Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.05.10. 16:43:12

sjd írta:Falcao a tegnapi teljesítményével nekem is belopta magát a szívembe. Sanchez példája mutatja egyébként remekül, hogy hiába jelentkezik be valakiért a Manchester City, ha ide akar jönni, akkor elfogadható áron ezt meg tudja oldani
Igen igaz,a probléma nem is azzal van ki jelentkezett be ki nem...Hanem hogy 40ért vették tavaly,és egy parádés szezon után,tuti több mint 40ért adnák el ha eladnák,ez tuti...Szal reálisan 50 inkább 55 alatt,ha eret vág magám sem engedik el...Amúgy sztem megérné még annyiért is,de nem fogunk ennyit fizetni érte sztem...Ha egyáltalán fel is merül...Legfejebb ha megy Villa...Belegondolva,ha nem megy és megnézzük mit teljesít jövőre David,akkor baromi nagy luxus is lenne ennyit fizetni egy 4.számú csatárért...Mert Leo,ugye fix,ha marad Villa,nem hinném hogy padra számolnának vele,pláne nem évi 9,5 millás fizetéssel,és az idén jól tejesítő,bombatehetség Alexisel sem hinném,hogy padra terveznének,baromság is lenne...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.10. 16:38:29

Régóta megy a Nemyar kell kontra nem kell dolog, én irtózok az embertől, továbbra is főleg nálunk, de minden más európai csapatban ez amit ő előad kevés.Az hogy itt flikkfalkkozik szuper, csak nem hatékony.Továbbra is nyilván eltúlozva,de szeretnék egy olyan videót látni, ahol nem csak ez van, hogy az amúgy bója védők megkerülése mellett (mert amit Brazíliában pár ember védekezés címen előad még nevetségesnek sem nevezhető....) visszazár letámad, labdát szerez, passzol.Mindezek egy jó modern szélső ismérvei.Múltkor valaki viccesen megjegyezte (s a komor igazság...), hogy 40 mp-s ide oda ugrálás a labda körül s az ember kb 1,5 métert haladt előre, gratulálok neki.
Amit ő képvisel nem futball, egy bohóc Brazíliában amihez kellő asszisztenciát is kap a hype-al meg a kritikán aluli védekezéssel amit mutatnak, öcsém még felrúgni se tudják annyira bénák a védők....60 kiló az ember, de egy védő se nyomja el.Jól fedezi gyors, meg tud etetni bárkit 1-1ben, de egy normális csapat normális védője, lecseleztek, odalépek testtel, meghalt az ember, enyém a labda, ha meg túlment összekoccolom a bokáját, ami még nem sárga, s szabad, de nem ezek a birkák hagyják hogy 1,5 percenként előre megyek 2 métert stílussal begyalogoljon a kapuig...

Alexis ellen is voltam, de ő bebizonyította, hogy hál Istennek elhagyta a cselezését, s a csapatnak rendeli alá mindenét, ha Neymar ezt hozza, rendben, de az hogy idejön és majd hú de jó lesz mert megtudja táncoltatni a fülén a labdát, hát köszönöm én ezt nem kérem.Focit szeretnék nézni, s nem azt hogy megállítja az orrán a labdát, akkor elmegyek az állatkertbe és nézem a fókákat....

Csatárkérdésben én továbbra is az az állásponton vagyok, hogy megvagyunk.Pedro-Cuenca-Villa mind lehetséges opciók mind eltudják látni azt a feladatot ami szükséges a csapatnak.Feleslegesnek érzem új játékos hozatalát csillagászati összegekért
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.05.10. 16:46:20-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.10. 16:38:05

Falcao a tegnapi teljesítményével nekem is belopta magát a szívembe. Sanchez példája mutatja egyébként remekül, hogy hiába jelentkezik be valakiért a Manchester City, ha ide akar jönni, akkor elfogadható áron ezt meg tudja oldani
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.10. 16:33:36

Mihu írta:A tegnapi EL döntő után aktuális verzió lett Falcao a csatársorba.
Az a baj, hogy szerintem minden gazdagabb csapatnál aktuális lett.

