Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2012.04.28. 12:57:05

Egy igazolásunk már biztos van a nyárra. Kiko Femenía. Ugye ő úgy jött, hogy fix 1 év a B-ben és utána fix, hogy feljön az A-ba. Ki tud róla valamit? Hogy sikerült a szezonja?
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.28. 11:34:31

Zsolti95 írta:Vissza kéne hozni Toure-t, mert ha jól emlékszem nem volt Pep-pel valami jó a viszonya.Úgy megerősödött a premier ligue-ben hogy az amúgy sem az erőcsatárokról híres Spanyolországban nagyot erősödne a védelem.+alba abidal helyére, és Llorente vagy Soldado mert nincs klasszikus befejező csatárunk Eto'o óta (villa meg általában balon játszik)
távozók:keita, affelay,
Nem lenne rossz egyáltalán. Csak a probléma ugyanúgy fennállna, mint akkor. Pedig azóta Sergio még jobb lett. Ráadásul a Cityben nagyon nagyot játszik, ergo mocskosul drága lenne. Előre meg tényleg csak 1, max 2 embert tudnék elképzelni. Hulk, álomkategória és távoznia kéne vkinek... A másik, aki tényleg illene ebben a játékban a jó pár évvel ezelőtti Torres. Láttuk, hogy nyomta a válogatottban és nem is 170 cm-es csatárról van szó. Persze ezt is sutba lehet dobni, mert amekkora balfácán, csak fölösleges pénzkidobás lenne.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.04.28. 11:09:15

Vissza kéne hozni Toure-t, mert ha jól emlékszem nem volt Pep-pel valami jó a viszonya.Úgy megerősödött a premier ligue-ben hogy az amúgy sem az erőcsatárokról híres Spanyolországban nagyot erősödne a védelem.+alba abidal helyére, és Llorente vagy Soldado mert nincs klasszikus befejező csatárunk Eto'o óta (villa meg általában balon játszik)
távozók:keita, affelay,
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.04.28. 11:02:59

Barcaman1993 írta:Jordi Alba, Thiago Silva, Javi Martinez, Adrián Lopez, Hulk
Csatár sorunk szerintem nem rossz, ha megy valaki akkor kell csak gondolkozni, hogy oda vegyünk játékost. Adrian és Hulk sem rossz meglátás. Adrian mellett szól, hogy spanyol és sokkal olcsóbb mint Hulk. De erről felesleges beszélni mert szerintem elől nem nagyon lesz változás, noha egyik cikkben olvastam, hogy Tito szeretné(?) Liorentét.

Leginkább hátul kellene erősíteni, baloldalra Alba szerintem jó lenne. Megoldaná a védekezést, noha mondom ezt úgy, hogy nem néztem az összes Valencia meccset.

Javi Martinez viszont nagyon jó fogás lenne. Hátul is tud játszani, középpályán is, fiatal és nem túl drága. Már ha a 25 milliot úgy vesszük.

Thiago Silva is jó játékos de ő maximum akkor érkezne ha Javi-t nem sikerül leigazolnunk. Kettő biztos nem fog érkezni középre, és T. Silva is tud középpályán játszani, a Milanban is láthattuk már.
Kép
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.04.28. 10:03:59

Lionel85 írta:
kakasugynok007 írta:Szerintem ha Cruyff jönne az sem lenne nagy baj.Vilanova meg ismét másodedző!
Bizalom csajszi, bizalom!
Az a nagytesóm volt aki beirkált ide a fórumra.És kirakta a képeit!
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.28. 09:11:18

http://www.sport.es/es/noticias/barca/j ... to-1719181

Nagyjából ezek a nevek merültek föl eddig is. Egyre több Valencia meccset nézek és hát... Jordi Alba inkább középpályást, vagy balszélsőt játszik és Mathieu játszik hátul. A támadása nagyon jó a srácnak és eszméletlenül gyors, de a védekezése nem i8gazán stabilizálni érzésem szerint a védelmünket. Egyre jobban hajlanék inkább Filipe Luiz felé.
A második Thiago Silva. Fantasztikus karakter, de nekem olyen érzésem van, hogy Javi Martinezre mindenképpen szükségünk van, de 2 ilyen igazolás már nem férne bele. A srác a védelemben, a kp-n is kiváló, nem mellesleg nagyon jó a fejjátéka. Még Hummelst tudnám elképzelni, de 3-muk közül, inkább a spanyolt.
Előre eddig is úgy gondoltam, hogy nincs szükségünk senkire, de pár napja 1, illetve 2 név ugrott be. Az első Adrián Lopez az Atleticoból. Nagyon gyors, jól cselez, szemtelenül fiatal, van még bent potenciál. Az egyetlen probléma, hogy az Atletico sztem semmi pénzért nem pazarolna el egy ilyen tehetséget. A második, aki eszembe jutott, az Hulk. Akárhányszor nézem ezt az embert, félelmetes. Ha jól tudom balszélső, de nagyon gólérzékeny, erőszakos, gyors és végre vki tudná lőni a távoli szabikat is... Neki is az ára a probléma. Nem hinném, hogy 40 alatt megválnának tőle.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.04.27. 19:18:53

kakasugynok007 írta:Szerintem ha Cruyff jönne az sem lenne nagy baj.Vilanova meg ismét másodedző!
Bizalom csajszi, bizalom! Ne vegyük el Titótól a lehetőséget, hogy bizonyítson. Szerintem megérdemli.
Kép
Kép
Kép
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.04.27. 18:55:29

