Nem jöhetnek folyamatosan Messik, Xavi, Busquets, Piqué, Pedro, de még Ini is fokozatosan épült be. Piqué például kölcsönadásnál a Zargazánál sem tudott alkotni, onnan is kölcsön lett adva a MU-nak, ahol elenyészőt játszott, főleg csereként. Most egy ilyen játékosra simán azt mondanánk, hogy nem Barca szint ide ne jöjjön. Xavi meg már nem is lenne itt, ha Pep nem győzi meg és nem is nagyon is sajnálta volna senki, Busit meg egyszerűen elűzte volna mindenki az elején, a többit tudjuk. Én látok annyit Munirban, hogy, ha kap időt átveheti a 4. számú opciót, vagy éppen Sandro. De ez nem megy ilyen gyorsan. És azt se felejtsük milyen játékosok mellett kell bizonyítania. Nem véletlenül a gólpasszokban jeleskedik. Nolito sem hiszem, hogy a Celtas formáját nyújtaná az MSN mellett.

Bár ha veszünk valakit, talán ő lenne a legjobb. Yarmolenkot is felhozták, mint opciót, ami nem is lenne rossz, de amennyit láttam ő is inkább a jobboson érzi jól magát, pedig nagyon tehetséges srác. A spanyol annyiból jobb, hogy inkább a bal szélen játszik legszívesebben, de középen is "megél", a B-ben például ezen a poszton lett gólkirály. Szóval, mind Neymarnak, mind Suareznek tökéletes cseréje lehet. Szóval, ha akarunk valakit hozni ő lehetne a legjobb választás, egy 20-22 millió pedig teljesen reális érte.
Ugyanakkor már jönni fog Arda, aki szintén tud ott játszani, így lenne négy játékos 3 posztra, akiből egy amolyan jolly joker, akit több helyen is bevethetünk. Így pedig nem biztos, hogy egy Nolito-szintű játékosra van szükségünk, az ilyen kisebb csapatok ellen/kupában például nyugodtan játszhatna mondjuk Munir. Volt már azért jó meccse, a Bayer ellen megköszönhetjük neki, hogy nyertünk.

Ami a hátvédeket illeti én remélem, hogy ha Vermaelen visszatér Matyit nem nagyon fogjuk ott látni. LE is őt kezdette, amíg nem sérült le és kiválóan játszott. Szóval ha felépül lesz oda egy új igazolásunk, aki minőségi játékos.
Busquets-et kivenni és Masch-ot berakni meg öngyilkosság. Nem egyszer látszott, hogy mennyit változott negatív irányba a játékunk, ha nem ő volt fent. Attól, hogy keveset hallani a nevét elengedhetetlen játékos. Tipikus szürke eminenciás, de nagyon fontos láncszem, pont ezzel az alibi játékkal.
Forca Barca!!!!
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2015.10.06. 11:53:38

Tobias88 írta:Így felmehetne Mascherano védekező középpályára és alibi Busquets végre oda kerülne ahova való, a kispadra. Most komolyan, sokszor a bíró lefutja
Atyavilág :(
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.10.06. 11:22:33

Nagyon rákattantak erre a Coutinho-témára most Barcelonában, a Sport kis túlzással óránként hozza le a cikkeket róla. :mrgreen: Bár én nekik már nem hiszek, ha megbízhatóbb források is kezdenek majd írni a brazilról, akkor elkezdek gondolkodni azon, hogy örülnék-e a srácnak vagy sem.
Tobias88 írta:Így felmehetne Mascherano védekező középpályára és alibi Busquets végre oda kerülne ahova való, a kispadra.
Szerintem Mascherano többször bizonyította már, hogy a Barcelonában hasznosabb középhátvédként, mint a középpályán. Hátul sem mindig életbiztosítás mondjuk, ráadásul ő sem fiatal már, a többi védőnk nagy részével, szóval nyáron én is mindenképpen foglalkoznék ezzel a poszttal (Laporte?), előtte szvsz nem érdemes.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.10.06. 10:58:41

Kíváncsi vagyok igazolunk e valakit a télen, vicces lenne ha nem. Egy 4. számú csatár mindenképpen kellene aki a bl-ben is bevethető, mert Sandro és Munir számomra többször bebizonyították hogy kevesek.

