Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.06.21. 13:48:02

Bob! Ne legyen igazad és váltsa be a hozzá fűzött reményeket! Szerintem Pep van akkora edző, hogy megtanítsa neki az egyérintős játékot. :lol:
Az meg, hogy biciklizik e vagy sarkazik szerintem csak plusz. Azért valljuk be Messi is szeret cselezni... Csak neki nem annyira látványos de annál hasznosabb a stílusa. Főleg az alacsony súlypontja miatt.

Más: Lássátok be ez az ár sajnos a mai viszonylatban reális. És tudjátok mióta van ez? Egyedüli felelős a REKLÁM MARGIT :!:
Amióta megvették Cicafiút irgalmatlan összegért azóta mindenki vérszemet kapott és mindenki feljebb nyomta az árakat.
Ami gazdaságilag érthető. Ha vannak csapatok akik megadják a magas összeget is hát miért ne.
Így összegezve sajnos bele kell törődni, hogy egyik csapat sem fog fillérekért megválni legjobbjaitól. És ezért reális sajnos a 40milla Fabregasért is. Kaka sem ért 60at, mégis megadták érte...

Nem jó irányba terelődnek a dolgok de ismeritek a mondást: Amíg lószar van, veréb is lesz... :cry:

Itt csak egy hasonló megoldás segítene mint az NBA-ban. Egy sapka. De valljuk be, ezt a fociban lehetetlen bevezetni.

Az adósságokkal meg ne kell foglalkozni :!: Szinte nincs olyan klub amely nem lóg a bankoknak. És természetesen a legnagyobbak vannak a legjobban eladósodva.

Így véleményem szerint nem kell bánkódni, hogy drága vagy nem drága Sánchez. Jön amennyiért jön, de tegyen le valamit az asztalra :!:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.21. 13:47:54

Firefox írta:http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/21 ... id_luizzal

Nah, még egy emberke a láthatáron ....
Szerintem tuti, hogy nem fog jönni, a Chelsea nem hülye, hogy fél év után megváljon tőle, amikor Terryvel jó párost alkotnak. Főleg, hogy 30 millióért vették, ennél olcsóbban nem adnák el.

Sáncheznek pedig valami nagyon nagy játékot kell itt bemutatnia. Ez a 40-45 millió nagyon durva ár lenne érte, Rossi csak 15-tel lenne olcsóbb. De hát mire képes a hype... :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.21. 13:47:31

Bob! honnan tudod hogy nem lesz-e olyan jó az egyérintős játékban mint mondjuk Villa, Pedro... úgyértem amég nem láttuk, addig nem lehet sem pozitív, sem negatív irányban elmenni ezzel kapcsolatban...szvsz úgis csak az idő dönti el ki jó, ki kevésbé jó igazolás... persze érthető az"aggodalmad" :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.21. 13:44:36

Piqué írta:A SPORT mindig képes olyan embereket a Barca látókörébe hozni akiről csak úgy nézek.Télen ment a Chelsea-hez Luiz és már jönne is hozzánk kicsit érdekes.Azon felül elég jó védő,csak nincs rá szinte semmi esély.
Nem azért írtam hogy most mindenki leba*on, hanem azért mert gondoltam van egy kis hír értéke, ráadásul még szeretett klubomhoz is kötődik.Akkor meg nem értem mi a probléma.
(Bocs az OFF-ért)
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.21. 13:43:12

Középső védőt biztos, hogy nem fogunk venni. Nem azért mert olyan sok van(emlékszek mikor 5 középső védőnk volt, Puyol,Piqué,Márquez,Milito és Csiga személyében :D ), csak mert Puyol,Piqué mellett Abidal, Fontás, és Mascherano is képesek lesznek teljesíteni. Keita egy tökéletes romboló ember, és Pep kedveli is, de mivel irányítót szokott játszani, lehet jobb lenne egy nála technikásabb arra a posztra. De már akkor is elégedett leszek, ha Thiago Xavit vagy Iniestát felváltva játszhat :D

Egyébként a SPORT is úgy tudja, hogy Sánchez elindult, és még ma Barcelonába jön az orvosira 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LM10 2011.06.21. 13:45:18-kor.
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.21. 13:39:57