Szerintem ha Cruyff jönne az sem lenne nagy baj.Vilanova meg ismét másodedző!
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.04.27. 18:51:53

Csak 1 kis okoskodás ne vegyétek komolyan: ha az idei szezont nézzük, akkor 1 értelmes befejező csatár hiányzott a csapatból, aki 6-7 méterről belövi a gólokat. Ez a feladat idén legjobban Gomezre illett volna :D
Nem ismeri el sok ember, de lássuk be, hogy tényleg belövi a helyzeteit, nem kell neki 5 helyzet 1 gólhoz. Biztos bebukna itt, de belegondolva, hogy az volt a hibánk idén, hogy gyenge volt a helyzetkihasználás..... :D
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2012.04.27. 18:44:48

Az idei szezon nagyon hasznos volt abból a szempontból,hogy rávilágított a hibákra. Szerintem a neuralgikus pont a védelem. Ide mindenképpen igazolni kellene, T.Silvának örülnék és amennyiben a Milan idén nem nyer semmit(esélyes), meggyőzhető lenne és persze jó drága...Baloldalra is kellene valaki. Illetve előre is eltudnék képzelni igazolást mert jelenleg szinte csak Messi lő gólokat. Kérdés Villa milyen formába tér vissza. Rooney szerintem beférne,elismerően nyilatkozott többször a csapatról,jó életkorban van, erős,gyors,passzol, erőszakos,jól lő,fejel.stb. Álomkategória.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.27. 13:56:24

noname írta:Köszönjük,Pep. Most pedig mihamarabb el kell hozni Bielsát. Sztem jönne szívesen és remek megoldás lenne.
Villa-Boas se lenne rossz. A Cselzinél azért bukott meg, mert ott első perctől kezdve semmibe vették a játékosok. Itt azért olyan nem lesz.
Vilanova.
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2012.04.27. 13:52:25

Ha ezt az utat akarjuk tovább járni akkor Luis Enrique a legjobb megoldás.
Illetve nyilván Johan Cruyff ;)

Ha valaki más jön aki nem "barcás" , akkor törvényszerű hogy lesznek változások.
Pl nem biztos hogy mindenkinél kedvenc lesz Keita , vagy mindenki a védelembe akarja játszatni Mascheranot , vagy Cuenca - Tello - Pedro nem biztos hogy másnál is beférne.
Ez mindenképp magába foglal új igazolásokat , illetve az sem kizárt hogy szerkezeti változtatásokat.

Én tulajdonképpen bármelyik verziót elfogadnám.

Egy kicsi probléma van csak : Az EB.
Gyakorlatilag a csapat nagy részének júliusban kezdődik a szabadság.
Augusztus eleje lehet az első edzésre a reális időpont.
Ehez képest a hónap közepén már spanyol szuperkupa a real ellen (feltételezem megnyerjük a kupát).Utána meg kezdődik is a bajnokság.

2 hete lesz az új edzőnek a csapattal.

Izgalmas lesz mindenképp...
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.04.27. 13:48:42

Köszönjük,Pep. Most pedig mihamarabb el kell hozni Bielsát. Sztem jönne szívesen és remek megoldás lenne.
Villa-Boas se lenne rossz. A Cselzinél azért bukott meg, mert ott első perctől kezdve semmibe vették a játékosok. Itt azért olyan nem lesz.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.04.27. 13:41:04

Forcabarca8 írta:Abban viszont szerintem mindenki egyetért, hogy Luis Enrique nem elég még ide. Talán sose lesz, de most még nagyon kevés.
Ahogy azzal is szinte mindenki egyetértett, hogy Guardiola egy negyedik ligás szezon után kevés lesz. Amit LE a Rómánál csinált, az nálam nem mérvadó, a B-csapattal eredményre tudta vinni a Barca-stílust, így nem bánnám ha ő követné Pep-et. Őrült Bielsával kapcsolatban is legalább ennyi kétely merül fel, azért az eddigi edzősködése az idei Bilbao ellenére sem diadalmenet, szóval garanciát benne sem kell látni.

A többi pletyka viszont nálam inkább a jajj-ne kategória (Valverde-középszerű, Blanc-nal szemben elfogult vagyok, de tőle a hideg ráz, AVB mondjuk vicces lenne, mert Mou nem tudna állandóan bepofázni nevelt gyermekének :D , R. Koeman szintén eddig inkább bukott.