Egyébként nagyon elnézegetném én is itt.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.05.10. 16:11:07

Mihu írta:A tegnapi EL döntő után aktuális verzió lett Falcao a csatársorba. Személy szerint elnézegetném a csapatot jövőte egy

Falcao-------Alexis
--------Messi-------

csatársorral...Falcao is rendkívül technikás játékos, elől szerintem meg tudná adni azt a pluszt, amit a többi csatárunk nem tud. Szerintem ez a hármas alkalmas lenne egy új tridente megalapítására.
Egyetértek,csakhát esélytelen...40ért vették tavaly,volt egy káprázatos szezonja,szal 50 inkább 60 milla legalább,ha vki meg akarja venni..Pláne,hogy a Chelsea nézegeti,és sztem sorban be fognak jelentkezni érte a pénzklubbok,nem is csoda,szal felverik az árát min. 70re...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.05.10. 15:57:41

A tegnapi EL döntő után aktuális verzió lett Falcao a csatársorba. Személy szerint elnézegetném a csapatot jövőte egy

Falcao-------Alexis
--------Messi-------

csatársorral...Falcao is rendkívül technikás játékos, elől szerintem meg tudná adni azt a pluszt, amit a többi csatárunk nem tud. Szerintem ez a hármas alkalmas lenne egy új tridente megalapítására.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.10. 15:54:24

Az a baj, hogy egyikőtök sem tud elvonatkoztatni attól, hogy mit SZERETNE látni a játékunkban, és hogy mi FOG MEGVALÓSULNI. Én is szívesebben néznék egy csapatot Llorrentékkel, Neymarokkal és még 8 Ronaldinho-val, de a Barca játékában egyszerűen nincs szükség ezekre az emberekre. Nem Ronaldinho-val nyertük a 13 kupát, hanem pont miután elment, és egy-egy Pedro gól nagyobb hasznára van/volt a csapatnak, mint egy Neymar-trükk.
Én is örülnék, ha lenne egy 190 centis emberünk elöl, akit Alves beadásai megtalálnak, de amíg az a játék, hogy Messi becipeli a kapuba a labdát, addig felesleges
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.05.10. 15:45:23

Akárki akármit is mondd, ezeket a cseleket spanyolban is bőven megeszik. Nem kell messzire menni, elég csak Alexis első meccsét megnézni a Real ellen. Gondolom az utasítás már akkor is ki volt adva, hogy csak okosan "játszon", de még akkor a kis agyacskájával nem igazán sikerült felfognia. Meg is lett az eredménye a sok cselnek, 10-ből 10-szer megverte szélen a Realt.

Ez csak egy momentum a sok közül, de nekem ez maradt meg legjobban tőle: http://www.youtube.com/watch?v=k3j1F1dAcsM
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.10. 15:44:12

Ronal.10 írta:
Messa írta:
Ronal.10 írta:Új Neymar video.... én most láttam először iylen hosszan bemutatva a srácot. Hát remélem nem a real szerzi meg. Kéne már vmi cselgép a Barcaba.. nagyon hiányoznak a Dinho féle beteg megmozdulások.
Nagy meccseken meg ugyis meglesz nevelve...aztán kiölik belőle ezeket a megmozdulásokat. :roll:

http://youtu.be/6BrG_LegE_g
Hát épp ezaz. Itt úgysem lesz cselgép. Egyrészt azért, mert itt azoknak a cseleknek a tizedét sem fogják megenni a védők, másrészről meg azért, mert itt nem a bohóckodás lesz a feladata, 'el fogják hagyatni' vele a cselezést. Messi, Alexis, Pedro, de Cuenca is meg tudná csinálni ezeknek a trükköknek a nagy részét, de nem tehetik.

Akkor meg minek cselgép?
Kicist szinezni a játékot... nekem már uncsi ez a paszolgatás és 0 csel :roll: Hát ahogy Dinhonak mentek ezek neki is menne.. kikell probálni. Mindegy remélem jön 8)
És sztem ezeket nem tudná Pedro, Messi... Cuenca föleg :shock:
Egyértelműen KELL! Ilyen stílus nincs a csapatban. Nagyon könnyedén csinálja a cseleket. Azt pedig miért kell szidni ha valaki ilyeneket csinál? CR mennyit cselez, ráadásul sokszor ő egyenes futás helyett is inkább indokolatlanul "biciklizik". Jót tenne ő a támadójátékunknak.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.10. 15:42:45

Ronal.10 írta:Kicist szinezni a játékot... nekem már uncsi ez a paszolgatás és 0 csel :roll: Hát ahogy Dinhonak mentek ezek neki is menne.. kikell probálni. Mindegy remélem jön 8)
És sztem ezeket nem tudná Pedro, Messi... Cuenca föleg :shock:
Dinho idejében az egy teljesen más játékrendszer volt.