A SPORT mindig képes olyan embereket a Barca látókörébe hozni akiről csak úgy nézek.Télen ment a Chelsea-hez Luiz és már jönne is hozzánk kicsit érdekes.Azon felül elég jó védő,csak nincs rá szinte semmi esély.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.21. 13:33:28

Amúgy nem tudom miért kell komolyan venni nekünk szurkolóknak a pénzügyi kérdéseket. Mikor Laporta lelépett, akkor senki sem gondolt arra, hogy nagy a minusz. Most arra akarok kilyukadni, hogy 45 milliót szabadon költhetünk úgy, hogy ne menjen a csapat javuló pénzügyi helyzetének rovására. Hibába írtátok, bazira fontos volt már egy éppkézláb támadó szerződtetése, az MVP mögé, így nem fog Villa csak fél szezont bírni egy VB után. Pontos pénzösszegről még nem érdemes beszélni, hisz a megegyezések végénél járunk, és ez max ma este vagy holnap derül ki hivatalosan. 28 millánál nem költünk rá idén többet valószínű(az opciós pénzt csak jövőre kell), és még marad 17 millió. És még Militoból vagy Bojanból úgyis lesz még pénz, amiből még 1-2 kiegészítő embert lehetne vásárolni.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.06.21. 13:33:13

Firefox írta:http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/21 ... id_luizzal

Nah, még egy emberke a láthatáron ....
Az azért csúnya lenne, ha sikerülne Sánchez mellett még David Luiz-t is leigazolni. :shock: :)
Két nem semmi igazolásunk lenne az biztos. :D Bár nem hinném hogy jönne Luiz, mert 25 alatt nem adnák oda, bár annyi pénzünk még maradna szerintem. :roll:
Szvsz megérné a pénzét(amit nem tudom mennyi lehet), mert nagyon fiatal, magas, labdabiztos, kicsit hasonlít is a játékstílusa Piqué-éhez. :wink:

Na, de ez csak ez felkapott hír úgyhogy bele sem élem magam az ő ideigazolásába. :?
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.06.21. 13:32:57

Szerintem a mostani (pillanatnyi???) ajánlat korrektnek tekinthető: 27+5 vagy 10 + Jeffren.
Bár értékében ez tényleg közel van ahhoz az 50millióhoz, amitől sokan hátrazuhantunk a székünkön, nagyjából így 42-45 lenne az átigazolás értéke. Nem mondom, hogy tökéletes, de vállalható dolog.

Jeffren-t valszeg nem tudnánk elpasszolni drágábban (10mio felett) sem most, sem később: nemcsak a sérülékenysége miatt, hanem a játékrendszer miatt sem (Jeffren klasszikus szélsőként esélytelen nálunk, nem a mi játékunknak megfelelő, így nem játszana, nem fejlődne, nem menne feljebb az értéke, sőt...).

Igen, valahol zsákbamacska ez az Alexis Sanchez, aki egy másik bajnokságból, egy másik játékrendszerből, egy másik felfogású csapatból kerülne át hozzánk. Ugyanakkor nyelvi problémái nem lesznek.
-Tudom, ez nem túl mérvadó, de:- csomó youtube videót néztem már róla, s nekem az tűnt fel, hogy tökéletesen illeszkedne bele a Barca agresszív letámadást alkalmazó játékába, egyszerűen nem ismer elveszett labdát. Nem csoda, hogy Pep észrevette, már ez önmagában egy óriási értéke a srácnak. Amit nyilván meg kell tanulnia majd, hogy többet kell passzolnia, és gyakorlatilag ezen fog múlni a tökéletes beilleszkedése, mert a többiben (gyorsaság, letámadás, cselezési képesség) élen jár.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.21. 13:24:20

Alexis a hírek szerint elhagyta a válogatott edzőtáborát, és hamarosan útra kel Barcelonába az orvosi vizsgálatra

eredeti: "Sanchez was reported to be leaving Chile's Copa America training camp to fly to Barcelona Tuesday for a medical."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7421
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.21. 13:23:11