Arda beregisztrálásával és Iniesta visszatérésével szerintem a középpálya rendben lesz, de a középső védelem továbbra is halál, nem tudom miért nem áldoznak rá végre valahára. Így felmehetne Mascherano védekező középpályára és alibi Busquets végre oda kerülne ahova való, a kispadra. Most komolyan, sokszor a bíró lefutja
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.05. 17:30:32

MR. TROMORT777 írta:Szerk: Bob! (Nem vagyunk annyira jóban, hogy az új beceneveden merjelek megszólítani :D )
Te tudtommal követed a francia ligát elég rendszeresen. Te mit gondolsz Verrattiról? Gondolom leírtad már, de én ezen átfutottam.
Elvből nem néz PSG meccseket, nem ismeri a kis olasz játékát.. :mrgreen:
csababarca írta:Amit itt leírtál,nekem folyamatosan Matuidi ugrott be erről.
Tegnap írtad,hogy alulértékelt,stb, hát én baromira értékelném, sőt,ha lenne egy Matuidi 20 vagy Verratti 50 millás kérdés, a kis franciát hoznám szó nélkül.
Ő pl illene ide, melózik sokat,de előre felé sem fogalmatlan, egy mini Keita.
Tényleg illene Lucho rendszerébe amúgy, nem is értem eddig miért nem merült fel a neve. Nekem annyi bajom lenne vele csak, mint Kokéval, méghozzá a gyengébb előre játék - de ez csak az én bajom, tudom jól. A 20 millió tudom, hogy csak példa volt, de jó ha a duplájáért meg tudnánk szerezni, kétlem, hogy a PSG eladná, ő meg még menni se nagyon akar szerintem, jó neki ott odahaza - aztán persze ki tudja.
MR. TROMORT777 írta:Az a poszt amit keresünk Neki az valójában egy irányító támadó középpályás az én szemszögemből, amire ott van már Messi, Nekem ez a legfőbb bajom, hogy jelenleg az már foglalt. Az MSN pedig megköveteli, hogy combosabb középpálya legyen.

Lehet, hogy beválhatna és lehet, hogy be is fog egyszer, de sok munka és túl nagy rizikónak tűnik. Biztos nem lenne olcsó és nem vagyunk olyan helyzetben, hogy feleslegessen kockáztatni kelljen. Fiatalokat alig tudnak beépülni. Kitudja mennyi idő lenne neki adoptálni a stílust és a ligát. .
Ezekkel egyetértek javarészt, ezek miatt sem hiszem, hogy lenne valóságalapja a híreknek. Csak már többször volt máshol is szó a brazilról, gondoltam kifejtem, hogy én hogy tudnám elképzelni a csapatban.. :D
Bob_Marley írta:És értettem, hogy te is inkább ellene vagy, de viszont próbálod összehozni, de hogy amúgy így meg úgy. :D
Az így meg úgy részeket azért írtam, hogy milyen esetekben lehetne realitása az ide hozatalának, meg milyen formában. Ami nyilvánvaló, hogy nem fog megvalósulni, csak szófosásom volt, és úgy kikívánkozott. :D
Bob_Marley írta: Arda meg szintén egy fegyelmezett erős játékos, tökéletesen LE féle szisztémába integrálható.
Egyetértek, de előre játékban kicsit különbözik az eddig Luchonál javarészt felmerült emberektől, ezért vetettem fel az ötletet, hogy Lucho nem csak ennyit fog elvárni a jövőben a középpályától, mint amennyit most. Legalábbis kétlem, hogy csak ütközni hozta a törököt.
Bob_Marley írta:Viszont ha már PSG, akkor egy tökéletes példa, hogy miért ilyen a kp-nk. Ibra-Cavani-DM miatt meglehet nézni a kp-jukat. Verratti-Matuidi-Motta. Nincs itt sem olyan emberke mint Coutinho és nem véletlen.
Annyiban javítanék, hogy Pastora elég sokszor játszik középpályásként valamelyikük kárára, pedig az ő stílusuk még hasonlónak is mondható. És sokszor kell is az ő játéka. Sokszor amúgy támadót is játszik, ellenünk is ott volt emlékeim szerint, de a középpályán is be szokták vetni. (Mondjuk nem alapember, ez tény.)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.05. 17:06:12

csababarca írta:
Bob_Marley írta:...
Amit itt leírtál,nekem folyamatosan Matuidi ugrott be erről.
Tegnap írtad,hogy alulértékelt,stb, hát én baromira értékelném, sőt,ha lenne egy Matuidi 20 vagy Verratti 50 millás kérdés, a kis franciát hoznám szó nélkül.
Ő pl illene ide, melózik sokat,de előre felé sem fogalmatlan, egy mini Keita.

Coutinhonak nincs helye az LE félre rendszerben, ezért nem is fog jönni.
Matuidi? Azonnal. :D

hank1ee írta, hogy alulértékelt és nagyon igaza van. Mondjuk ha Keita akkor itt van nekünk Sergi Roberto a katalán Seydou. :D

PSG meccset külön nem nézek, úgyhogy Verrattiról nem tudok érdemben nyilatkozni. Csak az Om. :D Egy tehetséges nagyon agilis játékos ő is illene ide. Viszont ha már PSG, akkor egy tökéletes példa, hogy miért ilyen a kp-nk. Ibra-Cavani-DM miatt meglehet nézni a kp-jukat. Verratti-Matuidi-Motta. Nincs itt sem olyan emberke mint Coutinho és nem véletlen. Lucas nem is tud bekerülni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.10.05. 17:00:27

Bob_Marley írta:...
Amit itt leírtál,nekem folyamatosan Matuidi ugrott be erről.
Tegnap írtad,hogy alulértékelt,stb, hát én baromira értékelném, sőt,ha lenne egy Matuidi 20 vagy Verratti 50 millás kérdés, a kis franciát hoznám szó nélkül.
Ő pl illene ide, melózik sokat,de előre felé sem fogalmatlan, egy mini Keita.

Coutinhonak nincs helye az LE félre rendszerben, ezért nem is fog jönni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
MR. TROMORT777

2015.10.05. 16:58:40

Én is végigolvastam. :D
Nem emelnék ki részeket, csak külön hozzátennék még pár gondolatomat.

Az a poszt amit keresünk Neki az valójában egy irányító támadó középpályás az én szemszögemből, amire ott van már Messi, Nekem ez a legfőbb bajom, hogy jelenleg az már foglalt. Az MSN pedig megköveteli, hogy combosabb középpálya legyen.

Lehet, hogy beválhatna és lehet, hogy be is fog egyszer, de sok munka és túl nagy rizikónak tűnik. Biztos nem lenne olcsó és nem vagyunk olyan helyzetben, hogy feleslegessen kockáztatni kelljen. Fiatalokat alig tudnak beépülni. Kitudja mennyi idő lenne neki adoptálni a stílust és a ligát.

Középpálya összetartása alatt arra gondolok aki igazán meghatározó tud lenni a kp-n. Ini sem igazán az már, bár még mindig bőven képes rá, de a jövőre kell gondolni. Rakitic nem az a karakter, írtó hasznos, de nem igazán klasszis. Szerintem az tudi igazi vezér lenni aki elől hátul tud plusszt adni és Coutinho hátul nem tud. Lehet csak a mostani posztja miatt, de egyszerűen nem látom magam előtt.

A Pogba-s résszel egyetértek. Én nem igazán tudom hová tenni a srácot, számomra nagy talány.
Számomra is Verratti lenne az első számú, de szerintem ő mozdíthatatlan. Gündongan meg mindig csak akkor került szóba, ha épp valaki nagyobb nevet cáfoltak. Valóság alapja nem sok lehet szerintem.

Rafinha-val és Haliloviccal is ez a bajom, hogy középpályásnak gyengék fizikálisan. Az igazi posztjukon meg Messi van.

Szerk: Bob! (Nem vagyunk annyira jóban, hogy az új beceneveden merjelek megszólítani :D )
Te tudtommal követed a francia ligát elég rendszeresen. Te mit gondolsz Verrattiról? Gondolom leírtad már, de én ezen átfutottam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MR. TROMORT777 2015.10.05. 17:01:52-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.05. 16:42:01

Én végigolvastam, de ebben megint azt érzem, hogy palesz77 te elképzelsz valamit, amit szeretnél és a csapat meg nem ezt játssza. :D Lehet van ebben egyfajta nosztalgia egy pár évvel ezelőtti középpályához, de ide Coutinho szerintem baromira nem kell. Lejjebb leírták miért, komoly védekezési és fizikai hiányosságokkal küzd. És értettem, hogy te is inkább ellene vagy, de viszont próbálod összehozni, de hogy amúgy így meg úgy. :D Arda meg szintén egy fegyelmezett erős játékos, tökéletesen LE féle szisztémába integrálható. Koke-ra nem térek ki, megtettük párszor. :D
Én abszolút azt érzem, hogy neked az hiányzik, hogy előre fele nincsen szabad játékos. És erre mondom azt, hogy remekül működött tavaly a középpálya és végre rendbe lett téve a csapat egyensúlya. Olyat nem lehet, hogy x ember védekezésben nem tud hozzátenni, jelenleg pedig a csatárok hiányosságait a középpályán kell kompenzálni, plusz szélső védők fent ragadása. Én nagyon nem örülnék ha ezt az egyensúlyt megbontanánk, mert nagyon jól működött, s ide pont emiatt kellene Koke féle emberke, vagy Pogba az erejével. Coutinho? Ad két labdát, szuper majd ötször elnyomják....
Középpályára nagyon komoly meló kell, amit anno Pedroék megoldottak, már nincs, azóta más szélső támadók vannak. Ugyanazt a védekezést meg kell oldani a középpályán, mert ha nincs labdaszerző emberünk csak Busquets, aki amúgy a lassúságát tudja kompenzálni, de pont a lassúsága miatt egy sebezhető pont. és ha nincs mellette olyan ember, aki ebben kitudja segíteni, nagyon nehéz védekezni. Nem poénból szereti Mascherano-t feljebb küldeni. Fegyelmezett ember kell, aki labdát tud szerezni. Coutinho ilyen? Csak olyan ember jöhet szóba, aki labdát tud szerezni középen. Az hogy előre fele ad egy-két jó labdát az plusz, de nem ez az elsődleges feladat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.05. 16:15:16

Entourage of Liverpool player Coutinho (23) is aware of Barcelona's interest. They'd prefer him to join next summer, not in January. [sport]

Sport tovább fűzi a szálakat.. :D
MR. TROMORT777 írta:Én sehogysem látom a jelenlegi rendszerben a helyét.
Én úgy tudom elképzelni, ahogy Iscot játszatta Carlo a Realban. A spanyol is Coutinhoéhoz hasonló poszton játszott a Málagában, a stílusuk is hasonló, és fekszik neki a 4-3-3-ban a középpályás poszt. Coutinho nagyon jó szemmel rendelkezik a játékhoz, érzésem szerint összességében hasznosabb is tudna lenni, ha egy Iniéhez hasonló poszton játszana - nem mostani, pár évvel ezelőtti -, és nem a kaput kéne folyamatosan támadnia. Pont azért, amit lejjebb írtál is..
MR. TROMORT777 írta:Illetve fél éves stat, de elég sokatmondó:
16.75 kapura lövésenként szerez gólt. Azt megelőző szezonban pedig ez a szám 18.8 volt. Példaként: Oscar - 11,3 Eriksen - 9.3 Hazard - 6.4
Láthatóan nem a góllövés a fő erőssége, ennek ellenére a Poolban neki kéne a hátára vennie a csapatot, ezért is puffogtat annyit. Csak hát nem egy gólzsák a srác, szezononként max 10-15 gól van benne szerintem okosan használva - és egy jó csapatban -, ennek ellenére javarészt inkább támadót játszik, mint középpályást. Amúgy a stat még azért is csalóka, mert a lövései 2/3-a 16-oson kívülről jön, nem csoda, ha nem akad be annyi - plusz a kapufákkal sincs sok szerencséje, idén már lőtt 3-at.
MR. TROMORT777 írta:A játékunk nem az ilyen fajta kp-k felé tendál, szóval főleg nem látom a helyét. Zseniális dolgokra képes, de közben meg el tud tűnni félidőkre.
Ezekkel meg egyetértek, de az első részben nem vagyok biztos, hogy így lesz továbbra is. Vagy ha igen, akkor szép lassan megyünk a saját sírunk felé.. :D Az utóbbi időszak rávilágított, hogy az MSN hiányában a középpálya nem tud hozzátenni szinte semmit a meccsek eldöntéséhez, nem vagyok benne biztos, hogy emiatt Lucho nem tervezget kisebb változásokat. Bár ez igazából tavaly is látszódott már, de Rafinha beépítésével lehet elindultunk volna egy másik irányba - Arda leigazolása is erre enged következtetni. Abban meg már lenne helye Coutinhonak, még ha meg is kéne zabolázni hozzá. De például Ini is meg szokta mutatni, hogy az ő stílusával is lehet komoly meccset játszani ezen a poszton, a közvéleménnyel ellentétben szerintem idén igenis sokszor a legjobbak között volt, a Málaga ellen már-már a régi önmagát mutatta, csak hát az idő is megkoptatta közben. De az biztos, hogy ilyen stílussal is lehet jól játszani nálunk, csak meg kell okosan találni az egyensúlyt a védekezés és a támadásbam fellépések közt - ami a brazilnak nem biztos, hogy menne, taktikailag nem annyira érett még szerintem.

Abban viszont egyetértek, amit ismét lejjebb írtál, hogy nem egy ilyen stílusú játékos lenne a prioritás jelen pillanatban.
MR. TROMORT777 írta:Sokkal több jobb opció van akik talán kevésbé kreatívak de képesek összefogni egy egész kp-t. Barcában jelenleg jobban feküdne erre a posztra egy Veratti, Koke, vagy éppen Pogba talán.
Azt viszont nem hiszem, hogy az erősítés lenne nekünk, ha egy olyan embert hozunk, aki inkább "csak" összetartani tudná a középpályát, kéne valami plusz is mellé, mert erre Rakitic is itt van, hogy pontosan passzoljon, és ütközzön sokat, mégsem elég ennyi - a középpáylás védekezés idei tragikumát most hagyom, tavaly láthattuk, hogy tudja ezt a mostani keret jól is, ez idén eddig az edző sara szerintem, hogy nem működünk jól ebben sem. Nálam Koke ezért esne ki, Verratti meg ezért lenne tökéletes választás - Bob is coming. :mrgreen: Erre a feladatra lenne még alkalmas Gündogan is szerintem, talán még jobb is lenne jelenleg, mint Verratti, bár inkább egy szint nálam a kettő. Pogba meg erre képtelen, idén meg is mutatta a Juvéban ezt már többször is, mellé kellenek a támaszok, hogy villogni tudjon, ő nem tud az lenni. Aztán ahogy Bob írta, az EB lehet komoly mérföldkő lesz ilyen szempontból a karrierjében, de szerintem ő nem lenne képes egybefogni egy Barca középpályát.

Nem mintha Coutinho erre képes lenne, de őneki meg más erényei vannak, amiket tudnánk használni szerintem - ha érik még kicsit fejben -, a franciánál viszont ezt sem érzem annyira. Őt még mindig csak hátrébb tudnám elképzelni, tegnap direkt néztem a Juve meccset kicsit.. Csinált 3 nagyon jó megoldást, na mondom, lehet mégis totál vakon voltam vele kapcsolatban.. Aztán jött utána 2 vagy 3 szitu, ahol rárontottak intenzívebben, úgy adta el az összesnél a labdát, hogy öröm volt nézni. Nem tudom ki írta még anno itt, hogy egész fürge a csávó, hát nem tudom, lehet én vagyok vak, de van egy alap tempója, ami kicsit lötyögősnek tűnik, ennek ellenére sokszor minden erőlködés nélkül tisztára tudja magát játszani - Yaya volt hasonló, lassúnak tűnt, de mindig megoldotta -, viszont amikor előrébb kéne alkotnia több ember gyűrűjében, na ott kerül porszemcse a gépezetbe. És lévén ő ott szeret inkább játszani, így elég gázos a szitu.. Legalábbis a mi rendszerünkben, egy Cityben még mindig tartom, hogy istenkirály lehetne - a helyében oda is mennék.

Na de elkanyarodtam, meg elég csapongó lett, röviden összegezve Coutinhot.. Helyet tudnánk neki csinálni szerintem, ő is bele tudna tanulni a kicsit más feladatkörébe, de jelenleg nem rá lenne szükségünk én amondó vagyok. Egy Gündogan-Verratti típusú középpályás kéne most télen - vagy ha csak nyáron veszünk, akkor a prioritás közülük valaki lenne nálam -, aztán utánuk jöhetne a brazil. De annak meg értelme nem lenne jelenleg sok, Arda, Rafinha és Halilovic miatt. Ennek ellenére valamiért örülnék neki, mert hatalmas tehetségnek tartom, és szeretem a játékát, csak egyáltalán nem tartom logikusnak most a leigazolását. Elég hosszú lett, nagyon belelendültem, pedig így is kivágtam elég sok részt, azért remélem valaki végigolvassa.. :D
MR. TROMORT777

2015.10.05. 14:29:47

palesz77 írta:A változatosság kedvéért ismét Coutinhoról cikkezett a Sport, szóval nagyobb az esély arra, hogy soha nem lesz Barca játékos.. :lol: Amúgy szerintük januárban akarjuk megvenni 30 millióért, nem tűnik túl reálisnak.

Év elején nagy formában volt, de az utóbbi időben igen lagymatag, szerintem még nincs kész fejben egy Barca szintű csapathoz, úgyhogy most télen nem tartanám jó üzletnek. Mondjuk lehet azért esett kicsit vissza, mert az egész Pool nem találja önmagát - Henderson ennyit számít? :-k -, de az utóbbi időben csak villanásai vannak, amik természetesen zseniálisak tudnak lenni, de hozzánk az kevés lenne, ide kell a folyamatosság. Plusz amit védekező munka néven leművelt az Everton ellen, az csapnivaló volt sajnos, pedig itt az sem elhanyagolható - mondjuk ebben sokat fejlődött szerintem, ennél szintekkel job szokott lenni. Remélem Klopp odamegy a Poolhoz, gatyába rázza őket, és Philippe komának is segít szintet lépni, akkor kész lehet egy ekkora kalandra, de most még nem - de addigra meg lehet itt lesz már Halilovic..
Én sehogysem látom a jelenlegi rendszerben a helyét. MSN támadó szekció beton biztos. KP-n maximum Iniesta helyét vehetné át, de szerintem védekezésnem még Ini szintjét sem üti. A játékunk nem az ilyen fajta kp-k felé tendál, szóval főleg nem látom a helyét. Zseniális dolgokra képes, de közben meg el tud tűnni félidőkre. Illetve fél éves stat, de elég sokatmondó:
16.75 kapura lövésenként szerez gólt. Azt megelőző szezonban pedig ez a szám 18.8 volt. Példaként: Oscar - 11,3 Eriksen - 9.3 Hazard - 6.4
Nyílván nem ez a fő dolga egy Barca középpályásnak, de a Poolban ahol teljes mértékben szabad kezet kap ott sem tud élni vele igazán, akkor nem látom, hogy itt, ahol 100 labdából 98az jól kell megjátszani hogyan tudna. Talán pár éven belül elér arra a szintre, hogy igazán nagyot robbantson, de egyelőre szerintem írtó kevés. Sokkal több jobb opció van akik talán kevésbé kreatívak de képesek összefogni egy egész kp-t. Barcában jelenleg jobban feküdne erre a posztra egy Veratti, Koke, vagy éppen Pogba talán.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.05. 13:55:44

A változatosság kedvéért ismét Coutinhoról cikkezett a Sport, szóval nagyobb az esély arra, hogy soha nem lesz Barca játékos.. :lol: Amúgy szerintük januárban akarjuk megvenni 30 millióért, nem tűnik túl reálisnak.