És azt ugye nem gondolod komolyan hogy Messi nem tudja a biciklicselt, meg ezeket? :D

Cuenca: http://www.youtube.com/watch?v=xdxJoux0ngE
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2012.05.10. 15:25:01

Messa írta:
Ronal.10 írta:Új Neymar video.... én most láttam először iylen hosszan bemutatva a srácot. Hát remélem nem a real szerzi meg. Kéne már vmi cselgép a Barcaba.. nagyon hiányoznak a Dinho féle beteg megmozdulások.
Nagy meccseken meg ugyis meglesz nevelve...aztán kiölik belőle ezeket a megmozdulásokat. :roll:

http://youtu.be/6BrG_LegE_g
Hát épp ezaz. Itt úgysem lesz cselgép. Egyrészt azért, mert itt azoknak a cseleknek a tizedét sem fogják megenni a védők, másrészről meg azért, mert itt nem a bohóckodás lesz a feladata, 'el fogják hagyatni' vele a cselezést. Messi, Alexis, Pedro, de Cuenca is meg tudná csinálni ezeknek a trükköknek a nagy részét, de nem tehetik.

Akkor meg minek cselgép?
Kicist szinezni a játékot... nekem már uncsi ez a paszolgatás és 0 csel :roll: Hát ahogy Dinhonak mentek ezek neki is menne.. kikell probálni. Mindegy remélem jön 8)
És sztem ezeket nem tudná Pedro, Messi... Cuenca föleg :shock:
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.10. 15:18:17

Ronal.10 írta:Új Neymar video.... én most láttam először iylen hosszan bemutatva a srácot. Hát remélem nem a real szerzi meg. Kéne már vmi cselgép a Barcaba.. nagyon hiányoznak a Dinho féle beteg megmozdulások.
Nagy meccseken meg ugyis meglesz nevelve...aztán kiölik belőle ezeket a megmozdulásokat. :roll:

http://youtu.be/6BrG_LegE_g
Hát épp ezaz. Itt úgysem lesz cselgép. Egyrészt azért, mert itt azoknak a cseleknek a tizedét sem fogják megenni a védők, másrészről meg azért, mert itt nem a bohóckodás lesz a feladata, 'el fogják hagyatni' vele a cselezést. Messi, Alexis, Pedro, de Cuenca is meg tudná csinálni ezeknek a trükköknek a nagy részét, de nem tehetik.

Akkor meg minek cselgép?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2012.05.10. 15:07:38

Új Neymar video.... én most láttam először iylen hosszan bemutatva a srácot. Hát remélem nem a real szerzi meg. Kéne már vmi cselgép a Barcaba.. nagyon hiányoznak a Dinho féle beteg megmozdulások.
Nagy meccseken meg ugyis meglesz nevelve...aztán kiölik belőle ezeket a megmozdulásokat. :roll:

http://youtu.be/6BrG_LegE_g
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.09. 18:23:10

Capon írta:
Cseri írta:
Hangulatkeltés...
Egy tök értelmetlen, feleslegesen belinkelt sz.r cikk. 100ával be lehetne tolni ide minden nap ehhez hasonlókat teleszemetelve az oldalt.
Kérlek NE tegyétek!
Erről én is olvastam, csak egy másik napilaptól.
Ezt nem kell elhinni, mivel a 3 emlitett hiába nincs rajta a biztos maradók között, nem fognak elmenni, sem Alves, sem Cesc, sem pedig Lex.
Az egyik lehetséges távozó az Keita, erről már többen is irtak itt a fórumon.
Afellay nem hiszem hogy menne, igy is csak 2 normális csatárunk van.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.05.09. 18:05:48

Cseri írta:
Hangulatkeltés...
Egy tök értelmetlen, feleslegesen belinkelt sz.r cikk. 100ával be lehetne tolni ide minden nap ehhez hasonlókat teleszemetelve az oldalt.
Kérlek NE tegyétek!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2012.05.09. 18:02:42

Hangulatkeltés...
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
MessiBarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.08.22. 14:44:34
Tartózkodási hely: Érd

2012.05.09. 17:48:23

Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.09. 17:23:29

lehet h hülyeség de én még Bastost is eltudnám képzelni a Lyonból.alapvetően baloldali középpályás de úgy emlékszem h játszott balhátvédet is többször.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.09. 17:21:29