Az hogy Jeffren mennyit ér sztem valamilyen szinten szubjektív. Lehet hogy 6-8 millió a piaci ára, de nekünk mennyit érhet? Sztem nem sokat. Ebből a szezonból kiindulva, nem hiszem hogy Pep számolna vele, pláne úgy hogy még Bojan is elmegy, aki előtte volt a sorban + itt van Affelay és jön Alexis. Szóval a Barcának gyakorlatilag nem sokat ér. Lehet kalkulálni hogy emiatt mennyi Jeffren ára stb., de ameddig nem egy fontos (akár fontos csere) játékos megy el addig szvsz nem kell sírni.

Az a plusz 10 milla pedig nem tudjuk mihez lesz kötve. Lehet, hogy olyan dologhoz amire nagyon kevés esély van, ezért nem hagyták ott Rosellék még Pozzot.
Szóval nem biztos hogy az eget fogja verni Sanchez ára, a nagyobb kérdés inkább az hogy mit alakít itt.
Forca Barca!!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.21. 13:22:53

barca99 írta:
ozsimiki írta:
-Kibeszélni magát a játékost, ismérvei, stb,stb,stb

Amit nem lehet ebben a topikban:


- maradjunk csak is az igazolásokhoz köthető témáknál, pl az egyáltalán nem tartozik ide, hogy színészkedett e anno Sanchez vagy sem, befolyásolja bármiben is az igazolást?
Mivel én hoztam fel, erre reagálnék. :) Most akkor lehet beszélni a játékosról, vagy sem? Vagy csak arról lehet videót linkelni milyen jól pörög a labda felett? :D
Laci! Ne viccelj már :D elég régi motoros vagy ,de akkor szájbarágom:

Mindenki színészkedett már, ez nem fontos az átigazolás szempontjából, és semmi köze a topikhoz. Ezért az általad belinkelt hírnek sincs, és videónak sincs. Bár a hírt lehet nem te hoztad, remélem így már érthető.

Vagy számodra egy komoly ellenérv lenne Sanchez leigazolásánál, az, hogy színészkedett a 16oson belül? Szerintem nem, így OFF.

többet nem magyaráznék a témáról, remélem a többség meg tudja ítélni mi fér ide bele, aki nem, az meg rájön 1hét után. Keményebben kell fellépni, ha nem akarjátok a topik bezárását megint.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.21. 13:19:34

http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/21 ... id_luizzal

Nah, még egy emberke a láthatáron ....
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.06.21. 13:16:30

ozsimiki írta:
-Kibeszélni magát a játékost, ismérvei, stb,stb,stb

Amit nem lehet ebben a topikban:


- maradjunk csak is az igazolásokhoz köthető témáknál, pl az egyáltalán nem tartozik ide, hogy színészkedett e anno Sanchez vagy sem, befolyásolja bármiben is az igazolást?
Mivel én hoztam fel, erre reagálnék. :) Most akkor lehet beszélni a játékosról, vagy sem? Vagy csak arról lehet videót linkelni milyen jól pörög a labda felett? :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.21. 13:10:00


Sziasztok!

Ismételten kaptunk (és látjuk is ha idetévedünk olykor) jó pár észrevételt, hogy valamit tegyünk eme topikkal...

Amit lehet ebben a topikban:

- Az engedélyezett oldalakról linkelni
- Kibeszélni a klubbal szóba hozott igazolásokat, annak háttereit, költségeit, előnyeit, esetleges hátrányait, felmerülő akadályokat. (pl Pozzi összegemelése és miértjei, ahogy Daffy pl szépen indokolt, vagy Wenger-Fabre, de ez nem azt jelenti,hogy 1 soros mondatokban szidjuk az anyját)

-Kibeszélni magát a játékost, ismérvei, stb,stb,stb

Amit nem lehet ebben a topikban:

-tiltott oldalakról linkelni, szóba hozni
- semmit mondó, egy két szavas gyalázó mondatok, bárkire nézve is...
- dupla hsz itt sem engedélyezett továbbra sem
- maradjunk csak is az igazolásokhoz köthető témáknál, pl az egyáltalán nem tartozik ide, hogy színészkedett e anno Sanchez vagy sem, befolyásolja bármiben is az igazolást?

Mostantól akár admin, akár modi, aki benéz, és olyat lát, ami tiltott, egyből szankcionálhat, ami 1hetes bannt jelent.

Úgyhogy kérünk mindenkit, - hozzáteszem szerencsére a többség eddig is megfelelően "viselkedett" itt mostanában - tartsa be a fent említetteket.

Köszönjük!

Eurobarca staff :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
fradika87
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2007.08.10. 07:59:29

2011.06.21. 13:00:33

Az a gáz, hogy az egész sanchez ügy a pénzről szól, "nem éri meg, van olcsóbb, bla,bla"
Sztem a barca vezetősége mindőknél jobban tudja, mennyi fér bele a költségvetésébe, én nem féltem a klubbot.
Azt viszont sajnálom, hogy 1-2 fiatal az áldozata lehet, de tény, hogy jeffren-ék, nem nagyon tudnak meghatározóak lenni, viszont bojanban még mindig látok fantáziát.
Egy szó mint száz, nem érdekel mennyiért jön AS, a fő, hogy jövőre is maradjon meg ez a mutatott játék, és mentalítás a csapatnál, vmint az új igazolások sikeresen illeszkedjenek be.
Gondolom ha "ne adj isten" bl-t nyernénk jövőre is mondjuk AS góljával, akkor már senki nem emlékezne mennyiért is jött.
Végszó: Sajnos a foci már ebbe irányba fog elmenni mégjobban, euró milliókról szól.
Avatar
Feary
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2004.11.14. 19:01:05
Tartózkodási hely: Gyor

2011.06.21. 13:00:09

Sokat kell ennek a Sanchez gyereknek tepernie, hogy behozza az árát. Irgalmatlan sok pénzt szórunk el. Ha nem Barca drukker lennék, már megszakadtam volna a nevetéstől, mekkora lúzer brigád vagyunk az igazolásokkal. Így sajnos nem olyan vicces...
Forca Barca!!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.06.21. 12:37:39

Bob_Marley írta:...
Amigo, Bobby bátyánkban és abban is egyetértünk, amit az igazolássál kapcsolatban írtál! 8)

egyébként nekem az sem tetszik, hogy fabregas elhozatalából ekkora presztízskérdést csinál a vezérkar. akármennyire finomítgat rosell a nyilatkozataiban, egyértelműen látszik, h mindenképpen meg akarják venni a gyereket, nem véletlenül próbálkoznak már harmadik éve(?) ezzel a transzferrel. keményen le fogja a Klubot húzni az arzenál, ha így megyünk a falnak.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.06.21. 12:34:47

Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.06.21. 12:33:29

Még így is ugyanannyit fizetünk MOST azaz 28-at ami eddig is így volt, meg a plusz 10 milla is megmarad és csak egy jeffrennel ajánlottunk többet mint eddig, ezért nem értem mit sírnak itt sokan....
Jeffren ha elmegy én pl észre sem fogom venni, eddig sem alkotott sokat meg alig játszott. :roll: Abból a plusz 10 millából is lehet, h csak 5 lesz ha nem rúg mit tudom én 30 gólt. :D :wink:

Az eladásokkal együtt maradhat nekünk olyan 30-35 milló abból meg még lehet 1-2 kisebb igazolás. :)

Várlak szeretettel Alexis! :P 8)
Jöhet a Sánchez topic. :P :oops:
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2011.06.21. 12:32:55

Talma írta:pety27: Miért ne engedjék el Jeffrent? Idén 400 percet játszott (bajnokság, Bajnokok Ligája, kupa). Ha a bajnokság a végletekig szoros lett volna, akkor elmondható lenne róla, hogy ~200 percet játszott idén. Évek óta ez van Jeffrennel, szinte állandóan sérült.