Év elején nagy formában volt, de az utóbbi időben igen lagymatag, szerintem még nincs kész fejben egy Barca szintű csapathoz, úgyhogy most télen nem tartanám jó üzletnek. Mondjuk lehet azért esett kicsit vissza, mert az egész Pool nem találja önmagát - Henderson ennyit számít? :-k -, de az utóbbi időben csak villanásai vannak, amik természetesen zseniálisak tudnak lenni, de hozzánk az kevés lenne, ide kell a folyamatosság. Plusz amit védekező munka néven leművelt az Everton ellen, az csapnivaló volt sajnos, pedig itt az sem elhanyagolható - mondjuk ebben sokat fejlődött szerintem, ennél szintekkel job szokott lenni. Remélem Klopp odamegy a Poolhoz, gatyába rázza őket, és Philippe komának is segít szintet lépni, akkor kész lehet egy ekkora kalandra, de most még nem - de addigra meg lehet itt lesz már Halilovic..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.04. 19:36:20

Mustafi régóta kalapban van, nem újdonság, bár nem az utóbbi hetek győzhették meg a vezetőket, mert pl ma is szépen nyelt be a Valencia egyet szögletből meg kettőt kontrából és Aduriz góljánál futkorásztak össze-vissza. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.04. 19:31:13

Nyilván igaz a hír, elvégre a több sebből vérző keretben a kh kérdés a legsürgetőbb..:D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.10.04. 19:21:19

S.Agüero írta:Barça are interested in Valencia center-back Shkodran Mustafi (23 y/o). Buyout fee: 50M. Contract expires in 2019. [Mundo Deportivo]
Úgy is van. Vagyünk meg 50 millióért, Bartrát meg tékozoljuk el. =D>
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.10.04. 19:05:44

Barça are interested in Valencia center-back Shkodran Mustafi (23 y/o). Buyout fee: 50M. Contract expires in 2019. [Mundo Deportivo]
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.29. 15:33:15

roby122 írta:Szerintem Iniesta helyén tudna jól játszani, de ahhoz Luchonak át kell szerveznie a játékot. Iniesta is szenved eléggé...
Emellett ágáltam nagyon sokáig én is, de elnézve az idei játékát, nem vagyok már benne biztos, hogy ne lehetne ilyen stílussal is jól játszani Lucho középpályáján.. :-k Alakulnia kéne sokat, az biztos, de én jelenleg el tudnám képzelni itt. Létre nem fog jönni az üzlet, ebben biztos vagyok - ha Halilovic így folytatja, nem is kell -, de ötletnek egyáltalán nem elvetélt szerintem.
roby122 írta:50 millióért el lehetne hozni a brazilt, de nekem van egy olyan érzésem, hogy Pogba lesz 80-ért...
Hát, ha így folytatja a francia csodagyerek, akkor örülhet a Juve, ha 50-ért el tudják adni év végén.. Ami sajnos úgysem annyi lesz, mindegy hogy teljesít idén, akkora hátszelet kapott már a médiától.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.29. 15:30:25

TripleH írta:
visca el barca írta:nso szerint gőzerővel figyelünk két valenciai játékost feghoulit meg mustafit. csak tudnám minek akarnak még középső védőt :?
Lehet azért mert 4 alapvédő 30 körül van, 1 van aki 25 éves, de csak feltételezés.
Vermaelen 29, Piqué 28, Bartra 24. Középső védőként még az első kettő távol van az idős kortól. 3-4 év legalább bennük van.
Forca Barca!!!!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.09.29. 14:25:17

Messias2 írta:http://www.fourfourtwo.hu/hirek/spanyol ... rcelonanak
Adnám. Télen tárt karokkal várnám.
Nem siránkoznék miatta, ha elhoznánk Coutinho-t. Csak kérdés kinek a rovására.[/quote]