fanbarca írta:Nem titok előttetek, hogy én mennyire kedvelem Bojant és mennyire örülnék neki ha visszajönne. Szinte rendszeresen néztem idén a meccseit, s bár nem alkotott nagyot, alig kapott bizalmat. Nehezen érvényesülnek Olaszországban a Barca stílusú játékosok. Alig kapott labdákat (főleg Totti önzősködött), nem tudta megmutatni, mire képes. Visszahozhatnánk 10 misiért és adhatnánk neki egy UTOLSÓ ESÉLYT.
Számára az utolsó esély 2-3 évig tartott... Hogy miért kell állandóan ezzel a dumával jönni? Szenvedett 3 évet, ennyi idő alatt, ha volt 10 jó meccse... Azt meg nem akarom ismét látni, hogy csatár kéne, mindenki néz ki a padra, hogy kinek kéne jönnie és Keita jobb megoldás, mint Bojan... Azt meg, hogy rendre méterekre pattant tőle a labda... Eleget láttam itt, köszönöm elég volt, ha vissza is adja a Roma remélem azzal a lendülettel húz is el egy másik csapathoz :!: De nem bírom ezt a szerencsétlent. Ha csatár kell, akkor olyat hozzunk, aki gólérzékeny, de a zsuga sem áll messze tőle. A tavaly emlegetett Giuseppe Rossi most piszkosul jól jönne, de hát ismét fél év pihi vár rá. Kár érte.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.05.09. 17:14:39

Nem titok előttetek, hogy én mennyire kedvelem Bojant és mennyire örülnék neki ha visszajönne. Szinte rendszeresen néztem idén a meccseit, s bár nem alkotott nagyot, alig kapott bizalmat. Nehezen érvényesülnek Olaszországban a Barca stílusú játékosok. Alig kapott labdákat (főleg Totti önzősködött), nem tudta megmutatni, mire képes. Visszahozhatnánk 10 misiért és adhatnánk neki egy UTOLSÓ ESÉLYT.
més que un club
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.09. 17:07:16

zsoltfree írta:
Messi199 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/09 ... ore4497780
Ha már igazolnánk VKP-t akkor őt visszahoznám , mert Sergio idei szezonja valahogy nem volt zökkenő mentes , bár lehet kissé elfogult vagyok Yayaval . :lol:
Én nagyon örülnék neki! Elférne itt nálunk! Masc-Toure egy igazi fal lenne főleg ha még mögötte 4 hátvéd is lenne. Előre is jól játszik. Őt bármikor visszavenném.
főleg h angliában elég gólerős lett és biztos megedződött mint a tenyészbika, így Spanyolországban ahol nincs olyan hajtás mint Angliában kumma nagy erősítés lenne. + Pep elment (ha tényleg vele volt baja)
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.09. 16:59:51

Messi199 írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/09 ... ore4497780
Ha már igazolnánk VKP-t akkor őt visszahoznám , mert Sergio idei szezonja valahogy nem volt zökkenő mentes , bár lehet kissé elfogult vagyok Yayaval . :lol:
Én nagyon örülnék neki! Elférne itt nálunk! Masc-Toure egy igazi fal lenne főleg ha még mögötte 4 hátvéd is lenne. Előre is jól játszik. Őt bármikor visszavenném.
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.09. 16:56:30

nagyatyesz írta:Tudom, hogy nem került szóba, de a korábbi átigazolások kapcsán sokszor felmerült egy játékos neve! Ő nem más, mint Suarez! Tudom, hogy rasszista, meg nem teljesen százas a magatartása, de szerintem sz ő játéka megfelelő lenne a 3. poszt betöltésére a támadó szekciónkba! Ráadásul a Liverpool nem indul semmilyen kupában sem, így talán el is lehetne csábítani! Mi a véleményetek?
csak mert Evra patkány módon azt mondta h leniggerezte attól még nem biztos h az + nem is volt rá bizonyíték.
közben Messiről is jelent meg ilyen cikk :lol:
http://www.hatharom.hu/article/1c02a4-l ... l-vadoljak
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.05.09. 16:47:53

Tudom, hogy nem került szóba, de a korábbi átigazolások kapcsán sokszor felmerült egy játékos neve! Ő nem más, mint Suarez! Tudom, hogy rasszista, meg nem teljesen százas a magatartása, de szerintem sz ő játéka megfelelő lenne a 3. poszt betöltésére a támadó szekciónkba! Ráadásul a Liverpool nem indul semmilyen kupában sem, így talán el is lehetne csábítani! Mi a véleményetek?
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2012.05.09. 13:14:17

Nagyon örülök hogy ennyi saját nevelésű játékos van a csapatban , de én nagyon csalódott voltam mikor eladtuk , akkor is többet éreztem benne mint Sergioban , az is elképzelhető , hogy akkor több is volt benne , Busi még zöldfülű kategóriába tartozott . De én biztosabbnak/stabilabbnak éreztem a védekezésünket . Gondolj bele egy , Bilbao elleni Király Kupa dejavure . :D :twisted: Ha nem Yaya , akkor mindenképpen Martínezt igazolnám .
Tots Unit Fem Forca !!
Válasz küldése