Sanchez ára nem reális - a sajtó által kreált ár-, azonban a hivatalos megerősítésig és bejelentésig felesleges ítélkezni.
Jójó kevés a lehetősége sajnos de ha neadjIsten kiesne 1-2 fő csatárunk jól jönne. Amugy meg Alexis hová is jönne ennyi pénzért ?? padra?! :? Kit szorítana ki ? -nem hinném h Pep leülteti Pedrot..vagy akár Villát... őrá is elég sokat kipengettünk , nem padra kellene rakni........
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2011.06.21. 12:28:00

pety27: Miért ne engedjék el Jeffrent? Idén 400 percet játszott (bajnokság, Bajnokok Ligája, kupa). Ha a bajnokság a végletekig szoros lett volna, akkor elmondható lenne róla, hogy ~200 percet játszott idén. Évek óta ez van Jeffrennel, szinte állandóan sérült.

Sanchez ára nem reális - a sajtó által kreált ár-, azonban a hivatalos megerősítésig és bejelentésig felesleges ítélkezni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.21. 12:27:39

neobarca írta:Szerintem mg a jelenlegi versenyhelyzet mellett Sanchez ha nem is túl jó de JÓ áron érkezik hozzánk. Pl a City simán kifizetne érte 50et. A 27-28 milla reális, a +10 mg úgysem lesz annyi mert kitalálják, hogy csak 29gólt vágott a bajnokságban és nem 30at...
Jeffren szerintem 0. Most lehet megköveztek de szerintem nálunk sosem futna be. 80%-ban sérült 15%-ban padon ül, 5%-ban pedig h játszi is, önző...
Én kimerem jelenteni, hogy ez az átigazolás meg fogja hozni a gyümölcsét...
neo ezzel én nagyon nem értek egyet :evil:
Amiket Jeffrenről írtál elég lesújtóak, de Alexis barátunk se arról híres, hogy egy érintőben játszana :wink: És nekem ez az egyik legfőbb bajom vele kapcsolatban, hogy lehet sarkalgatni, meg 2 embert elfektetni, de ezt nem erre játsszák!És Jeffren ha pályán volt, azért tudott szép dolgokat mutatni!És jelenleg a kezdőben nincsen helye, s ennyi pénzt én speciel sajnálok érte!És többször leírtam, a mi pénzünk is, mert megnézzük a meccseket, megvesszük a mezeket, sálakat stb….Ráadásul ilyen foghíjas időszakban, jobban is lehetne igazolni!Racionális érvek mentén haladva, ez egy kútba vetett transzfer!De igazolja be a chilei, hogy nincs igazam, épüljön be, tanulja meg a rövidpasszos játékot, s minél inkább a csapatért dolgozzon!És nem sztereotípia, mert töltögettem le meccseket, láttam a srácot, nem fogunk abból megélni, hogy majd futkározik, s biciklizik jobbra balra, minden épkézláb védő elfogja „tűntetni”!
Nagyon szkeptikus vagyok vele szemben!!!!!Nem csipázom az egyénieskedő játékosokat, na :lol: De váljon be, ezt kívánom, s megpróbálom elfogadni, de amíg nem 100, addig lehet Rossiban is reménykedni :lol:

szerk: Boixos +1
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.06.21. 12:28:36-kor.
Kép
Kép
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.21. 12:26:44

Ennyi pénzért remélem az egész keretnek kinyalja a sejhaját...
Szerintem találnánk olcsóbb megoldást is a helyére... :roll:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.06.21. 12:26:21

ibrahimovics leigazolása óta (akinek egyébként anno örültem, természetesen nem az ára miatt), kezdünk rossz irányba elmenni...
nincs lóvé, nincs lóvé, mégis, ha mindent összeadunk, akkor eszméletlen összegek jönnek ki, ráadásul olyan gyerekekre, akikre nincs ÉGETŐEN szükség. nem azt mondtam, h nem kellenek, hanem azt, h nincs olyan szrban a Klub, h ezeknek a gyerekeknek kellene kihúzni onnan a brigádot.
ezek az igazolások már nem arról szólnak, h mennyivel lesz nekünk jobb, hanem inkább arról, h az ellenfeleinknek - akik elöl elvisszük a gyerekeket -, mennyivel rosszabb.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Válasz küldése