Szerintem Iniesta helyén tudna jól játszani, de ahhoz Luchonak át kell szerveznie a játékot. Iniesta is szenved eléggé, ha Coutinho-nak is ennyit kéne figyelnie a védekezésre akkor meg lenne fojtva teljesen. De Neymar alternatívaként sem lenne rossz, csak nem hiszem, hogy egy ilyen kaliberű játékost a padra vennék.
Örülnék neki, ha újra egy játszó, kreatív KP-nk lenne, és nem mindig az MSN-re kéne hagyatkozni.
Csak ahhoz védekezéstől kezdve, mindent át kell szervezni. 50 millióért el lehetne hozni a brazilt, de nekem van egy olyan érzésem, hogy Pogba lesz 80-ért...
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.09.29. 12:59:02

visca el barca írta:nso szerint gőzerővel figyelünk két valenciai játékost feghoulit meg mustafit. csak tudnám minek akarnak még középső védőt :?
Lehet azért mert 4 alapvédő 30 körül van, 1 van aki 25 éves, de csak feltételezés.
Messias2 írta:http://www.fourfourtwo.hu/hirek/spanyol ... rcelonanak
Adnám. Télen tárt karokkal várnám.
Nem siránkoznék miatta, ha elhoznánk Coutinho-t. Csak kérdés kinek a rovására.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TripleH 2015.09.29. 13:02:52-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.29. 12:33:47

nso szerint gőzerővel figyelünk két valenciai játékost feghoulit meg mustafit. csak tudnám minek akarnak még középső védőt :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.26. 02:21:05

palesz77 írta:Celta winger Nolito (28) wants to leave in January. He prefers to join Barcelona. Has offers from several other teams. [rac1]

Itt amúgy megtekinthető az egyetlen hivatalos Barcás gólja, aki esetleg elfelejtette.. :D Csodálkoznék, ha nem mennénk rá télen, részben örülnék, részben nem, 30 milliót egy cseréért viszont nem adnék ki az biztos. Na mindegy, meglássuk.. #NextLarsson
18 és 25 közé teszik az árát, de elvileg az előzőhöz állna közelebb. Már korábban mondta, ha hívnánk egyből jönne és szerintem nem lenne nagy a szája a csere szerepkör miatt, ugyanakkor én jobbnak tartom őt, minthogy itt koptassa a padot. Így gondoltam ezt Pedroval kapcsolatban is. Ha elhoznánk valószínűleg Munir vagy Sandro menne hozzájuk, csak kérdés, hogy végleg vagy kölcsönbe.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.09.26. 00:35:13

defender3 írta:Bevonjuk az üzletbe Sampert meg még egy jobb sorsra érdemes fiatalt így csökkentve az árát. A Celta kapna 2 tehetséget meg pénzt a fiatalok meg sokhatnák az első osztályt. Mindenki jól járna. :D
Jaja, 2 év múlva meg visszavennénk 25-25 millióért mindkettőt. :wink: "Flawless victory"... :D
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.09.25. 23:05:03

palesz77 írta:Celta winger Nolito (28) wants to leave in January. He prefers to join Barcelona. Has offers from several other teams. [rac1]

Itt amúgy megtekinthető az egyetlen hivatalos Barcás gólja, aki esetleg elfelejtette.. :D Csodálkoznék, ha nem mennénk rá télen, részben örülnék, részben nem, 30 milliót egy cseréért viszont nem adnék ki az biztos. Na mindegy, meglássuk.. #NextLarsson
Bevonjuk az üzletbe Sampert meg még egy jobb sorsra érdemes fiatalt így csökkentve az árát. A Celta kapna 2 tehetséget meg pénzt a fiatalok meg sokhatnák az első osztályt. Mindenki jól járna. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.25. 22:47:15

Celta winger Nolito (28) wants to leave in January. He prefers to join Barcelona. Has offers from several other teams. [rac1]

Itt amúgy megtekinthető az egyetlen hivatalos Barcás gólja, aki esetleg elfelejtette.. :D Csodálkoznék, ha nem mennénk rá télen, részben örülnék, részben nem, 30 milliót egy cseréért viszont nem adnék ki az biztos. Na mindegy, meglássuk.. #NextLarsson
Válasz küldése