Igazából akárkit hoznak, Pep egyszeri és megismételhetetlen csodája a csapatnak. De pont ezért akárkit hoznak, annak időt és türelmet kellene adni, mert nagyon nehéz örökséget vesz át.
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.04.27. 13:23:48

skadi írta:igen, pep elmegy és hirtelen senkit se tudnék mondani, aki pótolni tudná az űrt amit maga mögött hagy...
Nekem is van ilyen bajom: remélem nem megyünk át mi is olyan vesszőfutáson mint ahogy a történt a Madridnal Del Bosque elküldése után illetve ami az Interrel történt/történik Mourinho (nem Mancini :lol: ) távozása után. Nekem a jelöltek közül csak egy maradt meg, nyilván azért, mert kedvelem és jó edzőnek tartom: Marcelo Bielsa. Ki tudja, lehetne ő a következő. Abban viszont szerintem mindenki egyetért, hogy Luis Enrique nem elég még ide. Talán sose lesz, de most még nagyon kevés.
Kép
Lili
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.04.15. 17:41:51

2012.04.27. 12:01:13

Manuel Neuer :)
David Silva :)
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2012.04.27. 11:35:09

igen, pep elmegy..
és nem is az a legnagyobb baj, hogy elmegy(mert ismerjük el ő is rengeteg mindenben hibázott(igazolások, játékosok elkergetése, hüly cserék stb)), hanem az, hogy hirtelen senkit se tudnék mondani ( és ezzel valószínűleg nem csak én vagyok így), aki pótolni tudná az űrt amit maga mögött hagy...
ki jönne? blanc? ne vicceljünk már... l.enrique? amit a rómával csinált, inkább ne... senkit nem tudok... tényleg :(

a taktikánkat kiismerték... ez 4 év alatt azért nem nagy teljesítmény, de tény hogy újítani kell...
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.04.27. 11:23:16

Subinho írta:ha megy pep, akkor murinnyónak és a realnak ez egy óriási győzelem és elégtétel. megnyerik a ligát, megverik évek után a barcát és elüldözik a sikerek fő kovácsát, guardiolát... pepben remélem lesz annyi gerinc, hogy maradjon a fiaival és visszavágjon. így nem hagyhatja őket itt a x.arban!!!!!! nagyon csalódnék benne!!!!
Én is sajnálnám ha elmenne,de ez nem gerinc kérdése.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.27. 11:02:40

ha megy pep, akkor murinnyónak és a realnak ez egy óriási győzelem és elégtétel. megnyerik a ligát, megverik évek után a barcát és elüldözik a sikerek fő kovácsát, guardiolát... pepben remélem lesz annyi gerinc, hogy maradjon a fiaival és visszavágjon. így nem hagyhatja őket itt a x.arban!!!!!! nagyon csalódnék benne!!!!
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.04.27. 10:31:00

samy85 írta:bocs ha volt már munkahelyen vagyok szünetben(ami rövid) és nincs időm az összes topikot átnézni... örülök h te ilyen derülátó vagy... én rohadtul nem tudom h ki tudná pep után ezt a csapatot szinten hozni, v legalább a közelében tartani... :)
szerk: az "idézetet" elba..tam, de a címzett jó! :))
Én sem vagyok derűlátó, mert szerintem is abbahagyja és nem örülnék neki.

A fórum ajánlóba meg láthattad volna, hogy már belinkelték. Bármilyen meglepő módon a "Josep Guardiola" topikban. :P
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.04.27. 10:28:30

Andris írta:
albicelesteX írta:Én nem mennék bele itt találgatásokba.De egy embert látnék nagyon szívesen Barcelonában már évek óta Hugo Lloris-nak hívják.
Sokra nem mentünk ám ezzel a hozzászólással. :D
Nem is az volt a célom! :D Csak úgy bedobtam.Nem szoktam neveket irkálni,igazából őt mindig megveszem Manager játékban is bármelyik csapattal játszok,szóval kicsit elkalandoztam bocsi. :oops: :D
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.04.27. 10:23:59

fcbarca0827 írta:ez nem lehet igaz!!!:(
Még, hány topikba linkelitek be ugyanazt? :lol: Ráadásul ezek is csak találgatások. Majd egy óra múlva bejelenti, hogy hogy döntött, akkor sírjatok.[/quote] bocs ha volt már munkahelyen vagyok szünetben(ami rövid) és nincs időm az összes topikot átnézni... örülök h te ilyen derülátó vagy... én rohadtul nem tudom h ki tudná pep után ezt a csapatot szinten hozni, v legalább a közelében tartani... :)
szerk: az "idézetet" elba..tam, de a címzett jó! :))
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.04.27. 10:19:37

samy85 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/04/27 ... rcelonatol

ez nem lehet igaz!!!:(
Még, hány topikba linkelitek be ugyanazt? :lol: Ráadásul ezek is csak találgatások. Majd egy óra múlva bejelenti, hogy hogy döntött, akkor sírjatok.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.04.27. 10:17:33

Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.04.27. 10:11:04

albicelesteX írta:Én nem mennék bele itt találgatásokba.De egy embert látnék nagyon szívesen Barcelonában már évek óta Hugo Lloris-nak hívják.
Ezt nagyon adom!
Plusz ha már csatárkérdés,szívesebben látnám itt Llorentét mint egy bohóc Neymárt pl.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése